Reklama

středa 23. května 2018

Okamura na tiskovce setřel vykladačku pravdy z ČT, která obhajovala Marakéšskou deklaraci

Tomáš Vyoral
23.5. 2018   Rukojmí
Další "profesionální" výkon podala redaktorka ČT na tiskové konferenci SPD. Spolu s položením dotazů totiž začala, jak jsme u ČT zvyklí, narovnávat pravdu a obhajovat Marakéšskou deklaraci, o níž se šíří, světe div se, hoaxy. Včera redaktorka České televize (bohužel jsem nepochytil její jméno) opět předvedla, že naše (spíše jejich) nedotknutelná státní televize je spíše než zprostředkovatelem informací jejich vykladačem.
Kromě položených dotazů, na tiskovce běžných, totiž začala před kamerami ČT obhajovat Marakéšskou deklaraci a vysvětlovat, že není přece vůbec nebezpečná a proimigrační (jak předtím tvrdil pan Okamura), ba naopak, že už to vyvrátily různé weby, ministr Metnar a že je to oficiální hoax a Tomio citoval asi z Parlamentních listů... Jaké překvapení asi museli ve státní ČT zažít, když Tomio vytasil český překlad této deklarace, který si nechal zpracovat. A slečna pionýrka oddaná jedinému správnému názoru vedenému z Bruselu a Washingtonu byla nahraná...

Níže přikládám přepis dalšího pokusu o narovnávání (výklad) pravdy ze strany České televize

Redaktorka ČT: "A k té Marakéšské deklaraci, o které vy jste mluvili, vy jste citovali z Parlamentních listů pravděpodobně, ale tato informace o tom, že by se mělo jednat o podporu migrace, tu už vyvracují i různé weby. Je to oficiální hoax. Už i pan ministr Metnar řekl, že se jedná o právně nezávazné politické dokumenty, které neznamenají přijímání žádných nových závazků, naopak, že se k tomu zavázaly africké státy, že budou více podporovat boj proti nelegální migraci. Tak jenom na vysvětlení toho, co jste tady vy na úvod vaší tiskové konference říkali."

Tomio Okamura: "Tak děkuji za ty otázky. Tak mě spíš překvapuje, že ČT asi nemá k dispozici oficiální překlad té Marakéšské deklarace. Já ho tady k dispozici mám v češtině a dokonce i vyžlucený, takže my jsme si ho od překladatele nechali udělat v SPD. Takže my nevycházíme z Parlamentních listů a nevycházíme ani z nějakých domněnek ČT, ale my to tady máme, a dokonce mám ty pasáže vyžlucené. Takže rád ČT seznámím tedy s překladem, pakliže ho nemáte k dispozici a trvám na tom samozřejmě, co jsem řekl. Je to proimigrační dokument, je to dokument, který ohrožuje bezpečnost ČR..."
Ať je tomu, jak chce, myslím, že vysvětlivky pod čarou nejsou na tiskové konferenci ze strany ČT úplně na místě, zejména pokud se redaktorka opírá o "různé weby" a ministra Metnara... Ostatně ať si čtenář udělá názor sám, níže uvádím několik citací z této deklarace, kterou si každý může přečíst v originále ZDE (případně v překladu ji přinesl "zakázaný" proruský dezinformační server Aeronet a převzali jej i další zakázané proruské dezinformační weby).

Ptám se, proč překlad nepřinesla ČT nebo některé mainstreamové médium, Bakaloviny?

Výňatky z Marakéšské deklarace:

"Zvýšená pozornost věnovaná boji proti xenofobii, rasismu a diskriminaci: partneři vynaloží úsilí na potírání těchto jevů a na podporu vyváženého mediálního narativu o migraci a diasporách založeného na faktech a zdůraznění jejich pozitivního přispění k rozvoji společností v zemích původu, tranzitu a v zemích určení..."
...

"Cíl 4: Podporovat usnadnění postupů vydávání víz"
....

"Cíl 3: Podporovat pravidelnou (zde myšleno legální / poznámka TV) migraci a mobilitu, zejména mladých lidí a žen mezi Evropou a severní, západní a střední Afrikou v rámci těchto regionů..."
...

"Partneři z Rabatského procesu opakují své dodržování závazků vyplývajících z mezinárodního práva v EU oblasti návratu a zpětného přebírání a připomínají význam udržitelného opětovného začlenění. Opakují svoji podporu principu nenavracení (migrantů do zemí původu proti jejich vůli) a souhlasí s tím, že upřednostňují dobrovolný návrat (migrantů)."

Tak jak je to s tou Marakéšskou deklarací, slečno pionýrko?

36 komentářů :

 1. Proti jejich vůli nenavracení migrantů a jejich rozdělování v EU dle čehokoliv, kromě přání hostitelských zemí. Ty musejí jen poslechnout a platit jim sociální příspěvek větší než je průměrný důchod dané země (V4). Zato se lidem těchto zemí dostane od nich kulturního obohacení, jako se děje již dnes v mnoha státech EU. Dle ministra za ANO a redaktorky Čt, Marak. smlouva není závazná. Avšak v případě odporu některých států vůči ní a přijímání migrantů z Afriky, si to s nimi EU vyřídí a tyto státy budou za to tvrdě platit. Jak ostatně nám již Evropští vůdci z Bruselu plus Merkel a Macron dávno oznámili. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. https://uloz.to/live/!ruOQawVXPAPO/italie-kdyz-imigranti-nedostanou-co-zrovna-chteji-drancuji-a-rozbiji-co-se-da-1-dil-mkv-avi-mp4


   https://uloz.to/live/!DDfxKJLgVXoY/kdyz-imigranti-nedostanou-co-chteji-2-dil-mkv-avi-mp4

   Smazat
  2. Víte, mně připadá dobře, že se migranti chovají tak, jak se většinou chovají. Představte si, že by přišli, nic zlého nečinili a jen se pokojně množili. Co by se s tím asi tak dalo dělat? Ovšem nebezpečného násilníka můžete v sebeobraně likvidovat, nebo ho alespoň štandopede poslat, odkud přišel.

   Smazat
 2. ČT je banda dementů a hajzlů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V ČT pracujú proti svojej vlastnej propagande zamestnávaním ideologických dementov. :-)

   Smazat
  2. 20:59 Naprostý souhlas. Krkavčí Hory zrušit. Jak může ten sajrajt někdo platit a brát vážně.

   Smazat
 3. Přesně tak Okamura má pravdu doufám že to dojde většině Čechů.

  OdpovědětSmazat
 4. Rozumím-li tomu správně, tak migrační krize přestává být krizí, protože ji Evropa nedokáže vyřešit, ale stává se z ní legálně povolená migrace všech možných Afričanů.Evropské politické špičky tak souhlasí s nadále probíhající postupnou islamizací Evropy a požehnaly její legalizaci.To je začátek konce evropské kultury a existence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přátelé vždyť je to pořád dokola. Jednou vyhrávali křesťané a silou prosadili křesťanství na obou Amerických kontinentech, nebo křižáci prosazovali křesťanství v Arabském světě. Teď vyhrávají Arabové, tedy muslimové a tak prosazují islám. Vždy ten kdo vyhrává nebo kdo je slabší musí přijmout pravidla silnějšího. Vždycky to tak bylo a pokud bude člověk člověkem, tak to tak i bude.Je to nepříjemném, ale je to tak. Jednou se to třeba zase otočí možná jiným směrem.

   Smazat
  2. 21:56 Co to tu píšete Česká zem patří Čechům a jestli je tu Babiš pustí tak mu to u voleb ukážou. Nějaké příště už by po islamizaci nebylo rozumíme si vítači.

   Smazat
  3. Všem už musí být jasné, že, nejde o migrační krizi, ale o migrační projekt EU :(

   Smazat
  4. 22:11 vidím, že jsi nepochopil co jsem napsal a rozhodně nejsem žádný vítač.

   Smazat
 5. Jde o likvidaci eura, aby jedinou celosvětovou měnou byl dolar, který tisknou Rockefellerové, tzv. FED, tedy US federální banky, která je ryze soukromou společností a federálního na ní je pouze název a výrobna otroků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mensi oprava, Rockefellerove jsou B-cko, hlavni silou jsou Rothschildove.

   Smazat

  2. Rothschildové

   Rothschildové jsou dynastie židovských finančníků původem z Německa. V průběhu doby byli a jsou činní v mnoha ekonomických a hospodářských oblastech, mimo jiné v investičním bankovnictví a vinařství. Tento rod německých Aškenázyů původem z Frankfurtu nad Mohanem, v 18. století rozšířili své aktivity po celé Evropě a některým z nich byly uděleny rakouské a britské šlechtické tituly.

   Zakladatelem dynastie Rothschildů je Mayer Amschel Rothschild (původním jménem Mayer Amschel Bauer, 23. února 1744 Frankfurt nad Mohanem – 19. září 1812 tamtéž). Zkušenosti ve finančnictví získal u bankovní rodiny Oppenheimů v Hannoveru. Po smrti svého otce Mosese Amschela Bauera zdědil jeho obchod ve frankfurtském ghettu a přejmenoval se na Mayer Amsel Rothschild, podle červeného štítu, který visel před otcovým domem. Postupem času se stal velice vlivným a bohatým finančníkem, zvláště díky výnosným obchodům a transakcím a také díky tomu, že se stal správcem obrovského majetku lantkraběte Viléma I. Hesenského.

   Mayer Amsel Rothschild se 29. srpna 1770 oženil s Gutele Schnapperovou (1753 – 1849), měli spolu pět synů a pět dcer. Své finanční impérium rozšířil za hranice Německa tím, že syny poslal do pěti měst v různých evropských zemích, aby tam začali podnikat (Frankfurt nad Mohanem, Vídeň, Londýn, Neapol a Paříž). V případě nepříznivé situace v jedné zemi si měli bratři navzájem pomáhat, což se opravdu dělo, po celou dobu jejich života úzce spolupracovali; každý ve své nové vlasti založil novou větev rodu. Rodinné bohatství mělo dále být zachováváno prostřednictvím dohodnutých svateb mezi bratranci z prvního nebo druhého kolene, hlava rodiny měla zůstat ve Frankfurtu. V roce 2005 byl Mayer Amsel Rothschild označen časopisem Forbes jako sedmý nejvlivnější podnikatel všech dob a jako „zakladatel mezinárodního finančnictví“

   Smazat
 6. Redaktory ČT bych nenazval vykladači pravdy, jak je v titulku, ale spíš vykradadači pravdy. Mají opravdu talent vykrást z informace i část pravdy, která v něm je a vytvořit dezinformační blábol. A "oficiální hoax" je lidové pojmenování pro zpravodajství ČT. :)

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 7. Já bych Okamuru volil hned, akorát nevím, kolik Škarků a Kočích se mu tam natáhlo. Minule snad ze 16 posranců, bylo 14 bakaloidů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí jeden bakaláč v čele socdem.

   Smazat
 8. Vykladač snú p.Okamura s jeho překladateli vědomě ohlupuje lidi.Redaktorka Čt a všichni zminěnì vědi,na rozdil od p. Okamury,že dokument z Marakéše je jen formálni dokument,bez právni vymahatelnost.Deklarace je jen o dobré vůli států!.Neni to závazná mezinárodni smlouva jenź by obsahovala kontrolu,vymahatelnost a sankce v připadě neplněni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. května 2018 23:23
   „Deklarace je jen o dobré vůli států!“
   To jistě, např. státy mají dobrou vůli:
   ■Podporovat a posilovat cestu k pravidelné migraci na základě účinných systémů občanské registrace a podpory mobility
   ■Podporovat usnadnění postupů vydávání víz
   ■Podporovat opatření zaměřená na posílení ochrany uprchlíků
   Těch zásad je mnohem více. Nic se nepředepisuje, vlády samy najdou způsoby, jak tyto body zavést do života. Pomocí lží, lstí, jakkoliv. Babiš na to má čtyři roky. P.K.

   Smazat
  2. 23:23 S tím pojmem "dobrá vůle států" zacházíte dost velkoryse. Pokud vím, tak tu deklaraci neprojednala ani vláda, ani parlament, natož aby se k ní vyjádřili občané v referendu. Takže to byl projev "dobré vůle" jen ministra Metnara.

   Smazat
  3. 23:23 Když je to jen o dobré vůli tak proč ji podepsal? Vy jste vykladač snů. Pan Okamura má pravdu.

   Smazat
  4. 23:23 A teď pepku vyskoč a zameč !

   Smazat
  5. Víte, že pro mocenské vymáhání plnění jakékoli deklarace stačí, že se určitá země účastnila a nevystoupila s kritikou či protinávrhy? Právně vymahatelná a závazná jistě tato deklarace není, ale mocensky vymahatelná je vemi dobře. Asi jako naše "závazky" plynoucí z členství v NATO. V Bruselu či Washingtonu někdo zavelí a vláda jako jedno To uctivě udeří čely o zem a vykoná poslušně rozkaz.

   Smazat
 9. Dnešní mladí lidé, např. studenti, zmanipulovaní ultralevicovými ideologiemi, v pozici užitečných idiotů, kteří dnes protestují proti Zemanovi, volí Drahoše, plivou na Rusko a adorují USA a EU, brzy procitnou. To probuzení bude však velmi bolestné a vykoupeno vlastní krví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pak se divíme, že jich u maturit 22% vyhučí z matiky a z češtiny.

   Smazat
  2. 23:30 Zmanipulovaní jsou nejen mladí lidé. Co třeba vy, když považujete levicovost za cosi odporného? Jak můžete považovat za "ultralevičáky" mladá zblbla, která skákají, jak "demokratická" pravice píská? To co popisujete je přece typické chování "správných pravičáků".

   Smazat
  3. Anonymní 23:30

   Asi by bylo dobré ujasnit si napřed, co je to ta levice a co pravice. Já to vidím zhruba takto - pravice je politický směr, prosazující tradiční rozdělení společnosti na vládnoucí třídu a ovládané, přičemž usiluje o společenský řád zajišťující stabilitu tzv. elit a udržení jejich moci nad ovládanými(zachovat a podporovat růst bohatství bohatých a udržovat chudobu chudých).
   Levice jako protipól je politický směr, usilující o odstranění tohoto rozdělení společnosti a prosazování zájmů ovládaných ke zbavení se jejich poddanství vůči vládnoucí třídě.

   Souhlasíte s takovou charakteristikou? Pokud ano, domníváte se, že přívaly pozitivně diskriminovaných lidí odlišných kultur do Evropy jsou podporou zájmů neprivilegovaných Evropanů? Pokud ano, jak a čím?

   Smazat
  4. JK To je právě likvidace levice nově příchozí dostanou velké prachy za nic státní ochranu a budou volit svoje chlebodárce s neomarxisty s eu na věčné časy a nikdy jinak.

   Smazat
  5. 7:07 JK Naprostý souhlas. Proto nazývat "ultralevičáky" a "neomarxisty" právě ty, kteří prosazují pravicovou politiku, je nebetyčná hloupost. Těmito nálepkami se pravice snaží odklonit pozornost od sebe a přesměrovat nespokojenost lidí proti všemu levicovému. A zmanipulovaný blb je každý, kdo na to skočí. Viz např.příspěvky 23:30 a 11:09.

   Smazat
  6. 23:30 Neprocitnou. Dav má historickou paměť 14 dní. Až přijdou nepříznivé okolnosti, tzv. studenti si trochu zkorigují světonázor a budou se všemu přizpůsobovat stejně jako ostatní. Lidí jako Jan Hus je málo.

   Smazat
 10. ČT není vykládačem pravdy, ale vylhávačem - tedy jen malá oprava. Ale může za to medializátorský ánsámbl, direktor, direktoriát či je to norma vlády diktatury kapitálu? Proč bychom měli žít v pravdě, když lež více vynáší a méně bolí?
  Zmanipulovanost občanů je vskutku zarážející. Když je Okamura označen za pitomce, příliš mnoho lidí to považuje za korektní. Když prezident jednoho, navíc nejmenovaného medializátora označí z idiota, je z toho pozdvižení a oč je toto označení trefnější, o to více je ostouzen ne ten blb, ale prezident. A tak se nedivím, že Němci v dobách 3. Říše a A. Hitlera tak - pro nás neuvěřitelně - podlehli propagandě. A nyní vidíme, jak je to snadné i u nás. Prostě propaganda, třeba ČÉTÉ, o pravdivosti její propagandy, je docela účinná. A kdože pak je za idiota?

  OdpovědětSmazat
 11. V dějinách lidstva už jednou probíhala masová, organizovaná "imigrace" z Afriky. Tehdejší plantážníci v USA potřebovali pro rychlé zbohadnutí levnou pracovní sílu. Dnešní plantážníci v EU nepotřebují levnou pracovní sílu, té je mezi nezaměstnanými dost. Potřebují penězovod ze státní kasy do vlastních kapes. Nškdo přece musí nešťastným imigrantům zajistit ubytování, stravování, školení, oblečení, zdravotní péči. Plantážníci to zajistí a stát (občané) to rádi zaplatí. Otroci v USA vyráběli, vytvářeli hodnoty a z jejich práce plantážníci bohatli. V EU se otroky stávají občané, moderní "plantážníci" bohatnou z jejich práce. Dovezení imigranti jsou jen nástrojem, jak se k těm státním penězům dostat. Žádného plantážníka samozřejmě vůbec nezajímá budoucnost otroků. Jde mu jen o rychý ziska a vlastní prospěch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:57 Když vůbec nic nechápete, tak byste měl mlčet. Ledaže byste byl z neziskovky.

   Smazat
  2. 16:26 Obávám se, že nechápavost je na vaší straně. A neziskovky patří mezi popisované "plantážníky". Kdybych mezi ně patřil, těžko bych je kritizoval, nemyslíte?

   Smazat
 12. Metnar tvrdil, že nic takového jako je Marakéšská deklarace nepodepsal. Proto by bylo dobré mít kromě českého překladu deklarace k dispozici i autentickou signaturní doložku této delkarace. Pochopitelně, že co není podepsáno kompetentní osobou, postrádá jakékoli závaznosti. Okamura se musí naučit právní principy, chce-li posilovat svoji hodnověrnost.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.