Reklama

sobota 19. května 2018

My pozůstalí po Češích, co vyletěli komíny koncentráků kontra páni Wollnerové

Jiří Jaroš Nickelli
Jiří Jaroš Nickelli
19.5.2018  

S hlubokým pochopením jsem si přečetl v ČNL stať váženého pana Lubomíra Mana na téma Nočních vlků a "hrdelního zločinu našeho poslance za ČSSD, pana Foldyny", pravého přítele Slovanů.(ZDE) Zcela výstižně napsal pan Man, že tu jde o chorál blbců proti panu Foldynovi.Pan Foldyna se dopustil jen přátelského aktu k synům Ruska, kteří se přijeli poklonit památce osvoboditelů ČSR i celé východní Evropy, kterou naši blbci a kolaboranti zavlekli do chomoutů organizace agresora zvaného NATO a do protektorátu mocnosti zvané Eurounie.

Pan Man má stoprocentní pravdu s charakteristikou našich osvoboditelů. Zejména v tom smyslu, že správně připomíná všem ignorantům, kteří tu myslí ve stylu podle klasika Wericha, "to za protektorátu nebylo", že právě i oni by byli:

a) ti "šťastnější" umvolkováni, tj. germanisováni,
b) ti "méně šťastní" odsunuti k Ledovému moři,
c) ti "zločinci anobrž Reichsfeinde" (nepřátelé reichu) vyletěli by komíny táborů smrti nebo by v lepším pádě zahynuli střelou u zdi, jak to sliboval katan národa českého Heydrich.

A těmto blbcům, co tomu opakovaně nevěří, připomínejme my pozůstalí po oněch Češích heroiích a martyrech současně, že právě naši Češi vyletěli komíny Osvětimi a Mauthausenu, byli ubiti v Sachsenhausenu, Dachau, Oranienburgu, Ravensbrücku, Gross-Rosenu, Bergen-Belsenu, a ve stovkách dalších velkoněmeckých, nikoli jen nacistických, mučíren, jako to nazýval zachránce republiky dr. Edvard Beneš, kterému tito kolaboranti a blbové nesahají ani po kotníky.

Tak jako mí dva strýcové vyletěli komíny Osvětimi, tak jako můj další strýc položil hlavu pod sekyru Pankráce, tak jako mého dědečka zahubilo gestapo, tak se stalo 365 tisícům rodinám naší drahé Československé republiky. Té republiky, kterou páni Havlové a jejich společníci rozbili na dva zbytkové státy.

A zatím co my vzpomínáme na oběti Velkoněmeckého reichu, a nikoli jen "(národnostně nehmotných) nacistů", jak to například hlásá nedůstojný pomníček u Krajského soudu v Brně, celá tlupa obhájců sudetských Němců pěje chór blbství a lži o jakémsi "generálním vyhnání nebohých Němců" z republiky jako o díle "mstivého Beneše", kterému pomáhali jacísi západní velmožové Roosevelt a Churchill za asistence katana všech katanů Stalina.

Celá sudetská lež je založena:
a) na lžirovnici Rusové = nacisté, chovali se prý stejně (!??),
b) na axiomu " odsun nebyl, bylo vyhnání - a symetricky vyhnání Čechů = evakuace (!!),
c) na superlži "ČSR byl versailleský zmetek, utlačovatelka nebohých Němců- viník II. války"

Kolik blbosti a lži se skrývá v těchto sudetských mantrách, které rovněž víceméně papouškují také naši kompradoři sudetů páni Bělobrádkové, Hermanové, Pithartové, Sobotkové a jiní z této skupiny prosudetských politiků! Do této politické kakofonie nejbizarněji přispěl i padlý premiér Nečas svým pyramidálním nesmyslem o tzv. "českobavorské identitě", kterému kutí sudeti tleskali údajně vestoje.

Při takto nastavených politických mantinelech vztahů tzv. "našich politiků", vpravdě sluhů, k sudetům se nemůžeme divit, že tyto mantry opakují jako tibetské modlící mlýnky monotonně naši redaktoři médií a televize, která ještě má tu drzost nazývat se "česká". Všimněte si rovněž způsobu psaní o našem národu onikáním - "Ti Češi, zanedbávají to a ono, ti Češi kradou v supermarketech na Západě, ti Češi jsou rasisté vůči Romům, ti Češi nechtějí migranty a nepřejí uprchlíkům" atd. do nekonečna. Jako by toto vše nepsali Češi, ale pozorovatelé jinoplanetníci. Páni redaktoři pozorujíce Čechy jako jinou entitu, vydělují se do pozic jakýchsi arbiterů elegantiae, kteří jsou majiteli zjevených pravd, jež tu blahosklonně, tu káravě prezentují zaostalým českým vidlákům, přičemž neváhají na druhé straně vyzvednou skvělou menšinu, kterou většinový národ označuje například jako havlokavárnu. Vzpomeňme jen při první přímé volbě presidenta, jak se jistý pan režisér vyjadřoval o našem národu jako o "nevolnících, kteří vždycky zradí", nebo jako o "panelákové luze" a podobně.

A vzpomeňme i fatálního výroku pana knížete o presidentu Benešovi, když prohlásil, že "dnes by Beneše poslali před haagský soud"! Kolik sprostoty a neúcty k národu a k jeho druhému osvoboditeli je obsaženo v těch výrocích. I proto bylo nutno bít do presidenta, který prohlásil v Lidových novinách tu zásadní dějinnou pravdu o odsunu Sudetoněmeců :"Odsun byl lepší než smrt!"

Musíme neustále pozorovat a komentovat nesmysly a doslovné lži o československých alias sudetských Němcích, ať již pocházejí z kterékoli strany - ze zahraničí nebo z řad našich kolaborantů.

Protože nikoli přátelství k Ruské federaci, ale přátelství a otrocká vstřícnost k tzv. landsmannschaftům, je ona pravá a nefalšovaná kolaborace. A právě tento axiom naší pravé politiky by si měli zapsat za uši heroldi různých tzv. evropských hodnot a nemlátit pantem o jakýchsi neexistujících "kolaborantech Rusů, proruských švábech"a podobné nesmysly, hodící se maximálně do putimské četnické strážnice, nikoli do konstruktivní evropské politiky.

Jestliže jeden milion stodvaašedesát tisíc šestset sedmnáct alias Sudetoněmců obdrželo od fanatického fýrera medaili za rozvrácení a uloupení československého pohraničí, pak tito alias Sudetoněmci spáchali čin vlastizrady a velezrady státu ČSR. Proč? Protože podle právníků přispěli k "rozvrácení a zničení republikánsko demokratické formy státu ČSR". Finito.

Dále podle presidentských dekretů bylo z odsunu československými orgány vyreklamováno na cca dvěstě dvacet tisíc německých loyálních a antifašistických občanů. Tak jakápak kolektivni vina, jakápak etnická čistka ve stínu Moskvy Herr Herman?? A tzv. divoký odsun? Sám W.S.Churchill předpokládal, že po osvobození k němu dojde téměř ve všech osvobozených evropských zemí po velkoněmecké okupaci. Řekl o tom údajně "vezmou pár věcí a půjdou", a rovněž údajně "pár měsíců to necháme řádit a pak to zarazíme". To vše se rovněž naplnilo a bylo to následkem nikoli příčinou. Převracejí to jen sudeti a sudetomani.

Ovšem dle mne je téměř zbytečné domnívat se, že si z toho všeho vezmou poučení právě oni páni landsmanové a jejich koryfejové. Nikoli - v nejlepším případě zareagují jako vždy mlčením a utajováním těchto dějinných fakt.

Proto je toto stanovisko určeno spíše našim řadám, zejména těm, kteří se nikdy nezajímali blíže o vlastní historii republiky a náhle byli vystaveni lžimasáži různých médií. A jsou těmito masážemi a kampaněmi zmateni a uváděni do fatálního omylu. Paměť dějin se však nikdy nedá umlčet navždy. Pravda vždy nakonec vyplave na povrch dění.


Jiří Jaroš Nickelli,
Historicko dokumentační komise ČSBS Boskovice
Autor pozůstalý po oběti gestapa, příbuzný obětí Osvětimi a sekyrárny Pankrác

65 komentářů :

 1. Českí národ má to štestí že patrí do euroatlantickich struktur a do NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:49 To jste vy, pane Uhlíři ?

   Smazat
  2. 17:10 Myslíte, že pan Uhlíř je schopen udělat v jedné větě tolik hrubých chyb ? Takový "intelektuál"... ?!

   Smazat
  3. Je potřeba poděkovat autorovi, že americkým kolaborantům a pohrobkům německého fašizmu nastavil zrcadlo, dnes určuje morálku lživá protektorátní "elita" , která si myslí, že zradou národa "vyhrála" studenou válku ! Ale to se plete, kolo dějin opět naběhne na historickou trajektorii a zrádci a kolaboranti budou odsunuti mimo běh události !!

   Smazat
  4. 16.49
   Na tobě se to štěstí hodně podepsalo.

   Smazat
  5. Účast na srazu landsmanšafu považuji za vlastizradu.

   Smazat
  6. Tam jsme nikdy,genose,nepatřili a ani patřit nebudem,...co,co se děje,je jen středověké zotročení a najdou se i takoví,co to ječtě schvalují,jako jsi ty,ebilku-ekrbilku.....

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Ano, správně. Tohle je PRAVDA!

  a) Rusové = nacisté, chovali se zvířecky
  b) odsun nebyl, bylo vyhnání, odchod Čechů = evakuace
  c) ČSR byl versailleský zmetek, utlačovatelka nebohých Němců - viník II. války

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a že o tom nic nevím ty duševní mrzáčku. Kolik je ti let? U nás doma seděli v 45tom v kuchyni a chovali se velice přátelsky. Vojáci i důstojníci všichni spolu. Bylo jich 5 a na mámu nevlítli. Byl to jeden z mých životních zážitků i když mi bylo teprve šest let.

   Smazat
  2. 16.57
   máš horečku,dej si studený obklad.Horečky tě to sice zbaví,ale hlouposti ne.

   Smazat
  3. 16.57 Nepochopili tě.

   Smazat
  4. Když chce někdo žertovat, musí to umět.

   Smazat
  5. Sam se chovas zvirecky jako prase.

   Smazat
  6. 16:57 Ať žije slepičí rozum pěkně v neziskovkách pěstovaný ! A teď pepku vyskoč !

   Smazat
  7. Ad 16:15 ty jsi určitě Wiki od Voršilek a máš jedničku z občanské výchovy. Mamince ďěláš "radost" ....

   Smazat
 3. Paneláková lůza, zloději a tupí rváči, rasisté a geneticky zatížení nacisté, požírači svinstva, netáhla, alkoholici a špindírové, a především kolosálně nevzdělatelní, nekulturní hlupáci bez minulosti i budoucnosti. Ano, to jsou Češi. Správně to Nickelli popsal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.04
   nemusíte se nám tak podrobně popisovat a přestavovat

   Smazat
  2. 17:04 Moudrost praví, že sebekritika je první krok k nápravě. Tak začal jste dobře, ale přece jen trochu moc zostra. Určitě to s vámi, jako s představitelem Čechů, není až tak strašné, dovedete-li se na sebe takhle tvrdě podívat. Přestaňte krást (to by snad nebyl takový problém) pak žrát svinstvo, umyjte se a přestaňte denně chlastat. No vidíte, není to tak hrozné. Až to zvládnete, budeme pokračovat. Zjevně nejste negramotný a možná, se ani nervete. Až to dotáhnete až sem, tak si svobodně vyberete pohlaví a budete moci třeba dělat zdravotní sestru v nemocnici, nebo aktivistu v táboře imigrantů. Bude dobře. Fakt. Držíme vám palce.

   Smazat
  3. 17:04 Hnusný fašistický blbeček tu nadává Čechům aby ti nějaký rváč rozhodil sandál.

   Smazat
  4. 20:47 tady hledas nafukovaci pannu?

   Smazat
 4. ANa Anonyma A16:49,16:57,17:04,prosím nereagujte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbytočne tu nespamujze. K danaj téme ktorú Nickeli rozvádza a na ktorú anonymný provokatér reaguje a dáva do pozornosti mám určitý názor, ktorý sa Vám páčiť nebude a stavať ma bude na úroveň to anonymného ťulpasa. Aby som však zbytočne neodvádzal pozornosť spoločnosti N.R. od zásadnej témy, zo slušnosti takéto rozporuplné myšlienky neuvádzam.Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. obraťte se na své bratry z Wall street, kteří válku rozpoutali. Ať vám požehnají ta hebrejská plemena, co se doposud pakují na válečných půjčkách

   Smazat
 5. Pan Uhlíř to rozjel ve velkém.

  OdpovědětSmazat
 6. Každá politická garnitura vysvětluje dějiny tak, aby se jí to hodilo pro současnost i budoucí záměry. Pravda nikdy "nevyplave", vždycky je jenom vhodně převyprávěná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím se fašistickým zrůdám ještě nepodařilo, ani nikdy nepodaří, zničit historické dokumenty, které pravdu dosvědčují, a kterou nastínil pan Nickelli.

   Smazat
 7. Výborný článek, pane Nickelli. Děkuji.Jeho aktuálnost podtrhují i některé výše uvedené reakce. Musíme si prostě stále uvědomovat, že mezi námi existují česky mluvící zrůdy, které za pár grošů jsou schopni plivat na vlastní národ. Dobře si je zapamatujeme! Současně bude nezbytné mobilizovat a zorganizovat všechny síly k přípravě na obranu samotné existence (fyzické, ekonomické, kulturní) národa. To není žádné přehánění. Stačí si uvědomit důsledky politiky EU (Německa), zkorumpovanosti nemalé části politické reprezentace ČR, naší ekonomické závislosti, stavu obranyschopnosti a celkové naší slabosti v kontextu narůstající drzosti některých současných vyjádření německých politiků atd. Máme před sebou spoustu životně důležité práce...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude valka

   Smazat
  2. proč nemluvíte za Český národ???
   nebo snad nepatříte k Čechům?
   nejste vy snad jeden z pronároda, té páté kolony šířící jen zlo a utrpení napříč dějinami?

   Smazat
 8. Pan Jiří Jaroš Nickelli to napsal velice dobře. Jednoho krásného dne dojde i na dnešní vlastizrádce a převraceče dějin, vždy na ně došlo a vždy to bylo docela kruté a bolestivé. Dějiny národa se dlouho tajit nedají, protože jednou se začnou lidé pták jak to vlastně všechno bylo. Ne tak dávno jsem se bavil se dvěma středoškoláky, kteří vůbec nevěděli co se dělo v roce 1945, v roce 1948, v roce 1968, ale ví přesně, že Rusové jsou hajzlové a teroristi světa, a že jediní naši skuteční přátelé jsou Němci a Američani. Dále věděli přesně, že vojska USA chrání demokracii v celém světě, tedy i u nás. Je to hrůza co tu naši mládež dnes v těch školách učí, PRAVDA TO ROZHODNĚ NENÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Středoškoláci určitě ví, že v těchto letech tady vraždili Rusáci. Proto taky ví, co to je za špínu. A taky ví, že nás před nimi sice Němci ochránit nedokázali, takže jsme skončili na 40 let v hnoji, ale nakonec se to s americkou pomocí podařilo odsud vykázat pryč navždy a nikdy více. NIKDY VÍCE!

   Smazat
  2. 21:36 Trump se na tebe vysere
   A Evropa po Labe patri Rusku
   A ty patris do stoupy

   Smazat
  3. Zmiz z diskuzí ty střelená svině 21.36 - jsi prašivej parchant, a diskuze úmyslně kazíš provokatére úchylnej. Mazej masturbovat jinam ty kreténe.

   Smazat
 9. Stačí si přečíst pár komentářů pod článkem p. Jaroše Nickelliho a každý NORMÁLNÍ člověk pochopí, proč jsme tam, kde jsme.
  Bude nutná nová revoluce, nové národní obrození a nový odsun...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:38, ta výhrůžka to zní jako pobídka k trestnímu činu. Můj kamarád má nástroje na získání IP adres, asi tě nechám zjistit, zrádče. Nebo snad teroristo? Tvůj výrok naplňuje skutkovou podstatu trestného činu terorismu, nebo pobízení k terorismu, což je to samé.

   Smazat
  2. 21:42 Asi u tebe došlo k omylu, a chtěl jsi tu svoji výhrůžku směrovat nejspíš na 21:47. Pokud by to nebyl tvůj omyl, pak bys patřil do blázince.

   Smazat
 10. Moc skvělý článek to jsou fakta a nelze je změnit.

  OdpovědětSmazat
 11. Pan Jiří Jaroš Nickelli, to napsal výstižně, proto potrefení sudetští a sudetomanští lháři tolik kejhají. Ale oni mají velký pech, protože pravda se opravdu umlčet, ani překrucovat donekonečna nedá, a vždycky nakonec vyplave na povrch. Čestní lidé, kteří vždy budou existovat, pravdu nikdy nenechají smést z povrchu zemského, jak se o to ti gauneři, včetně zdejších provokatérských zrůd, v současné blbé době pokoušejí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Berndt Posselt na Hrad!

   Smazat
  2. 21:37 Jo, na ten s názvem vlčí doupě, jeho idola, jehož i ty adoruješ. Fuj.

   Smazat
  3. 21:37 na hrad na opratku

   Smazat
 12. To je prča, jak tady ti sudeťáčtí provokatéři řádí. To jen svědčí o tom, že pan Nickelli trefil hřebíček na hlavičku :)

  OdpovědětSmazat
 13. Prvni, byt symbolicky, krok je uznani ze Havel byl zlocinec a tedy je treba zrusit jmeno letiste?
  Kdo mi pomuze?
  Kdo se ke me prida?
  Kdo?
  Kdo?
  Kdo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Avšak naše "pedagogy" zblblá mládež je v současném stavu naprosto nepoužitelná...

   Smazat
  2. 22:11 Tragická postava, ke stáří možná začal tušit k čemu byl použit. K přejmenování letiště pochopitelně musí dojít.

   Smazat
  3. Já. Josef Novák, Praha 10

   Smazat
  4. Já, Václav Novotný, Praha 11

   Smazat
  5. Stane se a letiště přeměňují na Airport Donalda Trumpa.

   Smazat
 14. honolulin uz se ma sttach i podepsat

  OdpovědětSmazat
 15. Pane Jiří Jaroši Nickelli, i já Vám děkuji za vysoce hodnotný a výstižný článek. Za nesmírně záslužné považuji, že dokážete Vámi popisované události a data naprosto přesně specifikovat, pojmenovat a dokonce vyčíslit. Děkuji Vám i za mé rodiče a sestru, ti by byli Vaším článkem nadšení, tedy pokud by dnes žili. Prosím, K. Schwarzenberka není zapotřebí nazývat knížetem. Šlechtické tituly byly v ČSR zrušeny prvorepublikovým parlamentem už v době prezidentování T. G. M., takže jelikož K. Schwarzenberk tvrdí, že je Čech, tak na území našeho státu žádným knížetem rozhodně není. Vážený pane J. J. Nickelli, názorově se od Vašeho postoje liším ohledně osobnosti zesnulého pana exprezidenta Václava Havla. Toho se stále ještě snažím hájit jakožto laskavého člověka ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. V. Havel byl v nejlepším případě loutkou Tigrida v zastoupení CIA (počínaje 60. léty).

   Smazat
  3. Ono jich bylo kolem Havla víc - Medek, Vondra a další

   Smazat
 16. Velmi dobře napsáno.
  Každá generace musí bojovat za svou identitu, která je někým zpochybňována. Jenom odrodilci přejímají pohled vlastních nepřátel. P.K.

  OdpovědětSmazat
 17. Utejdhci hsza ujud doodh kudty

  OdpovědětSmazat
 18. Je vskutku pozoruhodné, že Noční vlci, tito "synové Ruska", jak píše autor tohoto blábolu, sem přijeli na amerických motorkách, oblečeni do německých a italských hader. Pročpak tito horoucí vlastenci nedorazili na strojích vyrobených ve své drahé vlasti a oblečeni do domácího? Aha, že by proto, že se u nich doma žádné kvalitní konkurenceschopné motorky ani oblečení nevyrábí? Čímpak to asi bude?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude to tím , hlupče, že každý dělá, co umí: Rusové umí velmi dobře rakety s celý příslušenstvím, družice, nákladní kamazy, letadla, rychle stavět mosty, být největšími vývozci obilí na světě, Glonas, o zbraních ani nemluvě... atd. atd. atd. - co umíš ty, poštěváčku?

   Smazat
  2. a ještě atomové elektrárny včetně mobilních na lodích pro arktické kraje, velké ledoborce, tad,atd. - poštváček nemuí nic, jen pindat, a ještě k tomu z cesty: noční vlci měli převážně japonské motorky.

   Smazat
  3. Je to vůl. Vždyť Rusové co nadělají, nakoupí v zahraničí. Ostatně cena ropy šla opět k 80 USD/barel. Ale to omezený pablb nepochopí, hlavu má vysmaženou naší/vaší lžiTV.

   Smazat
  4. "Poštěváček neumí nic" - vy budete asi vášnivý gynekolog-amatér, že? Jinak Rusko mám procestované a žít bych tam nechtěl.

   Smazat
  5. Anonymní20. května 2018 17:41
   „.. Rusko mám procestované a žít bych tam nechtěl.“
   Regulérní názor. Jenom bychom si měli uvědomovat význam Ruska pro budoucnost Evropy a nepřidávat se k dalším a dalším nátlakům, ze strany EU a NATO. P.K.

   Smazat
 19. V15:41
  A uASSackej odpad zase můžou děkovat Frickům,že díky jejich vědátorům můžou dodnes lhát,že byli na Měsíci!!!☺
  Vyrábět zvládáte jen segmenty a žvejkačky!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. ABSURDNÍ PARADOX. Ve válce bylo zabito 22,2 miliony sovětských občanů. Řečeno jinak, v SSSR se potom nemohlo narodit nejméně 25 -30 milionů lidí, kteří by byli prospěšní zemi i světu. Díky oněm zemřelým se ale naopak narodilo jen v ČR dodneška 5 – 10 milionů lidí, kteří by se při vítězství Hitlera nikdy nenarodili. Krutý to paradox, zvláště když z oněch v ČR narozených je dneska dobrá polovina nejen nevděčných svým „stvořitelům“, ale dokonce je ochotna s nimi jít do boje.

  OdpovědětSmazat
 21. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/ognan-tuleskov-vzpominky-na-vyhnani-cechu-z-pohranici

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.