Reklama

neděle 20. května 2018

P.C.Roberts: Demokraté potvrzují mučitelku do funkce ředitelky CIA


P.C.Roberts
20.5.2018       blog autora
Jak mohla být osoba, která by měla za zločin mučení vězńů sedět na lavici obžalovaných u amerického i mezinárodního soudu, jmenována ředitelkou americké Ústřední zpravodajské agentury (CIA)? Nač je všechno to plkání o ochraně lidských práv, když žena, která dohlížela na mučení vězňů, je nyní osobou, pověřenou vedením skrytých operací?


Srbský vůdce Miloševič, který bránil svou zemi před washingtonskou agresí, byl americkou vládou pohnán před soud s válečnými zločinci, který nesoudí nikoho jiného než právě oběti americké agrese. Ve vězení zemřel, anebo, jak někteří uvádějí, byl Američany zavražděn. Že jej soud nakonec zbavil všech obvinění a vynesl nad ním osvobozující rozsudek, bylo už mrtvému muži málo platné.

Avšak nyní potvrdil americký senát zločince skutečného, osobu, která mimo jakoukoli pochybnost spáchala „zločiny proti lidskosti“ ředitelkou CIA. Což vrhá ostré světlo na pokrytectví, dvojí standarty a totální absenci morálky vlády ve Washingtonu.

Jelikož někteří republikáni se postavili proti jmenování hlavní americké mučitelky ředitelkou CIA, byli to demokraté, kteří jí kladnou volbou vstup do funkce umožnili. Poslechněte si, jak své hlasování „pro“ zdůvodňovali.

Joe Manchin, senátor za západní Virginii řekl: „Prioritou pro Ginu Haspelovou je bezpečnost Ameriky. Je až neuvěřitelně zaujatou služebnící veřejného zájmu“.

Senátorka Heidi Heitkampová řekla, že Trump vybral ředitelku, která se pro svou funkci ideálně hodí, a že ona sama se postará o to, aby Kongres nad prací Haspelové vykonával svůj dohled.

Senátor za stát Indiana Joe Donnelly řekl, že věří, že Haspelová „se z minulosti poučila, a že pod jejím vedením se CIA vypořádá se všemi mezinárodními výzvami a hrozbami“.

Krindapána jaké výzvy a jaké hrozby? Nic než bohapusté a prázdné tlachání. Představme si zločince, který soudci říká: „Ze svých mnohých zločinů jsem se poučil a jsem nyní způsobilý být bezúhonným občanem, který dokáže své zemi pomoct“.

Floridský senátor Bill Nelson završil svůj osobnostní úpadek, když se s Haspelovou osobně setkal a po rozhovoru s ní došel k názoru, že je pro svoji budoucí funkci osobou vhodnou.

Senátorka Jeanne Shaheen řekla, že věří, že Haspelová už vězně mučit nebude. „Vaše ctihodnosti“, řekl vrah soudci. „Slibuji, že znovu už vraždit nebudu. Jmenujte mě proto policejním šéfem“.

Senátor Mark Warner, místopředseda senátní komise pro zpravodajskou činnost, se jmenováním Haspelové šéfkou CIA souhlasil a dodal, že tato žena se dokáže Trumpovi postavit, pokud by jí mučit vězně přikázal. Čemuž rozumějme takto: Warner s mučením spojuje Trumpa a nikoliv Haspelovou, která mučení skutečně praktikovala.

Prosím, neposlouchejte nás, když budeme znovu mluvit o Americe, která jiné národy osvobozuje, chrání lidská práva, má mravní svědomí a je světlem Světa.


Vybral a přeložil Lubomír Man

13 komentářů :

 1. Některé chazarské ženy jsou velice pěkné, ale tahle nezapře, že je etnicky příbuzná s paní Merkelovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:52 ono to vyjde na stejno, známý tomu říká chlap s p..ou.

   Smazat
 2. Bez Americana Robertse byste nemeli zpravy. Skoda ze mu nerozumite v originale.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není zpráva, ale názor, komentář.

   Smazat
 3. Kdyby takhle jako Roberts umel psat nejaky Cech.
  Ten by jasne rek ze se ma Cesko odtrhnout od zapadu a Havlismu

  OdpovědětSmazat
 4. Výnimočne vzácny tento čestný a pravdivý Mr.Paul Craig Roberts, vzhľadom na teroristicky zločineckú Ameriku priam nepochopiteľné. Výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo . . .

  OdpovědětSmazat
 5. někteří pitomci u nás tvrdí, že patříme na Západ, toto se stalo pravdou, čest a morálka v naší zemi přestalo mít punc a stejné pokrytectví, jako v USA, tu nyní převažuje. Pokud někdo tvrdí, že to dříve v USA bylo jiné, tak nemá pravdu. Vzpomeňme si na My Lai a na vraždu J.F. Kennedyho, jak může národ přijmout to, že závěr komise, která měla vyšetřit pozadí vraždy Kennedyho bude zveřejněna až za 50 let. Vždyť to už je do nebe volající arogance vůči obyvatelům své země. Zvolili jste prezidenta, my jste ho dali zastřelit, ale kdo z nás toto koordinoval, to se dozvíte až za 50 let, až už daní organizátoři budou po drnem. Ano, není větších pokrytců na světě, než občané USA. Pokud přede mnou někdo prohlásí, že patřím za Západ, tak mu ji natáhnu.

  OdpovědětSmazat
 6. V USA? Normální věc. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímavé zjištění že všichni prezidenti jusej jsou více méně příbuzní. Jejich povahu dobře vystihl Brdečka ve filmu Limonádový Joe.

  OdpovědětSmazat
 8. Jo tak ta fizule bude mučit demokraticky důstojný představitel „demokracie" usa.

  OdpovědětSmazat
 9. Skryté operace jsou operace vedené účinnými prostředky... jejich vhodnost určuje pouze jejich účinnost a ekonomičnost. Co je dobré pro USA a jejich majitele, je dobré pro celý svět... Ta bába převzala principy náboženských obcí a z nich odvozených církví... a Ummy.

  Morálka pohádkového typu patří do Disney storries a do Hollywoodu. V reálu je morální cokoliv uznávaného v té které dané komunitě.

  OdpovědětSmazat
 10. S ohledem na úkoly CIA a obvyklý způsob plnění těchto úkolů, nelze než souhlasit se senátorkou Heitkampovou, že Haspelová je nanejvýš vhodnou osobou na post ředitelky CIA.

  OdpovědětSmazat
 11. OMG........panbuch NAM zehnej....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.