Reklama

čtvrtek 3. května 2018

Královna Británie nabídla Rusku hlavu Mayové na stříbrném talíři: Věc Skripaljů se rozpadá - Británie chce seskočit.

Jurij Barančik
3. 5. 2018       Zdroj
Nedávno vešlo ve známost, že Sněmovna lordů oznámila svou nespokojenost s průběhem jednání vlády Mayové s Evropskou unií o Brexitu, ačkoli zatím všechno probíhalo podle britského scénáře (daná otázka byla analyzována experty IA REX), ale brát tyto připomínky na lehkou váhu není možné. Co ale vyvolalo toto ultimátum předsedkyni vlády Británie z horní komory britského parlamentu, který je zcela pod kontrolou královského dvoru?


Mohlo to být způsobeno pouze jedinou věcí: případ Skripaljů se rozpadá, což znamená, že Theresa Mayová se nedokázala vypořádat s úkolem, který jí byl svěřen, jehož cílem bylo diskreditovat Rusko. Toto přiznat královský tvůr nemůže. Ovšem nadále souhlasit s přítomností Theresy Mayové, která zpackala tento důležitý úkol, v čele vlády, si britská královna také nepřeje.

Za těchto podmínek je jedinou správnou a dávno vyzkoušenou aparátnickou metodou práce vyhlásit osobu, která se nevypořádala s daným úkolem, ale se silně druhořadým úkolem, a vyčistit ji ze systému do té doby, než vyjde najevo celá pravda o reálném fiasku. A jakmile to vyjde najevo - osoba v systému (a možná i vůbec) už nebude. A komu se budou uplatňovat námitky - přece ne novému růžolícímu premiérovi, jehož vyslanec přiveze do Moskvy solidní tajný balíček kompenzací? Samozřejmě že ne.

Takže britská královna se rozhodla odstranit Mayovou ze hry, než bude pozdě. Britské zpravodajské služby se zcela odnaučily pracovat: s dopingem a WADA - fiasko, se Skripaljovými - fiasko. Třeba je nutno něco "poopravit na kozervatoři"?

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

59 komentářů :

 1. Lež má krátké nohy a každá podlost nakonec vyplave na povrch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,...té satanistické zrůdě nemusíte ani malovat nos,jí je cítět v celém vesmíru,doufám,že na nás nepřiletí z Plejád....

   Smazat
  2. Vždyť na tom houby záleží, jestli nějaký "útok byl či ne! Stejně jako údajný "novičok"! Tady šlo o něco docela jiného! A totiž demonstrovat jednotu západní civilizace postavit se nebezpečí putlerizmu i (pr)assadismu v každé jeho formě a podobě kdekoliv a kdekoliv na světě pod jakoukoliv záminkou! Nebo zlu je třeba vždy čelit ještě větším zlem! To věděl už pan Hitler, když napsal ve svém stěžejním díle Main Kamf - "... my musíme vytvořit stejnou sílu jako oni (rudí, marxisté), stejně brutální a fanatickou, stejně nemilosrdnou a tvrdou, ale pravdivější!" A o tom to je ...

   Smazat
 2. Nepříliš srozumitelné. Nedalo by se to přeložit pro nás jednodušší osoby?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sleduj Pjakina, mnohé se ti vyjeví...

   Slávek z Brna

   Smazat
  2. Lež má krátké nohy, ale polopravda je neprůstřelná a tím mnohem nebezpečnější. Na vytvoření propagandy založené na polopravdě je však třeba značné IQ. Inteligence se ovšem z Britských ostrovů nenápadně vytratila, zato londýnské radnici šéfuje muslim a obyvatelstvo je režimem zcela odzbrojeno a dáno v šanc kriminálním živlům.
   K přímé lži se uchylují běžně aparátčíci z Washingtonu a z Tel - Avivu.
   Naopak velmi dobře s polopravdou pracuje Rus i Číňan.

   Smazat
  3. Anonymní3. května 2018 15:17
   „sleduj Pjakina, mnohé se ti vyjeví...“
   Pjakin už po zvolení Mayové i Johnsona uváděl, že to jsou nedůležité loutky a nepředvídal jim dlouhou politickou životnost. Tenkrát odhadoval, že zkazí brexitová vyjednávání a Brexit se raději odtroubí. Třeba se to ještě splní, ale jako nedůležití, byli použiti na akci Skripal, kde se pro svůj úkol, museli úplně znemožnit. P.K.

   Smazat
  4. Přesně , jsou to loutky .
   Putinovi můžou nosit tašku .

   Smazat
  5. 15:17 "sleduj Pjakina, mnohé se ti vyjeví...
   Máte pravdu. Opravdu jsem celý vyjevený z toho, jak lidé přijímají novou víru. Tentokráte ne v Boha, ale v GP a v jeho zvěstovatele Pjakina.

   Smazat
  6. 21:02 Vyjevený teprve budete, až vám docvakne, co je myšleno pojmem "Globální prediktor". Přestaňte hledat vousatého dědečka nebo jakoukoliv postavičku a dejte průchod větší fantazii.

   Smazat
  7. Komplikace okolo Brexitu jsou zamerne a je to umysl Satana dokazovat vsem , kteri by chteli nasledovat ; zahynes bez nas , nebo te znicime...
   Z myho hlediska takova May , Skripal ,Us utok na Syrii , bez plynu, ma dopad jako utok asi 30 divizi , ktery neni videt , ale tvori nejen nazor sveta , ale pevne a opakovane presvedceni , ktere se pak prenese i na mistni kaspary !!! K nezaplaceni. A to vse se kumuluje a voni pracujou rychle ke svymu konci. Vypada to ,ze se nemohou ani dockat...
   Jak tezce se drou...
   Presvedceni jednoznancne , pryc s nima a potrestat...

   Smazat
  8. 21,02 a 22,08
   Z minulého Pjakina a jeho vysvětlování GP mi vnuklo úplně stejnou myšlenku, že jde vlastně o zbožštění této obtížně definovatelné entity. Musela jsem se tomu až smát, jak se nám tvoří nový Pán Bůh na nebesích. Akorát si myslím, že se chiliasmu nedočkáme. Jak by si asi s GP poradil třeba takový Drda v pohádkách typu Dařbuján a Pandrhola.
   Sims.

   Smazat
  9. Anonymní4. května 2018 10:47
   Pokud si tu funkci GP, potřebujete nějak označit po svém, tak „zbožštění“ je šlápnutí hodně vedle. Je to spíš naopak. Takže jste se zasmála sama sobě. To nevadí, smích je zdravý sám o sobě. P.K.

   Smazat
  10. Až na jednu maličkost - vůbec nechápete psaný text. Ale asi za to nemůžete, to bude tím vzdělávacím systémem. Takže fakt smích léčí.
   Sims.

   Smazat
  11. 11:45 "Zbožštění" GP Pjakinem je přesné vyjádření jeho vysvětlivek. Pjakin stejně jako kněží ho používá pro vysvětlení jevů, na které nezná odpověď. "Je to vůle Boží (=záměr GP)". A stejně jako kněží to podává s takovou jistotou, jakoby s ním denně "otevíral průduchy Ducha až Duch zavanul". Jak říkával náš milovaný exministr Herman.

   Smazat
  12. Anonymní4. května 2018 16:06
   Nejspíš se asi každý díváme na jiného Pjakina. Já GP chápu jako funkci, která se zabývá zákulisním řízením mocenských poměrů. Nejspíš vede světové uspořádání k absolutní centralizaci, jejímž vrcholným prvkem chce být on (osoba, klan, sekta?). Bůh to není ani náhodou. Spíš bych řekl, že udržováním davo-elitářských poměrů, má blíže k temné straně síly. Také ne vždy, mu jeho záměry vyjdou.
   Jako technik, si to přibližuji situací, když fyzikové sledují chování hmoty a aby si to chování dokázali vysvětlit, tak potřebují existenci nějaké částice. Ta se poté hledá, ale už se s ní počítá a ty výpočty dokáží předjímat chování hmoty.
   Možná podobně ten tým, který s GP přišel, dokázal jeho prostřednictvím vysvětlit mnohé dějinné události i další události předjímat (viz Pjakin). Ale nejspíš už jsou dále a tu „částici“ už znají. P.K.

   Smazat
  13. Anonymní4. května 2018 12:36
   „Ale asi za to nemůžete, to bude tím vzdělávacím systémem.“
   Souhlasím s Vámi. P.K.

   Smazat
 3. mayová splnila svoju úlohu stopercentne a odíde do ústrania na dobre platený flek za odmenu od GP a to iste aj boris johnson

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:20
   Tak to ne,židovka Mayová a blbá,to pustě z hlavy.

   Smazat
  2. Musolini, nevím, Francouzský pudlík děti nemá, ale Kalousek jo.

   Smazat
 4. Májová bezdětná, Hitler bezdětný, Junkers bezdětný, to se jim to rozhoduje a rozhodovalo o osudu lidstva, když nemají a neměli starost o život svých potomků. Proč my ta Májová připomíná tolik Němcovou, Lankšádlovou, Černochovou, i když ty snad děti mají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nevím proč, ale všechny mně představují zapálené čarodějnice těsně před zapálením :-)

   Smazat
  2. 15:56
   Ještě Mutter Makrel nemá potomka. ...

   Smazat
  3. Kalousek , Makron , Musolini

   Smazat
 5. Nemohlo to dopadnou jinak, válka s Ruskem se nepodařila. Královna a její předkové uměli ovládat obrovské imperium, to jsou nedosažitelné politické zkušenosti.

  OdpovědětSmazat
 6. A premiérem Malé Británie se stává Sergej Skripal :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Harry se žení . Určitě nebude od Chatlde ale od toho zrzavce z ochranky . Chtělo by to test dna . Mayová to vyšetří :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrzavej zmetek co nosil hakinkrajc na party v Las Vegas s kurvama si ted bere negrini ,negri jasaji ze se dostali do toho pripitomeleho buck palace,jiz davno zdiskreditovaneho ,proc neodtajnili dokumenty o 2 svetove ?po 70 letech to bylo ze zakona ,pravda je jednoducha podporovali Risi a Hitlera a neni cesty jak to vysvetlit. Tato sebranka z ostrova s konskejma ksichtama (zdegenerovali pro penize)je tak proflaknuta ze by mela skocit radeji do lamanche v noci.Vzdyt i to jejich jmeno je vymyslene absolutne maji originalne jmeno nemecke neb jsou to puvodem nemci

   Smazat
  2. Presne tak ty kralovsky zmetky I s rodinou , cely snemovny Lordu a vsechen smejd I s vladou potrebujou vybilit... Jako sul..

   Smazat
  3. Je to syn majora Hjůvita, se kterým měla Diana románek a on pak vše vyžvanil, dokonce snad o tom i napsal knihu. Říkalo se mu v Anglii major Krysa. Jinak byl zrzavej jak liška.

   Smazat
  4. Mne osobně vůbec nebaví stále poslouchat story o dvou princích, kteří asi nedostali v životě přes zadek a na tom malém zrzavci se to opravdu hodně odrazilo. No, má slovíno, svatbou s herečkou a ještě rozvedenou to má královsky neprůchodné. A bratříček Willi vyrábí královské potomky, jak na běžícím páse a celý svět se z toho může pominout. Kde byla vévodkyně Kate, když odpojovali toho malého chlapečka v nemocnici? Co by se asi dělo, kdyby se to stalo v královské rodině a jak by rozhodoval ten deviantní soudce? pro mne královswká rodinka ve VB je pod prahem vnímání, lidé bez přidané hodnoty, jen drazí a to hodně. No, ale přiblblí britové si volí další a další muslimské starosty a nakonec budou mít i muslimskou královnu. Není to zas tak špatná představa jako vrchol degenerace.
   Sims.

   Smazat
 8. Mayová by se velice hodila do tandemu Merkel, Macron a Juncker. Já věřím, že potají pláče kvůli Brexitu, neboť by se moc radovala v této "skvělé" společnosti. Tak se pokusila ukázat během odchodu VB z EU ještě naposledy jako její věrný přívrženec, ale jenom moc mluvila a málo dělala a ukázala zatím jen na svojí neschopnost, nechci říci blbost. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 9. Brexit bude potichu, pomalu, odpískán.

  OdpovědětSmazat
 10. Hloupý článek. Co má stařičká královna společného s premiérkou? Británie je konstituční monarchie a král do toho nemá co kecat. Soudruh Barančik se zřejmě domnívá, že GB je jako Rusko za cara. Taktéž sněmovna lordů neovládá dolní komoru parlamentu, to je klub pro přestárlé kecaly britské šlechty, kteří se doma nudí s myslí si, že něco znamenají. Královna ovšem nemá nic společného ani s nimi, jelikož šéfa jim určuje premiér.

  Navíc případ Skripal dostává nový impuls. Souvisí s městem Dúmá v Sýrii, kde v těchto dobách chemici exhumovali už 40 mrtvých obyvatel zasažených chem.útokem. Z toho 16 dětí. OPCW uzavřeli prostor a odebrali vzorky tkání obětí, které poslali do laboratoří.

  To je jedno místo a dnes se měli přesunout na druhé, kde se předpokládá cca 120 obětí po chemickém útoku. Upozornili je na to místní obyvatelé, kteří se báli ruských jednotek i Asada a čekali na západní specialisty.

  Zároveň probíhá forenzní vyšetřování, hlavně předběžné výslechy lidí, kteří jsou přímými svědky útoku z ruských helikoptér. Zjistilo se, že spousta z nich má i videa na mobilech, fotografie a jsou ochotni svědčit. Tito lidé také popisují příznaky otravy, která ovšem nevypadá na chlor ale spíš na NPL. O kterou látku se přesně jedná, určí až analýzy. Ovšem podle výpovědí svědků se nejednalo přímo o plyn, ale spíš aerosol.

  Asad už vydal prohlášení, že on s tímto nic nemá a že už dříve upozorňoval na to, že se v oblasti použily BCHZ. Jeho armáda v minulosti vlastnila Sarin, který se používá v plynné podobě, ne jako aerosol. Asad je ochoten v této věci spolupracovat se Západem a požádal ruské velení, aby stáhlo své jednotky na základny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:07 Na pohádky je pozdě děti už mají spát.

   Smazat
  2. 22:07
   Vyndej pazoury z nočníku a HUBU z uASSacký prdele ty havlotrotle nesvépravnej!!!!!

   Smazat
  3. Vy si zas přečtěte normální zprávy blbečkové, vulgární idioti.

   Smazat
  4. 22:29 Máš na mysli seznam.cz nebo goebbels TV 24?

   Smazat
  5. Britskym premierem bude strycek Brady..., fasoun Herrmann ho povola.. ;)

   Smazat
  6. Muze za to Putin j eto lina kuze ,ten za FFsechno muze ,lzide

   Smazat
  7. 22:07 Byl jste na vojně? Asi ne. Jinak byste věděl, že být ti mrtví oběťmi NPL, tak by musely být mrtví i Bílé přilby, které je "vynášeli" bez jakýchkoliv ochranných prostředků. Stejně tak by byli dávno po smrti i všichni "odmořovaní" vodou z hadic i ti "záchranáři".

   22:29 Myslíte ty "normální" zprávy, které dokázaly napsat i takovou pitomost, že byla použit nervově paralytická látka ve směsi s chlórem? To je takový nesmysl, jako že někdo použil oheň ve směsi s vodou. Dovolím si tipovat, že ty "normnální" zprávy pocházejí od známých sedmilhářů ze SOHR. Mohl bych je číst, ale abych jim uvěřil tak bych si musel vypnout rozum. A to neumím.

   Smazat
  8. Pro chytrolína 22:07:
   Horní komora britského parlamentu je samozřejmě pod úplnou a mnohaletou kontrolou královského dvora, protože lordi jsou královnou jmenováni. O nich žádné volby nerozhodují!
   „Nový impuls“ může exhumace v Dúmě vyvolat jen u duševně retardovaných. Kdo a jk dokáže, že chemikálie proti civilistům včetně dětí nepoužili „hrdinové“ Daeš? Vždyť byli mnohokrát přistiženi s chemikáliemi (sklady, laboratoře v Turecku atd.).
   „Útoky z ruských helikoptér“ je moc hezký manipulativní obrat. Logiku celé bombardování chemikáliemi z „ruských“ helikoptér postrádá. Proč by to dělali, když Syřané vítězí, když bojovníci Daeš i se svými rodinami odcházejí humanitárními koridory pryč? Tohle vám bere rozum?
   Aerosol? Hloupost: vždyť bz ho při tom vašem bombardování s „ruských“ helikoptér nasáli do vrtulníku a bylo bz po nich. Navíc počet „obětí“ je příliš nízký na to, aby to byl důsledek vydušného útoku „aerosolem“. Bože, člověče, copak vůbec neuvažujete?
   Asad se zbavil BCHL prostřednictvím americké armády! Už před drahnými lety. Útok sarinem se dá docela dobře prokázat i po delší době, protože zanechává stopy v přírodě.
   Tyhle „normální zprávy“ pocházejí vesměs od lháře, žijícího ve dvou cimrách na okraji Londýna – SOHR a od zaměstnanců Daeš potažmo MI6 – Bílých příleb.

   Leo

   Smazat
  9. 21:16 - Proč lžeš? Podívej se na oficiální stránky OPCW a ukaž nám, kde jsou ta tvoje "fakta" o exhumacích a výpovědích lidí, kteří se báli Rusů a Asada?

   Viz: https://www.opcw.org/news/article/opcw-fact-finding-mission-visits-second-site-in-douma-syria/
   MM

   Smazat
  10. 8:06
   Jak už tady psal kolega....krysy zemřeli a kočky přežili????
   Buď tě postříkali havlovýkalové Blbičokem nebo a to je horší,veršíš Lžianglánům a tím pádem jsi blbej od přirození stejně,jako pornoJanda!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  11. 8:06 Děkuji za odkaz. Našel jsem tam také zajímavou zprávu, která jednoznačně vyvrací lži naší/jejich ČT o tom, že je vyšetřovacímu týmu OPCW bráněno ve vyšetřování:
   https://www.opcw.org/fileadmin/OPCW/EC/M-59/en/ecm59dg02_e_.pdf
   V závěru tým naopak vyjadřuje poděkování syrským státním orgánům za jejich trvalou podporu v jejich práci.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Jo bude moc dobře když ji vykopnou krávu jalovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přijde nová, dosud veřejně nezdiskreditovaná. Odvede svou špinavou práci a půjde k zaslouženému plnému korýtku někde v ústraní. A tak pořád dokola, se stále kratší životností.
   Tak to chodí v té naší svobodě a demogracii, kterou nám tak udatně vybojovali studenti a chrabrá kulturní fronta.

   Smazat
  2. lidský zdroj Bohužel máte pravdu to je jak hra na demokracii ods kdu ano top09 čssd stan mají stejný program. Sloužit eu a prát se o koryta a lidé jim to žerou.

   Smazat
 12. Pinokijský nos té čarodějnici sluší líp, než ten její skutečný rypák!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)))) Jenže kdyby ho měla opravdu podle míry lhaní, tak bude jako voj od žebřiňáku.

   Smazat
 13. Zda se, ze autor clanku pise o svem prani, majici daleko do reality. Mayova je urcite lharka a ma na svem triku nejenom false flag Skripal, ale i dusledky vyhosteni ruskych diplomatu a nuceni ostatnich statu EU k vypovezeni Rusu. Vyzaduje to nesmirnuo davku podlosti a pokrytectvi. Anglani se ke vsemu chovaji k vysokym ruskym politikum a ministrum nesnesitelne hulvatsky. Zradny Albion nemel jenom Chamberlaina, ma i Mayovou.
  I kralovna v tom jede. Je to ubohy ksindl, ktery dostane vse zpatky i s uroky. Soucasna reprezentace USA, GB, Francie a Nemecka pracuje v cizich sluzbach, dostava za to penize., viz zazracne zbohatnuti T. Blaira! Jsou to nasi nepratele a patri pred soud!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vždyť na tom houby záleží, jestli nějaký "útok byl či ne! Stejně jako údajný "novičok"! Tady šlo o něco docela jiného! A totiž demonstrovat jednotu západní civilizace postavit se nebezpečí putlerizmu i (pr)assadismu v každé jeho formě a podobě kdekoliv a kdekoliv na světě pod jakoukoliv záminkou! Nebo zlu je třeba vždy čelit ještě větším zlem! To věděl už pan Hitler, když napsal ve svém stěžejním díle Main Kamf - "... my musíme vytvořit stejnou sílu jako oni (rudí, marxisté), stejně brutální a fanatickou, stejně nemilosrdnou a tvrdou, ale pravdivější!" A o tom to je ...

   Smazat
 14. Kdyby nadávky zvyšovaly národní důchod, tak jsme před Švýcarskem i Lichtenštětcem.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak Zeman se dopracoval k českému novičoku, ale za premiéra budeme mít Babičoka, kterého má na povel prolhaná Tereza Mayová, kterou královna Alžběta brzy obětuje. A přitom britští soudruzi vůbec nikoho neotrávili a už vůbec ne nějakým novičokem. Skripalovy stačilo uspat a potom unést a internovat proti jejich vůli. Už aby Británie z EU vypadla. A to co nejdříve!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:38 S vazbou Babiše na Mayovou bych si nelámal hlavu. Babiš je tak pružný, že se snadno přizpůsobí komukoliv. Ten by přece nejraději vládnul s ODS, která do něj jenom kope a organizuje proti němu demonstrace.

   Smazat
  2. Zvláštní, že do Babiše se opírají všichni šmejdi a zlodějové, v jednom šiku. Že s nimi netáhne za jeden provaz, je jasné i méně chápavým. Bohužel v národě jsou i totální debilové, kteří volili do poslední chvíle ČSSD. Teprve když jim Bakala vyměřil nájemné ze Sobotkou darovaných bytů, tak i pablbům došlo, že je něco špatně. Já začínám mít Bakalu rád, vždyť on jenom brání blbům v rozmnožování, protože na to nemají peníze.

   Smazat
  3. 19:54 "...Bakala jim vyměřil nájemné ze Sobotkou darovaných bytů,..." - Že byty daroval Bakalovi B.Sobotka, to má teprve
   "jistit" pan poslanec Hájek, jeden z bývalých konšelů, co prodali akcie, které
   Bakalovi chyběly k majoritě. Proto je v té
   poslanecké vyšetřovací komisi.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.