Reklama

.

.

úterý 8. května 2018

“Putin není náš car!” Až 160 000 lidí protestuje, ulice hoří, zasahuje 2000 policistů a vodní děla, zatýká se. Protestující si vymohli pád vlády

- pozorovatelka -
7.5.2018   AE News
K tomuto tématu jsem se původně vůbec nechtěla vyjadřovat, protože jsem si říkala, jak přišlo, tak odezní a čas i energii si nechám na článek o tom, jestli Trump vypoví či nevypoví jadernou smlouvu s Íránem, ale protože to, co včera v českých médiích začalo, nadále pokračuje, tak musím alespoň stručně reagovat.


Zítra, 7. května (psáno a uveřejněno včera - pozn.red. NR), v Rusku proběhne inaugurace prezidenta V. Putina poté, co zvítězil v březnových volbách a zvítězil tak, že téměř 80% hlasů. Jeho největší opozičník Alexej Navalnyj, v letech 1999-2001 student americké univerzity v Yale a v Rusku odsouzený za zpronevěru, na včerejšek zorganizoval v několika ruských městech protesty s názvem “Putin není náš car”, jejichž účelem bylo vést ruský národ jak proti inauguračnímu ceremoniálu, tak především ke zneplatnění výsledků voleb, ve kterých Putin zcela jasně (a zcela demokraticky) zvítězil. A protože v každém národě se najdou tupci, pro které Slunce neměnně vychází jen nad Washingtonem a za vrchol vlastenectví považují poklonkování Spojeným státům, tak i Navalnyj má své antiputinovské stoupence. A nebudeme se bavit o tom, jestli za tím je svobodná volba všech těch “podpindosníků” anebo nějaký peníz do kapsy od nějakého toho “proami” fondu typu fondů Sorose, podstatné je, že takové lidi Navalnyj do ulic dostal.


Obrázek z Paříže 1. května 2018
O čem se ale bavit musíme, to je skutečnost, že většina těch demonstrací nebyla oficiálně povolena. A jestli je to dobře nebo špatně – co tak takové rozhodnutí zcela demokraticky ponechat v kompetenci té země, které se to týká a která bez ohledu na pohled ostatního světa má právo si zcela demokraticky sama rozhodnout o tom, co povolí a co nepovolí?

Obrázek z Paříže v březnu 2018
Ale taková optika pro rusofóbní Západ ani náhodou neplatí (a světe, div se, že např. taková Saúdská Arábie, kde ženy ani nesmí řídit auto, je Západem, na rozdíl od Ruska, považována za demokratickou zemi …) a od včerejška můžeme všude číst, jak Rusko demonstrace potlačilo, jak zatýká demonstranty, jak zatklo (a za pár hodin propustilo) Navalného. Ale to není celé – demonstrace v Rusku jsou hlavní zprávou nejen včerejšího dne, ale téma běží i dnes a zřejmě poběží ještě několik dnů. A pokud jde konkrétně o Česko, z České TV i z mainstreamu jsou občanům do hlavy vtloukány informace, jaký je Putin diktátor, když zadrženo bylo 704 lidí v Moskvě, 229 v Petrohradě, 163 v Čeljabinsku a dohromady po celém Rusku až(!) cca 1500 osob! A to včetně opozičního předáka Alexeje Navalného, který demonstrace svolal.

Tak si to shrňme. V Rusku žije cca 144 milionů lidí a 80 % z těch, kteří přišli k volbám, dalo hlas Putinovi. Když má být Putin v rámci výsledku voleb inaugurován, Navalnyj svolá demonstrace (nepovolené) a na těch je v souhrnu zadrženo cca 1500 lidí – ale pozor, to je součet zadržených v cca 20-ti městech!. Pokud jde o samotné počty protestujících, tak například v Moskvě jich mělo být cca 3000. A to si také porovnejme – Moskva má cca 13 milionů obyvatel (zpráva pro rok 2018 uvádí 12 500 123 obyvatel) a protestovat jich měly 3000 (a z toho nějakých 700 bylo zadrženo). A otázka zní: Co těch zbývajících cca 12 497 123 Moskvanů??? Odpověď podle českého (a celkově západního) mainstreamu: NIC! Ono totiž jako by příznivci Putina v Moskvě ani ve zbývajících cca 20 ruských městech, kde se demonstrace konaly, vůbec neexistovali a jediná zpráva, která z akce Navalného pro Západ vyzněla je, že Rusko nechce Putina (80% volebních hlasů nic???) a Putin hlas “lidu” (hlas Navalného z americké Yale plus 20%,10%, 5% voličů ??) potlačil…

Obrázek z Paříže 5. května 2018

Až 160 000 protestujících v Paříži proti Macronovi

Tak tolik k první části titulku “Putin není náš car” a teď k té druhé části – k části o až 160 000 demonstrujících, o vodních dělech a zatýkání demonstrantů a o násilí v ulicích, která už ale ani náhodou není o Rusku. Ta hrůzostrašná část se totiž týká Francie, kde už od března probíhají demonstrace proti Macronovi a další probíhaly rovněž včera, tzn. v den, kdy Navalnyj zorganizoval akci “Putin není náš car”, o kterých ale český mainstream žádné zprávy nepřinesl – no, ať nekřivdím, Česká TV nechala na liště běžet text : “V Paříži protestovalo až 40 000 lidí”. Ono ale správně mělo být, že v Paříži protestovalo minimálně 40 tisíc lidí (jiné zdroje uvádějí dokonce až 160 000), https://www.youtube.com/watch?v=g8S-86ooXYIdále správně mělo být, že protesty běží už od února – března a dále, že jsou proti Macronovi. Ale proč o něčem, čeho se účastní opravdu velké davy a účastní dlouhodobě, informovat, když nad vším vítězí zpráva dne: “V Moskvě protestovaly 3000 (!) lidí” proti Putinovi.

Paříž 5. května 2018
A pro srovnání zpět do Ruska – k demonstracím v Rusku, svolaných Navalným, o kterých je i úvodní video, přičemž nepřekvapuje, že všude můžeme vidět především zmanipulované studenty (děti).


a k zadržení Navalného

A teď zpět k Paříži 5. května – nejen podle Independent se protestů proti Macronovi zúčastnilo od 40 000 do 160 000 lidí, v pohotovosti bylo 2000 policistů, navíc tyto demonstrace trvají už několik týdnů. Ale v tomto případě český mainstream mlčí – ono přece Macron ve volbách získal 66% hlasů, je tedy demokraticky zvolený a o nějakých demonstrujících anarchistech přece nebude psát. Zatímco Putin, který získal “jen” cca 80% hlasů, tak o protestech proti němu je třeba informovat 24 hodin denně a hlavně pak o protestujících, byť jich bylo jen 3000, tzn. ve srovnání s Francií – a ve srovnání s počtem obyvatel Francie a Ruska – počet, který absolutně nestojí za pozornost. Ale čemu se jeden diví – co čekat od té západní rusofóbní “objektivity”Dění v Arménii – vzor demokracie a´la Západ s USA v čele: “Když národ zvolí toho, koho nechceme, davy v ulicích jsou zárukou, že jej zrušíme”


A nyní k třetí části nadpisu – “Protestující si vymohli pád vlády”, neboť lepší tečku článku by šlo jen stěží najít. Kdo ještě nepochopil, tak třetí část nadpisu je o demonstracích v Arménii. A současná Arménie je o tom, že strana, která ve volbách skončila jako naprostý outsider, když získala jen nějakých 8% hlasů, může přesto výsledek voleb zcela zvrátit, a to až tak, že její vůdce vládu nejen položí, ale dokonce se nakonec stane premiérem.

V Arménii probíhají demonstrace, které zorganizoval vůdce opozice Pašinjan, jehož strana Jelk se ve volbách zcela propadla. Pod tlakem davů, které opozičník získal na svou stranu, však Pašinjan docílil toho, že premiér vlády Serž Sarkisjan – člen regulérního vítěze voleb, Republikánské strany Arménie – odstoupil a celé dění se vyvinulo tak, že 8. května se outsider Pašinjan stane novým premiérem.

A z toho plyne co? Že volby jsou pouze fraška a že ve skutečnosti platí, “Když národ zvolí toho, koho nechceme, davy v ulicích jsou zárukou, že jej zrušíme a dosadíme místo něj toho, koho chceme”. Nakolik se dav nechá či nenechá zmanipulovat, to je další věc, ale tady jsme u toho, že právě v tom sehrávají zásadní roli média (proto ten veliký boj proti alternativě) a dále u toho, že pokud jde o mainstream, jednou se dav hodí a jindy nehodí.

A až tady se dostáváme k pointě článku – až tady totiž nacházíme vysvětlení, proč podle médií je dav v Rusku, protestující proti Putinovi (ve skutečnosti jen nějaký počet lidí, který nestojí za řeč), hodný veliké pozornosti, zatímco o skutečných davech, protestujících ve Francii proti Macronovi (a protestujících nikoliv jen jeden den, ale týdny!) média mlčí. Nepřímo tím naše média sdělují, že jednou se dav hodí, zatímco jindy nikoliv (hmm, to je opravdu “demokratické” uvažování) a k tomu si přisvojují právo národu diktovat, kterých protestů si má všímat, zatímco o jiných nemá vědět. Především tím ale média sdělují, že vůbec nevědí, která bije a že proto hlavně nevědí, na jakou stranu se postavit – ale touž by bylo na jiný článek.

Kdo ale viděl alespoň pár videí z demonstrací v Paříži:


ten bude vděčný za každého takového vůdce, který ve své zemi podobný rozklad nedovolí a proto jej zastaví dříve, než může být započatý a tzn. zastaví už zatčením každého, kdo by jej nastartoval právě proto, že nějaký Majdan v rodné zemi jej nijak netrápí, protože pro něj je vlasteneckou půdou pouze univerzita v americkém Yale…

A že v Rusku proběhly demonstrace “Putin není náš car”, ať si o tom tedy mainstream píše a ať si honí triko, kdo více a lépe, než ovšem každý takový redaktor začne informovat touto “objektivitou”, velmi bych mu doporučovala podívat se na současnou Francii – na tu Francii, o které na liště čt24 běží jen informace na způsob zcela nepodstatné zprávy.

-Pozorovatelka- 06.05.201889 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Naše sousední německá média
   na to jdou mnohem sofistikovaněji, něž ta lokajská,česká.

   Asi také proto, že k tomu mají němečtí novináři určité genové předpoklady- DNA,neboť ještě jejich dědové vyrůstali pod mediální taktovkou, pro ně nezapomenutelného Goebbelse.

   Německé novinářské kurvičky popudilo, když Putin po své přísaze a projevu podal ruce některým,v popředí stojícím hostům, m.j. také bývalému spolkovému kancléři G.Schröderovi.

   Závěr reportáže byl také okořeněn záběry z nepovolených demonstrací,jež mají v disciplinovaných Němcích (ovce), vzbudit dojem, že se jedná o masovost, téměř celostátní.

   Ruská mládež, která naprosto převažovala, je produkt nespočetných zahraničních neziskovek a polických nadací, z nichž nejaktivnější jsou právě ty německé (viz google).
   Cíl je jediný - rozvrátit Rusko zevnitř vyvoláním celostátních nepokojů a občanské války. Stát se tak snadnou kořistí amerických zločinců, kteří nemohou zapomenout, jaká krásná to byla doba za Jelcina...

   Vymazat
  3. pepi gebls by nevěřil svym zrakum a neviděl na sve uši jak z howouna udělat žranici

   Vymazat
  4. ....13:59 !
   To zmíněné Německo potvrzuji na sto procent.
   Jsem denně konfrontován s tím,
   co z občanů udělala vládnoucí smečka, v čele s nekorunovanou královnou převaděčů - A. Merkelovou.
   Shlédnout jakoukoliv talkshow s vybranými hosty a publikem, vyžaduje notné sebezapření
   a kdo ovládá němčinu,tak si jen povzdechne,
   kam ti zdegenerovaní Němci se svou multikulti ještě klesnou, oni jsou tak vymaštění,že nechápou, že likvidace jejich národní identity a kultury je v plném proudu a to je teprve začátek.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. V každém národě je cca 15% lidí "ujetých" a bude nespokojeno s čímkoliv. Sále dokola se zde mluví a píše o demokracii, kterou si každý vykládá podle svých momentálních potřeb.Nikdy nebyla a nebude je to pouhý fantazie a klidně ji můžeme nazývat jakkoliv, na podstatě to nic nemění. Je to tak jak u nás v roce 89 co tušili "tučné zisky" na úkor normálních lidí, rychle převlékali kabáty, zakládali pravicové strany, zaklínali se antikomunismem.....To, že v tom dodnes pokračují je jen znamením, že ti co si pořád myslí, že vše se v dobré obrátí jsou jen naivové.Přátelé, dobře už bylo, vezměte to konečně už na vědomí !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 19:58
   Sám to máš za pár!

   Vymazat
  4. 20:21 Za pár to má tenhle 73-letej frustrát na tři! F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n-850x480.jpg

   ☺☺☺

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 5. Na fb se hojně přetiskovala šokující fotka, jak dva civilové mezi sebou strkají malého, tak desetiletého hošíka s rukama za zády do policejního auta. A pod tím: Rusáci zatýkají děti, tak si představují demokracii, hnus, fuj, to se dalo čekat apod. A když si snímek prohlídnete, tak co tam vidíte: evidentně tatínek stojí se synkem, který má ruce za zády, před policejním autem a vedle stojíci nějaký strejda se k autu naklání. Prostě si někdo udělal srandu a hned to přetiskovali všichni jako zběsilí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. No jo libelární západní poskoci se nemůžou smířit s volbami stejně jako u nás.

  OdpovědětVymazat
 8. Přeju Rusku at neustoupí ze své cesty at k nim nedorazí západní"demokracie"..My co nepatříme ke spolku hlupáků,co naslouchají lokajům USA,co se před nimi hrbí nemáme potřebu tuto zoufalou akci analizovat....Hloupí lidé bez přehledu to mají jednoduché-je-li cosi nad rámec jejich chápání ,nechají to propagandě ..V době kdy je možné cestovat,žít ve více zemích,mít PRAVDIVÉ informace...........Kolik je ubožáků co zvratky které jim propaganda vyblije-ty zvratky po ní ještě poslušně! PŘEŽVÝKAJÍ..chudáci......Jean

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo to musí Západ s.r.á.t že je v Rusku klid a spokojený lid....

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 9. "Demokraté" v r. 1948 říkali, že by "ulice" neměla rozhodovat o věcech které ji nepřísluší.
  Dneska je to právě ta ulice, která rozhodovat chce !
  Ovšem ulice u nich na "západě", je špatnou ulici a je ji nutno zmlátit, zkopat, ochutnat gumu a ještě pokropit.

  OdpovědětVymazat
 10. Kdo ty protesty svolává, kdo je organizuje? Podle mého přesvědčení to jsou neziskovky sorošova typu (jak je hezky v článku uvedeno). Tyto neziskovky společně s vynucovaným liberalismem (nečinností vlády, mj. i v otázkách bezpečnosti), rozvrací libovolnou zemi.
  Předběžná opatrnost radí těmto neziskovkám omezit pole působnosti, nebo ještě lépe, je zrušit, neboť vytvářejí paralelní centrum moci. To žádná demokratická vláda, nejen nemůže, nýbrž nesmí povolit. P.K.

  OdpovědětVymazat
 11. 9 krát komentovaný článek a 4 krát z toho mazán!!! Dvořáku co máš za komplex? Pan David by tě měl vyšetřt. Rád bych ti napsal něco sprostého ale vím, že u lidí jako ty to nemá cenu a pak bych jen urážel domácí zvířata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co vám na tom vadí vy demokrate 11.09? Jestli pan Dvořák smazal a odstranil prasárny, které kdosi pravidelně ve svých verbálních produkcích na diskuzích předvádí, a nerespektuje pravidla diskuzí, jsou jeho verbální zrůdnosti odstraněny zcela v pořádku. Proč bychom my normální a slušní to měli číst? A každý web je přístupný i mládeži -proč by mladí lidé měli zjišťovat, co za sprostou sebranku se rekrutuje ze staré generace? Protože ti, co se takto hanebně producírují, mají jistě nejméně šedesát. Položte si raději otázku, co tyhle staré lidské atrapy nutí k tomu, aby veřejně předváděli, co jsou za odpad? Kromě toho kazí úroveň diskuzí, protože na sprosté výpady lze reagovat zase jen agresivně, a takové to " tak na to nereagujte" je taky špatně, protože to bychom pak měli taky nereagovat, když někdo před naším domem bude někoho vraždit nebo okrádat? Vy sám budete nejspíš také sprostý lump, když tady urážíte redakci, díky jíž máte svoje čtení - to oni tady zveřejňují články a fotografie. Měli by mlčet k tomu, že někdo, kdo nemá úroveň ani toho domácího zvířete, tyto články zneužívá k obecně sprostým výpadům a exhibicím, a ukázkám svého vypatlaného vědomí? Vy se dejte vyšetřit u pana doktora Davida, a poděkujte redakci, že se snaží ponechat diskuzím k článkům NR tu úroveň, kterou měly zpočátku, dokud se zde nezačali producírovat čtenáři "novinek" již profláknutí, a známí jako lidský odpad. Takže - díky za odstraňování hloupostí, producírování, exhibicí a prasáren z diskuzí k článkům NR - a vy zalezte. Najděte si na jiné diskuzi svou spřátelenou krevní skupinu.

   Vymazat
  2. 11:41 Dvořáku proč nad svůj komentář nedáš svůj nick? To seš na tom tak blbě, že píšeš jako anonym? Jasně poznávám tvůj sloh, protože tady na NR by to takto napsal málokdo. To víš, sem lezou proletáři a taková snůžka inteligence jako na jiných webech se tady nenajde. Jinak i pan David má podobnou reputaci jako ty, jenže on je aspoň exministr kdežto ty jen zkrachovalej kulisák z éry Husáka

   Vymazat
  3. Já se vždy podepisuji.
   Zkrachovalý kulisák byl svého času naším prezidentem.
   Naši čtenáři tvoji inteligenci překonají hravě.

   Vymazat
 12. Já bych poslal na ty mladý Rusáky Španělskou policii . Putin asi nemá vodní děla .

  OdpovědětVymazat
 13. Zase tapetuješ ty uASSackej chcípáku???!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P. S.: Radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "R", ať ty tvý mongoloidní skřeky začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Vymazat
  7. 8:13
   NENÍ ROZUMĚT TVÝ LŽIDODEBILOVŠTINĚ TY PŘIHŘÁTEJ HULIBRKU!!!!!
   A TEĎ ZMIZ PÍSKAT POSPÍŠILOVI NA FUJARU !!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. 9:53 Kdo tě nutí hovět? Odvaň rudoprde pískat na fujaru mrtvýmu negrovi Mughábemu a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Vymazat
 14. Prý je dnes Den vítězství, ale já všude čtu a slyším
  jen ubohé plácání a vlezdoprdelství k západní demokracii. Tento národ už nemá žádnou paměť co to
  bylo pro lidi v roce 1945 ukončení války. Pozor historie se může opakovat s jinýni znamínky.V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 15. 17:01
  Někde se v Čechách bojovalo ještě 11.5.,takže si uASS nechá zajít chuť,z vysoká na ty okupanty s..u!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. ono tohle všechno u nas začalo před šmidrovym převratem a stale vyvojem krači milovymi kroky do vitězneho konce kde nebude vitězu ani poraženych a budou jen mrtvoly

  OdpovědětVymazat
 18. To zas nějakej pologramotnej IDIOT jako ty bude lhát o Rusku????!!!
  Nooooto,to tam musí bejt pěkná sebranka KRETÉNŮ A GERONTŮ!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺
  Buď si jistej JEDNÍM..... TVOJE TĚŽKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE A PROGRESIVNÍ PARALÝZA V POSLEDNÍM STADIU JE V PODOBĚ TVEJCH HOVADIN ČÍM DÁL VÍC K SMÍCHU!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺Jo a Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT!!!!!!!!☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. O Rusku NIKDY! Pokud ale vím tak to zaniklo nejpozději v březnu 1917 a současný parchanát, potomek chazarského kagalu SSSR na jeho území se vyskytující je třeba smazat povrchu!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%9D%D0%B0%D1%88%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F-13.png

   Stejně ho čeká čurbanizace a transformace na novou Zlatou hordu pod příštím jeho vládcem, chánem Šojgu, který vystřídá Putlera - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EomYbXO4WkY1.jpg

   Vymazat
 19. Autorka přesně vystihla princip dvojího metru, který je vlastní celé té naší EU šaškárně. Opravdu by stačilo jenom dodržovat objektivitu, ale co můžeme chtít po novinářích a politicích buď přímo placených z vlivných míst ze Západu (to jsou jedni) nebo zoufale nedovzdělaných a hloupých absolventech moderních lžifakult (to jsou ti druzí)? Nejhorší je, že v průvodech najdeme mnoho mladých lidí, kteří se jednou budou divit, jak mohli být tak blbí ( to v lepším případě), nebo se divit nebudou, protože to do smrti nepochopí ( v tom horším případě, bohužel s dnešním vzděláváním pravděpodobnějším). Tak mi nezbývá než se při každé příležitosti pohádat se svým synem, abych mohla alespoň jednoho jedince varovat (není tak hloupý, jen prostě nemá ty zkušenosti) před plíživou demontáží demokracie. Oni si ti mladí myslí, že když můžou pindat co chtějí a nikdo je nezavře, tak to že je ta pravá demokracie. Vidí jen nároky menšin, ale vůbec nevidí zájem většiny, protože jim tu většinu nikdo nikdy neukázal. A to je další problém. Proč tu nejsou demonstrace proti TOP 09 nebo ODS nebo STANU? Proč nikdo nedemonstruje proti ostouzení KSČM nebo SPD? Proč v Arménii nedemonstrují příznivci zvoleného premiéra a na Slovensku zvoleného Fica proti rozvracečům demokracie? Mlčící většina, pokud chce hájit svoje zájmy, musí taky vyjádřit svůj názor, jinak se začne stále více prosazovat pár křiklounů z ulice. Je vidět, že někomu se proklatě nelíbí výsledky voleb u nás i na Slovensku a jinde, a čtyřleté období se tomu někomu zdá být moc dlouhé, než aby si počkal na nové volby, a chce použít "historickou zkratku". To mu nesmí vyjít, a my všichni si to musíme uvědomovat. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsme byli mladí a zřejmě taky blbí. Ačkoliv u nás to bylo jasný, nepřítelem byl jak tehdy tak dnes bolševik. Ale blbí s kebulemi vymetenými jsme byli, to zase jo. A blbosti mladých využívají proškolení šíbři k manipulaci. Nejdřív ale bylo třeba rozložit společnost, především však rodinu, protože právě rodiče by mohli potomka usměrnit, aby neblbnul.
   Většinová společnost dospělců sestává ze slušných lidí, kteří se musí starat o rodinu, chodit do práce, nemá proto čas se organizovat a svolávat demonstrace. Noviny nečte, v televizi se o chystaných demonstracích nedoví, takže se nedostaví na demonstrace, které nakonec přece jen někdo zorganizuje. Celá ta slavná demokracie je prostě jen podvod.

   Vymazat
 20. ☺☺☺☺☺☺☺☺ TY STAREJ POLOGRAMOTNEJ IDIOTE,TEN ZRZAVEJ PRDELNÍ KSICHT JE LEDA CELOSVĚTOVĚ K SMÍCHU.....ANI V uASS BORDELU TO NENÍ O MOC LEPŠÍ!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺ Piš česky ty uASSackej chcípáku !!!!!!
  A o pana prezidenta Putina se vy uASSacký slabomyslný okupanti nestarejte,má na rozdíl od toho vašeho tlamoprdelního klauna PODPORU PŘES 80%!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 24. 20:18 - ja ti neverim ani slovo, ty perverzni stetko !
  Ty jsi se do me zamiloval a touzis po pozornosti. Pronasledujes me jako muj stin. (Zbavit se te nejde. Jsi jako lejno na vojenske kosili.)

  Mugabe , ktery z tech cenzoru jsi ty ? Nerad bych se vykadil na rohozku pred dvere jineho cenzora nez tebe.

  OdpovědětVymazat
 25. Ja budu KVŮLI TOBE GERONTOFIL A JEŠTĚ MILOVNÍK TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANÝHO DEMENTA????!!!!!
  JE VIDET Z KAŽDÝ TVÝ"""věty""""",ŽE TA PROGRESIVNÍ PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU TĚ DOSTÁVÁ VÍC A VÍC!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 27. Jak že to MLUVÍŠ TY STAREJ VOLOTRKU????!!!!
  Třetihotní skřeky nehodlám luštit!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. PUTLER KAPUT! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Vymazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 30. http://stephenlendman.org/2018/05/trump-embarrassment-president-threat-world-peace/

  OdpovědětVymazat
 31. 146408210 obyvatel má Rusko k dnešnímu dni. 160000 lidí demonstrovalo proti vládě Putina. A to máme brát vážně?Co u nás při poslední odborářské demonstraci ,kdy na Václaváku se sešlo 160000 demonstrantů z 10000000 obyvatel?Padla snad vláda,nebo řešila snad nespokojenost lidí?Kdy už konečně začne platit stejný metr pro všechny obyvatele na světě?

  OdpovědětVymazat
 32. Tak už brzy!! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

  OdpovědětVymazat