Reklama

sobota 12. května 2018

Skripalovým nejpravděpodobněji nebude dovoleno už nikdy promluvit

The Saker 
12. 5, 2018
Chtěl bych se znovu zmínit o kauze Skripalových. Jedna věc, jež se jich týká, vyvolává totiž znepokojení. A to ta, že Britové zřejmě drží otce Sergeje a jeho dceru Julii Skripalovy mimo dosah médií. Řečeno jinak – že byli uneseni. To, že nemohou mluvit, jak by chtěli, čili svobodně, prokázal jediný telefonní rozhovor mezi Julii Skripalovou a její sestrou Viktorií. Když se totiž Viktoria, žijící v Rusku, vyslovila v tom smyslu, že by ráda Julii v Anglii navštívila, odpověděla jí Julie takto: „Nikdo ti nedá britské vízum,“ po kterýchžto slovech nastala dlouhá chvíle ticha.


Ruský konzulát v Britanii už nesčetněkrát požádal britské úřady, aby Viktorii setkání se setrou a otcem umožnily, ale vše, co Britové v odpověď na to až dosud učinili, bylo, že nechali prostřednictvím Scotland Yardu zaslat Viktorii jakoby Juliin dopis, který ovšem zcela průkazně nebyl psán Juliinou rukou a měl tento obsah: „Mám přístup k přátelům a rodině a jsem si vědoma svých specifických kontaktů na ruském velvyslanectví, které mi laskavě nabídlo jejich veškerou pomoc ve všem, co budou moci. V tuto chvíli však nemám zájem využít jejich služeb, ale jestliže náror změním, vím, jak je kontaktovat“.

Jací přátelé? Jaká rodina? Vždyť je to totální nesmysl!

Juliina sestra Viktoria se už mnohokrát a nejrůznějšimi cestami, včetně oficiálních, pokusila navázat se svou sestrou kontakt, a pak už v zoufalství nejvyšším umístila 1. května na Facebook tento vzkaz:

Můj miláčku Julie,

Nekomunikuješ s námi a nevíme nic ani o tobě ani o Sergejovi. Vím, že nemám práno míchat se bez tvého dovolení do vašich záležitostí, ale moc se o vás strachuji – o tebe i o otce. A také o Nuara (Nuar je Juliin pes, kterého Julia nechala ve psím útulku, když opouštěla Rusko - pozn. The Saker). Nuar je nyní v hotelu pro psy a oni teď od nás žádají za své služby peníze. Musíme proto rozhodnout, co s Nuarem uděláme. Jsme samozřejmě ochotni vzít si ho a starat se o něj až do doby, kdy se vrátíš domů. Kromě Nuara mám též starost o tvůj byt i auto. Můžeme s tím vším pomoct, ale potřebujeme k tomu tvé zplnomocnění, ať už pro mě, nebo pro sestru Lenu.

Jestliže si myslíš, že to vše má svou důležitost, napiš své zplnomocnění na ruském konzulátě v kterékoli zemi.

Na tuto výzvu žádná odpověď dosud Viktorii dosud nedošla.

Právě jsem se podíval do Googlu na heslo Skripal. Je zde jen informace z 10. dubna o tom, že Julia byla propuštěna z nemocnice.

To je poslední informace, kterou jsem našel.

Podíval jsem se i na Wikipedii. Tam není vůbec nic.

Musím se přiznat, že když jsem poprvé slyšel o ruských stížnostech ohledně současného osudu Skripalových, zdálo se mi, že dělají větší ruch, než je třeba. Myslel jsem si: Britové jim prostě řekli, že se je Putin pokusil otrávit, takže mají možná až dosud strach dávat o sobě vědět. A pak: Britové si až dosud přece nikdy nedovolili držet cizího občana jako rukojmí - a zcela určitě ne takto veřejně.

Teď si už tím ale tak jistý nejsem.

P.S. Ještě znepokojivější titulek k tomuto Sakerově článku napsal P.C.Roberts, od kterého jsme předmětný materiál dostali: Zní takto: Nechala Mayová Skripalovy zavraždit, aby se Svět nedověděl celou pravdu?

Vybral a přeložil Lubomír Man

20 komentářů :

 1. Edmond Paris - Tajné dějiny Jezuitů I. - II.

  http://www.kanal22.cz/clanky/tajne-projekty-a-nwo/edmond-paris---tajne-dejiny-jezuitu-i.---ii..html

  David Icke - Lev již nedřímá (CZ titulky - 1. až 4.díl)

  http://www.kanal22.cz/clanky/tajne-projekty-a-nwo/david-icke---lev-jiz-nedrima--cz-titulky---1.-az-4.dil-.html

  OdpovědětSmazat
 2. Je po nich.. Radim, vsetkym Rusom zijucich v Anglicku, nech uz maju cokolvek v Rusku za usami, nech sa pracu co najskor domov. Demokracia s servitky pred hubu neberie..

  OdpovědětSmazat
 3. Škoda,že článek není celý.Saker v něm na začátku projevuje svoje zděšení z toho,že Putin znovujmenoval jako premiéra Medvěděva,místo toho,aby se zbavil atlantických integracionistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Saker je něco jako Roberts. Oni do vnitřní situace nevidí, na vše pohlíží optikou Američanů, i když Sakerova rodina má ruský původ. Já jsem Sakera bral s rezervou už v době, kdy psával sice zajímavé články o Donbasu, odkud mohl mít jen tolik info, co my ostatní, a stavěl se k tomu dost emocionálně. Není špatný, ale občas mi připadá jako kdyby se díval na svět z roku 1945.

   Ten je ale už davno pasé a žádná velká vítězství už nejsou a nebudou. Svět je provázaný, mírovou naději má jen v politice win-win, a i to jen v případě, že dokáže uregulovat svou populaci rostoucí geometrickou řadou.

   To, co dělá Putin, je pragmatická politika. Nemohl by přece na jednu stranu podpořit dedolarizaci a na druhou nechat ve vládě pohůnky Američanů. Potřebuje zkušené a loajální politiky, hlavně ekonomy, kteří se osvědčili. Není třeba zapomínat, že za ekonomickým vzestupem po bankrotu stojí především právě nenáviděný Kudrin a Nabiulina. Další verzí je například Glazjev, ale jak je vidět, ani jeho výzvy k dedolarizaci nevyšly naprázdno.

   Politika win-win, která může vést k mírovému vzestupu, je založena na spoustě vyjednávání, kompromisů a velice urážlivých odhadů. V každém případě musíte mít loajální a sehraný tým. Po sankcích a vyslovených útocích na Rusko už prozřel kdekdo z těch boháčů, kteří si dosud mysleli, že jim svět leží i nohou, jen ta Rossija je koulí u nohy.

   Smazat
 4. Pro Švec.
  Co napáchali atlantisté,to je donutí Putin napravit a velice dobře mu v tom pomáhají USA i Anglie.Nejen že Ruským oligarchům zabavují konta,ale jak vidíme i u Skripalových,tak je tam vraždí a to si musí uvědomit každý Rus co chce pomáhat těmto zločincům.

  OdpovědětSmazat
 5. Jestlipak nedovoluje Kim přístup americké ambasádě k americkým občanům, kteří jsou vězněni v Koreji? A jestli to je tak, pak se Mayová chová stejně jako diktátor Kim. Tady navíc Skripalovi nejsou vězněni, ale jsou ze zdravotních důvodů separováni. Asi je ten Novičok tak nakažlivý.....

  OdpovědětSmazat
 6. Taky jsem se těšil, až Julča vyjde před kamery, buď sama nebo spolu s fotrem, a hezky od plic vynadá Rusku za to, že je otrávilo. Že řekne na kamery: "setkali jsme se s Gordonem, který prohlásil 'tohle vám posílá Putin' a vzápětí nás postříkal Novičkem". Jak je možné, že Angličani něco takového neumí zorganizovat? Národ Doyla, Agathy Christie... kam se poděla příslovečná invence?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Invence se vtělila právě do toho lhaní, lže se tvůrčím způsobem novými a neotřelými metodami zahalování pravdy, degeneráti se stále zdokonalují.

   Smazat
 7. Velká Británie si již žádné servítky nebere - zde již šla politická diplomacie stranou. Rodina Skřípalových pořádně zaskřípala v otázkách zdravého rozumu. Těm pohádkám nemůže věřit ani sám autor co ty zhovadilosti interpretuje. Z Májky a Borise jsou úplní mezinárodní hlupci. Jaký osud vzali Skripalové není známo, ale totální likvidace svědků se vždy vyplatila více než pozdější odhalení pravdy. Zkrátka nad nimi se slehla zem, byli na blbém místě a v blbém čase. Novičok se vrátil do místa vzniku - Velká Británie otrávila celou Evropu včetně vyhošťování diplomatů. Židi by řekli chucpe jako hrom. V podstatě zavraždění toho dvouletého chlapečka s požehnáním britského soudce (nevalných osobnostních kvalit) a bez povšimnutí této kauzy rodinou jejího Veličenstva je chucpe královské rodinky, která v době smrti chlapečka vítala nového prince. Abych řekla upřímně, tak je mi z toho hrdého Albionu nevolno od žaludku. Tak nějak si "přeformátování" svého obyvatelstva zaslouží.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 8. Někdo by řekl chucpe, někdo by řekl tabu.

  OdpovědětSmazat
 9. Kdesi jsem četl nebo zaslechl, že v Severní Koreji tisknou dolary ve velkém množství pod ochranou JUSEJ.

  OdpovědětSmazat
 10. Velká Británie největší a zrádce vrah dějin , lži a překrucovaní pravd ,poslušny čokl Amiku !!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. 11:39 to je přece veřejné tajemství, že jediná tiskárna dolarů je mimo území USA se nachází asi 60 km od hlavního města KLDR. Podle analytiků to má řadu důvodů. Jeden z nich je bezpečnostní, protože nikde jinde nebylo možno zařídit výrobu s tak rozsáhlými bezpečnostními opatřeními. Podle dalšího názoru se zde tisknou dolary, které se v detailu odlišují od těch skutečně "amerických" a ve vhodnou chvíli mohou být Amerikou prohlášené za "falešné", tedy vyloučeny z oběhu, protože je přece natisknul a do světa rozdistribuoval Kim, který chtěl takto rozvrátit peněžní jednotku USA :-) Jinak prý dlouhotrvající "nepřátelství" mezi USA a KLDR bylo pouze divadlo, které mělo umožnit přítomnost obrovské americké armády na dostřel od Číny. Toto mnohaleté divadlo pro svět zrušil až neočekávaně zvolený a pro neokony nežádoucí Trump, kterému sice generálové jeden navezli letadlové lodě a vše pro bombardování KLDR na Guam, ale Trump to všechno shodil ze dne na den ze stolu a poletí si dát přípitek s úhlavním nepřítelem Kimem v Singapuru. S tím, že se americká vojska časem posunou více na sever Korejského poloostrova, s tím Čína už dlouhodobě počítala a už tam vybudovala veškerou nezbytnou vojenskou infrastrukturu včetně doposud nevyužívaných komunikací.

  OdpovědětSmazat
 12. Lidé neblbněte a nenadávejte na Británii, na hysterku Mayovou nebo na toho křováka Johnsona. Ti nemají s kauzou Skripal nic společného, měli pouze za úkol odvést pozornost od podstaty a nasměrovat pozornost světové veřejnosti na Kreml a moc se jim to nepodařilo. Za kauzou stojí USA a nikoliv VB. Vůbec nikdo nikdy nebyl highly likely otráven. To jenom Trumpova administrativa musela eliminovat člověka, který se živil tím, že sestavoval kompromitující materiály proti Trumpovi. Dokud byl Trump jenom kandidátem, tak to nevadilo. Zvolením Trumpa se situace radikálně změnila, z těchto zpráv (Trump vs. Kreml) od Skripala, který měl čilé kontakty s Ruskem i po odchodu do VB, se najednou staly podklady k impeachmentu amerického prezidenta. A tady už jde o zcela jinou hru, tady už jde o suverenitu a důvěryhodnost celých USA. Proto Skripal (a neplánovaně a zcela náhodně i jeho dcera) skončil v chládku. V lepším případě v americkém koncentráku na Quantanamo, v horším případě na dně moře. Něco podobného se přece muselo americkou administrativou zprovodit ze světa i v případě Obamy, který se ve skutečnosti narodil v Keni a nikoliv na Havaji. Tajné služby to také zvládly a Obama odprezidentoval v klidu dvě volební období. Kdyby se připustilo, že není americkým občanem, tak by to USA ve světě nesmírně poškodilo. Stejné je to dneska s Trumpem, bude čistý jako lilie, životopis o jeho závislosti a kontaktech v Rusku je dnes už naprosto neakceptovatelný.

  OdpovědětSmazat
 13. Já mám takovej pocit, že se Skripalovic schovávají před lidma z ruské ambasády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale hovno, to mohli klidně dát inerview ze skrytu např. svými mobily apod. Skřípalovic dvojici Angláni drží pod zámkem, aby nemohli mluvit a aby je potrestali za vynesení tajného záměru použít novičok proti civilistům v Sýrii (ostatně o tom je docela dobrá úvaha docenta Valenčíka na těchto stránkách jen asi týden nazpět.

   Smazat
  2. To může být pravda, ale proč se schovávají i před lidmi z BBC, to mi poněkud uniká.

   Smazat
 14. 13:54
  Já mám dojem,že jím Lžiangláni dali bouchačkou k hlavě a teď musí Škrpál a spol.navěky mlčet!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Víme, že Malomocná Británie je vazalem SSA a v podstatě plní jeho příkazy, včetně brexitu. Víme také, že vše, nejen Skripalj, Kuciak, plyn v Sýrii atd. byly jen špatně inscenovaná divadla na ovlivnění veřejného mínění - a nesmíme si nalhávat, není až tak málo blbců mezi námi, kteří uvěřili a dokonce ještě dnes věří! Že cílem těchto inscenací je vyvolávat ve světě nepřátelství a nenávist mezi národy a státy, neb kapitál stále pracuje s heslem ROZDĚL A PANUJ. Kapitál je živ válkami a zabíjením lidí, jeho radostné chvíle byly po vypuknutí 1. i 2. světové války, víte jak grandiózní dolarové zisky přinesl jeden každý zabitý, včetně dětí. A víte jak báječně se kapitálu tančí na hrobech, které jim přinesly miliardy dolarů?! Jen my, lidé si pořád myslíme na Boží desatero a humanitu. Jenže kolik již občanů od lidství uteklo ke kapitálu? Střední třída, mocenské struktury, právo a spravedlnost... Přiživují se na radostech a penězích kapitálu ze smrti druhých.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.