Reklama

.

.

úterý 15. května 2018

Otevření Krymského mostu - živě

15. 5. 2018, Ďouba, RT

Krátká info (aktualizováno 16:17):

Záznam (původně živého přenosu):
Aktualizováno (díky komentáři jednoho z našich čtenářů): Stavba mostu, 27 měsíců za 3 minuty

16 komentářů :

 1. Je úžasné sledovat svobodný národ!

  Mít ten pocit svobody jaký mají Rusové. To je jen vzdálený sen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:46 Máte můj souhlas !

   Vymazat
  2. 14:46 Přesně tak jak bych si to přál a ne se hrbit před cizáky.

   Vymazat
  3. Vystihl jste to naprosto přesně!

   Vymazat
 2. Prezident, který je zdatný řidič jak náklaďáku tak i plně schopný v řízení státu s prezidentským systémem, je Rusům darem z nebes. My se takového, jak prezidenta, tak i systému nikdy nedočkáme. Stále se plácáme v naší Kotlince ode zdi ke zdi. Snad jen T.G.M. by mu mohl být roven. Komu Masaryk odmítl podat ruku, ten byl v politice i běžném životě, odepsaný. Například ministrovi Slávikovi se to stalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezoufejte! Každý může začít u sebe! Nutí nás rozhlas i TV poslouchat anglosaskou hudbou? Vykašleme se na ni a poslouchejme naše lidové písně nebo i moderní hudbu, ale s našimi slovanskými texty! Jsou kina plná amerických filmů pro děti? Vykašleme se na ně a čtěme dětem pohádky nebo jim pouštějme naše původní slovanské (i černobílé) pohádky! Nosí všichni trička s anglickými texty a americkými vlajkami? Vykašleme se na ně o opatřme si trička se slovanskými nápisy, a třeba i v azbuce, nebo s vlajkou ČR? Jsou obchody plné chemikáliemi nadupaných potravin? Vykašleme se na ně a zkusme kupovat naše potraviny (co se dá) ze statků a od malopěstitelů....Nemusíme sklánět hřbet. Vždy můžeme něco dobrého pro posílení našeho slovanského ducha a našeho sebevědomí udělat. Naše vlastizrádné politiky nepředěláme. Vykašleme se na ně. Stejně skončí v pekle. Pracujme každý sám na sobě nebo v rodinných buňkách.

   Vymazat
 3. masaryk bol iba súčastou jedneho projektu a tiež bol iba figúrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sakra figurka. S lotrinci zatočil rozhodujícím způsobem, trvale.

   Vymazat
 4. Silniční část mostu byla postavena za 27 měsíců. Maně se mi vybavilo podobná doba obléhání Leningradu. Člověk se neubrání srovnání, jaký rozdíl je mezi ničením a vražděním lidí ve válce a budováním něčeho užitečného pro budoucí generace v době míru. To by si měli uvědomit všichni naši "jestřábi" a čarodejnice, jako Němcová, Langšádlová, Černochová, Šlechtová...

  Časosběrný snímek těch 27 měsíců stavby, stěsnaný do třech minut, najdete tady:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=hDbR-_tEmr4

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Doubaliku, dekuju Vam. VJ

  OdpovědětVymazat
 6. Každopádně je to obrovské stavební dílo,co si může málokterý stát dovolit,ale také mít na to mozky a techniku.Takže řeči o zaostalosti,neschopnosti Ruska,byly vyvrácené.

  OdpovědětVymazat
 7. Je to ohromné dílo v rekordním čase ! Jak my ,češi, vám, rusům, závidíme Vladimíra Vladimiroviče ! Ať mu jeho zdraví ještě hodně dlouho slouží naplno !

  OdpovědětVymazat
 8. Obrvoské dílo, obrovské náklady. Přitom celý most i s navazujícími komunikacemi bude stát o něco méně, než podle slov Nulandové utratily USA za Majdan. Takový je rozdíl mezi utrácením v zájmu společenství a nebo v zájmu nenažranců.

  OdpovědětVymazat
 9. Dobrý den pane Ďoubalíku,
  moc Vám děkují za krásné video z otevření Krymského mostu. Vidět Putina jako řidiče Kamazu, to se jen tak nevidí. V příštím roce má být otevřen ještě železniční most a tak v cestě na Krym už občanům České a Slovenské republiky nebude nic bránit, aby tam mohli trávit krásnou dovolenou. Vlakové spojení Rostov na Donu - Simperopol bude určitě.

  OdpovědětVymazat
 10. Počitám,že už se učí jezdit s lokomotivou,aby to bylo příště opět stylové

  OdpovědětVymazat
 11. U nás v ČR jsme s ministrem Tokem a Babišem postavili za 5 let 2 km dálnice, ostatní peníze si papalášové rozkradli. Všem Rusům, blahopřeju k takovému dílu, u nás nemožné snad jedině mít Putina.

  OdpovědětVymazat