Reklama

pondělí 21. května 2018

Oč jde v ČSSD?

Pavel Letko 
21.5.2018  E-republika
Naše ČSSD není svěží stranou pracujících, ale starou babiznou vařící lektvary pro omámení důvěřivých kolemjdoucích.Dění v naší sociální demokracii připomíná cvrkot na potápějící se lodi. Privilegovaní na horní palubě si hledí zabezpečit místečko v záchranných člunech, zatímco ti v podpalubí jim to mají v referendu posvětit. Aby ti, co poplují i se svými blízkými ve vládních loďkách, nemohli být v budoucnu shledáni pouhopouhými zbabělci hodnými vyloučení ze slušné levicové společnosti.

Jiní už v záchranných senátorských jachtách sedí a mají svůj zrak upřen především na podobu budoucího přístavu, z něhož vyrazí s nejlevnější cestovní kanceláří v České republice, horní komorou parlamentu, na další smělou plavbu kolem světa. Spolu se svými kolegy totiž oč více kritizují komunismus, o to více jej žijí. Se svými privilegovanými souputníky zprava i zleva již dosáhli země, kde každý jedná podle svých skromných schopností a dostává se mu podle jeho neskromných potřeb.

Komunisté o takové zemi kdysi snili, sociální demokraté si její výdobytky užívají již dnes. Tedy alespoň někteří. Ostatní, nedůležitá většina členů ČSSD, ovšem takové nádheře ne vždy tleská. Naději na lepší budoucnost nevidí v koalici s úspěšným miliardářem a jejich pochyb je nezbaví ani ujištění Hamáčka, že zbrojit budeme, co to dá, a že přes závazek rozšiřovat spanilé jízdy naší armády po celé zeměkouli kam oko Impéria dohlédne nejede vlak. Zbrojení je totiž formou výpalného Spojeným státům za ochranu před komunismem a jinými nepřáteli Trumpovy Ameriky, kteří se množí po celé Zemi.

Sociální demokraty nepřekvapí Trumpův požadavek na zdvojnásobení našeho závazku vůči Impériu, neb cena dřevotřísky amerických bojových vozidel pěchoty zhotovených z pravé americké borovice stoupá na burze závratným tempem. Ano, jde o legendární Pandury firmy Steyr patřící americkému zbrojařskému gigantu General Dynamics Corporation. Taková bojová vozidla nejsou ovšem určena primárně do boje, jako spíše pro vyvádění peněz odněkud někam, Dalík, Topolánek a Kalousek dobře vědí kam. S takovými papundeklovými vozítky, jejichž posádka se musí bát i srážky s plastovým Trabantem moc bojů nevyhrajeme, ale koneckonců nejde o vítězství jako spíše o válku samu.

Vydělávat se dá slušně i na prohraných válkách, pro poražené všech zemí kříže na hrob, pro vítěze, investory a zbrojaře tučnější konto v bance. Pro cikánské oběti minulé války půl miliardy na pomník, pro oběti války budoucí 80 miliard ročně na nákup strojů, munice a výcvik na jejich zabití. Tak jako si oběšenec musí nejprve obstarat svůj provaz, taky i my se staráme, abychom byli dobře připraveni, až přijde vhodný den na naše umírání. V tom je naše politická reprezentace celkem jednotná.
****Obětovat druhé, “solidarita” privilegovaných

Vedení sociální demokracie mělo vždy pro strach uděláno, obětovat peníze i životy svých voličů jim žádnou zvláštní potíž nedělalo, od podpory 1. světové války přes poválečné krvavé potlačení levice v Německu. Tehdejší ministr Ebertovy sociálně demokratické vlády, Gustav Noske sám sebe hrdě označoval za „krvavého psa“. To jen pro připomínku, že na násilí nemají patent komunisté, ale naopak je široce rozšířeno všude tam, kde se vlci perou o kost, lhostejno stojí-li nalevo či napravo.

Sociální demokracie se stává stranou zcela zbytečnou, protože na zastupování zájmů miliardářů a militantní lobby tu máme celou řadu jiných parlamentních stran a podvodné řeči jejích zástupců od Grosse přes Sobotku po Hamáčka český volič snad konečně prokoukl. Plnit úkoly kolonizátorů může stejně dobře Fiala, Kalousek či Babiš. Naše ČSSD přece není svěží stranou pracujících, ale starou babiznou vařící lektvary pro omámení důvěřivých kolemjdoucích.

Odchodem do starobního důchodu by naše oranžová strana udělala nejlepší službu občanům této země. Snad by tím tento útulek korytářů uvolnil místo něčemu novému - poctivějšímu, smysluplnějšímu a prospěšnějšímu většině občanů.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

51 komentářů :

 1. BUDE NÁSTUPCEM POLITICKÉ TŘIDY ŠMEJDŮ HNUTI TŘI HVĚZD?

  Nebylo by načase poslat panu Sorosovi okolkovanou žádost o TŘI ubohé miliony eur,když tak prý rád plati všechny hnuti a strany?
  Mohl by sebou hodit,když už je ta mzšlenka venku a hledaji se sily pro uskutečněni

  NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ

  který otrlý a podlý tisk a TV odmitá presentovat i když si tamni dubové hlavy platime.Oni jsou nemakačenka a žiji si tam v prebendách zaopatřovaciho námi placeného ústavu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdosi z ohlupovadel tu na webu byl a napsal nám,že si máme to NP strčit do dámského přirozeni a oni tam v tom rozhlase televizi a tisku s nim rádi vycpou jejich koše.
   Je to pravda?

   Smazat
  2. 13:03 Vážení, to se "načekáte", než vám "otrlý a podlý tisk a TV" bude prezentovat váš "Národní program občanů voličů".

   Návodem k jeho prezentaci je pro vás zřízení vaší emailové adresy, na kterou svůj "Národní program" umístíte a její adresu, i s heslem, zveřejníte...

   Všichni tak budou mít možnost se s vaším Národním programem seznámit, příp. k němu připojit své podněty, poznámky, apod.

   P.S. Dojem "mlácení prázdné slámy", který z vašich příspěvků zatím mám, tak doufám zmizí...

   Smazat
  3. Plodnou diskuzi najdete na konci a žadnou prazdnou slamu no ni?

   Smazat
  4. OBČANÉ,PRÝ CHUDI OTRHANCI,BEZ PENĚZ DRŽTE HUBY

   to chce,ta třida sprostých politickýcj Šmejdů svou brzy 100% cenzurou vnutit po gangstersku našemu lidu,.který se umi bránit.
   Jednoduše převezmeme jejich gangsterské moresy.

   AT NÁM TI BOHATI MAJITELÉ POLIT.STRAN DAJI PENIZE NA PROVOZ NAŠI NEPOLITICKÉ SPOLEČNZSTI OSV

   a neškudli.Pak se nám bude líp volit tz mecenáše nebot budeme mít vlastni informace z našich poté nově postavených webů a to bude teprve sranda,

   když doted měli nase hlasy zdarma a nenašel se mezi nima téměř žádny politik řidici se naši občanskou NEpolitickou korektnosti,že ANO?

   Smazat
  5. Prosadíme dobře fungující stát - co
   nejvíce socanů do dozorčích rad! Prosadíme dobře fungující stát - Gross,Wolf, Melčák, Sobotka, Pancová, Kott, Rath !!!

   Smazat
  6. Já bych to napsal tak těm majitelům polit.stran

   Váženi přátelé,

   Dovoluji si požádat vaše kompetentni činitele o přispěvek na provoz naši kanceláře nepolitické společnasti voličů ve zkratce OSV,která jak víte zvitězila ve všech volbách a je bez porážky.
   Jsem připraven organizovat proto,aby jste byli zvoleni značné množstvi voličů,ovšem reklama ve váš prospěch stoji penize a je třeba pro ni zajistit kancelář a web.
   Dovoluji si vás požádat o dobrou sumu,která se vám vyplati podle velikosti!

   Přikládám vám návrh programu nazvaného
   NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ.

   Tady máte tedy potřebných 8 395 132 dušiček,které stači k vašemu galaktickému vítězstvi ve volbách,staci je jen aktivovat.

   S pozdravem MÍRU ZDAR, anebo taky ne..

   podpis toho aktivisty,který ví jak nato

   Smazat
  7. Návrh pana 10.53 vedeni OSV zaregistrovalo .

   Může být beze srandy použito v tvorbě sitě samostatných aktivistů,kteři si dokáži vytvářet podminkz pro svou nepolitickou práci,která může přinést přimý zisk a užitek.
   K dispozici může aktivista dostat v budoucnosti výkonný web středniho, anebo malého rozsahu o jehož funkčnim vzoru už i víme.
   Jak tento web zezadu ovládat a novinářskými články i plnit může být předmětem školeni.
   Ti budouci politikové a aktivisté OSV a i připadného hnuti TŘI HVĚZD maji otevřenou šanci.

   Svoji aktivitu si mohou ostřit už i tady a budeme registrovat připadné sympatizanty,kteři by chtěli převrátit celý svět naruby!

   Smazat
 2. Oč jde v ČSSD? Na to stačí krátká odpověď: "ČSSD jde o přežití"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:11
   Omyl,jde JEN a POUZE O KORYTA!!!!!

   Smazat
  2. 13:17 ano, jde o přežití korytářů, jejich loutkovodiči ze zákulisí je potřebují k prosazování svých soukromých(nikoliv českých) zájmů

   Smazat
  3. Koryta jsou ještě plná, hurá!!!

   Smazat
  4. 16:11
   Proto se tam Hovnáček,Ploché a ostatní vítači eurohovnotný líhně tak cpou!!!!

   Smazat
  5. Jistě o koryta , ale těch vepřínu a kravinu je moc prázdných ! Ať zaplatí své dluhy nebo je k těm korytům přivázat !

   Smazat
 3. ..jen další politická strana a politici
  jenž jsou financováni z peněz z trestné protistátní činnosti a na do smrti vydíratelný.
  Svým jednáním se jen nezpochybnitelně zařadili
  mezi poslušné otroky mající strach ze dvou stran...když nebudou poslouchat
  a nebo když se jim na to přijde *

  OdpovědětSmazat
 4. Už několik let si kladu otázku, jestli vůbec v ČR tuto stranu (ČSSD) vůbec potřebujeme a čím se vlastně liší od těch ostatních. Na obojí mně vychází odpověď, že tak proradnou stranu určitě nepotřebujeme.

  OdpovědětSmazat
 5. ČSSD se stala odpudivou režimní stranou se vším všudy. Až na několik osobností(Foldyna) je to to nejzatuchlejší režimní bláto.

  OdpovědětSmazat
 6. Nikde jsem nečetl, co bude, když pro nezájem členů ČSSD bude referendum o účasti ČSSD ve vládě s ANO neplatné ? Bude za 2-3 měsíce opakovat ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potom to první bude takzvané FERENDUM a to opakované RE- FERENDUM. Člověk by z toho xindlu re-laxoval.

   Smazat
  2. 2018 10:37 "Člověk by z toho xindlu re-LAXOVAL." - Že nápad nalákat ČSSD do vlády pochází od tandemu ZEMBIŠ (Zeman&Babiš), z toho jste se nepo-LAXOVAL ?? sck

   Smazat
  3. Nikoliv, má stolice je pravidelná, volil jsem SPD.

   Smazat
  4. 13:11

   Ano, SPD = místo, kde všichni hlupáci kálí na jednu hromadu!

   Smazat
  5. Na jednu hromadu nekálí,neb Altnerovi nic nedluží, proto mohou svobodně používat klozet.

   Smazat
 7. Dnešní ČSSD, to už je vyloženě výsměch občanům!
  Mít za předsedu člena jedné z nejreakčnějších imperiálních organizací Aspen intitutu, to je asi jako kdyby byl členem nacistické Thule.

  https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/jan-hamacek/

  https://aeronet.cz/news/uz-vime-proc-cssd-pozadovala-kreslo-ministra-vnitra-na-vnitru-bude-sedet-bakaluv-clovek-z-americkeho-aspen-institute-a-pomalu-se-zacina-rysovat-proc-babis-neposlechl-milose-zemana/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak museji voliči udělat tu kreaturu nebožtikem a bude to!

   Smazat
  2. Zatím je bohužel ještě božtík.

   Smazat
  3. Kdosi tu viděl nějaké ty kněze,kteři tu hráli do nerva a měli hezký proslov,že se máme jako pobožnici bránit hordám bezbožniků,kteři nás chtěji pozabijet.

   Kdovi,zda by právě oni nechtěli tu jednu hvězdu,

   pracovnim názvem KSDH tedy křesťanšti soc.demáci,to by odebralo ČSSD zbytek hlupáků,kteři ještě na nich čumi jak telata na nová vrata co to vyvaději.

   Smazat
  4. Hamáček - BAKALÁČ.

   Smazat
 8. VÁŠ DOJEM JE MYLNÝ.UŽ NĚKOLIKRÁT PROSAZUJE OSV

  aby se jednotlivé body objevily třeba tady v diskuzi.
  Připomínáme,že jsme toho názoru,že je třeba bod po bodu dát prodiskutovat všem občanům.
  Celý NP má už zajimavou historii o které jsme tu psali.
  Jeho prvni verse vyšla CELÁ na jednom z tzv dobře navštěvovaným prý alterativnim webů. Majitel musel být šokován a domniváme se,že dostal přikaz NP zničit za každou cenu.
  Stalo se něco neuvěřitelného

  NP BYL VYGUMOVÁN SPOLU S PRVNIMI 67 SYMPATIZANTY!

  To byl jen začátek.
  Dalšim vývojem bylo,že jeho tvorbu převzala značka HVzV.
  Vznikly STOVKY dalšich přispěvků a pozor VŠECHNY byly bezohledně zničeny a zmizely bez jakéhokoli zdůvodněni!
  Naše vedeni se rozhodlo dávat jednotlivé body NP postupně a uvidime,zda najdou odvahu lidovi a jini komentátoři,kteři budou mít zájem zkusit pochopit co tam je vlastně napsána za vize,že se kdosi mohutně lekl a zahajil brutálni mazáni -cenzuru,která ještě v tomto rozsahu nikdy ještě uplatněna nebyla!

  Dáme vám tu k diskuzi jeden z prvnich bodů a jsme zvědavi,zda napíšete jak to nejde!

  OdpovědětSmazat
 9. ŘÍZENIM WEBU SPADLA ODPOVĚD PANU 13.33 SPRÁVNĚ TADY

  Pokud maji zdejši lidoví komentátoři odvahu a chut dává OSV k diskuzi NP Nr.2.který má prozatim tuto formulaci,

  ANO SKUTEČNÉ NAŠI OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACII VE FORMĚ OTEVŘENI DISKUZNIVCH RUBRIK NA WEBECH VŠECH POLITICKÝCH STRAN,KTERÉ CHTĚJI BÝT ZVOLENY.

  Je samozřemé,že vystrašená politická třida,která ukradla hlasy voličů prolhaným a zákeřnými ohlupovadly se dělá hloupá a prý nevi,že demokracie je diskuse.
  Volbou je tedy fakticky voličům ukraden vadnými a lživými informacemi hlas a tedy i jejich moc.
  Po volbách si vadně zvoleni prý naši zástupci už podle nich mohou dělat co chtěji, aniž by to bylo v zájmu těch,kteři je volili!

  PROTO SE BOJI NAŠI OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE,KTERÁ JDE USKUTEČNIT LEVNĚ A HNED.

  Odmitánim naši občanské přime demokracie,která jde uskutečnit bez peripetii si myslí,že s námi občany mohou zacházet sprostě a bez jakékoli možnosti je v tom korigovat!
  Jen se podívejte,že nebyli schopni ani za skoro třicet let schválit ani jeden použitelný Zákon o referendu!

  A to prý jsou naši zástupci nejvyšši kvality na ktre,když se obrátite řeknou,že ničim pohnout nemohou nebot vše řidi prý přeceda a oni jsou jen páté kolou u vozu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:08 "Nr.2.který má prozatim tuto formulaci,

   ANO SKUTEČNÉ NAŠI OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACII VE FORMĚ OTEVŘENI DISKUZNIVCH RUBRIK NA WEBECH VŠECH POLITICKÝCH STRAN,KTERÉ CHTĚJI BÝT ZVOLENY."

   Nereálné... Málokterá politická strana nebo hnutí na tento požadavek dobrovolně přistoupí. Muselo by to být nařízeno zákonem, který ale v PČR bez získání potřebného počtu hlasů neprosadíte....

   Smazat
  2. NÁS TU NEZAJIMÁ,JAK TO NEJDE PIŠTE JAK TO JDE,

   Třeba toto.
   Požadujme,aby strany a hnuti,které zpronevěřuji penize na námi placených webech,kde odmitaji otevřit diskuzni rubriky v naději,že se vyhnou odpovědnosti daly do svých programů realizaci zákona,kterým se peněžni prostředky převedou pro potřeby webů voličů,aby vypadaly jako tady vzorově NR ,jinak je volit nebudeme ba co je horši NESMIME!

   Smazat
 10. 1) Obávám se, že v komentářích k článkům na NR není potřebný prostor k diskuzi k Vašemu "Národnímu programu", nemluvě o tom, že případná diskuze k jednotlivým bodům NP bude značně roztříštěná a vzájemně nepropojená...
  2) Ale i tak, zkuste dát, pro zkoušku, k diskuzi jeden z prvních bodů...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiteli,to neni NÁŠ program to je NÁRODNI PROGRAM.

   Tak se nedistancujte a nečekejte,že to někdo za vás zajisti a vy jako budete stát vedle jak ta jedle!
   To bude buď kolektivni tvorba nové politiky nebo si můžete dát jimi ¨do nosu kruh a budete dál jen poslešný dobytek ,tak jak ho bude dále polit.třida prolhaných a sprostých Šmejdů vodit za nos a nikdy jinak!

   Smazat
 11. Odpověd a druhý bod NP k diskuzi o opravdové prima slámě máte dole.
  Nejenom vy pane 13.32,ale i všichni ostatni co vás tu je máte a to ve svém vlastnim zájmu ,přiležitost dát slovo do pranice ve které o něco opravdu půjde!

  OdpovědětSmazat
 12. Nesundávejte trenýrky brod je daleko,kromě toho je to uskutečnitelná VIZE,jinak se tu budete mrcasit a nic z toho.Shrbené hřbety budou standart!

  OdpovědětSmazat
 13. Přečetl jsem si pouze titulek a dál nemusím. "Oč jde v ČSSD"? Znám odpověď. ČSSD jde, stejně jako všem ostatním, řádně a poctivě zvoleným stranám pouze a jenom o jedno jediné a to je blaho této země. Pracují pro nás do roztrhání těla, aniž by také pomysleli sami na sebe. Díky, velevážení zákonodárci !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K roztrhání těla dojde vlivem přežrání za naše peníze.Kdy prasknete, čuňata??? Zum Befehl, Herr Oberst !!!

   Smazat
 14. To drahy lidový komentátoře víme všichni,že ČSSD nás voliče má ráda,no a máte tam ještě něco dalšiho?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám. Také pan Babiš je tady pro nás a nese kvůli nám svoji kůži na trh. Je to dobrák.

   Smazat
  2. ANO budeme muset volit tradični velkou a malou stranu.Ať žije Au bude líp!

   Smazat
  3. Já bych navrhovala,aby tento web a jeho vedeni posbiralo odvahu a sepsalo požadavek na všechny politické strany co jich jenom je s tím,že zdejši diskutujici občané voliči navrhuji otevřeni nefunkčnich diskuznich rubrik na webech politických stran a hnuti které si platime s připadným odůvodnměnim proč to nejde.
   Odpovědi těch podvodniků bz se tu mohly vyjimat
   Do těchto zktivit by se mohlo zkusiot zapojit na př pani Procházkovou a taky se ji zeptat co o tom soudi a zda i ona nemá nějaký návrh v tomto směru.

   Smazat
 15. NAPSAT BY SE MOHLO I NA PŘ KDYSI SLAVNÉ STRANĚ ČSNS,

  která má heslo

  K LIDU NÍŽ S LIDEM VÝŠ

  ,ale jejich web i když je prý pěkný nemá rovněž pokud víme ty diskuzni rubriky otevřeny.
  Na co tam čekaji neni známo,ovšem zdá se že se tu objevuje jejich člen prý pod jmenem Buffer.
  Tak at se nestydi a řekne nám tu co se tam vlastně děje a co vlastně budou chtit dělat a kdo je přitom vede..

  OdpovědětSmazat
 16. OBJEVUJE SE TU I ANS,ALE TI JSOU ZABEJČENI A NECHTĚJI

  žádné voliče ,nebot voliči je prý odmitli volit a oni se urazili nebot nemaji jako starši lidé tu flexibilitu a už neumi rychle reagovat na potřeby doby.
  No jestli voliče nechtěji tak je to pak jejich věc,když si stači sami.
  Tady přes ně vlak jet nemusi, nebot v jednotě NP je sila a jiná tu zdá se prozatim neni..no nemáme tu pravdu co?

  OdpovědětSmazat
 17. OKAMŮRA BY MOHLA TÉŽ MIT ROZUM,ALE JE TO INDIVIDUALISTA

  ten je jak urvaný vagon a mysli si že ti to všecko zarobi sám.
  No mohli bychom mu pomoct,ale jak je o něm ten čertik a nechce za živého boha mit v Parlamentu většinu ,aby to fakt rozfofroval jak v rubani a jak by mu slušelo vylézt s tou kolektivni tvorbou poliiky to je taky ve hvězdách, nebot se veze jenom na těch araboafričanech a o ostatni nevi vůbec nic nebo se tu pleteme co?

  OdpovědětSmazat
 18. Jaksi jste tu ztichli,.to už se nikdo nechce bit za naše penize?
  Vite co by každemu připadlo, kdyby se aktivizoval bod NP Nr.4?¨
  No božičku to nikdo nechce vydělat měsičně as 9 000 navic?Pak si nestěžujte,že nemáte na nájem a musite si kupovat suché rohliky!
  Tak co borci zvednete ty krovky nebo taky ne?

  OdpovědětSmazat
 19. Co k nim napsat euhujeři vítači vlastizrádci.

  OdpovědětSmazat
 20. O koryta a o zničení naší vlasti a pomoc při likvidaci EU. O to jde Hamáčkovi a Pochemu, mají to v popisu jejich práce soc.dem, která vyměnila ochranu dělňasů za ochranu tzv."uprchlíků", respektive dobyvatelů EU. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 21. Co tedy budeme jako občané voliči muset ve vlastnim zájmu prosazovat a opakovat stále i na tomto webu.

  PRYČ SE LŽIVÝMI MASOVÝMI OHLUPOVADLY TISKU A TV,KTERÉ OBTĚŽUJI OBČANY FALEŠNÝMI A ZÁKEŘNĚ ZKRESLOVANÝMI INFORMACEMI S CILEM UKRADENI HLASŮ VOLIČŮ VE PROSPĚCH VŠEHOSCHOPNÝCH POLITICKÝCH ŠMEJDŮ!

  Žádejme misto toho naši občanskou přimou demokracii ve formě otevřeni diskuznich rubrik na webech politických stran a hnuti a nesmime ve vlastnim zájmu volit nikoho kdo to nebude mit v programu.
  Žádejme,aby si ty strany,které chtěji být zvoleny osvojily do svých programů

  NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ,kde to je jako bod NP Nr.2.

  pro který musime zacit hledat sil k jeho podpoře a prosazováni.
  Demokracie je diskuse a nebudeme nesvobodnými otroky totálni cenzury hrozici od prý našich zástupců,kteři byli zvoleni informačnimi podvody!

  OdpovědětSmazat
 22. ČSSD zrazovala vždy své levicové voliče , proto vznikla KSČ v roce 1921, zradila i po II.světové válce proto vyhrála volby drtivě KSČ, parlamentní převrat organizovaný v roce 1948 pravicovými ministry se jim díky Benešovi(ten ctil parlamentní demokracii padni komu padni)taky nepovedl. Ale náš obyčejný "nasraný" neprivilegovaný volič raději nepůjde k volbám , nebo raději bude volit miliardáře, než by volil KSČM, která než komunistická je dneska sociálně demokratická. Takže volte ANO (NE)bude líp.

  OdpovědětSmazat
 23. Ano, jsem pro referendum hrstičky členů soc. dem. o rozpuštění strany. Nic zaprodanějšího kapitálu neznám - mimo "mocenských sloupů" státu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.