Reklama

pondělí 21. května 2018

Občan Windsor se žení

21.5.2018  Tribun
To víte, že Henry Charles Albert David Windsor, známější jako princ Harry, se žení. Musíte to vědět, před tou informací není úniku. Na Nově nemluví už týden o něčem jiném a prý plánují i přímý přenos (sic!) a dnes se přidal dokonce i jinak celkem solidní Český rozhlas, o ostatních „seriózních“ médiích nemluvě. Pomalu už víme i to, jakou značku vložek bude jeho nastávající mít, pokud bude mít zrovna menstruaci, ale proč to víme, to se nedozvíme.


Co ale máme my Češi společného s britskou královskou rodinou, abychom byli z ní vydestilovaným bulvárem zavaleni v takové míře? Intenzita a způsob, jakým média o blížící se svatbě v britské královské rodině „informují“, by byla nemístní i v Británii, neb i princ má právo na soukromí, natožpak takový, který je až šesté v následnické řadě, natožpak v Česku. Ne, že by ta svatba vůbec nestála za zmínku, a možná i zevrubnější rozbor, protože se jedná o sňatek morganatický, ale co je moc, to je moc. Navíc o politických konsekvencích, které z toho, že jde o sňatek morganatický, nutně plynou (i kdyby to nic neznamenalo, tak je to zpráva, protože protože toto nic by byla změna proti tradici), se nedozvíme nic.

Tak čeho jsme to svědky? Zábavy pro plebs, aby plesal a nedumal? To je ale špatně. Taková bulvární exploatace je špatně, ať se jedná o prince Harryho nebo občana Windsora, ať je to princ, nebo chuďas, pořád je to člověk s právem na soukromí a důstojnost. A stejně špatné je i to vymývání mozků bulvárem, kterému jsme vystaveni. Tím spíše, děje-li tak v zemi, jíž se daná událost nijak netýká, a navíc republice!

Celá tahle kýčovitá idealizace monarchie je špatně. Ať je Harry, jaký chce, není to princ na bílém koni a Meghan není Popelka. Právě tak ale nejpozději v den svatby bude vypadat. O principiální nerovnosti aristokracie a zbytku společnosti nepadne ani slovo, zato kulturní nobilitace celebrit pojede na plné pecky. A to je řeč o českých médiích. Co se musí dít v těch britských, to už musí hraničit s lobotomií. Hodně štěstí, málo pláče, do roka dva kudrnáče.Na Tribun vyšel článek již 17.5.2018 

 

33 komentářů :

 1. Stojí za shlédnutí.
  Ču*aky z ČT vyfakoval Hamáčkův soused! Lidi jsou na ně fakt alergický. A tak kráva Fridrichová se tomu ještě směje!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-VIDEO-Debile-dobytkove-hovada-tahni-do-Janu-Hamackovi-se-prihodilo-neco-z-ceho-lehnete-smichy-536715

  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10117034229-168-hodin/218452801100520/obsah/621200-lampa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:36 Četl jsem to je třeba jít na podzim k volbám a vystavit pravdoláskařům účet.

   Smazat
  2. Neco o tom na NWOO /paw/.

   Smazat
 2. Byl pozván na svatbu Harryho i bioligický otec, major zrzavá Krysa Heuwith, který svůj poměr s Dianou využil pro svoji popularitzaci a zneužil svůj vztah k princezně tím, že ji zdehonestoval a udělal z ní ve své podstatě děvku o čemž napsal dokonce i knihu? Zle se ji odvděčil za to , že mu dala.Nebo se bude se mnou někdo přít, že Harry jeví dědičné znaky Windsorů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. absolútny súhlas ! ! !

   Smazat
  2. No pokud jste viděl jeho dědečka v mladším věku, tak Harry je mu velmi podobný. Ne každý je podobný otci.

   Smazat
 3. Jo mě jsou tihle lidi naprosto ukradeni a v TV dělají že bude celý národ jásat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, žijeme sice v davo-elitární společnosti, ale myslet si, že nás zajímají nějací panáci s panenky, které jsou pouze na ozdobu to je fakt mimo, to patří do minulého století.

   Smazat
 4. Nevím, jestli nejvýznačnější na tom sňatku je to, že je morganatický. Takových tato rodina již zaznamenala více.
  Podle mého názoru, zásadním signálem, který je do světa vysílán, je rasová smíšenost. Kalergiho plán na vytvoření jednotné smíšené rasy v Evropě, stále pokračuje, krok za krokem. Tato matriční událost, by ho měla ještě více posílit.
  Mají-li se věci tak, jak uvádí 11:46, potom tato služba Windsorů uvedenému plánu, není pro ně ani nijak zatěžující. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo se zajímá o rodokmeny evropských hlav pomazaných, ženících a vdávajících se po staletí mezi sebou (z panujícího do panujícího rodu), jistě narazil na záplavu hemofiliků, potomků dcer královny Victorie.

   Tedy dříve nemyslitelné morganatické sňatky "urozených" nabobů jsou jedinou možnou záchranou před vymřením jejich rodin po meči... VYŘADIT Z CHOVU PANOVNICKÝCH POTOMKŮ NOSITELKY (MOŽNÉ NOSITELKY) HEMOFILIE.

   Je zajímavé, že černošku ani cikánku si žádný z princů nenarazil... to raději nějakou rozvedenou paničku bílé rasy. To dokazuje, že se nedemokratizovali, ani nezmultikulturněli. Jenom chtějí mít životaschopné potomstvo, což lze na současné úrovni vědy zabezpečit "čerstvou krví" - tedy morganatickými sňatky. Vždyť již za první světové byli anglická král, německý císař a ruský car bratranci...

   Smazat
  2. Anonymní21. května 2018 15:37
   „.-. Jenom chtějí mít životaschopné potomstvo, ..“
   Ono je to dvojsečné. Morganatickým sňatkem, totiž ono životaschopné potomstvo přichází o následnická práva. Takže vládnoucí větev, nemohla mít v historii toto „oživení“. P.K.

   Smazat
  3. Pane P.K. 20.29, ono to má na anglickém trůně precedens téměř tisíciletý, kdy se Normanský vévoda William II. Bastard (nemanželský syn normanského vévody a dcery KOŽELUHA, Herlevy z Falaise) stal anglickým králem - jako William de Conqueror (14.10. 1066 vítězství u Hastingsu, 25.12 1066 korunovace)... A jejich potomci? ... i Richard Lví srdce například. Švédský královská rod, Bernadotte, pochází od Napoleonova MARŠÁLA PROSTÉHO PŮVODU...

   Smazat
 5. Vřele souhlasím, článek vyjadřuje i můj názor. Když jsem byla před lety na poznávacím zájezdu v Paříži, jedno ze zastavení vedlo i k tunelu, kde se zabila lady Diana. Dodneška nechápu. Kdybych se měla zastavovat všude, kde se někdo zabil v autě, nedělám celý život nic jiného. Ta paní pro mě nemá větší význam než sousedka odvedle, nemá pro mě význam žádný. Mám k ní přesně stejný vztah jako ke všem ostatním lidem, které neznám. Tak proč bych měla očumovat místo, kde zemřela? Všude někdy někdo zemřel. A s tou svatbou je to to samé. Dva mladí lidé v sobě nalezli zalíbení a tak se berou. Vzhledem k tomu, že jde o příslušníka královské rodiny spojeneckého státu, snad by se hodily dva řádky ve společenské rubrice. Politická událost to není. Tím by to myslím stačilo.

  OdpovědětSmazat
 6. Buržoutské hrátky na středověk. A ještě za vstupné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejná komedie, jakou denně předvádí církve v pagodách, v chrámech, v kostelích, v mešitách, v modlitebnách... a jak těm všem tyjátrům říkají.

   Je to jako přímý přenos z funusu Leonida Iljiče BREŽNĚVA - za kterého jsme SLAVILI nařízený státní smutek... Zákaz čepování alkoholu jsme lehce obešli poctivým PŘEDzásobením ��

   Smazat
  2. Pamatujete na tu děsnou ráno v přímém přenosu, když jim Leonid Iljič spadl do jámy? To bylo hurááá.

   Smazat
  3. 6.25 Podle ukrajinské tradice Brežněva spouštěli do jámy jeho příbuzní, UKRAJINCI jako sám Brežněv... a nalití od rána jako BANDEROVCI... takže ŠUP TAM S NÍM a šli to zapít. SLAVA HEROJAM!

   Smazat
 7. Ti, kteří o tom informovali slouží trapné historické monarchii a chtějí lid nemyslící. Celkem se zatím daří. Ten "celkem solidní ČR" už dávno není solidní a vtlouká lidem do hlavy od rána do večera "tragický" rok 68. Za mrzký peníz budou zanedlouho prostituovat snad všichni ti, co nemají jinak co říci...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taková státní představení, jako předvádějí monarchie, je třeba brát jako folklórní vystoupení maorských, indiánských, či afrických krojovaných domorodců... Vidět je s nadhledem kapitána koloniálního křižníku... který výkony v duchu srovnával třeba s dříve shlédnutými představeními na jízdárnách, nebo v cirkusech třeba Cirkusu Humberto, nebo Buffalo Billovu Wild West Show. O nic jiného pro myslící sekulární republikány ani jít nemůže... kromě ukázky typického plýtvání prostředky, takže až zase k nám příjdou vybírat na barevné... vzpomenout odpovědí Krylova Neznámého vojína! Na°°at a poslat je pro prachy k "Windsorovým".

   Smazat
 8. Princátka, v 21. století, patří do pohádky. Zamrzli ve středověku, stejně jako ti, kteří hlásají právo šaría, nebo džihád. Ti první jsou trapní a směšní, ti druzí nebezpečí pro zdravý rozum, i pro lidstvo.

  OdpovědětSmazat
 9. Feudal lidem donesl jen bidu, valky, smrt, utrpeni. Ten kdo oslavuje nejakou kralovskou rodinu je stejne jako oslavovat Hitlera. Britove meli kolonie=otroky, kam prisli tam strileli, vrazdili, znasilnovali, loupili! A to bylo na prikaz vladcu! Tak proc takove tyrany oslavovat??? Lidi proberte se !!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak lidi, novináři ať se proberou.

   Smazat
  2. k 14:37 - klanim se pred vami...uplna Pravda ,nejste zadny blbec a rozumite vecem..ale malokdo to vi a rozumi tomu..dik za vas prispevek !!!!! doufam,ze ho HODNE lidi bude cist...
   Ivana Valova

   Smazat
 10. Všichni, jak tady blábolíte ty sračky, jste totální pitomci. Pokud jde o odporný a sračkovitý bulvár Novinky ( odkud skoro všichni diskutující vylézají na NR) ten uveřejnil asi tak patnáct článků na tema "svatba" -proč? Oni dobře ví, čím lidi nasrat, a podle toho píšou všechny svoje bulvární sračky - proč? Protože potřebujou diskuze vy zabedněnci!!!! Prachy potřebujou ty odporné redaktorské smečky, kteří píšou zrovna tak o rozkrocích a kozách nějakých děvek ( Super.cz) jako o tragediích novorozeňat, nebo o týraných psech, nebo hnusy, které mají za následek sprosté nadávky prezidentovi. Víte kolik jim vynesly ty idiotské bláboly o anglické svatbě, díky přiblblým diskuzím? Možná více než sto tisíc - za pár článků! Pro ně je to "sledovanost" a podle toho jim platí reklamní agentury. A co píšou ti domorodí blbci u beden? Sračky - jen a jen sračky - třeba: .." a koho to zajímá?" ... nebo ..." nechte už toho vy bulváři".... nebo" pořád ty bláboly o svatbě"... a tak dále. Prostě domorodci - blbci sice na diskuzích nadávají,ale pořád je to příspěvek, a redakčním krysám je to úplně jedno! Proč jsou ti diskutující tak uboze blbí? Copak ještě nepřišli na to, že právě jen na jejich žvanění bulvární smečka vydělává? Ano - můžu jejich sračky o svatbě a jiné podobné číst, když by mě to zajímalo, ale proč k tomu mám žvanit na diskuzích? A domorodci - blbci - žvaní a žvatlají i k článku, že holub posral chodník. Jsou totiž úplně blbí, zakomplexovaní, dřepí u bedny celé dny a potřebují se vyžvanit - a bulvární póvl to moc dobře ví. A moc dobře ví, že na lidské chudobě a na lidské blbosti se vydělává dnes nejvíc. Ale je to marný - cosi jako je novinková diskuzní chátra je totálně blbé, a diskuze budou denně plnit sračkami, nemohou jinak! Kdyby pod svatebními články nebyly žádné diskuze, novinářská smečka by je nepsala. Ještě i dnes na Novinkách byl zas článek o anglickém zrzavci a jeho pornohvězdě, a zase kolem stopadesáti diskuzních příspěvků -jak u blbejch! Pitomci nadávají, ale píšou a píšou. Proč píšou?? Inu proto, že jsou to pitomci. A tak to jde pořád dokola, den za dnem. Ano, jen pište ty svoje sračky, oni ti hajzlové, kteří píší ty uslintané články, potřebují miliardy, a bez diskuzí od těch blbečků nalepených na bednu, by je nevydělali. A o tom to celé je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mate pravdu..tak to nectete a necteme..vyserme se na ne - uz jednou provzdy...dokazete to ???!!!

   Smazat
  2. Tapetář 23:33 to má již předepsané, pouze aktualizuje pár slov a hurá s tím vyvěsit na zeď. Otravuje už asi po sté.
   MM

   Smazat
  3. Ty jsi taky příkladný blb 6.29 - všechno, co píšu, je originál.Nepotřebuju nic předepisovat, nejsem dementní kokot, jako jsi ty, ty diskuzní potrefenče. A napíšu ještě třeba stokrát, že dnešní media jsou odporný hnůj, a ten, kdo vymyslel tenhle diskuzní průmysl, který živí žvaněním debilů nalepených na bedny celou řadu odporných novinářských sviní, byl sám hajzl non plus ultra. Ale šel načisto - už dávno se přišlo na to, že lze vydělat na válkách, zabíjení, vydírání, lichvě, chudobě, i když by tomu jeden nevěřil. No a oni přišli na to, jak vydělat na lidské blbosti. Kdyby nebyly důchody, museli by ti staří trapáci hrát v ulicích na flašinet, aby nechcípli hlady - dnes čekají na důchody nalepeni na počítač, píšou ke každé sračce co kde napíšou, kopce diskuzních sraček, a paraziti, o které bych si neopřel ani vidle, na těchto blbcích vydělávají.No ale žvaň si co chceš "tapetáři" vyliž mi ... víš co, ne?

   Smazat
 11. at zije negr v teniskach na svatbe honorace Venco petatricatniku

  OdpovědětSmazat
 12. Neurozená si bere levobočka. Jejich věc. Nazdar.

  OdpovědětSmazat
 13. To je klasika diktatury kapitálu, slaďáky a bič. A navíc kšeft pro anglický král. rod. Proč nám superbulvár neservíruje nic o dalším půl tuctu královských rodin v Evropě? Díky jejich rozumu! Jaký význam má v kapitalistické společnosti "urozenost"? Kde zůstala rovnost, svornost, bratrství!!! Proč musíme žít v tomto barbarském světě VIP, elit, velkomožného panstva na straně jedné a mužíků a ženštin na straně druhé?

  OdpovědětSmazat
 14. O takove blbosti se nejvic zajimaji pitome snobske panicky se slamou misto mozku.Tesi mne ,ze se k nim podle ocekavani pripojoli i cesti novinari.Potvrzuje se tim ,ze maji v hlavach totez.

  OdpovědětSmazat
 15. http://irishsavant.blogspot.cz/2018/05/photos-from-royal-wedding.html

  OdpovědětSmazat
 16. Solidní Český rozhlas..? To nemůžete myslet vážně!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.