Reklama

čtvrtek 10. května 2018

Netanjahu vs. Foldyna

Moskva, 9.5.2018 - prezidenti Putin, Netanjehu a Vičić.
Stan a Fajt
10.5.2018 Outsidermedia
Izraelský premiér Netanjahu se v rámci své návštěvy Ruské federace zúčastnil oficiálních oslav Dne vítězství.

Poté po boku ruského prezidenta Vladimíra Putina kráčel v čele milionového pochodu „Nesmrtelný pluk“, při němž účastníci nesou portréty svých příbuzných padlých ve 2. světové válce.

Česká média řeší účast místopředsedy ČSSD Jaroslava Foldyny na pietní akci Nočních vlků, předseda jeho vlastní strany po něm žádá, aby se za cosi omluvil.

Na ČT1 den předtím dávají v hlavním vysílacím čase pohádku „Peklo s princeznou“, na ČT2 běží portrét Emanuela Moravce a na ČT24 se podává Fokus Václava Moravce na téma „Hrdinství“. 99,9 % lidí si užívá volného dne a nějaké oficiální oslavy jim mohou být ukradené.

20 komentářů :

 1. I pan Zimola ví, kde udělal Foldyna chybu. Zimola ale neví, co je to svoboda a demokracie. Jde mu jen a jen o jeho "plné koryto". Na obyčejné lidi a demokracii s.r.. Je nevolitelný a stejný jako B.Sobotka či Hamáček. Co slíbí to nesplní.

  OdpovědětSmazat
 2. Netanjahu bude možná kontroverzní:)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slizkej křivák Netanjahu tam kráčel jenom proto, aby Rusko nezasahovalo do jeho války s Iránem a Sýrií. To ví každý Franta s IQ tyqwe. Jinak je mu nějaký pochod naprosto u zadku a Rusko respektuje jen z pozice síly. Já bych ho tam na místě Putina vůbec nepustil, je to znesvěcení památky.
   Stejně mě fascinuje Ruská politika - vyzkoušejte na nás všechny kopy, údery, body, řezy a podrazy a když už vám dojde fantazie, tak se na nás konečně usmějete.

   Smazat
 3. Pamatuji, když všichni v nacisty okupovaném Československu s obrovskou úlevou vyslechli na radiových vlnách zprávu, že Hitler byl u Stalingradu poražen. Sice do konce války bylo ještě dlouho, ale i tato zpráva lidi povzbudila. Pak padlo ještě miliony lidí, celkem až sedmdesát milionů lidí, aby výdobytek kapitalismu, fašismus byl poražen. Lidé kteří mohli žít museli padnout, aby ostatní nebyli vyhlazení v koncetrácích a plynových komorách které pro nás Čechy Hitler plánoval. A dnes jsme svědky, jak se tyto oběti strašné války, válka - produkt kapitalismu, znevažují. Převrací se záměrně pojem napadeného a agresora a vše se vykresluje, že vlastně oběti za vše můžou protože se nenechali vyhladit a v čele těch, kteří tuto zvrácenou ideologii prosazují stojí Němcová s spol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne Němcová a spol.. Ta je jen slepou vyznavačkou tohoto nového náboženství. Tuto zvrácenou ideologii prosazují ti, kteří se pokoušejí sjednotit Evropu pod ekonomickým a politickým vedením z BBB (Bonn, Berlín, Brusel). K tomu potřebují zcela přepsat dějiny, což trvá tak 1 - 2 generace. Pak se ukáže, že nás osvobodili Vlasovci spolu s Banderovci za masívní letecké podpory USA a Japonska. :-) A proto se musíme bránit Rusku a Číně, kteří nás chtějí potupit svým plynem a hračkami z plastů. PK2

   Smazat
  2. Češi byli za Hitlera uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat.

   Smazat
  3. 23:45 píšete nezřízenou lež. Prožil jsem Protektorát, shodou okolností jsem byl se svou školní třídou rasově testován. Vím, jakými doklady museli být vybaveni mí rodiče i prarodiče, jakými příbuzní německé národnosti, kdo a jaké měl příděly potravin, oblečení a bot. Vím, jak matka, jako učitelka, musela prokazovat nežidovský původ, a jak se otec po celou válku vyhnul jakékoli službě Říši, zejména "totálnímu nasazení". Navíc, spolu s rodinou jsem utečencem ze "Sudet". Mám tedy autentické zkušenosti i nezpochybnitelné informace. Opakuji, sprostě a hloupě, 23:45, lžete!

   Smazat
  4. Teoreticky, kdyz na uzemi CZ byla asi tretina Nemcu, Hitler by si je chrani... Hitler uznaval jen jednu rasu, nordickou. Cesi meli byt vystahovany za Ural a tam pomahat Treti risi. Ja se narodil den pred obratem u Stalingradu a to jeste dost blizko k nemu, takze jsem protektorat nezazili, ale rozhodne komuniste nemeli zadny duvod LHAT jak to delaji demokrati. Ze komuniste nelhali, presvedcil jsem se v USA na college u ucitele HISTORY. Vsechny - podle mne komunisticke - lzi pan profesor potvrdil jako pravdu!

   Smazat
 4. Co Netanjahu sleduje pratelenim se s Putinem ,kdyz pred 2 dny hrozil utokem na Syrii a Iran ?Chapete to nekdo ?Jsem z toho jelen.To chce ukecet Vladimira aby privrel oko ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chce předejít Holocaustu 2.0, tj. totálnímu zničení státu Izrael právě Iránem. Putin, je možná jediný, kdo tomu může zabránit.

   Smazat
  2. to by bylo sporné kdo by koho zničil,stojím na straně Iránu a Sýrie,ale ti nemají atomové zbraně a Izrael má přes 20 atomových bomb či hlavic a v případě předpokládané porážky by je asi neváhali použít,záleželo by také na protivzdušné obraně

   Smazat
 5. Jasně se projevilo jaký je Netanjahu rusofil.A teď babo poraď kavárně co s tím.Škoda,že nenesl portrét Josifa Stalina.To by teprve bylo HALÓ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Iosip Vissarionovič přeci Velkou vlasteneckou válku ve zdraví přežil... a byl navíc gruzínský Osetínec, nikoliv Žid, nebo alespoň Chazar.

   Smazat
  2. 13.06 , jedine Rusko sa postavi proti konaniu Zidov v Syrii . Nik iny!Pred utokom koalicie , ktora napadla Syriu naposledy , Putin odkazal Netanyahu , aby ho nenutil ku krokom
   ktore by mohli olutovat .

   Smazat
 6. A co mají lidé dělat jít oslavovat do Plzně to stačí pro havloidní menšinu.

  OdpovědětSmazat
 7. Počítám, že tohle v Čt nedávali... Myslím, že to bylo hned několik vzkazů najednou, např. že vztahy Ruska a Izraele jsou v dobré kondici, bez ohledu na ruskou účast v Sýrii a též izraelské vměšování... Oběma se tento vzkaz světu hodí do karet. Znamená to, že vzájemně respektují své zájmy v regionu a dokud se přátelí, snad to i pro Sýrii není špatné znamení, opak by byl horší, no ne? Ale většině magorů to asi vyhovovat nebude...

  OdpovědětSmazat
 8. Foldyna se nemá za co omlouvat. Komu je putna, že 9.5.2018 osvobozením Prahy pro nás konečně skončila II světová. Uvědomují si ti křiklouni, že jsme vlastně byli v Evropě nejdéle okupovaný stát, že tady padlo na 160 000 obyčejných ruských vojáků, oproti cca 160 Američanů (čísla nevím. přesně).Tam měla být policie zelený anton a pryč s provokatérama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďme rádi, že zatím frikulíni nezapalují svíčky v Horních Břežanech - na památku zastupujícího říšského "OCHRÁNCE" našeho národa před bolševizmem...

   Smazat
  2. Panenských Břežanech když už.

   Smazat
 9. ...na ČT2 běží portrét Emanuela Moravce...
  Při shlédnutí tohoto dokumentu se nemůžu ubránit pocitu, že z pohledu duševně zaostalého "filozofa" a vygumovaného zeleného mozka E.Stehlíka se jednalo o obdiv a oslavu tohoto kripla, nikoliv o kritiku zrádce národa... Co taky čekat od obdivovatele bratrů Mašínů. E.M. = E.S.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.