Reklama

.

.

neděle 6. května 2018

Pavel & Štětina: Proč tak lžou?!

Radim Valenčík
6.5.2018  blog autora
Lžou nejen moc, ale i hloupě. Nejlepší je ty, kteří chtějí zavést cenzuru, nechat mluvit a dobře poslouchat, co říkají. Tak třeba toto:


Generál Petr Pavel: ""Rusko je nešťastné ze současného světového řádu založeného na západním typu liberálních demokracií a snaží se ho změnit tak, aby se více shodoval s jeho národním modelem společnosti," řekl Pavel."  
Viz: https://www.novinky.cz/domaci/471009-pavel-rusko-je-nespokojene-se-stavem-sveta-proto-je-proti-nato.html

Takže, pokud tomu rozumím, co říká pan generál, máme u nás přímo vzorovou liberální demokracii. A jak taková liberální demokracie funguje?

Europoslanec Jaromír Štětina: ""Paní premiérka (Theresa Mayová) obvinila cizí mocnost. Já si myslím, že v zemi, kde vznikl James Bond, mají tam agenta 007, mají určitě fungující tajné služby, bez nichž by to paní premiérka neřekla. Ani nemohla říct, mně řekly tajné služby to a to. Británie je vyspělá demokracie a premiér si tam nemůže dovolit lhát," obhajuje postoj Británie český europoslanec za TOP 09 a STAN Jaromír Štětina..."
Viz: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/471090-obeti-utoku-na-syrskou-dumu-exhumuji-kvuli-vysetrovani.html

Takže, pokud rozumím tohoto, ta liberální demokracie, resp. ta "vyspělá" Štětinova demokracie funguje tak, že premiér může říkat cokoli. Třeba i to, co přivede svět na pokraj války. To, co může vést ke zničení celé země a zplodit takové zlo jako ISIS (jak to předvedl předchůdce Mayové Blair). A povinností všech je věřit mu to. Slepě, protože ve vyspělé demokracie přece nelze prověřovat, co říkají tajné služby. – Obávám se, že Štětina z britské literatury čel jen Fleminga, že žije v pohádkovém světě agentů 007, že Orwella raději ani neotevřel.

Ale to ještě není všechno. Tito opěvovatelé "liberální" či "vyspělé" demokracie současně požadují, aby prezident, který má nad hlavou vyvěšené "Pravda vítězí", lhal. Aby neinformoval veřejnost o tom, co mu sdělily tajné služby a co se rozchází s tím, co se tvrdilo.

Nějak nám ten obraz "vyspělé liberální demokracie" bledne a hoši (ale i děvčata, abych nezapomněl třeba na Němcovou, která dotaz na to, co je pravda, považuje za vlastizradu) se nějak zamotávají do labyrintu lží. Možná, že by se Štětina mohl míst na bondovku podívat na film se stejným názvem Labyrintu lží s DiCapriem v hlavní roli, aby získal širší představu o tom, jak pracují tajné služby vyspělých liberálních demokracií, viz: https://www.csfd.cz/film/232535-labyrint-lzi/prehled/

Nejde o to, abychom se pobavili nad hloupostí druhých, jde o pochopení toho, o co jde a co bude:
Výše uvedené je dalším dokladem toho, jaké důsledky má to, že degenerující jádro současné globální moci v několika vrstvách od sebe vylikvidovalo všechny potenciální reformátory, tedy ty, kteří by se mohli pokusit o nápravu zla a přesměrovat vývoj k jiné než konfrontační alternativě. Výsledkem je, že všechny kategorie slouhů (tj. v mém členění: slouhové, slouhové slouhů a poskoci jádra globální moci) předvádějí to, co předvádějí. Každý, kdo si uchoval aspoň trochu rozumu, totiž nedokáže takové moci sloužit, aniž by se pokusil ji napravit. A pokud by se ji pokusil napravit, zadupou ho tupí slouhové různé kategorie, aby na tom demonstrovali svoji loajalitu. Nedivme se, že ten, kdo se nachází v dosahu fungování jádra současné globální moci jako její přisluhovač, blbne. Blbne tak, že se stává komickým, i když to zase tak veselé není, protože jde o naše přežití.

Co dělat? Nyní jsme ve fázi zrání odporu na základě pochopení toho, o co jde. Většina normálních lidí si zatím neuvědomuje, jak zdegenerovala současná globální moc, která se snaží rozhodovat o našem bytí či spíše nebytí, v jak nebezpečná fázi vývoje civilizace se nacházíme. Pořád si nechce připustit, že to ještě není tak hrozné, i když intuitivně cítí, že se děje něco velmi nedobrého. Proto je potřeba na konkrétních příkladech ukazovat, jak se všeobecná degenerace včetně morální projevuje i v degeneraci intelektuální, zkrátka v tom, že současní papaláši již o několik koňských délek předstihli i Jakeše. O jejich morálním úpadku raději ani nemluvím.

Podle jejich plodů je poznáme. Oni už tak zpitoměli, že nedokážou ani mezi sebou cenzurovat největší projevy své hlouposti. Čím větší hloupost, tím větší projev loajality nahlíženo tím, jak to vidí oni sami zevnitř. Mj. není divu, že z tohoto pohledu se jim Putin jeví jako génius, i když je to jen normální člověk řídící se jako většina lidé normálním rozumem.

Neuspěchejme zrání. Většině lidí a nejen v naší zemi bude teprve postupně docházet, co se děje. Nyní je spíše čas na to shodnout se na cestě pozitivního řešení problémů, tedy na přitažlivé, realistické a optimistické vizi, jejíž základní koncept lze podrobit diskusi.

- - -


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5699-pavel-stetina-proc-tak-lzou.html

50 komentářů :

 1. "Mnoho politiků si myslí, že musí respektovat sami sebe, protože je voliči zvolili, jsou tak ochotni věřit všemu, co řeknou." .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SVĚLÝ PAN VÁLEČNÍK TENTOKRÁT PÁLI ZE VŠECH HLAVNÍ
   Tak si občané voliči představuji skutečné zásahy do ztrouchnivělého těla jmenovaných neomarxistů!


   Teprve dnes se začiná uvažovat,proč politická třida sprostých Šmejdů,která ukradla voličům záludným a zákeřným lhanim pomoci zglachšaltovaného tisku ,jejich hlasy při volbách, cpe všude své kreatury ze kterých je občanům spatně a rádi by je spiše poblili než je volili,aby se stejně dřive nebo později konečně ukázalo,že podvodnickým způsobem "UPRAVENÉ" volby jsou ve skutečnosti neplatné nebot budou brzy pod cenzurou,při byla procházka komunismem jen procházkou růžovým sadem úplně zdemolovány!!.
   To,že si ti politikové nedali do svých bobkových listů tzv Programů,že nás budou drtit výsměchem panu MARXOVI zrovna na jeho oslavě narozenin neomarxismem diktatury prý humanistů potažmo islamistů je jasným faktem podvodu,kdy neinformovaní voliči jsou VYNUCENI volit naprosté zvrhlíky,kteři si převlékaji kabáty jako ponožky!

   ŽE TADY MUSI POMOCI BRZY ČESKÁ ŠKOLA MISTO FRANKFURTSKÉ UŽ JE JASNÉ JAKO VYCHÁZEJÍCI SLUNIČKO.

   Pokud tuto školu vezme národ Brouků za svou a nauči se křižit kusadla stanou se jeji protagoniste té školy NESMRTELNÝMI a to bude ten pravý

   Solidarismus čili solidárni společnost pro všechny a basta fidli!No ni?

   Vymazat
  2. Vyhledem k tomu,že režimni tisk trpí cenzurou

   a nechce ve všech novinácjh psát co je to ta obluda neomarxismu,která vítězi zejména tim,že poráži našeho spojence AMERIKU,zkusime tu dát odkaz.Pokud se to povede je to fakt prima jahoda k sežráni!

   https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

   Vymazat
  3. RAKETOVÉ DĚLOSTŘELECTVO PANA DOCENTA LETI PŘIMO

   do zadku neomarxistům a když tam je a trči je krásně vidět hvězdičku zápalné šňůry vedouci k náloži dynamitu a ta udělá ten bordel co chce naordinovat ta politická třida sprostých Šmejdů nám neviným dušičkám a ovečkám ČR občanů voliců

   NAPROSTO NEPOLITICKÉ SPOLEČNOSTI osv.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Lžidavid s lžidvořákem? To je vcelku logické, když uvážíme kdo jejich web provozuje - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
 2. "Když pravicový politik tvrdí něco, co není pravda, nečervená se." .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedělejte si iluze!Levicovej jakbysmet.

   Vymazat
  2. 12,34 já tady kromě ztučnělých a líných komunistů jinou levicovou stranu široko ,daleko nevidím, vy ano?

   Vymazat
  3. Kdyz vy tady vychazite furt z presvedceni, ze:

   ODS, TOP09 = pravice

   SocDem = levice

   muzete mi nejak vysvetlit, jak jste k takovemu blabolu dosli?

   Vymazat
 3. Základní vizí - podle mě - je, abychom nebyli pod jakoukoli falešnou záminkou vtaženi do dalšího globálního konfliktu. Ten jisto jistě přijde, protože jiného východiska nejzadluženější země nemají. Je to stejné, jako před I. a II. sv. válkou. A pokud už nastane, tak abychom dělali všechny věci tak, aby co nejrychleji skončil (ale ne jaderným bombardováním). Navrhuji v prvním kroku vystoupit z NATO a pak se ihned podílet na založení nové organizace jako byla před II. sv. válkou ON a po ní OSN. Ta dnešní je zcela v područí jestřábů celého světa a už ve většině případů pouze slouží ke krytí provokací. PK2

  OdpovědětVymazat
 4. "Skutečné jádro pomoci moudrému tkví v opakování jeho moudrosti." .

  OdpovědětVymazat
 5. Oni "prozřeli". :-)

  Pavel nejdříve bojoval proti AMERICKÉMU IMPERIALISMU, nyní proti RUSKÉ AGRESIVITĚ!!!

  Štětina nejdříve objevoval Sovětský Svaz, (pohyboval se tam, kam mohli jen vyvolení), o jeho činnosti v KSČ a jiných "organizacích", radši nemluvit. : -)

  Pánové "prozřeli", neboť zjistili, že DŘEPĚT v Bruselu za půl milionu měsíčně, hlasovat proti VLASTNÍMU NÁRODU, případně zastávat vysokou pozici ve ZLOČINNÉM paktu NATO, JISTĚ ne "za hubičku", je LEPŠÍ, než jít dělat OTROKA do továren, které patří novodobým otrokářům, většinou z Německa. Tuto zemi DRANCUJÍ mezinárodní otrokáři, vykořisťovatelé a mezinárodní finanční světové židovstvo. Bohužel i ČEŠI!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přísahá se jen jednou, to další je zrada. Skripal a Litviněnko taky přísahali víckrát a jak dopadli.

   Vymazat
  2. Nejvyšší vojenský představitel NATO generál Petr Pavel kritizoval pro Aktuálně.cz ruské motorkáře Noční vlky, kteří se opět chystají do Česka s vysvětlením, že chtějí uctít padlé sovětské vojáky. "Noční vlci nezapadají do žádného scénáře důstojné piety. Okázalý patriotismus nemůže zakrýt kriminální podstatu této organizace, prokazatelně dokumentovanou i ruskými zdroji," vysvětluje generál.

   Vymazat
 6. "Jakmile slepý uvidí, nebude chtít věřit svým očím,
  jakmile hluchý uslyší, nebude chtít věřit svým uším,
  jakmile bezcitný ucítí, zabije se." .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:52

   Je prokázáno, že samolibí, bezcitní, egoisté si na život z pricipu své povahy nesahají, milují sami sebe a velice se o sebe bojí! Ti musí být zabiti rukou jiného, protože bývají podlý.

   Celožvotní zkušennost:

   "Jakmile citlivý necítí, zabije se".

   Ramón

   Vymazat
  2. A jakmile slepý uslyší a hluchý uvidí, zlomí berle a založí politickou stranu...

   Vymazat
  3. 21:13

   Ano, a proto je na podstavci té sochy v Piešťanech napsáno: "Počujem! Idem domov!"

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Radosta!Ty nejsi ani chytrej komunista,ani antikomunista.Ty seš V"L!

   Vymazat
  2. P.Radosto, už jsi mi scházel, nějak to flákáš! V.J.Horák

   Vymazat
 8. "Kdykoliv se politik obrátí na politika, vyděsí se, je to ale bezpečnější, než stát k sobě zády." .

  OdpovědětVymazat
 9. Jo ohánět se vymyšlenou postavou tak to je když nejsou argumenty a sloužit se musí. Aby pane Valenčíku nebylo pro Českou zem pozdě než to většině dojde.

  OdpovědětVymazat
 10. "Lidé by měli chodit mezi schody, číst mezi řádky a psát, co se od nich očekává, jenže nikde veřejně nevystoupí, nic konkrétního se nedozvědí a sami nic nikomu neřeknou,... to už je lepší svobodně umřít." .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně by neměli lézt zezadu mezi nohy.

   Vymazat
 11. "Hokejista naráží na mantinel, obyčejný občan se naučí bruslit." .

  OdpovědětVymazat
 12. "Mnoho žen usíná s touhou poznat muže, lháře a politika, protože si chtějí dobře vybrat." .

  OdpovědětVymazat
 13. "Dobrá, je modrá, ale to neznamená, že neobživne." .

  OdpovědětVymazat
 14. "Kdo lže, ten krade, kdo krade, je bohatý, kdo je bohatý, vládne, kdo vládne, byl zvolen." .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,51 musíte uzavřít kruh : "Kdo lže, ten krade, kdo krade, je bohatý, kdo je bohatý, vládne, kdo vládne, byl zvolen, kdo je zvolen, ten lže...atd.atp.

   Vymazat
  2. Lžidavid s lžidvořákem? To je vcelku logické, když uvážíme kdo jejich web provozuje - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 15. Vy Anonymní zde, mám dojem, že většině z vás straší ve věži...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dojem je na nic, inspiruj se životem,Džorži.
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. To proto, že si pleteš pojmy s dojmy, georgi.

   Vymazat
 16. Tady došlo k malému nedorozumění, v Británii nemají vyspělou nýbrž vyčpělou liberální demokracii, pak se nám vše jeví, tak jak má.

  OdpovědětVymazat
 17. V celém světě si politici myslí, že musí být respektováni. Když se pak objeví politik, který nezapomněl na obyčejné lidi, hromadně proti němu vystupují.

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sloužíte jen tady nebo toho stíháte víc? Je to dost jednotvárné a upocené, nemyslíte?

   Vymazat
 20. proč? protože oba tito židobolševici jsou členy KSČ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 25. i found very latest movie of openload at openload movies and all also search more relevent sit of 123movies and putlocker movies on this blog is very good

  OdpovědětVymazat
 26. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 6. května 11:55.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 27. Euroamerická cenzura je realitou i v naší Nové Republice!

  Drahý soudruhu a soukmenovče Valenčíku!
  Plně chápu Tvé rozhořčení – vždyť jsem také věrný komunista a putinista jako Ty!
  Ale zdá se mi, že žiješ ve věži ze slonoviny, že nedržíš prst na tepu doby! A to je pro komunistu a putinistu víc než chyba – to je přímo ZLOČIN!
  Ano, cenzoři řádí i zde, na sajtách naší draze milované Nové Republiky, kdysi zcela spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace!!

  Jestli pořád děláš, že nechápeš, tak pro Tvoji informaci, drahý soudruhu Valenčíku:
  Někdo maže příspěvky do zdejších soudružských diskuzí! Někdo maže příspěvky 100% levicové, internacionálně-vlastenecké, plné lásky a obdivu k Sovětskému svazu, Velikému Rusku, Velikému Putinu, a samozřejmě i naší KSČM!!!

  A Ty, místo bití na poplach, nebo rovnou tradiční české defenestrace zrádných pachatelů z redakce NR, si píšeš SÁHODLOUHÉ úvahy o zrádcích Pavlovi a Štětinovi!!!!
  Což nestačilo napsat např. „Pavel a Štetina zradili Vlast, Národ a jeho Stranu. Zradili Sovětský svaz a Veliké Rusko, a nyní plivou na Velikého Putina, Vůdce všeho Slovanstva, největšího žijícího leninistu. Hanba jim! Po našem celkovém vítězství nad Euroamerikou, kapitalismem a demokracií budou tito zrádci po zásluze potrestáni. Budou potrestáni typicky slovansky humánně na místě, přesně v duchu našich západoasijských hodnot.“
  Stačilo, že?
  Zkrátka dobře, nyní očekávám, a se mnou všichni členové naší Stranické organizace, že kromě slov předvedeš také činy: Že se o nynějšku už nebudou „záhadně ztrácet“ příspěvky do diskuze.
  Prostě: Že OSOBNĚ rozdrtíš buržoasní cenzuru, zavlečenou na sajty Nové republiky agenty CIA a Mossadu, agenty kapitalisticko-demokratické Euroameriky.

  My, komunisté, jsme lidé zvláštního ražení. Jsme ukováni ze zvláštní látky. Jsme těmi, z nichž se skládá armáda velikého proletářského stratéga, armáda soudruha Lenina. Není nic vyššího než čest patřiti k této armádě. Není nic vyššího než jméno člena strany, jejímž zakladatelem a vůdcem je soudruh Lenin.
  (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat