Reklama

sobota 12. května 2018

Lidovým domem otřásá skandál místopředsedy Jaroslava Foldyny, který si dovolil uctít památku Rudé armády spolu s Nočními vlky, aktivistu Peszynského překřtil na Pičinského, dobytkům se prý omlouvat nebude a vyzval k navrácení Kosova Srbsku! Uvnitř ČSSD to vře, Foldyna prý svými výroky přiklání stranu k Zemanovi a SPD. Předseda Hamáček je slabý, Foldyna ho do roka může nahradit v pozici předsedy strany!

J. Foldyna a Martin Uhlíř s americkou vlajkou okolo krku.
12.5.2018     AE News
Lidovým domem otřásá skandál místopředsedy Jaroslava Foldyny, který si dovolil uctít památku Rudé armády spolu s Nočními vlky, aktivistu Peszynského překřtil na Pičinského, dobytkům se prý omlouvat nebude a vyzval k navrácení Kosova Srbsku! Uvnitř ČSSD to vře, Foldyna prý svými výroky přiklání stranu k Zemanovi a SPD. Předseda Hamáček je slabý, Foldyna ho do roka může nahradit v pozici předsedy strany!


V pondělí 7. května v Praze v Průhonicích a později na Olšanských hřbitovech došlo k neuvěřitelnému incidentu, který s odstupem několika dnů nabírá na síle. Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se totiž v kožené motorkářské bundě zúčastnil setkání s ruskými Nočními vlky, motorkářskou skupinou z Ruska, která každoročně v květnových dnech projíždí Evropu místy, kde probíhaly boje Rudé armády a kde stojí památníky sovětských vojáků. Na tom by nebylo nic zvláštního, protože Jaroslav Foldyna se těchto setkání účastní již několik let po sobě. Jenže v pondělí to bylo všechno jinak.

Na setkání s vlky totiž vyrazila i skupina provokatérů, jejichž cílem bylo pietní akt narušit a vyvolat konflikt. Mezi organizátory této provokace byl např. šéfredaktor serveru Manipulatori.cz Jan Cemper, jehož server spolupracuje s CTHH a lidmi, kteří udávají administrátorům Facebook tzv. závadové příspěvky českých uživatelů Facebooku. Pokud vám v poslední době někdo smazal příspěvek z profilu FB, anebo jste dokonce byli na několik dnů zablokováni, je to obvykle práce právě lidí, jako je např. Jan Cemper a jeho projekt Manipulatori.cz.

Dalším organizátorem protestu proti příjezdu Nočních vlků byl nechvalně známý Tomasz Peszynski, což je aktivista známý především svojí umanutou nenávistí vůči Miloši Zemanovi a jako velký podporovatel odkazu Václava Havla. A právě tito organizátoři přivedli do Průhonic skupinku mladých lidí, kteří začali okolo Nočních vlků pochodovat s americkými a britskými vlajkami a začali vykřikovat hesla o tom, že Boris Němcov byl zavražděn na příkaz Putina, že Rusové anektovali Krym atd. Celá provokace přitom byla natáčena zpoza křoví Českou televizí, přičemž její štáb čekal na konflikt, rvačku a krev. Tato provokace byla vedena s jediným cílem, označit Noční vlky za iniciátory rvačky a na to margo jim udělit na několik let zákaz vstupu na území České republiky. Jenže, protože o těchto provokatérech platí Pjakinovo univerzální rčení “éto děbily”, tak nakonec to dopadlo tak, že policie zadržela právě jednoho útočníků z řad Peszynského haveljugend, kteří jako hysterky křičeli úplně nejvíce proti Putinovi.

Provokace pražské havlérky měla vyvolat konflikt, nakonec to skončilo fiaskem


Martina Uhlíře, protiruského aktivistu, totiž odvezl policejní anton poté, co Uhlíř ztropil na Olšanech ostudu a poprask, když narušil pietní akt a začal vykřikovat hesla proti Rusku, proti Putinovi, a to se nelíbilo Jaroslavu Foldynovi, který se s ním dal do ostré řeči a vznikla strkanice. Výsledkem bylo, že na agresivního Uhlíře zpacifikoval antikonfliktní tým policie, který Uhlíře odvedl a naložil do antonu [1]. Celými Olšany byl slyšet křik zadrženého a slova o Putinovi se rozléhala celým hřbitovním areálem. Jenže největší skandál měl teprve přijít. Předseda ČSSD Jan Hamáček totiž vyzval Jaroslava Foldynu, aby se omluvil. Foldyna prý strkal Uhlířovi blízko svoji hlavu před nos, místopředseda ČSSD však neví, za co by se měl omluvit, když on nebyl zatčen, na rozdíl od Martina Uhlíře. Jaroslav Foldyna neví, jestli se má omluvit za to, že se bránil útokům hulváta, anebo za to, že si dovolil zúčastnit se piety spolu s Nočními vlky. Předseda ČSSD si to dnes chce vyříkat na jednání předsednictva strany přímo s Foldynou.

[VIDEO] Jan Cemper ze serveru Manipulatori.cz s LGBT transparentem Vladimira Putina

Zatímco média si všímají konfliktu jen povrchově, mně zaráží především organizace této provokační akce pražské havlérky. Dav na Olšanech nesouhlasně skandoval “Pičinský je kokot! Pičinský je kokot!” a většina přítomných se přišla ze zvědavosti podívat na motorky a také na samotný pietní akt. Hysterická scéna Martina Uhlíře připomínala divadelní inscenaci, kterou zdůrazňovalo šedé tričko s nápisem “Nechci zpátky na východ!”, což je heslo, které už před časem vymyslel Miroslav Kalousek z TOP 09.

Nejvíce povyku na Olšanech obstaral právě Uhlíř, ale když si zapnete česká média, obraz dostanete diametrálně odlišný, protože místo Uhlíře je Česká televize, Echo24, Forum24 a Bakalova média zaplněna obrázky Jaroslava Foldyny, že prý provedl něco strašného. A on provedl jen to, že pěkně od plic řekl provokatérovi Uhlířovi, že je dobytek. Zatímco o Uhlířovi se mlčí a je ticho po pěšině, v ČSSD začaly probíhat procesy, které vypadají skoro na odvolání Jaroslava Foldyny z funkce místopředsedy. Právě Foldyna totiž představuje v ČSSD hlavní křídlo nespokojenců s tím, kam směřuje osud ČSSD.

Jaroslav Foldyna je mužem, který v budoucnu převezme vedení ČSSD. Než se tak stane, strana si musí sáhnout na úplné dno?


Když si pustíte v úvodním videu výroky Jaroslava Foldyny, mluví jako volič SPD a jako volič Miloše Zemana. V podstatě od něj neuslyšíte žádné neomarxistické a neoliberální bezpohlavní názory, které se v posledních letech staly poznávacím znamením politiky ČSSD. Pokud někdo může ČSSD vytáhnout z politického hrobu, je to právě Jaroslav Foldyna. Návrat sociální demokracie k pronárodní politice sociálního směru by dokázal straně navrátit důvěru, kterou zoufale potřebuje a kterou ve vládě s Andrejem Babišem jednoznačně ztratí ještě více. Celou Evropou se šíří obrovská vlna antirusismu a kromě Jaroslava Foldyna na to před několika dny upozornil i předseda slovenské sociální demokracie SMER Robert Fico, který prohlásil, že Slovensko se nebude podílet na vlně protiruských hysterií, které v poslední době zachvacují Evropu [2]. Znovu se ukazuje, že po nezdařeném pokusu o státní převrat na Slovensku si Robert Fico moc dobře uvědomil, že američtí partneři by ho klidně potopili bez mrknutí oka.

Donald Trump podepsal dekret o odstoupení USA od smlouvy s Íránem.

Jenže ne všichni politici nosí na krku hlavu jako Robert Fico, kteří to pochopí, když začne jít do tuhého. Jsou totiž politici, kterým na krku sedí něco úplně jiného, protože když slyšíte některé české politiky říkat, že raději se budou mýlit s USA, než aby měli pravdu s Ruskem, tak to potom opravdu jde do tuhého, protože s takovou politickou reprezentací nemůže země dopadnout dobře.

Právě v těchto hodinách plánuje Izrael spolu s americkým Pentagonem letecké údery proti Íránu, které mohou rozpoutat s velkou pravděpodobností největší válečný konflikt v dějinách Blízkého východu. A mnoho labilních politiků v Evropě bude postaveno, podobně jako v seriálu Hra o trůny, k výběru své strany a konečné finální pozici. Kdo půjde s Američany proti Íránu, o to se teď hraje. Protože kdo nepůjde s Američany proti Íránu, půjde automaticky proti USA. Nic mezi tím. A procesy uvnitř ČSSD jsou pouze lokálním odrazem toho, co se děje ve světě.

Celý svět bude brzy nenávidět USA a čím více půjde Donald Trump pronárodní cestou doma, tím více se bude hroutit americká moc Pax Americana ve světě.

Politici se probouzejí, tedy pouze ti, kteří nosí na krku hlavu. Ti ostatní, kterým tam sedí kýbl, ve kterém mají “naděláno”, nepochopí naprosto nic ani v této chvíli a spolu s nimi ani prestituti mainstreamových médií. Stejně jak už napsala Pozorovatelka v posledním článku [3], svět bude už brzy Ameriku nenávidět, globalisté rozpoutají obrovskou vlnu antiamerikanismu, úplně stejně, jako američtí neoconi před lety rozpoutali vlnu antirusismu. Mluvil jsem o tom minulý týden na SVCS [4]. Součástí odboje proti americké moci v Evropě bude alternativa, která v jednom šiku spolu s globalisty bude likvidovat poslední pilíře amerického postavení v Evropě.

Jednotlivé signály už můžete vidět okolo sebe, začal to Miloš Zeman, potom přišla SPD a její předseda Tomio Okamura, teď nově Jaroslav Foldyna, nově Robert Fico na Slovensku, všude najednou vyrůstají politici, kteří se obracejí proti vlně protiruských nálad, a protože tyto nálady organizují americké elity, tak to znamená, že se staví proti americké moci v Evropě. Dříve by si to mnozí z nich nedovolili, dnes je ale jiná situace. USA míří do obrovské mezinárodní izolace, která bude zakončena vyobcováním na okraj světového společenství.


Princ William s princeznou Kate a 3. dítě, Louis of Cambridge. Budoucnost islamizované Británie spočine na svazku krále s muslimskou ženou.
Jenže Američané nepadnou sami, stáhnou s sebou své vazaly, své věrné. Zemí, která padne společně s USA, bude Velká Británie. Globalistům nestačí, že skončí vliv Londýna na chod Nové Evropy řízené Berlínem, globalisté se pokusí rozbít i samotnou Británii, schyluje se k referendu o odtržení Skotska. V Londýně chtějí arabské komunity už dokonce samosprávní autonomii pro své záležitosti. Britská královna bude jednoho dne z Londýna vyhnána do exilu a spolu s ní utečou ze země neislamizovaní Britové, kteří nebudou chtít konvertovat k islámu.

I když se uvažuje, že by mohlo nastat jiné řešení, že by si budoucí dědic koruny vzal za manželku muslimku. Tzn. některé z dětí Prince Williama a vévodkyně Kate by mohlo uzavřít křesťansko-muslimský svazek v ne tak vzdálené budoucnosti. Američané dosud v Evropě spoléhali na peníze pumpované do obrany Evropy a evropské země musely na oplátku poslouchat na slovo, co americký páníček řekl. Jenže když se ukazuje, že největší hrozbou nejsou zbraně, ale vagíny žen muslimských migrantů, které rodí miliony nových arabských Evropanů, tak politikům začíná docházet, že americké zbraně Evropu neochrání.

Raději se jako národ utopíme s Amerikou, než abychom se zachránili s Ruskem?

Donald Trump přivede Evropu tam, kde ji chtějí mít globalisté. USA si pojedou vlastní pronárodní politiku, která ale bude zasazena do rámce izolace a omezené spolupráce s vazalskými zeměmi, které budou roztroušeny po celém světě. A je mnoho těch, kteří si představují ČR jako “americký ostrůvek” v rybníčku trosek kdysi slavné americké moci, než jako součást obrovské lodě v oceánu globalizace. Jenže my musíme mít na paměti, že pro národní zájmy není místa ani na ostrůvku s Američany, ani na lodi s globalisty. Třetí cestou jde Rusko a má to těžké, bojuje proti neoconům, i proti globalistům. A to je Rusko jadernou velmocí. Jak těžké to budou mít země jako Česká republika, to si snad každý dokáže představit. Takových politiků jako je Miloš Zeman, Tomio Okamura nebo Jaroslav Foldyna není mnoho. Ale dokáží definovat symbol, který může přitáhnout následovatele. A jestli někdo dokáže pomoci národu, jsou to lidé, kteří se nebojí na mainstreamových médiích mluvit tak, jak my píšeme na alternativě.

Šéfredaktor AE News

76 komentářů :

 1. Soroš mění taktiku! Keci o lidských právech nežerou už ani prasata v prasečácích. Na programu je osobní napadání, agresivita, skandalizace, zastrašování a hlavně záplava dezinformací.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko: Něslyšny v straně daže Soroši, vsjo zděs isčezlo do utra....Podmoskevské večery.

   Vymazat
  2. Ta spousta pitomců placených Sorošem a spol si neuvědomuje, že náš národ nechce ani proradný západ, ani východ, ale svou vlastní cestu. Postačí se podívat na Švýcarsko, Rakousko a dnes i Madarsko. Proč u nás je neustále to zpitomění. Ona se ta servilnost čížků asi táhne od dom starého Rakouska-Uherska.

   Vymazat
 2. To není skandál. To byla jen srážka Foldyny s blbem, která, jak známo, je nejhorší.
  Skandál je, když zahraniční výbor odhlasuje, že lež je pravda a takoví poslanci zůstanou u svých koryt. Co tam chtějí, když ani nepoznají, že o jejich lži už nestojí nikdo. Ani Malá Británie, ani Skripalovi, které nejspíš již s klidem zlikvidovali, jako to nemocné dvouleté dítě.

  OdpovědětVymazat
 3. Cesko zaplati za havlovani

  OdpovědětVymazat
 4. Je to chlap co ma koule a neni priposrane korektni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:15 - co máte pořád s těma Foldynovo koulema, slovo a činy dělají chlapa i kdyby měl varlata jak medicimbály a může být hňup! Už pátý článek, kde hodnotíte druhého muže podle varlat?

   Co kdyby na jeho místě byla ženská, ta má pysky!?

   Jaká varlátka má asi Miloš Zeman a je svůj?

   Vy jste schopný si mezi sebou potěžkávat varlata, běžte s nima na gyndu.


   °°°°°

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 1,05 Má koule znamená jinak je alfa samec, ale to Vám také asi nic neřekne. Mám rád Foldynu ale co dělá u socanů to nemohu pochopit protože to je uskupení zdegenerovaných prostitutů.

   Vymazat
  4. 11:46 - řekne mi to dost, třeba že vy, co tento výraz soustavičně používáte, jste beta samci.

   Proto ta rada na závěr, běžte s nima na gyndu.

   Ps. Foldyna mi taky sedí, ale nikdo z nás není svatý ani já ani vy ani on? A Fodyna už obvzlášť, dělal kšefty s hracími automaty a vše kolem jeho kšeftů nebylo dvakrát, to akurátní? Zajímala se o toto zhřešení Policie ČR a hned se stal kvelurujícím, vlastencem, poslancem a toto vyšumělo do ztracena? Tudíž držet si odstup a nadhled a hned netěžkat alfa samce!

   °°°°°

   Vymazat
  5. Palec nahoru.

   Vymazat
 5. Foldyna ukázal, že má koule, že se nebojí říkat pravdu, a že ani Hamáček mu do toho kecat nebude. Korektnost je důležitá a žádoucí, ale neznamená to připosranost z kdejakého blba.Uctít památku padlých vojáků Rudé armády není nic špatného, ba naopak je to žádoucí.

  OdpovědětVymazat
 6. Dezinformace tvrdí i zdejší Seznam. V centru Paříže terorista jednoho člověka zabil nožem, několik dalších zranil a policie ho zastřelila. Seznam ovšem vynechal tvrzení svědků, že vrah křičel opakovaně Allahu akbar.

  OdpovědětVymazat
 7. Pan Foldyna čssd nezachrání sobotkovci + kraďousek je zlikvidovali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém jsou voli bez mozku, kteří je volí. Nebýt volů bez mozku, tak si mohou šmejdi z ČSSD leštit tyčinku, jako Janda!

   Vymazat
  2. Zadna skoda socdemaku
   Jejich volici by meli volit komunisty

   Vymazat
  3. Foldyna nezaprel v tyhle situaci, ze je CHLAP.
   A do slepic jako kdyz streli...
   Rozcilene Kvokani nebude brat konce...

   Vymazat
  4. Socany může vést jen zvrhlý podrazazák a to Foldyna není ale za vůdce se také nehodí protože nemá strategii jinak by u socanů nebyl.

   Vymazat
 8. Tady havloidní fanatik opět v akci:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Sebrali-ho-tezkoodenci-za-stret-s-Foldynou-Ted-agresivni-aktivista-uradoval-znovu-Napadl-stanek-s-knihami-o-Milosi-Zemanovi-Zasahovala-ochranka-535632

  OdpovědětVymazat
 9. Na obrane narodnich zajmu Trumpem neni nic spatneho
  Cesko by tez melo branit zajmy Cechu, nic nez narod!
  Amerika Americanum!
  Je cas aby se svet staral sam o sebe, bez pomoci Americanu.
  A EU je smrdici mrtvola sasku a fasisty Junkerse

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tramp ovšem nechrání národní zájmy v prospěch 90% svých občanů ale zájmy zvrhlých zdegenerovaných parazitů. To ovšem asi nepochopíte.

   Vymazat
 10. Adorování Foldyny právě takovými pičusemi jako je prolhaný Aeronet může být pro Foldynu polibek smrti.

  Jinak, nic proti Foldynovi, ale opravdu netuším co dělá právě v ČSSD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty budes taky havlista fasista
   A eurosasek

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Do prdele nemazejte me diskuzni oponenty, jak jim mam odpovedet kdyz nevim co rikaji.

   Vymazat
  5. Diskuzi nikdo nemaže,jen bláboly Hovnolulana a Hovnodolniho 3,14čuse!!!!

   Vymazat
  6. 9:36 - a jak je možné, že tvoje příspěvky mazány nejsou πčusi, ty tu vždy zůstanou 40% !!!

   °°°°°

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 11. Já tomu nerozumím, proč zachraňovat ČSSD? Byty horníků už Bakalovi předali, Špidla má důchod asi 200.000 Kč měsíčně jako odměnu za dluhy které vytvořil pro kagana Fuckefellera a exekutor jenom čeká, až to převezme slušný člověk a potom šmejdi ČSSD zlikvidují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "První zlomový bod byl v roce 1990, kdy tehdejší ministr průmyslu a obchodu za ODA Vladimít Dlouhý podepsal to, že 45 tisíc bytů bude vloženo do OKD a bude v rámci OKD privatizováno.

   Druhým milníkem je rok 96 a 97, kdy vláda ODS vložila část akcií do kuponové privatizace, nezískala za ně ani korunu a část akcií převedla na obce a města a opět nezískala ani korunu. V tu dobu měla ještě těsnou majoritu. Ve stejné době ale zapomněl Fond národního majetku navýšit jmění a tím o majoritu přišel. Majoritu pak získali ti, kteří skupovali akcii od spekulantů. V době příchodu sociálně demokratické vlády již tedy stát neměl majoritu." - skutečná historie přichvatizace,
   českou tv a ostatními presstituty, utajovaná. sck

   Vymazat
 12. Socdemacky zlodeji at tahnou

  OdpovědětVymazat
 13. A kterým domem otřásá skandál ČSSD, žádný dům už nemají?! Asi mají nějakého hodného exekutora. To bylo jenom tak pro pobavení, to je banda prolhaných demokratických sráčů, co!?

  OdpovědětVymazat
 14. PANE FOLDYNA NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ OSV

  vám začiná držet palce.Seznamte se s našimi novými pojmy.

  Protože vládne vadná doktrina politické třidy sprostých a zpupných Šmejdů tedy nechutný neomarxismus, se daji se tito snad přesvědčit o svých vadných postupech jedině ideologii novou ,začali občané voliči sami hledat a našli prozatim pro ni pracovni název

  SOLIDARISMUS DIKTATURY SLUŠNÝCH OBČANŮ VOLIČŮ.
  Nové heslo je
  SOLIDÁRNI SPOLEČNOST PRO VŠECHNY!

  Po pádu komunismu,kdy zmizeli dělnici a rolnici a prý se stali buržoasii byl majiteli velkých peněz totálně zdemolován strejda MARX aby zmizelá dělnicko-rolnická třida byla nahrazena nejhorši spodinou společnosti,přičemž vznikla diktatura prý humanistů potažmo islamistů,která má udržet terorem strachu moc menšiny ukradenou volbami voličům,kdy občané byli zmanipulovaným a prolhaným tiskem a TV hnáni k porážce demokracie a nastoleni vlády menšiny nad většinou nyni už jasně naplánovaným korporátni oligarchickým terorem shrbených hřbetů a nízkých platů podporovanou porušovánim platných zákonů nepřipustnou cenzurou s pošlapánim lidských práv většiny s masivnim obtěžovánim občanů zmanipulovanými a prolhanými informacemi ohlupovadel, takže se občané vlastně nesměli svobodně na jejich základě rozhodnout a kdovi jestli takto zinscenované volby vůbec plati!
  Dovolujeme si vám sdělit,že už existuji první body

  NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ o kterém prý jakýsi reprezentant ohlupovadel politické třidy sprostých Šmejdů tady na tomto webu napsal,že si ho máme strčit do prý ženského přirozeni a v ohlupovadlech je prý podle něho cpou do přimo do koše!
  Pokud máte zájem o hlasy voličů rádi vás i tady uvitáme při

  DIALOGU o vizi budoucnosti ČR už sepisované v bodech NÁRODNIHO PROGRAMU SAMÝCH OBČANŮ VOLIČŮ,KTEŘI HO RÁDI DOPORUČI VŠEM STRANÁM,KTEŘÉ CHTĚJI VYHRÁVAT VOLBY!

  Pokud tento vzkaz bude zcenzurovám budeme ho opakovat a opakovat a opakovat..

  podpis-aktivisté OSV

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:22 - jak někdo sám sebe nazve slušným, nevěřit a hlídat si peněženku i kalhoty!

   °°°°°

   Vymazat
  2. 1.15
   Za to,že jste zdemolován ohlupovadly a nevěřite ani sobě si můžete sám.
   Doporučujeme přestat navštěvovat
   frankfurtskou školou pro NEOMARXISTY a začit navštěvovat ČESKOU ŠKOLU solidarismu.
   Pak přestanete být nevzdělanec a poplantanec a budete z toho vašeho života ponravy taky něco mit!

   Vymazat
  3. Kdy už konečně pochopíte že jde o to jak nepozorovaným způsobem zlikvidovat alespoň polovinu lidstva. podívejte se na demografický vývoj a spotřebu celého světa a pochopíte že to takhle dál nepůjde. Zvrhlé zdegenerované parazity jinak než vyhubením nezastavíte. Jsou nenasytní a množí se jak sarančata.

   Vymazat
  4. 12:03 - víte, že jen samotní mravenci na celém světě váží a zkonzumují dvakrát tolik co člověk. Co s tím? Vybíjejme mraveniště, jsou všude v půdě, kolem sebe podívejte se do trávy?
   Mají jedinou výhodu, nevlastní naleziště ropy, plynu a vzácných přírodních surovin, nepřekážejí až na Termity ve městě! Proto jsou někteří lidé navíc, co překáží jiným, ale né z důvodu přelidnění!

   Mravenci jsou jen těžší a žravější než lidé???


   °°°°°

   Vymazat
 15. Mám slušnou motorku, rád se s panem Foldynou projedu a popovídáme si o demosráčích:)))

  OdpovědětVymazat
 16. Na začátku to vypadá jako reportáž z Olšan, pak to přechází v komentář k lidovému domu, a končí to věštěním z křišťálové koule ála "přání otcem myšlénky".

  OdpovědětVymazat
 17. Amerika Americanum
  Na svet se vysrat
  Ovsem Cesi nesmi rict totez o Cesku
  Ani nesmi rict NIC NEZ NAROD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vraťte Ameriku Indiánům,okupanti zlodějský!!!!!

   Vymazat
  2. Není komu. Už je vyvraždili a zbytek naučili chlastat.

   Vymazat
 18. Poněvadž jsem se této akce taktéž zúčastnil, dovolím si přidat svůj komentář. Popíši průběh provokace Uhlíře, jak ho sebrala policie. V jeden moment se tento debil rozběhl na naši pro-ruskou stranu přes silnici, co tím sledoval, to mi nebylo jasné. Kdyby nás chtěl fyzicky napadnout, nás bylo 3 - 4 x více než jich, to nedávalo smysl, ale samozřejmě v polovině silnice narazil na policejní kordón a policie mu bránila projít na naši stranu a snažila se ho jen vrátit zpět na jejich stranu, ale to by nemělo ten skandalizační efekt pro televizi, takže se začal cukat a téměř se pustil do rvačky s policií. A v ten moment ČT rozžhavila kamery do běla, účelu bylo dosaženo, potrava pro politickou manipulaci večer do televize byla připravena. Ale protože to pořád nedosáhlo toho pravého skandalizačního vrchu, vstoupil do toho Hamáček v zájmu těchto provokatérů zaútočil na Foldynu. Celý průběh akce byl lov na Foldynu, jak Foldyna vyšel od motocyklů, pořád kolem něho tito televizní bastardi brousili, z jedné strany na něho útočili provokatéři, a z druhé strany čekala ČT na nějaké to jeho ukecnutí, on se neukecnul, a tak jen posloužilo foto, jak tam na sebe s Uhlířem křičí. Ještě jednu věc bych chtěl zdůraznit, jak s námi ČT vydrbala. Obyčejně má televize na kameře a nebo na mikrofonu napsáno viditelně, odkud je. Tam mezi námi pobíhali dva lidé s kamerou a já se pořád dívám, z které televize oni jsou, že to nikde nemají napsáno. Kdyby to tam napsáno viditelně měli, tak jsme je tam s Jirkou Černohorským psychicky zničili a donutili je odejít. Nikde žádný vůz se značkou ČT, prostě bylo to připraveno tak, aby nikdo tam netušil, že tam ČT je, a co tam chystá. Tak takto byla společnáb provokace ČT a pro-amerických provokatérů zinscenována. Já tento popis poslal do senátu a do parlamentu a na RRTV a i na rozumné politické strany, abych je upozornil, jak nízkou provokační roli v tomto případě ČT sehrála. FUJ, FUJ a FUJ. Je nutno zorganizovat velkou demonstraci před ČT, aby ČT příště přešla chut´, se účastnit takovýchto provokací. O něco se pokusím, lidé přijděte demonstrovat za to, aby s námi ČT nehrála příště takovouto komedii. Tato skupiny pro-amerických provokatérů je placena z US Embassy z Prahy, pokud je chcete vidět, jděte na Staroměstské náměstí a pod stánkem CIA „Pražský majdan“ je tam najdete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čété se už bojí přiznat svoji značku, protože to není značka kvality, ale značka, které se každý slušný člověk vyhne. Tam až to dopracovali, holoubci. Zničili nejen značku, ale i celý koncept veřejnoprávnosti.

   Vymazat
  2. Majdan, majdan podle plánu....

   Vymazat
  3. 7:20 Váš popis výkonu presstitutů ČT odpovídá
   líčení pana dr.Davida z doby, kdy byl ještě poslancem (tehdy ti dobytkové s kamerami mohli natáčet přímo "na sále", takže jeden obtěžoval a druhý chlívák to sbíral s transfokátorem z druhého konce sálu). Ve správách pak s patřičným komentářem běžel šot
   o nevrlé reakci poslance za ČSSD na profesionální práci NAŠÍJEJICH TELEVÍZE, JÍŽ záleží jedině na pravdivém podání skutečnosti! To mnohým presstitutům zůstalo dodnes: SKUTEČNOST NEPOPISUJÍ, ONI JI VYTVÁŘEJÍ! TI NEJDRZEJŠÍ JI PŘEDPOVÍDAJÍ! Eh - čo to táram ? Oni ji P R E D I K U J Í !!!
   (Cítíte též ten odér jejich profesionality?!)

   Vymazat
 19. Koho zajímá nějakej poslanec Foldyna...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tebe. A mě taky.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Mně je ten pán úplně fuk, stejně jako jeho 199 kolegů ve Sněmovně.

   Vymazat
  4. Je to chlap!!

   Vymazat
 20. napište panu Foldynovi na jeho parlamentní adresu výraz podpory.
  foldynaj@psp.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a můžu mu napsat i svůj názor, který není zrovna výrazem podpory?

   Vymazat
  2. To je vaše věc, ale co mu chcete vytknout? Já jsem vám zde popsal, jak to byla nachystaná past na Foldynu ze strany ČT společně s provokatéry, a on do ni nespadl. Jen to, co na něho mohou vytáhnout, je ta fotka, jak na sebe Foldyna řve s tím debilem Uhlířem. Já tam byl od začátku a nikdo mě osobně neprovokoval, nikdo se mnou nechtěl udělat rozhovor do TV, vědět můj názor, šlo tam jen o toho Foldynu. Co mu chcete vytknout? Tady není jiné pomoci, než založit iniciativu na odvolání GŘ ČT Ing. Petra Dvořáka, který takovouto špinavou lumpárnu podporuje.

   Vymazat
  3. 9:32 A proč bych měl věřit zrovna vaší interpretaci?

   Vymazat
  4. 8:08

   Klidně mu napište, já psal nepříjemné sdělení sekretariatu ČSSD, ty se na mě vybodli?! Tak jsem sdělení přeposlal Foldynovi, okamžitě mi bez urážky odpověděl jako člověk člověku.

   Ramón

   Vymazat
 21. Pořád dokola teď čtu, že Foldyna je naděje ČSSD. Možná jo, já se o to nepřu, ale realita je taková, že Foldyna jako volební lídr v baště levice - Ústeckém kraji - dosáhl ještě mizernějšího výsledku (6,61 %) než ČSSD...

  OdpovědětVymazat
 22. Jenže ani kdyby bylo Foldynů v té straně více, nic na politice ČSSD nezmění.Systémově je to celé špatně, v době kdy se bude bez uzardění mluvit o lobistech- co to proboha je-lobista je úplatkář, a další a další věci- vyhošťování nepohodlných diplomatů, vydávání neodsouzených lidí do třetích zemí, propouštění dalších obviněných po zaplacení tučných kaucí- prostě nevidím změnu k lepšímu.Tady je pseudodemokracie a ta ani náhodou není lepší než socialismus, ani lepší než pseudosocialismus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lobista = úplatkář? To jsi vzal kde takovou "definici" ?

   Vymazat
  2. Celkem bych souhlasil,jen bych použil výraz korupčník.

   Vymazat
 23. Ještě vám řeknu jednu svoji zkušenost, možná tak dva roky zpátky jsme pořádali demonstraci proti imigraci a přijel tam nějaký kameraman z ČT, tenkrát měl ještě "hrdě" na kameře napsáno - ČT, a jak jsem šli kolem něho, tak točil. Každý, kdo kolem něho prošel, na něho řval různé urážky, až ten chudák na svou obranu říká, já tu jen natáčím, to je moje práce, jak to potom sestříhají ve studiu a dají do televize, na to já už zase nemám žádný vliv. Takže si myslím, že od této doby se ČT "skrývá", aby nebudila emoce. 3 x FUJ. Tato šaškárna, kterou předvedli na Olšanech, je bude mrzet. Já se přiznám, že nevím, jak to potom z těch Olšan sestříhali, já už se na ČT nedíval 4,5 roků. Já jen čtu kolem toho komentáře.

  OdpovědětVymazat
 24. Jaroslav Foldyna a jeho Noční vlci a srbští nacionalisté
  http://manipulatori.cz/jaroslav-foldyna-a-jeho-nocni-vlci-a-srbsti-nacionaliste/

  OdpovědětVymazat
 25. Rehabilituje ČSSD spolupráci s neonacisty?
  V Duchcově ČSSD působí již několik let v koalici s otevřenými rasistou a neonacistou Jindřichem Svobodou, který s oblibou zveřejňoval fotky z koncentračních táborů, nad kterými s kamarády vtipkoval, kterou skupinu zde internují, či pošlou komínem. Pojďme si připomenout některé informace o neonacistických partnerech ČSSD z Duchcova. Po uzavření koalice ČSSD místní buňku na protest zrušila, ale členy z ČSSD nevyloučila. Dnes buňku obnovuje se stejným personálním obsazením jako byla ta, která uzavřela koaliční smlouvu s KSČM a DSSS. Jsme svědky legitimizace spolupráce s neonacisty mezi sociálními demokraty?
  http://www.antifa.cz/content/rehabilituje-cssd-spolupraci-s-neonacisty

  OdpovědětVymazat
 26. Bez urážky, jen věcně a konstruktivně: pakliže někdo klade rovnítko mezi neomarxismus a fašistický neoliberalismus, nemůže to mít v hlavě v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 27. Děkuji touto cestou Vedoucímu Kolotoče.Konečně popravdě přiznal,že Evropa s pomocí USA tj i NATO pumpuje peníze do obrany a né jak dosud psal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do jaké obrany? Připadají vám "humanitární mise" v Afghánistánu, Libyi, podvracení Sýrie, zinscenovaný převrat na ukrajině, vyrývání do Ruska a Íránu jako nějaká obrana? Koho tam brání? Před čím? Doku to celé nerozes***li, tak byl klid. NATO je zločinecká organizace, která aportuje na povel fašistických a teroristických USA, které nerespektují mezinárodní právo ani dohody.

   Vymazat
  2. 12:49 a sakra,pàn nerozumi psanému textu,že? VK napsal:Američané dosud spolehali na penize pumpované na obranu Evropy....né a dik té Americe si tu žijeme zatim v klidku. Tak to je jako je pravdou,kdo nemá rád USA nema rad lidi.

   Vymazat
 28. Foldyna bude náš vojvoda .

  OdpovědětVymazat
 29. A kdo rozsévá s maximálním úsílí nenávist k Rusům, kdo tyto rasisty platí. Největšími štváči proti ruskému národu jsou ČÉTÉ a tu si platíme my občané - povinně z nařízení diktatury kapitálu. To jsou paradoxy! Göbbels sídli přímo v ČÉTÉ A TVÁŘÍ SE JAKO DVOŘÁCI - ČTVERÁCI. Občanům nevadí, že nadvláda a žvanírna jsou hlavním zdrojem antirusismu, rasismu, který si nezadá s nacistickým antisemitismem. V čí prospěch tak činí? V prospěch českých občanů a českého státu NE, ale jako slouhové Bruselu a Černého domu. Proč se necháme jako občané táhnout jako blbci do války? Proč musíme být méně než onuce Bruselu? Proč nemůže mít obecné referendum, proč nemůžeme být neutrální stát, proč se musíme tak drát o výdobytky okupace cizích zemí?! Proč nás v mnoha zemích vnímají jako my nacisty za okupace 3. Říší? Máte z toho radost, nacisté měli!!! Tak to snad nám ještě chybí, radost nad utrpením druhých. My křesťané??? Nebo jsme horší než islámisté s našimi velkými teroristickými válkami bohatých proti partyzánským válkám chudých?

  OdpovědětVymazat
 30. Foldyna se zachoval jako chlap, o tom žádná. Ale domnívám se, že zde jde o něco jiného. Provokatéři zřejmě chtěli dehonestovat pietní akci, případně dosáhnout jejího zákazu v dalších letech.
  Skončili u vznětlivého Foldyny, takže ruští účastníci byli od přímého střetu s provokatéry odizolováni. Média se snaží rozvířit alespoň ten ubohý výsledek, kterého provokatéři dosáhli. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přesně ono, zužitkovat tu ptákovinu, že se Foldyna rozčílil, ale bohužel ji Uhlířovi nenatáhl. Ale Uhlířovi ji natáhnu příště já, a to televize zase vystřihne.

   Vymazat
 31. Nedivím se, neboť Lidový dům je plný asociálních nedemokratů !!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.