Reklama

pátek 4. května 2018

Titulky konečně fungují


Alexandr Šulgin, OPCW RF
4. 5. 2018, P. Ďoubalík, video - titulky

Když jsem přidal 27. 4. na web tento příspěvek, nefungovaly titulky. Zprovoznit se je podařilo až nyní, proto ještě jednou dávám na NR toto video a několik úvodních řádků. Celý původní příspěvek je k nalezení zde

"Bílé přilby" vykrmuje Británie. Jejich provokace v Sýrii se podobá té, která rozpoutala 2. světovou válku
Docela drsná závěrečná řeč A. Šulgina na tiskové konferenci v Haagu, video - titulky


26. 4. 2018 proběhla v nizozemském Haagu tisková konference OPCW s účastí svědků událostí, které se měly stát ("highly likely") v syrském městě Dúmá. Tiskovku raději ignorovali zástupci OPCW z USA, VB a FRA a státy - nohsledové. 


Video, překlad z mluveného slova  atitulky: Ďouba NR

16 komentářů :

 1. Pro koho ta konference tedy byla ? Dostalo se to vůbec do západních medií ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:18 Uvědomte si, že Západ má vlastní pravdu stejně jako třeba Rusko. Ta vlastní pravda připravuje jejich lid na boj. Nakonec z toho může vzniknout tvrzení "Do boje, za námi stojí lež, zvítězíme.", což ale vypadá absurdně až ve chvíli prohry, protože to nikdo nechce nejen vidět ale ani slyšet a domyslet, pokud jde o peníze a o zisk všeobecně.

   Vymazat
 2. 18:18 To jsou řečnické otázky. Do západních médií se přece dostane jen to, co je "ideově nezávadné". Informace, usvědčující Západ ze lži, jako třeba Zemanovo oznámení o Novičoku u nás, jsou tajné a nepřípustné. To vám potvrdí každý obránce demokracie, lidských práv a svobody slova. Zakázané to není, ale vysílat se to nesmí. Jak by řekla Kelišová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:50 "Vždy, když jsme chtěli říct veřejně něco úžasného, zjistili jsme, že jsme blbci, protože opravdu úžasné by bylo, kdybychom se odvážili." .

   Vymazat
  2. Když mi zakazovali film v naší/jejich ČT, tak vedoucí redakce doslova řekla:

   "Já tomu nerozumím, ale tohle do vysílání pustit nemůžu!"

   Václav

   Vymazat
  3. 22:40 Když tomu paní nerozumí, tak je potřeba ČT zrušit.

   Vymazat
 3. S ročním dítětem, dokonce i s kočkou domácí, se už dá rozumě jednat. S USA a jejich koalicí už ne. Děda.

  OdpovědětVymazat
 4. Celému tomu ,,slavnému " západu, nevěřím už ani já. Někdy usínám s obavou, že ty loutky budou pro lidi větší sranda než já s taťuldou.

  OdpovědětVymazat
 5. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávisti , to povedal Havel z balkóna na Václavskom námestí, bola to prázdna fráza, mizerného dramatika ale neskoršie aktívného bombardáka a vojnového štváča. Od západu počujeme iba vojnové štvanie, klamstva a dezinforácie s podporou našich politických prestitutiek a novinárskych presstitutov, ktorým nejde vôbec o pravdu. Ide im aby držali vytýčenú lajnu klamstiev a vojen. Pojem morálka a pravda je pre nich uplne cudzia, su to ubohí poklonkári zapadu a pro vojnovnej západnej propagandy. Ide z nich hnus a fuj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havel byl užitečný idiot.Pečlivě vybrán pěstován a nakonec byl vytvořen kult osobnosti..
   Kde jsou ty poctivé potraviny, výdělky, informace?
   Když to nešlo vojensky, dostali nás ekonomicky.
   ani generace našich dětí se z toho srabu nevyhrabe- ještě pořád budou oblbnutí a zmanipulovaní.

   Vymazat
  2. Mám podezření, že svou skutečnou roli ke stáru pochopil.

   Dostali nás na vyšší prioritě, v této republice chybí konceptuální elita. Jako zadlužení otroci budeme lépe ovladatelní, budeme dostávat jenom zbrusu nová hesla.

   Vymazat
 6. Ještě je otázkou, kolik uší na západě uslyší slova tohoto pána na videu.Pokud toto bylo takové téma, hrozil otevřený střet mocností, měli by veřejnost informovat o názoru druhé strany.

  OdpovědětVymazat
 7. Rusové dovezli do Haagu ze syrské Dumy celkem 17 "obětí", které bílé přilby filmovaly, ale členové NATO měli zákaz jít na tuto tiskovku. P.S.: slavutný západ už v Sýrii připravuje další "chemický útok" Assada proti civilnímu obyvatelstvu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen západní, ale i naše obyvatelstvo je na pravdu apatické.

   Vymazat
 8. Co je moc to je moc prostě fašisté chtějí světové zdroje a naštěstí nemají šanci.

  OdpovědětVymazat
 9. Nepodceňujte Američany i oni jsou normální lidi, kteří už zažili běsnění a odsouzení za "neamerickou činnost". Podobné našim Urválkovým politickým procesům. Po válce ve Vietnamu tam zesílilo mírove hnutí a třeba skončí s politikou globálního policajta, který nikam nevede.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.