Reklama

čtvrtek 10. května 2018

Šokující odhalení: Agenti Kremlu kam oko pohlédne. Proč Trump vypověděl smlouvu s Íránem? Blízká setkání čtvrtého druhu. Foldyna na Hrad? Kim je pašák! Celý svět hledí s napětím na Prahu

Petr Hájek 
10. 5. 2018 ProtiProud
PETR HÁJEK vysvětluje zdánlivě nevysvětlitelné děje u nás doma i ve světě a přináší několik zásadních odhalení, z nichž jedno by bylo téměř neuvěřitelné – kdyby takové slovo ještě existovalo.


Žijeme v čase zázraků. Je to zvláštní, protože oficiální doktrína materialistické a darwinistické státní moci v naší zemi zázrak jako reálný fakt vylučuje. Přesto se třeba mohlo stát, že v našich vojenských laboratořích se jed novičok nevyráběl ani neskladoval, nikdo ho tam nedovezl – a přece tam byl.

Alespoň se na tom usnesl zahraniční výbor sněmovny. Pro případ, že nešlo o zázrak – a přesto by někdo tvrdil (například prezident Zeman), že pokud někdo pracuje s chemikáliemi a připraví novičok, jed jsme vyrobili, musí jít o agenta Kremlu. Tím vznikne axiom (tvrzení, které se dále nedokazuje) čímž je uvěřitelný výklad světa opět uveden do rovnováhy. Není to ale jen u nás.

Donald Trump zase odstoupil od „jaderné“ dohody s Íránem, protože ten ji prý neplní. Je to pro někoho zvláštní, protože Západem najmenovaní mezinárodní inspektoři, kteří jsou po celou dobu v Íránu, tvrdí pravý opak. A jak americký prezident, tak inspektoři jsou přece naši spojenci a kámoši, takže o jejich slovech nelze pochybovat. Jde tedy o zázrak: Persie zjevně vyvíjí a vyrábí jaderné zbraně v téže existenciální dimenzi, v níž se u nás naopak nevyrábí novičok. Pokud někdo tvrdí něco jiného, musí jít o agenta Kremlu. Proč – viz výše.

Foldyna nakročil k Hradu


Trochu problém je, že v rámci (neexistující) výroby axiomů, je agentem Kremlu (podle objektivních a demokratických amerických politiků a médií, našich vzorů) také prezident Trump. A prezident Zeman. A samozřejmé i poslanec Jaroslav Foldyna (patrně prezident budoucí), který svou statečnou účastí na motorkářské pietě za padlé sovětské osvoboditele hrubě urazil předsedu své strany (Sobotku, jenž se zázračně převtělil do entity nazývané nyní Hamáček) a ještě se za to odmítá omluvit, což je v protektorátní atmosféře strachu o křesla a apanáže rovno zázraku.

Nemluvě o zázračném uzdravení agenta Skripala (a jeho mýtické dcery), který sice agentem Kremlu byl po leta zcela oficiálně, ale teď je náš dokonce tak moc, že kvůli němu málem vznikla válka – a agentem Kremlu být přestal, přestože jím prokazatelně byl. Ukazuje se tak, že kremelské agentství není věc doživotní, nedbalostí či zázrakem o něj člověk může snadno přijít.

Zcela nepochybně dokonaným zázrakem je ostatně aktuální osud této pohádkové dvojice: zmizeli. Prostě vytěkali. Alespoň z objektivních a zaručeně pravdivých západních médií. Žádný všetečný a pravdě oddaný novinář (takoví jsou všichni, co nejsou agenty Kremlu) se po nich neptá, nikoho nezajímají. Důvod musí být ten, že prostě nebyli. Ale jak mohli být tedy otráveni? Zázrak. Pokud má kdo jiné vysvětlení, je s jistotou agentem Kremlu. Proč – viz výše.


Šok


Po zázračném vypovězení smlouvy s Íránem (současně odůvodněném a správném i neslýchaně perverzním) agentem Kremlu Trumpem se odhaluje skoro každý, včetně těch, kteří předtím naoko oddaně vypovídali Rusku velvyslance kvůli sice neexistujícímu, přesto smrtelně otrávenému a přeživšímu bývalému agentu Kremlu Skripalovi (ta jeho dcera musí být stejný ptáček): agentka Merkelová, agent Macron, agentka Mayová a dokonce i agent Juncker. Všichni tvrdí, že Írán dohodu dodržoval.

Nastává tak zapeklitá situace, která se nepochybně vyřeší zázrakem, neboť jinak to není možné: všichni jsou sice naši spojenci v EU a NATO, takže je vyloučeno, aby neměli pravdu (kdo by to tvrdil, je agent Kremlu), současně však jsou všichni agenti Kremlu, takže jim nelze věřit ani slovo, protože jako takoví proti nám vedou (zatím jen) propagandistickou informační hybridní válku. Jenže ani to ještě není všechno, to hlavní je teprve před námi:

Nikdo jistě nepochybuje, že úplně jasný je agent Kremlu Netanjahu. Ten se odhalil podobně jako kdysi agenti Klaus a Zeman: přijel na oslavu konce války do Moskvy. Navzdory tomu, že současně ostřeluje raketami spojence Ruska Sýrii, vyrobil pro Trumpa (neexistující, to už víme, jak to s tímhle zázrakem je) podvržené dokumenty k ospravedlnění vypovězení smlouvy a fakticky rozjíždí válku s Íránem, který je ovšem rovněž ruským spojencem – a nejenže ho na Rudém náměstí nepopravili, či alespoň neposlali do gulagů – ale jednají s ním se všemi poctami.

Tím se ovšem prokázalo něco opravdu šokujícího. Agentem Kremlu je i Putin!

Kontinenty v pohybu


Z toho ovšem logicky plyne, že ti všichni (a mnozí další, skoro všichni, kromě Kalouska, Němcové a Štětiny) usilovně pracují na zničení naší milované Matičky Unie. Bylo to patrné už dlouho (zvlášť zřetelně importem skvělých muslimů), teď je to však už nade vší pochybnost.

Ale je to ještě horší – a teď to chce maximální pozornost: Amerika se hadím gestem s vypovězením smlouvy totiž EU vzdaluje na podstatně větší distanc, než ji podle propočtů dosud dělil oceán. Bude-li to takto dál pokračovat (a ono bude, právě tam agent Kremlu Trump ve skutečnosti směřuje) musí (pokud je opravdu Země kulatá) nakonec z východu narazit do Ruska. Drcnout do něj – a spojit se s ním. Ďábelský plán!

Donald Trump bude mezitím pro odvedení pozornosti na oko vyjednávat smlouvu s Jaderným Kimem. Každý, kdo má v hlavě zbytky rozumu, přitom ví, že žádná „denuklearizace“ korejského poloostrova nehrozí, že jde jen o show. A poučení pro Írán: Bez vlastnictví jaderných zbraní jej do kabaretu nepustí. Severokorejský vůdce je sice také postava z pohádek, ale nikoli hlupák. Jediný, s kým by se byl ochoten dohodnout, je Čína. A tady jsme konečně u jádra pudla:

Jak se bude posunovat Amerika z východu k Rusku, potáhne s sebou pochopitelně i Ameriku latinskou. Ta se spojí s Čínou (předtím do ní sice rovněž trochu drcne, ale na to je Říše Středu za ta tisíciletí života s barbary ve svém okolí zvyklá) a se všemi marxistickými režimy tohoto požehnaného kontinentu vytvoří nový pokrokový blok. Severní Korea se poté spojí s Jižní, a obě dohromady s Čínou, která se připojí k rusko-americkému kontinentu. Tak budou mít vedle Izraele konečně jaderné zbraně všichni a světový mír bude pevně zajištěn.

A co my?


To je samozřejmě závažná otázka, na kterou bude s napětím čekat celý svět. Je totiž dosti pravděpodobné, že v té době, navzdory celosvětovému usmíření, ještě nebude mít Andrej Babiš vládu s Kalouskovou důvěrou. Ukáže se totiž, že Hamáček tak mizerně zfalšoval údajně souhlasný výsledek vnitrostranického referenda, že jej Foldyna předloží k rozhodnutí nezávislému soudu. Dostane to na stůl soudkyně Králová (Nečas – Nagyová a spol.) a ta se nebojí ani Pelikána, natož Trumpa – takže si nemůžeme být jisti už vůbec ničím. Hamáček se pro jistotu Foldynovi omluví – a všechno začne znovu.

Pokud někomu tato koncepce nejbližší budoucnosti našeho báječného svobodného liberálně-demokratického světa připadá trochu přitažená za vlasy, pak patrně nesleduje pravidelně ČT 24. Není vzdělán v pohádkách a zázracích předkládaných úzkým kruhem redaktorů a externích expertů z Bakalovy mediální říše. Ti jsou mnohem kreativnější.

Výroba vzdělanců je nyní hlavním úkolem pohádkových Kavčích hor (ten název pro zdejší pobočku světové centrály zla by fakt jeden nevymyslel). Jen vzdělanec ČT 24 protestuje proti výsledku voleb (u nás, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, kdekoli), protože i za nedostatku pracovních sil je to stále sorosovsky lukrativní. Jen vzdělanec může vzít třeba za samozřejmost, že v případě Bakalou ukradeného OKD (ve spolupráci se Sobotkou a spol.) bylo vše v naprostém pořádku, takže je zcela na místě, že všechny obviněné nezávislý a spravedlivý soud naší (po Havlovi) vzkvétající pohádkové demokracie osvobodil, zatímco hlavní kmotři se k soudu vůbec nedostali – a všechno bude stejně brzy promlčeno.

Žijeme prostě v čase zázraků. Važme si toho. Všechno je možné. Třeba to, že nám již zítra někdo (pochopitelně demokraticky a pro naše dobro) ustřelí hlavu, zničí a sebere stát a rozbije národ. Myslí-li si někdo něco jiného, třeba že celé tohle havlistické absurdní divadlo je padlé na hlavu, protože v něm válka je mírem, svoboda otroctvím, pravda lží a láska nenávistí – je agentem Kremlu.

A jestli někdo ještě nechápe proč – může začít číst od začátku.

Ale pokud možno rychle. Moc času už nezbývá.


Související:

38 komentářů :

 1. At zijou preziffsi ffsichni co prezili samy sebe a svou babicku co z ni udelali kabelku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mnoho z udaju autora jsou cire spekulace..
   A take nelogicke...
   S Ruskem je tady spojenectvi s Cinou a s dalsimi zememi a autor ocekava pevne ,ze Putin je zradi ve prospech ceho ?
   Falesnych slibu nejakych podvodniku ?
   A zbabelych Makaronu a Leklych Makrel ?
   A chce opravdu Putin vypadat jako jeden z nich ?
   Nebo jsou to jen schema a konstrukce jednoho autora ?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Netanyahu se jel do Moskvy domluvit s Putinem co muze, ci nemuze rozmlatit v Syrii a Iranu - prevetivne, nebo Iran rozmlati jeho Israel.

  Odpoved Putina je uz nam vsem znama a vam ne , protoze u vas vladne cenzor Mugabe.

  Poslete na pracak toho vola cenzora, at uz konecne vite co se deje ve svete a vase autority nezklidi takovou blamas jako obvikle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Traba Putinovi zbylo nekolk miligramu Novicoku do kavy pro nejvetsiho lotra vsech dob Natahnihbatu

   Smazat
 3. At mate jakou - koliv politickou inklinaci na levo, ci na pravo, tak je hodnotna jen tehdy, kdyz mate informace z kazde strany. U vas se tak FANATICKY mazou informacni prispevky, ze jste na tom jako za protektoratu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budou vsechny co zlobi, vozit do Kobylis na strelnici a hodnejsi do Terezina k bazenu

   Smazat
  2. Zakerny utok Izraele na iranske pozice je take jasny. Neni v zajmu iranskych sil vystrelovat rakety na Izrael , kdyz celi nepriteli a uz nepotrebuji dalsi utok nepritele jeste ze zadu...

   Smazat
  3. 2:34

   Jelikož opravdu není v zájmu íránských sil vystřelovat rakety na Israel, tak to prostě neměli dělat. Navíc to moc neumějí, když 16 z 20 raket do Israele vůbec nedoletělo a ty zbylé 4 byly sestřeleny. Takže nejspíš šlo jenom o demonstraci, že se v té Sýrii neflákají.
   Sýrii ani Íránu tím rozhodně neprospěli. Teherán pouze prohlásil, že "nechce zvyšovat napětí". Holt Orientálci...

   Smazat
  4. Co by bylo, nějaký Giuseppe Verdi mi našeptává, že je to židovská odplata (Židé přeci nikdy neútočí, jeno stokrát štědře oplácejí) za Babylonské zajetí... Babilon sice stál v dnešní Sýrii, proto tam Židé stále jednostranně "oplácejí", ale Peršané tam prý kdysi také vládli, tak aby jim přešla chuť, "oplácejí" prý jim. NAVÍC NA "OPLÁCENÍ" SI UDĚLILI MONOPOL. Kdo by oplácel jim, byť jako palestinští troškaři, ÚTOČÍ...

   Nestříleli Iránci náhodou na Syrské území? Golanské výšiny jsou přeci Izraelci jenom okupovány!

   Smazat
  5. Zdalipak ÍRÁN měl souhlas SYRSKÉ vlády střílet na (okupované) syrské území?
   Najdete odpověď také u Verdiho?

   Smazat
  6. 9.10 Proč u Verdiho? Stačí u "Moudrého impotenta", v jehož análech se praví, že pravil když oprašoval nové výsady na svém paroží: KDO OŘE ROLI MOU, ŠETŘÍ PLUHU MÉHO.

   Takkže syrská vláda by jistě byla raději, kdyby okupanty Golan někdo pořádně vyprášil místo ní a za své. USA, Izrael ani Irán, či Turecko a Saudi nemají od syrské vlády mandát k jakékoliv (natož vojenské) zlo/činnosti na syrském státním území a k jakékoliv své vojenské přítomnosti v a nad Sýrií. MANDÁT SYRSKÉ VLÁDY MÁ POUZE RUSKÁ FEDERACE. To dá rozum, paní/pane 9.10... Ale Verdiho si klidně poslechněte. Jeho Nabucco je HISTORICKY "PŘESNÝ" jako politický komentář České televize, ale ta NÁDHERNÁ HUDBA...

   Smazat
 4. „Žijeme v čase zázraků. Je to zvláštní, protože oficiální doktrína materialistické a darwinistické státní moci v naší zemi zázrak jako reálný fakt vylučuje.“
  Pan Hájek hezky zažertoval, ale vraťme se na zem. Jsme oddáni liberalismu a ten pro udržení své (žádané) existence, musí pracovat se lží. Vědí to všichni, ale říkají to jenom „agenti Kremlu“. P.K.

  OdpovědětSmazat
 5. Bohužel je v případu Novičok neuvěřitelné množství dezinformací. V našich mediích se tvrdí, že nás Rusko dává do souvislosti a útokem na Skripala, což je cílená deznformace. Ruský ministr zahraničí se ohradil proti tvrzení premierky Mayové, že jediným zdrojem Novičoku musí být Rusko, protože ho jiný stát nemůže vyrobit. A uvedl, že nemíní nikoho obviňovat, ale že několik dalších států, mezi nimi Česká republika, tuto schopnost mají. Další prostor pro vykrucování vznikl, protože jako Novičok byla označena skupina čtyř látek s velice podobnou strukturou a podobným účinkem. Ten, kdo je schopen syntetizovat jednu z nich je schopen velmi podobnými postupy vytvořit i ostatní členy skupiny- obecné reakce pro syntézy jsou totiž stejné. Nu a tvrzení, že jsou naši chemici schopní vytvořit látku 230 znamená, že dokáží udělat i 232 a 234. Dokonce je možné i popsat strategii výzkumu těchto nervových jedů, protože zavedení objemných silně polárních skupin do molekuly vede ke snížení jejich těkavosti a znesnadnění jejich detekce. Dalším důsledkem je zpomalení průniku do organizmu a delší přetrvávání v něm. Proto jsou Novičoky hůř detekovatelné v polních podmínkách. A zdejší výzkum zřejmě cílil ke zjištění, jestli skvělé české protijedy na bázi oximů fungují i na látky typu Novičoků, což se dá zjistit i jejich vlivem na cílový enzym a nejsou třeba rozsáhlé pokusy na zvířatech. jogín

  OdpovědětSmazat
 6. Teda admine, koukám, že to tu nemáš lehké s tím poděsem, co tu tapetuje ty svý kraviny.

  OdpovědětSmazat
 7. Narcismus grafomanů potřebuje ventil. Čím méně talentu, tím více úsilí. Proto sem Petr Hájek píše navíc také pod přezdívkou P.Radosta.

  Marek Wollner

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 8. Mikes 1:05,
  V pripade, ze je to adresovano me, tak zadny "SVOJE KRAVINY" nemam, ale sleduji to, co rikaji lide presidenta Trumpa, kteri sedi v jeho office 2 metry od neho...

  Trump o tom co se deje, se vyjadrit osobne v mediich nemuze, protoze jsou z 80 % v rukou Neocon's a Globalistu. (To jsou ti, co vas zmanipuluji do valky proti Rusku.)

  V pripade , za se zminujes o 0:35, tak nikomu zde neni jasne, proc tvuj nazor, ktery jsi nam nerekl, by mel byt hodnotnejsi nez jeho.

  OdpovědětSmazat
 9. A ted z jineho soudku pro vas ! (Mala poznamka.)

  Zaujala me informace, ze v Cesku se plati prujemne najemne za ctverecni metr 221 Kc. T.zn., ze vas byt, ktery ma v prumeru 80 m ctverecnich ma cenu najemneho za mesic 17680 Kc, coz je v prepoctu na US $ 830 .
  T.j. moc za vase byty z panelu.
  Nekdo vas sidi, ale ja nevim kdo. (To bylo pouze na okraj a nema se cenu k tomu vyjadrovat.)

  OdpovědětSmazat
 10. 1:22 - Pane Petr Hajek a i vy pane , ktery
  predstirate , ze jste Marek Wollner, dovolte mi vam to vysvetlit !

  Nedelame si narok na uznani, ze mame talent ! Uznavame, ze ho nemame ! Nemame ani spravnou gramatiku !
  Nepotrebujeme zadnou slavu ! (Mame ji z naseho uplatneni na jinem poli pusobnosti.)

  Ucelem psani je vzpoura proti lhani a manipulovani ve prospech loutkovodicu, kteri maji svoji agendu , ktera neni v nas prospech.

  Pani novinari, kdo z vas by neznal jmeno ALEX JONES z Texasu.

  Globaliste proti nemu otevreli 9 soudnich processu a cela Amerika mu jde na pomoc.

  Mir nastane, az media nebudou manipulovat s lidmi a budou objektivni. (Aby Praha nedopadla jako Johannesburg.)

  Ucelem psani je POWER STRUGGLE - nasmerovat zem k prosperite ! Nam se hodne ulevilo, diky presidentu Trumpovi ! T.j. ucelem psani, aby mela jeho agenda podporu.

  OdpovědětSmazat
 11. Jeden z důvodů proč Trump zrušil dohodu s Iránem, krom toho že dostal rozkaz od svého pána Bibi, je odvedení pozornosti publika od aféry Stormy Daniels.
  Dosti podobné komedii B Clintona který přisahal ze neměl sexualní vztahy s Monikou. Pak nasledovalo humanitní bombardování Kosova.
  Tito dva šašci mají mnoho společného, lžou veřejnosti s klidným svědomím a přitom vědí že jim to lidé moc nepapají. Oba lháři par excellence.

  OdpovědětSmazat
 12. 2:53- Pane, snad si nemyslite, ze nekomu z Americanu zalezi na nejake afere, ktera se stala
  pred mnoha lety ? (Stormy Daniels.)

  To je umele vyvolany "problem", aby se melo o cem moralizovat a odsuzovat. Hlavni duvod nenavisti proti Trumpovi je v jeho agende , ktera je v rozporu s agendou Globalistu.
  (+ Neocon's + NWO ).

  Tato zminena parta chce to, co chtel Hitler a
  Napoleon.
  Zruseni samostatnych evropskych statu ! Jedna Evropa , jedno panstvi. (Samozrejme jejich panstvi !)

  Zruseni kulturni identity, zniceni genove zakladny.

  VZDYT ONI SE TIM VUBEC NETAJI !

  Protoze jak president Trump, tak president Putin jsou nacionalisticky / vlastenecky zalozeni, tak Trump byl obvinen z COHESION / TOGETHERNESS s Ruskem. (Pletichy s Ruskem.) A my jeho volici , jsme byli narknuti, ze jsme pod vlivem Putina. (Ja neznam nikoho, kdo rozumi rusky.)

  Oni Globaliste, Deep State, Neocon's, pomalu , ale jiste ztraci vliv nad Amerikou.

  Ztraci pozice moci, vlivu a penez a proto je tolik jekotu a nenavisti.
  Trump je sabotovan a presto se mu pomalu dari to, co nam slibil !
  UJISTUJI vas, ze vyhraji-li Globaliste valku o nasmerovani Ameriky , tak vy Cesi budete masirovat proti Moskve ! Rusko je prekazkou v agende Globalistu !
  Soros se dozadoval akci proti Rusku otevrene, tak jako vsichni jeho podpurci - Hillary atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pises projimadlo sam pro sebe ,je to jako s komunisty ,tem take vsichni zpocatku verili ale po zjisteni ze je to jen tlupa idiotu se zakladni skolou 4 tridy obecne vsichni vycouvali ,totez se deje i s Trumpem narcisistou a sluzebnikem zida .A je tady i jak je to s tim Putinem zajimave a ctete vse

   https://aeronet.cz/news/video-jakov-kedmi-v-emotivnim-vystupu-vysvetlil-rozpad-jugoslavie-a-ulohu-madeleine-albright-v-genocide-ve-rwande-muslimsti-teroriste-se-na-balkanu-s-pomoci-zapadu-organizuji-jiz-od-70-let/

   Smazat
  2. Tva naivita hranici skutecne s debilitou a naprostym nedostatkem nadhledu videni do veci delat si svuj usudek ,zvanis a otravujes ctenare svymi vyplody poloidiota ktery se snazi vysvetlovat neco co jiz ty"opice"z Ceska davno vedi a maji cca 100 x vetsi prehled nezli tva primitivni otrepana schranka starika ktery prosral svuj zivot smejdenim nekde ,kde to slo a kde te trpeli .Tady ti nikdo neveri jsi proflaknuty blb a tahni k certu poloblbe

   Smazat
 13. O Iranu jsem uz psal a bylo to smazano, tak musim pockat az to nekdo Nove Republice POVOLI uverejnit.

  Zduraznuji , ze nemam nic ze sve hlavy a vse co reknu je od nasich nejlepsich analytiku, ktere zde existuji a kteri nejsou poplatni Globalistum !

  [(A anglictina - cestina je pro me stejny jazyk - a vubec nemam duvod lhat, natirat a vubec nejsem nikomu poplatny a nemam rad politickou korektnost, ale pouze realita ma muj respect. Proto jsem tak zurive mazan.)]

  OdpovědětSmazat
 14. Retarded and retired ,ze uciteli anglictiny ze Smichova

  OdpovědětSmazat
 15. Jdete jiz do prdele s Novicokem! Vidite , ze blaznivy Johnson a May se prestali vyjadrovat k tehle komedii , pote , co jim nekto dal pomyslne pres hubu . A podle Johnsona , koho by dnes zajimalo , jaka je pravda ..

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Skvělé čtení, díky! Pro každého, kdo myslí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idit Hovnolulan si píše SÁM SE SEBOU....VRCHOL uASS genitality☺☺☺☺☺☺☺☺☺!!!!!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 19. Prostě vytěkali..... Hájek v tradici Jana Nerudy. Radost číst.

  OdpovědětSmazat
 20. Dobrá parodie a ironie .....
  Ti zúčastnění ale těm zázrakům věří jako svému Liberálnímu náboženství, kde mesiášem je Trh, syn izraelitského boha Mamona.
  Paraziti všech zemí se spojili ...a dějiny se opakují, až nakonec je z toho fraška ..
  Knihy zákonů jejich mesiáše s příkazy pro život jsou hromadou bludů, nabízející spásu tápajícím lidem ..
  Šaškové, blázni, ubožáci ..

  OdpovědětSmazat
 21. Geniální článek odhalující jaký Kocourkov na naší matičce zemi panuje. Kdyby těmito fakty, rozpory protimluvy atd. nakrmili tu robotku, které Saúdi dali občanství, tak se zákonitě musí zbláznit a nebo si bude myslet něco nelichotivého o lidech. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 22. kdyby to nebyla z 80% pravda a spekulace velmi pravděpodobné, pak by to byla super scénka na silvestra

  OdpovědětSmazat
 23. Ono to ale není k smíchu ale spíš k pláči:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201805107322337-saudska-arabie-iran-atomova-bomba/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.