Reklama

čtvrtek 3. května 2018

Lavrov: Odmítnutí schůzky se Skripalovými se dá pokládat za únos

3.5.2018 Sputnik
Londýnské neumožnění schůzky zaměstnanců konzulátu s bývalým příslušníkem GRU Sergejem Skripalem a jeho dcerou Julií se dá považovat za únos, prohlásil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v interview pro italský časopis Panorama.„Chování britských úřadů vyvolává mnoho otázek. Zejména je zamlčována informace o činnosti tajné laboratoře v Porton Down nedaleko Salisbury. Samotní postižení byli schováni britskými tajnými službami," řekl ministr.

„Ruskou stranu znepokojuje především zdraví a postavení Skriplových, které Angličané zatáhli do této provokace," poznamenal Lavrov.

„Odmítnutí britských úřadů o poskytnutí schůzky s konzulárními zaměstnanci poskytuje důvod, aby to celé bylo považováno za únos nebo záměrnou izolaci. Je to naprosto nepřijatelné," řekl ministr.

Londýn podle jeho výroku nahrazuje profesionální práci expertů v rámci příslušných mezinárodních mechanismů planými prohlášeními a „megafonovou diplomacií".

60 komentářů :

 1. Žijí vůbec?
  A chystá se další chemická provokace?
  https://cz.sputniknews.com/svet/201805037274830-syrie-usa-provokace-chemicke-zbrane/

  OdpovědětSmazat
 2. Kreml by ale měl něco podniknout a ne vydávat prohlášení.

  OdpovědětSmazat
 3. Stanislav Ševeček3. května 2018 16:34

  To ti specialisté kopou tunel do Austrálie?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 16 34 :
   Podle naší normy stačí hrob do hloubky 180 cm. Nevím, jaká norma platí v Británii.

   Smazat
 4. Západ vytáhl další eso. Vyhostí se všichni ruští studenti. Pak budou následovat lidé zde žijící, napřed s dlouhodobým pobytem a nakonec i s občanstvím. Takže smíchané rodiny se budou muset rozhodnout, co dělat. Buď žít společně v Rusku, nebo se rozvést. Děti připadnou státu, ve kterém rodina žije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi máte pravdu, ale každopádně poslední číslo programu bude vyhoštění všech Britů, protože ty si tam anglický chalifát přát nebude.

   Smazat
 5. Copak? Lavrov se veřejně domáhá toho, aby ty chudáky dorazili? Vždyť Julia Skripal jasně tekla, že s vrahy se kontaktovat NECHCE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepište nesmysly , už jste asi dlouho v západním zadku !

   Smazat
  2. S jakými vrahy, blbe? Nikdo nezemřel...

   Smazat
  3. 20:58, to, že Skripaly zachránil skvělý britský zdravotní systém, to neznamená, že je nechtěli rusáci otrávit. Možná přímo Lavrov. Kde byl v ty dny?

   Smazat
  4. Jo byly otrávení západní lží a nějaké libra je vyléčí.

   Smazat
  5. 22:27, když tak BYLI, soudruhu. To že jsi vyšel z šesté třídy, té ještě neopravňuje k tomu, abys trousil hrubky po diskusích.

   Smazat
  6. 22:33 Byla tam i žena nebo nee?

   Smazat
  7. 23:19
   To nic nemění na tom,že BYLI se píše takhle☺

   Smazat
  8. No je to v kazdem pripade podezrele.Morcata chcipla a kocka prezila.Mel by se tim zabyvat soud v Haagu.

   Smazat
  9. Kočka má 7 životů skoro jako Skripal

   Smazat
 6. Jooooo,jasně VYTEKLA Z TEBE,ty prouASSackej hovne,!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Čest, soudruhu Radosto!
   Konečně je tady nějaký opravdový, kovaný soudruh.
   Mohu se na tebe, soudruhu, obrátit s prosbou o objasnění několika themat, v jejichž pochopení mám dosud značné nedostatky?

   Tak jedná se především o rozdíl mezi nadproduktem a nadhodnotou. A o to jak se v kapitalistické společnosti mění nadprodukt v zisk, pokudmož
   no podrobně, nejsem tak bystrý.

   A taky by mě zajímala ta nadpráce a práce živá a mrtvá.
   A jak se máme bránit současné propagandě, která popírá vykořisťování a existnci tříd vůbec.

   Děkuju za tvůj čas soudruhu.

   Smazat
  2. Oceňuji Vaši snahu, ale to co jste vyprodukoval je zcela zbytečný soubor písmenek, nemající souvislost s položenými otázkami. Jsou pro Vás opravdu tak těžké na pochopení, nebo snad přestože se jedná o samotný základ našeho učení, přesahuje to Vaše znalosti a proto na ně odpovědět neumíte?
   Takže to prosím zkuste ještě jednou a POŘÁDNĚ! Ať Vás, milý Radosto, nemusím podezírat z omezenosti, nebo snad dokonce z podvratné, trockistické činnosti. Jak snad víte, na tu jsme my bolševici extra hákliví a s trockisty ani s jinými škůdci nemáme slitování. Berte to prosím vážně, byla by Vás škoda.

   Ano, volba ANO s exoty jako je např. Stropnický, skutečně zvyšuje nebezpečí zapojení naší země do konfliktu s našimi dřívějšími osvoboditeli a ochránci a jejich vynucený příchod. Doufám, že se tak nestane a že nezvednou tu hozenou rukavici, čímž by se západním imperialistům opět podařilo udělat z Evropy bojiště. Při výkonu současných zbraní na dlouho spálenou zemi. To si přeci žádný soudruh přát nemůže, vemte proto, prosím, konečně rozum do hrsti a nechovejte se pořád jako děcko.
   Naši KSČM a snad ani toho vejlupka Miloše bych do takových piklí určitě netahal.

   Jste na zcestí, VZPAMATUJTE SE!!!

   Smazat
  3. Milý mladý soudruhu a soukmenovče „karpi“!

   Potěšil jsi mne svým zájmem o Stranické vzdělání.
   Svou neznalostí ZÁKLADNÍCH pojmů jsi mě ovšem zarmoutil.
   Opravdu: „Nadprodukt“ a „nadhodnota“, to prostě musíš zvládat jako malou násobilku, pokud máš VÁŽNÝ zájem o kandidaturu na vstup do Strany.
   Aha. Raději se zeptám: Umíš malou násobilku? Myslím ZPAMĚTI, ne na kalkulačce, či funkci mobilu.
   No nic, pojďme zpět.

   Zjevně jsi prošel jen kapitalisticko-demokratickými, z definice ŠPATNÝMI školami. Což, mimochodem, je vidět i na jazykové „úrovni“ a grafické úpravě Tvého příspěvku.
   Vážně: Když si představím tu DĚSIVOU práci, jíž budeme muset vynaložit na (pře)výchovu mladé generace, tak … tak mi to až trošku kalí radostné očekávání opětovného příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace; na to tedy můžeš vzít jed, třeba hned.

   Co tedy s Tebou? Leninu žel, moje Stranické úkoly mně prostě nedovolí se věnovat výchově (budoucích) kádrů na úrovni ZDŠ.
   Takže Ti mohu jen poradit, abys zašel na nejbližší výbor Strany (raději KSČM než ANO, ale tak moc na tom nezáleží), a požádal službu konajícího soudruha a soukmenovce o radu a zapůjčení základní Stranické literatury; opravdu ZÁKLADNÍ.
   Až ji řádně nastuduješ, tak si přijď pro další, na vyšší úrovni; až se tím způsobem propracuješ k úrovni politicko-společenských znalostí, řekněme, učně z ČKD, z konce 80. let. Ideální by samozřejmě byla přímá Stranická výuka, ale tu zatím ještě – Leninu a Putinu žel - nezískáš v naprosto každé vesničce naší okupované vlasti.

   Dám Ti dobře míněnou soudružskou radu: Dokud nedosáhneš alespoň úrovně toho učně, tak se vůbec, ale VŮBEC nepokoušej o samostudium pomocí informací z internetu.
   Ano, zatím nejsi schopen rozlišovat mezi Leninsko-putinskou informací a dezinformací z dílny našich dědičných nepřátel, mezi buržoasní (tzv. objektivní) pravdou a naší Leninsko-putinskou pravdou.
   Tudíž pokus o samostudium bez PRAVIDELNÉ konzultace s živým Stranickým lektorem by pro Tebe mohl skončit katastrofou.

   POZOR!
   Možná, že právě váháš, jestli se Ti vůbec vyplatí studovat Vědu Věd, čili marxismus-leninismus-stalinismus-putinismus, když je to tak složité.
   Takže Ti DŮRAZNĚ sděluji, že se Ti ta námaha vyplatí doslova LENINSKO-PUTINSKY: Za pár let, ihned po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, se dveře na sekretariáty Strany (OBOU našich Stran – KSČM i ANO) netrhnou – budou jimi proudit ZÁSTUPY prosebníků o kandidaturu do Strany.

   Jistě, budou mezi nimi mnozí konjunkturalisté i arivisté, a oportunistů celé mraky. Kdyby ses ke kandidatuře „rozhoupal“ až v té vznícené době, tak bys musel čekat VELICE dlouho na přijetí, a musel bys na tom pracovat DĚSNĚ tvrdě.

   Ano, zkoušky a posudky budou muset být – po osvobození - NEOBYČEJNĚ tvrdé i pečlivé, aby se naše Strany vyvarovaly chyb z doby po prvním osvobození naší vlasti našimi staršími ruskými bratry. Tehdy se do naší Strany vloudili zakuklení nepřátelé, a bylo zle; viz Slánský a spol., viz Smrkovský atd. apod.
   Prostě:Fuj Teufel!

   Takže, když se na kandidaturu řádně připravíš v současné době, budeš mít náskok. Dokonce, jestli se po přijetí do Strany opravdu SKVĚLE osvědčíš, tak budeš třeba i členem Přijímací a hodnotící komise.
   A to může začátek TAKOVÉ kariéry, o jaké se prostému chlapci Tvého formátu dnes ani nesní, bez humoru, zcela vážně.
   Pohov.

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám krásní ruští vojáci vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 8. Vymýšlet něco novýho,než ty tvoje havlozvratky je při velikost i tvýho ÍÁ ZŘEJMĚ NADLIDSKÝ ÚKOL,viď Blbsteine??!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Nějak zaniklo téma oficiálního vyšetření té obludné protiruské provokace, kterého se ujala organizace pro zákaz chem. zbraní (OPCW Haag). Tak přece měla od britů získat vzorky (biol. materiálu) odebrané od obou postižených skřípalových s tím, že je podrobí analýze a sepíše oficiální zprávu.
  Od té doby však ticho, jen ruský ministr zahr. věcí, Lavrov, se postaral o "vzrušení na laguně", když uveřejnil informaci získanou od švýcarské laboratoře (AC Laboratorium Spiez) o tom, že kromě novičoku laboratoř v dodaných vzorcích nalezla i psychotropní látku BZ.
  Poté je však v této kauze na "Západní frontě klid" ...
  Pro média již přestala být významnou či přitažlivou? A co ty desítky vyhozených diplomatů na obou stranách?

  OdpovědětSmazat
 10. Lavrovovi teče do bot, Julia Skripal včera vypovídala o setkání s agentem pod přezdívkou Gordon.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A teď tu o Karkulce, prosím, prosím, prosím.....

   Smazat
  2. Viděl jsi tu výpověď? Jestli ne, tak je v-ě-ř-í-š
   Britům. Věřit znamená hovno vědět!!!

   Smazat
  3. Re (22:31):
   Je ale možné i jiné vysvětlení! To když se ocitnete pod vlivem peněz nebo pevného mřížoví, odkud není úniku, dáte se do vyprávění.
   Příkladů podobného lidského selhání z minulosti máme nepřeberně. Od judejského jidáše, přes všliké to Čurdy až po ty dnešní, a o lámání vězněných ani nehovořit ...
   I ten ruský "dopingový" činovník toho pod vlivem navykládal habafuk, aby to vše, co "nakecal", později popřel či vyvrátil.

   Smazat
 11. 22:31
  Já bejt v roli Škrpálový,tak budu taky lhát,až se bude od huby prášit!!!!☺☺☺☺
  Ostatně,Lžiangláni s tím začali už v roce 2003 s tim,že má Irák chemický zbraně,KTERÝ DODNEŠKA SVĚT NEVIDĚL!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Holka si maluje zivot a bajne Americe dozivotne placene dolary.Jen aby brzo nezakukala pri autonehode.(tu by mel na triku urcite Putin z Kremlu)

   Smazat
 12. Napred je rusti nackove otravili, ted pry maji obavy o jejich zdravi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou velice zajímavé, doslova převratné informace! Nestyďte se prosím uvést důkazy, které konečně usvědčí ty nestoudné vrahy.

   Smazat
  2. 6;07
   Na tebe hned při výskytu použili BLBIČOK...A pořádnou dávku!!!!☺

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 17. Takovýhle sračky necháme platit z našich daní. Jak dlouho ? Sodoma Gomora.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak Zeman se dopracoval k českému novičoku, ale za premiéra budeme mít Babičkoka, kterého má na povel prolhaná Tereza Mayová, kterou královna Alžběta brzy obětuje. A přitom britští soudruzi vůbec nikoho neotrávili a už vůbec ne nějakým novičokem. Skripalovy stačilo uspat a potom unést a internovat proti jejich vůli. Už aby Británie z EU vypadla. A to co nejdříve!

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. Byt Ruskem , dal bych mabidku vyjednani se Syrskou vladou o vymenu Britskich SAS za Skripalovy ,Rozposlal bych tuhle nabidku do vsech sdelovacich prostredku Britanie.
  Pak by jsme videli ciny patriotu U.K.jak by se kroutili .

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Noční šichta? Sloužíte jen tady nebo toho stíháte víc? Je to dost jednotvárné a upocené, co předvádíte, nemyslíte?

   Smazat
 36. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3. května 18:28.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 37. Leninsko-putinskou svobodu Skripalovým, těm podlým zrádcům Vlasti a Velikého Putina!

  Drazí soudruzi, дорогие товарищи!
  Už je to konečně jasné jako Kremelské Slunko, jak to bylo s otrávením psí zrádné rodinky Skripalových: Skripal, ten podlý zrádce Velikého Ruska a OSOBNĚ Velikého Putina, se rozhodl k návratu do rodné Velké země – a jeho chlebodárci z USA a Izraele ho otrávili.

  Ano, tak NEODOLATELNÉ je volání Velikého Ruska, že i nejhorší zločinci se vracejí z Euroameriky zpět do rodné Západní Asie.
  Ano, s plným vědomím své viny a neodvratnosti trestu jdou z buržoasního luxusu do strohé cely na Lubjance.
  Jdou z typicky nechutného kapitalisticko-demokratického hýření do typicky humánní ruské výslechové komnaty, pak před leninsky spravedlivý lidový soud.
  A nakonec – DOSLOVA na konec – bez odporu jdou do suterénu, se svými špinavýma rukama zrádce Vlasti svázanýma za sehnutými zády.
  Pak v pokleku posledními slovy děkují Velikému Putinu (dříve Velikému Stalinu atd.), za Jeho přímo LENINSKOU humanitu, s níž je spravedlivě odsoudil k humánnímu trestu: Jedna střela do týla, a je po zrádném psu.

  A PŘESNĚ k tomuto typicky ruskému činu se odhodlal i Skripal, načež byl otráven agenty kapitalismu a demokracie.
  Záměry našich dědičných nepřátel byly nyní odhaleny bystrými soudruhy ze SVR, GRU a FSB: Vražda Skripalových měla být připsána Velikému Rusku, bez JEDINÉHO důkazu, stejně jako likvidace Litviněnka, Markova, Bandery, Rebeta, Артамоновa, Trockého a SPOUSTY dalších podlých zrádců Vlasti a Strany.

  Skripalovi ovšem přežili (inu, mají v sobě RUSKOU krev, že), a nyní se chtějí vrátit domů, do Velikého Ruska, do Moskvy, do Lubjanky, do cely, do rakve z pravého ruského smrku.
  Což jim šéfové CIA a Mossadu samozřejmě nechtějí dovolit – takže je unesli, a nyní je mučí někde v temných katakombách.
  Jak TYPICKÉ pro Západ, svět násilí a bezpráví!

  Proto, soudruzi, podpořme soudruha Sergeje Viktoroviče Lavrova: Uspořádejme MOHUTNÉ demonstrace před velvyslanectvími USA, V. Británie a Izraele!
  A požadujme OKAMŽITÉ propuštění Skripalových a jejich URYCHLENÝ převoz do rodné země, k vykonání spravedlivého trestu.

  Я дpугой такой стpаны не знаю, где так вольно дышит человек!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.