Reklama

pátek 11. května 2018

Noční vlci Putinovo vojsko? Nepotřebuje madam Němcová pomoc psychiatra?

Jiří Jaroš Nickelli
Jiří Jaroš Nickelli
11.5.2018  ČeskéNárodníListy
Madam Němcová v rozhovoru pro Parlamentní listy (10.5.2018) se vyslovila, že prý Noční vlci a jejich jízdy do České republiky jsou "Putinovým vojskem" obsazujícím naše území. Viděl jsem několikráte Noční vlky, ale nikdy jsem neshledal žádnou jejich okupaci našeho území. Jediné, co jsem shledal, byly jejich důstojné pietní akty a prohlášení o padlých hrdinech Rudé armády. O padlých hrdinech, díky nimž my všichni tu žijeme, a dokonce i taková madam Němcová, která by jinak nemohla veřejně hlásat své kvaky o tomto motorkářském svazu.


Zároveň se paní Němcová nevybíravě ve stylu Kocourkova a Hulvátova pustila do pana Foldyny, který se účastnil pražské akce Nočních vlků, kde byl hnusně napaden člověkem, který si říká aktivista a de facto se choval jako provokatér, což plyne z publikovaných videozáznamů na internetu.

Pan Foldyna je svéprávný člověk, a přestože je členem a funkcionářem ČSSD, je rovněž - doufám - ještě i svobodným občanem republiky, a bylo jeho právo se účastnit akce, kterou odpůrci lživě označovali za akci jakýchsi Putinových společníků. Tedy hlásali nepravdu.

Pan Foldyna není žádný pretorián pana presidenta Putina, jak nepravdivě tvrdí madam Němcová. Je to sociální demokrat a přítel Slovanů a jako takový se chová, věren svému přesvědčení. Pan Foldyna není žádný kolaborant ani zrádce republiky a národa, jako někteří politikové, kteří zavlékají systematicky republiku do chomoutu válečných spolků a eurovrchností. Toto by si madam Němcová měla zapsat za uši, a snad by jí, když se tak bojí jako pravý xenofob Ruska a Nočních vlků, přišla vhod pomoc psychologa nebo možná lépe i psychiatra.

Takové fobie do politiky nepatří. Takové fobie vyvolávají válečnickou psychózu vůči Ruské federaci. Takové fobie ničí mezinárodní vztahy a přátelství mezi evropskými národy, ke kterým Rusové neodmyslitelně patří. Takové fobie urážejí pietní akty v České republice, kterých se účastní vlastenecké organizace, legionáři, odbojáři, hraničáři, sdružení antifašistů, vojáci, a další složky. Takové fobie urážejí i představitele zastupitelstev Ruské federace u nás, kteří oceňují, jak se obce a města starají o památníky ruských, rumunských a dalších vojáků, partyzánů a odbojářů, padlých v boji proti fašismu.

Naopak chování madam Němcové svým způsobem uráží i nás, pozůstalé po bojovnících proti fašismu, protože Noční vlky chápeme jako druhy, kteří vzdávají poctu jejich i našim padlým.

Madam Němcová by se měla mírnit jak ve filipikách proti Nočním vlkům, tak proti panu Foldynovi.

A její filipiky proti panu presidentovi snad není třeba vůbec komentovat. Tím by se snad měl opět vážně zabývat nějaký psycholog a navrhnout madam Němcové vhodnou terapii? Myslím, že těmito výstupy madam Němcová škodí nejen sobě,ale i své politické straně, když vyvolává oškliv občanů v době výročí osvobození republiky. 


Jiří Jaroš Nickelli
předseda Historicko dokumentační komise ČSBS Boskovice
autor je pozůstalý po oběti gestapa, příbuzný obětí Osvětimi


91 komentářů :

 1. Milka Němcová nepotřebuje psychiatra, ale eutanázii !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Naopak pí. Němcova je v ODS nanejvýš potřebná. Alespoň lidé vidí, s jakým že to materialem ta strana pracuje. Po odchodu Parkánové a Laudáta z politiky, se děvčata Langšádlová a Němcová starají o obveselení národa. K dokonalosti by ještě mohly secvičit kankán.

   Smazat
  4. 18:28 ale,ale nějakj chytrej.Tu zminěnou terapii by spíš potřeboval autor článku,který je předsedou komise ČSBS a pozustalý po oběti gestapa a přibuzný oběti Osvětimi,aby si to srovnal v hlavě a konečně začal rozlišovat,kdo je kdo!Neni Rus jako Rus,pro nic za nic nejsou někteři z toho spolku motorkářů na sankčnich seznamech,to neni o xenofobii.

   Smazat
  5. A o čem to tedy je chytráku? Není to náhodou o 28 let trvajícím vymývání mozků?

   Smazat
  6. pro 9:08 "Neni Rus jako Rus" Svatá pravda, asi jako, že po pondělí obvykle přijde úterý. A propo, myslite, že ten motorkař co je na nějakém sankčním seznamu se dostal přes hraniční kontroly ? :) Jó, kdyby to byl černý inženýr ... ale ten neumí číst a psát, tak zase nemá řidičák.

   Smazat
  7. Psychiatra ta kráva potřebuje určitě, ale lépe by fungovalo každý den sto ran bičem na holou prdel a záda...

   Smazat
  8. Proč na Mirečku tak útočíte? Ona přece nemůže za nic. Byla tátův prototyp a prostě se nepovedla.

   Smazat
  9. je to už hodně davna snad naposledy v pravěke totalitě a to ještě ani nechtěla když byla donucena zlimi komuisty co si vrzla a vot ty doby stale mezi knižkami to je horči jak novyšock

   Smazat
 2. Proc cesi toleruji kravu nemcovou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro některé je to slušná paní, ona a Drahoš....

   Smazat
  2. protože je zde plno kolaborantů. Protože možná platí tvrzení Němců. že jsme národ lokajů.

   Smazat
  3. Přitom právě Nemci mají obecně lokajskou povahu. Vždyť s jakou radostí sloužili až do hořkého konce rakouskému malíři pokojů!

   Smazat
  4. 10:16 Živit se malováním pohlednic nebo natíráním zdí jsou dost rozdílný věci. Ale pro blbce jsou holinky jako hodinky!

   Smazat
  5. Dolfi nemaloval pohlednice, ale omalovával obrázky podle pohlednic. Živil se však malováním pokojů. KApiš?

   Smazat
 3. Lépe pretoriánem Putina než šiřitelem nenávistného antirusismu, kterým Němkyně se dostává do stejné řady s nacistickými antisemitiy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piráti na Ruské ambasádě. Americký vyslanec je zpéroval, co si to dovolili. Podle něj dokud on bude vládnout ČR za pomoci tajtrdlíků, už si to nesměj dovolit.

   Smazat
  2. 19:27, Piráti se tím dost zdiskreditovali.

   Smazat
  3. Jen v očích protektora!

   Smazat
 4. Teď jste uvedl na pravou míru. Ta dáma potřebuje psychiatra + medikaci. Ještě jednou psychickou chorobou trpí - kleptománií, viz její problém s rohlíky v samožce ve Žďáru n./S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hymna ODS (a Němcové)11. května 2018 18:59

   18:51:
   Chceš-li žit hůř než pes, tak běž volit ODS!
   Rudý včera, modrý dnes - já jsem zloděj z ODS!
   Táta ten byl udavač - já na prachy vysavač!
   IQ tykve, modrý smích - s tunelem mi Topol pich!
   Sem-tam pěkná provize - to je moje TOP vize!
   Modrá šance, ty ji máš - s důchodem se neshledáš!
   My jsme středem vesmíru - rakve budou na míru!
   Drobil, Vondra, Bém - ještě něco rozkradem!
   Já se za to nestydím - brzy škvarky uvidím!
   My z ODS pánové, šikovní jsme lumpové.
   Jistota a prosperita pro ty, co jsou u koryta.
   Od koryta ke korytu, šíříme svou prosperitu.
   Reformy si vylepšíme a kapsy si namastíme.
   Můžeme si to dovolit, mlčet bude dělný lid.
   Po nás nejspíš potopa - za to může Evropa!
   Na zlodějiny recept jistý - jen nevolit komunisty!

   Smazat
  2. Nic ke článku, ale k samotné Němcové.

   Není to madam ani dáma, jak se zde o ní píše!! Je to obyčejná a svým způsobem "vyšinutá" ženská, která má utkvělou představu, že jediná ona má pravdu. Přitom se v 99% ztrapňuje, protože to zbylé procento je "její krevní skupina".

   Spíš to vypadá že sežrala Šalamounovo hovno!

   Smazat
  3. Nezapomínejte na nezvladatelnou touhu po sexu, hlavně za doby studií.

   Smazat
 5. Měncová, zlodějka, středoškolská prostitutka, zkrachovalá knihkupkyně, podvodnice se služebním autem. Obyčejná svině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Být zloděj, prostitutka, podvádět se služebním autem..., to je minimum proto, dostat se do funkce v ODS! V TOP09 jsou podmínky ještě tvrdší, musíš umět k tomu i dobře chlastat!!! Mia

   Smazat
 6. Ubohost té baby německé, nezná mezí. Je to typický produkt osmašedesátého, kdy ji bylo šestnáct a byla nakažena tehdy antisovětismem, který bez ohledu na změny nahradila slepým antirusismem.
  Takovým "lidem" by k rozumu nepomohlo ani kdyby se tady znovu zjevil Hitler. Patron všech těch magorů z osmašedesátého.
  Všechny tyto hlupáky bych možná pochopil, kdyby měli aspoň malinké výhrady ke svému americkému a "západnímu" božstvu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ale jdi ty popleto.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Co bych za to dal,kdyby to byla pravda

  OdpovědětSmazat
 8. Extrémní a možná i nahnědlá Mirka !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Němcové Noční vlci, jakožto Putinovi vojáci, obsazují ČR a podle Kalouska Alexandrovci, jakožto nepřátelská armáda, svým vystoupením, provedla vojenskou invazi do ČR. Jednoznačně se jedná o duševně těžce postižené jedince. V těchto stranách je však zapotřebí více takových bláznů, protože takovíto spolehlivě své partaje dostanou pod pět procent a nebudou moct škodit.

   Smazat
  2. Ale vámi výše zmínění jsou nájezdníci! Stejně tak KGBáci na jejich ambasádě v Praze. Tohle by se mělo vyřešit jednou provždy. Výkřiky nebo demonstrace nemůžou, vzorem je Dubrovka.

   Smazat
  3. A co že sis dnes šlehnul?

   Smazat
  4. 9:24, no ten z 19:26 vypadá na LSD, ale u toho z 3:22 bych to typnul na paranoidní schizofrenii.

   Smazat
 9. Nevím jak by se chovali Noční vlci u nás, kdyby si jich nikdo nevšímal. Vymlátili by hospodu jako v jednom americkém filmu američtí Black Angeles, rozhazovali by letáky s Putinem, páchali trestnou činnost? Neprovokuje je někdo aby šlápli vedle? Hlupák Záruba při sportovním utkání hokejistů ČR a Ruska, řekl: Kolem mantinelu Noční vlci neprojedou. Dnes už není rok 1968,politika by se dnes neměla matlat do sportu. Jsem rád, že jsme Rusy v hokeji porazili ale proto v nich pitomce nevidím.Výroky paní Koukalové, Šlezingera a ostatních, kteří se matlají do politiky nemají ve sportu co dělat. Bohužel, dnes jsou sportovci podniktelé, kteří se tím sportem živí. Musí poslouchat své sponzory jak od Hamé tak ty politické. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Česku nesmí zůstat jediný Rus! Tisíckrát raději přijmu dva miliony Afričanů z Čadu, než ruskou buzerantskou chátru.

   Smazat
  2. 8:05 Znám mnoho Rusů, kteří jsou slušní, a odvádějí v ČR kvalitní práci. Nemáš naštěstí pravomoc rozhodovat, můžeš jenom štěkat. Máme tu údajně 12 imigrantů, už pracují? Ale pokud chceš přijímat Afričany z Čadu, obrať se na ty, co je sem chystají dovézt, chystej ubytování, stravu a zaměstnání na svém, a za své.

   Smazat
  3. 8:05 a ty jsi moravec nebo pospíšil?

   Smazat
  4. 9:26, já jsem ten, kdo bude za slušné peníze od státu nebo EU pronajímat spoustu nového zrekonstruovaného ubytovacího prostoru hotelového typu pro nově příchozí. A rozšířím to ještě tak, že za tímto účelem míním vykopnout z bytu dosavadní nájemníky a oba byty dát k dispozici také. Zároveň chci prosadit, aby všichni, co pronajímají jakékoliv prostory učinili stejně. A taktéž chci prosadit, aby se ze sociálních bytů vyhodila dosavadní nesolventní verbež a tyto byty použily na stejný účel.

   Smazat
  5. Tak to mi stačí, už vím kdo jsi. Ty jsi zapomněl vzít tabletku že?

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 9:47 Můžeš být přicucnutý na státní cecek, ale rubáš nemá kapsy. Třeba však budeš obohacen i jinak, a to ti budiž přáno, sviňský jidáši.

   Smazat
  8. Za peníze od státu nebo z EU ? A jak se tam a od koho peníze dostanou ? Dotisknou se ?

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 10. Je skandalem , ze v Ceske politice pusobi podobni lidi , jako psychicky nemocna Nemcova !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš příspěvek je krátký a mimořádně výstižný. Je skandálem, že se na naší politické scéně dlouhodobě daří podobným individuím, jako je zmíněná dáma. Rozumný člověk jen nechápavě kroutí hlavou na většinou výroků těchto figur v "oficiálních" sdělovacích prostředcích. Je to opravdu vzorová skupina, vypovídající o stavu naší společnosti?
   ABC

   Smazat
  2. Být odpůrce komunismu a proto být rusofob je stejné, jako být antifašistou a nenávidět současnou Itálii a Italy. Na komunistický režim doplatili ze všech národů nejvíce Rusové, kteří jej dnes stejně, jako drtivá většina občanů všech postkomunistických zemí odmítají. Němcová je nejen kráva, což dokazuje vždy, když otevře ústa, ale i duševně nemocná.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Robert Záruba ten hokej komentuje trefně. Kalousek gondoluje hlavě státu, že jeho zborná prohrála. Novičok je ruský jed, který podle našeho Zemana vyrábíme ve velkém a Vám všem, teda těm, co jsou kovaný za CCCP přřeji těžké sny. Pa, pa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, kdy řekl Zeman,že vyrábíme novičok ve velkém??? Upřesněte!

   Smazat
  2. Robertkovi Zárubovi nezbývá nic,jiného,než komentovat "trefně".Nevěřím,že by mu ta pološílená megera,co má doma,dovolila mít svůj vlastní názor.Co se Kalouska týká,tak je vidět,že memle z posledního.

   Smazat
  3. za ruku s paní Němcovou do Bohnic

   Smazat
  4. Za to by měl Záruba letět z televize! Kalousek zatloukl další hřebíček do rakve TOPky - díky mu.
   Jakou megeru má doma Záruba? Něco horšího, než Wittowská? To snad není ani možné!

   Smazat
  5. zaruba je totalitni magor a neni to jen tim že bydlel a spal s jinou magorkou jedině že tim magorem neni z přesvěčeni a od narozeni ale za penize nas všech ho trošinku omlouva zato nas všechny kteři ten cirkus plati posouva do role magoru co to nechaji libyt jen bez možnosti byt denně v gebls bedynce

   Smazat
 12. Němcová je skutečně případ pro psychiatra, asi jako Kalousek a mnozí další, kteří mají silnější krk než hlavu. Jen služební autíčko bych jí nechal, aby měl synáček čím zadara jezdit. Je neuvěřitelné, kdo všechno se může takhle poflakovat v politice, ale konečně chytří, převážně pražáci, si je tam navolili, tak nemůžeme proti nim nic dělat, leda tak jako oni "přesvědčovat voršilky ať dodají pár dětí na demonstraci" proti těmto parazitům ve sněmovně. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 13. Foldyna jednal v právu, neboť se ho zastali Kotrba, Klaus Jr. nebo soudem potvrzený Pitomio.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. Němcová, Němcová..., není to ten volný shluk bílkovin reagující na světlo?

  OdpovědětSmazat
 15. Také se pan Foldyna jedovaté bábě vysmál článek je na PL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zadna madam pouze idologicka a moc chamtiva slapka...

   Smazat
  2. Němcová má právo disponovat jakýmikoliv finančními zdroji na svůj prospěch, stála při Havlovi. Vaše výroky se v brzku budou přísně trestat.

   Smazat
 16. Nekopejme do mrtvol jako je Němcová a všímejme si těch co "pochopili" a převrací kabát a až příliš hlasitě vystupují něco mi to připomíná např skvělý člověk V. Havel a opravdu Foldyna a Okamura mi tímto smrdí. Nevyplňují nějakou cizí agendu? Ten, kdo moc řve a je vidět zvláště pokud jde o politika si připravuje nový kšeft v budoucím uspořádání. Pokud to Foldyna myslí vážně vystoupí z ČSSD a dá se k službě jiné straně. Fakt zklidněte emoce. Skutečný politik jedná v klidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němcová není mrtvola, bude důstojnou prezidentkou.

   Smazat
  2. A ty jí budeš dělat v Bohnicích kancléře.

   Smazat
 17. Nic ve zlém, ale jak formální, tak obsahová úroveň této debaty je opravdu skličující.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč skličující? Ano,nelíbí se mi reakce na osobu Němcové. Někdy jsou opravdu nevkusné. Ale je třeba si jedno uvědomit, proč já antikomunista bych měl být nepřítel Ruska? Je dnes snad Rusko komunistická zem? Všichni v Evropě plaveme ve vlnách kapitalismu, i Rusové. S jedním souhlasím, debatovat o Němcové je opravdu skličující. M.R.

   Smazat
 18. Skvělý článek:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201805117329194-eu-nocni-mura-spojene-staty-madarsko/

  OdpovědětSmazat
 19. A toto chtělo být českou premiérkou anebo prezidentkou. Fujtajxl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němcová bude prezidentkou, její názor je legitimní. Ruská okupace přišla podle historiků roku 1945 a skončila roku 1989. Tedy nikdo ze země agresorů a okupantů by neměl mít možnost se jakkoliv prezentovat v Evropě. Pokud chceme, aby tahle demonstrace arogance skončila, měl se použít tvrdý postup, nejen výkřiky do prázdna. Stejně tak by se měly odstranit všechny symboly okupace.

   Smazat
  2. Ty máš ale výdrž demente.

   Smazat
  3. Zná 7:58 jak vypadala šestiletá okupace Němci? Kolik to stálo životů ?A umí srovnávat ? Asi ne.

   Smazat
  4. Vazeny 7:58,s podivem opravdu ne vim,kteri "historikove" mohou vyslovit takovy blabol,ktery neni mozne vyslovit ani v nejvetsi opilosti.Co Vam rika "Jaltska konference"kde vitezne mocnosti urcily sfery sveho vlivu?Asi ti Vasi historikove chybeli na prednasce kdyz se tato latka probirala ve skole a Vy urcite take.

   Smazat
 20. S pani Nemcovou do nemecka tam asi nejlepe patri ...

  OdpovědětSmazat
 21. Stydím se za paní Němcovou, ta se jen drží v Parlamentu, snadná obživa.

  OdpovědětSmazat
 22. Sem to ríkal fčera že pani Němcová bila v naší škole na besedë a že Slovenská bila pani Nicholsonová a učili nás jak milovat EU a NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlépe zezadu, lubrikováni langsádlem.

   Smazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:20
   ZMLKNI RETARDOVANÁ HROUDO Z HAVLOTRENEK!

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Madam Němcová mi připomíná paní pošmistrovou, o které vyprávěl Švejk, která také nejraději podávala trestní oznámení na kdekoho:
  "Voni jí všichni žalovali a byla vodsouzená, a vona se vodvolala, že je nepříčetná. Byla taky prohlédnutá soudními lékaři, a ti jí dali dobrozdání, že je sice blbá, ale že může zastávat jakoukoliv státní službu."
  U nás už není mocnářství, takže žalovat za pomluvu se bohužel nedá. Ale soudní lékaři by jí nejspíš posoudili stejně.

  OdpovědětSmazat
 26. Ruští motorkáři Putinova armáda obsazující naši zemi a co potom USA armáda,projíždějící na našem území,tak to je okupace také,přímo očividně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou osvoboditelé. Mám slzy v očích, když je vidím projíždět. Jen víc a houšť.

   Smazat
 27. uASSaci a osvoboditelé????!!!!!
  To je blbý i jako vtip!!!!!
  A ty slzy v očích máš z močení proti větru,havlotajtrdlíku!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 28. Celkem smutný hled pro oči i mysl, příliš mnoho diskutujících jen pro uspokojení svého hulvátství. Mohu i nemusím souhlasit, mohu poznamenat, kritizovat, ba i ironizovat, ale vystačit si s hrubostmi a útoky "mimo mísu", tím pisatel dokládá svoji mentální chatrnost a potřebu se zamyslet, zda i on sám nepotřebuje psychologa či psychiatra (byť nám z SSA vzkazují, že k dosažení jejich úrovně tuto potřebu a navíc potřebu fyziatra musí vnímat všichni Češi).

  OdpovědětSmazat
 29. Takový Jurečka či Zimola potřebují též "zpérovat", jsou mimo "mísu".

  OdpovědětSmazat
 30. Madam Němcová je živoucím dokladem toho, co to je uražná ješitnost.Dokážu ještě pochopit, že se s takovou vervou naváží do současného prezidenta. Vždyť uvažte, že mohla být první premiérkou našeho státu a prezident z ní udělal totálního trotla. Věřím, že to dokáže rozhodit i psychicky odolnějšího jedince, natož pak političku na sklonku její kariéry. Návážení se do všeho a všech co je východněji něž Kijev, to už je jen důsledek absolutní frustrace. Snažte se ji ale pochopit, stárneme a tím i blbneme všichni. Jen naštěstí nemáme všichni možnost vyjádřovat se v jakém-koli plátku ke kdejakému, madam doufám promine, prdu. František

  OdpovědětSmazat
 31. tak ruska okupace udajne republiky skončila v 89 a hnedle bez souhlasu vovčanu se reformovala za pomoci prekabatěnych soudruhu v kolonii velkeho dojčlandu takže mirka muže byt ledatak gubernatorkou či mistodržici jak byli všichni před ni ato ještě se schvalenim vatikanu a usraele sovětšti agenti na tuto funkci už nemaji žadny vliv přestože stale votravuji nejen novimšokem

  OdpovědětSmazat
 32. Re 9,09 Nemcová vzhľadom k svojmu veku a kráse môže byť len držíci nášmu Boriskovi.

  OdpovědětSmazat
 33. Němcová je blbá už od přírody, takže nějaká pomoc zbytečná.
  Možná by jako lék, vzala samotného Adolfa Hitlera, který
  měl Rusko podobně rád.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.