Reklama

úterý 29. května 2018

Putinovy mírové snahy přichází vniveč

Ruská humanitární pomoc Sýrii

Paul Craig Roberts
29.5.2018 ICH, překlad Zvědavec
Trumpův režim sabotoval Putinovy mírové snahy v Sýrii, Íránu, na Ukrajině a v Severní Koreji.

V zájmu míru se Putin vyvaroval reakcí na americké a izraelské provokace v Sýrii. Putin dokonce zašel tak daleko, že pozval válečného zločince a genocidního maniaka Netanyahua do Ruska na oslavu ruského vítězství nad Německem ve druhé světové válce. Netanyahu pozvání přijal, ale ukázal Putinovi, kdo je pánem, tím, že těsně před svým odjezdem do Ruska nařídil útok izraelské armády na pozice syrské armády. Washington odměnil Putinovy mírové snahy tím, že americké a francouzské jednotky okupují část Sýrie stále v držení žoldáků Washingtonu vyslaných tam svrhnout Assada a tím, že opětovně zásobil muslimské extremisty, které Washington používá proti sekulární Assadově vládě.

Kvůli přítomnosti amerických a francouzských jednotek Putin zastavil útok, který měl vyčistit celou Sýrii od cizáckých nájezdníků. Pokud dojde k zabití Američanů nebo Francouzů, Putin ví, že démonizace Ruska dosáhne nového vrcholu a Washington to použije jako protiargument nespokojenosti Evropy s Washingtonem. Škatulka, do které byl Putin zařazen díky chybnému úsudku vlády ohledně amerických a izraelských záměrů, umožňuje pokračování USA vedených útoků na pozice syrské armády. Viz zde.

Předtím Putin zabránil americké invazi do Sýrie tak, že zajistil, aby všechny syrské chemické zbraně byly předány ke zničení Západu. Oficiální agentura pro inspekci chemických zbraní dosvědčila, že Sýrie žádné chemické zbraně nemá. Odměnou Putinovi je, že americká vláda a její představitelé, všechna americká média a britští a francouzští vazalové Washingtonu, neustále svalují chemické útoky provedené pod falešnou vlajkou, a v případě Doumy podvodný mediální chemický útok, u kterého bylo dokázáno, že ve skutečnosti neproběhl, na Assada.

Trumpův režim rovněž sabotoval Putinovu mírovou snahu v případě Íránu. Putin skoncoval s podvodnou krizí kolem „íránských atomovek“, zinscenovanou Washingtonem a jeho prodejnými médii, tak, že vypracoval multilaterální mezinárodní dohodu, že Írán nebude vyrábět jaderný materiál zbraňové kvality, či obohacovat uran nad nízkou úroveň potřebnou pro jadernou energetiku. Oficiální agentury potvrdily, že Írán dohodu plní, ale navzdory těmto faktům Washington a jeho mediální děvky nadále tvrdí, že Írán má program jaderných zbraní. Trump, na naléhání Netanyahua, stáhl americký podpis z mezinárodní dohody podepsané Íránem, USA, Ruskem, Čínou, Británií, Francií a Německem. Trump uvaluje ještě tvrdší sankce na Írán, které mají velký dopad na Evropu a poškozují její ekonomické zájmy. Zbytek signatářů dohody s Íránem říká, že mají v úmyslu dohodu dodržovat, a Trump vyhrožoval Británii, Francii a Německu novými sankcemi, budou-li trvat na dohodě, kterou podepsali.

Čína a Rusko pracovaly na usmíření Severní a Jižní Koreje a zajistily dohodu Severní Koreje, ve které se zavázala zastavit testy jaderných zbraní. Mír mezi Koreami nabíral obrysů, ale Trump sabotoval i tyto mírové snahy.

Média prodejných děvek, alias ministerstvo propagandy Washingtonu, zničení mírových dohod falešně interpretovala jako nezbytný krok na ochranu Američanů a světa před darebáckými státy, ale izraelská vláda je jediná, která s Washingtonem souhlasí.

Nyní, kdy Washington a Izrael sabotovaly Putinovu diplomacii, Putinovou nadějí je, že výsledek bude izolovat Washington od evropských a britských vazalských států Washingtonu, místo aby bylo izolováno Rusko, Sýrie, Írán a Severní Korea od zbytku světa. Existuje spousta důkazů o tom, že evropští vůdci mají plné zuby toho, že s nimi Washington zachází jako s otroky. Možná odvrhnou být řízeni Washingtonem. Na druhou stranu, vyjma Francie za de Gaulla, neměla v posledních 75 letech nezávislou zahraniční nebo ekonomickou politiku ani jedna evropská země. Evropští vůdci jsou navíc uvyklí spoléhat se na Washington, který jim poskytuje jejich pohodlné penze, jako 50 milionů dolarů v případě Tony Blaira, a evropské obchodní zájmy by utrpěly, pokud by je Trump odřízl od amerického trhu. Nakolik skutečnou evropská vzpoura je se tedy teprve uvidí.

Pro Rusko představuje obrovské riziko spoléhat se na vzpouru Evropy, neboť Washington využívá času k opětovnému získání toho, co ztratil v Sýrii kvůli Putinově iniciativě. Vlastně by Rusko mohlo být připraveno o vítězství v Sýrii. Zatímco ruská vláda čeká, jestli se anglo-sionistická říše rozpadne, Washington organizuje džihádisty, které použil proti Kaddáfímu a Assadovi, a připravuje je na útok proti Rusku a Číně, prostřednictvím bývalých sovětských republik ve střední Asii, jako Tádžikistán a Uzbekistán. Zde je zpráva Andreje Afanasjeva.

Prověřil jsem si to u ruských zdrojů. Zjistil jsem, že plán Washingtonu použít své džihádisty k zahájení destabilizace Ruska a Číny se vynořil na povrch v Rusku na 7. Moskevské mezinárodní konferenci o bezpečnosti, která se konala tuším v dubnu. Nyní je ruský ministr obrany, Sergej Šojgu v Uzbekistánu, kde vyhodnocuje situaci s tamními vojenskými a politickými vůdci.

Ruská vláda, státní televize a oficiální tisk na informacích sedí. Ruská vláda evidentně nechce, aby se tyto informace dostaly ven, protože by to mohlo podkopat podporu veřejnosti mírové agendě, kterou vláda upřednostňuje. Nicméně jisté věci byly uveřejněny v Tsargradu, NewsFront a Fergana.

Zájmem Izraele na Středním východě je expanze, která je s mírem neslučitelná. Izrael potřebuje konflikt a destabilizaci Sýrie a Íránu, dodavatelů Hizballahu, aby se Izrael mohl zmocnit jižního Libanonu. Američtí neokonzervativci, kteří jsou pevně uhnízdění v Trumpově režimu, jsou de facto izraelskými agenty. Navíc jsou oddáni americké nadvládě, což si vyžaduje svržení nezávislých vlád.

Putin sází na to, že úsilí Washingtonu o nadvládu na Středním východě bude stát Washington nadvládu v Evropě. Pokud Putin tuto sázku nevyhraje, měl by se raději připravit na válku, kterou Washington a Izrael chystají přímo proti Rusku.


Putin’s Peace Efforts Are Coming To Naught vyšel 24. května 2018 na ICH. Překlad v ceně 392 Kč Zvědavec.

58 komentářů :

 1. Kdyby se tak stalo pane Greigu , Putin by se postaral o preneseni valky na uzemi USA , jak to jiz predeslal pred casem .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6'19 KOMIKU. Poprskal jsem smíchy klávesnici. Nechse vešetřit TROUBO

   Smazat
  2. 14:02
   Kdo se směje naposled,ten ....má obvykle nejdelší vedení!☺

   Smazat
 2. Trump je plně pod kontrolou Izraele.

  OdpovědětSmazat
 3. Pamatuji, jak jsme se všichni za bývalého socialistického režimu, smáli socialistickým heslům: "Buduj socialismus, posílíš mír!" Všichni jsme si mysleli, že západ je ráj, který usiluje o takové hodnoty, jako je spravedlnost, mír, porozumění a ostatní nesmysly. Dnes vidíme, že dnešní západní politika se vůbec neliší od té, kterou prosazoval a prováděl Hitler, který před útokem na Rusko, sjednotil Evropu, aby vyráběla pro potřeby Německých vojsk a použil i armády Evropských států na útok na Rusko. Dnes se děje to samé v ještě větších rozměrech. Už celá Evropa je v mírumilovné zločinecké organizaci NATO a jak z článku je zjevné, připravují se jenom války a zabíjení lidí. Již sice proběhly zločinecké války v Iráku, Libyi, Sýrii s miliony pozabíjených obyvatel těchto států, proběhly barevné revoluce v celé řadě států, ale obyvatelům Evropy pořád nedochází, že to budou oni, kteří pojdou v megaválce, která se proti Rusku připravuje a před jejich očima se i odehrává, kdo je nahradí až Evropští muži padnou za zájmy USA na východní frontě. Miliony mladých Afričanů se hrnou do Evropy a jsou připravení zaujmout místo po padlých na východní frontě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:13 Souhlas pěkně jste to napsal já sem ty hesla ani nevnímal ale měli pravdu.

   Smazat
  2. 10:54
   Ok, když to vysvětlíte těm miliónům obětí marxistického socialismu, vezmu vás za slovo.

   Smazat
  3. Ad Forever Slav - nemáte skutečně správnou informaci o těch "milionech" obětí marxsocialismu. Vývoz euroatlantické demokrácie a svobody totiž několikrát překračuje počet obětí přičítaných komunistům!

   Smazat
  4. vvenc

   100 000 000 obětí komunismu. Tak to opravdu těžko někdo překoná.

   Btw.: je zvláštní, že nadáváte na euro-atlantický “vývoz demokracie”, ale už vám nevadí, že stejná síla vyvezla i onen marxistický socialismus do světa (a to pěkně už od časů Karla Marxe) - v rámci snahy o destrukci Ruska a veškeré křesťanské civilizace.

   Smazat
  5. Forever Slav Co to povídáte kde máte fakta na tyhle čísla že blbci za gotwalda dělali politické procesy je špatné. Socialismus v kterém jsem žil byl skvělý.

   Smazat
  6. 13:05 Jestli vás baví žít za ostnatým drátem, prosím, ale ostatní lidi z toho vynechte.

   Socialismus ve stylu sociální demokracie bych ještě zkousnul. Třeba i klidně s autoritářským (nacionalistickým) režimem. Ale anti-křesťanský komunistický režim s ostnatým drátem, koncentračním tábory - to je moc.

   Jsem rád, že Rusko se ke komunismu už nevrací - žádný an-křesťanský systém, žádné koncentrační tábory a gulagy, žádný ostatnatý drát, žádné omezení svobody pohybu. Pravda, stále tam je takový autoritářský režim s prvky carismu, ale aspoň tak.

   Smazat
  7. Číslo o obětech komunismu je silně vycucáno z prstu. Nepodloženo. Pouhá propaganda.
   koncentráky se nechali patentovat demokraté ze Spojeného království (viz Burská válka), masakry ve velkém opět Britové (Indie a pak i Čína v boxerském povstání). Komouše jsem vypoklonkovali cinkáním klíčů. Pak nás podvedli a my na to jen koukali jak bulíci.
   Ale nejvíc obětí mají na svědomí ti tvoji "křesťané". Počítal jsi vůbec, kolik mrtvol posvětě nadělali ti tvoji panbíčkáři?!

   Leo

   Smazat
  8. Ježíš marjá, zase ti “zlí” křesťané.

   Aneb vaše argumentace jest úrovně: “Vy zase bijete černochy.” Omluva pro komunistické koncentrační tábory, kde zahynuly miliony lidí během pár desítek let, omlouváte britskými koncetračními tábory. A na závěr jste to zabil omlouváním více než desítek milionů až sta milionu obětí komunismu údajným “zločiny” křesťanských církví.

   Ke křesťanským církvím (jmenovitě zejména katolické církve):

   Počet obětí katolické církve sahá nejvýše k řadům pár sta tisíců (obdobné to je i u protestantských církví). Navíc, tento počet obětí je v řádu více než za tisíc let existence katolické církve. Komunisté stihli zabít desítky milionů až sta milion lidí v řádu pár desítek let.

   Proti těmto zvěrstvům byla katolická církev (aj. křesťanské církve) hodně slabým čajíčkem. Nehledě na to, že tyto církve nevyhlazovali celé národy, jako komunisté.

   A také, i přes některé své výstřelky křesťanské církve, včetně církve katolické, naši civilizaci a národ obohatili spoustou dobrých věcí - od jazyka, kultury, vzdělanosti, duchovního života atd.

   V případě naší země nemusím chodit daleko - viz obohacení naší kultury a vzdělanosti příchodem Konstantina a Metoděje, duchovní a kulturní obohacení naší země Svatým Václavem a jeho babičkou Svatou Ludmilou, duchovní a kulturní obohacení naší země dobrým křesťanem a králem Karlem IV. ve spolupráci s papežem Klementem VI. a arcibiskupem Arnoštem z Pardubic, obohacení země krásnou gotickou a později barokního kulturou a také i pomoc národnímu obrození při záchraně před germanizací a záchraně českého jazyka ze strany jezuitského řadu a katolické církve (dobré jezuity a vlastence jako Bohuslava Balbína a Josefa Dobrovského netřeba připomínat). Atd.

   A copak nám dali komunisté? Jen jedinou věc - DESTRUKCI!

   Destrukci veškerého soukromého vlastnictví!
   Destrukci církve a křesťanství!
   Destrukci tradiční rodiny a morálky!
   Desktrukci národa a civilizace!

   Nic jiného ani komunisté neuměli a neumějí - jen ničit, vraždit a zabíjet!

   Jim se ani všechny křesťanské církve celého světa se svými všemi nejhoršímu “zločiny” nevyrovnají.

   Jen předchůdci komunistů jakobíni (na které se sami komunisté odkazovali) během Velké francouzské revoluce povraždili kolem jednoho milionu křesťanů. A to vše v řadu ani ne jednoho desetiletí. Jen v kraji Vendée revolucionáři povraždili až 400 000 lidí - kde i revoucionář napichovali nemluvňata na bajonety.

   Když mluvíme o obětech komunismu (které nejsou “vycucány za prstu”, ale jsou bohužel skutečné) - zmíníme -li ty nejhorší a nejbrutálnější režimy:

   SSSR - 25 000 000 - 35 000 000 obětí
   ČLR - 50 000 000 - 65 000 000 obětí
   Kambodža - 2 000 000 obětí

   A to v SSSR a ČLR stihli během pár desítek let. V Kambodže ani ne v řádu jednoho desetiletí.

   Proti tomu “zločiny” všech křesťanských církví dohromady - copak to je?

   PS: Vy jste žid? Tím by se vaše fanatická nenávist ke křesťanství vysvětluje.   Smazat
  9. Forever Slav, či jak jsi si to své hloupé jméno vymyslel. Kde jsi přišel na tu kravinu o 100 milionech obětí komunismu ? Ty musíš být ale vůl.

   Smazat
  10. Oprava:

   anti-křesťanský, koncentračními, údajnými, církve nevyhlazovaly, výstřelky křesťanských církví, obohatily, řádu, nejhoršími, revolucionáři, z prstu, Kambodži, vysvětlila

   Smazat
  11. Forever slav, kolik je ti let? Pokud míň než 40, jsi hlupák a nic o historii nevíš, pokud víc, nechápu, jak to žes ten socík přežil...ledaže jsi kolaboroval s StB. Co je pravda? (pokud ovšem víš, co ten pojem znamená).

   Smazat
  12. Hele ty otroku,Sv.Venca byl stejnej kolaborantskej ksindl jako udavač Havel!!!!!
   A černoprdelníci mají na svědomí NEJVÍC LUDSKEJCH ŽIVOTŮ,KDYŽ NEZNÁŠ DĚJINY,TAK SI BLÁBOLY UŠETŘI!!!!!

   Smazat
  13. Pepan

   Nevidíte? Viz celkový počet obětí v SSSR a ČLR.
   Tak či onak číslo se pohybuje v okolí čísla 100 000 000. I kdyby šlo jen o 70 či 80 milionů, je to dost vysoké číslo, abych každý slušný člověk řekl rázné NE anti-křesťanskému komunismu.

   16:54

   Co takhle vyvrátit mé tvrzení? Takto totiž jen potvrzujete, že to, co ve svém komentáři výše uvádím, je čistá pravda.

   Podezřívat komunisty z nějakého humanismu je stejné, jako podezřívat z humanismu jakobíny či náboženské hnutí katarů.

   Zločiny komunismu NEJDOU NIJAK ZVELIČOVAT. KOMUNISMUS SPÁCHAL JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH MASAKRŮ A NEJVĚTŠÍ HOLOCAUST V DĚJINÁCH LIDSTVA!

   Druhou a důležitou věcí je uvědomit si skutečnost, kdo za tento rudý teror nesl odpovědnost. Za vývoz komunistické krvavé revoluce do světa nese odpovědnost stejný národ, který, pod vlivem farizejů (alias rabínů), ukřižoval Syna Božího Ježíše Krista.

   A stejný národ brutálně umučil Svatou Rus - vysvlékli ji, brutálně ji mučili, znásilnili, nasadili ji trnovou korunu a nakonec ji nemilosrdně bez soucitu ukřižovali.

   A stejný národ nese úhlavní odpovědnost za “vývoz demokracie” na BV.

   Nebuďte beran. Mějte otevřenou mysl a přečtěte si odkazy a díla níže:

   Od katarů, jakobínů až po komunistické hnutí - dlouhá táhnoucí se linie židovského spiknutí mající za cíl kompletní vyhlazení křesťanství a zotročení všech nežidovských národů - a neskončilo to ukřižováním Ježíše Krista. Pokračuje až do dnešních dnů. A nezastaví se, dokud nedosáhne svého cíle.

   Maurice Pinay; SPIKNUTÍ PROTI CÍRKVI
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Spiknuti_proti_Cirkvi.pdf

   V. Uškujnik - Kagan a jeho bek
   https://pospolitost.files.wordpress.com/2009/01/uskujnik_kagan-a-jeho-bek.pdf

   Manfred Jacobs; Talmudismus arcinepřítel lidstva - Židovstvo, zednářstvo, světová vláda Díl 2
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Talmudismus_arcinepritel_lidstva_Dil_2.pdf

   Smazat
  14. 17:38
   K vašemu tvrzení, že katolická církev má na svědomí nejvíc životů v dějinách:

   Papouškujete jen lživou žido-zednářskou propagandu. Nic víc, nic míň.

   Smazat
  15. PS: Svatý Václav nebyl kolaborantem - bojoval s Jindřichem Ptáčníkem o nezávislost české země - bohužel jsme utrpěli porážku. Tak zvolil jednu z možností, v zájmu míru pro českou zem. Kolaborantem, který by škodit české zemi, se však nikdy nestal.

   Ona i ta “vražda” (“bratrovražda”) Svatého Václava nebyla vraždou - Boleslav nebyl “bratrovrahem”. Šlo o dobrovolně podstoupenou duchovní oběť, přinesou na oltář v duchovním zájmu naší země. Oběť, kterou Svatý Václav dobrovolně podstoupil, při plném vědomí a dohodě s jeho bratrem Boleslavem.

   Bohužel dějiny a, žel, i řada křesťanských pisatelů z toho mylně udělali bratrovraždu.

   Více o tom v díle “Mysterium českých dějin: od praotce Čecha po sv. Václava” od Radomila Hradila.

   Smazat
  16. 18:01
   S tím Frickem daleko víc bojoval právě Boleslav zvaný Ukrutný,Venzl se jen modlil a platil....škoda,že dnešní eurovoly a prouASSackej odpad nemusíme Frickům odvádět jako daně,to bychom bez mrknutí oka uvítali!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  17. S Rudými Kméry se kupodivu bratříčkovala Tatcherová. Obětí církve byly celé civilizace. Např.v Jižní a Střední Americe.
   Co se týče obětí komunismu, tak jsem nikde nečetl jediný důkaz o jejich množství.
   O obětech kapitalismu jse naopak četl, že jen Indii bylo okolo 100milionů v době hladomoru, kdy Británie Indii kradla potraviny.
   Ale ani zde nebyl jasný důkaz.
   Myslím si, že více než o ideologii, je zlo, vždy o osobních zájmech a osobním zlu. I bez ideologie.

   Smazat
  18. Petr Novák

   Stačí trochu více zapátrat - o komunistických zločinech a počtu obětí existuje spousta literatury, svědectví a odkazů.

   Jen jste zapomněl dodat, že ony oběti nejsou oběti "zlého" kapitalismu ani církve (církev naopak se snažila indiány před kolonisty chránit - např. jezuité zachraňovali indiány před otroctvím), ale expanzionismu jednotlivých velmocí - expanizionismus velmocí byl tady od vzniku prvních civilizací a bude tady ještě hodně dlouho.
   Navíc, pro vaši informaci, v té době (v období 16. - 18. století) ještě kapitalismus, který teprve byl v té době ještě v plenkách v Anglii, neexistoval.
   Nejdřív si aspoň zjistěte základní fakta, než zde budete cynicky obhajovat komunistická zvěrstva stylem: "Vy zase bijete černochy."

   No vidíte - vaše údajné 100 000 000 obětí v Indii jakožto oběti "britského kolonialismu" byli v řádu několika staletí. A vaši komunisté stihli toto číslo překonat v řádu pár desetiletí.

   K Rudým Khmerům aj. komunistům:
   A co jsem asi chtěl říct tím, že židé (kteří ovládají i Západ) stvořili a řídili komunismus?!

   K vašim indiánům v Jižní Americe:
   Jestli myslíte civilizace typu Aztéků - tak věřte - za zničení těchto civilizací se Španělé (kteří byli vítáni ostatními indiánskými kmeny jako osvoboditelé) aj. západní národy opravdu nemusí stydět. Každý, kdo zná fakta o té "mírumilovné" aztécké civilizaci, ví proč. Stejně jako se např. katolická církev nemusí stydět za vyhlazení katarů.

   Smazat
  19. Když už ten zanícený katolík něco tvrdí, tak by si to měl prověřit.

   Např. tvrzení že v SSSR bylo 25 000 000 - 35 000 000 obětí komunismu je hloupost. Solženicin, a ten fakt komouše nemusel, tvrdil, že obětí bylo něco přes 5 milionů. I to bylo přehnané. Vždyť by v populaci SSSR vznikl velký demografický schodek. Ale ten vznikl až za Vlastenecké války a ne před tím či po tom.

   Bylo by prostě vhodné, kdyby diskutující uváděli zdroje svých informací, aby se tu neustále neopakovala stejná figura - tvrzení proti tvrzení.

   Jinak ty kecy o žido-zednářských spiknutích hovoří o autorovi příspěvku víc, než si připouští.

   A ještě jednu poznámku ke Kambodži: "komunistický" Pol Potův režim, který vyvražďoval střední třídu a intelektuály, svrhl jiný "komunistický" režim. Připíšeme oběti genocidy a války v Kambodži na účet komoušů?
   Katolický propagandista či jiný antikomunista by to jistě bez mrknutí oka udělal. Rozumný a spravedlivý člověk se do takových směšností jistojistě nepustí.

   Na pozadí toho všeho bychom si měli uvědomit, že křesťanství jako silná globální ideologie muselo ustoupit moderní době, a tak jeho propagandisté všechen ten ústup a neúspěch svádí na různé ty Židy, zednáře, levičáky a komunisty a kdo ví koho, snad i na kominíky a cyklisty.

   MM

   Smazat
  20. 10:01

   Musím vás zklamat, ale bohužel to číslo 25 000 000 - 35 000 000 je reálné. Technicky i demograficky.

   Krvavé židovské jařmo a krvavá žido-komunistická jatka trvala v letech 1917-1941 (nepočítaje ještě nějaké zločiny po roce 1945). Tj. 24 let.

   V roce 1940 žilo v SSSR 210 000 000 obyvatel. V roce 1950 240 000 000. Čili - ve druhé světové válce zahynula 20 až 25 milionů občanů SSSR. Na základé těchto faktů je vidět, že když po masivních ztrátách ve Velké vlastenecké válce (během čtyř let) se ruská a celkově sovětská populace dokázala tak rychle zvednout, není počet 25 až 35 milionů komunistických obětí v letech 1917-1941 (během 24let) nereálný.

   Je třeba vědět, že miliony Rusů byly povražděny během pár let už hned po VŘSR. Jen v letech 1917-1924 činí počet obětí komunistických represí 10 000 000 - 15 000 000 obětí (oběti bolševických represí, poprav, mučení, koncentračních táborů, komunisty řízených hladomorů atd.) - někteří uvádějí i vyšší počty. A to během pouhých 7let.

   Počet obětí gulagů (po roce 1925-1941) činí 1 000 000 - 4 000 000. Dále tu mámem komunisty záměrně vyvolaný hladomor na Ukrajině (z rozkazu židovského kata Lazara Kaganoviče). Tento řízený hladomor zahubil miliony Rusů a Ukrajinců (nejen na Ukrajině, ale i v jiných částech SSSR). Celkový počet obětí tohoto řízeného hladomoru je 5 000 000 - 10 000 000.

   A hle - hravě se dostáváme k celkovým číslům obětí komunistického režimu SSSR (v letech 1917-1941), které činí 25 až 35 milionů.

   A to jsme nezapočítali popravy a vraždění NKVD (pokračovatelka nechvalně proslulé krvavé ČEKY).

   Ještě dnes jsou po celém Rusku odkrývány masové hroby obětí těchto represí.

   Přečtěte si také řadu očitých svědectvích (nejen "Souostroví Gulag"). Např. slovenské dílo Jána Košúta "Cez červený očistec". A v těchto dílech jsou zaznamenány ještě horší věci, než jaké uvádí sám Solženicyn ve svém pověstném díle "Souostroví Gulag".

   Pak možná si uvědomíte, že glorifikujete jedno nejstrašnější a nejhorší období TEMNA v ruských dějinách - kdy Rusko bylo pod krvavým a krutým židovským jařmem, které bylo pomalu mnohem horší, než mongolsko-tatarské jařmo.

   PS: Uvedené demografické počty výše pochází z díla Roye Medvěděva "Stalin a stalinismus".

   Btw.: Nejsem katolík. Ani příslušník jakékoli jiné křesťanské církevní organizace. Pro mě nejvyšší pozemskou autoritou je nikoli církev (jakožto nábožensko-politická instituce), ale Bible jakožto Boží slovo.
   Zajímá mě pravda. Ne nějaká náboženská dogmata (ať už katolická, protestantská či jakakoliv jiná).

   Smazat
  21. PS: Oprava - (během pěti let) se ruská a celkově sovětská populace dokázala tak rychle zvednout
   ...

   Btw.: To, že se v řadě komunistických zemí (včetně Kambodže) řezali komunisté mezi sebou, nic nemění a zločinnosti a zvrhlosti komunistického režimu. Asi vám zjevně nic neříká výraz “REVOLUCE POŽÍRÁ SVÉ DĚTI”, že?

   Smazat
  22. 20:34
   Takže za popravu Ludvíka Kapeta a jeho ženy Marie Antoanety může podle tvojí logiky VELKÁ ŘÍJNOVÁ REVOLUCE A KOMUNISTI???!!!☺
   To je skutečná inkluze podpořena havlodějinama v akcí!☺

   Smazat
  23. 20:41

   Jen porovnání bratří v duchu - vždyť komunisté se sami označovali jako pokračovatelé jakobínů. A podle toho také činili.
   Nepočítaje skutečnost, že oba dva tyto proudy vzešly z jednoho žido-zednářského pramene.

   PS: Nevím pořád, proč do toho neustále taháte Havla. I vy jste se pomátl na rozumu, jako kolega níže? ;-)

   Smazat
  24. 8:24
   Voni zase za vším vidí židy,herr Göhring-Mayer!!!!☺☺☺☺☺☺
   U mně jsou na prvním místě uASSacký okupanti,vrazi,zloděj a lháři..Ty mají na svědomí NEJVÍC LIDSKEJCH ŽIVOTŮ,ONI A TA ČERNOPRDELNÍCKÁ HAVĚŤ!!!!!!

   Smazat
  25. 8:34
   Takže pomátl. Že jste to neřekl rovnou.

   Smazat
  26. 13:25
   Hele,ty tvoje prouASSacký a antižidovský plky tapetuj na Blicich listech,tam té Čulík pochválí....Völkischer Beobachter už ti zrušili!!!!☺

   Smazat
  27. 13:44

   Nemusíte znovu a znovu neustále dokazovat, že vám přeskočila a ruplo v bedně.

   Vaše naprosto nesmyslné komentáře (které právě nedávají ani smysl) toho jsou důkazem.

   Smazat
  28. 13:44
   A tobě ty plky šeptá do blatouchu sám Křoví mladší....jeho GENITALNÍ LŽI o 11.září jsou stejný hovadiny jako ty tvoje!!!!!☺☺☺☺
   Jo a nezapomeň ještě tu pohádku o tom,že uASSaci byli na Měsíci!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  29. To sotva, páč Rusko už v té době 24 let Neexistovalo! Byl tu ale pokus ho obnovit - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-usvit-rusi-operacia-barbarossa-cast-7/

   Smazat
 4. Pan Craig má sice pravdu ve všem co říká, ale přehlíží aktuální výsledky a hlavně trendy. Putin nejedná pod tlakem okamžiku. Kdyby - dle rad pana Craiga - reagoval na každou provokaci USA a jejich spojenců, IS by z Sýrii zcela jistě vítězil, Írán by byl již napaden a Rusko by bylo ve válečném stavu s Ukrajinou. O to vše USA usilovaly a usilují. Ježe Putin se vyprovokovat nenechal. A z celé hry vychází právě USA a jejich poskoci jako ti, kdo mír sabotují a navíc neúspěšně. IS je poražen a zbytky protiasadovských jednotek jsou vytlačovány ze zbytků Syrského území. V Sýrii už není o co bojovat a Rusko vyhrálo. O tom svědčí i slova Trumpa - ze Sýriie se stáhneme. A problém bude jinde: všechny teroristé i rodinami (značně rozvětvenými) se soustřeďují v provincii Idlíb. A kam půjdou potom? Do USA jistě ne. Do Ruska nebo Číny taky ne. Zbývá Evropa. Ostatně jde převážně o zahraniční bojovníky (jako svého času v Čečensku). Netanjahu je v Moskve více než ve Washingtonu. To není náhoda. Znamená to, že se intenzivně jedná. A když se jedná, zpravidla se něco vyjedná. Rusko jistě nemluví jen samo za sebe. O tom svědčí i časté schůzky s Tureckem a Íránem. Jde tedy o komplexní přístup k problémům tohoto regionu. A to chce čas. Co se Ukrajiny týče, tak zde Rusko trvá na dodržování Minských dohod, kterých jsou signatáři západní země, zejména Německo a Francie. I tady je jednoznačným viníkem jejich porušování kyjevský režim. A Rusko chce, aby Merkelová s Macronem přivedli svého lokaje v pořádku. Ukrajina je už na okraji světového zájmu a Porošenka nikam nikdo nezve. USA ho hodily přes palubu už definitivně (Ukrajina už nedostává dary, ale půjčky a musí platit clo). Perohradské ekonomické fórum dokazuje, že Rusko se izolovat nepodařilo. A takových fór je daleko více (Ufa, Vladivistok,..). I diplomatická aktivita Japonska ukazuje na nereálnost politiky izolace Ruska. Takže zatím politika Putina funguje. A ta "západní" nikoliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 8:34 - podnětný komentář, až na to, že Graig nemá pravdu, právě proto, že přehlíží výsledky Putinovy politiky, vidí ji stále americkýma očima.

   Smazat
  2. To 12:46 Na Vesti je článek: Izrael nebude překážet Sýrii, aby rozmístila svoje vojska u hranic s Izraelem. Dohodli to Rusové. To je průlom! 50let a ještě včera by to bylo naprosto nemyslitelné a Izrael by bombardoval. Tzn. musel dostat záruky. Tím končí teroristi v Daraá. Putinovi to prostě funguje.

   Smazat
 5. Jen málokterá z říší, které v dávné, ale i v nedávné minulosti ovládaly tehdejší známý svět skončily tím, že byly udolány vnějším nepřítelem. Začátek konce těchto světovládných říší začal nejenom morálním, ale i fyzickým rozpadem uvnitř těchto říší. A to je právě to, co dnešní světovládné "říši" Spojeným státům hrozí. Vždyť jak jinak, než rozpadem morálních hodnot lze nazvat silový vývoz amerického způsobu života na křídlech bombardérů do muslimského světa. Jste přesvědčeni, že obyvatelům Vietnamu, Libye, Sýrie, Afghánistánu se podařilo vbombardovat americký způsob života do hlav, či jen zvýšit a zvýraznit nenávist a opovržení? Jste přesvědčeni, že v Evropě se podařilo podnítit touhu po americkém způsobu života neskutečnou záplavou stupidních, až dementních filmů či knih? Já osobně považuji tyto atributy za jakousi formu morálního, vnitřního rozpadu stále ještě světovládnoucí říše.
  Jak jinak, než rozpadem morálky, nazvat narůstající množství různých amerických excentriků, kteří se rozhodnou samostatně postřílet tu školáky ve škole, tu shromáždění věřících v kostele, tu návštěvníky koncertu a ve výčtu bych mohl pokračovat opravdu dlouho. Co jiného než morální rozklad je stěhování velkých výrobních celků za levnou pracovní silou do zahraničí a jejich náhradu tlupou právníků, psychologů, psychiatrů, politologů. A jedním z nejhrozivějších atributů rozpadu je také nálada mezi tzv.afroameričany a latinoameričany, jejichž počet narůstá řadou téměř geometrickou. Z vnějších faktorů potom velmi zacloumá americkou hegemonií narůstající ekonomická, politická a vojenská síla stále ještě vysmívané Číny a rovněž pozvolné, ale o to důkladnější probouzení se také ještě vysmívaného ruského medvěda. Když se k tomu přičte ještě strach západních politických elit z mas nespokojených občanů vlastních zemí, kteří netouží být islamizováni, tak se mi chce věřit tomu, že se tzv. šprajcnou a nebudou jen tou pověstnou loutkou na prstech amerického loutkovodiče, ať už to je současný blonďák či do budoucna kdokoli. To jsou podle mého názoru ukazatele a faktory, které jednoznačně signalizují, že světovládná éra Spojených států se nachyluje a chýlí. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad František - naprostý souhlas s Vaším názorem. Ale drobná poznámka, osud států V4 je a vždy bude ovlivněn postavením Ruska v Evropě.

   Smazat
  2. A osud Německa snad ne?

   Smazat
 6. Prosím, nenadávejte na USA a na Američany. USA jsou obětí mezinárodního sionistického židovstva stejně, jako kdysi Rusko (viz žido-komunistické jařmo po VŘSR). Všechny ty různé AIPACy, FEDy, Kushnerové, mainstremová židovská-sionistická média - to vše je toho projevem.

  A vzpomeňme si na zničení americké lodi USS Liberty Izraelem. A pokus sbalit tento útok na Araby. Díky přežití části americké posádky a udržení lodi nad vodou se tento židovský pokus o false flag nezdařil.
  Dále např. se Izrael pokusil v 50. letech vyhodit do povětří wellness a odpočinková zařízení americké armády v Egyptě (viz Lavonova aféra) - s cílem sbalit vinu na Araby. Naštěstí se tato izraelská false flag operace nezdařila.

  Ani v jednom z předchozích případů nebyl Izrael potrestán. Jaký lepší důkaz může být, že židé jsou skutečnými pány USA?!

  Další židovské zločiny proti Americe jako vražda JFK, 11. září 2001 netřeba připomínat. A to jsem ještě nezmínil židovský lví podíl na šíření levicových marxistických myšlenek a také neomarxismu v USA, v rámci židovské destrukce bílého křesťanského amerického člověka.

  Takže tak.

  Btw.: ty mnohé války na BV (válka v Iráku, Libyi, Sýrii atd.) , na které mnozí zde nadávají, vznikly právě z popud židů a Izraele - USA by nikdy netáhly na BV, kdyby nebylo mocné židovské lobby, která má pod palcem USA. A to vše v rámci dlouhodobé židovské snahy na rozbití suverenity jednotlivých arabských států v rámci sionistického plánu na vytvoření “Velkého Izraele”, o kterém už hovořil bývalý disident Miroslav Dolejší ve své pověstné analýze o 17. listopadu 89.

  Nenadávejte kvůli tomu na USA, ale na židy a Izrael.

  Je třeba říci:

  NE VÁLKÁM ZA IZRAEL!
  NO WARS FOR ISRAEL!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Foerever Slav - nemyslím, že máte pravdu, Izrael bez pokynu amerických loutkovodičů si ani nemrkne, stejně jako státy EU, Ukrajina, Japonsko, Jižní Korea atd. Všude jsou am. voj. základny!

   Smazat
  2. vvenc
   Myslet si to můžete, ale fakta hovoří jasně.

   Židé mají USA komplentně pod palcem - finančnictví, hospodářství, politické strany, největší mainstremová média, Hollywood, atd. - to vše mají židé pod kontrolou.

   Dokonce i (hádám, váš oblíbenec) Oliver Stone (sám poloviční žid) kdysi hovořil o nadvládě židů a Izraele nad USA.

   Mel Gibson měl pravdu, když řekl, že židé stojí za všemi válkami ve světě.

   Doporučuji vám toto:

   Dr. David Duke - Sionistický Matrix moci / Dr. David Duke - The Zionist Matrix of Power
   https://m.youtube.com/watch?v=O1Bphx4dR98&t=1s

   Smazat
  3. A zase tu někdo otevřel okénko antisemitismu. Dejte už s tím pokoj. A ufňukaný Mel Gibson, to je tedy "argument", fuj!

   Smazat
  4. No možná, ale i v samotném Izraeli jsou dvě mocenské kliky, přičemž prý ta zatím druhá, ruská, se začíná více prosazovat k moci. Nic není černobílé, takže všichni diskutující mají částečně pravdu, i když to zprvu tak nevypadá...

   Smazat
  5. 16:42
   Žádné dvě mocenské kliky - žádný GP, žádní jezuité nebo něco podobného. Žid je žid a židem zůstane, bez ohledu na to, kde se zrovna nachází nebo kde se narodil, jelikož žid (a židovský národ jako takový) nemá žádné kořeny - je to kočovný národ, který nemá domov a přitom jeho domovem je celý svět.

   K těm vašim “ruským židům” - samotní tito židé nenávidí Rusko (ne -li více, než ostatní židé) na život a na smrt. Už od carských dob. Žid totiž nenávidí říše a země, které mu nepoklonkují. Carské pravoslavné Rusko nevyjímaje.

   A koneckonců, i řada amerických židů (či jejich předkové) pocházejí z oblasti východní Evropy. A byli to i právě tito židé, kteří měli masivní účast a podíl na židovském-komunistickém teroru v SSSR - samotná řada z nich byli židé, kteří uprchli z Ruska před “carským pronásledováním” (mezi nimi mj. i Lev Trocký-Bronstein), aby se v USA vycvičili, získali materiá, přijali instrukce a rozkazy od americké židovské komunity a mezinárodního židovstva, aby se posléze vrátili do Ruska - zničit Rusko a zmasakrovat miliony ruských křesťanů a zlikvidovat samotného ruského cara a jeho rodinu a celou pravoslavnou církev.

   Smazat
  6. Ariel Sharon: My židi vlastníme ameriku a američané to vědí.

   Every time we do something you tell me America will do this and will do that. …I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." – Quote by Ariel Sharon to Shimon Peres (October 3, 2001)

   Smazat
  7. 1:57
   Netřeba cokoliv dodávat. Ale zdejší žido-komunistická letka vám stejně, i přes uvedená fakta výše, neuvěří.

   Smazat
  8. 13:23
   Kristova noho,tak jdi tapetovat na Blicí listy,tam tu tvojí prouASSackou rétoriku Čulík pochválí!!!!

   Smazat
  9. 13:40 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P. S.: Radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "R", ať ty tvý mongoloidní skřeky začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Smazat
 7. Forever Slav
  všechny vaše diskusní příspěvky se na první pohled jeví,jako stanovisko někoho,kdo o historii něco ví.Ale je to jen na první pohled.Na druhý pohled ale zjistíte,že si pouze pohráváte s "historickými fakty",proplétáte je svým demagogickým pohledem a svojí zaťatostí a zcela vám unikají historické souvislosti,nebo je záměrně opomíjíte,či překreslujete.Působíte jako spolek "Podiven".Nejste pro mě žádný způsobilý diskutér,pouze překreslovač.

  OdpovědětSmazat
 8. Dobře.
  A mohl byste už konečně má tvrzení jednotlivě jednu po druhé vyvrátit a uvést na “pravou míru”? Nebo zde budete jen druhé slovně napadat a kecat do větru jako správný troll?

  OdpovědětSmazat
 9. 21:45
  Ty tvoje bájný lži nemá cenu komentovat,jsi pokračovatelem Hovnolulana a jeho uASS bludů!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:45

   Pomátl jste se na rozumu? Jelikož váš komentář nedává vůbec žádný smysl. Kde jsem adoroval současnou politiku USA či žido-zednáře Václava Havla?

   Smazat
  2. 20:50 To se mu stát nemůže, páč je to pouhý těkavý pšouk vypouštěný v pravidelnejch pauzách z lejnolíhně tohodle mongoloida:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Kdežto Nick honolulu je náš člověk, rasista, aktivní člen KKK!

   Smazat
  3. Ježíš Marjá, dva debilové na scéně. Jeden "proUssackáj" retard a k němu teď přibyl další mentál, adorujícího nějakého "honolulu". Panebože

   Smazat
  4. A když se přidá "Forever Slav", potvrzuje se, že Tres faciunt collegium.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.