Reklama

.

.

středa 9. května 2018

Tiskové prohlášení redakce AE News ke lživým informacím v pořadu Reportéři ČT

- VK -
9.5.2018 AENews
Redakce zpravodajského serveru AE News se cítí poškozena lživými informacemi odvysílanými v pořadu Reportéři ČT dne 7. května 2018 ve 21:35 na ČT 1 a jako šéfredaktor serveru musím zaujmout kategorické stanovisko proti uveřejněným dezinformacím a pomluvám. Za naprosto nehoráznou lež považuji zejména uveřejněnou informaci o tom, že prý náš server “vydělává” 2 miliony korun za rok. Tato informace navíc zazněla v pořadu několikrát, asi s cílem, aby si to divák zapamatoval, že? Přestože bychom byli moc rádi, kdybychom měli tak štědré donátory, není to pravda a jedná se o lživou informaci, jejímž účelem je vykreslit server AE News jako nějaký ziskový projekt někoho, kdo má dluhy.Kromě toho, že to je lež a dezinformace, tak se musím zastavit i nad tím, proč celý pořad Reportéři ČT nebyl o tom, jaké důležité kauzy přinášíme a děláme práci de facto za veřejnoprávní média, ale místo toho se pořad točil okolo toho, kolik AE News prý vydělává. Naše články neschováváme za placený paywall, který nutí čtenáře zaplatit za přečtení článku. Bude se jednat pokaždé jen o dobrovolné příspěvky v podobě darů. Na rozdíl od 135,- Kč výpalného každý měsíc, které musí platit občané ČR nedobrovolně České televizi. Náš server přežívá z měsíce na měsíc a lži o 2 milionech za rok představují informaci, která může poškodit náš server v očích našich drobných přispěvatelů. Naše redakce dostává vybrané peníze od čtenářů pouze v podobě Bitcoinů a Bitcoin Cash, a to z bezpečnostních důvodů. O konverzi z EUR do Bitcoinů (a bez poplatků) se nám stará náš kolega na Slovensku, který jako IT expert už několik let provozuje v Asii vlastní mining pool.Ohrazujeme se proti další zjevné lži, že prý kauza lithium byla dezinformací s cílem ovlivnit volby. Nepochybujeme o tom, že kauza volby jistě ovlivnila, ale to je problém ČSSD a jejího vedení, které nepochopilo, že s národním nerostným bohatstvím se nemůže kšeftovat 17 dní před parlamentními volbami. Rovněž se ostře ohrazujeme proti označením a nálepkám o bílých koních. To je nehorázná drzost a všichni naši spolupracovníci s námi spolupracují jako vlastenci, svéprávné osoby, dobrovolně a nikoho nezneužíváme, proboha. Co je tohle za žvásty? Jejich soukromé životy neznáme. Spolupráce s našimi kolegy je naprosto bezproblémová a pomluvy v reportáži (údajné psychické problémy, nálepka manipulátora atd.) jsou naprosto neuvěřitelným odpadem. Oba dva naši spolupracovníci jsou lidé, kterým plně důvěřujeme a odmítáme tyto dehonestace na jejich adresy.

Před nějakým časem si na pořad Reportéři ČT stěžoval nejen Andrej Babiš, který reportéry označil za “zkorumpovanou pakáž”, ale na práci Reportérů si vloni stěžovalo dokonce i Ministerstvo vnitra, odkaz je zde. Jak je vidět, práce České televize se nijak nezměnila. Tato reportáž ovšem vznikla ve spolupráci s Respektem a s Ondřejem Kundrou z vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly. A je nám jasné, že tyto pomluvy a dezinformace o AE News jsou odvetou a odplatou ze strany Zdeňka Bakaly za to, že Aeronet odkryl skandální kauzu cenzury a zahazování emailů občanů ČR na Bakalových freemailech Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz. Kauzu jsme publikovali v únoru tohoto roku [1] a na základě našeho podnětu se koncem dubna začala kauzou zabývat i poslanecká sněmovna, konkrétně Podvýbor pro informace a svobodu slova, kterému šéfuje Leo Luzar (KSČM). Diskreditace a útok na náš server od Bakalova Respektu a České televize je tudíž jasnou odvetou za to, že náš server plní úlohu média, které přináší informace o kauzách a skandálech, o kterých mainstream nechce informovat.

Náš server je dobrovolnický projekt a stojí na podpoře našich čtenářů a na tom, jak dobrá je naše práce. Zodpovídáme se těm, kteří nás podporují a těm, kteří nám pomáhají. Za námi stojí kus odvedené a poctivé práce a nepotřebovali jsme k tomu ani korunu státních dotací, ani korunu z daní občanů, ani dolar z cizích fondů. Aeronet je etablovaným zpravodajským serverem s mohutnou čtenářskou základnou a našim úkolem je přinášet světlo do temnot dnešního veřejného informačního prostoru. A je otřesné, když veřejnoprávní média šíří lži a pomluvy o lidech a obsahu nezávislého zpravodajského média. VK je možná značka, ale lidé na Aeronetu neposuzují články podle značek a podpisů, ale podle obsahu, co jim články přinesou. Čtenář si musí sám udělat názor, my ho nikomu na Aeronetu diktovat nebudeme!

Za celý realizační tým

-VK-
Šéfredaktor AE News

76 komentářů :

 1. Pořad Reportéři ČT je celý lživý. jeho jediným účelem je navážet se do Babiše, Zemana, Komunistů , ČSSD a obhajovat " hrdinnou pravici ".
  Netvrdím že Babiš, Zeman a výše jemnované strany nezasluhují kritiku, ale tento pořad nabízí tak jednostranný pohled že je to neuvěřitelné

  OdpovědětVymazat
 2. Je mi úplně jedno jestli vydělávají dva nebo dvacet milionů, pro mě jsou podstatné informace, které přinášejí. Nechť s sám a svobodně posoudí nakolik jsou tyto informace pravdivé. S Babišem souhlasím málokdy, ale že je Wolner a spol. zkorumpovaná pakáž, s tím souhlasím na 100%.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano moci se chopila morálni chátra politické třidy sprostých Šmejdů,

   která ve svůj prospěch neváhala využit i učeni pana MARXE.
   Oni ho poté co byla poražena diktatura dělniků a rolniků,přeměnili na dalši ještě horši diktaturu prý humanistů,kteři společně s islamisty nastoluji hrůzu ještě horši.Ta využivá nejhorši spodiny společnosti k zaváděni teroru se kterým prý i komunisti souhlasi a neni vidět,že by se od něho ve svém programu naprosto distancovali!
   Ostatni strany jak se zdá nemaji vůbec zájem neomarxismus vyřadit,ale naopak použivaji ho k udrženi své moci ziskané prakticky překrucovánim pravdy a falešným informovánim občanů v tisku a TV!
   .

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 3. Nebyla pomluva AE News placenou reklamou v pořadu Reportéři? Nemyslí Wolner na zadní vrátka, když popularizuje AE News? Asi se chystá změna a Wolner nechce k lopatě, kam patří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, kritika od Wolnera je reklama. Přiláká další neznalé čtenáře.

   Vymazat
  2. Reportéři ČT ? Myslíte, že se na to někdo normální dívá? Když tak nějaký nesvéprávný dement.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 4. ŠEFREDAKTORE,AE NEWS TO MÁTE JEN MALÝ PROBLÉM

  nám voličům z nevioné a nepolitické společnosti lživými informacemi tisk a TV zmanipulovally volby tak,že prý vůbec nemusi platit.
  Každý kdo si něco koupí má na věcech informaci,že jsou třeba jedovaté,když je vykouřite,ale sprosté politická třida Šmejdů lže a lže,takže docházi k tomu,že volime zkažené výrobky,které smrdi zlem a taky to pak i tak i vyppadá a vede ke krachu jak to vidi už pomalu všichni domorodci.

  KDOVÍ,ZDA SI TOHO PODVODNÉHO A VESKRZE ZÁKEŘNÉHO JEDNÁNI NĚKDO VŠIMNME,KROMĚ VÁS, NEBOT OTROCI MUSI ŽIVIT RODINY A BĚHAT V KOLEČBU JAKO VEVEŘIČKY.

  OdpovědětVymazat
 5. Asi se budu muset na ten Aeronet kouknout, když se jím zabývá dokonce veřejnoprávní médium, je nutno si udělat vlastní názor a porovnat. A čím častěji, tím lépe. Na čété koukám jenom na zprávy, manipulační pořady nechávám těm, co nemají co na práci, takže místo toho nakouknu rovnou na jimi haněný web a mám to z jedné vody načisto.

  OdpovědětVymazat
 6. AE News tak jste si ulevily a voda teče dál. Nic na tomto světě se nestane a nezmění...Z ČT vytékající splašky aparátem mě budou dál špinit koberec a zasmraďovat okolí. On i ten Záruba mi kazí na ČT Sport zážitek z hokejového MS. Raději se dívám na jiné stanice kde vysílají naše hokejisty než čekat na jeho nějakou politickou agitku. Nevidím v dohlednu sílu, která by toto svinstvo změnila. Volby? Koho volit? Vím naprosto přesně koho nevolit. Kalouska! A přesto tam je. Když si zvolíme takovou politickou žumpu, tak se nemůžu divit, že mi pak přepadem vytékají splašky z televize na koberec. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:53 Technická poznámka: Pokud si s chladnou hlavou neuděláte jasno v tom, koho volit a jít ho volit, tak předáváte svůj hlas těm, které "určitě nevolit".

   Vymazat
  2. 7:53 14:14

   -- Koho určitě nevolit?
   Okamuru, Piráty, ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN
   -- Koho pravděpodobně nevolit?
   Babiše, Hamáčka
   -- Moc toho nezbývá, že?

   PS: Máte (14:14) dvě možnosti - vyhodit
   a) televizi
   b) koberec

   Vymazat
  3. Určitě nevolit ANO, ČSSD, Piráty, ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN.

   Vymazat
  4. 14:18 + 9:31 No vidíte, že to jde, když se chvilku přemýšlí.

   Vymazat
 7. PONĚKUD "ZAPADLÍ" VLASTENCI ... ?

  Je v pořádku, že se Aeronet ohrazuje proti České televizi, pokud tato uvedla nepravdivé informace. Jsou ale SKUTEČNĚ NEPRAVDIVÉ? Jsou SKUTEČNĚ tak "otřesné"?! Jsou nepravdivá i tři jména, která ČT ve svém pořadu uvedla: Marek Pešl, Jiří Beneš z Vlachova Březí a Josef Beneš ze Čkyně? -

  Z jakého důvodu "realizační tým", pardon: "vlastenci", včetně "vedoucího kolotoče" vystupují anonymně? Tihle vlastenci mají poštovní adresu v New Yorku? Asi to bylo nejlevnější? "Dobrovolnický projekt", který "stojí na podpoře našich čtenářů"?! "Dobrovolnický projekt", který "stojí na podpoře našich čtenářů" ... to je prostě k smíchu!

  Už předloni k tomu řekl Andor Šándor:
  „Ti, co vás nejvíce uráží, co z vás dělají toho největšího pitomce, tak ti jsou vždycky anonymní, ti se nikdy nepodepíší. Je to taková součást i lidské vlastnosti. Čím méně jsem dohledatelný, tím jsem statečnější a tím jsou moje názory radikálnější.“

  DOPORUČUJI PŘEČÍST SI OBĚ REPORTÁŽE

  červenec 2016:
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2472406-dezinformacni-web-aeronet-vyvolal-kauzu-lithium-reporteri-ct-odhalovali-jeho-pozadi

  květen 2018:
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1837223-komu-lide-prispivaji-na-konspiracnim-webu-penize-zrejme-plynou-k-cloveku-s-exekucemi

  AE News (American European News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Holandsku, Rusku a v USA. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.
  Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

  Ano, skuteční "čeští a slovenští" vlastenci byli zřejmě nuceni se uchýlit do Holandska, Ruska a USA. A ještě pro jistotu raději zůstat anonymní.

  Možná je financuje George Soros?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wolnere, Wolnere, když ti nestačí šířit pomluvy "naší/vaší" televizí, tak to zkoušíš tady v diskuzi. Že se nestydíš, Wolnere! A příště se podepiš, nikdo ti tu za to hlavu neutrhne.

   Leo

   Vymazat
  2. Anonymní 9. května 2018 8:03

   Omlouvám se, na podpis jsem skutečně zapomněl.

   Marek Wollner

   PS: A kdy Vy se ráčíte začít podepisovat plným jménem - "Leo"? Za to Vám tady nikdo hlavu neutrhne.....

   Vymazat
  3. Soudruhu Wolnere, děkujeme za bolševickou agitku bolševické Brusele. Na ten váš politický havlistický hnůj se naštěstí nedívám už léta a vymazal jsem ho z nabídky televize. Ty vaše sračkové pidosácké filmy a kalouskovské agitky můžete vysílat ve vaší havlovizi tak jedině už důchodcům a sjetým studentům, ti vám to ještě možná sežerou. My jsme se za bolševika naučili číst mezi řádky a nyní se ta doba vrací, ovšem z druhé strany.

   Vymazat
  4. 22:17
   Vy patrně patříte k nějakému spolku, že píšete v množném čísle?
   Děkovat mi samozřejmě nemusíte.
   Musí Vám být přece jasné, že sloužím lidu.

   Marek Wollner

   Vymazat
 8. KDYBY SE OBJEVILI AE V ČR UŽ BY JE ODVEZ RÁNO ANTON.

  V USA MAJI TU SVOBODU TISKU,KTERÁ JE U NÁS ZAKÁZÁNA.

  Ptejte se radši,proč nechtěji politické strany otevřit jimi zablokované diskuzni rubriky na námi voliči placenými jejich weby a ne nám tu namisto toho psát nesmysly,jak jsme velci otroci a dalši kydy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemusíte mít vůbec obavy: tito hrdinové a vlastenci se nikdy v ČR neobjeví - natož, aby vystupovali pod skutečnými jmény.

   Marek Wollner

   Vymazat
  2. Marně se hoši snažíte. Aeronet má občas velmi výstižné texty s dobrou analýzou. Proto je lidi čtou a pak jasněji vidí vaše manipulace, cenzuru a lži. A vy z toho máte osypky a zadkem cvakáte drát.
   Leo

   Vymazat
  3. BOŽE .BOŽIČKU TEN 7.58 JE ALE FAKT NEVZDĚLANEC

   at ten jednozávitnik začne studovat tu ČESKOU ŠKOLU Brouků,kteří se uči křižit kusadla a to hned.
   Až bude umirat nezbyde mu než hořekovat"proč já nebohý jsem zůstal nevzdělanec mohl jsem se stát nesmrtelný".Tak pak umře a jeho popel se bude hodit v zimě tak jedině na posyp tretuárů!

   Vymazat
  4. 8:54

   Vzdělanec je podle Vás nejspíš pouze ten, kdo své "informace" čerpá výhradně z anonymních výkřiků na internetu? To je to, co dnes platí jako "vzdělání"?!

   Marek Wollner

   Vymazat
  5. Marku Wolnere

   otázka byla, proč neprosadite,abY polit strany otevřely jimi zablokované rubrikY na námi občany placenými weby polit.stran a ne,že se objevi či ne.Oni z AE už tu jsou, tak žádná křeč no ni?

   ChÁPETE TEN PSANÝ TEXT ,NEBO NE?

   Vymazat
  6. Manipulátore MW, na většině nezávislých webů jsou texty podepsané pravými jmény a v případě překladu je uveden překladatel i zdroj. Vaše hloupé poznámky o podepsaných a nepodepsaných nemají nic společného s obsahem a s názory, které vy nenávidíte, protože sice jsou pravdivé, ale vy je tlumočit nemůžete, protože váš krysí charakter dal přednost prospěchu před pravdou a mamonu před objektivností.
   Leo

   Vymazat
  7. 9:02

   Vybral jste si špatného adresáta. ČT tu není od toho, aby dirigovala politické strany. Jste-li s nimi nespokojen, obraťte se na ně, prosím, přímo.
   Nevím, co přesně myslíte "zablokovanými rubrikami" a "Vámi čtenáři placenými weby". V tom si musíte udělat pořádek Vy, když je platíte! Mělo by platit: Náš zákazník = náš pán!

   Marek Wollner

   Vymazat
  8. Ale v ČT platí, náš šéfredaktor, diváků pán!

   Vymazat
  9. Anonymní "Leo" 9.května 2018 9:04

   Nevím, které nezávislé weby teď máte na mysli.

   Tady je od začátku řeč konrétně o Aeronetu - a tam NENÍ NIKDY podepsaný ANI JEDINÝ článek! Takže odvádíte řeč někam jinam... Já bych se odvážil nazvat to neskrývanou MANIPULACÍ!

   Zajisté Vám slouží ke cti, pakliže dáváte přednost pravdě a objektivnosti před prospěchem a mamonem. Pokud je to ovšem pravda..........

   V úctě
   Marek Wollner

   Vymazat
  10. Anonymní 9.května 2018 9:07

   Když jsou tak hloupí a televizi neodhlásí, dostávají to, zač si platí.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  12. WM zase kecá. ČT manipuluje s politickými vůdci i stranami, vytrhává jejich citace ze souvislostí, nálepkuje je, nedává jim odpovídající prostor - viz v ČT všudypřítomný pouliční rváč a ožrala Kalousek.

   Neschopnost se objektivně dívat na svět je nejcharakterističtějším rysem současné "naší/vaší" České televize.

   Leo

   Vymazat
  13. 9:12

   Vážený anonyme,
   netuším, jak jste na takovou hloupost přišel.
   V nacistickém Německu, které Vás očividně fascinuje se to jmenoval Staatspolizei, nikoli Staadspolizei. S takovými znalostmi pravopisu by Vás k policii nevzali.

   S pozdravem
   Marek Wollner

   Vymazat
  14. Ano Leo, máš pravdu, jsou to američtí papoušci a řiťolezci. Nic českého, vlasteneckého, čestného v nich není. Fandové do amerických válek, rozvracení států, militarizace, chronického porušování mezinárodního práva. Pomlouvají každého , kdo není jejich světonázoru.
   Redaktoři dnešní ČT jsou jedním slovem p r o p a g a n d i s t é !!!!
   Fuj!

   Vymazat
  15. Wolnere,nekrutte se nám tu před našimi puškami pravdy jako červ na háčku.

   Požadavek otevřit zablokované diskuzni rubriky na občany placených webech polit.stran chtěji voliči A VY PANÁČKU JSTE JEDNIM Z NICH jedině,že by jste byl z nich ten vzvrhel a v to nedoufáte zcela jistě ani sám,nebo ANO?

   Vymazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  17. Anonymní 9.května 2018 9:22

   Milý anonymní spoluobčane a voliči!
   Pokud nám nebudete schopen konkrétně sdělit, o které "zablokované diskuzni rubriky na občany placených webech polit.stran" se jedná, těžko budeme moci zasáhnout.
   Pokud Vás to příliš neunaví, pokuste se být sdílnější, pokud jde o konkrétní věci.
   A nechoďte na ryby s puškami - myslím, že to není dovolené.

   Marek Wollner

   Vymazat
  18. Wolnere vy nevzdělanče,

   který neumi pravopis tam u slova STADSPOLIZEI pro kterou prý zjištujete kdo tady píše jmenovitě a chcete i čisla bot,NENI ŽÁDNÁ CHYBA!
   a opět se tu dohadujete a nenapíšete proč tu chcete misto k věci zjištovat kdo je kdo.
   Od toho je internet anonymni my tu taky nevime,zda při tom jak lžete a píšete jakési jméno-kdovi,zda pravé!

   Vymazat
  19. Wolnere,

   řveme tu smichem,když už vám dojdou argumenty tak se děláte hloupý,že nevite vo co de občane voliči vy rybičko ,která by se ráda stala ještě více hladkou a unikla našim puškám pravdy,které jsme převzali PRÝ od našeho největšiho nebožtika pana halva.

   Víte,že by se pak ty prázdné weby stran a hnuti mohly podobat zdejšimu NR nebo ne?
   To by přeci byla ta občanské přimá demokracie levně a hned.
   Chápete to teď nebo ne?
   Hleďte se přidat k občanům voličům a ne,že by jste ze sebe dělal z té společnosti toho vyvrhela ,no ni?

   Vymazat
  20. WOLNERE,


   vy skvělý pravdomluvče a občane.

   Najděte si PROSIME SNAŽNĚ A PONÍŽENĚ čas a zavitejte tady mezi nás do nepolitické společnosti občanů voličů jejiž jste členem co právě sestavuje

   NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ.

   Pomožte režimu a rozneste na svých intelektuálnich kopytech z VŠECHNY jeho body,aby jsme se mohli opravit a pomoci VŠEM stranám co jich jenom je k monumentálnim vítězstvim v NEZMANIPULOVANÝCH volbách.

   VZNIKÁ TU I ČESKÉ ŠKOLA BROUKŮ,kterou jak píšete hluboce pohrdáte.Je fakt prima a frankfurtská neomarxistická je proti ni jen starým odvarem.

   TĚŠIME SE,ŽE NÁS DÁTE DO TV A NOVIN

   a nebude nám vadit,že nás přitom ve vašem vlastnim zájmu zdemolujetete na fleku nebot máme mezi sebou jen samé nesmrtelniky co vz na to?

   TAK OZVETE SE ,NEBO JSTE UŽ RADŠI JEN ZAZÁRIL A PAK PREVENTIVNĚ SUBLIMOVAL ČI CO?


   Vymazat
  21. Anonymní 9. května 2018 11:25

   Nerad Vás zklamu, ale neplacenou inzerci nezveřejňujeme.
   Zkuste to poslat Aeronetu, tam možná Vaši píčovinu ocení.

   Marek Wollner

   Vymazat
  22. WOLNERE LHÁŘI,jen urážejte občany zpupně dál

   odkud víte ,že je to píčovina a neplacená inzerce.TV financuji občané voliči a vy se na nich přiživujete jako parasité.
   Možná to neni špatný nápad, AE news maji váhu a ne pověst zpupných individui,které jsou sprosti dláždiči.Ještě,že se připravuje

   DIKTATURA SLUŠNÝCH OBČANŮ VOLIČŮ

   ,kteři jednoho dne takové zelené ponravy budou moci zašlápnout a pohnojit jejich jedem své zahrádky.

   Vymazat
  23. TAK SE PODÍVEJTE JAK TA PONRAVA ZUŘI KVŮLI NP

   no pěna u pusy a vpřed.
   Už pochopili,že se budeme bránit jako občané voliči a prý proto jsme prý dámské přirozeni!To píše tady reprezentant sprosťáku,lhářů a manipulátorů,tak se ONI zpupně presentuji a nafukuji,že nám voličům ukradli zmanipulovánim informaci hlasy a tedy i moc,

   FAKT MUSIME SE ZAČIT PTÁT,ZDA V DŮSLEDKU PROLHANÝCH A JIMI POKŘIVOVANÝCHJ INFORMACI VOLBY VŮBEC PLATI

   Vymazat
  24. Administrátor shledal příspěvek (9:12), na který jsem odpovídal nevhodným a hbitě ho odstranil.
   Také mou odpověď (9:24) po čase odstranil - takže obojí ještě jednou:

   "Marku Wolnere napište tu jak se vám pracuje pro odrůdu Geheime Staadspolizei,jako placený vedlejši džob.
   Nemáte vy náhodou za ten hlavni džob zjistit koho odvézt BRZY do koncentráků tajné značkY FEMA?
   Prý si tu chcete vysloužit ostruhy jako tamni dozorce,že ano?
   PŘIZNEJTE SE JSME TU SAMI!!!"

   (9:24) Takže jsem sem text neznámého talentovaného pisatele - v zájmu lepšího pochopení inteligentních čtenářů Nové republiky - znovu překopíroval (po vzoru neúnavného tapetáře "Radosty").

   S pozdravem všem myslícím spoluobčanům a očekáváním dalšího smazání -
   Marek Wollner

   P.S.
   Vítám iniciativu pana "Leo", který kritizuje nedostatky v práci České televizi.
   Pane "Leo", přijďte nám pomoci, Váš břitký rozum a schopnost kriticky myslet bude pro nás zcela určitě velkým přínosem.
   Zašlete nám prosím svůj životopis a sdělte nám, jaké si představujete platové podmínky. A řekněte pak, prosím, na vrátnici, že jsem Vás pozval.
   Marek Wollner

   PS:
   Takže jsem buďto
   1) porušil nějaké pravidlo diskuse (?) - nebo
   2) panu Václavu Dvořákovi i jako toliko fiktivní představitel České televize nesympatický.
   Možnost- že bych snad
   3) šířením svých názorů podle administrátora vystavoval čtenáře Nové republiky nebezpečí mravního ohrožení -
   tedy tuto variantu považuji za krajně nepravděposodbnou.

   "Mark Wollner"

   Vymazat
  25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  26. Pane M.Wolnere jděte si pro žold, pardon výplatu, a nechte si pro sebe ty politické agitky. Nejste můj šálek kávy. V.J.Horák

   Vymazat
  27. 19:35

   Pane V.J.Horáku,

   bojím se, že se z toho, že nejsem Váš šálek kávy, duševně zhroutím. Takhle mi to už dlouho nikdo nenandal!

   Marek Wollner

   Vymazat
 9. ČT jako vždy šíří lži a dezinformace. Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

  OdpovědětVymazat
 10. Leo, mýlíš se (když už jsi mi navrhl tykání) sice - ale mýlíš se s tou "správnou stranou" barikády.
  Ale neměl by ses posmívat Čechům na druhé straně tím, že je píšeš s malým písmenem!

  Marek Wollner

  OdpovědětVymazat
 11. V podstatě jde o cílený útok chřadnoucích parazitů na nezávislá média. Stačí vydržet a parazité odpadnou od hostitelů a hostitelé se stanou nezávislými dobře chráněnými organismy.

  OdpovědětVymazat
 12. Ten Herr Wollner musí mít nějaké společné geny se samým A.H. Ta nenávist ke slovanskému Rusku a jásání nad "západem" reprezentovaným Německem, katem českého lidu, a zrádci Československa z r. 38, Francii a Británii je neskrývané.
  Mně, který vděčí nejen za svůj život vojákům Rudé armády, nikdo nenaučí je nenávidět.
  Hanba krátkozrakým odkojencům roku 1968, pro které tímto rokem začaly dějiny tohoto státu.

  OdpovědětVymazat
 13. Vidím, že "radosta" se přejmenoval na vola, tedy na Wollnerra.

  OdpovědětVymazat
 14. No jo špinavec a zloděj bakala tahá za nitky kolik mu soros dává?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 15. Jiří Jírovec9. května 2018 10:19

  Malý dodatek k lithiu. Politici nepřiznají, že to je průšvih jako hrom. Geomet (4 čeští geologové) dostal právo na průzkum ložiska a jako takový má přednostní právo na povolení k těžbě. Premiér Sobotka jistě ve Sněmovně nelhal, když prohlásil, že podle českých zákonů, kdo těží, vlastní surovinu.

  Když Geomet nedostane právo těžit, bude se jeho australský vlastník soudit (podle smlouvy o ochraně investic) o náhradu.

  To, že Česko pomocí memoranda podepsaného na poslední chvíli Havlíčkem, projevilo zájem o spolupráci byl nepochybně jen zastírací manévr.

  Z hlediska přidané hodnoty existují tři základní fáze:

  1) Těžba horniny - ta podle odhadu Australanů z European Metal Holdings (EMH) přináší jen asi miliardu korun po dobu trvání projektu:

  2) Extrakce lithia musí být provedena co nejblíže ložiska, protože jinak by se musely převážet milióny tun materiálu sem a tam, protože zbytek po extrakci má jít zpátky do dolu jako výplň. Přidanou hodnotu tvoří tržní cena uhličitanu lithného minus náklady na těžbu a extrakci; a

  3) Nejvyšší přidanou hodnotu má produkt (hlavně baterie) který uhličitan lithný obsahuje.

  Tohle vše dohromady představuje obrovský gordický uzel pro právníky. Pokud Geomet (tedy EMH) nedostane těžební právo, bude se soudit o promarněnou investici.

  Politici předstírají, že šlo jen o pokus ovlivnit volby. Pravda je, že se nehlásí ke zpackaným smlouvám o ochraně investic (s USA i Austrálií). Připomeňmě si, že Lauder vysoudil na státu 10 miliard za to, že ho chtěl Železný vytlačit z TV Nova.

  U lithia jsou pravděpodobně ve hře stovky miliard. Mark Wollner by na téma velmi pravděpodobné arbitráže mohl připravit pořad. Zatím to, pokud vím, neudělal.

  Mimochodem, EMH není australská těžařská společnost. Je to pár lidí, kteří sídlí v Perthu a lákají investory na pohádkové zisky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 10:19 Ať tak či onak, strategické suroviny a vůbec vše co je v zemi, má patřit státu.
   Platilo to dlouho od socializace, aby to "socialisté" pomohli pohřbít. Z Horního zákona udělali toaleťák a z Baňského úřadu ulejvárnu.
   A tak nám tady "hospodaří" Australané, Francouzi a bůhví kdo ještě, protože dnešní kapitál je globální.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 16. Koukám, že zde diskutuje kovaný svazák a komanč z valmezu....co listopad 1989....gymnazista z valmezu...

  OdpovědětVymazat
 17. Slušně řečeno, tento záchodkový rváček skutr marek w., hlásná trouba Čt, tedy televize EU, cokoliv pronese, tak je to jenom špína na špínu. Čt musí být už jednou z gruntu změněna a tyto špíny z ní vymyty, jinak se pravdivých informací a nezávislých moderátorů v ní nedočkáme. O financování Čt už snad nemá cenu ani hovořit. V Čt jsou schopni začít předělávat i naše staré dobré pohádky pro děti, viz. Donutilova Sněhurka, nebo nás "multikuturně" obohacovat "planetou Jojo" (doporučuji ji vysílat v Monacu nebo v Lucembursku...) atd. Čt musí být v této podobě zničena! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Karel z Plzně" 12:14

   Karlíčku, dělám, co můžu, ale jestli víš o někom, kdo to bude dělat líp než já - sem s ním!

   Marek Wollner

   Vymazat
  2. Pane, odpověď není složitá: skoro každý.

   Jindřich K.

   Vymazat
  3. Pokud tento přispěvovatel podepisující se M. Wollner je skutečný M. Wollner z ČT, pak jeho duševní výbava a úroveň vzdělanosti je ještě výrazně nižší, než jak se presentuje „pan poctivý M. W.“ v zaprodaném pořadu „Reportéři ČT“.
   Kde dle poptávky „shora“ bývá až cca polovička reportáží jen čistá propagandistická lež a zbytek se snaží postihovat (bez dořešení do konce!) nepodstatné problémy naší společnosti.
   Za komunistů se zpravodajci v ČT styděli za to, co musí říkat veřejnosti.
   V dnešní době se to, co novináři říkají, změnilo v nepokrytě „tlustou zapáchající hroší kůži“, která podle nich „voní jak „pravda a láska dohromady“ a to ještě po růžích a fialkách..
   Opravdu i Goebbels by se jimi cítil velice zahanbený!
   Pavel p

   Vymazat
  4. Jasně že to není Wollner, ale to nám může být buřt, stejně si ho tady povodí skalní nafrnění čtenáři. Dobře pro kliky pro NR, špatně pro úroveň debaty, ale co už, občas to neškodí si trošku zaskotačit.

   Vymazat
  5. Jan Amos Komenský = učitel národů
   Josef Goebels = učitel ČT

   Vymazat
  6. Marku, nápis jak se jmenovala tvoje maminka za svobodna.Ať vím, že jseš to ty doopravdy.

   Vymazat
  7. 21:39

   A jak já poznám, že jsi to doopravdy ty?

   Marek Wollner

   Vymazat
  8. PANE WOLMERE,

   neustále odvádite pozornost a dohadujete se tu o punčošce abz jste odvedl pozornost.
   Napište nám tu,proč je pro vás návrh

   PŘIMÉ DEMOKRACIE VOLIČŮ,KTERÁ JDE USKUTEČNIT PŘIMO A HNED,

   Jak jste sprostě napsal DÁMSKÉ PŘIROZENI.Jak dlouho budete ještě kopat zpupně do všech občanů voličů CO JICH JENM JE.Máte už na to od svého šéfa termin?

   Vymazat
  9. 23:00

   Vážený,

   nevím, jak Vám to, co už jsem Vám jasně řeklo, vysvětlit zdvořile a přitom srozumitelně. Podle všeho totiž nejste zrovna inteligentní a chápavý.
   Snad takhle: pitomosti, jaké píšete, házíme prostě do odpadkového koše.

   S pozdravem
   Marek Wollner

   Vymazat
  10. wollner,

   podle vás a vašich majitelů velkých peněz je

   ZAVEDENI PŘIMÉ DEMOKRACIE OKAMŽITĚ A TEĎ JE BLBOST TAK JI HÁZITE DO KOŠE ŠILENÍ STRACHEM Z PRAVDY,KTEROU PROSAZOVALI HAVEL,BOHUŽEL NYNI NEBOŽTIK, CO?

   Prý to dovedete vy,SÁM posoudit za ty penize.A taky se vám líbi obtěžovat veřejnost podvodnými a zmanipulovanými zprávami a lhanim tak,aby ta vaše menšina mohla manipulovat volby s cilem si podrržet UKRADENOU MOC a svoji politickou třidu jak píše plebs SPROSTÉ ŠMEJDY co?

   Vymazat
  11. DOCTORE WOLLNERE,
   vy dovedete posoudit inteligenci použitim internetu?
   Co tak dát si to patentovat to by bylo škváry NO NI?
   Okamžitou přimou občanskou demokracii ve formě otevřeni zablokovaných diskuznich rubrik na webech polit.stran a můžete pak jit hned potom na prcak!

   Vymazat
  12. 9. května 2018 23:05 Pane "Wollnere". Proč pořád jen chodíte kolem horké kaše? Vaším cílem přece je dokázat, že AE News je fuj fuj dezinformační web. Tak to udělejte přímo a ne útoky na autory nebo na jejich "bohatství", jako to dělal Milouš Jakeš. To je hodně ubohé.
   Přece stačí odhalit jejich "dezinformace". Máte na to i CTHH a Kremlin Watch. Tak napište, v čem třeba spočívala dezinformace článku o použití falešných záběrů v ČT při útoku na Damašek. Nebo jak výhodné je darovat zisky z lithia do zahraničí. Stačí přece jen říkat PRAVDU a celý AE News se může jít klouzat. Tak šup šup, přestaňte spoléhat na hloupost diváků a věnujte se obsahu článků, ne zoufalé a trapné dehonestaci těch, kdo ty články zveřejňují.

   Vymazat
 18. Dobře si tu vede ten roztleskávač, který jménem bájného Wollnera čeří stojaté vody. Skoro to vypadá, jako by Radosta svůj obvyklý příspěvek rozdělil na věty a spamuje a spamuje. Ale nic proti tomu, každý klik dobrý.

  OdpovědětVymazat
 19. Já bych to neřešil. Problém by byl, kdyby ČT AE News chválila. To by byl malér, ale takhle je to nutno brát spíš jako "vysvědčení o občanské zachovalosti AE News". Po tom pořadu si AE dám do záložek, asi píší zajímavé věci. Koho zajímá Wollner, ČT, Moravec, Hehe .... a jejich názory? Mají právo je vyslovit, nějak se uživit musí a my máme právo při tom vypnout zvuk. Je třeba prosadit, abychom je nemuseli ze svých peněz podporovat.

  OdpovědětVymazat
 20. Kdy prosím ČÉTÉ nelže? Vždyť lež je přímo hnacím motorem této prostituce a jsou vypisovány zvláštní bonifikace za zvláště zdařilé lhaní. Jsme v zajetí "mejnstrýmové" lživé propagandy takového kalibru, o jakém se nikdy nesnilo E. Moravcovi a ani jeho velkému vzoru, Göbbelsovi. Jen je ČÉTÉ naštvaná, že je její prolhanost odhalována a stává se terčem posměchu občanů se selským rozumem. Ale co by za korupné medializátoři neudělali? Kdypak se občane pravda navrátí k Tvému sluchu a zraku??? Ani diktatura kapitálu nebude věčná, padne, jako padl nacismus, kterému jakoby z oka skoro vypadla!

  OdpovědětVymazat