Reklama

.

.

neděle 13. května 2018

Politik Drahoš a Chemik Zeman


Radim Valenčík
13.5.2018 blog autora

Můžete na Zemana nadávat, můžete s ním mít osobní nevyřízené účty, můžete proti němu v rytmu stáda bučet nebo hýkat dle vlastní afinity, můžete s ním soupeřit v pomstychtivosti. Ale má něco, co ho dělá prezidentem na rozdíl od nul.

Tady dal lekci, která dává naději na to, že se podivná loajalita nezačne vydávat za pravdu nedotknutelnou. Pozorně si přečtěte, co napsal Jan Schneider (dávám k rozkliknutí, opravdu stojí za to kliknout):

http://ceskapozice.lidovky.cz/schneider-festival-trapnosti-kolem-novicoku-fn4-/tema.aspx?c=A180510_105636_pozice-tema_houd

Nula se pozná podle toho, že je nula. Chemická nula zapře svoje chemické vzdělání, které by ji jinak vedlo k tomu, že by se ozvala. Politické nule stačí apel na to, že musí být loajální. I vůči lži. A to i v případě takových lží, které mohou svět uvrhnout do katastrofy.

- - -


22 komentářů :

 1. Když pominu šaškárnu Britů, která vše odstartovala, hlavním impulzem Zemanovo aktivity bylo vyjádření Rusů. Ale ti netvrdili, že jsme jed vyrobili, ale pouze to, že jsme jedna z mála zemí, která ho je schopna vyrobit. Což jsme nepřímo potvrdili výzkumem(aby jsme měli co zkoumat, musíme to nejdřív vyrobit), byť zanedbatelného množství.
  Celá blamáž jménem Skripalovi je skutečnou blamáží. Pokud bych někoho skutečně chtěl zlikvidovat, použiji na to zbraň hromadného ničení? Podle britské logiky si na příští likvidaci neposlušného agenta Rusové přivezou jadernou nálož? To je absurdní. Člověka lze porazit "náhodně" autem, nebo jednoduše zastřelit. Způsobů likvidace by se našly nejméně desítky a ten, který se nám snaží vnutit Britové je snad nejméně věrohodný. Myslí si, že naše demence už postoupila na úroveň delfínů? I když, pokud tomu, co hlásají někteří čeští "novináři", bych delfíny urazil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že by si Rusové dělali takovou ostudu po světě s tak zpackanou likvidací toho křivého hajzlíka? Jestli to opravdu neumějí a nevědi jak se to pořádně dělá, tak ať se podívají na nějakou bondovku. Jistě se dnes promítají i v Rusku. M.R.

   Vymazat
  2. Obojetný zrádce nemůže počítat s tím, že ho obě strany vyznamenají.

   Vymazat
  3. 5:55
   Je však třeba i pominout šaškárnu našich politiků, poslanců a zástupců vlády, kteří se vyjádřili k výrobě jako nesvéprávní dementi a žvatlali jako kolovrátek že nás Rusko obvinilo z výroby a skladování...
   Článek o tom hovoří jasně:
   ...Vlastním jádrem celé té skrumáže bylo ruské odmítnutí britského tvrzení, že látka ze skupiny „novičoků“ mohla vzniknout pouze a jenom v Sovětském svazu či v Rusku. Nešlo tedy o problém kvantitativní, zda šlo o „výrobu“ či „mikrosyntézu“, ale o problém kvalitativní, zda měl někdo v Česku schopnost takovou látku připravit. Kdo je schopen připravit zlomek gramu, je v zásadě schopen připravit i metrák. To už je jen technický, nikoliv znalostní problém. A je zcela lhostejné, zda ho připraví výrobou, mikrosyntézou nebo zaříkáváním kořene mandragory o půlnoci za úplňku na Šibeničním vrchu...
   Pokud ti "naši" pitomci nechtějí přiznat pravdu, musí trapně lhát a odvádět pozornost od podstaty věci. A tohle tu trpíme, tohle tu živíme...
   J.C.

   Vymazat
  4. 9:20 Máte pravdu. Tohle tu trpíme, tohle tu živíme.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Větší trapárna než je JUSEJ na světě neexistuje. Prolhaný zdegenerovaný paraziti.

   Vymazat
 3. I to je obraz současného světa, který je postaven na lživých iluzích, nenažranosti některých a nekonečné hloupostí mnohých.

  OdpovědětVymazat
 4. V.V.Pjakin 7.5.2018:

  "Takže to zase bylo roztaženo v čase a pracuje to opět proti Západu. Jenže je zapotřebí to stále posilovat. A jedním z takových posilujících mechanismů je, aby někdo z evropských státních činitelů poukazoval na to, že britský kabinet ministrů lže, že Theresa Mayová lže. Může to říci Merkelová? Nemůže. Ta je pod přílišným drobnohledem, ta se řídí telefonáty z Washingtonu. Řešit to přes americkou státní elitu je těžké. Může to říci Macron? Nemůže. O toho se bojuje. Toho se snaží přetáhnout americké státní elitě. A s dalšími lídry je ta situace obdobná. „Ale máme tu přece Česko“, to opět mluvím z pozice globálního prediktoru. „Praha je okultním centrem světového židovstva a je pod naším přímým řízením.

  Prezident je tam náš člověk.“ A proto to byl právě český prezident Zeman, kdo to řekl. A co řekl? Jen pravdu. To, co je zdokumentováno, co může dokázat. On řekl: „A proč útočíte na Rusko? To je přece plyn NATO, který jsme vyvíjeli i tady u nás a skladovali ho. Sice jsme ho po provedení zkoušek zase zničili, ale měli jsme ho tu.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Důvěra v Miloše byla v pátek na Barrandově zase podtržena. Jeho komplic Soukup se sprostě vysmíval Ransdorfovi. Bylo to nechutné. Pan docent byl na vzpomínkovém shromáždění k výročí úmrtí Ransdorfa v účese (vlasy, vousy) za Karla Marxe. Poslední týdne/měsíce to vypadalo tak, že Zeman se Soukupem se rozhodli rehabilitovat zvířecí kapitalismus v něco, kde se vykořisťuje poctivě, spravedlivě a čestně. Poddaní se z okrádání radují a chodí na Zemanovy one man show s nadšením. Je to varování, komu nevěřit.

   Vymazat
  2. Soukup si střílel z komunistů kontraproduktivním způsobem. Ovšem je to původním povoláním prachobyčejný advokát a zřejmě nemá moc ponětí, jak to bylo s bojem za lidskou důstojnost v dějinách.

   Vymazat
 5. dnes světu vladnou mistifikatoři a jediny kazatele pravdy a proč protože by jinak neměl kdo vladnout zdravy a pravdomluvny člověk je v dnešnich medialnich a globalnich časech k nenalezeni kdyby ho někdo nahodu našel tak by stějně druhy den byl zliqvidovan a to globalně i medialně

  OdpovědětVymazat
 6. For prezident Drahos nás rezident Drahos.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Bohnicích sme ho také volili a za odmněnu sme nafasovali smrtfony Lenovo.

   Vymazat
 7. Schneiderův článek v České pozici (viz link) je vynikající, bezvadně analyzuje rozumový chaos našich čelních politiků, a odhodlání šířit "pravdy".

  OdpovědětVymazat
 8. Jaký rozum naši čelní politici mají? Je to většinou výkvět totálně zdegenerovaných zvrhlých parazitů.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Všichni, kdo se veřejně vyjadřují protirusky a prozápadně, činí tak výhradně a) z vlastní mentální nedostatečnosti zvané hloupost; b) za peníze nepřátel RF a všeho kulturního lidstva; c) a+b dohromady. Jiná verze není. Mnozí naši čelní politici zaujímají své pozice pohříchu s naší volební pomocí, ale výhradně ve prospěch cizí ČR a jeho lidu nepřátelské moci. To je třeba si uvedomit a podle toho tak i předčasných parlamentních a nadcházejících senátních a obecních volbách konat.

  OdpovědětVymazat
 11. Vážení, argumentace a odvolávání se na pravdu je asi zbytečná, tyhle kurvy se nenechají mást nějakými fakty. Prostě jedou si po svém s tím, že většina obyvatel jsou ovce. Ty je třeba dostat na svou stranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak to chcete udělat vy, aby jste je dostal na svou stranu??

   Vymazat
 12. Pro 22:32. Mikeš se zřejmě snaží jak umí. Vy, 22:32, ne? Já osobně ano.

  OdpovědětVymazat