Reklama

sobota 5. května 2018

Momentáře o pravdomluvnosti

Onlooker 
5. 5.2018   Outsidermedia


Přečteno: Drábová: Naše inspekce ve vojenském ústavu novičok neobjevila.
Myslíme si: No když tam byli až po ukončení testu a zničení vzorků,není divu.
Přečteno: Jedna služba tvrdí to a další ono, je překvapen Babiš informacemi zpravodajců o  novičoku.
Myslíme si: Přece víme, že každou fake news je potřeba popřít. Ale ani Babiš už je od sebe nedovede rozeznat. Druhá možnost je, že BIS podávala omylem zprávu o artyčoku.Přečteno: Žádný český novičok v Británii použít nemohli, Skripala otrávila jiná látka, brání se Drábová.
Myslíme si: Tak když inspekce nic neobjevila, tak proč prohlašovat, že český neexistující novičok nebyl použit (vlastně by to s neexistujícícm ani nešlo).
Přečteno: Zeman potvrdil, že kauza Skripal je provokací. Vyvrátil lži Londýna o novičoku, tvrdí Kreml.
Myslíme si: V Kremlu se taky neumějí vyjádřit. Londýn pouze říkal, že nikdo jiný než Rusko novičok neumí vyrobit. Zeman nic nevyvrátil, ale způsobil, že lidé začali přemýšlet (a to je neodpustitelné).
Přečteno: Zeman zradil svoji vlast, jedná v zájmu Ruska, je pátou kolonou Moskvy v Praze.
Myslíme si: Zemane, Zemane, říkat pravdu bylo chybou už v době Husa. Ještě, že se teď už neupaluje, jen nálepkuje.
Přečteno: Mikrogramy novičoku se v Česku testují, nejde o výrobu, tvrdí armáda.
Myslíme si: Už se hlásíme do Říma o nový zázrak – ty mikrogramy se u nás nevyrobily, ale spadly z nebe. No a už je v tisku citován další lhář: šéf toho vojenského ústavu přiznal výrobu několika gramů.
Stanův komentář: Miroslav Kalousek se snaží svolat mimořádné jednání PS kvůli skandálním výrokům prezidenta Zemana. Od řadového poslance marginální politické strany očekávám návrh na impeachment a následné upálení prezidenta za velezradu provedenou vyslovením pravdivého tvrzení zpochybňujícího morální integritu vysokých politických představitelů spojenecké země.

43 komentářů :

 1. Já si neustále opakuji,je to vůbec možné,jsem zdráv,nebo se mě to zdá? I lidé,kterých jsem si vážil jako paní Drábové, mluví z cesty,nebo přičichla k politické moci a žvaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přičichla.

   Smazat
  2. Nejsem až takový masochista, abych se na ČTV díval v množství větším než hodně malém, ale teď jsem si kousek toho zpovídání paní Drábové přehrál, a ona tam taky říká jednu velmi podstatnou věc:

   "...dobrá chemická laboratoř, která zná ten vzorec, umí (tuto látku) připravit, a tak to také bylo, to (ta látka) se sem nedostalo..."

   Co se týče celkového vystupování paní Drábové, myslím si, že se opravdu snažila nevybočit z rámce odborné úrovně, zatímco o manipulaci diváka se standardně starala ona vyslýchající redaktorka.

   Smazat
  3. Naprostý souhlas. Prachy dělají divy.

   Smazat
  4. Vážení, vy jste stále ještě nepochopili Euroatlantické nazírání viny. Podle něj přece platí, že lump není pachatel lumpárny, ale ten, kdo jí odhalí. Několik příkladů:
   Mrs.Clinton není lump, ale lump je ten, kdo zveřejnil její podlé emajly.
   Lumpové nejsou ti, kdo okrádají stát přes daňové ráje. Lump je ten, kdo na to poukáže.
   Nejsou zloději ti, na které ukázal Babiš. On sám je lump a musí se na něj něco hodit.
   atd.atd.atd.
   Pak se nedivte, že lumpové nejsou ti, kdo tvrdili, že prohlášení Ruska o schopnosti ČR vyrobit Novičok je lež. Podle uvedeného pravidla je lumpem Zeman, který jim tu nepravdu zbořil.

   Obecně shrnuto, v kapitalismu to tak musí být. Obyvatelstvo je třeba informačně přeprogramovat tak, aby každé odhalení lumpárny režimu považovalo za nepřípustný zločin.

   Smazat
  5. Je to zcela jednoduché....proč ho vyrobili a proč ho testovali ???,..a proč ho vyrobili zrovna teď ???,..jsou to náhody ????,..ale proč ???....už toto je důkaz !!!,..je třeba říci pravdu,zdali se ten nový čuch u nás vyráběl ????,...USA a Anglie lžou,to jim nikdo už neodpáře,nikdy už jim nebude nikdo věřit,jsou to lháři,lhali a lhát budou !!!!!

   Smazat
  6. President VADI , nejen proto ze zase "proflak" , vo co de , usvedcil uz zase oficialni lzi nahromadene podlosti, ale predevsim , ze SJEDNOTIL, celkem rychle , lehce a snadno narod za sebou...
   A ma ty kvality , ktere se pozaduji od presidentu a vudcich osobnosti naroda...
   A byl uz nejvyssi cas....

   Smazat
 2. už jim tlustý leze do tenkýho... cokoliv řeknou už je to jen hporší a horší. Nejsou jednotní a nesvolali si ideologickou poradu na které by se rozdaly správné noty. Už je z toho bžunda a poznáváme jací prosťáčkové nám vládnou. Nejlíp do toho hrábla Drábová. která se dere do politiky a taky šlape brázdu

  Slávek z Brna

  OdpovědětSmazat
 3. Když to v laboratoři vyrábí a potom zkoumají,tak neví co dělají ????,takže běžte s těma vašima zaručenýma proamerickýma informacema někam,.....nám stačí naše informace,takže hlavně nelžete na kvadrat,už ani nevíte,co jste jak nalhali,něco víc,něco míň,akorát potřebujete odpočinout v chytrovně s lázněma,to vám móóóc pomůže,..že ano,neníliž pravda?,....jen né proboha néééééémééééébééééNemec.....

  OdpovědětSmazat
 4. Ať jdou do západního zadku kam patří špíny slouhovské.

  Tady pro toho koho to zajímá co se děje v Africe:

  https://tadesco.cz/zastrel-sveho-belocha-bili-obyvatele-afriky-se-stavaji-lovnou-zveri/

  OdpovědětSmazat
 5. Ten mongoloidní trpaslík Dráb nebo ová se snad zabývá jadernou bezpečností,ne chemií.....ovšem zrůdička ,která je ve spojení s Kalouskem a Křivohubem již kecá do všeho !

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Berane vy jste minimálně v*l.Tohle slušný člověk z huby nevypustí. Můžete se stydět!!!!
   Vašek

   Smazat
  2. Vašku, a vy si o těch, o kterých píše pan Beran myslíte něco jiného, ale slušněji? A myslíte si, že myslet si něco ošklivého je slušnější, než to vypustit z huby?

   Smazat
  3. Jak vás může rozhořčovat to, co napsal Pavel Beran Vašku? ( mimochodem napsal drsně pravdu). Tak to teda zkuste někdy číst diskuze k bulvárním žvástům redakce Novinky, zvlášť až tam bude ten pravidelný slet sprostých diskuzních sviní sprostě, úchylně a oplzle nadávat prezidentovi republiky - ten prasečí bulvár Novinky píše provokativní vejžblechty schválně, aby slet sviní měl možnost nadávat a aby tak měli zajištěný každodenní počet diskuzí. Přihlašte se tam, a každý den jim pište, že "tohle slušný člověk z huby nevypustí" -budete čumět, jak se do vás ty sprosté (České!!!) svině obujou. Napište jim, že se můžou stydět. Až to budete číst se svým postojem k slušnosti občana - zcela jistě se poblijete a ještě k tomu dostanete průjem. To vám garantuju. Přesně tak vypadá současná česká internetová publicistika a přesně taková je úroveň takzvaných diskutujících.

   Smazat
  4. 12:59 Pane, můžete mi prosím laskavě odpovědět na tyto otázky? 1) PROČ jste vstoupil na tento server? 2) Venku je krásně a vy jako dementní sráč tu bednu prostě neopustíte? 3) Proč se nesnažíte se svou ztracenou existencí tj. být odpornou lidskou břečkou něco udělat? 4) Proč se nepokusíte být normálním a slušným člověkem, to znamená, už se na diskuzích nevyskytovat? 5) Proč mají lidé neustále ve vaší osobě narážet na odporného, sprostého a dementního a úchylného hajzla, který sprostě nadává a uráží? Tedy popsal jste se trefně, to musím uznat, ale jak známo, sebekritika je první krok k nápravě. Určitě se vám podaří vaše vyjadřování jak formálně, tak obsahově trochu posunout. Držíme vám palce. Předpokládám, že všichni.

   Smazat
 6. Od Kotrby je k tomu dobrý článek, kdy myslící člověk musí jen přitakat.
  Tisíce jedů roste v přírodě, prodává se v drogeriích a používá se v domácnostech i venku, na zahradách či polích.
  Británie byla pověřena, díky své koncentraci dvojitých agentů, aby zase po čase sprovodila ze světa zase někoho a aby tak zavdala příčinu na další a nekonečné obviňování Ruska.
  Jaký "jed" či nejed byl použit, se nikdo nedoví. Ví to jen nějaký agent MI5 či 6 nebo 007. Ale aby to znělo tak nějak rusky, byl vybrán "babičok".

  OdpovědětSmazat
 7. Novicok v ČR proste UŽ neni.Je na klice u Skripalu.To je prece mezi spojenci spravne.A nas ministr obrany slouzil do roztrhani tela.Ted si pujde trhat telo do Izraele.(nebo do p.dele?)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Anglii nemají kliky, ale kolečka:-D

   Smazat
  2. Proč ale potom při svém lhaní spoléhají na to, že budou mít kliku????

   Smazat
 8. Myslím, že je na čase aby se obrátila karta. Je na čase aby lidé začali podávat žaloby an poslance co se zpronevěřili poslaneckému i senátorskému slibu, aby podávali žaloby na Jandu a spol. důvodů pro podání žaloby je dost. Zpochybňování principů demokracie, poškozování voličů, lhaní, spolčení k odstranění demokraticky zvoleného prezidenta.....je toho dost co by se dalo uvést. Je pravdou, že pokud jim nebude hrozit trestní stíhání, odvolání z funkcí bude vše jen pokračovat a bude se to stupňovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:35 Dokud mají podporu "svobodných" médií, tak s nimi nikdo nic neudělá. Viz Goebelsovská propaganda a zblbnutí Němců. U nás má dnešní "Ministerstvo propagandy" sídlo na Kavčích horách.

   Smazat
 9. V dnešní době je těžko rozeznat (hlavně u mladších) co je pravda a co lež. Proto dám k dobru jedno přísloví, které jim usnadní hledání

  ŘÍKAT MŮŽEŠ CO CHCEŠ, ALE SKUTKY TĚ PROZRADÍ.

  Příklad:
  Napadení Iráku: důvod-zbraně hromadného ničení.
  skutečnost-žádné se nenašly

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,...a proto v Sýrii se našly,ale Izraelského a Ušáckého původu,tedy chazarské,zase lhali a podváděli,..vždyď oni nic jiného ani neumí než do světa vyvážet zločin a teror,tomu říkají demokracie,prý šíří demokracii,...u nás už je rozšířená nebo ještě né?,..to by nám mohl říct jen náš bombardér Gavól....

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co obnášela tak zvaná "TOTALITA" ?, Všichni měli práci. • Zákony byly jednoduché, jasné a přísné, platily pro všechny. • Kdo pracoval, dostával pravidelně 2x do měsíce mzdu nebo plat. • Pojištění bylo skutečně pojištěním, smlouvy jednoduché, srozumitelné i laikovi. • Levné a všem dostupné úvěry. • Získání bytu s nízkým nájemným (v mnoha případech i získání podnikového bytu). • Všechny srážky šly automaticky ze mzdy nebo platu a byly vypočteny vždy tak, aby člověku zbylo na důstojné vyžití. • Skutečně bezplatná lékařská péče, značně preferovaná prevence a očkování. • Výdej léků a léčiv jen za symbolickou částku 1,- Kč. • Podpora mladých rodin, matek na mateřské, jakož i péče o zdravotně postižené,seniory a těžce nemocné. Nebyla taková zvěrstva jako dnes,kdy hodně lidí, a dokonce i dětí, umírá jen proto, že rodiče neměli na jejich léčbu, případně nepatřili k těm šťastným, kterým se včas podařilo peníze sehnat za pomocí ponižujících zdlouhavých sbírek mezi lidmi. • Bezplatné preventivní prohlídky a očkování dětí, mnohdy prováděné lékaři přímo ve školních zařízeních. • Rozsáhlá sociální síť se skutečnou pomocí, kde neexistovalo, že by někdo zůstal na ulici, bez domova, bez pomoci. • Byla přísně trestána šmelina a lichva, kupčení a spekulace. Tyto činy se vyskytovaly velmi vzácně, především ve velkých městech. • Bezplatné školství od jeslí, přes mateřské školky až po VŠ. Obrovská podpora učňovského školství, kdy již v průběhu učiliště učni získávali praxi a zkušenosti přímo v podnicích, do kterých pak po skončení učiliště a získání výučního listu nastupovali. • Lepší kulturní využití volného času, jak dětí, tak i dospělých. • Téměř neexistovaly drogy a narkomani a zcela žádné herny. • Učitelé ve školách, ale i mimo školy, měli přirozenou autoritu,respekt a úctu,měli větší možnosti v postihování přestupků žáků a rodiče s nimi skutečně spolupracovali. • Policisté (tehdy příslušníci veřejné bezpečnosti) byli respektováni,měli větší autoritu a velmi vysokou objasněnost trestných činů. • Soudy všech stupňů byly daleko pružnější a řešily každý případ kompletně,tj. pachatel byl odsouzen zcela automaticky k náhradě škody a ta mu byla ihned a samozřejmě srážena z platu kdekoliv, kam nastoupil do zaměstnání, dokud vše nezaplatil. • Velmi nízká kriminalita způsobená tím, že pachatel věděl dopředu, že bude dopaden a škodu bude muset splácet. Tehdejší věznice (-nápravné ústavy) nebyly jako dnes, kdy mnoho rodin nebydlí v takovém luxusu jako současní vězni v nich dnes. • Nízká kriminalita byla způsobená také tím, že v záznamech pachatelů jejich trestné činy byly uvedeny stále, a ačkoliv nebyly počítače a internet,přece jen o každém zločinci a jeho skutcích věděli všichni zainteresování ,a tudíž nebylo úniku do anonymity. • Existovaly funkční odbory, podnikové rekreace, dětské rekreační prázdninové tábory, zájezdy… • Mládež byla maximálně zapojována do mimoškolních aktivit. • Velmi nízké zatížení lidí státní byrokracií, většinu pracovních věcí řešila mzdová účtárna. • Relativně větší soukromí a svoboda (možná někdo namítne, že to není pravda, ale je třeba si , že díky dnešnímu zneužívání techniky např. mobilní telefony, kamerové systémy, internet, kreditní karty, účty v bankách,velké množství duplicitně vedených registrů, se kterými pracuje velké množství lidí, a děravým zákonům na ochranu osobních údajů, je sledovaní soukromí tehdy proti současnému sledování zanedbatelné). NEVÝHODY • Nebyly denně banány, mandarinky, pomeranče… • Dováželo se jen to, na co byly finance, tj. za peníze, které se utržily za vyvezené zboží. • Omezené cestování do zahraničí mimo tzv. NSZ, které bylo regulováno převážně z důvodu nedostatku zahraničních měn, kdy bylo preferováno dovážení zboží,které jsme neuměli vyrobit. • Strach z STB, z této složky bezpečnosti měli strach hlavně ti, kteří chtěli a nebo již škodili zájmu všech. Kdo pracoval a nekradl, ten většinou s nimi neměl problém.


   Smazat
  2. Ty hele, Radosto, a víš, že máš s tím Pavlem nebo Petrem nebo ký čert to je, pravdu? Von ten starej šikula fakt přísahal věrnost komunistické straně, ještě té staré s Milouškem Jakešem v čele, a také věrnost Sovětskému svazu, na věčné časy a nikdy jinak. Při této eternalisticke přísaze se třikrát odbavil.

   Kdyby to náš šikulda stihnul, určitě by podobně přísahal i na Vůdce, věčnou slávu provolával, a celý říčný leštil holínky svému komandantovi. Jelikož v Říši by se někdo takový s pochybným rodokmenem výš než na pucfleka nevypracoval.

   Smazat
  3. A hlavně budovalo se a teď se všechno ničí,věci se opravovali a vydržely,vše se udržovalo a chránilo,dnes se neudržuje nic a vše se rozpadá,nic se ani nedělá proti záměrnému ničení veřejného majetku,...vše se jen drancuje,ničí a krade,..tomu říkají demokracie,to je nejdůležitější!!!!,ale o civilizaci se nemluví,na tu se zapomnělo,....proč neřeknete těm mladým,co to je,že se ubírají opačným směrem,že z nich brzy budou opice a né lidé......to dokáží opravdu převelicí mičurini a za jednu generaci......dobře už bylo a my starší můžeme děkovat,že jsme to zažili..dnes místo toho mají..závist-nenávist-zlobu,to v nich pěstujete od narození !!!!

   Smazat
  4. Tonicku tak, tak, dnes máme kolem domů postavených v mém případě v 50 letech(!) polyesterové zateplení, jakože nová budova s "demokratickou tváří"(?).

   A nyní trnem, aby méně rozumný "dobrák", nám ten polyester nezapálil, jelikož požár v takto revitalizovaných budovách, hoří jak napalm.

   Proto říkám, stará dobrá, klasická omítka, je mnohem bezpečnější. Vy můžete argumentovat, ušetříte za teplo a já odpovím hovnajs, ušetří centrální teplárny. Jelikož nám teplo zdražili o 30% na ničem jsme v domech neušetřili a to nemluvím o vodě a hřevu atd.

   Perestrojka v kapitalismu ..., jak by dodal poloviční, ukrajinský žid po matce M. S. Gorbachev (pro mnohé určitě překvapení), byl nazýván plnokrevným Rusem, omyl?!

   Zdraví Ramón

   Smazat
  5. 15:49 dodatek Bez podílu cizího kapitálu, jen z domácích zdrojů a s omezenou zahraniční pomocí, při úplném vypořádání se znárodněnými zahraničními majiteli po Únoru´48, při spuštěné Železné oponě a mezinárodní blokádě, bez vrácení celého zlatého pokladu a nesplacených válečných reparacích se československým dělníkům, zemědělcům, vědcům, inženýrům, zaměstnancům i intelektuálům podařilo při udržení slušné životní úrovně a životních jistot naprosté většiny občanů vybudovat: 4 atomové, 23 tepelných a 26 vodních elektráren, téměř 400 km dálnic, elektrifikovat železniční tratě, postavit hutní, strojírenské, chemické, potravinářské a jiné podniky a továrny, zmodernizovat zemědělská družstva a dosáhnou téměř 100% soběstačnosti v základních komoditách, provozovat flotilu námořních lodí, položit stovky a tisíce kilometrů energovodů, plynovodů a ropovodů, zavést zcela nové výroby niklu, hliníku a umělých hmot, postavit a provozovat jesle, školky, školy, odborná učiliště, polikliniky, nemocnice, kulturní a společenské domy, sportovní stadiony, rekreační střediska. Od základu bylo území republiky pokryto TV signálem, ne sice ideálně, ale přesto se udržovaly kulturní a historické památky, podporovaly se divadelní a umělecké soubory a soubory lidové tvořivosti. Vybudovala se podstatná část pražského metra s 38 stanicemi, obrovské prostředky se vynakládaly na industrializaci zaostalého Slovenska. Postavily se stovky obytných sídlišť s 200.000 panelových domů a 1.200.000 byty, což představuje 55% všech bytů a 30% veškerého bytového fondu. Dekrety na tyto byty se předávaly rodinám bezplatně. Ve zbrani byla udržována 200 tisícová armáda v mnoha desítkách vojenských útvarů, 16 výcvikových prostorech s 407 bojovými letadly, 101 vrtulníkem, 4.585 tanky, 4.900 obrněnými transportéry a BVP, 3.445 děly a raketomety a 77 zařízeními odpalovaní raket. Pro případ války a v rámci Civilní obrany byly vybudovány objekty, které by dnes bylo naprosto nemožné postavit. A ještě zbylo dost prostředků pro zahraniční pomoc rozvojovým zemím. Nízké platy byly vyváženy dotovanými cenami potravin, bydlení, hromadné dopravy, lékařské péče, kultury, umění, sportu a mnoha jiného. V roce 1989 měla SBČs k dispozici 105 tun měnového zlata v hodnotě 15 - 17 miliard Kčs, hotovost ve výši 85 mld. Kčs a žádné vnitřní dluhy. Státní dluh činil pouhých 24,2 mld. Kčs, v roce 1993 již 158,8 miliard a letos astronomických 1.412.900.000.000 Kč! Ani za tisíc let se nepodaří ho splatit. Ne vše se dařilo, ne všechno se dělalo správně, ne všeho bylo vždycky dost, také jsme nebyli se vším spokojeni a také jsme si zanadávali.

   Smazat
 11. Nechápu, proč se šílí s nějakou zprávou z BIS?
  Teda chápu, je potřeba házet vinu na rusáky, i když to je infantilní a každý ví, jak to se syntézou Novičků je, a stejně tak je třeba hysterčit u Zemana - vždyť jinak se toho gaunera ani letos nezbavíme. Ale přesto se zdá, že spousta zdejších v tom má hokej.

  Takže:
  Rusáci neřekli, že kliku u Skripalů napatlali Novičkem Češi nebo Slováci. Zacharova řekla, že kromě jiných, byly v Československu podmínky na pokročilý výzkum. Což je vlastně poklona a Švédi to tak vzali. Tady ne, tady začali vřískat obě republiky, že nikdy nikdy žádný Novičok.

  Následně Rusáci (Jermakov) ujasnili své tvrzení (dostupné z VEŘEJNÝCH zdrojů na internetu) a Slováky z toho vyloučili, jelikož v materiálu na internetu bylo uvedeno ČSSR a chtěli být přesní.

  Takže Zeman, starej šťoura, co to má za pár a tedy na háku, chtěl udělat úplně normální krok a pozeptat se na příslušných místech, jak to s tím starým Nováčkem je. Obdržel zprávu. Zpráva NEBYLA tajná, čili výkřiky s.gen.Šedivého o vyzrazení tajemství zní stejně blbě, jako Rigoletto v mém podání.

  Komu ovšem lehce uškodilo, byli infantilní mafiózové britských tajných služeb, co už kazdýho serou, a hlavně jejich brilantní a vysoce inteližentní politická věrchuška, protože se už nemůže tak jednoznačně tvrdit, že v zemích NATO nikdy nikdy žádný Novičok a že to je jen a jen zlovolná ruka Kremlu. Zemanův výrok už proletěl agenturami.

  Pak se tady našli splašenci, kteří hovoří o mikrogramech. Každý z branže se musí smát. Nic v chemii v čisté podobě, nefunguje na mikrogramy, to ani nenavážíte. Testovací látky tohoto typu se vyrábí do 1 g, ale s tím samozřejmě vyvraždíte menší městečko. Jenže nikdo netvrdí, že vraždila látka z Česka.

  Navíc Zeman přiznal pouze přípravu, testy a následnou likvidaci A230, Skripaly měla zabíjet A234. I tady se člověk musí pousmát. Ten kdo testuje třeba antidota nebo det.limity na tuto skupinu látek, většinou postupně testuje celou skupinu a tedy si musí vyrobit standardy. Ale o těchto látkách už Zeman nemluvil. Tedy A234 v Česku jakože není a přitom maličká úlitba možnému budoucímu obchodnímu partnerovi - Rusku. Chytré. V jejich diskusích to celkem ocenili... "jediný chlap v Evropě, co má koule, je Zeman"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:16 Shrnul jste to dobře. Jen bych více zdůraznil, jakou pitomost dokázali naši "demokraté" vytvořit z prohlášení RF. Člověk si říká, jestli by novináři a politici neměli procházet nějakým testem porozumnění psanému textu. Alespoň takovým, jaký je součástí maturit.

   Smazat
 12. Cesi vy ste sa chceli vopchat zapadu do priazne , cez loz a potopit bratov Rusov ? Pan Zeman , klobuk dole pred Vami !

  OdpovědětSmazat
 13. Kto to je Kalousek ? Cesky gen , ktory okradol CR spolu s dalsin Ceskym genom Vondrom , o 360 melounu v Promopro .
  Nik ho nesudi , nenapada , ako Ondru Babisu .To je Ceska spravodlivost !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, to je neomarxistická agenda. To je ta sranda, která hejbe celými Státy, Česko je slabej odvar.

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. Jako voják si pamatuji , že jsem přísahal věrnost Československé socialistické republice a pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa. Nikdy ne SSSR ! Členství v KSČ mi bylo ukončeno gen. Vackem jako ministrem obrany za Havla, protože se volalo po apolitické armádě. Protože jsem nadále nemohl plnit jednou složenou přísahu, v roce 1990 jakmile mi to bylo umožněno jsem z armády odešel. Nyní nejsem členem žádné strany a plně respektuji výsledky demokratických voleb. myslím, že tak to je čestné a demokratické.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 5. května 15:45.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 22. Přiznání žoldáka Pavla: Nezastupuji zájem naší země!

  Drazí soudruzi, дорогие товарищи!
  Jen málokdy jsou vlasti- a Stranozrádci tak upřímní, jako žoldák Pavel ve svém NEUVĚŘITELNĚ NESTOUDNÉM doznání, na stránkách jistého Leninem prokletého bruselantského webu: „…přestože nosím uniformu s českou vlaječkou, tak nezastupuji ve vojenském výboru zájem naší země, ale zájmy 29 členských států NATO.“

  Kdo z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů s tímto prohlášením nesouhlasí?
  No nikdo, to dá rozum každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi: Současná žoldácká „Armáda ČR“ nehájí zájmy nás roduvěrných Čechů a Rusů, čili nás Západoasiatů.
  A už VŮBEC nehájí zájmy – oprávněné a ŽIVOTNÍ zájmy – nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů, čili nás ZCELA NEJHORŠÍCH horšolidí!

  Proto si položme palčivou otázku:
  Co uděláme, konkrétně my redaktoři, autoři, přispěvatelé a prostí čtenáři naší milované Nové Republiky, aby se situace NAPROSTO změnila – aby armáda našeho státu opět sloužila zájmům Velikého Ruska a nás horšolidí?!

  Odpověď není složitá. Prostě pokračujme kolektivně v naší práci na přípravě:
  1) Milošova referenda o co nejrychlejším odchodu ČR z NATO a EU, vražedných paktů, které nás už skoro 30 let okupují
  2) celé naší vlasti na následnou přímou vojenskou agresi armád NATO a EU
  3) všelidového uvítání hrdinných molodců nepřemožitelné Armády Ruské federace (jež přijde včas, jako legendární vojska z dávných kronik).

  Ano, pokračujme dál v naší práci, a výsledek se ZCELA URČITĚ dostaví:
  I. Jednoho krásného dne bude naše vlast opět plnoprávným členem RVHP a Varšavské smlouvy.
  II. Naše vlast bude znovu očištěna od nepřizpůsobivých národů, společenských tříd a lepšolidí, díky humánnímu odsunu a humánnímu znárodnění.
  III. Naše hranice budou opět 100% chráněny před běženci a pokusy Pražáků a lepšolidí o zrádnou emigraci, o zbabělý útěk před spravedlivým trestem.
  IV. Klidný spánek našich dětí bude chráněn příslušníky naší – skutečně NAŠÍ - armády a bohatýry ze Střední skupiny Armády Ruské federace, dočasně umístěné na našem území.
  V.Agrofert Česko c.n.p. (celonárodní podnik) bude před záškodníky chráněn Lidovými Babišovými milicemi.
  VI. Naše ulice budou před chuligány a disidenty chráněny příslušníky SNB.
  VII. Náš mediální prostor bude SPOLEHLIVĚ chráněn před euroamerickou propagandou, díky zrušení tzv. internetu a tzv. mobilních sítí, a zavedením NEPŘEKONATELNÝCH ruských technologií na celoplošné zamezení působení euroamerických štvavých televizních a rozhlasových vysílaček.

  Ach, už se vážně NEMŮŽU DOČKAT toho krásného času, jako vystřiženého z našeho mládí!

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.