Reklama

neděle 20. května 2018

Srdečně vás u nás v centrále v Langley vítám.

Jan Dvořák
20.5.2018  blog autora 
Víme, že to bude dobré. Přes 160 ruských diplomatů muselo opustit země svého působení už začátkem dubna. Julija nemocnici opustila o něco později. Její otec Sergej vstal ze smrtelného lůžka v těchto dnech.


A o naprostou bezpečnost se jim teď namísto (nespolehlivých) Britů postarají Američané.

Odvezou si je za oceán a zfalšují, respektive zařídí jim novou identitu, takže ze Sergeje se může stát například portorikánský důchodce s ruskými kořeny a z Julie předčasně penzionovaná baletka kvůli artróze.

Proslechlo se, že prvním místem pobytu, která se budou z pochopitelných důvodů střídat, nemá být žádné z amerických velkoměst, kde by splynuli s davem, ale překvapivě poklidné Langley ve Virgínii. V celých Spojených státech je totiž známé tím, že index osobní bezpečnosti se tam blíží sto procentům. Proto americký stát právě v jednom federálním zařízení poskytne Skripalovým jak chráněné ubytování, tak vhodnou pracovní příležitost.

-Hallo, Julie a Sergi!

Ale vy už teď máte stejně jinou identitu – srdečně vás u nás v centrále v Langley vítám.

A hned odpoledne s přednáškami pro naše agenty začnete, mají obrovský zájem.

Bude to v konferenční místnosti 110724 v 11 podlaží a na dveřích bude nápis KURZY PŘEŽITÍ.

- - -


 

15 komentářů :

 1. No oni to v té Anglii nemají taky sichr. Když se ruským patlalům nepodařilo odstranit zrádce, tak toho oboustranného zrádce aby náhodou moc nekecal, agent Jejího veličenstva(007)smázne levou zadní. Angličané by spíše měli Rusům vyčítat to dilatanství, vždyť oni dělali i práci za ně. Snad budu pochopen správně. Jen sem po ránu v dobrém rozmaru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš mám pocit, že to spatlali naši bratři ve VB.... Stačí jen přemýšlet, je divné, že nic nesedí, že je to diletantsky vedené, opravdový Novičok zřejmě zabíjí... Nebo snad né? Toto působí spíš tak, že se otrávili v bufálu špatným obědem... Nic víc, nic míň... Mia

   Smazat
 2. Já stále jen nechápu, proč museli vstát z mrtvých, vždyť jsou z toho jen komplikace, nebylo by lepší, kdyby "novíček" dostál své pověsti a hned zabil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On by si ale asi nějaký šťoural mohl smyslet, že se provede pitva a to by mohlo být prekérní. Když se prej dá zjistit podle složení místo výroby jedu, takže to asi nemohli riskovat. Co ale mělo být smyslem té akce a kdo to provedl, to je ve hvězdách.

   Smazat
  2. Tak to v té nemocnici jim provedli plastiku, aby byli k nepoznání, a mohli mít jinou identitu, a proto je taky v té nemocnici nikdy neukázali, nebo jsou to zase jenom lži, a k žádné otravě nedošlo, nebo neexistují? Žádné důkazy, stále jenom dohady, a to je hodně podezřelé.

   Smazat
  3. Tajné služby prostě pracují. Toto mohla být akce, na zhoršení vztahů mezi Ruskem a „demokratickými“ (ochotnými nechat se zatáhnout do války proti Rusku) státy. Nelze říci, že by se úplně nepovedla. P.K.

   Smazat
 3. ZRÁDCE
  Skripal zradil dvakrát, svou vlast i své chlebodárce na druhé straně.Člověk naprosto nedůvěryhodný, snadno zmanipulovatelný.
  A MOŽNÁ byl právě proto vybrán režiséry, kteří dle scénáře britských, nebo amerických zločinců, natočili tuto protiruskou provokaci. A Skripal se svou dcerou se tohoto ideologického propadáku ochotně zúčastnili.

  AKORÁT se to nějak nepovedlo, že ano ?!
  Okamžitě bylo obviněno Rusko, okamžitě "solidarita" evropských poskoků s vypovězením diplomatů, okamžité hrozby nových sankcí...
  DŮKAZY - ani ty nejmenší.
  Ale vlastně ano, lavička na které seděli, byla zabalená do fólie, "kontaminovaná" zemina odvážena statisty v ochranných oděvech, celé divadélko pro občany, kteří věří všemu, co jim politické elity předžvýkají k uvěření.

  Já osobně nevěřím ničemu z toho,co bylo natočeno k další urážce a izolace Ruska, včetně filmového štábu Bílých přileb v Sýrii.
  Je tam totiž příliš mnoho otázek, na které nedostali zástupci Ruské federace žádnou odpověď.
  A tak to prostě zase vyšumí do ztracena, stejně jako předešlé lži a provokace, neboť je pozornost odvedena zase jinam a lidi jsou blbí a zapomínají...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiná teorie případu Skripaljových zapadající do známých faktů je uvedena na konci tohoto článku:

   http://www.novarepublika.cz/2018/05/novicok-smrdi-aneb-labyrint-lzi.html

   Smazat
  2. Ale ty britský holubi byli praví, takový tam fakt žijou.

   Smazat
 4. Co myslíte jsou živí nebo mrtvý?

  OdpovědětSmazat
 5. Nejlepší jsou sejnátoři za protičeskou tlupu STAN ,celá ta lupa TOP 09 a převelice zděšená velmi primitivní MYRKA Stojednička z ODS a celá ta "Demokratická "žumpa !
  A pochopitelně dojemně se vyjadřující LESBA Karla Šlichta a velice moudrý komediant Stropnický....

  Pan MUDr.David by mohl z hlediska jeho odbornosti tyto psychopaty znalecky posoudit !

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co jste si tam navolili, to tam máte.
   Teď už ty vyvolené vůbec nezajímáte, jen se hrají tanečky kolem koryt.
   To samé bylo po volbách v sousedním Německu. Denně přichází do Německa kolem 500 ilegálních vetřelců, na hranicích pronesou kouzelné slůvko AZYL a už je o ně postaráno.
   A tady je dost placených aktivistů,kteří se těší na obohacení jinou kulturou. Alláh akbar !

   Smazat
 6. Je na místě vyvolat poctivou diskuzi o senátu. Teď byla účast při doplňovacích volbách 16% a to už si pomalu někdo může zaplatit volební klaku, aby se do "odkladiště" pro vysloužilé politiky dostal. Je nutné porovnat náklady a kompetence a také hlavně, k čemu senát potřebujeme. Pokud vím , tak senát vznikl pouze proto aby federální poslanci odhlasovali rozpad federace ČSFR a aby pro ně bylo nějaké místo, jinak by si rybník nevypustili! Nejsem odborník na ústavní právo a jaké by se museli přijmout úpravy Ústavy , ale myslím, že by se taková diskuze měla nastolit! Občané zjevně nemají o senát zájem!

  OdpovědětSmazat
 7. Ještě ke Skripalový. Je to náramně jednoduché, a už dlouho standardní.
  Když nějaká taková kauza zaplaví média, je rozumné s ní vůbec neztrácet čas a hned se zajímat o to, od čeho má odvádět pozornost. Někdy je to víc událostí současně. Bývají nesrovnatelně důležitější než nějaká idiotská smyšlenina, hromadný masakr spáchaný na jednotlivci, atd.
  Na mainstreamu se to samozřejmě nedovíme. Děda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.