Reklama

středa 30. května 2018

„Nebudeme bojovat, počkáme, až to nepřátelé sami vzdají“ aneb „Čekáme, až esesákům dojdou náboje“

Michal Brand
30. 5. 2018
...nebo tak nějak bych parafrázoval strategii doporučenou Petrem Hamplem v jeho pravidelném komentáři.
Komentáře Petra Hampla čtu rád. Vážím si všeho, co dlouhodobě dělá proti multikulti totalitě. A upřímně – určitě toho udělal mnohonásobně víc než já.
A přesto – nebo právě proto, že si ho vážím – si dovolím s ním v jedné věci zcela zásadně nesouhlasit. Právě proto, že si ho vážím. Znáte to - bláznům se nemá odporovat. Diskuse a námitky mají smysl jen vůči inteligentnímu člověku - jako třeba vůči Petru Hamplovi.
Ve svém pravidelném komentáři zopakoval pan Hampl svoji tezi:

 
„Kdy už se lidé konečně probudí?“ slýchám občas otázku. S ní je spojená naděje, že lidé budou vzbuzeni nějakou výjimečnou událostí, atentátem, promluvou velké osobnosti atd. Takové čekání je zcela marné!
Ve skutečnosti čekáme, až bude vládnoucí elita natolik oslabena, že nebude schopna nadále provozovat svůj propagandistický aparát v plné síle a nebude schopna v zárodku likvidovat všechny osobnosti a skupiny, které by mohly přinést změnu. To oslabení ale musí přijít zevnitř, musí se sama udusit vlastní neschopností, byrokratičností a chamtivostí. Rolí obránců Evropy je pečlivě se připravovat na příležitost.
Konec cit.
Stručně řečeno, jde o tezi, že boj proti destrukci naší civilizace je předem marný, že musíme počkat, až mocenská elita ten boj prohraje vlastně úplně sama.
Z praktického hlediska jsem přesvědčen, že nelze prohrát boj, kde protistrana nebojuje. Ani ta nejzdegenerovanější mocenská elita není tak dementní, aby prohrála boj, pokud proti ní nikdo nebojuje, pokud „protistrana“ jen čeká na konec bitvy, na který se ovšem „vytrvale připravuje“. Ani don Quijote neprohrál. Sice dostal od větrných mlýnů „nakládačku“, ale označit to za vítězství větrných mlýnů je hodnocení mimo realitu. Občanská společnost musí vést aktivně boj proti destrukci naší civilizace a jejích základů, boj proti destrukci naší civilizace zřejmě úmyslně realizované – i když do značné míry z důvodu kolektivní stupidity mocenských, především nomenklaturních elit. Pokud občanská společnost nepovede boj proti této destrukci naší civilizace, proti destrukci samotných základů svobodné, demokratické, kapitalistické společnosti realizované dnešní nomenklaturou, proti této destrukci realizované úmyslně a cíleně současným multi-kulti neo-marxistickým šílenstvím, pokud občanská společnost tento boj vzdá a bude čekat na „vítězství samo od sebe“, nebude žádných vítězů. Pak budou jen poražení. Paradoxem je, že i nomeklaturní a „vlastnická“ elita budou mezi poraženými také. Občané, „spodních 95%“ bude mezi poraženými zcela jistě, pokud budou čekat pasivně na „samo-porážku“ nomenklaturních elit.
Pozitivní změna, znovu-nastoupení na pozitivní, dlouhodobou cestu rozvoje a růstu naší civilizace, toto odvrácení probíhající destrukce nepřijde samo od sebe.  Ale nebude ani náhlou reakcí na jednu událost – v tomto bodě je analýza Petra Hampla zcela přesná.  Jakákoli jedna událost bude jen katalyzátorem, spouštěčem „řetězové reakce“. Jakákoli jedna událost bude jedině poslední kapkou, kterou přetekl pohár. Jakákoli jedna událost bude maximálně momentem uvolnění nakumulované energie, díky kterému dojde k obnově a revitalizaci funkčních sociálních, ekonomických i politických mechanismů – včetně nutné personální obměny, ne nepodobné výměně osob v mocenských strukturách po pádu nacismu nebo po pádu komunismu. Po denacifikaci, po (minimálně částečné) dekomunizaci přijde na řady demultikultiralizace. (Taková společenská desinfekce. Nebo deratizace. Nazvěte to, jak chcete, podle svého vlastního temperamentu. :-) ) Mimochodem, jen nevím, kde pak budou chudáci multikulturalisté pracovat, když nic neumí a zjevně nemají ani schopnosti cokoli pozitivního a přínosného dělat.

Do diskuse si dovolím přidat jednu obzvláště kontroverzní tezi. Nepřítelem „spodních 95%“ není super-elita. Nepřítelem nejsou „vlastníci“ celé hry. Nepřítelem jsou parazité na systému, příslušníci „nomeklaturní“ vrstvy, příslušníci polo-feudální společenské vrstvy „aparátčiků“. A mnohem spíše jde o konflikt mezi středními 80% na straně jedné, a na straně druhé destruktivními silami spodních 10-15% (negramotní imigranti, nepřizpůsobivé a parazitické menšiny atd.) a parazitickou nomenklaturní třídou.  
A mimochodem – už jste si koupili nejnovější knihu Petra Hampla? Ne? Tak to, sakra, udělejte. :-)
Ne. Nemám od pana Hampla procenta z prodeje. Ale když si tu knihu koupíte, mimo jiné tím podpoříte všechny ty, kteří se viditelně a s velkým vynaložením energie a času věnují boji proti multi-kulti šílenství. Podpoříte tím všechny ty, kteří věnují svůj čas a energii boji za zachování naší civilizace a hodnot, na kterých stojí, všechny ty, kteří věnují svoji energii a čas boji za zachování hodnot, na kterých naše civilizace vyrostla a díky kterým dosáhla výsledků, které jsou na míle daleko před jakoukoli jinou známou civilizací.
Je to jedna malá, obyčejná věc. Koupit si knihu. Přečíst si ji. Třebas i s něčím nesouhlasit – ale určitě přemýšlet a najít spoustu inspirativních myšlenek.
Podpoříte tím samotného Petra Hampla a jeho vlastní úsilí. Ale podpoříte tak i všechny ostatní, kteří také věnují svůj čas a energii boji za zachování naší civilizace a za ochranu naší vlasti před invazí jejích nepřátel. I ta nepřímá podpora, už jen to, že všichni ostatní uvidí Tvůj zájem, milý čtenáři, už jen to samotné jim všem „dobije“ další energii, chuť i inspiraci v jejich úsilí. Uvidíš.
Tak to udělej, milý čtenáři. Je to jednoduchá, malá věc, kterou můžeš udělat.
 Protože i ta nejdelší cesta se skládá z malinkatých krůčků, i ta největší změna se skládá z vlastně úplně malinkatých činů.
Nezapomeň je dělat – všechny ty malé, zdánlivě „bezvýznamné“ věci. Vždy, všude a ve všem, kde jen alespoň trochu můžeš. A nikdy nenechej nad svojí vůlí zvítězit paralýzu „stejně tím nic nezměním, nemá to smysl“.
Vždy to smysl má.

59 komentářů :

 1. Indian by řekl: "Moc slov".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekne někdo, kdo má potíže pochopit a přečíst text delší než jedna strana A4.

   Smazat
  2. Pokud se aše bude společnost skládat v důsledku destruktivního systému vzdělávání, vymývání mozků občanů médii jednovětnými hesly z jedinců, pro které je informace, článek, úvaha atd. delší SMS "Moc slov", tak takováto neschopná a zdegenerovaná společnost skládající se z nevzdělaných infantilů je odsouzena k zániku. A je otázka, zda to není dobře !

   Smazat
  3. 15:39, souhlas. Stačilo by: "Hamplovi vyšla kniha"
   Odpovědí by bylo: "No, a?"

   Smazat
  4. JAROSLAV TICHÝ NAPSAL U VALENČIKA ČLÁNEK KTERÝ,

   jakoby vzpadl z pera OSV a proto si ho v klidu osvojime.
   Nevime zda ho převezme NR,ale pokud ne jsme připraveni ho i sami a to i tady rozeberat!
   Pan Tichý možná nic nevi o peripetiich,které jsou spojeny s uveřejnovánim bodů NPOV jinak by jeho analýza dopadla ještě líp než je tam zobrazena dnes.

   At žije náš NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ a to ve všech bodech této vize nepolitické společnosti voličů a ne,že ne ANO!

   Smazat
  5. Z vedeni OSV přišlo,že článek pana Tichého

   už na NR vyšel,ovšem naše vedeni je toho názoru,že si článek pana Tichého nechce všimat a to záměrně ,úlohy občanů voličů v situaci kdy jimi volené elity selhávaji a proto může mit jen nedostatečný vliv na opravdové děni v ČR. Zdá se,že pokud pan ing. bude JAKO DOPOSUD ignorovat iniciativu voličů a jejich PROGRAM ,namisto konkrétnich věci pouze teoretizovat, pak je jeho snaženi marné.

   Jsme tu nyni jednotni v tom,že je třeba opravdu nejprve rozebrat jednotlivé body NPOV a pokud se nenajde u polit.stran a hnuti ochota si tyto body osvojit a oni se jich budou bát ,pak musi vzniknout pokud budou voliči chtit, na př.politické Hnuti tři hvězd,které by si už chtělo mělo v opravdovém zastoupeni voličů nepolitickou iniciativu OSV osvojit tak,aby mohlo ziskat a konečně i ziskalo v Parlamentu většinu k NPOV uskutečněni!

   UPOZORNUJEME,ŽE JEN JEDINÝ BOD NAŠI OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE TJ DIALOG S POLIT.STRANAMI

   je většinou stran a hnuti zablokován a je třeba o něj bojovat a to tak dlouho až bude uskutečněn a to ještě spíše než Šmejdi zcenzuruji i tento web!

   Smazat
  6. pro 18:06
   Petře ozvi se. Mail: s.forgac@seznam.cz
   Štefan

   Smazat
 2. BOJOVAT za preziti nasi rasy a kultury je povinnosti kazdeho Evropana a Americana !
  Zde mate SKANDAL dnesnich dnu v Americe a udelejte si o tom usudek sami !

  ROSEANNE BARR je spolecenska hvezda, na kterou se diva 28 millionu Americanu , kdykoliv je na TV !

  Tato hvezda napsala verejne hanlivou vetu na adresu VALERIE JARRET - poradkyni presidenta Obami - doslova toto : (Cituji presne !)

  "Muslim brotherhood & planet of apes had a baby = V.J."

  (Muslimske bratrstvo a planeta opic mela dite = V.J.) (Mineno Valerie Jarret)

  Televizni porad byl zrusen a ona ROSEANNE BARR vyhozena z TV.

  Rasismus je zakazan, pokud neni proti belochum. Proti tem je rasimus povolen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:53 Ta Valerie Jarret se narodila v muslimském Íránu a jejími rodiči jsou černoši. Fakt se Barr trefila přesně a stěží lze vnímat toto její štěstí jako prostou náhodu. Zdůraznila tuto podivnost - odlišnost poradkyně Obamy a já se ale fakt nedivím,... protože radit by mu měl asi někdo, kdo zná lépe většinu občanů USA.

   Smazat
  2. - Roseanne Barr pracuje v TV jako komička a od komika se očekává, že bude šikovně říkat pravdu,... jinak by se lidé ani nesmáli. Už králové měli své šašky, kteří říkali pravdu jim a nebo od nich jiným, pokud to nebylo diplomaticky možné. Je asi vidět, že v USA se pravda říkat nesmí a nebo jen jednou.

   Smazat
  3. - Ústava USA podmiňuje výkon funkce prezidenta USA jeho narozením v USA, což lze pochopit moudrou snahou o zachování jeho věrnosti k vlasti. Proč by to u jeho poradců a poradkyň mělo být jinak, pokud oni mu radí a on jim naslouchá,... respektive dělá, co oni mu "přikazují".

   Smazat
  4. 17:29 Problém je v tom, že Barry Soetoro se v US nenarodil, ale přesto byl prezident.

   Smazat
 3. POZOR NA BUDOUCNOST ! Zde mate americkou studii toho, co se bude dit !
  Po politicke strance realismus bude vitezit a protoze neexistuje politicka strana schopna odporu proti stranam rality , tak se bude bojovat na kulturni
  fronte .

  U nas to neni nic noveho, ale u vas prvni salva byla vypalena v Brne v divadle, kde Krist znasilnuje Muslimku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bude jen přínosem, když tady Afričané konečně zakotví. Už včera bylo pozdě.

   Smazat
  2. Režisér i herci z Brna kde Ježíš znásilňuje muslimku by měli vrátit maturitu. V době Ježíše Krista žádná muslimka neexistovala. Byli Peršané a další národnosti, ale muslimské náboženství přinesl až Mohamed o více než 700 let později.

   Smazat
 4. Nasi cerni aktiviste prohlasili, ze kazdy z nas, kdo volil Trumpa za presidenta je rasista.
  Oni budou zvysovat tlak , (u vas je to kavarna) !
  Dockate se toho stejneho !
  Volte OKAMURU ! Delejte jim naschvaly !

  Politicky to prohravaji vsude - o to zurivej budou bojovat na kulturni fronte !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo voli Okamuru, nemuze byt podezrivan prece z rasismu! ;-)

   Smazat
  2. Black Lives Matter mají pravdu!!!

   Smazat
  3. 17:34
   ZMLKNI MAMRDE Z ČOKOVOPICE!!!!

   Smazat
  4. chazaři se jako okupanti nezapřou, ty vobřezanej ma mr de

   Smazat
  5. 17:50 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 5. jsou to svině bez špetky cti a národní hrdosti!!!!Okamura forever...a propo byl dnes prohlášen tajnou zprávou našeho udatného ministrestva za větší nebezpečí než pravicoví extremisté...Bojí se nás ty svině,bojí...Bojí se vlastenectví,bojí se hrdosti na vlastní zemi a na náš národ...Bojí se,až lezou do amerických prdelí...Smrad nevadí,ale teplo je a koryta taky...

  OdpovědětSmazat
 6. oprava : (16:00) - odporu proti stranam REALITY !

  OdpovědětSmazat
 7. Pro Hovnolulana NEBUDE NIKDY RÁNO MOUDŘEJŠÍ VEČERA,ANEB PRO TOHO DEMENTA ZJEDNODUŠTE SLOVNÍK A ZA CHVÍLI NEBUDE MÍT CO ŘÍCT!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16.43
   Kde máš důkazy,jdi vitat!
   Že ti zbyly po fotrovi jenom blesky?

   Smazat
  2. 18:52
   Co jsi tím uASSackým havlozvratkem chtěl""říct"",RETARDE???!!!!☺

   Smazat
  3. 18:57 Tak určitě to nevylovil z potoka putleroffskejch hoven ze kterejch vzlínáš ty, bolševickej smrdutej rudoprde!

   Smazat
 8. To je moje krédo. Okamuru naschvál. Nebo taky na truc. Nikdo nemá takový potenciál naštvat ty pokrytecké sluníčkáře jako on.

  OdpovědětSmazat
 9. Okamura má oproti uASSacký slabomyslný Hovnolulatríně mozek a pravdu!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Nová republika. Bude bez publika.
  Velkožid Marek.

  OdpovědětSmazat
 11. 16:51 - vsimnete si, jak tento primitiv - nick Mugabe, (16:43 & 16:51) se krecovite a hloupe snazi docilit popularitu svym anti-amerikanismem mezi kavarennskou verbezi a ruznymi Soc. Dem. !
  Pritom prave Amerika je predni linie v boji proti barbarismu nezadoucich !

  OdpovědětSmazat
 12. 17:11
  uASSackým okupantům NIKDO NORMÁLNÍ NEFANDÍ,JSOU TO CELOSVĚTOVÝ OKUPANTI,VRAZI,LHÁŘI A ZLODĚJI!!!!!!
  To ty, TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRK S PROGRESIVNÍ PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU TADY POŘÁD ADORUJEŠ TEN ZRZAVEJ POVL V ČELE uASS ŽUMPY!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RuSSáckým poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
 13. 16:51 - MUGABE - neexistuje zadny clanek, pod kterym nenadavas a neurazis, ty ODPORNE PRIVILEGOVANE PRASE ! - Coz nevadi !
  Co vadi je to, ze nemuze nikdo nadavat zpet. Je hned smazan.

  OdpovědětSmazat
 14. 17:24
  uASSackej RETARDE,TAK ZNOVA!!!!!
  Vraťte ukradenou zemi Indiánům,PRESTAŇTE CPÁT VAŠI LŽIDEBILOKRACII SVĚTU,STÁHNĚTE SE Z OKUPOVANÝCH ÚZEMÍ,PRESTAŇTE VRAŽDIT,LHÁT A KRÁST.....A MOŽNÁ NĚKDY V BUDOUCNU SI VÁS VY PROZATÍM CELOSVĚTOVÝ OKUPANTI MOŽNÁ NĚKDO ZAČNE VÁŽIT!!!!!!
  CHAPEŠ TO TY RETARDOVANEJ LEJNOSRKU!!!!????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl bys to psát tím běžným malým písmem abych to přehlíd?

   Smazat
  2. A ty retarde RuSSáááckej přestaň okupovat území EU patřící Afričanům! Tady je to původně jejich zem! - http://extrastory.cz/prvni-evropane-meli-tmavou-plet-belosi-se-v-evrope-rozsirili-teprve-pred-8-tisici-lety.html

   Smazat
 15. VISRAT HOVNO PIZDA SKURVENA JEBAT PICU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty se neopič, vypadáš jako chlupatej.

   Smazat
 16. KURVA ZMRDANA !!!!! KURVA ZMRDANA !!!!!
  KURVA ZMRDANA !!!!! KURVA ZMRDANA !!!!! KURVA ZMRDANA !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce šestkrát, hmm, jen skoro.

   Smazat
  2. 17:38
   Takhle psát o Němcový a Langšádlový....tolikrát na ně za den myslíš,no Kuře???!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 17. 17:18 Ty ultra IDIOTE ! President Trump je velmi popularni a my ho budeme volit znovu !

  Prave Havel na ktereho nadavas, byl se svoji agendou prirozeny nepritel budouciho presidenta Trumpa.

  Ty mas tak NASRANO v te tve tupe palici, ze nevis / nepoznas, kdo je kdo a kam ideologicky patri.

  Ty proste chaoticky nadavas bez orientace, kdo o co usiluje.

  Tak si pamatuj ty ULTRA IDIOTE, ze jak Trump, tak Putin , tak Zeman, tak Orban jsou vlastenci a zadny z nich nema rad to o co usiluji globaliste !

  Ty mas tak dokonaly GULAS v te tve blbe palici, ze to nedava smysl - ty tvoje nadavky a me, ty HNUSE nestojis za to, abych ti vysvetloval rozdil mezi agendou Trumpa a agendou Hillary, Sorose, Obami a cele te jejich party. Ty jsi opravdu BLBEC a to neni nadavka !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysoko v horách, kde orli visí nad mraky a zírají, tam někde, světe div se, tam leží má vlast, jasná hvězda na obloze, svítí v noci a je snem, který mne naplňuje světlem.

   Tam leží můj domov, svět, který já znám, fantazie, která na Zem myslí a vnímá její strasti. Tam, kde je klid a mír, tam žiji a chci jít, zpět k nám, protože tady mezi vámi ráj a hádejte co, není a nebude, protože vy se žerete.

   Smazat
  2. 17;41
   Ty chudinka zdegenerovanej,ty """myslíš"""",že se ten zrzavej VOŠOUST dožije druhého volebního období?????!!!!!
   Jsi SKUTEČNĚ TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRK S PROGRESIVNÍ PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU!!!!!☺☺☺☺☺
   Trumpeta je trotlové,Zeman,Putina,Orbán jsou VLASTENCI!!!!

   Smazat
 18. 17;39 - ty jsi POSTIZENY, proto te nikdy
  cenzura nemazala !
  Kam ja VUL jsem to zabloudil ? Ja zde potkal KOKTAVEHO blba z nemocnice dr. Davida ?

  OdpovědětSmazat
 19. Novinka:

  Babčenko obživl a už mají zadavatele vraždy. Je to FSB, nájemný vrah je zatčen. To bude ještě maso - 14 dní do MS.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-kyjeve-zastrelili-kritika-kremlu-novinare-babcenka-48181?dop-ab-variant=1&seq-no=1&source=hp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až umře opravdu, nikdo mu to už nebude věřit a bude muset ležet nehybně aspoň týden.

   Smazat
 20. Já když se zamyslím, jak se dělá v Česku politika, tak mě jímá skepse. Češi jsou v podstatě periferní národ a podléhají značně vlivům zvenčí. Hlavně se to týká elit, ty většinový národ nechápou, kdyby ho elity chápaly, musely by mu dát zapravdu, národ má cit pro pravdu a i spravedlnost. Dokonce si myslím, že i zvraty v historii jsou jen epizodou pro národ i když elity to tak silně prožívají. Rok 1989 byl jasně rokem elit, národ už po desti letech zaplakal. Jestliže je dnes národ rozdělen zhruba na dvě poloviny, tak to o něčem svědčí, totiž o tom, že jedna z těch polovin byla elitami zblblá a dnes přichází k rozumu. Nic na tom nezmění ani režisér Chaun, takoví lidi by měli spíše žít v USA a doma se zbytečně netrápit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co když ty elity mají pravdu a je třeba pojmy jako "národ" zrušit? Co když mají pravdu a je třeba nastěhovat nové obyvatelstvo a to původní vyslat do bojů na ruské pláně, že je třeba implementovat LBGTI, implementovat zákony sharia, inkluzi ve školství a pozitivní diskriminaci pro nově příchozí. Co když mají pravdu, že že zdejší obyvatelstvo není rovno ostatnímu světu? Nemáte znalosti, nemáte zkušenosti, nejste zcestovalí, nejste inteligentní a nedokážete to pochopit.

   Smazat
  2. Bohužel, to jsou ty parrradoxy vnucené pravdy a lásky. Hollywood točí takové filmy jako je Den nezávislosti, kde prezident se ptá potvory z vesmíru, co má lidstvo udělat a ta mu odpoví : zemřít!. Ten rozpor v uměleckém počinu USA je zřejmý, navezly se nám tu tanky, která hájí úzkou skupinu obyvatelstva před většinou.
   Heydrich taky chtěl ochránit čechy před němci tím, že je chtěl vyvést na Sibiř.

   Smazat
  3. 19:17 A teď pepku hezky zameč a vyskoč !

   Smazat
  4. 19:17 S takovými řečmi běž na macháčkův palouk všichni takový vraťte České občanky a odstěhujte se se svým miláčkům do Afriky. Prý elity vlastizrádný xindl.

   Smazat
 21. 19:17
  Na tobě se podepsala inkluze podpořena blbičokem!☺

  OdpovědětSmazat
 22. Už asi tuším, jak dopadne "případ Babčenko".

  Je nutno vyvolat roztržku s Ruskem, aby se ukázalo v plné parádě jako agresor, že? Je to nutné do 14ti dnů, kdy začíná MS2018. To není jen tak jednoduché. USA se přímého střetu bojí, ale snaží se ze všech sil do toho navléknout kohokoliv jiného.

  V Británii udělali test - Skripal. Ten dopadl na výbornou, všichni se u té komedie seřadili do útvaru a povyhazovali diplomaty. A teď přichází ostrá fáze.

  Donbas zjevně nezabírá, to Rusové dokážou ustrážit, získali spojence a Sýrie se díky mistrné kombinaci síly a diplomacie začíná zklidňovat. Dokonce ani nelze Rusy v tomto případě označit za agresory, ačkoliv snaha byla převeliká.

  Ovšem Babčenko dává u kořenných idiotů konečně šanci, že se to do fotbalu přece jen stihne. Už obvinili jakéhosi "vraha". Ukrajince. Možná nejspíš nějakého pitomce, je jich tam dost, který se nechal najmout na tento zločin. A vypovídá, že ho najmul agent FSB. S nějakým "agentem" klidně mluvit a ten mu klidně mohl dát zálohu pár stovek doláčů. Sranda je ta, že žádný skutečný agent FSB neexistuje.

  Rusko bude klasicky vyzváno, aby se přiznalo a aby vydalo onoho zadavatele, plus šéfa FSB na Ukrajinu k soudu. Rusko se začne upřímně smát a bude se chystat na šampionát, jelikož podobných kravin v posledních dvou letech zažilo už mnohokrát.

  Jenže tentokrát to bude jinak. SBU, famózní to tajná služba, jež nemá na světě páru, vykoumá, že onen zadavatel se skrývá na velvyslanectví RF v Kyjevě. To proto, že v Rusku jsou totální pitomci a schovávají vrahy na ambasádě, ačkoliv někdo takový, i ten největší debil, po činu okamžitě odcestuje.

  Velvyslanectví bude vyzváno, aby vraha vydalo. Rusové prohlásí, že nikdo takový u nich není. Moskva ve zlé předtuše vydá varování, aby se Ukrajina zdržela jakéhokoli konání proti jejich diplomatickému sboru. Leč statečná Ukrajina, co 4 roky bojuje s šachťory a kombajnisty, tentokrát využije početní a zbraňovou převahu a její speciální jednotka vezme ambasádu útokem.

  Zevnitř se bude ozývat střelba a výkřiky a celé osazenstvo bude odvlečeno neznámo kam, včetně těhotné manželky jednoho z pracovníků a dvou dětí. Ukrajina prohlásí, že bohužel pět lidí byli zabito, protože se na ambasádě ukrývalo extrémní množství zbraní, které byly použity, a policie střílela v sebeobraně. Zbraně ukážou v TV, možná tam najdou i plyn, kterým byli otrávené děti kdesi v Chersonu.

  Na tohle už Rusko reagovat musí, tohle by už nemohlo být necháno tak, tak jako u Skripalů, taktéž občanů RF.

  --

  Mimochodem, Babčenko se nejen smál u havárie letadla s Aleksandrovci, i u sestřeleného turistického letadla na Sinaji s celými rodinami z Petrohradu, on prohlásil, že neustane, pokud po dlažbě Rudého náměstí nepojede první Abrams, a ta ruská primitivní svoloč bude poníženě na kolenech žebrat Američany o kousek chleba. A on bude jako vítěz v prvním Abramsu na tu svoloč chcát.

  OdpovědětSmazat
 23. 20:20
  Ten kolaborantskej ksindl podporující banderovskej ksindl a uASSacký okupanty si zaslouží pevnej,dřevěnej penál.....a dočká se,zmetek!!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Demokracie je vláda všech ve společném teritoriu. Je tedy příslušnost k územnímu celku z logiky věci - z přirozenosti nadřazena etnikům i ideologim. Přesně tak to mají ve Švýcarsku už po staletí!! Kdyby to náhodou někdo nevěděl tak skutečná demokracie není ani náhodou ideologií, ale přirozenou seberegulací celku. Je to přirozený kolektivismus nejvyšší úrovně.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 25. 20:10 Babčenko je zřejmě kretén, občas se taková kreatura bohužel objeví.

  OdpovědětSmazat
 26. Pane Brande, vám i panu Hamplovi palec nahoru!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.