Reklama

pátek 4. května 2018

Miloš Zeman není žádný novičok

4. 5. 2018, Ďouba, zdroj Rossija24, video - titulky

Český prezident Miloš Zeman si vyžádal informace o stavu chemických otravných látek na území republiky, protože v tom někteří neměli jasno. Informace dostal a jasno udělal.


Mohl obdržet zprávu, ve které by stálo: "novičok se na našem území nikdy nevyrobil, ani jediný gram, ani bychom ho vyrobit neuměli". Kdyby na základě této zprávy udělal jasno, nosili by ho (chvíli) i jeho nepřátelé na rukou.On však dostal zprávu, ze které vyplývá, že takovou otravnou látku naši šikovní chemici vyrobit umějí a dokonce to v minulosti vyzkoušeli. Prezident, v souladu s dobrým vychováním, ústavou, přísahou, nápisem na standartě atd atp, udělal jasno - řekl pravdu. Ta však, soudě podle neuvěřitelně hysterické reakce naší politické scénky, nad lží a nenávistí nezvítězila.

"Předpokládám, že jste mne nenavrhli do tohoto úřadu proto, abych vám i já lhal", řekl kdysi jeden prezident a všichni mu tehdy tleskali. Proč netleskají teď? Vždyť současný prezident vlastně říká to samé, jen to jinak zní (nenásleduje citace, jen výplod autora):
"Předpokládám, že jste mne nezvolili do tohoto úřadu proto, abych vám i já papouškoval tvrzení z Bruselu, Londýna a Washingtonu". 

Máte-li chuť, podívejte se, co na uvedené téma zaznělo ve zprávách v RF. K zahlédnutí je i náš prezident.
Překlad z mluveného slova a titulky: Ďouba NR

možná i ve zkumavce lháře Colina Powella v r. 2003 byl nějaký "novičok". Hledali ho v Iráku tak usilovně, že po nich zůstala jen zpustošená země a statisíce mrtvých. Chemické zbraně nenašli a už se o tom ani moc nemluví...

88 komentářů :

 1. Inu, je to v české tradici, za pravdu se upaluje. Kdysi to dělali cizáci, dnes už vlastní kolaboranti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba si uvědomit, že prezident republiky odhalil podlé lháře, kteří rozpoutávají mezinárodní napětí, lživým napadáním Ruska a neoprávněným vyhošťováním jeho diplomatů. Zároveň je třeba si uvědomit kdo jsou ti podlí lháři - mimo různých kalousků, ženíšků a bartošků, kteří reprezentují pouze marginální část voličů, jsou hlavními lháři Babiš, Šlechtová, Stropnický. Proč máme takové volené zástupce, když v našem státním znaku se píše "Pravda vítězí".

   Smazat
  2. 18:14 Popravdě řečeno, mně už ta pořád stejná odkláněcí taktika kavárny nudí. Místo toho, aby se diskutovalo přesně o těch lžích, o kterých píšete, tak se bude donenekonečna na ČT rozebírat, jestli měl Zeman právo tu informaci zveřejnit. Uráží mě primitivnost té taktiky a ochota novinářů se na ní podílet. A hlavně předpoklad, že posluchači jsou naprostí blbci.

   Smazat
  3. Zajimave na tom vsem je to, ze se slusne, jako lidi, chovaji jen lide z byvaleho socialistickeho bloku. Orban, Putin, ale i byv.komunista Zeman a Klaus na stara kolena. Hruza je, ze zvitezila demokracie a ta predstavuje to nejvetsi zlo pro lidstvo. Tohle jsem si za socialismu nemysleli, ze lide odchovani sovety a komunisty budou jedinou nadeji lidstva, az tenkrat nami nenavideny socialismus padne! Jaka ta kapitalisticka "tzv. demokracie" produkuje zrudy a zverstva. A k ni se ted oficialne pridavame. Protoze rozhoduji mladsi generace, co socialismu "nezazili".

   Smazat
  4. 17:21 Jakou pravdu máš na mysli?

   Smazat
  5. Centrum.cz, dnešní zprávy: Novičok, tedy že u nás byl testován a jsme schopní jeho výroby - vyhrazená infromace, její prozrazení - pro každého - kriminál, kromě prezident - pro toho kriminál jen za velezradu. Takto je věc formulována v Centrum.cz. Blíže nekomentuji. Úsudek si udělejte sami. Snad přece jen - s podivem, kde jsou schopni /někteří/ lidé dojít v zájmu uchování lživé informace. Uchování lživé informace je v tomto případě verze podána našimi "spojenci" - Brity, totiž že tuto látku vyrábějí pouze zlí Rusové. Pro zájemce viz zprávy Centrum.cz. Začínám si myslet, že tuto podivnou dobu asi nepřežijeme.

   Smazat
  6. Jen ještě malé doplnění k 22:O8. V poslední době nemám k dispozici ČT24, proto jsem si před chvíli poslechl pořad na youtube: Reakce českých politiků na prezidentovo sdělení o Novičoku. Pokud někdo má zájem toto shlednout, tak zde je odkaz:
   https://www.youtube.com/watch?v=AnGZGxODlkE
   Pouze bych dodal, že vystoupení pravicových politiků /jejich mluvčím se stal v české televizi Kupka/ znějí tak, že kdyby se lidé měli řídit pouze jejich dobrozdáním, kdyby Zeman byl zítra odvolán z funkce, pro závažný přečin, tak myslím, by se nikdo nedivil.
   Ach, Bože, jak hluboce jsme klesli. Asi se připojím k Alanovi Delonovi, který řekl, že je tak zhusen lidmi, se kterými příchází do styku, že mu nebude líto z toho světa odejít /asi jsem to napsal trochu s nadsázkou/. Jinak je to zcela stejné, jak nedávno s tím emerickým poslancem v našem parlamentu - opět komunisté a Okamura na straně prezidenta, jinak pravice a samozřejmě také česká televize na opačné straně. Za co ta goebellsovská instituce bere více peněz od daňových poplatníku než ministerstvo kultury?

   Smazat
 2. Zajímavé - zde k tomuto námětu diskuze nejsou. Zato novinky, jejichž redakce by zasloužila rozšlapat tchoří čumáky svých redaktorů, a pak to hnízdo sprostoty a hnusu zapálit. Už to zase na tema "prezident a novičok" vysmolilo asi tři články, k nimž už tradičně následuje slet diskutujících sprostých sviní, protože na novinkách se slušní diskutující nevyskytují. Odporné, sprosté nadávky prezidentovi, urážky, oplzlé vejžblechty - to svět neviděl, jak je zde v ČR dovoleno sprostě nadávat prezidentovi. Mediální smradlavci to jen provokují svými články, a ty neuvěřitelně sprosté nadávky prezidentovi se z diskuzí nemažou - zůstávají tam, zatímco jinak mažou diskuzi pro kdejakou kravinu. Co to může být v té redakci Novinek za sprostou a podlou havěť? Sprostá diskuze nebyla zablokována, jako je tomu, když se nadává cikánům nebo teploušům - těm se v ČR nadávat nesmí, zato prezidentovi ano. Co jsme to za zemi? Za společnost? Za odpornou stoku plnou prasat? Nebo jsou lidi venku jiní než ten humus, který denně dřepí u počítačů, a sprostě nadává a uráží? Všechno jsou to přitom bývalí soudruzi - co z nich ten režim vychoval? Nebo to byla tak sprostá, krysí břečka odjakživa, jen díky "svobodě" to konečně veřejně, písemně předvádí, co to bylo za ksindl? Jejich smradi a vnuci určitě chodí potetovaní, oblečení jak strašáci do zelí,a sjíždějí se klátit v rytmu techno na nějakou louku, fetuje to, mozek to má v tabletu, celý život to bude jen k hovnu - nepoužitelné - a jejich dědci dřepí u počítačů a sprostě uráží prezidenta republiky - a tohle že má být ten "lid"? Co by asi tak chtěl takový "lid"? Naflákat čumáky, a odebrat veškeré finanční podpory včetně důchodů? Prasata sprostý - jsem zvědav, kdy to přeleze krafat svý sprostoty sem na NR, to dělají novinkáři pravidelně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlupáci na Novinkách mi nevadí, chodí tam málo lidí a jsou bezvýznamné. Mnohem víc každému musí vadit podlosti ve vysílání oficiálních médií. Bohužel lidí jsou tupci a berou ty jasně dezinformace jako fakt. Médiím se nelze divit, prezident je usvědčil ze lži a to jim muselo hnout žlučí.

   Smazat
  2. 19:06 Kdyby lidi nebyli hlupáci, nevolili by ten neschopnej po prachách lačnej odpad. Pokud jim to nevadí, měli by být srozuměni s osudem, který jim odpad připraví.

   Smazat
  3. Souhlasím s anonymem 10.42. Musíme být srozuměni s osudem, neboť od začátku nástupu zdivočelé "demokracie" si volíme do rozhodujících funkcí po penězích a majetku lačnej odpad. Nechali jsme si zmrzačit vlastní zem - dnes žijeme ve zmrzačených hodnotách, a veškeré nadávky u počítačů jsou nám prd platné. Odpad se ve svých státních a dalších parazitických funkcích už zahnízdil trvale - jen přelézají z větve na větev, a jsou trvale přicucnuti na státní cecek - do kterého musí povinně přispívat každej českej pracující a poctivě podnikající občan. Při tom je podle rozmaru nového panstva tyranizován, okrádán a odírán. Předhozen jako rukojmí lichvářům, darebákům, podvodníkům a šmejdům všeho druhu, zlodějům, exekutorům, i vrahům propouštěným na svobodu.Přiblblé zákony, pokyny, a příkazy - prdět zprava -prdět zleva - prdět zpříma- a podobně. Vše mlčky trpět ze strachu o ten kus žvance, který mu může elitní smečka kdykoliv se jí zachce, sebrat - v devadesátém nám předvedli jak se to dělá, a jak je to snadný, nechat lidi pochcípat hlady, umrzat na ulicích bez střechy nad hlavou, bez řádného lékařského ošetření, se školami, kde se děti slušných rodičů vyučují na blbce, podvodníky, lháře a šmejdy.Je to strašný osud -ale bohužel, už je vymalováno.

   Smazat
 3. Zeman vyzradil utajenou informaci, potvrdila BIS... - co dodat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS je banda kreténů co namočila VZ (Vojenské zpravodajství) do sraček při svržení Nečasovy vlády. Dostala jenom to o co si koledovala, Zeman je usvědčil ze lži s pomocí VZ a teď kopou kolem sebe.

   Smazat
  2. Ježíšmarjá - a komu? A jak mohl něco vyzradit, když "novičok" rozmatlávají mediální kurvy už asi dva měsíce? Chápu - sbírají diskuzní bodíky. Oni dobře vědí, co a jak vysmolit, aby vypatlaní duševní mrzáci u počítačů psali diskuze jako diví! Sprostoty a urážky prezidenta - proč ne? Když to sype! A proč se nesmí nadávat cikánům? A víte, čeho všeho se dopouštějí? Rozbíjejí byty, rozflákají celé baráky, celé čtvrti, je to líná, smradlavá, odporná pakáž, všichni to musíme povinně živit - ale nadávat se tomu nesmí! A prezidentovi se nejen že může nadávat za každou sračku, ale dokonce se mu musí nadávat - vulgárně, oplzle a sprostě. Mediální sajrajt si své sajrajtoviny vymýšlí, aby bylo výživné tema pro nadávky, a diskuze se jen posypou ( a taky samozřejmě vraždy, pohozené děti, týraní psi, dlužníci, a chudoba, a potom KLDR, války - na to všechno se od blbých domorodců u počítačů hrnou diskuze) - jen ti blbečkové u počítačů ještě neprokoukli celý ten zhovadilý systém, který byl vymyšlen za účelem rozpoutávat nenávist mezi lidmi, a pak na ní vydělávat ( reklama - diskuze) - kdy to ti blbí domorodci prokouknou? Vám není eklhaft, když čtete ty odporné nadávky prezidentovi? Představte si, že by takhle nějaký skrček nadával venku vám!

   Smazat
  3. Novináři ať si rozmatlávají co chtějí. Ale ústavní činitel informace ve vyhrazeném režimu prostě zveřejňovat nemůže.
   No, teda vlastně jak vidíme, tak může.

   Smazat
  4. Prezident si vyžádal zprávu od obou "tajných služeb" a informoval občany !! jak se věci mají. Žádný blb z BIS mu nemůže nařizovat razítkem na jeho debilní zprávě aby něco tajil, nebo aby lhal .. Pochopeno ???

   Smazat
  5. I kdybyste měl 17:43 a 17:57 pravdu, kterou nemáte, pak by bylo nutné se zamýšlet nad tím, co se a jakým pravidlem stává "tajným". Stane-li se něco tajným a souběžně se na takovou utajovanou skutečnost odvolávají vysocí představitelé státu (např. Stropnický), kteří ale lžou a doufají, že se tajné neodtajní, pak je něco hodně špatně. Podobně mají USA vždy mnoho "důkazů", bohužel však v režimu "tajné", a tak jim jen můžete a nemusíte věřit. Co je to pak za důkazy? V dnešním konkrétním případě říkám za sebe: Jsem rád, pokud budu jako občan ČR mít informaci, zda se u nás vyrábějí takové či onaké zbraně, kam je posíláme a proč...

   Smazat
  6. Ty jsi 17.57 - jak je vidět - zfanatizovanej blb! Takových blbů bude jednou třeba do boje. Víš hovno, všichni tady vědí hovno - jen to, co mediální píči napíšou. Co si vymyslí. Vy se k tomu už denně modlíte. Máte v mediích své kazatele - své guru! Na boha nevěříte, na církev nadáváte, ale tohle mediální svinstvo vám prostě něčím učarovalo. Denně hladově dřepět u bedny, a hltat všechno, co si tam kdejakej protekční novinářskej blbeček vymyslí? Čím sis ověřil zprávy? Jak? Kde? Většinou jde o prasečí lži, přinejmenším o názory na.... Taky jsi žral Novinkovému bohu a kazateli, že Kim nechal svého strýce ministra sežrat psy? Taky jsi k tomu tenkrát psal nenávistný matlanice? A cos říkal tomu, když pak ten sežranej strejda vystupoval na nějakej tribuně a mediální sajrajt k tomu ani hovno? Píšu samozřejmě o Novinkách - taky je většina diskutujících zde z novinek - to je jejich guru. Za pár dnů se zase ukáže, jak to všechno bylo, že to bylo jinak, a zase na to media ani hovno, a pojede se dál! Že řada šmejdů vyplivala z dršek sprostý a oplzlý nadávky prezidentovi - no a co? Všem těm hajzlům, kteří nadávají prezidentovi ( zajímavé - že těm zlodějským politickým kurvám, které rozkradly celé ČR - se nenadává, jen prezidentovi - proč? Mediální guru to tak chce!) bych přál, aby jim veřejně na ulici nadávali nějací týpci - abychom si všichni nadávali veřejně. Konečně - proč ne? Pojďme si nadávat a řvát na sebe sprostě na ulicích! Všechno bych dnes už snesl, někdy se zaťatejma zubama, ale co jsem si dnes přečetl zase tři namatlaný články o novičoku ( viz prezident) na Novinkách a k tomu ten diskuzní slet sviní, a nadávek prezidentovi, a Novinky - redakce - mazání diskuzí -nic??? Už se mi zvedá ze všeho kufr.

   Smazat
  7. 17:57 Otázkou je, co je pro stát nebezpečnější. Jestli to jsou ministři, kteří v cizím zájmu lžou a vyhošťují diplomaty, nebo prezident, který jejich lži "vyzradí". Samozřejmě správné by bylo, kdyby se "utajená" informace nezveřejňovala, ale to by znamenalo, že by se oni ministři omluvili za řekněme "unáhlenost" a zrušili své rozhodnutí o vyhoštění. Ale to by museli být čestní, což je u dnešních politiků iluzorní představa.

   Smazat
  8. :Ďoubalik

   Máte naprostou pravdu. Proč máme pravdu utajovat a podílet se na lživých svinstev naši takzvaných spojenců? Proč máme ve státním znaku "Pravda vítězí", když naši představitelé lžou až se jim od huby práší? Někdo by měl Babišovi vysvětlit, že nejde o nějaké jeho špinavé kšefty, ale o důstojnost a hrdost našeho národa.

   Smazat
  9. 18:14 Je to ještě legračnější, Ďoubalíku, totiž jde třeba i o význam pojmu -vyrábět-, který Zemanovi zazlívají s tím, že Česko Novičok nevyrábělo, protože jen v nepatrném množství. Nějaká mezinárodní úmluva totiž za -výrobu- považuje množství v řádu kilogramů a menší vyrobené množství tou výrobou údajně není. Žasnu nad blbostí těch, kteří tuto demagogii respektují. Žasnu ale zároveň i nad drzostí těch, kteří proto Zemana obviňují ze lži.

   Smazat
  10. Vřele souhlasím s Anonymem 18:27. Již v učebnicích chemie pro základní školy se rozlišuje mezi výrobou a přípravou. Jsem chemik vzděláním a na VŠ jsem se setkal jen ve svém ročníku nejméně se třemi opravdovými chemiky, schopnými na základě znalosti strukturního vzorce něco takového "připravit v kuchyni" (nadsázka).
   Rusové na počátku této taškařice pouze jmenovali země schopné novičok vyrobit.
   Petr

   Smazat
  11. 20:21, pokud nejste schopen z hlavy na základě strukturního vzorce předmětnou látku vyrobit, potom nejste chemik. Vraťte diplom.

   Smazat
  12. Pane Ďoubalíku, to myslíte vážně? Opravdu si myslíte, že by každý občan státu měl on-line znát závěry tajných služeb, jaké zbraně se v našem státě se dělají a kam se dodávají?
   Že by tajné služby rovnou všechna šetření rovnou zveřejňovaly na netu ne? Chápete význam slova "tajné"?
   Snad se raději zas věnujte těm svým ruským rádoby umělcům.

   Smazat
  13. Když se nějaká informace nehodí od vytvářeného obrazu Nepřítele (viz Putin a Rusko), tak je tajná! A pablbové to ještě obhajují...a napadají prezidenta. Fakt zábava k popukání.

   Smazat
  14. 22:10 Naštěstí se náš president umí dokonale zesměšnit sám.

   Smazat
  15. Nevím čím se zesměšnil,řekl jen to co mnoho lidí vědělo před jeho prohlášením.Všichni kvílejí, ale stále zapomněli,že tento jed měl označení 240 nýbrž jed údajně použitý v Londýně č.243.To je v chemii dost podstatný rozdíl.

   Smazat
  16. Milý ne-chemiku 22:56 - u novičoků A230 a A234 ten rozdíl není takový, jak píšete.

   Smazat
  17. 17:43 Zeman nevyzradil žádnou utajovanou informaci, informace byla volně dostupná v několika zdrojích, ale dementi co čtou Blesk, na něj samozřejmě nenarazí.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten blb co se 3krát... to myslíte asi sebe že. To že jste se tady takhle vy... zatím jen jednou, je odporné a mel by vám za to někdo pořádně vyčinit, protože ten smard co se od vás šíří je opravdu odporný.

   Smazat
  2. To jsi se tady nemusel přiznávat,že se třikrát za den musíš převléknout

   Smazat
  3. Inteligente 18.24 nejsi náhodou z BIS, to jste to tedy po*srali. Zeman s VZ si vás namaže na chleba. Akorát jste ukázali, kdo je váš páníček.

   Smazat
  4. Pecka! Co jsem napsal? Už to sem leze z novinek - z toho sletu diskuzních sviní, sprostých, oplzlých, dementních a úchylných. Co napsal ten sajrajt 18.24 - není normální vyjádření slušného člověka. Tak se může vyjadřovat jen šmejd a hajzl, který by zasloužil pověsit za koule do průvanu, a kopat do čumáku. Jinak se nemůžu vyjádřit. Přesně to jsem psal - že sem přeleze smečka diskuzních sviní z novinek, a bude našup po normálních - respektive jakž takž normálních - diskuzích. A už to sem leze.

   Smazat
 5. Zeman hloupě vyzradil tajnou informaci a od této chvíle se s neseriózním a neloajálním Českem nebude bavit ani laboratorní krysa. Ale i tak to je jedno, protože Skripaly zavraždil na příkaz Kremlu 'Gordon' ne s A230 nýbrž A234. Tím ohrozil 7 milionů lidí v Londýně. Evropa se ocitla ve válce s použitím chemických zbraní. Tenhle fakt si soudruh Ďoubalík zjevně neuvědomuje. Anebo vytváří na pochodu lživé zprávy. Ale už mu odzvonilo - připravuje se v tomto smyslu nová evropská legislativa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:59 Hlupákem jste vy, když šíříte bláboly, které se nezakládají na pravdě.
   A nová evropská legislativa ? Ta se právě ve svých důsledcích obrátí proti takovým "hlupákům", jakým jste vy...

   Smazat
  2. Nemáme zapotřebí se bavit s prokazatelnými lháři afaktickými zločinnými agresory.

   Smazat
  3. Další agent 18.59

   Smazat
  4. Jakej agent? To by byl moc vznešenej název pro zfanatizovanýho blba,viz anonym 18.59 Ten bude prezidentovi nadávat, kdyby na sůl nebylo. Jednou to bude Petr, jednou Pavel, ale hlavně když může nadávat prezidentovi, ta pitomá nula, která se za celej život zmohla jenom na chatrnej důchod, a počítač. Tak si to užívá, dřepí u toho ve dne v noci, a nadává a uráží. Parazit - úplně zbytečnej.

   Smazat
  5. ten pořad kde to Miloš řekl jsem sledoval - doporučuju si ho pustit : jasně řekl že tato informace není ani tajná a ani důvěrná takže ji může říct !!!! - tak přestaňte blábolit něco o vyzrazení tajenství !!!
   Vaska

   Smazat
  6. 18:59 Ta "tajná" informace byla, že Šlechtová, Stropnický a Babiš jsou lháři? Zatím se nikdo neobtěžoval přesně zopakovat, o co šlo. V prohlášení RF bylo řečeno, že nejen RF, ale i další státy jsou SCHOPNÉ Novičok vyrobit. Mezi těmi SCHOPNÝMI byla jmenována i ČR. Na to výše jmenovaní a další vyskočili jako čertíci z krabičky s tím, že je to vyloučené a tak nás to uráží, že musíme vyhostit ruské diplomaty. To samo o sobě je přece absurdní. Zeman si jen nechal zjistit, zda jsme tak SCHOPNÍ. A protože se ukázalo, že ano, tak se ti lháři můžou pominout.

   Vaše poznámka o ohrožení 7 miliónu lidí v Londýně je jen dalším potvrzením, z jak nekvalitního "materiálu" jsou verbováni trollové. Pokud to nebyl jen pokus o nejapný vtip.

   19:06 Úvozovky ve vaší poslední větě tam nepatří. On je skutečný hlupák, ne-li přímo blb.

   Smazat
  7. 18:59 Veřejně lhát je podle vás v pořádku a když se zveřejní pravda, tak je to vyzrazení tajné informace? Jste normální? Objednejte se k Chocholouškovi.

   Smazat
  8. OPCW jednoznačně dokázali, že původ látky je z Ruska. Je to neoddiskutovatelné! Na tom se shodla většina v OSN a proti hlasovala tradičně jen Venezuela, Čína se tradičně zdržela. Překvapením byla Sýrie, která vždy držela basu s Ruskem, tentokrát se zdržela. Asi ví, jak to bylo s dalším použitím A234 v Dúmě. Jsou už první výsledky: jednalo se o NPL a Sarin to nebyl. Ani podle svědeckých výpovědí, ani podle videjí, ani podle předběžného ohledání exhumovaných ostatků po chemických útocích v Dúmě. Teď se objevilo třetí hromadné pohřebiště, zřejmě ruský útok BCHZ na školu a školku. Je to strašný pohled. Úplně maličké děti, zkroucené v křeči. I toto byl útok NPL.

   Smazat
  9. Anonymní 4. května 2018 20:30
   "OPCW jednoznačně dokázali, že původ látky je z Ruska. Je to neoddiskutovatelné!"

   Tak o té neoddiskutovatelnosti bych si rád popovídal.
   Na základě čeho to OPCW tak jednoznačně stanovilo ?
   Našli snad na místě flašku s nápisem "sdělano v Rossii " ?
   Vždyť ti blbci nejsou stavu se ani shodnout kolik toho bylo.

   Smazat
  10. 20:46 Se divím, že na tu blbost 20:30 vůbec reagujete. Ten idiot jen zkouší, kdo se nachytá a bude mu ty vymyšlené pitomosti vyvracet.

   Smazat
  11. 20:30 Čtvrtý hromadný hrob bude objeven v Anglii(Salisbury). Už to tam celé překopávají. To bude určitě hrozný pohled.
   V.J.Horák

   Smazat
 6. Co by asi řekl pan Drahoš ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:18 Nic, stáhl by králíka...

   Smazat
  2. kradlous je taky chemik - i když ten si z vejšky pamatuje jenom co je etylalkohol
   Vaska

   Smazat
  3. Co by řekl? Méééé a vyskočil by.

   Smazat
 7. Je škoda, že Němcová nepodala na presidenta žalobu pro velezradu!!!

  Připravila nás o potěšení z její reakce na "výsledek". Už dnes je určitě v západném Německu, kam se propadla hanbou.

  A mimochodem, zpráva o novičoku nebyla tajná, ani v režimu utajení, takže s ní president může nakládat dle svého uvážení.

  Kdo se bojí, sere v síni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman JE velezrádce. Čeká ho šibenice a veřejná poprava.

   Smazat
  2. Prezident je nepochybně velezrádce. Zveřejnil důkaz, že odhadem dvě třetiny našich politiků jsou sprostí lháři připravení kdykoliv v cizích službách zradit náš stát.
   Všichni, kteří nechtěli mít pravdu s Ruskem, mohli mlčet. Zjevně ale měli málo soli v riti s Malou Británií, proto lhali. Jenže ten, kdo se raději mýlí se západem, než by měl pravdu s Ruskem je pak hlupákem s kýmkoliv.

   Smazat
  3. 20:32 To je náš Český prezident a ne západní slouha!!!

   Smazat
 8. Od začátku byla akce Novičok fejkovina a stydím se za naše politiky, že je pravda nezajímala a jako poslušné loutky udělali ze sebe blbce. Zesměšnili se a teď se cítí dotčení, že je všechno jinak. Lež má krátké nohy a pravda se neutaji.
  Díky pane prezidente, že jste se nenechal umlčet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen bych připomněl takovou drobnost, poskoci se zaštitují podporou spojenců. Ale to přece žádní spojenci nejsou, nikdy nám nepomohli, naopak nás předhodili Hitlerovi. Takže sráče nerespektovat a vystoupit ze spolku lhářů.

   Smazat
 9. Pan prezident Zeman však snad dostal zprávy dvě!
  První od BIS (která existenci novičoku na našem území popřela) a tu druhou od voj. obranných zpravodajců (VOZ), kteří tvrdí opak tlumočený prezidentem.
  Dlužno dodat, že pracovníci dotčeného brněnského výzkumného ústavu také popírají, že by takovou látku kdy připravili a studovali. A ti asi docela dobře vědí, co dělají. Troufnu si tvrdit, že neporovnatelně znaleji než kdejaký "očko" ...
  Něco tady proto hodně nehraje!
  Výzkumní pracovníci nemají důvod popírat skutečnost, protože vše, co dělají, beztak podléhá kontrole a apriornímu povolovacímu režimu (totéž by museli vědět i pracovníci národní autority!!). Brněnští nemají ani sebemenší důvod hrát si agenty 007 či zúčastňovat se konspiračních her.
  A tak se domnívám, že v tomto případě se pan prezident dost unáhlil a mediálně pro veřejnost (a to naši i světovou) vypustil džina. Kterého (bez komplikací) do lahve nezavře.
  ---
  Pokud se pracovníci jedné nebo té druhé zpravodajské služby dopustili pochybení (vydáním nepřesné či nepravdivé zprávy), je to na vážný pohovor s jejich vedoucími funkcionáři. Vždyť i ten rozpor mezi jejich stanovisky stojí za pozornost!! ...
  A pro prezidenta republiky snad i pro poučení, aby byl v takových věcech obezřetnějším a zdrženlivějším.
  ----
  Ostatně, ten tzv. novičok, pokud byl proti těm dvěma skřípalům použit, z naší republiky nepocházel. Byl prý velmi čistým preparátem, a takový není možno jen tak (ad hoc) připravit. Byť i v malém množství pro studijní účely. Ten, kdo připravil vysoce čistou látku A-234, musel mít k dispozici "dobře vyladěný" postup její přípravy.
  A brněnský ústav jistě nepěstuje čilou a plodnou spolupráci s ruským Livem Mirzajanovovem, který o těch látkách a postupech jejich přípravy ví víc, než vědí všichni vojenští chemici ČR dohromady. Při vší úctě k nim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všimněte si s jakou úporností televizní propagandisté (dnes večer v hlavních zpravodajské relaci ČT) zdůrazňují rozdíl ve výkladu slova "vyrobiti". Pak ještě rozdíl mezi novičokem A230 a novičokem A234.
   Propagandisté se potí, jak dřou na vylepšení reputace ulhané Britky Mayové a našich poslaneckých omezenců (např. Němcová, Gazdík a další).
   Resumé: novičok se dá vyrobit v jakékoli lépe vybavené laboratoři. Na množství nezáleží, protože k usmrcení člověka stačí jeho velmi velmi malé množství!
   A otázka bývalého vojáka, který měl co do činění i s BCHL včetně NPL: jak Britové rozpoznají od sebe A230 a A234? Musí mít přece etalon - srovnávací vzorek, vzorek na kalibraci přístrojů či na ověřování správnosti šarže detekčních látek.
   Vedle české laboratoře minimálně sami Britové si "vyráběli/vyrábějí" novičoky.
   A ještě jedna poznámka - na kolika místech se našly stopy Novičoku v Salisbury? Byt Skripalja, vstupní dveře, lavička a kdo ví kde ještě. Ti Skripaljovi ze sebou či kolem sebe trousili novičok jak Santa vánoční dárky. Divné, že?!
   Unesení zázračně vyléčené mladé Skripaljové mimo dosah médií je další pozoruhodnost. Její mladší sestra vystoupila večer na ruských televizích a prohlásila, že je velmi nepravděpodobné, že by se její sestra takhle chovala.
   Prostě lhát se musí umět a s rozmyslem a Britové prokázali, že jsou špatní lháři a lajdáci navíc.

   Leo


   Smazat
  2. Re (21:50):
   Ano, přesně tak, Leo
   Bez toho, že by si briti pro svou potřebu ty látky (novičoky) předem nepřipravili, nemohli je v tak krátké době hodin (či dnů) jednoznačně identifikovat jako chem. substanci. Jinak by podle fyziologického účinku mohli pouze konstatovat, že oba skřípalovi byli otráveni kterousi z látek inhibujících krevní AChE/BuChE. Oni však ihned věděli, o kterou látku se jedná, a nezapomněli k tomu dodat i její skupinový - rusky znějící - název, NOVIČOK.
   Ten chemický by totiž pro světovou veřejnost nebyl až tak návodným ...

   Smazat
 10. Anonymní4. května 2018 21:15
  "Další ostuda našeho prezidenta. Kolikátá už?"
  Ostuda ? Snad další státnický počin. Nebo je snad na presidentské standardě napsáno " poseru se za všech okolností "

  OdpovědětSmazat
 11. Kdyby vyhrál volby Drahoš , tak by seděl zariglovanej v Daliboce na hradě . Jenže my jsme si zvolili vojvodu Zemana a ten se za pravdu bije . Pravda a láska zvítězila nad našimi řiťolezeckými politiky .

  OdpovědětSmazat
 12. Buď budeme respektovat tajné služby nebo ne. Prezident Zeman se, bohužel, rozhodl je nerespektovat. A není to poprvé. To, co je napsáno na presidentské standartě, s tím tak úplně nesouvisí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč máme respektovat naše/jejich tajné služby? To mi hlava nebere. Jen si vzpomeňte jak si paní Nagyová udělala z jedné z nich soukromou detektivní kancelář, aby zdiskreditovala manželku svého milence! Nebo ty každoroční bláboly BISky? Za to je mámě respektovat?

   Vždyť BISka ani tentokrát nepřiznala barvu!!!!
   Proč má být hlášení BISky tajné? Má to nějaký rozumný důvod? Kde je nepřítel, který nás ohrožuje a před kterým se musí tajit???? Kde?

   Smazat
  2. 22:22 Tajná služba je z charakteru své práce tajná. Je úplně jedno, kde je nepřítel. Pokud někdo jejich poslání nehodlá respektovat, nechť to řekne nahlas a navrhne je zrušit.
   Ale na to pan president nemá koule. Bohužel.

   Smazat
  3. Právě velmi záleží na tom, kdo je tím Nepřítelem. Od toho se také odvíjí kvalita lidí v tajné službě i její celkové směřování.

   Mimochodem, prezident vám právě předvedl, že není posera, jde mu o pravdu padni komu padni a abyste pochopil i vy - "má koule".
   Leo

   Smazat
 13. Anonymní4. května 2018 21:49
  "Buď budeme respektovat tajné služby nebo ne. Prezident Zeman se, bohužel, rozhodl je nerespektovat."

  V čem se rozhodl je nerespektovat ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba v tom, že zveřejňuje informace, které jsou ve vyhrazeném režimu?

   Smazat
  2. Ale, ale - už vám tu kolegové psali, že v žádném utajovaném režimu ty informace nebyly. A navíc, prezident je prezident, hlava státu, suverén v oblastech, které řídí. Vojenská kontrarozvědka/rozvědka je jednou takovou "jeho" oblastí.

   Leo

   Smazat
  3. Leo, prezident je státní úředník. Ne neomezený vládce. Státní úředník má sloužit nám všem. A tohle byla od něj služba medvědí. Opět.

   Smazat
  4. Anonymní4. května 2018 22:33
   "Leo, prezident je státní úředník. Ne neomezený vládce. Státní úředník má sloužit nám všem. A tohle byla od něj služba medvědí. Opět."
   Je to opravdu zábava, vás antizemany sledovat jak vaříte z vody.

   Smazat
  5. Velmi se mýlíš, anonyme 22:33, Mně a lidem, kteří prezidenta volili prokázal velkou službu. Zvítězila pravda, proti tvojí lži!

   Leo

   Smazat
  6. 23:02 Naprostý souhlas. Pravdu říkat za všech okolností. Neřídil se tím snad Masaryk ?

   Smazat
 14. Anonymní4. května 2018 22:14

  "Třeba v tom, že zveřejňuje informace, které jsou ve vyhrazeném režimu?"

  A vy přesně víte co to "vyhrazený režim" znamená ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyhrazeno pro pana prezidenta a českou veřejnost - to je ten režim!

   Smazat
  2. Zprávy tajných služeb se nekvákají do médií. ani do svých vlastních médií. Prostě ne. Žádné. Ať už se týkají čehokoliv.

   Smazat
  3. Anonymní4. května 2018 22:36
   "Zprávy tajných služeb se nekvákají do médií. ani do svých vlastních médií. Prostě ne. Žádné. Ať už se týkají čehokoliv."

   Aha ? Ani zprávy CIA a MI6 o ZHN v Iráku ? Tož to potom ja.

   Smazat
  4. 22:56 A taky Mossad

   Smazat
 15. "Zeman zradil svoji vlast, jedná v zájmu Ruska, je pátou kolonou Moskvy v Praze"
  takto nazval svůj článek havloid Fendrych.
  Ten opravdu ví proč nepřipouští diskusi - prozadný zmetek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fendrych, Fendrych, to je ten, který před Plyšákem vykrádal na Ruzyni zavazadla?

   Smazat
  2. 23:18 Pamatujme si podobné soudruhy.

   Smazat
 16. Zábavné jak tu někteří taky demokraté kňučí. Tak malá lekce. Všichni jste si rovni, ale prezident je rovnější. Má to zajištěno ústavou. Nemůže být stíhán a může zveřejnit to co uzná za vhodné. Kdyby měl brát zřetel na razítka nějakých úřednických nýmadů v nížších patrech hierarchie tak nemusíme mít prezidenta. Stačí nějaká podřadná okrsní šmíra co přešte poslušně z papíru to co mu připraví. Jenže systém je tak demokraticky nastaven. Takže psíci štěkejte a dávejte pozor jestli jste svými štvavými příspěvky náhodou nepodpořili útočnou válku. Protože stejně jako Stropnický a spol imunitu nemáte, ale na rozdíl od něj nemáte ani tu trafiku v Izraeli, kde bude na rozdíl od vás za větrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tou trafikou v Izraeli byste mohl být jednou překvapen. Nenávist k Židům se nepěstuje jen tak zbůhdarma.

   Smazat
 17. Nějaký Fendrych dle sdělení jednoho veksláka stával poblíž Tuzexu a prodával bony, prý ruličkář..a jiný zase pracoval s tím ovčákem poté, kdy LID vynesl pravdu a lásku nad lež a nenávist.

  OdpovědětSmazat
 18. Jsem hrdý na svého prezidenta .
  Marcel .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 73-letej frustrát na tři! F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n-850x480.jpg

   Smazat
 19. Ono vůbec o Novičok nejde, jde o plná "koryta". Státní majetky jsou rozkradeny, teď se vrhají na školství, zdravotnictví či sociální oblast. Podívejte se jak dopadl sport s "pořád u koryta" Kateřinou Valachovou, měla z politiky vypadnou a ne, že zase bojuje o koryto.

  OdpovědětSmazat
 20. 22:14 a jak prosím víte, v jaké formě prezident Zeman informaci obdržel? Například v písemné podobě s označením "důvěrné" nebo "vyhrazené" či jak, když tvrdí, že poskytnul informaci, která žádnému stupni utajení nepodléhá? Ostatně, když dokážeme odhlédnout od všech těch propagandistických posunů ve formulacích i hodnocení faktů uvidíme, že je role ČR v případu zcela bezvýznamná! Co zůstane, je pochybnost o tom, jak nás mainstream informuje.

  OdpovědětSmazat
 21. Je zábavné sledovat Českú pravdoláskařskou smečku jak se urputne bije za pravdu a lásku iba tam kde sa jej to hodí. Pri zbraniach hromadného ničenia v Iraku hájila lásku a pravdu USA protektorov výsledkom ktorého boli sta tisíce mrtvych a teraz oät táto pravdoláskařšká lúza háji pravdu a lásku ve jménu British Novitsok a Sýria Chlór. Nič iné táto Česka žumpa nevie , zvolí si Babiša ktorý klamal že neovplyvnoval novinárov v diskreditácii až po hlasovom zázname sa Babiš priznal že klamal. Neplatí porekadlo že lže jak tiskne ale že Lže jak Babiš ! Češi si volí prolhané ziskuchtivé svine . Jo ta Česká nátura. Češi potomkovia a pokračovatelia Karla Havlíčka Borovského, Palackého sa pomaly obracajú na národ pokrytcov, luhárov, ritolezcov a vojnových propagátorov. Ešte že v zahraničí im čest robí PREZIDENT ZEMAN, JE TO ČECH AKO SA PATRÍ ! Ten hovorí pravdu taka aka je . Nie pravdu ako Pravda a
  Láska vyrobená v British , USA, EU i NATO v mene vojen, zabijania, vraždenia a nenávisti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.