Reklama

.

.

úterý 15. května 2018

Projev prezidenta republiky při recepci u příležitosti státního svátku Ruské federace - Dne vítězství( trochu zpětně pro připomenutí)


15.5. 2018 hrad
Víte, přátelé, druhá světová válka byla válkou rasové nenávisti. A cílem nacistického Německa bylo vyhladit v prvé řadě Židy, v druhé řadě Slovany -  Poláky, Rusy, Srby a tak dále. A nyní se setkáváme s jiným způsobem boje. Jde o náboženskou nenávist, která se snaží vyhubit všechny nevěřící. Moji ruští přátelé vědí, že já nezapomínám na Beslan, na Volgograd a na další podobné události. Tato nenávist by nás měla sjednotit v boji proti islámskému fundamentalismu a islámskému terorismu.
9. května 2018
Vážený pane velvyslanče, vážený pane prezidente Klausi, vážený pane předsedo Poslanecké sněmovny Parlamentu Vondráčku, vážený příteli a předsedo KSČM Filipe, dámy a pánové,
trošku mne překvapilo, proč se scházíme zde, když venku je tak krásné počasí, svítí sluníčko, je teplo a tak dále. To je špatná organizace, pane velvyslanče. Ale vážně, jak víte, veškeré své projevy začínám kritikou, protože to je dobré zahájení – jako v šachách. Agresivní zahájení.
Ale co říci? Proč jsem tu? Abych ocenil oběti těch, kteří padli na území bývalého Československa. A samozřejmě nejen na jeho území.
Víte, přátelé, druhá světová válka byla válkou rasové nenávisti. A cílem nacistického Německa bylo vyhladit v prvé řadě Židy, v druhé řadě Slovany -  Poláky, Rusy, Srby a tak dále. A nyní se setkáváme s jiným způsobem boje. Jde o náboženskou nenávist, která se snaží vyhubit všechny nevěřící. Moji ruští přátelé vědí, že já nezapomínám na Beslan, na Volgograd a na další podobné události. Tato nenávist by nás měla sjednotit v boji proti islámskému fundamentalismu a islámskému terorismu.
Samozřejmě pamatujeme i další špatné události: byla studená válka, byl rok 1968, který byl ohromnou kolektivní chybou a zločinem, k němuž je zapotřebí se přiznat. Poněvadž jen tehdy, když bude tato chyba přiznána, může být odpuštěna.
Momentálně jsem rád, že jsme se s prezidentem Putinem domluvili, že na začátku června proběhne první kolo Česko-ruského diskusního fóra. Doufám, že v rámci tohoto fóra se nám nakonec podaří otevřít i ty ruské archivy, které se týkají právě roku 1968.
To však není všechno. Jsem velmi rád, že se připravuje další zasedání tzv. Mezivládní komise pro ekonomickou spolupráci. Možná víte, že předseda české vlády, předseda Senátu Parlamentu České republiky, předseda Hospodářské komory i já jsme se veřejně vyjádřili proti tzv. ruským sankcím. Sankce totiž ničemu nepomáhají a jen zpomalují vzájemný obchod. Tuto veřejnou kritiku sankcí bych chtěl přetvořit do iniciativy České republiky v rámci Evropské unie.
Byl jsem velmi potěšen, že na poslední cestu do Ruska mne ve třech letadlech doprovázel nejvyšší počet českých podnikatelů za posledních 25 let. To je důkazem, že čeští byznysmeni mají velký zájem uzavírat vzájemně výhodné dohody s našimi ruskými partnery. Doufám, že to bude pokračovat i v budoucnu.
Vážení kolegové, samozřejmě existují i problémy. Někteří lidé se však problémy snaží řešit a někteří problémy vytvářejí. Já náležím k těm, kteří se problémy snaží řešit, což je mnohem obtížnější než naopak. Lidí, kteří celý svůj život problémy vytvářejí, je mi ale líto, protože nakonec umírají nešťastní a bez užitku pro lidstvo i naše spoluobčany.
Závěrem proto všem přeji úspěšný život a vyřešení problémů v rodině, ve společnosti a samozřejmě i v našich vzájemně výhodných vztazích. Ať žije spolupráce mezi Ruskem a Českou republikou! Ale vidím, že mi dali pouze minerální vodu. Dovolte mi proto připít i tou vodou.
Děkuji za pozornost.

Miloš Zeman, prezident republiky, rezidence velvyslance Ruské federace v ČR, 9. května 2018

39 komentářů :

 1. Takový přátelský projev musí Milku Němcovou potěšit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Vážení diskutující omlouvám se odbočím, dnes se mi ozvala SMS zpráva, byl jsem vyzván, ať uhradím dlužnou částku na konto: xxx, nikomu nic nedlužíme, tudíž jsem poslal SMS zpět, koho zastupují, jak se já jmenuji i s příjmením! Odpověděli mi opět SMS, uvedli pouze svá smyšlená jména s přijmením.

   Obrátil jsem se na synova kamaráda Policistu ČR, dal mu telefonní číslo obtěžujících, ten mi poděkoval, podíval se do databáze a sdělil mi, že se jedná o podvodníky, kteří chtějí podvést většinou naivní a seniory a připravit je o úspory! Již měli na toto číslo, čtyři obtěžující oznámení.

   Varoval NEZVEDAT, NEVOLAT ZPĚT, ihned oznámit Policii ČR!

   Jedná se o číslo +420 734 174 838 (T-mobile)

   S pozdravem Ramón

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Vymazat
  2. 15:25 Ramóne, policie vám jasně sdělila, že ti podvodníci se obracejí na NAIVNÍ lidi. Měl byste si z toho vzít poučení a nepředvádět tady veřejně, jaký jste blb.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 16:16
   Ty bys nic nepochopil ani kdyby ti to vytetovali na čelo!!!!☺☺☺☺ Čím víc lidí o těch šmejde ví,tím líp!

   Vymazat
  5. Němcová by jako při inauguraci zase mohla odejít do kytek.

   Vymazat
  6. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


   16:16 B L B dle své vlastní identifikace!

   Je vidět, že naučit B L B A vykat, padlo na úrodnou půdu. Alespoň trocha úspěchu, teď ještě ten mozek, vyměnit nebo komplet utratit?
   Beta samice, která nekvákne k článku, čili chazmrokar.

   Zdraví Alfa Samec Ramón

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Vymazat
  7. 16:39 ☺☺☺☺

   To je jiná třída, protože má mozek a srdce na pravém místě, dle jeho vyjádření "Čím víc lidí o těch šmejdech ví, tím líp". ☺☺☺☺

   S díkem Ramón

   Vymazat
  8. 21:14
   V něčem se nedohodne,sousede,ale dík za podporu...s těma šmejdama☺.
   Hezký večer přeje Štofi z Teplic.

   Vymazat
 2. Pan president Zeman - jediny statnik, ktereho svet uznava jako ceskou velicinu , mluvi o zivocisich, kteri delaji problemy druhym lidem !

  Dvoraku, to je Tvoje vlastenecka povinnost, postarat se o napravu a jednat podle smernic pana presidenta !

  Ten tvuj darebak CENZOR MUGAVE (zv. Lidozrout) , je islamsky kozomrd a terorista nejhorsi v Ceske republice, tak uz mu konecne napis Pink Slip (dismissal = kopacky) a posli ho na pracak !
  Jako pracovnik u prazskych kanalizaci, muze byt jeste uzitecny !
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN, stoupenec naseho oblibeneho presidenta Trumpa - zachrance Ameriky ve slepejich Andrewa Jacksona !
  svetlonos H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Zeman je PREZIDENT,ale ten tvůj zrzavej idiot ve Fuckingtownu je AKORÁT VYSLOUŽILEJ VOŠOUST,kterej je CELÝMU SVĚTU PRO SMÍCH!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
  2. Na 13.55 se nedá reagovat, diskutovat s ním o věcech, které nastolí. Nebaví mě furt koukat(nečíst) samolibého pablba, který si tu léčí svoje mindráky. Jak to, že je jeho výplod ještě tady??? Proboha o čem to vůbec píše? Koho to v Čechách zajímá? Vždyť to je zjevně mentálně narušený člověk.

   Vymazat
  3. 16:58
   Prapředci říkali:JE HORŠÍ,NEŽ OSINA V PRDELI!!!!☺☺☺☺☺
   Měli by ho nejen.mazat,ale zablokovat toho pablba úplně!!!

   Vymazat
  4. 14:05, 16:58 a 17:08 Lžeš, nenávistí prohnilý závěšáku.

   Vymazat
  5. 18:58
   Piš česky ty vemeno z kachny!!!!
   Kdo je """závěšák"""",ty ČEŠTINÁŘI???!!!!☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
  6. Zdravím Honolulu!
   Nebydlím sice v Čechách, ale na Moravě, a jsem rád, že sem píšeš!
   Rád si přečtu každý tvůj příspěvek!
   Nechápu tu nenávist a malost některých zde, chudáčků.
   Palec nahoru!

   Vymazat
  7. Vandale- napíšu svůj názor- člověk pod tím nickem zde chodí především exhibovat, nikoliv diskutovat. Jeho prohlášení a další příspěvky jsou často mimo mísu a nekorespondují s názorem, který by měl být nějakým přínosem pro diskuzi k článkům.sice si taky přečtu raději jeho výplody než některých dalších, ale že bych toho člověka vynášel do nebes určitě ne.

   Vymazat
  8. Vandale,kde máš mozek,ve středověku???☺☺☺☺

   Vymazat
  9. 14:05 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   A teď odvaň pískat na fujaru polomrtvýmu negrovi Mughábemu a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 3. honolulin felching again big time!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak se podívejme na tu demokracii. Náš prezident si nechal zjistit, zda se u nás vyráběl novičak. Když mu to potvrdil ředitel VÚ 064 v Brně a prezident to vyřkl, strhla se bouře. Nic naplat, že Šlechtová a Stropnický hned, aniž by cokoliv věděli, potvrdili, že ne, za což měli oba letět za lež. Opak je pravdou,Ta kr..a dnes vyhodila zkušeného odborníka- ředitele VÚ v Brně. Ptám se, kde v tom Kocourkově jsme.Zažil jsem v armádě mnoho po r.89, kdyby tato exhibicionistka šla raději na cvičák s tím svým Baskervilem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejlépe na ostrý chemický cvičák do Vyškova s prošlým filtrem.

   Vymazat
 5. Velmi dobrý projev.

  OdpovědětVymazat
 6. 16:58 - z pozice tve mentalni zakrnelosti ty poloidiote nemuzes urcovat co se smi napsat a co nesmi ! Tam si precti ty TUPANE 1-clanek nasi slavne Konstituce a nech tvoje zapadoasijske inklinace za Kavkazem BLBE !
  Z vesnice !

  -------------------------------------------------------

  14:24 Padej obracet Hamburgers a neotravuj. Dokud nebudes mit JOB jiny nez maji decka, tak drz hubu !

  -------------------------------------------------------

  Z hlediska vyssiho precipu mravniho - ATENTAT nad zivocichem cenzorem MUGABEM neni kriminalni prestupek !

  -------------------------------------------------------

  SLAVA krali na Nove Rebublice, ceskemu aristokratu RAMONOVI !
  Samozrejme , ze jste vsichni slabomyslni Hurvinci proti nemu a , ze pouze demonstrujete vasimi protesty komplex menecennosti ! A TO OPRAVNENY !

  OdpovědětVymazat
 7. CENZORE MUGABE ! Mas to vyposerovane ! Ve stejne dobe kdy jedu do Kanady je snem cerodejnic v nejmenovanem meste pri me ceste !

  Samozrejme, ze se tam zastavim a nasmeruji witchcraft spell na tebe ! Uz TED pozadej kardinala Duku o pomoc.
  Metla pekla te NEMINE. A atentat ti zaridi Cesi
  v Praze pozdej !

  -------------------------------------------------------

  Je mi mezi vami dobre slabomyslni Hurvinci ! Uvedomuji si moje prednosti, ale spolecenske povinnosti volaji !
  Bye, bye for now....

  OdpovědětVymazat
 8. Přelož ten uASSackej BLÁBOL do češtiny,ty HOVNE TUPEJ!!!!!!
  Co znamená """"VYPOSEROVÁNO""""",kdes to slovo sebral ty PŘESTÁRLÉ HOVADO Z TĚŽKOU VROZENOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ A PROGRESIVNÍ PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU,POCHLUB SE????!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺
  Pá,pá FUCK YOU!!!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 9. 17:54 - ty natvrdly tezkopadny hlupaku ! Vyposerovano je vice prijatelneji po BLBCE CENZORA (pro tebe) nez je po*rano !

  a prestan psat stale stejne nadavky FLASINETARI !

  OdpovědětVymazat
 10. Ten tvůj CIRKUS KAFEMLÝNY MÁ CO PINDAT,TAPETO ZDEGENEROVANÁ!!!!!☺☺☺☺☺☺ """"VYPOSEROVÁNO"""" NENÍ A NĚKDY NEBUDE V ČESKÉM SLOVNÍKU,TY ZDEGENEROVANÁ CHÍPLOTINO!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 11. Skvěle to president řekl pojmenoval věci tak jak jsou.

  OdpovědětVymazat
 12. Pan prezident Zeman opět na výbornou!
  Sláva mu!

  OdpovědětVymazat
 13. Ve smyslu pravdy
  je život jednoduchý s danými Božími pravidly
  děděnými od zakladatelů společnosti.
  V kontextu iluze
  katolické církve
  je to utrpení plné nepochopení a lži.
  Dnešní rusofobie je pokračování církevní rasistické, fašistické politiky
  jenž se snaží o vybudování Římské veko říše...
  ..kam se slované nevejdou*

  OdpovědětVymazat
 14. 19:43 - Vandal ! Jsem rad, ze jsi v poradku ! Pamatuji si te z A.CZ.

  eFPe 20:43 - kdyz neni psano k veci, tak je to reakce na thema, ktere bylo zmeneno. Ale je dobre, ze me "nekdy" ctes. Co povazujes za exhibice je pouceni.

  18:14 - MUGABE ty nedonoseny blbecku, pises stale stejne vety a jsi nejvetsi primitiv ze vsech ceskych webu. Skemras o pozornost a ta bude pro tebe vzdy nakopnuti !

  -------------------------------------------------------

  RAMONE, to o cem pises - 15:25 - je presne to proc je velmi nebezpecne se nekde registrovat ! Tvuj E-mail bude prodan a potom Te budou obtezovat denne, coz je u nas stejne i s telefonim cislem, ktere nekomu das na urade a potom mas denne 20 x nabidku neceho co nepotrebujes nebo zebrave telefonaty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Typicky Zeman: vadi mu nabozenska nesnasenlivost, protoze muslimove zabili snad 300 lidi, ze jen USA po 2. svetove valce zapricinili smrt 30 milionu lidi, to mu nevadi. Ze vetsina bojovniku IS je naverbovana krestany z USA a Zidy z Izraele a take placena a vyzbrojovana, mu nevadi, ze jsou vetsinou z evropskych zapadnich statu, mu take nevadi, vidi nebezpeci v islamu. Ja v krestanech, ti zabili aspon 100x vice lidi nez vsechna ostatni nabozenstvi dohromady. A zabijeji dnes a denne, coz Zemanovi nevadi. Ja myslel,ze je zdravy. Asi ano, ale zdrave uvazovat nedovede. Pro nej je nebezpeci, co kdo rekne, ne to, ze nekdo rekne, ze rozsiruje demokracii a zabiji po statisicich. Amreicka web page z L.A. prestala predloni pocitat mrtve v Iraku, vsechny je davala za vinu USA (ja take) a koncili na 1.494.000 lidech (ty posledni 3 cisla jsou nespravne). Izrael a USA si mohou zabijet beztresne koho chteji po celem svete, pri nejhorsim dostanou NOBELOVOU CENU MIRU.

   Vymazat
 15. To jste se vyznamenal,vy že jste Čech???
  To ani omylem,sousede!

  OdpovědětVymazat