Reklama

středa 2. května 2018

Kolik vrahů z Ukrajiny se pohybuje mezi námi? Je Babišovi masakr v Oděse k smíchu? Návrh na pamětní desku.


2.5.2018 SkrytáPravda
Upalování lidí, vraždy, ukrajinská mafie mezi námi, zatímco ministr vnitra Chovanec z ČSSD nechal zvláštním oddělením ideopolicie pronásledovat lidi, co proti masakrům protestovali za vydatné pomoci Štětiny z TOP 09.

A Česká televize masíruje veřejnost údajnými zločinci z řad důchodců, co přeposílají maily, přitom Bakalovo komando už prý dokonce blokuje zprávy, když nahlíží do obsahu.

Vzpomínková akce


Proč Babiš neprohlásí Porošenka a ukrajinskou vládu jako"persony non grata"?

Lenka Procházková - místopředsedkyně nezávislých médií navrhuje paměťní desku obětem masakru v Oděse. A další názory jsou stále silnější mezi občany - dokud by ukrajinská vláda neprozradila skutečné viníky, které už čtyři roky brání, měla by mít na území demokratického státu Česká republika zakázán vstup. Přitom nevíme, koli zabijáků z Ukrajiny se pohybuje mezi námi, protože ministerstvo vnitra nemá přehled ani o počtu běženců na našem území!

Jsou to snad tyto důvody, proč ČSSD chce opět tak zoufale funkci ministerstva vnitra s návaznými donucovacími prostředky na umlčení lidí?

Vzpomínková akce za oběti nacistického řádění proamerických Ukrajinců se dnes konala na Václavském náměstí za nulového zájmu prozápadních veřejnoprávních médií, kdy samozřejmě ČTK a Česká televize mlčela jako hrob, aby se tam nesešlo více lidí.Bývalí ministři Zemanovy vlády - J. Bašta a I. David na demonstraci
Kdy pohřbíme Českou televizi, která už informace mimo propagandy nevysílá?

42 komentářů :

 1. Úplně stačí co tu píše havlojugend o 3 články níž bohužel čt se nezbavíme budou nám opět vládnout pravdoláskaři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Haveljugend je "Nesmrtelný pluk" nwjspíše nějaká letecká formace US AIRFORCE pilotující z bezpečí protiatomových krytů v USA drony vraždící raketami a "inteligentními" bombami. podle potřeby i s JADERNOU MUNICÍ, KDEKOLIV KOHOKOLIV V CELÉM SVĚTĚ... Opičátkům nedochází, že ta místa jsou dávno obsazená jinou tlupou, takže je jim nabídnuto čestné postavení kanonenfutru a testeru odolnosti na ozáření V PRVNÍ LINII DEMOKRATICKÉH VÁLKY ZA KONEČNÉ OBOHACENÍ NEJBOHATŠÍCH a čestná euthanasie blbců (počet a typ vysokých škol nemá význam) mimo PA kryty až to začne lítat.

   Je to jeden z účinných způsobů snížení počtu naivity a hlouposti obyvatelstva formou konečné eliminace jejich nositelů - včetně těch, mezi které se trubky zašívají. Aktivní z nich mohou využít forfaitové zájezdy na Ukrajinu a do Pobaltí, kde si budou moci před narukováním k poslednímu boji SVOBODNĚ ZAHAJLOVAT... PARDON, ZAHAVLOVAT (ale to snad mohou, ehm i u nás, že? By pravil Hradní Vašek Flaška První; z vůle cizáctva a vlastizrádců první přikulující president.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. zapomněl jste se zminit že valná část těchto ukrajinských pracovníků souhlasí s Putinem, a i ti, prý příznivci Porošenka, se rozhodně nechtějí účastnit jeho válek. Znám obě ty části, dokonce znám i Doněcké, kteří NIKDY neodpustí Ukrajině, co jim Porošenkovci provedli.

   Smazat
  3. Ano, ano téměř pět milionů Ukrajinců odešlo do nenáviděného Ruska za prací a žít. Mladí chlapci utíkají z Ukrajiny všude možně jen aby nemuseli narukovat a jít na Rusa. Ukrajina neprodyšně uzavřela hranice s Krymem, protože tam putovalo až příliš mnoho lidí. Na Krymu zůstalo po jeho ,,anexi" 12.000 ukrajinských vojáků. V televizi, nikoli ČT proběhlo, kolik set ukrajinských vojáků již spáchalo sebevraždu...áááách jo.

   Smazat
  4. 7:05, kde jste to vzal, že utíkají? Nikdo neutíká a spolu s nimi tam je několik desítek tisíc Čechů, Slováků, Poláků, Dánů, Němců, Švédů, Maďarů, Chorvatů, Italů a hlavně Američanů.

   Smazat
  5. No dobře neutíká, odchází. Je to lepší?

   Smazat
  6. Nikdo neutika ?Nebo neodchazi ?Naopak se tam hrnou Češi,Slovaci ,Madari dokonce Švedove.Nemci potomci SSaku.Mozna.Nebo jdou vsichni za lepsim.Urcite ,Ukrajina ,jak znamo jde hospodarsky nahoru,svoboda nema mezi.Rusove tam mohou dokonce mluvit ukrajinsky po letech ruskeho utlaku.Jiste jsou nadseni.Pokud je nevrazdi ukrajinska armada.A Americani tam delaji co?Serizuji presnou palbu hrdinnych ukrajinskych delostrelcu proti vlastnim obcanum?Je mozne ,ze je nekdo takovej idiot ?

   Smazat
  7. 8:38 Ano, bohužel.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vystoupili hrdlořezové proti hrdlořezům. Oděsa proti Oděse. Tak to je. Zabíjení navzájem, to je současnost ukrajinských pohrobků Hitlera a Bandery.

   Smazat
  2. 3:58, Rusko, ne Ukrajina. Ruští hrdlorezove.

   Smazat
  3. Ty jsi taky moc rozumu nepobral, že? Tu diagnózu máš z toho vejrování na ČT.

   Smazat
  4. lépe jste demonstrovat nemohl svou absolutní neznalost tamních poměrů. Denně nosí lidé květy na Kulikovo pole na památku banderovci upálených,, Oděsa mluví převážně rusky a je silně proruská, proto dnes je to v podstatě město střežené policí před svými vlastními občany a podobných měst a vesnic je na Donbase mnoho, třeba Mariupol., nenechtě se mýlit, že se oficiálně neodtrhují, oni se dříve či později odtrhnou.

   oslavovat vrahy banderovce, kteří před upálením ještě své obě¨ti znásilnili, to normální člověk fakt nemůže.

   Smazat
  5. Oděsa horuje pro Banderu, Šucheviče a Petljuru! Nenávidí rusáky a zabíjí je. Na Kulikově poli jsou trojzubce a svíčky tam hoří jako oslava plamene, co spálil rusáky. Rusky tam nikdo nemluví, i ta ruská spodina, co tam ještě zustaka, se učí lámanou ukrajinštinu. Teď v Oděse frčí angličtina.

   Koukněte na webky Oděsa vs Krym. Na Krymu ani noha, v Oděse kotví zaoceánské výletní lodě, nabito, kšefty se točí, plno zahraničních turistů, na Krym nejede nikdo. Oděsa se rozvíjí, Krym se hroutí.

   Smazat
  6. 6.53 - tak jsi se hezky zasnil. Teď vyndej ruku z nočníku, umyj se a něco dělej. Takhle to dál s tebou nejde!

   Smazat
  7. 6:53 Blahoslaveni chudí duchem. Lháři a idioti bohužel nikoli.

   Smazat
  8. 6:53
   Tak co sem ty banderovský svině lezou,kdo ten untermensch podřadnej v Čechách CHCE???!!!!!
   Čeští vlastenci ne,jen havlobanderovskejm pól!!!!!!

   Smazat
  9. 11:42
   Ty rudá posranino, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej za Ural, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber:)))

   Smazat
 4. Ale že vás tam zas bylo, co, Dvořáku? Opět víc pořadatelů než diváků a přitom jen v přilehlých kšeftech byly stovky, v celém centru tisíce. Ještě chvilku budete prudit a ty tisícky si vás jednoho dne podají. Na oslavu Bandery by přišly desítky tisíc lidí v celém Česku. Dobrovolně. Na co si to hrajete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:01 - Banderovci vraždil na Volyni nejen Poláky, ale i Čechy. Ale to je ti asi jedno, ty banderovské hovno, že?!

   Smazat
  2. 6:01 z tebe ale odkapává náckovská nenávist k demokracii, je co je pravda!!!!

   Smazat
  3. Tady vidime ,jak v Čechach nemame vubec rasisty,xenofoby a nacky.6.01 je toho přikladem.

   Smazat
  4. 6:01 Mlčící většina je proti vám fašoune z Čech.

   Smazat
  5. Na oslavu banerosvine přišli leda havlosračky!!!!!!

   Smazat
  6. Oslavovat Banderu by mělo být stejně trestné jako zpochybňování holokaustu, alespoň pokud má být trestné jakékoliv projevení názoru (byť blbého). Věřím, že z Vás mluví jen nevědomost, která hříchu nečiní, protože druhá možnost je, že jste lidská zrůda. A pokud chcete být méně nevědomý, přečtěte si něco o masakru na Volyni. Pokud tedy neplatí ta druhá možnost a víte ...

   Smazat
  7. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


   Anonymní, připosraný Tupec 3. května 2018 6:01

   Hovado, tady máš pohřeb Banderovců v SS nacistické uniformě. Škoda mohli tě zplynovat zaživa, toužíš-li po takové eliminaci:

   https://uloz.to/live/!H8ctjBBU/66-jaromir-stetina-kryci-jm-plavec-od-r-1965-clen-fakultni-organizace-ksc-na-vysoke-skole-ekonomicke-praha-cestovatel-a-obdivovatel-kras-sssr-nyni-bojovnik-za-zakaz-komunismu-v-cine-a-ss-ukrajine-prohnila-to-zeme-avi-avi

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Nebo tebe a celou tvou rodinu, včetně dětí rozstřílet v autě, přejiti to:

   https://uloz.to/live/!9MEca1BDH/konecne-reseni-m-e-ajdanu-usa-exbolsevik-jara-stetina-ato-pravda-a-laska-bohuzel-nikdy-nezvitezi-nad-lzi-a-nenavisti-protoze-probudit-valku-pomoci-lzi-je-daleko-jednodussi-nez-objevit-pravdu-pomoci-lasky-havel-schwarzenberg-avi

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Jak by vypadal majdan v Praze:

   https://uloz.to/!G95pSJWZ/eusa-majdan-hrobnici-ukrajiny-fasista-dmytro-jaros-panek-exbolsevik-j-stetina-maklej-prazak-kocab-hrabivej-schwarzenberg-transatlanticka-kolonie-prazsko-nekonecny-prazskostredoevropsky-mindrak-vuci-usa-bella-mia-ex-havel-avi

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   U vás doma bez pozvání, seš ta oběť slabomyslný hrdino:

   https://uloz.to/live/!vnES1jau/eusa-majdan-
   hrobnici-ukrajiny-zde-fasisti-praveho-sektoru-podrezali-nacelnika-milici-donecka-dmytro-jaros-panek-exbolsevik-j-stetina-prazak-kocab-hrabivej-schwarzenberg-transatlant-kolonie-prazsko-bella-mia-ex-havel-avi

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   https://uloz.to/!QA43BsWJ/obcan-vaclav-havel-tuneluje-tragikomedie-cr-1989-cover-jpg

   Ramón

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Smazat
 5. Na pogrom v Odesse nezabudneme. Všímame si propagandistické media ktoré si všímaju to čo si chcú všimnút. Chemický útok v Dume opakovali v ČT TV , SR TV desiatky ráz kde štatisti objednaní v Británii , USA polievali udajne obete che. útoku. Tieto tzv. obete ktoré predstavilo Rusko v Hagu , ktore svedčili že o žiadny chem utok nešlo SR TV , ČT TV uplne odignorovali. Ked bol pogrom v Odesse na proruských obyvateloch zapadné media sa rýchlo stiahli a neinformovali o tom. To im nevadilo. Zrazu bolo uplne ticho. Všímame si medialnu vojnovú propagandu hlavných medialnych prúdov. Raz budu krvavé média i presstitutky , politické krvavé prostitutky uznané za zodpovednost pri šírení vojnovej propagandy a rozoštvávanie medzi národnostami. Dobre si to všímame a pamätame kto je za to zodpovedný. Božie mlyny melú pomaly ale isto.

  OdpovědětSmazat
 6. na to, že tato akce nebyla v médiích prezentována. se sešlo lidí dost. na co vy si to hrajete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:22, Ano, všichni si všimli, že tam nikdo nebyl, nejste jediný. Přitom to je v centru města, pozdní jaro, krásné počasí a lidí v okolí habaděj. Nikdo se nezastavil a jak jsem vypozoroval, buď si z toho dělali srandu nebo si uplivávali, kdo tu šaškárnu povolil. Příště se dostaví ostří hoši a ukážou, jak vypadala Oděsa v přímém přenosu. Pokud provokují někde v suterénu polozbořené budovy, OK, tam to nemá žádný dosah, ale tady to bylo na veřejnosti. Ale EK právě schválila orgány s represními pravomocemi, které budou dohlížet na "Fake News". Téměř všechny jsou od Sorose, zbytek z USA. EU tam bude mít jen směšné procento. Jen tak se zabrání šíření obludností.

   Smazat
  2. Anonymní 3. května 2018 6:22
   Anonymní 3. května 2018 8:02
   Pepkové vyskočte, ukažte jak jste pitomí

   Smazat
  3. 8:02 Havloidní slepičí rozum promluvil. Třikrát hurá !

   Smazat
 7. Komunismus=Fašismus! Jedině na koho toto heslo platí je gauner Štětina.

  OdpovědětSmazat
 8. Sláva Ukrajině !! Hop hop hop ..

  OdpovědětSmazat
 9. 9:25
  Hop,hop,hop...rovnou z Nuseláku a po hlavě ty havlobanderovskej genetickej odpade!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 1:38.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 13. 118 000 vrahů z „Ukrajiny“ mezi námi!

  Drazí soudruzi, дорогие товарищи!
  Odpověď na klíčovou otázku soudružky Procházkové je doslova TRÝZNIVÁ pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili pro komunistu a putinistu: Malorusů (nesprávně „Ukrajinců“) se mezi námi Čechy a Rusy, přebývajícími v Česku, společném území nás Čechů a Rusů, pohybuje skoro 118 000!

  Přitom, Leninu žel, jen malá část těchto běženců – většinou mladých urostlých mužů se smartfouny v rukou - je ochotna se vrátit do vlasti, vzít zbraň a bojovat proti fašistické majdanské vládě a usáckým žoldákům.
  Ano, ti běženci z Maloruska k nám vnikli s vidinou bezpracných zisků ze sociálních dávek. Teď se potloukají po našich ulicích, obtěžují naše ženy, vyvolávají hádky a krvavé střety s námi roduvěrnými Čechy a Rusy, DENNĚ.
  Ale „česká“ televize má zakázáno o těch hrůzách natočit byť jen krátký zpravodajský šot, natožpak řádnou sérii leninsky pravdivých reportáží.
  Kdy skončí, toto naše ŠÍLENÉ utrpení?!
  No kdy asi: Teprve po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, a následném humánním odsunu nepřizpůsobivých.
  Už aby to bylo!
  Už abychom šli do volebních místností, celonárodně volit v referendu CO NEJRYCHLEJŠÍ odchod ČR z NATO a EU!!

  Ano, náš odchod z obou těch krvavých paktů je ZÁKLADNÍ podmínkou (relativně) nekrvavého průběhu osvobozování České republiky od euroamerických okupantů a jejich domácích přisluhovačů.
  Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Radosto je to málo úderné, musíš přidat.
   V.J.Horák

   Smazat
  2. 20:19 Nemá to lehké, když se snaží naroubovat protiislámskou rétoriku na ukronácky. Pak to dopadá neslaně-nemastně, až blbě. Jako ostatně vždycky.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.