Reklama

.

.

pondělí 7. května 2018

Slavnostní inaugurace prezidenta Ruské federace

nese se Ústava RF
7. 5. 2018, Ďouba, zdroj: RT

Vladimir Vladimirovič Putin. Člověk, jehož jméno vyslovují a píší dnes a denně novináři celého světa. Kdyby tomu tak nebylo, nebyl by zde nyní asi ani tento příspěvek. 

Pojďte využít příležitost jeho slavnostního uvedení do úřadu ruského prezidenta k prohlídce kremelských sálů. Inaugurace proběhla doslova před chvilkou.


32 komentářů :

 1. Myslím, že Putinova inaugurační ceremonie nemohla nechat žádné euroatlantické oko suché.

  OdpovědětVymazat
 2. Přeji panu Putinovi mnoho sil, mnoho zdraví a celému Rusku aby pod vedením jednoho z největších lídrů světa jen a jen vzkvétalo..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mohu se jen přidat pan president Putin bude potřebovat hodně úsilí a trpělivosti, aby vše ukočíroval, nebýt jeho mám obavu, že by to se světem nedopadlo dobře mnoho štěstí přeji....

   Vymazat
 3. Noční vlci ve Frýdku-Místku.

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Vy všichni kritici, občas si něco zjistěte a nepapouškujte jen západní propagandu. Putin je jediný opravdový státník. Ti ostatní jsou solidární i když dobře vědí že veškerá obvinění, která vyprodukovali západní politici jsou lež. Upřímnou soustrast ratlíci. Přeju Rusům pokojný rozvoj a žádnou další válku, které si užili dost.

  OdpovědětVymazat
 5. ... odešel někdo ze sálu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A myslíš, že by si někdo troufnul odejít ze sálu?

   Vymazat
  2. 18:19 Takový debily tam nemaj.

   Vymazat
  3. Anonymní 18:19

   Já si myslím, že by si stěží kdo troufnul, i kdyby byl sebevětším odpůrcem Putina. Vladimir Putin má totiž tak velkou podporu u národa, že by takovým ubohým gestem mohl dotyčný jen a jen ztratit. Což samozřejmě žádný politik nechce.

   Vymazat
 6. Hlavně aby našel pokračovatele. Svět, i ten kapitalistický s jeho přístupem vypadá snesitelněji. Zdraví a silu mu přejí asi všichni návštěvníci stránek NR. Jen by měl velmi opatrně s tím náboženstvím. To je skrytá hrozba pokroku a dělá z lidí poslušné ovce, podobně jako móda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. R.P. - Náboženství je skrytá hrozba pokroku? Jak to myslíte? Jak souvisí pokrok s náboženstvím? Petr

   Vymazat
  2. Náboženství je ze své podstaty silně proti jakémukoli pokroku! Tož tak.

   Vymazat
  3. Náboženství je proti pokroku?....a co je potom Gavólisnus???,to je nejnovější náboženství snad na světě,takovou zkázu během tak krátké doby,to snad dokázala jen USA bombardováním...proto modla Gavóla visí v Americe vedle největších zločinců planety......vol.vé....

   Vymazat
  4. A jako důkaz toho,že je Gavól věčně živý,...tak noha je v láku v Americe,ruka v Austrálii a chlupatá lebka v Satanášově mouz-óleum naložená ve věčném roztoku,kterou používá samotný Baltazar ke strašení čertů,když neposlouchají......

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 7. Když věříte, tak nevíte.

  OdpovědětVymazat
 8. V Rusku je to s náboženstvím jinak než u nás, těžko se dá srovnávat. Pravoslaví je oporou státu, ne oblbováním těch, kteří jen "věří" a moc nemyslí.

  OdpovědětVymazat
 9. Vladimir Vladimirovič zasluhuje úctu všech poctivých občanů za to, co činí ku prospěchu celého světa a tím i své země. On dobře ví, že v jednotě je síla a ve spravedlivé sounáležitosti dobrý duch. To ví i ruský lid, nikoli však oligarchové a prodejní poskoci euroatlantických parazitů.

  OdpovědětVymazat
 10. Kdo vlastně osvobodil Znojmo? Na kruhovém náměstí, či jak mu zde říkají, je pomník ruskému vojákovi, nyní se ale nachází ve společnosti vlajek české, americké a anglické...
  Ostatně ve Znojmě je němčina vítaným jazykem. Objednat si kafe v češtině, to se také nemusíte dočkat obsluhy...
  Také bych poprosil znojemské občany, aby nechodili nakupovat potraviny se svými pejsky - tedy nevodili je do prodejen. Tam se s nimi mazlí prodavačky a následně jdou obsluhovat další zákazníky. Zbohem nejzákladnější hygieno.
  Resume: Vladimír Putin byl slavnostně uveden do prezidentského úřadu, naposled. Je nutné vychovat si následníka...
  Jenom abychom do té doby nezhebli na žloutenku a jiné infekce vlastním prasečstvím...
  Od Třebíče přes J. Hradec... Posypat krakatitem a odpálit, ač jsem lidumil, ale co tu je za sebranku...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:39 Milý pane, tak již i ve Znojmě jim haraší nejen v Praze a zamindrákovaném Brně, co je musí dohnat a předehnat?

   https://uloz.to/!YyUbSofAq/u-s-army-a-zname-prazske-ct24-exkomunisticke-uvitani-aneb-jak-nam-prazaci-a-exkomunisticti-pohrobci-hnusi-svet-ke-kteremu-jsme-vzhlizeli-svym-vecnym-rektalsplhem-zelezna-srdce-muz-na-radnici-babis-bures-mkv-avi-jpg

   Toto jsem vzkazoval pražské, mediální žumpě v roce 2012, kdy se Sobotkou ČSSD, chrochtala a mlčela!

   "PRAŽÁKUM a ČT24 ESTÉBÁK BUREŠ NEVADÍ,
   JAK PŘÍZNAČNÉ k TOMUTO SMRADU,
   ALE TEPLOUČKU (VOBLUDY)."

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 11. Preji panu prezidentu Vladimiru V. Putinovi hodne zdravi,sil trpelivosti a odvahy v novem urade a ruskemu lidu blahopreji k opravdovemu,jedinemu velkemu statniku..Preji jim klidny zivot a mir !!!! Srdecne blahopreji...Prala bych si ,aby zil naveky...

  Ivana Valova

  OdpovědětVymazat
 12. Vladimír Putin je záruka míru .

  OdpovědětVymazat
 13. Jsem rád že Miloš Zeman vidí jak jsou naši politici zaslepení láskou k USA .
  Putin je super politik .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
 14. VVP je skutečně profipolitik, ale aranžmá inaugurace se podobalo korunovaci cara, snad bylo navrženo Hollywoodem. Pro Evropu, krom několika královstvi, se v XXI století vůbec nehodi.

  OdpovědětVymazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 7. května 19:44.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 16. Ať věčně žije Veliký Putin, největší žijící leninista!

  Drazí soudruzi, дорогие товарищи!
  My všichni roduvěrní Češi a Rusové máme v živé (a radostné!) paměti SVĚTODĚJNOU událost roku 2000: Soudruh Vladimir Vladimirovič Putin se stal prezidentem Ruské federace.
  Ach , to byla TAKOVÁ ÚLEVA po letech DĚSIVÉHO rozvratu, kdy vinou placeného agenta CIA a Mossadu Gorbačova došlo k dočasnému rozpadu Sovětského svazu!

  Ano, my všichni komunisti a putinisti si dobře pamatujeme na naše zoufalství, z té nejhorší katastrofy 20. století, jak dočasný rozpad SSSR správně pojmenoval sám Veliký Putin.
  Pamatujeme se na zpupný triumfalismus všech našich dědičných nepřátel – Euroameričanů, buržoustů, křesťanů, sionistů, intelektuálů a jiných podobných: Skákali jako šašci na provázku, když tanky s rudou hvězdou na pancéřích (sic!) střílely do našich soudruhů, pokoušejících se zabránit rozvratu.

  A pak, když se OPRAVDU dočasně rozpadl Sovětský svaz … Ne, nikdo z nás roduvěrných Čechů a Rusů se neubránil slzám.

  To, co následovalo, se PŘÍŠERNĚ podobalo smutě, do té doby nejhoršímu období v dějinách Velikého Ruska.

  A právě mužně soudružský čin Velikého Putina, jenž z temných zmatků vynesl jasně planoucí pochodeň putinismu a svého vlastního GENIÁLNÍHO prezidentství, vnímáme stejně jako Znovuzrození Velikého Ruska v r. 1613.
  Ano, stejně jako tehdy, i dnes je Veliké Rusko nadějí všech porobených pracujících vsjevo mira.

  My komunisti a putinisti nepochybujeme, díky naší SKÁLOPEVNÉ víře ve Vědu Věd, čili v marxismus-leninismus-stalinismus-putinismus, že Veliký Putin bude žít MINIMÁLNĚ 200 LET, aby mohl přivést naše bratrské národy do ráje komunismu a putinismu, do finální úrovně lidstva, nad níž už není nic než spokojená smrt nás vítězných budovatelů Zlatorudého věku.

  Ach, jaká to SLAST, pro nás všechny roduvěrné Čechy a Rusy, moci žít a umřít pro Velikého Putina, největšího žijícího leninistu, pro obnovení Velikého Ruska v jeho přirozených hranicích od Tichého oceánu po Berlín, od Severního pólu po Indický oceán!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat