Reklama

pátek 18. května 2018

Přišel přivítat ruské motorkáře – no a co na tom, pane Wollnere?

Lubomír Man
18. 5. 2018
Bouře veliká, převeliká se už od začátku měsíce května, to je měsíce lásky, snáší na hlavu nebohého poslance českého parlamentu Jaroslava Foldyny, který si dovolil tu sprostou a neodpustitelnou hanebnost, že sám motorkář přišel na Olšanský hřbitov přivítat motorkáře ruské, kteří sem přijeli poklonit se památce 140 000 svých krajanů a někdejších vojáků Rudé armády, kteří na naší půdě při osvobozování Československa padli.


Co si to dovolil, ječí už téměř 14 dní křiváci a hlupáci, kteří by se bez Rudé armády a jejích mrtvých nikdy nenarodili, a dnes ve 14,25 hod. se zcela věrni své pověsti a charakteru připojili k tomuto idiotskému halasu i Wollnerovi Reportéři ČT. Vůbec by jim prý nevadilo, kdyby na hřbitov přišel pan Foldyna, vykazující se třeba povoláním zahradníka, nebo pokrývače, či holiče, ale on tam, prosím, i když jen v prostém oblečení motorkářském, přicválal jako člen parlamentu České republiky. A to už je prý jiná, na takového jsou prý už jiná měřítka. Takový si dovolit potřásat s pravicemi ruských motorkářů dovolit nesmí. To už je totiž ve Foldynově postavení státní akt, a dodejme hned natvrdo, že našemu současnému zřízeníí a západní orientaci akt nepřátelský a proto i nepřípustný.Tím potřásáním, i když to tak na první pohled nevypadá, se totiž boří všechno skvělé, čeho jsme sametem vydobyli, bortí se naše spjatost s NATO i EU a do prachu padá celá naše a na věky věků neporušitelná sounáležitost se společenstvím euroatlantickým. Zkrátka a dobře, poslanec Foldyna spáchal zločin, a je už na jiných, protože reportéři ČT se pochopitelně necítí k přesnému vynesení rozsudku kvalifikováni, aby za něj nezodpovědnému poslanci vyměřili náležitý trest.

Chorál blbců, kteří jím proklínají své zrození, buší i nadále do našich uší. Chorál lidí, kteří by se bez sovětských vojáků padlých – bylo jich 20 milionů – i přeživších, nikdy nenarodili, a to prostě proto, že jejich dědové a babičky, či jejich pradědové a prababičky, by proletěli stejným komínem, jako jím předtím proletěli všichni evropští židé. Měli jsme totiž, pane Wollnere, jít hned po židech, jak 30.ledna 1942 rozhodl ve svém hlavním stanu v přítomnosti R. Heydricha sám Hitler, a to těmito slovy: „Háchu musíme představovat jako jednoho z největších mužů, pokud Čechům zanechá závěť, která bude znamenat jejich konec“.

Přítomný Borman si jeho rozhodnutí poznamenal, a za pár měsíců poté, to je 8. června téhož roku, se v návaznosti na něj objevila v Bormannově oběžníku číslo 28/42 tato strohá poznámka s dalekosáhlými ovšem důsledky: „Jakmile se dokončí deportace židů, musí se začít s vysídlením Čechů“.

Podání ruky českého poslance s potomky těch, kteří udělali z Bormanova oběžníků neplatný car papíru, je ovšem podle lidí z Reportérů ČT zločin.

Myslete si o tom, co chcete.

57 komentářů :

 1. Nezoufejme, Česká televize to kompenzuje tím, že nám hustě nabízí "milé krajany" Sudeťáků: Hermana, Bělobrádka a Petra Fialu.
  Foldyna se loučit může, my se bohužel nemůžeme rozloučit se vzácným charakterem panem Wollnerem. Kdysi vynikl tím, že dal generálnímu řediteli ČT na WC facku. Z toho je zřejmé, že on v ČT může vše. Dívat se na něj nechci, ale také nemusím, od toho má přístroj dálkové ovládání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před několika lety dávali na ČT seriál Třicet případů majora Zemana. Vedení televize v hrůze z toho, že se to lidem stále bude líbit, rozhodlo, že po každém díle bude tzv. vysvětlující půlhodinka, kterou povede právě pan Wollner. A tento pán se projevil jako takový odborník, že tyto besedy u číše vína musely být pro jeho naprostou neschopnost myslím po třetím či čtvrtém díle zrušeny. Prostě člověk na pravém místě.

   Smazat
  2. Mám 30 případů na org dvd a je tam vysvětlováno
   u každého dílu že se seriál natáčel v „ totalitě" a další kecy.

   Smazat
  3. Ano, Ivane Davide, Marek Wollner jako excelentní novinář si může dovolit fackovat nejen ředitele ČT a nejen na WC.

   Smazat
  4. Novým "hrdinou" je jakýsi pan Uhlíř, od pohledu psychopat s těžkým komplexem méněcennosti, který se rád zviditelňuje a ČT mu v tom vydatně pomáhá, nedosti na tom dostalo se mu interview v DVTV. Tam se předvedl v plné nahotě. I pan Veselovský z toho byl trochu nervózní.

   Smazat
  5. Wollner napsal,že Národni program máme dávat

   hned a denně do dámského přirozeni.
   Namisto terminu ukončeni své diversantské činnosti dostal prý od chefa tučnou premii a po neomarxisticku i pochvalu.
   To je přátelé odpověď jeho elity nasazenim zbrani hromadného mlčeni a zákazu uveřejněni

   NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ V OHLUPOVADLECH,

   které si platime,aby nezveřejnily zejména náš NP a dále se mohli ti zvrhlíci přiživovat z našich peněz drze a sprostě do nekonečna!

   Smazat
  6. Zvrhlíkům v ohlupovadlech prý nejvice vadi,

   že v NÁRODNIM PROGRAMU je pěkný návod jak ohlupovadlům bránit v činnosti a vymiškovt je tak,že mohou vuysilat svůj cirkus Humberto fistulkou, aby se jim všichni mohli konečně smát ba co díme řvát potěšenim a ani si nemuseli kupovat novíny!

   Smazat
  7. To trochu přeháníte, pane Davide! Že bychom v telce viděli neustále jen Hermanna s Poseltem či jinými zástupci Sudeťáků, to jsem si věru nevšiml. Jednou tam u nich byli a kašpárkovali tam (což je zejména u konvertity Hermanna zvlášť podivné), a tak je telka natočila. Konec konců, byl tam i další člen vlády, tehdy snad dokonce místopředseda. Kdyby tam byl předseda nějaké bezvýznamné strany, těžko by se tím zabývali.
   Jiná věc je Wolnerovo (a mainstreamové obecně) štvaní, zde souhlas s autorem.

   Smazat
  8. Samozřejmě že přehání. Tomu se říká nadsázka, Mikeši.
   Pravda je taková, že téměř na všechno, co je nějak propírané v politice, má ČTV a ČRa vlastní vzácně sjednocený názor, který je ten jediný správný a proto neoddiskutovatelný.
   To neoddiskutovatelný je míněno doslovně.

   Smazat
  9. Ale já nezpochybňuji fakt, že mainstream je sjednocený na jediné "pravdě". Ale je možné, že jsem špatně pochopil páně doktorova slova a vzal je doslova (což ale z mé odpovědi vyplývá). Pan David přitom možná myslel jen to, že v telce jsou immervéhre na skle Hermann, Fiala a Bělobrádek. Ale ani to už neplatí, mně osobně tam vadí zcela jiné stálé ksichty.

   Smazat
 2. Je dobře,že si lidé nenechají vymývat mozky čt tv žumpou,a souhlasím s ovladačem nedívat se na sračky je to dobré i pro zdraví :-) TCH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již několik let se nedívám na ČT1 a ČT24 a docela mě to uklidnilo. Zoufalá normalizační Zelenkova ČST byla proti těmto kanálům ještě hvězdná (pochopitelně znaménka byla opačná).

   Smazat
  2. Vím, že motorky "nočních vlků" nejsou ozbrojené ale bojová vozidla amerických dragounů jezdící na našich silnicích a navíc se zásobou munice ano.Německé mercedesy,americké Fordy a francouzské Citroeny také nikomu nevadí.Ozbrojená vozidla cizích zemí u nás mi vadí !

   Smazat
  3. 11:53
   Tak už t y tvoje noční poluce nedávej pořád dokola na odiv ty havlozvratku!!!!☺

   Smazat
 3. Před 2 lety tam byl také Jaromír Jágr, naše hokejová legenda. I na následné bohoslužbě. Reportéři ČT odvraceli zrak, aby ho jako neviděli. Hi ...

  OdpovědětSmazat
 4. Na rozdíl od pana Wollnera /ještě že se nejmenuje Wolker/, mu na jeho svazky s EU, či NATO kašlu zvysoka. NATO mělo být dávno zrušeno, protože není k ničemu, kromě zvyšování napětí mezi Západem a Východem. Nezasahuje ani proti uprchlíkům, ani teroristům. Nutí nás pouze kupovat zbraně Amerického zbrojařského průmyslu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl bys ty idiote prozradit, jaké zbraně "amerického zbrojařského průmyslu" jsme kdy koupili???
   Takové hňupy kteří nic neví a jen vykřikují naučená komoušská, protizápadní hesla, mám nejraději.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Anonymovi 22:18, který je tak zblblý do Ameriky a tzv.Západu: synku, v plánu je nakoupení amerických helikoptér - obchod přesahující 2 Mld. Kč. Paní ministrině to už oznámila před dobrým měsícem.

   Ostatně Pandury sice vyrobili v Rakousku, ale firma je ve vlastnictví americkém.

   Podobně je to s Gripeny - sice švédské, ale firma SAAB je anglo-americká.

   Mám pokračovat, neználku?

   MM

   Smazat
  4. Jóóó, tak ono je výsledkem toho 20 letého (naše členství v NATO) "nucení nakupovat zbraně Amerického zbrojařského průmyslu" neschválený plán koupit z USA něco za pouhé 2 miliardy Kč? To je vše? Děláš si prdel? Vážně tam nic lepšího nemáš?

   Co je to to "americké vlastnictví"? Tušíš vůbec o čem motáš? Že má nějaký koncern sídlo v USA, v Rusku, Japonsku, Německu... neznamená, že jeho akcionáři nejsou odněkud úplně jinud. Vrať se do školy.

   A kdybys nebyl neználek tak bys věděl, že i český průmysl z výroby a exportu zbraní hezky tyje.
   https://ekonomika.idnes.cz/zbrane-rekord-vojensky-material-zbrojovky-export-cesko-pke-/ekonomika.aspx?c=A170720_154225_ekonomika_hm1

   Smazat
  5. 22:18, 22:58 a víte, že nám je úplně jedno "jaké hňupy máte nejraději"? Nám je totiž úplně jedno, co tu melete. Jste tu na nepravém místě. Takže jste buď masochista a nebo placený provokatér. Obojí je vaše věc a naše žádná starost.

   Smazat
  6. 22:37, i kdybychom vykoupili celoroční produkci firmy Lockhead a Haliburton, i tak to bude málo za to, že nás osvobodili od ruského nacismu.

   Smazat
  7. 7:28
   Ty havlobanderovskej idiote,jdi si přepudrovat zadek,ať seš fešák,až si půjdeš k pornoJandovi pro další lžinotičky!!!!!

   Smazat
  8. A kdy se to Amíkům povedlo ? Nacisté k Amíkům chodili dobrovolně a s nadšením. Viz von Braun-zakladatel amerického raketového průmyslu.A nebyl sám.Dalším byl třeba hitlerovský generál Gehlen a další.

   Smazat
 5. Mám pocit, že série "Overtonovových oken" k posunutí vnímaní výsledků 2sv. války byla započata již před téměř 30ti lety. Skoupení nevydělávajících nakladatelských domů němci, bohatá podpora "proněmecké" literární tvorby, podpora spolků... Wollner je pouze užitečný idiot veslující pro panstvo potápějící se smrduté bárky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bohužel, po 40 letech vlády komoušů jsme měli v řiti vši, nic nevydělávalo, vše krachovalo a prodávalo se proto bohatým, prosperujícím Němcům za hubičku.

   Smazat
  2. Tak nevím, mám tomu hlupákovi odpovědět, nebo ne?

   Smazat
  3. 23:08
   Supmanovi? Prosím, odpovězte.

   Smazat
  4. Pane Davide to bude zbytečné on to ví ale jeho nenávist ho sem furt žene psát kraviny.

   Smazat
  5. No a kdyz tomu havlistovi 23:00 odpovim ja tak me smaznete
   Havel a jeho grazlove stale vedou Cesko na porazku
   CSSD ma pravo existovat jen pod vedenim Foldyny

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 7:18
   Achillovou patou každého idiota je jeho hlava,viď ty havlozvratku?!!!!

   Smazat
  8. Chápete to? minuta 25.
   http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10316514721-navraty-k-divocine/411236100221011-sumava

   Smazat
  9. Pan Ivan, je dobre že ste neodpovedali tomu anonymnému provokatérovi a ani neodpovedajte. Zbytočne to kazí článok a diskusiu pod ním. Napokon, neboli ste to Vy s pani Maříkovou, s ktorou ste sa na tomto rozumnom geste pozastavovali ohladne reakcií rôznych anonymných provokatérov, okrem iného aj mňa? Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  10. 23:00 Vašnosti, není smyslem republiky, aby "něco vydělávalo". Pokud se bude někde akumulovat kapitál, bude zase jinde chybět. Je to jen účetní disproporce, která bohužel způsobuje rozvrat společenského systému. Úkolem státu je poskytovat svým občanům určitý standard, tento standard musí být tvořen a poskytován na základě společného konsensu, jehož základním kamenem je občany stanovená délka pracovní doby, vydávání státní měny a přispívání/odebírání ze společného koláče musí být spravedlivé. Člověk může žít kvalitní život bez 100 milionů v bance, nechali jsme se indoktrinovat ideologií, jejíž tvůrci neměli chuť živit se vlastní prácí. Je jasné, že kdo nepracuje, nemůže mít ani z ničeho radost. Stačí jen spravedlivé zákony a vše půjde samo. Pro začátek by se dalo poučit od Bati.

   Smazat
 6. Proč ČSSD nenavrhla pana Foldynu na ministra vnitra? To by jim rostly preference.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Foldyna by měl kandidovat na dalšího prezidenta, to havlozmetky omejou.

   Smazat
  2. 0:18 Kvalitní lidé jako pan Foldyna by měli čssd opustit a věnovat se založení národní strany, případně s dalšími vstoupit do SPD. Ostatní politické spolky se nedá už ani komentovat, je to holé dno.

   Smazat
 7. Nevím, jakou škodu na našem území ruští motorkáři napáchali. Vymlátili nějakou hospodu, páchali trestnou činnost, rozhazovali letáky s Putinem? Že mají rádi Stalina? Stalin, Roosewelt, Churhil nás osvobodili, s tím nic neuděláme. A s tím jak rozdělili na Jaltě Evropu a koho kam přifařili, do jaké sféry zájmu, taky ne. A že likvidoval svoje lidi? To je věc hlavně Rusů, jak se s tímto faktem popasují. Nevadí mi Noční vlci a třeba ani Black Angeles. I když v tom druhém případě by tu byl z jejich strany asi jinej fukec. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stalin nás napadl. Vy neznáte ani učivo pro pátou třídu.

   Smazat
  2. 7:25 Jo, a kdy? Datum! Ty se raději vrať do té páté třídy a pokračuj v učení.

   Smazat
  3. Anonymní trouba 7:25 - měl bych na vás kontrolní otázečku, tím "Stalin nás napadl" myslíte vás Němce, nebo jste se tu vyskytl z nějakého alternativního vesmíru, kde Stalin nezemřel v roce 1953, či vám někdo namluvil že Stalin vstal v osmašedesátém z hrobu a osobně zavelel k k té takzvané "internacionální pomoci"?
   P.S. O znalosti učiva pro pátou třídu bych na vašem místě pomlčel, anonymní hlásná trubko. :D

   Smazat
  4. 7:25 Ať žije slepičí rozum. A teď pepku vyskoč !

   Smazat
  5. No, bohužel myslím, že 7:25 má docela pravdu. Dokonalá ironie.

   Smazat
 8. Heslo "Nekrmte troly stále platí" a je to nejlepší obrana proti nim. Japonci umí ovládat nejlépe své emoce a prý se to učí prý už od dětství. Hluboký nádech, hluboký výdech, hluboký nádech ...

  OdpovědětSmazat
 9. Pro 5'57. Já k CT1 a CT24 přidal i Radiožurnál a to poté co mě jistá hlasatelka přesvědčovala,že jsem žil v bídě a vlastně mě rodiče vychovali na vařeném tuřínu a řepě. No prostě KRÁVA. Jsem ročník 47 a řepu a tuřín jsme pěstovali jen pro dobytek t.j. pro její prababičku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako rocnik 46 take zasnu ,kdyz nam nacesane slecny z obrazovky vypraveji,jak jsme 40 let trpeli.Jdu si spocitat svuj 11ti tisicovy duchod a premyslet,jak ted,kdyz mame tu demokracii a svobodu zaplatim 8mi tisicove inkaso a kde koupim levny turin na mesic.Treba by mi ta slepice z CT poradila.

   Smazat
  2. Měl jste pracovat a šetřit Bagoune a ne se válet s cigaretou v hubě. Já bych vám ty důchody vzal úplně a přenechal je novému obyvatelstvu, které se sem již díky bohu stěhuje.

   Smazat
  3. 9:38
   Copak,tys byl koukám donašeč a kolaborantská pakáž jako Venzl udavač Havel,že meleš ty havlosračky!!!
   Máš doma vystavenou po fotrovi Svatováclavskou orlicí???!!!!

   Smazat
  4. 10:14, ne, po fotrovi mám jen dva blesky.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9:38 to je dobrej kus kretena������
   Az si ty nulo vymeniš plenku tak zase neco napiš takova bukvice jako ty vzdy pobavi.Prý vzal duchody celé to je kus vemena���� by me zajimalo kolikrat denne se pochcava anonym ������������

   Smazat
 10. Wollner je dement,který se tváří jako dement a přitom je dement.Plní jen zadání dalšího hajzla v pozadí.

  OdpovědětSmazat
 11. M.Wolner, záchodkový rváč a hlupáček, si může tak podávat ruce s agenty EU a globalistů, Pochem, Dolínkem a Hamáčkem či Chvojkou ( všichni ČSSD) nebo Kalouskem, Fialou, Gazdíkem, Lidovci apod. a dále budovat zpravodajství ČT k jejich kolaborujícímu obrazu. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 12. ČT zrušit, je to protinárodní hlásná trouba

  OdpovědětSmazat
 13. Sociální demokracie je nepoučitelná a ještě nedosáhla svého dna. Měla by si rozmyslet na jakou stranu to chce hrát. Doporučoval bych jí, začít se chovat třeba jako pan Foldyna a ne jako banda asociálních nedemokratů.

  OdpovědětSmazat
 14. Taky si říkám, že ti pomatenci co vrší na Rusko kupy hnoje, musí být vlastně nasraní na to, že vůbec žijí.
  A to je opravdu unikum v lidském chování.
  Jenže pro tyto "lidi" je minulý čas něco co nebylo. Jejich dějiny započaly roku 1968 a tím i jejich vnímání historie, kritický ale i sebekritický pohled.
  Jenomže pokud krmivo pro jejich mozky převažuje ze zdrojů
  pravicově fašizujících medií všeho druhu, pak nelze očekávat nic než smradlavé výkaly z ústního otvoru.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.