Reklama

.

.

pondělí 14. května 2018

Ruské válečné lodě pronásledovaly americkou letadlovou loď (VIDEO)

14.5. 2018   První zprávy
 Ruské válečné lodě pronásledovaly americkou letadlovou loď a jeho doprovodné lodě. Ruské lodě si ve Středozemním moři hrály s americkou letadlovou jako kočka s myší, píše Daily Star.
Letadlová loď Harry Truman se svým doprovodem je ve Středomoří hlavní americkou zbraní proti Islámskému státu.

USS Harry S. Truman – loď o výtlaku 116 000 tun - je vlajkovou lodí silné skupiny US Navy Carrier Strike Group 8. Letadlová loď USS Harry S Truman může nést až 90 bojových letounů a vrtulníků a veze posádku pžibližně 6 tisíc námořníků. Je také vyzbrojena raketami, torpédy a kulomety pro obranu před útočníkem. Z její paluby startovala letadla, která svrhla více než 1 000 bomb.

Válečná loď USS Harry S. Truman vyplula v dubnu z USA spolu se skupinou torpédoborců do Středozemního moře, kde se stala vedoucí silou amerického prezidenta Donalda Trumpa na Blízkém východě. K ní se připojily torpédoborce USS Arleigh Burke, USS Bulkeley, USS Forrest Sherman, USS Jason Dunham a USS The Sullivans a USS Farragut.

Ruská flotila vyjela navstříc americké flotile!


Ruská fregata Jaroslav Mudry, která váží 4.400 tun, je plná protiletadlových raket a torpéd. Ve výzbroji má také řízené střely "Switchblade“. Mimo jiné má k dispozici rakety X-35 určené k ničení nepřátelských lodí. Fregata se připojila k ruské pracovní skupině v Mexiku minulý měsíc poté, co proplula kanálem La Manche. Loď byla zapojena do konfliktu se Spojenými státy v červnu 2016, kdy se plavila poblíž USS Gravely ve Středomoří.

Admirál Gene Black řekl, že ruské plavidlo má "zdvořilé" vztahy s americkým námořnictvem. Obě formace si vyměňují informace pomocí protokolů z doby studené války.

11 komentářů :

 1. Terrible massacre’: Israel kills 55, injures 2,771 Gaza protesters as US embassy opens in Jerusalem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se, Židé masakrují jenom semitské, také obřezané Gójim. Z toho SANKCE proti IZRAELI NEBUDOU. Kdo umíte rusky, na RIA.ru je reportáž z masakru on line.

   Kdo sleduje průběžná kvílení mainstreamu od Trumpa po Blesk k nějakým zatčeným výtržníkům v Rusku - tvrzená sankcemi a "plačtivá pohoršená skřípání" o nějakých Skřípalových - pardon, Skripalových... CHCE-LI, TAK VIDÍ, KDO TADY POROUČÍ, KDO JE TU PÁNEM... žok peněz z FEDU a jeho páni z lichvobank. Co oni činí, činí na pokyn svého JHVH. FARÁŘI VYHROŽOVALI: NESUĎ, ABYS SÁM NEBYL SOUZEN. DNES PLATÍ NESUĎ, NEBO BUDEŠ SOUZEN.

   Vymazat
  2. LETADLOVOU OPRAVTE SI NADPIS!

   Vymazat
 2. 21:09 Vy jste nemocný.Všiml jste si vůbec, Vy fanatiku, o čem je článek..??Zprávy, krom těch krimi, totiž bývají o známých lidech, firmách, sport.klubech, pokud jste si neráčil ještě všimnout..Večer jsem při zalévání zahrady málem zašlápl šneka, ale světe div se-nepotřebuju aby o tom někdo psal...:-)"Všiml!O smrti!A že jich dnes bylo povražděno!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22.52 Vy samovyvolený, měl byste vyhledat VY svého lékaře. Těch IZRAELCI zavražděných civilistů je už 59... a dalších cca 2700 zraněných.

   Naši disidenti, v listopadu 1989 zalezlí v kavárnách, divadlech A hospodách, hýkali o MASAKRU na "DĚTECH", když provokatéři utrpěli pár modřin a mrtvolu si museli vymyslet a naaranžovat z živého StBáka; zatím co Židé v Pásmu Ghazy vraždí ostrou municí neozbrojené Palestince a drze pronikají vojenským letectvem do vzdušného prostoru cizích států, kde bombardují, vraždí... a drze vydávají za ublížené chudáčky SEBE. Politujte, vy fanatiku, také Adolfa Hitlera, který se bránil SSSR, se kterým by neválčil, kdyby jej sám zrádně, po židovsku, nenapadl, a USA kterým sám vyhlásil válku... a Britům, které předtím v Mnichově obelhal.

   O zašlapování šneků, hrdino, pište vy. Tady Židé "zašlapují" Gójim na jejich, gójském, Izraelci okupovaném území - "zašlapují", podle nich, gójim-dobytek; podle mě lidi. Nejste náhodou také Gój?

   Vymazat
  2. Těch 59 "civilistů" lezlo přes ochranný plot na území cizího státu. Byli upozorněni, že proti nim bude zasaženo v případě, že budou pokračovat. Co se myslí pod pojmem "palestinský civilista"? Člověk, který je ozbrojen a své zbraně - od pistole po raketu - je ochoten použít! Těch 59 "civilistů jen skočilo na špek tomu, kdo potřebovat tento "případ".

   Vymazat
  3. Ano, ten židovský "ochranný plot" stojí na okupovaném území zcela mimo židovský stát. Ten plot mi připomíná ochranné ploty v Sobiboru a v Terezíně...

   Vymazat
 3. To je musí strašně štvát že taková malá loď může poslat drahou a náročnou na stavbu letadlovou loď ke dnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaderná hlavice na malé raketě malé lodi vygumuje loď malou i velikou, či několik lodí v dosahu - jednou ranou... Nepodstatné, zda lehké konstrukce, či těžce obrněné, na kterou konvenční hlavice stejně velkých raket států nulté (=bezjaderné) kategorie nestačí.

   Vymazat
  2. Jeste se usmiva ten admiral asi netusi ,ze je neco ponorek kolem...

   Vymazat
 4. A já hlupák myslel, že je pronásledují rybáři...

  OdpovědětVymazat