Reklama

úterý 8. května 2018

Pozvánka na 9. 5. 2018

4. 5. 2018

23 komentářů :

 1. Jak rád bych tam šel i když tam bude třeba 200 lidí akce má smysl nezapomínáme a nikdy nezapomeneme.

  OdpovědětSmazat
 2. je to o svedomí .... a je čas sa pozrieť na vašu prezidentskú štandardu a chovať sa tak ...

  OdpovědětSmazat
 3. Oslava agrese bolševika pod sochou dvou buzerantů. Fuj! Vy s těmi provokacemi nepřestanete a fakt si koledujete o to, že po vás začne někdo střílet. Taková zrůdnost! Jak je možné, že to magistrát trpí? Je načase, aby se všechy podobné buzerantské šutry zlikvidovaly a namísto nich daly památníky obětem špinavých ruských okupantů, zabijáků, lupičů a násilníků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi opravdu tydýt bez morálky. Překrucování historie, o které se pokoušíš, ti moc nejde. Nejsi náhodou sám ten zabiják, lupič a násilník a nejspíš i homosexuální buzerant?!

   Smazat
  2. Á, pěkně vítám!

   Smazat
  3. 9:33
   Pojď mi to říct do očí,ty havlosračko vychlastaná a udělám z tebe 4 ještě ošklivější havlohulibrky.... 4x větší těžkou mentální retardaci ti může aplikovat jen Poserplina nebo ta lejnolahvárenskohavlistická sebranka!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. 9:33 Jasně nenávistný teplouš z neziskovky by postavil sochu heydricha zavražděného Českou západní lůzou.

   Smazat
  5. 9:33 A ty jsi který z těch buzíků?
   Pešiňský nebo Janda?

   Smazat
  6. 9:33 Ty jsi asi z EVROPSKÝCH HODNOT JAKUBA JANDY a zrovna ti ho vytáhl z tvojí řiti!Ty jsi ubožák!Neziskovka,ani Americká ambasáda tě nezachrání,bezmozku!

   Smazat
  7. Ty ukrajinská sračko, ono na vás dojde.

   Smazat
  8. Anonymní 9:33

   Tak porážka nacistického Německa byla podle vás agresí. Hm, víc dodávat nemusíte. Škoda jen, že Rusové nebyli důslednější a nezlikvidovali své nacistické nepřátele beze zbytku. Určitě by se i dnes lépa dýchalo.

   Smazat
  9. zalez nazpět do žumpy hajzle a nevystrkuj hlavu, nebo ti předvedu jak umím střílet já.

   Smazat
  10. Pro 9:33 TREST SMRTI PROVAZEM

   Smazat
 4. 9:33 ten bolševik vedl obrannou válku, ve které zvítězil. Nebýt toho, jako národ dnes neexistujeme. To, že dnes tak obdivovaný "západ" byl nucen v boji proti hitlerovskému Německu, které pomáhal vytvořit, přibrat SSSR je jeho problém, jeho velmocenská a politická prohra a všechny její důsledky padají jen na jeho hlavu. S tím nemají bolševici ani současná Ruská federace pranic společného. Račte mi to 9:33, nějak vyvrátit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jenže WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se na hlvu stavěl! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  3. "Chceš zachraňovat prostor. Odstěhuje se za Ural a množ se tam."
   To je "materiál". Odsuny Němců jsou fuj, a rád by byl za Uralem Slovanskou zdí proti žlutým. Ach jo. Co to škola, rodiče a marjána stvořila za individuum?

   Smazat
 5. Před chvílí jsem se z TV od Krnáčové ze shromáždění u pražského rozhlasu dozvěděl, že povstalci bojovali proti "nacistické ideologii".
  Pořád jsem se myslel, že povstalci povstali proti německým okupantům a ona to byla ve skutečnosti "nacistická ideologie".
  Na tom shromáždění jen jednou zaznělo slovo "německá", a to od Štěcha (takže nejspíš omylem), který zmínil utíkající německá vojska. Jinak to byl jen samý nacismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krnáčovou neomlouvá ani to,že myslí slovensky.Je to šílená doba!Můj otec bojoval na barikádách a byl raněn!A takové zrádcovské pizdy budou říkat,že bojovali proti nacistické ideologii.Je zajímavé.že si tito političtí zmrdi nepřipustí,že PODPORUJÍ FAŠISMUS A NACIZMUS!

   Smazat
 6. Za dob, kdy v této zemi ještě vládla paní morálka, se o mrtvých se mluvilo jen slušně a hrdinům se vydávala čest. Nyní jsme popřeli všechnu lidskost a stáváme se konzumními hovady.


  OdpovědětSmazat
 7. Cest a slavu tem kteri ukoncili druhou svetovou valku osvobozenim hlavniho mesta ceskoslovenska 9 Kvetna 1945 v ranich hodinach ,milion obyvatel Prahy a okoli to zazilo a tak proc prekrucovat historoji a tez ten milion lidi z Prahy a okoli znalo ze bombardery ktere vybombardovali a znicili ceske tovarny kratce pred koncem valky na sobe mneli coby vysostny znak hvezdy bile a ne cervene .... po zemi je postaveno tisice pomnicku Rakousko Uherske armady a proti tem nikdo nebroji take proc nemate lide uctu k nekomu kdo za nas polozil zivot ,ten mlady kluk mnel taky mamu , ktere ji pak cely zivot chybel. Opravdu byt vulgarni, usvedcuje o inteligenci a spolecenskeho zarazeni cloveka ktery se takto vyjadruje

  OdpovědětSmazat
 8. Už Miloš Zeman navrhl přesunout oslavy osvobození z 9. na 8., čímž napomohl školám, aby zmizel na čtrnáct dní z rozvrhu jeden den v týdnu. Věřme, že podporoval jen zvýšení vzdělanosti v Čechách. Našim demokratickým politikům by velmi vyhovoval přesun oslav osvobození Československa na den vstupu americké armády do Plzně. Mohli bychom stavět pomníky zázračným boys po celé České republice. Lid by dostal příležitost dělat si z Amíků prdel. Samozřejmě potají, nikdo by se to nemusel dozvědět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rád bych věděl, jestli někdo o ignorování významu Rudé armády při osvobození Československa veteránům ze západu řekl a jak se oni tvářili. Asi s nimi hrají stejnou hru jako Miloš v roce 2015. Naložil naše veterány do letadla, nechal je dovézt do Moskvy, ale na přehlídku je nepustil. Museli se dívat na televizi na hotelu. Cha cha, cha.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.