Reklama

sobota 5. května 2018

Našli moji rádcové? Našli? Našli!

...prohlášení Ruska je zcela nepodložené
 a krajně spekulativní...
5. 5. 2018, Ďouba, zdroj: RT, video - titulky

Případ "Skripal - Novičok - Stropnický - Babiš - Zeman - Lavrov"


Ještě jeden příspěvek, tentokráte od RT, o "nečekanému" objevu výroby otravné látky v ČR a o neslýchané drzosti prezidenta ČR - oznámit pravdu, která se nekryje s "pravdami" vyvolených.

překlad a titulky: Ďouba


Video je nazváno a uvedeno takto:
Prezident ČR potvrdil výrobu a testování plynu skupiny "Novičok" v zemi

ČR vyráběla v nevelkém množství a zkoumala nervově-paralytickou látku A-230, ale všechny zásoby byly zničeny po testování. O tom řekl prezident země Miloš Zeman. Dříve Praha kategoricky odmítala vyjádření MZV RF o rozpracováních v ČR tohoto jedu. Nová informace protiřečí slovům Velké Británie o tom, že látka mohla být syntetizována pouze v Rusku. Podrobněji - korespondentka RT Anastasija Čurkina.

34 komentářů :

 1. No naštěstí tenhle rádce končí s politikou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:15 Mýlíte se, má se stát velvyslancem v Izraeli...
   Otázkou ovšem bude, zda pro ně nebude "Persona non grata"...

   Smazat
  2. Už kecá a lže jak pravý chazar....konečně si vybral to správné místo,...alespoň se něco naučí,a když né,tak odnaučí,bude to rychlejší než zimní rychloškola práce,...možná,že ho i osvobodí,třeba i od toho nejcennějšího nebo zbytečného ???

   Smazat
  3. Jestli bude raditi Izraelcům , tak po těž pan bůh !!!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Nejlepší bude, když se vrátí zpět k herectví.

   Smazat
  6. 16:08

   Vždyť nyní hraje roli, kde je jedno, že šišlá díky umělému chrupu. Ale v těch dnešních českých "filmových trhácích", kde hraje šišlavo-koktavo-huhlavý Mádl, Liška, Taclík a Stropnický, by zpátky zàpad, před pádlařem a socialistickým, antikomunistou a rusofobem nyní hereckou selebritou Vavřincem Hradílkem(výška 151,5cm) v dámských lodičkách!

   Stropnický Martin, má jít pravděpodobně do struktur NATO, jako zvláštní vyslanec za ČR, uvidíme co na něj zbyde?

   Ramón

   Smazat
  7. Obětní beranek ! První velvyslanec v Jeruzalémě ! asi dostane výprask !

   Smazat
  8. První šel blejt Kohn, za ním starej Pedeles......

   Smazat
  9. Ale nekonci jeste....
   A Internet ma dlouhou Pamet. Velmi dlouhou ...

   Smazat
 2. Jak se tenhle ... (nechám tam tři tečky, každý si doplní) mohl stát ministrem zahraničních věcí, nad tím zůstává ale opravdu zůstává stát. Namísto, aby byl nakopán do p..... (nechám tam pět teček, každý si doplní sám), tak ho chtějí udělat velvyslancem. Děsivé, jak může stát fungovat, ANO opravdu děsivé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to si myslíte, že o velvyslanci se rozhoduje doma??

   Smazat
  2. 10:26 Tenhe ... se mohl stát MZV právě kvůli těm třem tečkám, poněvadž, kdyby mu to myslelo, tak nemá v našem kocourkově šanci.

   Smazat
  3. Krásné ilustrační foto,vypadá jak umělecky čerpající Stroupežnický v poušti Kala-Hári....

   Smazat
  4. doma se nerozhoduje o ničem ani o srání

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Jsem rád, že máme prezidenta republiky,kte kt se nebln do londýnského baraku č.10, hodit vidle.Češi umí i jiné sajrajty, třeba biologické zbraně hromadného ničeni.Stačí se zeptat BISky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:50

   BISky nebo těch tajných kabrňáků, co sledovali Nečasovou, bravůrní vojenská rozvědka k pláči? Ti ať se radši do ničeho nemíchají nebo se zase do něčeho namočí jako v Libanonu a poté tito rozvědčíci plakali u soudu, že chtějí odškodnit za blbost od daňových poplatníků ČR. Cocoti ...?

   Ramón

   Smazat
  2. 20:42 Je ale možné, že díky průšvihu s Nečasovou právě jen vojenské zpravodajství káplo božskou o Novičoku. Kdyby nebyli klepnuti přes prsty, tak by nejspíš lhali stejně, jako BISka.

   Smazat
  3. 2:08

   I to je možné, když jsem Páleníka(šéfa) i ty ostatní individua viděl u soudu.

   Tak vám dávam za pravdu, v této naší obr-zemi, co otáčí kola dějin světa, je všechno možné?

   Ramón

   Smazat
 4. Tady jde o herce,ne o politika.Zahraje moudrého i blbce.Je naším neštěstím,že mu byla svěřena funkce na kterou nemá a ani nemůže mít.

  OdpovědětSmazat
 5. Odvedl svoji porci špíny a nyní bude odměněn tam, kde jim to nevadí. P.K.

  OdpovědětSmazat
 6. Stropnicky bude ambasadorem v Jeruzaleme ? Me je to jasne proc !
  Kremace je dnes draha ! Prijde na $ 500 a on ji chce zdarma. Iran ma A-bombu a napadne Israel a Stropnicky nemusi platit.
  Analytik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to dobře dopadne,tak se dostaví odborné nadání a možná i vzdělání....

   Smazat
  2. Irán zatím A-bombu nemá,ale má spoustu ručních a-granátů,má třetí největší armádu světa,tak jich potřebuje hodně....a Izrael je vyspělá země,mají mnoho kanálů,takže se musí více prověřovat.....

   Smazat
 7. To bude radost, až tento rádoby ministr a jeho manželka zmizí z Česka. A v novém místě jejich působiště nemají sluníčkáře zrovna moc v lásce a mají jich velmi poskrovnu, ne jako mívali kdysi křesťané v Libanonu, to by jinak se už jmenovali možná izraelský chálífát, což zní opravdu úděsně. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že to bude kopec radosti když s sebou vezmou i svého povedeného synáčka buzeranta . Ještě větší radost by nám udělali , kdyby tam s nimi odcestovala i celá Pražská kavárna .

   Smazat
 8. A kdo na jeho místo? Co takhle Janda, ať je sranda, Janda to všem nandá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se.Janda to všem nenandá.Janda všem dá.

   Smazat
 9. podivna doba kdy jeden lhař trumfuje druheho aby se pravda rozplynula a za odměnu bude doživotnim velvysrancem a s tim spojenou funkci nepřetržiteho dojiče statnich financi něco jako klivia klouz na slovači i proto stale stoprocentně plati že čim větši svině tim větši koryto

  OdpovědětSmazat
 10. Stropnicky?Spatnej sasek na jevisti,vybornej sasek ve vlade.

  OdpovědětSmazat
 11. Jak je snadné papouškovat jen to co nám západ nabízí. I ten pornoherec Janda s chabým mozkem je stále v TV, tisku. U toho herce Stropnického podobně a dalším hnidům též. Žije se jim dobře - nemají svědomí ani sebeúctu a klidně zradí vlast podobně jako prominenti zradili za okupace. Ten, kdo myslí a říká pravdu, má zpravidla velmi těžký život. Příkladem je náš prezident Zeman a další o kterých moc neuslyšíme a říkají pravdu. A je vidět, že počet těch zmrdů, kteří zradí je v ČR značný.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.