Reklama

středa 30. května 2018

O co jde ODS

Jiří Jírovec
30. 5. 2018
Reakce na článek Lubomíra Mana "Co by to „demokrat“ Petr Fiala vlastně chtěl?"
Petr Fiala má jediný cíl, totiž nepřipustit, aby vznikla Babišova vláda. Samozřejmě hrozí nebezpečím, že se v Česku přiblíží nebo dostanou k moci "extrémistické strany". ODS mohla přijmout úvodní nabídku ANO na vytvoření koalice. Kdyby to byla udělala, pravděpodobně by se tím zbavila konkurence ČSSD, KSČM a SPD. Prý to nebylo možné, protože ODS cosi slíbila svým voličům. Možná kouření v hospodách a zrušení EET. Nic jiného člověka nenapadá. K tomu samozřejmě přispělo obvinění Babiše a Faltýnka, které vymyslela ČSSD za panování Sobotky a Chovance.

Čapí hnízdo má tři roviny: Původní "ryze kapitalistický" záměr cosi vytvořit, schvalování žádosti o dotaci EU úřady Bendla a následně Ratha a naposled tu politickou, tedy snahu odrovnat Babiše a Faltýnka a tím i ANO.

V mediích se objevil (a nebyl vyvrácen) názor, že kdyby Babiš nevstoupil do politiky, žádná kauza by nevznikla.

Těch padesát miliónů je mimochodem jen čtvrtina toho co zaplatil pan Soukup za dvě patra v pankráckém véčku. Nejsou to žádné velké peníze. Nepochybně byly, spolu s daleko větším balíkem, prostavěny a formálně vzato se dostaly těm malým firmám, které objekt postavily.

Symbolicky řečeno, ODS převzala štafetový kolík od ČSSD a pokouší se dokončit hon. Není to lehké, protože cokoli je vysloveno proti Babišovi se vrací jako bumerang.

Jako příklad lze zmínit obvinění, že Babiš chce ovládnout policii, aby potlačil vyšetřování Čapího hnízda.Takové tvrzení ovšem znamená, že je možné, aby "držitel" MV vyšetřování zadal.

Babišovi političtí oponenti se děsí toho, že jednobarevná vláda, z principu operativnější než koalice, může řešit problémy, které se nahromadily. Jakýkoli úspěch bude znamenat růst preferencí ANO.

Fialovi je ukradené, že se česká politická scéna topí v obviňování Babiše, že poslanci marní čas na mimořádných schůzích. Nezajímá ho bytová krize, důchody, vyloučené oblasti, které jsou nedůstojné 21. století, obchodování s chudobou ani exekuce, tedy problémy, která ohrožují nějakých 10% populace. Je to politik uhlazenosti sňatkového podvodníka s argumentací poručíka Duba.

21 komentářů :

 1. Komunisticky sulin Jirovec si mel k emigraci vybrat radeji Rusko.
  Ale tam by hnup dostal asi tak destinu duchodu nez v zemi, kterou vyzira.
  Jeho obhajovani rudohnedych soudruhu v byvale vlasti je cim dal trapnejsi.
  Ale treba mu nekdy hradni smradoch nebo Putler udeli vyznamenani... :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz uz neco placas, tak placej alespon k veci. Pan Jirovec to napsal naprosto presne.

   Smazat
  2. 5:35 Jirovec Vejrovec mi neni sympaticky, ale po tve kritice si rikam ze Jirovec neni tak zly, a ze mu dam druhou sanci

   Smazat
  3. 5.35
   Svůj charakter ukazujete už vulgární sprostou mluvou. Já myslím, že právě emigrace pomohla panu Jírovcovi prohlédnout lépe a dříve "o co v tom zbožňovaném kapitalismu jde". Moje známá, která rovněž emigrovala do Kanady, vyprávěla, jak si spolu s dalšími Čechy často žijícími na podpoře říkali - teď máme, co jsme chtěli. A to si bohužel řada z nás, těch "neúspěšných a závistivých" říká také, protože řadu svinstev jsme opravdu nechtěli a ani jsme si nedovedli představit, že by mohla nastat

   Smazat
  4. ..škoda ,že jseš tak nemocnej,a nemocnejm ,jak známo se nemá ubližovat......když už něco vyslintáš ,tak si to po sobě přečti ,neb takovou snůšku sraček snad může vyplodit jen duševní hovado.....dík Laďa

   Smazat
  5. Asi ho strašně bolí zuby nebo něco jiného.

   Smazat
  6. 5:35
   Že se nestydíš ty pohrobku Venzla udavače flašky Havla,takhle po ránu a už máš tři v žíle???!!!!
   Havloprase!!!!☺

   Smazat
  7. 5:35 Běž si za svýma pravdoláskařema a tady neopuzuj pravicová špíno.

   Smazat
  8. Jsi jen obyčejném gauner,tvoje žvatlání lidem opravdu nic užitečného nepřináší !

   Smazat
  9. 9:07 Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... takže si dej bacha abych ti brzo osobně nezvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, rudej udavačskej mongolide! ☺☺☺☺

   Smazat
 2. Fiala pořád mele o slibu voličům. Vzpomeňte na sliby z roku 2008.
  Sliby a sliby. Snižování daní, byrokracie lepší důchody, různé výhody pro staré občany atd, atd.

  Porovnejte si o kolik se zvyšily důchody v letech 2008-2013!
  Nějaký Kalousek dokonce zavedl solidární daň ve výši 300kč. Prý jen na 3 roky! Dodnes platí.

  Zpět k těm důchodům. "Zloděj", který krade a chce vládnout sám, taky upravuje důchody od roku 2013. Dá se to porovnat s těmi předchozími sliby? No jistě, že dá. Výsledek se mi zdá vychází lépe tomu "zloději", než celé "demokratické" partaji, lépe řečeno "demokratického bloku".

  Ideální by bylo, kdyby se celý "demokratický blok" odstěhoval nasamotu někam do Jeseníků a tam si demokraticky vládli na dřevěnici, kterou by jim někdo z občanů jiste daroval. Hlavně ať neopouští "darovaný " objekt!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Jeseníkách nám stačí rozmnožený kůrovec. Nechci, aby se nám tady v Jeseníkách ještě namnožil takový sajrajt.

   Smazat
  2. Fijalový tak může slíbit svým voličúm zob pro modré vrany,....takého cypa tam ještě nebylo....

   Smazat
 3. myslím tím anonymního chytráka z 5:35....

  OdpovědětSmazat
 4. "Je to politik uhlazenosti sňatkového podvodníka s argumentací poručíka Duba". Toto hodnocení prof. Fialy je výstižné, těžko vymyslet lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš názor na prof. Fialu jistě ovlivňuje nynější vedro. Běžte do stínu.

   Smazat
  2. Šel jsem do stínu a "docvaklo" mě, že je to neskutečný hovado, měl jste pravdu.

   Smazat
 5. S panem Jírovcem nemusím vždy souhlasit,ale dobře by se s ním debatilo a vždycky se něco zajímavého doberu.Pokud kolem sebe chcete jen plivat,vyberte si jiný web.

  OdpovědětSmazat
 6. No jo rádoby elitáři fialovi se EET zrušit nepodaří tak příště budou mít 6%.

  OdpovědětSmazat
 7. Fialu a ODS vůbec nemá smysl komentovat, je to podívaná k popukání.

  OdpovědětSmazat
 8. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

  Giaonhan247 chuyên dịch vụ đặt mua hàng Hàn quốc trên website http://giaonhan247.zohosites.com/ cũng như dịch vụ order hàng hàn quốcorder hàng hàn quốc giá rẻ trên tập hợp các trang web order mỹ phẩm hàn quốc uy tín, giá rẻ.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.