Reklama

úterý 1. května 2018

Pokus o popundeklovou revoluci (taškařici) na 1.máje 2018 v Praze


Zdeněk Hrabica
1. 5. 2018
Každoročně opakovaná blbost se stává všude na světě projevem vrcholným projevem debilizace společnosti. Spojování ubohé taškařice s nositelem pravdy a lásky - Václavem Havlem a s Dalajlámou je urážkou na cti. Těm i oněm, také vůči všem.

Následující fotografie mluví nahlas:
62 komentářů :

 1. Děkuji autorovi za zprostředkování komplexního zpravodajství z celostátního srazu imbecilů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co na tenhle sraz pedofilů říká policie a její bijci? Jak to že tahle verbež má přístup mezi lidi?Kdo to platí?Je všem jasný ,že tyhle pedofilové a fetáci zadarmo nic neudělají.Vždyt 1 máj je svátek a oni urážejí všechny slušný lidi.

   Smazat
 2. Jo Jo,LEJNOLAHVÁRENSKOHAVLISTICKÝ IDIOTI nechápou, že 1.máj není hadrákovej 17.listopad!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Ti kluci, co drží srp, kladivo a svastiku, to jsou sudenti, bojovníci ISIL? Nevypadají že jsou slovanského původu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti mladí stále bojují staré bitvy. neuvědomují si, že nebezpeční již nejsou komunisti ale někdo úplně jiný. Za I. republiky taky někteří viděli největší nebezpečí v Rakousku a v Habsburcích a jak to dopadlo?

   Smazat
  2. Na původu zase až tak nezáleží. Podstatné je, kdo jim píše "noty".
   PB

   Smazat
 4. zlatí komunisti !!!

  OdpovědětSmazat
 5. Pozor, s odpadem si děti nehtajte, odpad je recyklovatelný.

  OdpovědětSmazat
 6. "SOUDRUZI" umlcete to hovado mezi vami - 23:28 ! Nebo vam utecou vsichni clenove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Důležité je, abys nám zůstal ty!
   PB

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Obdivuhodné na tom ústředním transparentu je to, že jeho autoři spojili komunisty a fašisty do jednoho pytle. Každý jen trochu vzdělaný ví, že fašisti nebo nacisti hned po Izraelitech nejvíce nenáviděli komunisty. Vzdělání je pod kontrolou disidentů, ti jak se zdá, dělají zázraky. Spojí nespojitelné. Za jejich naprosté selhání státu ČR nenávidí jako nacisté nejvíce komunisty.

  OdpovědětSmazat
 9. Komunisté se mohli bránit. Například heslo Demokrati (občanští, křesťanští a sociální) všech zemí, vyližte nám prdel. Proč ne? Docela to sedí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je naprosté nepochopení pojmů. Demokracie není protipólem komunismu, ba právě naopak. To si pouze partaje kapitálu termín demokracie ukradly pro sebe, aby jej vzápětí svými reálnými skutky naprosto vyprázdnily.
   Komunisté označovali své společenské systémy lidově demokratickými, ve snaze vymezit se vůči kapitalistickým demokraciím, které nejsou ničím jiným, než špatně skrývanou diktaturou kapitálu.
   Ostatně i u nás je dnes markantní to, že pro referendum, coby stěžejní prvek demokracie, jsou pouze komunisté a SPD.

   Smazat
 10. 0:23
  To by byl Kubas Janda na roztrhání!!☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 11. 0:20 - LZES, LZES, LZES, LZES, LZES ! ! ! ! !
  Ty "vzdelanej" !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lže??? Tak nás prosím poučte, jak to je.

   Smazat
  2. Blbeček capslockový, ani všetky tvoje výkričníky z bezmoci nezmenia pravdu, ktorú 0:20 napísal. Nie všetci sme havlistické hovädá bez vedomostí ako ty a tvoji rovnako dementní kamoši.

   Smazat
  3. 1:38 - určitě máš mámu a tátu. Podle projevu jsi mlaďoučký a blboučký. Kup tátovi viagru, aby tě mohl dodělat a musí mít ucpanou vanu, aby to hlavní neuteklo odpadem, jako posledně:-) Blbečku.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaksi jsi Pitomý Radosto zapoměl, že bolševická revoluce se vypořádala s absolutně neschopným rodem Romanovců, kteří ač spříznění s vládci Anglie a Německa, bojovali proti sobě. Všechno má pro a proti a nic nevzniklo z vakua. Dneska tvoji soukmenovci obdivně vzhlížejí k Hitlerovi, který to s bolševiky uměl. Komunisti jsou na okraji společnosti, protože je už jiná doba, ale stejní blbci jako ty generují odvážné, kteří nechtějí jako ty jen kolaborovat s mamonem. Stačí jedna globální ekonomická krize a pokles HDP o pouhých 3 % a zalezete pod slamník, vy hrdinové.

   Smazat
  2. Úvahy tady komentují obvykle cenzoři, kteří ač brání demokracii, neví co vlastně demokracie je.
   Tvůj problém je zřejmě nefunkčí svěrač, jinak bys srp a kladivo nebral do úst, toto nářadí kdysi používali obyčejní lidi jenom rukama.

   Smazat
  3. 5:22
   Jeden extra megadebil obdivuje druhého,aneb BLBÝ A BLBĚJŠÍ V AKCI!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  4. Prozradím ti tajemství,po mega je giga a tera

   Smazat
 13. Opravdu nevím, proč na svátek všech pracujících(nejen komunistů) a slušných lidí vylézají Havlovi pohrobci. Až budou mít svátek 17. listopadu, tak já jim jejich oslavy nebudu narušovat.To by bylo pod mou důstojnost.

  OdpovědětSmazat
 14. chodím na tuto akci každý rok, dříve ta měli více transparentů Horákových a Píků apod. Tento rok jim tyto transparenty zapomněla americká ambasáda vydat a tak už tam byly většinou jen americké a ukrajinské vlajky a vlajky EU. Já ty lidi dobře znám, potkávali jsme se třeba na antiimigračních demonstracích, já za anti, oni za pro-emigrační stranu. Je to asi 30 placených prostitutů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americane meli davat fotky manzelu Rosenbergovych!

   Smazat
 15. Je potřeba války, jako soli. Naše mládež nová, mládež lahváčova, je už totálně shnilá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic bych nenamítal, jen bych s tou válkou ale počkal než přirozeně vymřeme my starší.
   Mladí, pokud zůstanou stále tak blbými, ať se pak potlučou dle libosti. Ona už si pak příroda z těch přeživších vybere, zda a kterým poskytne příležitost k pokračování evoluce, nebo sezná, že to byla slepá kolej.

   Smazat
 16. No veřejné vyvěšování hákových křížů bych viděl jako propagaci fašizmu. Policie to tady asi viděla jinak. A nebo se fašizace české republiky blíží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:08 Když před rokem 1933 rozbíjeli nacisté v Německu schůze a shromáždění sociálních demokratů a komunistů, tak se policie chovala podobně...

   Smazat
  2. Fašizace se neblíží, ve fašismu už nějaký ten pátek jsme. Jen se tento styl moci ukrývá za jinými názvy.

   Smazat
  3. Hákový kříž je znak slunce a dobra.
   Takže asi tak to mysleli.
   Svině je matka, která se stará o své potomstvo.
   Takže asi tak.

   Smazat
  4. 9:08 "Rovnítko mezi komunisty a fašistickou verbež je s to klást jen beznadějný idiot."
   To napsal už před lety profesor Václav Bělohradský, který není komunista ani náhodou. A ještě jeden citát k zamyšlení:
   "Tvrdit o každém antikomunistovi, že je darebák, to by mne ani ve snu nenapadlo. Ale skutečný darebák, který zároveň není i zaťatým antikomunistou, bývá jen exotickou raritou."

   Smazat
 17. Jednoduše vyjádřeno .. Sešli se Pepkové Vyskočové, agenti, kdeří dostali od strážmistra Flanderky z Putimi každý po zlatce...
  Kdo skákal a skáče s nimi je debil ..

  OdpovědětSmazat
 18. Pokud chce někdo ze sebe dělat veřejného blba-budiš mu přáno.Vás by měla ale více zajímat jiná zpráva.Izraelské letadlo na Sýrii svrhlo první taktickou atomovou bombu od doby,co měla ve válečném konfliktu premiéru v roce 1945-Hirošima a Nagasaki USA.Zaznamenáno v neděli v22.40 místního času. Více na TADESCO---LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:41 Zajímalo by mne, z čeho jste usoudil, že šlo o "taktickou jadernou pumu" ?

   Z toho, že to napsali v článku https://tadesco.cz/izrael-na-syrii-svrhl-taktickou-atomovou-bombu/ ?

   Smazat
 19. Že si toho hakenkrajzu versus takové potřebné nářadí jako je kladívko a srp, nevšimli rakušané. Ti ten verkcajk mají ve státním znaku.

  OdpovědětSmazat
 20. Někde jsem se dočetl, už nevím kde, že George Soros
  nemá svoje původní jmeno. Původně se jmenoval Flanderka a byl policejním strážmistrem v Putimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. George se někde prokecl, že v Česku má výborně zorganizovanou síť agentů v nějakých MGO. Nejschopnější je prý nějaký Janda, je i lepší než stará garda Tigrid, Havel a spol.. O Radostovi se nezmínil, ale určitě bude časem jeho nejlepším agentem

   Smazat
 21. No jo jen havlistický fanatici poslat je do pořádné roboty a ono by je to přešlo.

  OdpovědětSmazat
 22. Je snadné vytvářet rovnítka "pravdy", třeba mezi hvězdami s pruhy a hákovým křížem a další podobnou množinu "pravd". Svědčí jen o úpadku vzdělanosti aktérů a jejich neschopnosti lidského soužití. A pak se nedivme nacismu, ani semitismu, ani islámismu. Nikdy v minulosti nebylo myšlení lidské masy tak lehce manipulovatelné, jako dnes - viz vyrobené kauzy v poslední době - novyčok, Kuciak, bojový plyn v Dúmě, a nejnověji např. "archiv" izraelského premiéra o A-bombě v Iránu, archiv a divadlo pořízené Izraelem na objednávku Černého domu. Kolik milionů lidí jsme stačili povraždit jen na vyrobené kauze o chemických zbraních v Iráku - a omluvil se někdo, byl snad někdo za ten holokaust v Iráku potrestán. Ne, jen kvete kšeft s kolonizací Západní Evropa "migranty" Jak by mohl se někdo omlouvat za svoje zločiny, když ti producenti těchto "kauz" jsou ze stejného těsta, jako byli nacisté, jako jsou islámisté? Vždyť kdo se to bratříčkoval nejdříve v Afghánistánu s Al Kajdou a Talibanem, komu byli tito "chrabří" bojovníci dobří ve válce NATO proti Srbsku? Kdo podporoval UCK při vraždění mladých Srbů a jejich porcování na transplantáty, potřebné pro kšefty diktátorů kapitalismu? Kdo však tušil, že po r. 1989 vezme pravda, právo, sociální spravedlnost a demokracie tak rychle "za své"?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:54 Koho by v 89 napadlo, jakej hnus je v plánu.

   Smazat
 23. Je to průzkum na reakci lidstva. Příště už nebude taktická.

  OdpovědětSmazat
 24. Komouši jsou svině a zloději. Vládli tady 50 let. A kolik že miliardářů, kteří si ty prašule nakradli vyprodukovali? Dnes, demokraté, kteří se řídí hlasem lidu za pouhých pár let olik ře vyprodukovali těšch zlodějských miliardářů a milionářů a na ůkor koho? Jedni si nakradli, druzí byli okradeni. Jak demokratické.

  OdpovědětSmazat
 25. vsadím se, že v čele kráčí, stejně jako jejich předkové za jiné konstelace, vnuci a pravnuci papalášů z padesátých, sedmdesátých i osmdesátých let.

  takový příchylnost moci a snaha se jí zavděčit je totiž dědičná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:11 Vsázet se nemusíte, věřím, že to je jasné snad každému. Sametová revoluce, cha cha cha..........................

   Smazat
 26. Jediná chyba pana Havla,že té rudé zvěři nezakroutil kejhákem.ono na to ješťe doje!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku vyskoč, jak si pitomej

   Smazat
  2. Pepku, na duchy věří jenom idiot. Ale dobře se snaží živé kejháky jeho pohrobků.

   Smazat
  3. 13:40 Naopak. Komunisti byli tak slušní, že zrzavýho šaška pustili z kriminálu rovnou mezi lidi.

   Smazat
  4. Bezva trefa do zhrzených rudých telat .Tady si pište co chcete ,nic tím nezmněníte.Podstatné je co zmněnil pan HAVEL.BLBEČCI

   Smazat
  5. 17:30 Pepku Vyskoči, máš 6 pravopisných chyb ve dvou větách. To ještě nemůže být výsledkem inkluze. Ale vztah ke změnám, kterých se dopustil Havel, to jistě má. A nemáš pravdu, že se nedá nic změnit. Když budeš pilný, dostaneš se aspoň na průměr.

   Smazat
 27. Jediná chyba pana Havla byla,že nechal tu rudou zvěř páchat zločiny dál

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku vyskoč, jak si pitomej

   Smazat
  2. Pepku, tak poslechni svého zesnulého, a nepáchej je.

   Smazat
  3. Veliká, neodpustitelná chyba pana Havla byla, že se vůbec narodil.

   Smazat
  4. 13:46 Promiňte mi mou neznalost. Můžete prosím uvést, které ze zločinů na lidu naší země po roce 89 napáchala ta "rudá zvěř"? Znám jenom ty, které páchala a páchá modrá zvěř.

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 2. května 4:06.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 30. Již duní právo v jícnu temně!

  Soudruzi!
  I když se kyvadlo dějin již vrací zpět, i když nám opět vládnou našinci, členové KSČ(M) a spolupracovníci StB, tak přesto stále ještě trpíme. Třeba právě včera, během prvomájových oslav v Parku kultury a oddechu Julia Fučíka (tzv. Výstaviště).
  Opravdu HNUS.

  Jak asi trpěl soudruh Jakeš, že na havlisty vycenil protézu?
  Co si musela vyslechnout soudružka Semelová, než požádala (přirozeně marně) třídní Policii ČR o rázný zásah proti kontrarevolucionářům?
  Jaká asi demokraticko-kapitalistická sprostota přiměla soudruha Skoupila poslat pravičáky do pr … análu, že.

  Ano, byla to HRŮZA, jako obvykle po Prohraném listopadu, po brutálním vyhnání nepřemožitelné Sovětské armády, po okupaci naší vlasti silami NATO a EU.
  Na druhou stranu: Jsme sice ponižováni, jsme týráni, ale své utrpení neseme LENINSKY statečně!

  Ano, Nesmrtelný Lenin trpěl jako zvíře, než zvítězil nad menševiky, a později i nad všemi ostatními nepřáteli míru, socialismu a Slovanstva. Ale trpěl za nás, za uražené a ponížené, za celosvětový proletariát. Právě proto je Nesmrtelný, a jednoho krásného se probudí ze spánku a bude vládnout – ruku v ruce s Velikým Putinem – jak nad Velikým Ruskem, tak nad Zemí i nebem.
  My komunisti a putinisti na Leninovo utrpení myslíme každý den, a necháváme se jím inspirovat. Proto neseme svůj srp a svoje kladivo leninsky důstojně, a těšíme se na opětovné vítězství nad kapitalismem a demokracií - jako naše děti na sibiřského Dědu Mráze.

  Ano, zanedlouho se k nám vrátí nepřemožitelná Armáda Ruské federace, náš národní Vůdce Miloš vydá sérii svých Dekretů prezidenta republiky, a náš druhý národní Vůdce Babiš je uvede v život.
  A následující První máj budeme slavit TRADIČNĚ CELONÁRODNĚ.
  Ano, v Praze budou opět pochodovat NEPŘEHLEDNÉ ZÁSTUPY po Letenské pláni, před tribunou, z níž nám budou mávat jak naši, tak ruští Straničtí a státní představitelé.
  To zas bude slávy, štěstí a radosti!

  A ty fotografie ze včerejší oslavy, fotografie bruselantských provokatérů, ty budou jedním z NEZVRATNÝCH důkazů během spravedlivých procesů s kolaboranty, před naším Lidovým soudem.
  Ano, jsme to MY, my komunisti a putinisti, kdo se bude smát naposled!

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 31. Naše zdravotnictví je asi opravdu v krizi, když si nedokáže poradit s diagnózou pana Radosty. Navic začínám mím obavu, zda legálně nedrží palnou zbraň.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.