Reklama

úterý 29. května 2018

„Není nad Ameriku“ - Pán Bůh s námi!

Přemysl Votava
29.5.2018VašeVěc 

Kde jsou ty staré dobré časy, kdy jsme ji obdivovali? Naši předkové před staletími ji dokonce pomáhali budovat. I v pozdějších dobách jsme tleskali Americe. Dnes jsme vystřízlivěli.


Své „díky Ameriko“ jsme přitlumili při nedávném zveřejnění tajných informací z Národního bezpečnostního archivu USA. Dozvěděli jsme se, že na konci 50.let, jsme se měli stát v případě války, terčem amerického nukleárního útoku. Američtí stratégové pečlivě vytipovali místa jaderného útoku. Cílem byla hlavní města sovětského bloku a jejich obyvatelstvo. Tedy Moskva, Leningrad, Peking, Berlín, Varšava, ale i Praha. Pro Moskvu bylo určeno 179 cílů jaderného útoku. Praha měla těchto cílů „ jen“ 69.


Doba se změnila, svět už není takový, jaký by si Amerika přála. Politika cukru a biče už nezabírá. Proto přišel Vietnam, Laos, Kuba, Granada, … nedávno to byla Libye, Irák, Sýrie, ale i ta nám blízká bratrská Jugoslávie.
Rakety a bomby padaly sem, tam. Miliony mrtvých, vypálené vesnice, zničená města. Stabilizované země se svými tradičními „vládci“ se rozpadly. Miliony bezdomovců uprchlo před nálety, miliony se daly na pochod do Evropy. A ta západní Evropa dnes naříká. To první jásavé mávání se změnilo v rozpaky a otázku, „kam s nimi“.

Po rozpadu sovětského impéria, měl dle politologů i představitelů západního světa nastat celosvětový mír. Bylo to jak ve snu, nebo v pohádce. Tanky budou roztaveny, rakety i strategická letadla s nukleárními hlavicemi, budou stát na jednom velkém „šroťáku“. Nukleární zbraně budou demontovány. Ještě stačilo nám naivním dodat, že ty nadnárodní zbrojařské firmy budou vyrábět místo zbraní lokomotivy, traktory, tramvaje, obchodní lodě, ledničky. Vojáci budou pomáhat v rozvojových zemích v boji s chudobou, nemocemi, hladem i s přírodními živly. Za ty ušetřené vojenské stamiliardy vyrostou ve třetím světě nemocnice, školy, sociální byty …Bývalé koloniální mocnosti vrátí do kolonií to, co si odvezly.

Propagační jízda US Army Českou republikou - abychom si postupně zvykli.

Byli jsme snílkové, možná naivní prosťáčci. Jen ta Varšavská smlouva byla zrušena. Sovětský svaz se rozpadl. Přesto nebezpečí atomové hrozby nebylo zažehnáno. Rychle se našel nový nepřítel. Politika cukru a biče se vrátila do americké politiky, k tomu přibyl nátlak sankcemi a nukleární hrozby. Zbrojovky si oddechly od toho míru.

Současná politika Bílého domu není zárukou bezpečného světa. Co bylo řečeno včera, dnes neplatí, co bylo řečeno dnes, nemusí platit zítra. Politika sankcí a hrozeb problémy nevyřeší. Při zprávách z Bílého domu, o možném jednání Trumpa s představitelem KLDR Kim Čong – unem , lituji ty věrné citátory a obdivovatele americké administrativy, jak se mají v tom vyznat? Ještě včera bylo vše jasné, tleskali i ti velice opatrní k současné americké politice, k politice cukru a biče. Dnes nevíme, co bude zítra. Pán Bůh s námi….

48 komentářů :

 1. USA žije na úkor ostatních států Světa a jak už to bývá s jídlem roste chuť a nyní USA dostalo chuť ne jenom na dvě procenta z HDP ale dokonce na 4 procenta z HDP.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Páč se tam koncentruje světová elita! Totiž tam se kdejakej užgryndanej mužík neuživil! Zdechnul dřív na ulici, přežili jen silní a schopní ... žijí proto nejlépe ze všech po zásluze.

   Smazat
 2. USA jsou imperiální parazit a celé tzv. západní společenství je jen soubor nesvéprávných kolonií a domínií. Jestli je pravda, že jste doufali v to co je uvedeno nahoře, tak jste byli naprosto najivní blázni a hlupáci. USA v celé své historii nedodrželi jedinou smlouvu pokud za ní nestála reálná moc, které se báli. Je to země založená na loupení, lhaní, vraždění, kde podlost a podraz vůči druhé straně je brán jako heroický čin a důkaz schopnosti dojít cíle. A to doslova za každou cenu. Co chcete od země vytvořené náboženskými fanatiky, kriminálníky, nemajetnými vyhnanci a vysídlenci všeho druhu, lehkoživky a prostitutkami táhnoucími za vidinou zaslíbené země? Já se jen divím té najivitě a víře, že se s USA dá ještě jednat. Neni o čem! Proč jednat s těmi jejichž slovo nemá cenu prdu? Názorně to vidíme s Iránem, Koreou a nekonečně dalších příkladů. Bohužel oslněných hlupáků jejich hambáči, coca colou, reklamama a lacinýma žvástama je až moc.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdysi byla pro kluky Amerika všechno.Sen.Zažíval jsem to.U všech došlo k vystřízlivění.
  Dnes je to pro všechny nejhorší agresor.
  Díky Ameriko.

  OdpovědětSmazat
 4. uASSackej mor je třeba vykořenit z povrchu Země!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by se tvoji rudí prdonoši rychle octli zátky na stromech!
   ☺☺☺☺

   Smazat
 5. pretavíme meče v pluhy!

  OdpovědětSmazat
 6. no jo, ale havlovská kavárna a mládež USA zbožňují můžou se z ní posr.t .
  vše směřuje ke hrůznému konci......

  OdpovědětSmazat
 7. Výstižně napsáno, není co dodat. Díky.

  OdpovědětSmazat
 8. Bohužel, po roce 1990 byl veliký problém s ekonomikou SSSR, které bylo nutno pomoci, jako jaderné velmoci!! Dnes stojíme před podobným problémem v případě USA!!Ekonomika USA je postavena na zbrojním průmyslu a pokud dojde k masivnímu omezení zbrojní výroby dostane se ekonomika USA do těžké ekonomické krize a politické nestability, která se "přeleje" stejně jako v roce 2008 do celého světa!!! Zrovna tak není možné dále šroubovat nové "zbrojní" závody na celém světě a blížit se tak světové katastrofě,která může skončit také fatálním "koncem" života na planetě!!! Takže je jisté, že je nutné najít průchodnou a postupnou cestu, jak se vyhnout "válečnému" běsnění v globálním rozsahu a dnes musíme "pomoci" USA a zatlačit na její politickou reprezentaci a vytáhnout karty na stůl a to nejenom v otázce "zbrojení" ,ale především také v astronomickému a nesplatitelnému zadlužení USA, které se také začíná podobat "válečnému" stavu a jde o ohrožení celoplanetární ekonomiky a politické nestability, která přeroste do globálního násilí,což začínáme v malém pociťovat v EU v posledních letech ve formě stále se zvyšujích teroristických útoků!!!
  Je nutné se také vážně zabývat dolarem,jako světové rezervní měny, která přestává být funkční a která je USA zneužívána ke krytí své "rakovinné" ekonomiky!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Tak prrr. Amerika je krásný světadíl, pestrý a velký. Jen lidé, kteří tento světadíl "objevili", byli od samého počátku DOBYVATELÉ - tedy zločinci zloději a vrazi, zkrátka spodina z EVROPY! Tyto pofiderní individua začaly přetvářet ten krásný kus světa k obrazu svému. Toto je základ který se vyprofiloval až do dnešních USA! Zbytek už známe,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obyčejné Američany bych z ničeho nevinil, jsou stejně bezmocní jako my tady. Jsou dobří jen k tomu, aby šli umírat za vládce, a ti se zrovna z někdejších emigrantů nerekrutují.

   Smazat
  2. Ano, zbytek už známe! Paul Brunton výstižně napsal: "Cokoliv člověk dělá se někdy, někde, nějak, na něj odrazí zpátky. Žádný čin není ukončen tím, že je vykonán a jeho důsledky se neúprosně vrátí k tomu kdo jej vykonal". V posledních měsících se utvrzuji v tom, že to platí i pro celé národy a státy. Vidím jak všechna ta chamtivost, bezohlednost a surovost a z ní vyplývající dočasná síla a blahobyt, mají šeredné následky. Mám sílící dojem, že nic nemůže zůstat bez odezvy. Nic zlého ani dobrého. Je mi líto obyčejných lidí, kteří zlé následky odnášejí. Zároveň je v tom všem pro mně útěcha a naděje, že bychom my mohli z migrantské šlamastiky vyklouznout se zdravou kůži. Chce to ale hodně naší osobní sebereflexe, odvahy k aktivitám na obranu mravního základu naší křesťanské historie a k odmítání patolízalského podřízenectví anglosaské nadřazenosti.
   V posledních dnech ale cítím velkou skleslost z neslýchaných šíleností, které se dějí v Brně.
   Mravní bahno s Ježíšem znásilňujícím muslimku a celou tuto bezskrupulozní hanebnost považuji za něco, co může mít stejně šílené důsledky jako jakákoliv agrese vůči druhým. Je to agrese vůči duším naší mladé generace. Je to zadupání idealismu, víry v dobro a naději. Naše mlčení se nám všem vymstí. Naše mlčení je spoluúčast na zločinu. Je to stejné jako když muslimové učí děti zabíjet zvířata krutou smrtí, když zadupávají jejich empatii a lásku. Huse na provázku se daří totéž: podupání lásky a dobra. Kde je nějaký další Werich, Horníček, Šrámek, Čapek, Wolker, Kryl a a další čisté duše? Jsou tu jen prostituti a námezdné loutky?

   Smazat
 10. Nad Ameriku opravdu není, dá už je jen peklo.

  OdpovědětSmazat
 11. Takže, na Moskvu bylo plánováno 179 útoků a na Prahu "pouhých" 69. Tak co, vy kecálkové, tady vidíte, že to jsou opravdu naši spojenci, co spojenci - bratři. Jak říkal sám světový myslitel, morální gigant Václa Havel, nastal čas začít konečně splácet USA dluh.

  OdpovědětSmazat
 12. Amerika
  Mrtvé pohřbívají, z krčmy zní opilé hlasy,
  Vítr si pohrává s vlajkou z pruhů a hvězd.
  Blyští se bodáky, hlavně a tankové pásy,
  Strýček Sam přivezl nám svévole děs.
  R.: Amerika, jistá v zádech dýka!
  Falešný demokrat, agresor, válečný štváč.
  Amerika, jistá v zádech dýka!
  Hrobařka míru a světa rozesírač!

  Staletí teroru, násilí, zrady a pučí!
  Věznění, mučení, vraždění, týrání mas!
  Strýček Sam s chutí demokracii vnutí,
  Pomůže, poradí, ochrání je tu pro nás. Ref.:

  Ten, kdo odmítne vážit si jeho vkusu,
  nezištné pomoci a dobře míněných rad,
  dává životu sbohem, smrti pusu.
  Strýček Sam Ďábel sám, prostě z pekla smrad! Ref.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 13. Příčinou dehumanizace společnosti, samozřejmě i té naší, je absolutní absence demokracie. Dávat za vzor světu americkou demokracii je blbost. Žádná tam nebyla a není.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokracie a totalita jsou dvě strany téže mince. Oba tyto systémy vedou k evolučnímu úpadku člověka, neboť jsou založeny na zvířecím vidění světa, tedy na podmaňování, zneužívání, přivlastňování, zotročování apod. Naši slovanští předkové tuto skutečnost dobře znali. Věděli, že demokracie cyklicky střídá totalitu, aby v zápětí byla opět nahrazena totalitou. Pouze systém založený na pochopení, že totalita ani demokracie nevedou společnost vzhůru, ale naopak k úpadku, přináší nebývalý rozmach skutečných a nikoliv domnělých svobod, dále kultury (kult RA) a lidských hodnot založených na vzájemné spolupráci a respektu k moudrosti předků.
   Jen v několika větách se podstata védické víry a kultury našich slovanských předků bohužel popsat nedá, ale nic to nemění na tom, že i demokracie není to pravé ořechové, co by nás táhlo vzhůru. Demokracie je stejné svinstvo jako totalita.

   Smazat
  2. Bože, bože, ty ale píšeš kraviny! Přijdeš na to sám, až tu bude demokracie a ne ta dnešní demokratůra.

   Smazat
  3. 19:25 Správně vystižená podstata současného marasmu. Demokracie rozhodně není něco, k čemu bychom se měli upínat.

   19:31 Nevyjadřujte se k věcem, kterým nerozumíte.

   Smazat
 14. Pane Mikeši, přesně!
  Obyčejní bílí Američani jsou obyčejně lidičkové jako jsme i my. S podobnými starostmi, s podobnými zájmy. Akorát, že jsou více zblbnutí propagandou, a že jsou tlustější. Barevní Američani jsou většinou něco jako jsou většinou Cikáni... Myslím, že válku a spory a vůbec tu jejich politiku dělají Židoameričani, nebo kdo... ale s těmi jsem se v USA nepotkal. Bílí Američani jsou příjemní lidi většinou, myslím, že za ty původně pejzaté, velikonosé a pyskaté OPRAVDOVÉ pány USA asi nemůžou...

  OdpovědětSmazat
 15. 21:27
  Ty HROMADO USSA SRAČEK,MUGABE BYL PROTI TOMU TVÝMU ZRZAVÝMU VOŠOUSTOVI PAN PREZIDENT!!!!!!

  TY JSI STEJNEJ UNTERMENSCH JAKO BYL UDAVAČ HAVEL.....PRODAL BY VLASTNÍ MÁMU,ABY POHL MÍT VRAŽENOU DRŽKU V UASS ŘITI A TAPETOVAT JEJICH LŽISRAČKY!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:) Ale všim jsem si že ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... takže si dej bacha abych ti brzo osobně nezvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, rudej udavačskej mongolide!

   Smazat
 16. Hovnolulanova progresivní paralýza pokračuje rychlým tempem. Ještě tak před rokem se s ním dalo jakštakš polemizovat , ale teď už jsou to jen stereotypní výkřiky senilního starce. Brzy bude po něm a my si oddychnem

  Slávek z Brna

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak dnes to je říše zla která si hraje z ohněm zas jedou do Estonska hrát si na vojáky.

  OdpovědětSmazat
 19. 21:41
  Jak vybereš mezi uASSackejma hovadama to největší????
  NAMÁTKOU....MINOUT NEMŮŽEŠ!!!!!☺☺☺☺☺☺
  Ten váš celosvětově vysmívanej VOŠOUST je jak Král Midas.... jen s tim rozdílem,že všechno na co sáhne stojí ZA HOVNO!!!!!!☺☺☺☺
  A nejsem Socan,gerontohovne!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. 21:55
  Červ je na tom.pořád líp,NEŽ TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRK S PROGRESIVNÍ PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU!!!!!☺☺☺☺
  PIŠ ČESKY GERONTODEBILE!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! Sám chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu a jeho vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 21. Přečetl jsem pozorně všechny komentáře. Už jsem si myslel, že nebude žádný nerozumný, trollovský. Bohužel jeden troll se objevil - dodnes přesně nevím co troll zde znamená, tak se omlouvám. Podle mně je to někdo, kdo je ve svém uvažování vzdálen realitě. Ten jeden troll zde napsal spoustu komentářů - bohužel zcela nerozumných. Když si někdo myslí, že je nej.., pak je to příznak duševní poruchy. Ten náš troll, kterým je nikdo jiný než Nick Honolulu, který zajimavé, již se takhle nepodepisuje, se zde odkopal. V minulosti jsem jeho komentáře většinou nečetl, protože byly rozvláčné a bylo těžko je pochopit. Myslím, že jsem o nic nepřišel. Nickovi Honolulu je třeba poradit návštěvu u dobrého psychiatra, který má i patříčný světonázor, tedy neamerický - neamerický, tedy nebritský je ten co hlásá: Všechno soukromé není svaté. Končím svou tyrádu. God bless America. Bůh žehnej Americe. Myslím si, že tento stát může zachránit jen Pán Bůh.

  OdpovědětSmazat
 22. No co můžete napsat o zhovadilých američanech:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201805297441862-media-syrie-usa-priprava-inscenace/

  OdpovědětSmazat
 23. Vždyť to drzé a přiblblé hovado exulant, bývalý Čech, co denně leze na české diskuze sprostě Čechům nadávat, je samo o sobě důkazem, co za odporné smrady jsou Američané. Drzí jako opice, všude vlezou, všude se vetřou, nelze je ukáznit, nelze se jich zbavit. Jako tenhle diskuzní dobytek. Žvaní sám se sebou, ani když mu nikdo neodpovídá, ho neodradí, a píše svoje úchylný a sprostý žvásty dál. Když ho redakce smaže, ani to není nic platné, ta svině redakci nadává, a leze sem diskutovat pořád a pořád. Sprostá, smradlavá, vlezlá americká filcka - to se stalo z původně českého chlapce. Jak může být něco takového možné? Už jenom vzhledem k tomuhle hnusnýmu otrapovi bych si přál,aby celou tu praštěnou Ameriku někdo srovnal se zemí, a znovu tam vysadil bizony, jako v dobách, kdy ta hnusná, zločinecká drzá hovada zabíjela indiány po milionech, nemilosrdně,bez jakéhokoliv soucitu. Ukradli jejich zemi, usadili se tam, hnusní a odporní vrazi, neumí nic jiného než provokovat a střílet - ať už tu stoku srovná se zemí bůh. Ale kam uteče to hovado, co leze diskutovat, a nám, Čechům, sprostě nadávat? Doufám že ne sem k nám. Škoda že už zde nejsou veřejné popravy a středověké tresty.

  OdpovědětSmazat
 24. 23:38 - hled, aby ta verejna poprava nekdy nedostihla tebe, ty polomozku !
  Chovate se jako stado OPIC ! Kdyz jeden zacne zvracet tak na povel a stejnym smerem zvracite vsichni. T.j. stadovite mysleni a chovani !

  TUPANI - vy jste "experti" i na indianske valky.
  Neni hloupejsich a TUPSICH Evropanu nez jste vy !

  Vsimnete si vy provincionalni dobytci, ze jsem nikdy nepsal o Rusku - protoze jsem tam nikdy nebyl.

  Vy jste zde v Americe nikdy nebyli vy mentalni zdechliny, ale kazdy z vas je na ni "expert" !
  A podepisovat se nemohu ty OCIP , protoze jsem mazan automaticky.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! - SLAVA AMERICE ! Zatim stale nejlepsi zemi na svete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmm, to je odvaz tvrdit, že je Americko nejlepší zemí na světě. Nebo jste pobyl VE VŠECH ZEMÍCH SVĚTA? TRUMP ZATÍM VYPADÁ JAKO AHASVÉROVA MARIONETA... hebreoamerický Kašpárek s přehazovačkou s mindrákem za plešku - kdyby si na ni přilepil jarmulku, byl by reálnější.

   Smazat
 25. 23:38 - FLUSTRATE hnusnej, odpornej ! Amerika nemuze za to , ze nemas na najem !
  Vy vzdy v Cesku musite mit nejakou "ideologii", bud lezete do prdele Rakusanum , nebo Nemcourum, potom Rusum a v 90-tych letech Americe a ted znovu Rusum.

  A POHRDAJI s vami vsichni !

  Uz stary knize Metternich rikaval co Cech to prdolizek, vlezprdelka, nebo zly pan !

  OdpovědětSmazat
 26. 23:38 - TAKZE tobe se nelibi, kdyz je ti nadavano , ty sebedulezite kureci hovinko, ale vase
  nadavky ti nevadi !
  Pamatuj ty BLBE, ze jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva.
  A verejne vas OBVINUJI, z totalni neznalosti americkych dejin, vy "experti" na Indiany !
  Vy Breznevovi NEDOMRDCI ! Jste ve svych predstavach v 50-60 letech.

  A zde take provolavam, ze se vam to sere ve volbach, coz je moje velika radost !

  Uz jste v politicke popelnici vy zdegenerovani Socani !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak, Stalinův a Gottwaldův Záprtku. Jako by ses jim tu nenarodil, Milý hlavní vesnice nad Pearl Harbourem��

   Smazat
 27. CENZORE ty vole ! Ja jsem jediny, kdo tem zaostalym provincionalnim IDIOTUM v Cesku nakope prdel, tak me nemazej, at si to ti zabedneci prectou nekolikrat !
  Jsou sprosti jako dlazdici, a citlivy jako slecinky v Conventu v puberte.

  Vlada jim to nemuze rici - zminenemu stadu primitivu, protoze potrebuje jejich hlasy.
  Ja se jejich hlasu stitim, tak jim reknu vse a tim jsem uzitecny !

  OdpovědětSmazat
 28. Presne tak, autore VOTAVO ! NENI NAD AMERIKU !
  Je to zeme, ktera necha rozvinout talent kazdemu !
  Jedine omezeni, ktere Amerika nekomu dava je omezeni dotycneho - jeho vlastni. V Americe muze byt kazdy kazdym, kdyz chce a ma snahu !
  Mezi illegalnimi IMMIGRANTY jsou lide ze 73 zemi.

  Reci odsuzujici Ameriku jsou uplne k nicemu ! Jsou proti realite !

  OdpovědětSmazat
 29. DRŽ HUBU TY POSRANINO Z HAVLOTRENEK!!!!!JSI OD SVÝHO ZBYTEČNÉHO VÝSKYTU RETARDOVANEJ VOLOTRK S TĚŽKOU VROZENOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ A PROGRESIVNÍ PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU....I COSI JAKO ZARODEK MOZKU A VYJADŘOVÁNÍ ZŮSTALO V TRENÝRKÁCH TVÝHO DEMENTNÍHO FOTRA, ZDECHLINO ZKURVENÁ!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:) A co ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách? Ten se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... takže si dej bacha abych ti brzo osobně nezvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, rudej udavačskej mongolide!

   Smazat
 30. Pan Bůh už tuto zemi přeci zachraňoval před pár sty lety...inkvizici,torturou,křížovými válkami,okrádáním lidí za příslib odpuštění,ráje,či pod výhrůžkou pekla...

  OdpovědětSmazat
 31. pane 10:08!
  To se povedlo! he,he, he,.... trefa do černého! Bingo!

  OdpovědětSmazat
 32. HURVINCI, vy slabomyslni blbecci, jeste nez odejdu , tak mi dovolte vas informovat, ze vasi byvali stranicti kolegove si kupuji domy a conda v Italii, Spanelsku a jizni Francii a ze zde na Floride 10 000 Cechu a rozhodne ne vsichni patri k emigraci.
  Jsou to vasi byvali stranicti kolegove, kteri se na vas vykastali a hlasaji Kapitalismus. To, ze jsou plni penez, se pozna podle cen aut, ktere vlastni a podle cen bydleni, ktere nakoupili !
  To jen vy stale moralizujete a jste plni nenavisti vuci Americe, ktera je vuci vam uplne lhostejna.

  OdpovědětSmazat
 33. 11:45
  Piš česky ty uASSackej chcípáku!!!!!!
  NIKOHO TY TVOJE SYFILVÝLEVY NEZAJÍMAJÍ!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám tu dokola slintáš na slídu několik nesrozumitelnejch skřeků ty UaSSáckolejnolahvárnickohavlobandeovskotrumpetovskonesvéprávnomongoloidolžinegerskejvječnězlitej klapehaltovní untermehschi frustrátskej co nikde nikdy nebyl, rusky neumí, ale hraje si tu na megarusák, hovne tupej ... ☺☺☺☺

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.