Reklama

neděle 20. května 2018

Pro potěchu oka - Dětská Doba ledová dospěla do finále

20. 5. 2018, Ďouba

Doba ledová - Děti 2018, tip kulturně-sportovního referenta NR


Neděli za nedělí usedali diváci k obrazovkám, aby se radovali z talentovaných dětí a z toho, co společně se svými trenéry malí krasobruslaři vymysleli a nadřeli. Snad mohou potěšit i někoho z "diváků" Nové republiky.Soutěž dnes dospěla do finále a zná své vítěze. Máte-li chuť, pojďte jim také zatleskat. Vybral jsem i několik dalších pěkných vystoupení.

Liza Berestovskaja (10 let), vítězka

Vasilisa Kaganovskaja (12 let) a Ilja Vladimirov (13 let), vítězové

Arsenij Fedotov (8 let), vítěz
Rozšiřující učivo:
Nasťa Lukinskaja (9 let) a Griša Rodin (12 let)

Nasťa Zinina (11 let)

Alisa Ovsjankina (10 let) a Fedor Orechov (12 let)

Celý pořad (finále) 20. 5. 2018


6 komentářů :

 1. existuje kromě Ruska ještě aspoň jeden jediný stát,kde by tolik podporovaly dětské talenty?

  OdpovědětSmazat
 2. My neustále vidíme na Rusku samá negativa.Tato země však je zemí zaslíbenou pro normální život,kde žena je ženou ,muž mužem a rodina základem státu.Kde neplatí naprosto idiotské zákony EU,které připravují idiotští unijní komisaři a EU trvá na jejich implementaci.Jednou se tak stane Rusko nejžádanější destinací s nejsvobodnějšími zákony.

  OdpovědětSmazat
 3. Navzdory tomu masově vychcípávající, kde obyvatelstvo nestárne, páč to ani kvůli vysoký mortalitě v relativně nízkým věku nestíhá a ani nemládne, páč mladí utikaj na Západ jak jen můžou! S největším počtem nakažených AIDS, s nejvyšší rozvodovostí (včetně jejich fýrera) i počtem potratů na 1000 obyvatel v celý Evropě ... fakt vzor!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde sa vy nekoneční CHmuľovia stále rodíte? Ale neva, aspoň sa na Vás pobavíme. A komentovať vás? nie je treba vy sa zhovadíte vždy a všade vlastnou tuposťou. A ak nevieš čo je to CHmuľo, dávnejšie som to výstižne vysvetlil, takže hľadaj kde a buď tak láskavý Ty aj tebe podobní - neodchádzajte a prispievajte svojou nekonečnou tuposťou aby sme sa pobavili. Mám vždy lepšiu náladu keď sa z chuti zasmejem na tom čo vy nezbedníci zas vyprodukujete! Mimochodom koľko ukľudňujúcich tabletiek skonzumujete aby vás vaše hlávky moc neboleli?

   Smazat
 4. 11:48
  Největší počet nakažených AIDS je v Banderostánu ty potrate zdegenerovanej!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. STRAŠNÝ HLADOMOR V RUSKU !!!!
  RUSÁCI MĚ SEŽRALI SNOUBENKU !!!!
  Moje snoubenka, Deborah Jenkinsová, se rozhodla, nedbajíc varování navštívit Moskvu.
  Moje sladká Deborah (typická Američanka /výška 160 cm, 180 kg živé váhy/) po vystoupení z vlaku, (lodí do Vladivostoku, cesta magistrálou) byla napadena pěti hladovými Rusáky a sežrána. Dokonce i kosti si vzali na polévku.
  Jen za posleního půl roku, snědl Putin, vláda a duma 10 000 dětí, 8999 psů a 99999 koček.
  Po Moskvě se válejí ohlodané lidské kosti, následek tamějšího hladomoru. Osobně jsem viděl, jak před Leninovým mauzoleem se dva Rusové sežrali tak stašně, že z nich nezbylo vůbec nic. Naprosto popřeli zákon o zachování hmoty.
  Takové vládnou poměry v Rusku.
  PLÁČU PLÁČU SŮL !!!
  JOE PRKNO, Čechoameričan.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.