Reklama

pondělí 21. května 2018

My jsme ještě tady a nehodláme to měnit!

Jiří Kobza
21. 5. 2018
Nenápadně okrajovaná kolečka salámu našich svobod pomalu mizí v nenasytném chřtánu EU.
Pochybností o konspiračních teoriích mne zbavilo setkání s bustou Kalergiho ve foyeru Rady Evropy ve Strasburgu. Začal jsem se proto vážněji zamýšlet nad otázkou migrace, jak je cíleně připravovaná, řízená, podporovaná a motivovaná zejména orgány EU, ale i OSN. Rozšíření Dublinské smlouvy, označované pracovně jako Dublin IV, je dalším zářezem do naší národní svobody a nezávislosti rozhodovat o tom, koho v ČR necháme žít a koho ne. Dublin říká jasně, že účelem této smlouvy je přerozdělení migrantů, kteří již jsou v Evropě, do zemí, které dosud přijaly jejich nejmenší počet. Výslovně se tam píše o zemích Střední Evropy. Jde o to, vnutit nám nelegální migranty, kteří již jsou v Evropě, které si Němci pozvali a se kterými si nyní nevědí rady. V případě odmítnutí je uplatněna pokuta ve výši 250 tis.Eur za jednoho migranta. Takže když jich odmítneme 30.000, měla by pokuta dosáhnout 7,5 mld eur (cca 200 mld kč). Což by jednoznačně složilo celkový státní rozpočet. Hlasování o tomto nařízení EU by je měla schvalovat Rada ministrů, která hlasuje prostou většinou (prostě nás Němci s Francouzi – jako obvykle- přehlasují a bude to). Tato rada má zasednout koncem června v Sofii. Hezká vyhlídka…..

Marakešská politická deklarace, podepsaná ministrem vnitra v demisi 2.5.2018 v Marakeši vyjadřuje naši ochotu usnadnit migraci ze zemí severní, střední a západní Afriky usnadněním a urychlením vízových procesů (rozumím tomu tak, že z nelegální migrace tím udělají „legální“). Prostě umožní přesun dalších tisíců migrantů do Evropy.

Globální pakt o migraci OSN:Organizování migrace by mělo přejít na Úřad komisaře pro uprchlíky (UNHCR) a na nevládní organizace. Tento pakt vychází z teorie, že migrace je základní lidské právo a cílové země jsou proto povinny přijmout migranty. Za země EU by tento pakt podepisovala delegace EU. Proč ona? Protože jednotlivé státy by se mohly vzbouřit a nepodepsat, nebo dokonce nechtít plnit. V EU je to ale jinak. Přistoupení se může odhlasovat (jako např.akt celní unie) většinově a jsme tamtéž, kde s Dublinem IV.

Istambulská smlouva: ČR ji podepsala 2.5.16. Útočí pod záminkou boje proti násilí na ženách, genderové diskriminaci a stereotypům na samou podstatu společnosti, na rodinu. Vznik všemocného „kontrolního“ orgánu (GREVIO) a vějíře neziskovek, které mu budou sloužit, ukazuje na vznik dalšího státu ve státě. Z této smlouvy se ještě můžeme dostat, když ji neschválí parlament, senát nebo prezident.

Takže zatímco nám Dublin IV chce vnutit nelegální migranty, kteří již jsou v Evropě, Marakeš chce umožnit dalším, aby se snadno do Evropy dostali zvenčí. Toto celé zastřeší OSN svým paktem a GREVIO zajistí poslušnost buřičů tím, že jim začne rozvrtávat rodiny.

No, nemají to v té EU dokonale vymyšlené? Dublin IV zajistí volný pohyb migrantů zevnitř EU, Marakéš a Globální pakt OSN zajistí přísun dalších zvenčí, GREVIO zajistí poslušnost.

Jenže...

Záleží tady v EU vůbec někomu na Evropanech? Na tom co ti, kteří Evropu vybudovali, chtějí? Na tom, že chtějí přežít i se svými dětmi? Nebo je to opravdu jen důmyslný systém vytvoření Kalergiho armády nahnědlých hloupých otroků vzniklých z násilí imigrantů a oblbující propagandy neomarxistů (nebo mám snad napsat kalergistů ?). Toto vše, co se děje s námi, celý ten vražedný plán, je umožněn díky našemu členství v EU a především zvrácené smlouvě s ďáblem, které se bůh ví proč říká Lisabonská smlouva.

Konec konců, sám Kalergi k tomu napsal ve svém díle Praktický idealismus:

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena euroasijsko-negroidní rasou. Je třeba zrušit právo na sebeurčení národů a postupně eliminovat národy za použití jinorodé masové migrace.“

Je to všechno jenom náhoda?

Vy bezohlední syčáci, lidé bez dětí a bez nějaké budoucnosti, vy z Evropské komise:

MY JSME JEŠTĚ TADY A NEHODLÁME TO MĚNIT!
Foto autor 

Pozn. red.: Doporučujeme pozornosti text: 
http://www.novarepublika.cz/2016/01/probiha-planovana-likvidace-evropskych.html

59 komentářů :

 1. Všechny politické loutky - kolaboranty a zrádce vč. agenta Bureše jednou lidé pověsí !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEDÁME LI SI POZOR A BUDEME VOLIT SPROSTÉ ŠMEJDY,

   pak oni menšina s pomoci jimi do ČR dopravených teroristů zajisti po ukradeni našich hlasů ohlupovadly TISKU A tv vládu menšiny nad většinou a úplnou ztrátu lidských práv většiny.
   Toje ten gangsterismus který je v dovezeném kapitalismu BEZ přivlastků,kdy se má platit emigrantovi prý 25 000 aby od nás neutikal k MAKRELI!

   Smazat
  2. 21.55 Však oni si dávají pozor, aby nekandidoval kdokoliv, kdo by ty cizáky za Čechy se vydávající a kolaboranty byl ochoten stíhat a postihnout...

   Smazat
  3. 21:55
   Nedáme li si pozor a budeme volit sprosté šmejdy ...
   Nedáváme si pozor už od hadráku 89" a to už je dost dlouhá doba na to aby občané pochopili , že ty sprosté šmejdy volí stále dokola . Co bude muset ještě nastat za průser aby už konečně pochopili ?

   Smazat
  4. Nakonec nám nezbyde nic jiného, než odprosit komunisty a znovu je povolat do vlády.

   Smazat
  5. 7.19 Kde je ale chcete hledat a nalézt? Nejsou v žádné politické straně, ani v KSČM...

   Smazat
  6. MUSÍ OBČANÉ VOLIČI ZAČIT REALIZOVAT MYŠLENKU

   budováni koalice Tři hvězd ,která by nahradila hned celou politickou třidu sprostých Šmejdů?

   Co udělat jako prvni s masovými ohlupovadly tisku a tv,které obtěžuji občany falešnými a zákeřně zkreslovanými informacemi s cilem ukrást hlasy voličů ve prospěch všehoschopných politických Šmejdů?

   Žádejme misto toho NAŠI NOVOU OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII
   ovšem pozor ve formě otevřeni diskuznich rubrik na webech politických stran a hnuti a nebudeme ve vlastnim zájmu volit ty kdo si to nedáji do programu,anebo raději hned realizují!

   Politické strany které ctěji být zvoleny si chtě nechtě osvojit programové body

   NÁRODNINO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ

   kde je tento jasný požadavek v bodě NP Nr.2.pro který se už hledaji sily,které by ho dokázaly jednoduše a hned na občany placených webech stran uskutečnit.

   Demokracie je diskuse a odmitáme být otroky brzy totálni cenzury ,hrozici od prý našich zastupitelů,kteři byli vadně zvoleni pomoci informačnich podvodů!

   Smazat
 2. Přijmout migranty můžeme i nemusíme! Pro ČR je doporučováno 520 migrantů!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte z první, nebo z desáté vlny?

   Smazat
  2. Pane Hricák ani z první, ani z desáté, ale z každé vlny.

   Smazat
  3. Jo znáte tu o Smolíčkovi pacholíčkovi. problém je že jí dnešní mladí lidé neznají a lenochům je všechno u p....e. Stačí fetbuk, pívo a bicmac.

   Smazat
 3. Anonymní21. května 2018 21:42

  Přijmout migranty můžeme i nemusíme! Pro ČR je doporučováno 520 migrantů!!
  ------------
  Jsi lhář!!!
  Má jich být 16000 (šestnáct tisíc).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tři metry provazu na osobu... 16000... to je 48 kilometrů, tedy v praxi asi padesát. A k tomu 16000 kotců...

   Smazat
 4. Mno nic teď se uvidí volby budou za 3 roky když se stane nejhorší tak poslední šance něco změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud něco neudělaji sami občané, budou podvedeni už tim,že nebude koho volit,jak to vidime už dnes!p

   Smazat
  2. Neni dulezite kdo voli,dulezite je ,kdo scita hlasy.

   Smazat
 5. V tuto chvíli už bude těžké něco měnit. Netroufám si odhadovat, kolik Čechů migraci podporuje a kolik ji začne podporovat po uvedení dalších a dalších důvodů. Může se stát, že až se většina probudí, nebude mít žádnou rozhodovací pravomoc ve své zemi.
  Není potřeba malovat černé scénáře, ale když si uvědomím, jak jednoduše a s podporou se daří rozkrádat a parazitovat vyvoleným na ČR, jsem pesimista ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 22:12 - vy opravdu myslíte, že lidé mají nějakou rozhodovací pravomoc ve své zemi? Opravdu si to myslíte? Zamyslel jste se nad tím, proč se odehrál převrat v naší zemi a v zemích celé východní a střední Evropy?

   Smazat
  2. 22:12 máte naprostou pravdu. Rozhodovat o tom co se v republice bude dít jsme mohli do roku 1989. Po tzv"sametové revoluci" tedy po demokratickém převratu tady přece máme demokracii, kde si každý dělá co chce.

   Smazat
  3. Pavle T.Mam tentyz dojem.

   Smazat
  4. Ad Pavel - 22:48 Lidi skutečně mají rozhodovací pravomoc. Posledně jste měl možnost sledovat demonstrace proti Ficovi a jeho vládě na Slovensku. Účinek to mělo a i prezident Kiska už nebude kandidovat na svou nynější funkci! Když lidi chtějí, pak se věci pohnou! Ale zdejší kecy důchodců nic nepodnikajících jsou k ničemu!!!

   Smazat
  5. Anonymní22. května 2018 17:36
   „Ale zdejší kecy důchodců nic nepodnikajících jsou k ničemu!!!“
   Proč nenavštěvujete akční mládežnické Weby? Existují vůbec takové? P.K.

   Smazat
 6. Bydlím v nevelkém městečku a měsíc od měsíce pozoruji, že tmavých mužíků se zde pohybuje čím dál tím více. Ono není ani třeba schvalovat nějaké kvoty, již dávno o nás, bez nás, někdo rozhodl. Ať žije demokracie, cha cha cha cha cha ....................Tento svět je v současné době v rukou gaunerů toho nejhoršího kalibru. Co bude dál ??????

  OdpovědětSmazat
 7. A máme to všechno pěkně pohromadě.
  Milí občané České republiky, co s tím uděláte?
  Dnes jsou u nás nevýznamnějšími svátky vánoce a velikonoce. Za dvacet let to bude hádejte co?
  (Nápověda: V Německu už ho pravidelně slaví...)

  OdpovědětSmazat
 8. Podle Kalergiho se vlády ujme neschopnější etnikum čili židé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Hitlera to byli Němci...

   Smazat
  2. Vážený jenže Hitler je v prdeli a Židé jsou na vrcholu moci. Jsou rozlezlí po celém světě a ve všech vládách všech států světa.

   Smazat
  3. 7.30 Tak je prostě nevolte a nevolte jejich šábesgójim...

   Smazat
  4. 12:41 - Oni to na čele napsaný nemají, že jsou Židé. Jak bys je chtěl poznat? žluté hvězdy a nápis jude byly po 2 sv.válce zrušený.

   Smazat
 9. Moc skvělá zpráva ze Sýrie:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201805217385053-syrie-damasek-radikal/

  OdpovědětSmazat
 10. Pane poslanče Kobzo za SPD, to jste se probral ze zimního spánku? O tom všem jsme v Alianci národních sil psali a mluvili už dávno před parlamentními volbami. Ale vy - referendum, referendum, referendum. A kde jste se svým referendem? Ve vládě nejste, referendum nebude a migranti čekají. Jen jste oblbli lidi a výsledek - do konce roku to všechno Telička, Štětina a spol a ANO s ČSSD odhlasují, ratifikují a realizují. A VY Z SPD, TI, kteří vám naletěli na to slavné referendum, a celý zbytek národa se na to budeme dívat, učit se korán, pravidla ramadánu a paragrafy šaría. To jste to dopracovali...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní21. května 2018 22:50
   „O tom všem jsme v Alianci národních sil psali a mluvili už dávno před parlamentními volbami.“
   Právě ANS to zavinila, nikoliv SPD. Proč nezapracovala na 51% voličské podpoře a neuvedla nás do ráje? Proč pořád jenom planě krafá na NR a neřídí náš vývoj, tak jak by ráda?
   Hledejte chybu u sebe a neházejte ji na jiné. Tak se nedopracujete ani k těm Vašim vytouženým 3,5%. P.K.

   Smazat
  2. Psal jsem jasně před volbami, že je potřeba aby se všechny vlastenecké strany spojily a netříštily v tomto tak důležitém čase síly. Teď je potřeba nehádat se a dohodnout se jak dál. Jakékoliv referendum je pro nás začátek jak referendem vůbec něco měnit a i ten zákon o referendu. Teď díky ješitnosti se bude něco měnit jen velmi obtížně. Spoléhám jen na nedohodu socanůa na to že Zeman vyhlásí nové volby.

   Smazat
  3. Anonymní21. května 2018 22:50
   „.. TI, kteří vám naletěli na to slavné referendum ..“
   Až ANS slavně zvítězí, tak si nenechte od Okamurovců, nic nakukat o prospěšnosti referend pro občany. Kalousek, Sobotka i Babiš dobře vědí, proč se ho bojí jako čert kříže. P.K.

   Smazat
  4. Pro 0:03: Ale zapracovali. Jenže koblihy, referendum, vysoké daně, slevy na jízdném, proplácení nemocenské, elektronizace státu, bezvízový styk v rámci evropské dovolené a spousta dalších zbytečností vás většinu zajímalo víc než systémové změny, které by to všechno přinesly s několikaletým zpožděním. Rozežraní Češi prostě chtějí mít všechno hned a bez námahy. Vzpmínáte, co říkal Masaryk? "Nebát se a nekrást!" Jenže všeci kradnú - jen spravedlivý Andrej nekrade a tak mu to (skoro) všichni hodili a teď se diví. Nebo spíš stále neví, která bije...

   Smazat
  5. Byl jsem osloven, tak reaguji: Bohužel, byly to právě podobné vlastenecké pidipartaje, bez šance dostat se do sněmovny, jejichž voliči nepochopili český volební zákon, že volbou ministrany vlastně volí tu nejsilnější, tedy ANO. Celkem na tyto strany padlo v niveč 6,5% vlasteneckých hlasů jenom v Praze. Ty hlasy nám teď chybí, když chceme něco prosadit. Navíc nechápu, jak nám může vyčítat neúspěch někdo, kdo nás nevolil?

   Smazat
  6. Ale SPD získala jen něco přes 10%, tak co asi zmůžou? Referendum přece nebylo jedinou součástí programu, SPD se od začátku zcela jasně profiluje coby protimigrační hnutí. Už před volbami bylo jasné, že ANO je jenom paskvil složený z bývalých členů ČSSD, ODS a teď k nim má přecházet dokonce i pár kalouskovců. Od začátku bylo jasné, že je to strana eurohujerská, tedy že budou dělat vše co chce Brusel, i kdyby to mělo být proti národním zájmům. To, že 30% hlupáků nalákali na hádky s Kalouskem a na sliby, že "bude líp", aniž by si dotyční ověřili, jak např. ANO hlasuje v EP - vždy proti národním zájmům a pro migraci - je bohužel nepříjemný fakt, se kterým nic nenaděláme. SPD byla po celou dobu dost výrazně dehonestována v médiích a prezentována coby extremistická, někdy až fašistická. A i na tyto nálepky se bohužel mnozí voliči chytli a uvěřili tomu, volili pak raději ANO v bláhové naději, že volí antisystémovou stranu. Bohužel volbou ANO volili jen další ČSSD. A čekat, že někdy půjdou proti zlodějům z ČSSD nebo ODS je taky bláhové - s ČSSD se paktují a ODS Babiš mnoho let podporoval a volil - proti jejich zlodějinám z minulosti nikdy nepůjde...

   Smazat
  7. ANS PRÝ ŽÁDNÉ VOLIČE NEPOTŘEBUJE,DŮKAZEM JE

   že zuřivě odmitaji jejich
   NÁRODNI PROGRAM, NEBOT NEVĚDI CO OPRAVDU ČINIT!

   Smazat
  8. Anonymní22. května 2018 14:37
   „.. vás většinu zajímalo víc než systémové změny, které by to všechno přinesly s několikaletým zpožděním.“
   Nějak si to nepamatujete. ANS stále napadala Okamuru, že chce referendum o vystoupení z EU, kdežto ANS stále hlásala: „Volby jsou referendum. Zvolte nás a vše bude hned“.
   P.K.

   Smazat
  9. Demokracie je "nejlepší" systém řízení státu.Svobodou je zničena jednota lidu,rozšířila se nenávist,závist a dělení lidí na chudé a bohaté,inteligentní a ostatní.Pokud-nedej Bože-nedojde k nějaké katastrofě,tak je rozhodnuto-za vším dnes stojí peníze!

   Smazat
 11. Už brzy i u nás:

  Muslimové jsou o ramadánu nebezpeční a neměli by pracovat, tvrdí v Dánsku

  21. května 2018 22:06

  Dánská ministryně pro imigraci Inger Stöjbergová vyzvala muslimy, aby během postního měsíce ramadánu raději ani nechodili do práce. V některých profesích totiž podle ní mohou být v době půstu sobě i okolí nebezpeční, naznačila členka vlády severské země v blogu zveřejněném na serveru dánského bulvárního deníku BT.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/dansko-ministryne-imigrace-muslimove-ramadan-for-/zahranicni.aspx?c=A180521_204819_zahranicni_ksu&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fajn, tím ovšem, doufám, vyčerpají roční nárok na dovolenou. Někdo se válí u vody, jiný půstuje v mešitě, aby si vysloužil věčnou posmrtnou dovolenou v Ráji.

   Smazat
 12. EU aktivně pomáhá, díky práci E. komise i parlamentu, k islamizaci a likvidaci současných národů Evropy. Když bude v EU pouze jedna "hnědá" rasa, pod jedním náboženstvím, kde přes polovinu lidí bude mít menší práva, kde budou středověké tresty ( dokonce i za cizoložství apod.), tak vládnoucí elity, které i dnes jsou v podstatě ještě v pozici nad řízením státu ( nad jeho vládou), budou mít mnohem snazší "úlohu" nad jeho ovládáním a ovládáním všech lidí potřebných k práci. Občané budou hrůzou bez sebe z budoucích, ale dle imámů v mešitě spravedlivých trestů, o ženách a homosexuálech ani nemluvě, že budou ještě rádi pracovat jako roboti, kterými ostatně budou časem nahrazováni......Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 13. Když se Hamáček těší na ministerské křeslo a je mu fuk, co bude. Je to člověk, který nic nevytvořil a určitě nic nevytvoří. Bohuslav Sobotka 2 jak přes kopírák vytvořený.

  OdpovědětSmazat
 14. Co to je ? Lidské právo na migraci hlásané OSN, co třeba lidské právo domorodců na domov ? To jim nic neříká těm antihumanistům vydávajícím se za humanisty ? Ti se jednou z těch lidských práv pos*erou.
  Pseudohumanismus, parahumanismus, antihumanismus, to je správné označení ideologie těch pomatenců a parazitů.
  Marxovo učení vychází z poznání odcizení člověka člověku a je ideologií emancipace člověka, kdo ho aspoň trochu studoval, tak by to měl vědět. Neomarxismus, jak je prezentován, je v podstatě antimarxismem. Stejně jako Antifa, která je ve skutečnosti fašísmem a svě odpůrce nazývá fašisty.
  To se svět už dočista zbláznil ? Všechno je na ruby, parazitická prasata se zmocňují vlády nad zbytkem ještě trochu normálních lidí ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trefné. Souhlas.

   Smazat
  2. Je na každém jak si zvolí budoucnost. Žít na prasečí farmě a stát se prasetem, nebo něco pro věc udělat a zůstat člověkem.

   Smazat
 15. No a právě proto potřebujeme referendum, s možností vystoupit jak z EU tak za NATO a to zavčas. My dosvědčujeme svoji dlouhou historií a tuplem tou nedávnou, že jsme otevřeni migraci - od války k nám přišli Řekové, Vietnamci, Srbové, Albánci, Ukrajinci, Rusové, Mongolové, Slováci, ba i z USA. Že o nás nemají naštěstí zájem vyznavači koránu a mají nám být vnuceni? Proč znásilňovat ty, kdož inklinují k Západu a Západ po nich projevil touhu?
  Takže občané - REFERENDUM - to je třeba hnát vpřed!!! To je zřejmě naše spása před znásilněním českého národa v této jeho nové DOBĚ TEMNA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cppak jste ještě nepochiopil, že ŽÁDBÉ referendum (o vystoupení z EU a NATO)nebude? Babiš, Hamášek, Benda, Fiala, Kalousek, Gazdík, Bartoš se přece dávno dohodli...

   Smazat
  2. SKORO TŘICET LET NEBZLI NAŠI ZÁSTUPCI SCHOPNI

   zajistit ani jeden zákon oobecném referendu.I kzý ho odsouhlasi nebude vůbec použitelné

   TUDY CESTA NEVEDE A KDO SI MYSLÍ,ŽE ANO JE VŮL!

   Smazat
  3. I kdyby se nějakým omylem podařilo někomu prosadit referendum,copak nikdo nevidi jak dopadli občané ve Španělsku?
   Musi se vymyslet něco jiného!

   Smazat
  4. Děkuji za pasování vola! O to více je zapotřebí se soustředit na tuto otázku, o které víme, že většinu českých politiků pálí jakoby stáli v ohništi. Najděme si ty politiky, kteří budou mít v programu neutralitu. Proč ji mohou mít sousední Rakousko, Švédsko, Finsko, Irsko, Švýcarsko a proč by měla být upírána nám??? K čemu je nám členství v agresívních militaristických vojenských paktech, k čemu je nám postavení okupanta v řadě zemí??? Kolik Čechů touží po válce a kolik po míru - třeba i takové lidové hlasování? To, že rozséváme válku tisíce km od našeho státu neznamená, že se jednou nám odměnou nedostane podobných "mírových misí". Vy se nestydíte za to, že jsme byli v paktu, který vedl útočnou válku s "humanitárním bombardováním" Srbů?! Až bude "humanitárně" bombardována Praha, bude pozdě!
   Pokud jde o Katalánsko versus Španělsko: jde o obnovu "proslulého" frankistického fašismu, po jehož boku bojovali Hitlerovi esesáci i Musoliniko gardisté. Španělsko se má tedy čím chlubit a že je tato obnova fašismu ve Španělsku navíc podporována EU-Bruselem vypovídá nejvíce, o tom v jakém "demokratickém" režimu žijeme!

   Smazat
 16. čekáme na Godota - až za nás zařídí uchování naší identity, nebo už jen fňukáme??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden Godot nestačí, každý kdo je toho schopen by měl v sobě probudit Godota, potom to lze zařídit všechno úplně jednoduše.

   Smazat
  2. Vetsina ma radost ,ze mame banany.Demonstrovat nepujdou.

   Smazat
 17. Jsi lhář!!!
  Má jich být 16000 (šestnáct tisíc).
  xxxxxxxxxxxxxxx
  V Africe jich čeká cca 300 milionů, 300 milionů těch, kteří mají "základní lidské právo na migraci, a cílové země jsou povinny je proto přijmout"!

  OdpovědětSmazat
 18. Nacvičují?:
  https://www.quintus-sertorius.net/news/obohaceni-kalasnikovem-v-marseille-jiz-brzy-v-praze-brne-ostrave-olomouci/

  OdpovědětSmazat
 19. Európsky proces imigráciou je poriadná blbosť!!!

  Ako chce niekto v Brerlíne alebo v Paríži, aby niekto v Užhorode prijal migranta, ktorí nechce biť na Zakarpatsku, alebo vo východoeurópskej alebo stredoeurópskej krajne, proti svojej vôli pošleme do Užhorodu 10 000 migrantov, ktorí budu mať pocit že prišli niekde do "Libanonu" v strednej európe kde náboženské a kultúrne rozdieli budu milionkrát násobne rozdielne. Potom som zvedaví ako vidiečania na Zakarpatsku zoberú sekery, kosy, a svoju spravodlivosť vezmu do vlastných rúk!!! Potom tam do Užhorodu a Mukačeva budu pochodovať Nemci, Francúzi, lebo Zakarpatsko sa rozhodlo vysporiadať z migrantmi po svojom, PO ZAKARPATSKY, nie Európsky z migrantami!!

  A potom je otázka ako tam budú držať migranta, ktorí nechce biť v Zakarpatsku, ale rovno v Bavorsku, Hanoversku, Meklenbursku ako migrant a nie v niekde v postsocialistickej krajne, ktorá v minulosti podporovala Džamahíriu v Líbii, Sírii, Alžírsku, Etiópiu, Angolu, Benin, Mozanbik, Demokratický Jemen??
  Ako potom vysvetlíte migrantovi, že ak požiada o občianstvo, bude musieť povinné pracovať, lebo mu hrozí, trest za príživníctvo?

  OdpovědětSmazat
 20. https://www.youtube.com/watch?v=-JilpKdecQc

  Moje sympatie má Liga Východu :) škode že ju nemáme na Slovensku

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.