Reklama

pátek 25. května 2018

Včerejší zpráva, která zanikla ve windsorském svatebním amoku

Jiří Jírovec
25. 5. 2018
Není divu: Princeznička Charlotta se cestou na svatbu chovala jako spratek a vyplazovala jazyk na fotografy, vévodkyním prý cukaly koutky a Harry se při pořadu pousmál. Možná tomu, že jeho žena kývla, že s ním bude stát i v chudobě, kdyby udeřila. 
K tomu ještě doják: Harry zavolal Chelsy, co s ní taky chodil. „Byl to jejich poslední telefonát, telefon na rozloučenou, kde si oba uvědomili, že Harry už se posunul dál,“ uvedl pro Vanity Fair rodinný známý. Možná jí řekl po vojácku, tedy drsně, že je po piči. 

„Chelsy byla ohledně toho všeho dost dojatá, dokonce plakala a málem na tu svatbu vůbec nešla. Nakonec ale šla a slíbila Harrymu, že se nebude snažit narušovat párty,“ dodal zdroj ohledně soukromého večírku, kam Davy raději nešla, aby neztropila nějakou scénu.

To je, jak musí každý uznat, jedna mediální bomba za druhou. 

A teď ke zprávě, která mezi těmto bombami nevzbudila větší pozonost:

Izrael požádal USA, aby uznaly okupovanou část Golanských výšin za izraelské území. Izrael je obsadil v roce 1967 a nemá zájem na to aby se ta věc táhla. Už jen proto, že je třeba odstranit odporné adjektivum "okupované".

Není třeba pochybovat o tom, že Američané svůj souhlas dají.

Reakce Kremlu možná bude jako podle KHB: Vladimír pošle drába k washingtonskému božstvu s vyřízením: netřeba plýtvat prachem, Židům dáš Golany a mně Krym a zapijeme to na můj svátek.

Pro české politiky, kteří se rozhořčují nad anexí Krymu, to bude rána. Jen KSČM to potěší, protože se sníží počet vojáků na misích.

Golany jsou jiný kalibr. Kosovo upadne do hlubokého zapomnění.

82 komentářů :

 1. ČESKÝ LID SI NEPŘEJE,ABY GOLANY PADLY

  kdo tu chce napsat něco proti,tak to zkuste a uvidite!


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel se cesky lid kouka spis na kralovske saskarny ,Galany je nezajimaji stejne jako svet nezajimaji Čechove.Kdyz nas tady okupovali nacisti,bylo to vetsine sveta fuk.Doslo jim to az ve chvili,kdyz okupovali je.

   Smazat
  2. Ano,tak jako kdysi svobodná Amerika se dostala do krvavých pracek anglána a žida.......

   Smazat
  3. promin ale většina blbů v čechách i v evropě ani neví co ty golany jsou

   Smazat
  4. 7:04 - 9:50 Natož Galany ... , typuji něco, někde kolem Galanty určitě na slovači.

   Kokotko

   Smazat
  5. 23:07

   Vy jste taky Kokotko? To jsme možná příbuzní?

   (Česky se správně píše tipuji - mezi "typ" a "tip" je docela rozdíl.)

   Kokotko

   Smazat
  6. 23:29 ty vejre, ty řešíš Galany a sochu gen. Koněva necháš padnout, už ji teče do bot! Má to místo obsadit, sousoší Johna Winstona Lennona a celé hudební skupiny The Beatles! Dejvice to tak chtějí i David Černý.
   A to mluvíš jménem lidu pražského? P.K.2

   Smazat
  7. Postupne , kazdej sen se zcela do detajlu vyplnuji obvineni , kterymi antisemiti /lide kteri se odvazi na neco nekaleho poukazat a tim pravdive , beda !!,kritizovat/s pomoci faktu a tak obvinuji zidy a izrael...

   Smazat
  8. 23:07 - Pseudokokotko, mýlíte se?

   //-- Tipovat nebo Typovat? - Ontola
   www.ontola.com › tipovat-nebo-typovat
   1. 6. 2011 · Prosím je správné "Tipovat", nebo "Typovat". Podle slovníku je možné obojí --//.

   Kokotko

   Smazat
  9. 11:25

   Je opravdu nutné Vám polopatě vysvětlovat, že typ (auta) a tip (ve Sportce) není totéž?

   Kokotko

   Smazat
  10. 11:34 - Vždy je nejlepší, konkrétní případ.

   Příklady použití:

   Můj typ na výsledek zápasu byl 3:2.

   Dám ti dobrý typ: dojdi si koupit rajčata, jsou ve slevě.

   Galanta je zvláštní typ města.

   Jaký jsi použil tip písma?

   Typuji, že s tímto nebudete souhlasit!

   Kokotko

   Smazat
  11. 13:16

   Jsem pro smír, to bychom se dohadovali do nekonečna, každý má tu svou pravdu, ustupuji mýlil jsem se já (kokotko), záměrně se prokazuji, jako poražený s malým (K).

   kokotko

   Smazat
  12. Oba dva K..., děláte čest svému jménu.
   V.J.Horák

   Smazat
 2. celý normálny svet si nepraje žiadnu anexiu, ani Golánske výšiny či palestínske územia, ani Kosovo, ani žiadne iné svinstvo USA či Izraela

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:58
   Ano, "normální svět" si přeje pouze svinstva těch, komu fandíme.
   Karel z Plzně

   Smazat
 3. Jaká anorexie Krymu? Co je to za blbost?!

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud by k tomuto kroku došlo, což se nedá v dnešní době těžko předvídatelných kroků vyloučit, naše média hlavního proudu se tím chlubit rozhodně nebudou. A až jednou budou muset s pravdou ven, budou nám tvrdit, že jsou to dva nesrovnatelné případy.Je to jako dnes, kdy se nikdo z dobroserů nezabývá srovnáváním Krymu s Kosovem.
  Demagogie elit dostoupila takové výše, že v mnohých případech překročila i tu za socialismu. Máme pravdu MY, protože jsme to řekli. A VY tomu prostě musíte věřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srovnávat Kosovo s Krymem je nesmysl. Taktéž Golany s Krymem. Kosovo a Golany je jasná okupace. Pokud by něco nebylo v souladu se zákonem u Krymu tak by to již dávno řešil mezinárodní soud. Protože pokud se něco nelíbí euroatlantické civilizaci tak se tlačí ze všech stran.

   Smazat
  2. Je to tak hricáku , pravdu má vždycky ten silnější .Ale jen dotud pokud zas nepřijde někdo ještě silnější. Vítěz bere vše . Tak to bylo , je a bude . Je otřesné , že těch "silnějších" je např. v Česku snad 5 - 10 % . A ta drtivá většina si s nima nedokáže poradit . Zatím .

   Smazat
  3. "Drtivá většina" si se silnou menšinou nedokáže poradit, protože mají úplně stejného "boha"-peníze, a hodně podobný "životní styl"; liší se pouze značkou oblečení, aut, alkoholu a místem dovolených.
   A to je důvodem, proč je v podstatě jedno, koho zvolíte ve volbách; pokud to bude někdo, kdo bude prosazovat zásadní změny, které nepodpoří relativně snadno manipulovatelná většina, bude vyměněn z nějaký "průměr".
   Co se bulváru komentujícímu "celebrity" týká, tak ten jen pokrývá jistou poptávku, nebo jde o placenou propagandu. Informační hodnota událostí na jakýchkoli svadbách je nulová, stejně jako je reálný přínos mnoha oborů jiné lidské činnosti; ale slouží to k oběhu peněz, a to je zřejmě pozitivní.
   Antiruská propaganda dnes přesahuje úroveň boje tzv. "komunistů" v minulém režimu proti světovému imperialismu; nejsem si jistý, že by si tenkrát někdo dovolil tak otevřeně lhát, ale vývoj zastavit nelze. Je ale zřejmé, že v podstatě se těchto "her" účastní pořád stejný druh lidí. Lidé se opravdu nemění, jen kulisy, technologie; a tak se zdá, že právě vývoj technologií je jedinou "smysluplnou" činností lidstva. Takže navrhuji, abychom všichni byli loajální k těm, kdo produkují lepší technologické vymoženosti. Vlastenectví nikoho nenakrmí, a za pár let bude stejným přežitkem, jako kdysi tak úspěšné kmenové zřízení.
   Někdo je vlastenec, někdo gay, jiný třeba pivař. Je to celkem jedno, pokud nikdo z nich nezačne ty ostatní otravovat-terorizovat se svojí "jedinečnou vírou".

   Smazat
 5. Ještě jedna poznámka. Se snížení naší vojenské účasti v zahraničí bych moc nepočítal. Na to jsme moc připosraní.
  Dva příklady z poslední doby. Pouhá deklarace svrchovanosti nad rozhodováním přijímání migrantů a podmíněností vojenské účasti rozhodnutím Rady bezpečnosti OSN, které vyžadují Okamura a komunisté, z nich dělají extremisty. A jenom málo lidí se nad tím zamyslí.
  Zkuste se někdy zeptat někoho, kdo o zmiňovaných mluví, jako o extremistech, co extremistického vlastně řekli, nebo udělali. Já to dělám a ještě jsem z nikoho nevyrazil odpověď. Ti rozumnější připustí, že to s tím extremismem bude asi jinak, ti hloupější melou dál to, co jim blije do hlav česká televize.

  OdpovědětSmazat
 6. Krym se připojil k Rusku na záklaďe práva na sebeurčení zakotveného v chartě OSN. To bylo stvrzeno v referendu, kde se 96% voličů při 83% účasti vyslovilo pro připojení k Rusku.
  Naproti tomu po dobytí Golanských výšin izraelskou armádou uteklo 80 tisíc Syřanů do Sýrie. Zůstalo jich tam 20 tisíc, kteří si stále ponechávají syrské občanství. Území kolonizovalo asi 20 tisíc Židů, jejichž populace se neustále rozrůstá.
  Takže dva případy rozdílné jako den a noc.

  OdpovědětSmazat
 7. --- Václav Havel na začátku 90. let usiloval o to, aby se Česká republika stala prostředníkem ve vyjednávání mezi Izraelci a Palestinci. Nějak se mu to prostřednictví ale nedařilo - svůj talent "prostředníka" projevil, když se za jeho presidentování rozpadlo Československo.
  No, aspoň, že ty restituce se vydařily!

  --- Václav Havel se také zasazoval za zrušení rezoluce Valného shromáždění OSN 3379 z roku 1975, které označovalo sionismus jako formu rasismu a rasové diskriminace ("pro" tehdy hlasovalo na povel Moskvy i komunistické Československo).
  Srovnej https://cs.wikipedia.org/wiki/Rezoluce_Valn%C3%A9ho_shrom%C3%A1%C5%BEd%C4%9Bn%C3%AD_OSN_%C4%8D._3379

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Te mohl domlouvat něco jen v zadnici a to jen v případě že byl totálně ožralý. To lezl i na dobytek.

   Smazat
 8. Já bych se raději napřed zeptal Syřanů,co si oni přejí.
  Jinak je to o nás,bez nás a zase špatně.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak ono je dobré, že se Putin stará o svoji vlast, do téhle doby to vypadalo, jakože my mu budeme házet klacky pod nohy, ale až budeme potřebovat, tak on nám pomůže, jemu to nedá, je to takové ruské dobračisko. Jako teď Bulhaři, nejprve odmítli furiantsky jižní proud a teďka tam pokolenačky, jestli by si taky nemohli trošku přicucnout nějakou odnoží, aby se zahojili na poplatcích. Putin by měl podle nich pochopit, že potřebujou peníze na to, aby splnili přísná EU pravidla, tak by na to měl brát ohled. A Putin je postavil do řady prosebníků a budou čekat, až na ně přijde řada. Takže to, že dává najevo, že už nikdo nemůže počítat s tím, že bude nasazovat svoje hochy a prachy za něčí profit, aby měly ty obdarované a zachráněné státy Rusko rády, což se nikdy nestalo. A vypadá to, že je s tím konec a řeší cizí problémy jenom potud, pokud z nich mají Rusové nějaký velký profit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ono je dobré, že se Trump stará o svoji vlast, do téhle doby to vypadalo, jakože my mu budeme házet klacky pod nohy, ale až budeme potřebovat, tak on nám pomůže, jemu to nedá, je to takové americké dobračisko.
   Dává najevo, že už nikdo nemůže počítat s tím, že bude nasazovat svoje hochy a prachy za něčí profit, aby měly ty obdarované a zachráněné státy USA rády, což se nikdy nestalo. A vypadá to, že je s tím konec a řeší cizí problémy jenom potud, pokud z nich mají Američané nějaký velký profit.

   Smazat
  2. Proto mě doslova rozchechtal Honolulu když básnil o tom jak se bude Tramp starat jen o USA. Vždyť tomu nebylo nikdy jinak.

   Smazat
  3. Pro 9:17, nechápete. Trump říká Amerika první a tím z ní dělá lokální mocnost, protože předtím všude do všeho zasahovala, protože byla světovým četníkem, ale už na to nejsou prachy. Statní elita USA, aby si uchovala nadvládu nad světem je schopna udělat z USA jeden velký koncetrák (fema). Trump má za úkol z nadnárodního struktur odejmout USA pozici světového četníka a zajistit při tom stabilitu USA a jeho obyvatel, proto Amerika první.

   Smazat
 10. Golany jsou izraelské, Kosovo samostatné, Kurily japonské, Arktika mezinárodní a Krym ukrajinský. Toť Zákon.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jak říkají braťa Slováci: Silnější pes jebe.

   Smazat
  2. A Aljaška je americká država dodnes nezaplacená !!!!,..na ni jsi ještě zapomněl

   Smazat
  3. vlast tě (8:46) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 11. Your blog is great. I read a lot of interesting things from it. Thank you very much for sharing. Hope you will update more news in the future.
  the happy wheels games

  geometry dash meltdown
  anaimal jam

  OdpovědětSmazat
 12. Celkem vzato - Izrael vznikl okupací Palestiny - tedy on je celý na okupovaném území. A navíc okupuje asi zase polovinu toho, co ještě Palesticům z jejich území přiznal jejich "Mnichov". Vůbec ani nevím, jak a kdo na to přišel, zřídit stát pro nějaký národ na území jiného národa. Nám se Mnichov nelíbil a nevím, zda bychom se nesnažili o změnu, kdyby to 2. světová válka nevyřešila za nás. Ale odškodnit židy, nepochybně nacismem pronásledované na úkor území a existence jiného národa? Vám by se líbilo, že za zabranou zahradu třeba von Schwarzenbergovi, by jako satisfakci von Schwarztenberg dostal zahradu vaší? Jo, že on i tu vaší vlastnil před 3 tisíci roky? Ahá. Moravo, žádej své hranice z doby kdy jsi byla Veliká! Že by své požadavky vznesli i Markomani? A co takhle Lužičtí Srbové, Polabští Slované....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:48 Pravdu díš !

   Smazat
  2. Přesně tak. Největším politickým omylem 20. století bylo zřízení státu Izrael. Důsledky tohoto omylu budou trvat,tak dlouho, dokud Izrael zase nezmizí.

   Smazat
  3. To nebyl omyl TO JE průšvih!

   Smazat
  4. 10:48 A právě proto nezapomenout na Stalina! Ten nabízel židům jako svou právoplatnou zem po vítězství nad německými nacisty, právě ten Krym, byl však odmítnut. Víte o tom?

   Loe

   Smazat
  5. "Loe" 23:47

   "Stalin nabízel Židům..." = nesmysl!

   Tato legenda vznikla na základě fám, které se šířily s vypuknutím antisemitské kampaně po nevyjasněné smrti Salomona Michoelse při autonehodě v lednu 1948.

   Členové židovského antifašistického výboru zatčení v listopadu 1949 byli obviněni ze sionismu a "imperialistického spiknutí s cílem odtržení Krymu" od SSSR. - To znamená, že stavíte věc kompletně na hlavu!

   V dalších letech následovaly přípravy monstrprocesu proti židovským lékařům. Stejným antižidovským směrem se koneckonců ubíral i proces se Slánským a dalšími v Praze.

   Ať už tyhle výmysly šíříte z neznalosti nebo tím sledujete nějaký záměr, hrajete do noty všem, kdo tu tak rádi šíří lži a nenávist.

   Je to ostudné a zhovadilé!

   - Redakce Nové republiky až na občasné vymazání nejvulgárnějších příspěvků tyto věci bohužel nechává bez povšimnutí a nezaujímá žádné stanovisko. Nechápu proč.

   P.S.
   Židé se od konce 20.let usazovali v židovské autonomní oblasti Birobidžan na Dálném Východě. Ta mimochodem existuje dodnes, nicméně počet zde žijících Židů dnes klesl už pod 1% obyvatel.

   Smazat
  6. Mas pravdu jako vzdy, zide

   Smazat
  7. Jan Kopecký 27. května 2018 0:13

   Je dobře, že redakce NR můj omylem mylný nesmysl nesmazala, neboť tato informace byla součástí historického, poválečného dokumentu na ČT2! A Vy jste tento, jak říkáte nesmysl uvedl na pravou míru a to je jen dobře! Určitě jsem tento pořad nesledoval jako jediný.

   Proto ta má závěrečná otázka, "Víte o tom?".

   Tímto jsem se přesvědčil, získávání informací z veřejnoprávního média nelze brát vážně? Žádný vedlejší úmysl v dotazu skutečně nebyl!

   Loe

   Smazat
  8. "Loe" 12:14

   To mne těší.

   Já ČT nesleduji a Vy jste zdroj nezmínil.
   Pokud už ČT vysílá podobné bludy, je možné ÚSTR klidně zrušit.

   Máte náhodou odkaz na ten konkrétní pořad?

   Smazat
  9. Jan Kopecký 27. května 2018 12:19

   Omlouvám se tento konkrétní odkaz, skutečně nemám. Rád sleduji dokumenty BBC (příroda, historie atd.) u těchto se zbytečně nerozčiluji a jejich v dnešní době dost a dost! Tento snad z produkce BBC nebyl. Válečnými dokumenty jsme v současnosti, řekl bych přesyceny, jen nesmí plodit blbosti, které jste mi opravil. Ještě jednou dík s omluvou i diskutujícím.

   Loe

   Smazat
 13. Jenže království Izraele zaniklo před více jak 2 tisíci roky a ruské vlastnictví Krymu před 70 roky. Vnímáte ten rozdíl? Vyvlastnění Sudet po Mnichovu dokonce jen 5 r. A Kosovo nebylo nikdy albánské natož SSA

  OdpovědětSmazat
 14. Your post contains a lot of useful information for me. Thank you very much for that.

  OdpovědětSmazat
 15. No jo tak nějak to dopadne arabové je projeli v 6 denní válce.

  OdpovědětSmazat
 16. Krym není ruský, Golany nejsou izraelské, Kurily nejsou japonské a Harry není synem Charlese! To jen aby se to nějak všechno dalo dohromady.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (12:11) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 12:35
   Jaký historický fakta ty havlobanderovská fraško,uASSackej ksindl přišel k HOTOVÝMU, VYHNALI LEDA PÁR FRICKŮ,KTERÝ SE NECHTĚLI VZDÁT!!!!!!
   Bombardovali zbytečně,ovšem to ti VRAZI DĚLAJÍ DO DNEŠKA!!!!

   Smazat
  4. 12:35 na iděsu fakt fakta nepřekroucená nenajdeš, fašistický pičusi.

   Smazat
  5. Anonymní 12:11

   Mohl byste mi prosím vysvětlit, co z NÁZORŮ pana Roučky na život v Protektorátu, vyjádřený ve vašem odkazu, popírá zločinný záměr američanů v rozbombardování Škodovky a dalších významných průmyslových závodů na samém konci války? Děkuji.

   Smazat
 18. 12:11
  Ty zdegenerovanej kolaborantskej prouASSackej untermensch,ten okupantských ksindl se bil v prsa,že Plzeň osvobodil....leda HOVNO!!!!!
  Přijeli s křížkem po funuse,lháři z zkurvený!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. iděs? No to je fakt děs pro fašistické pičusy 12:11.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:36 netřeba, iděs pro fašistické pičusy vyvrací sám sebe nezkreslenými historickými materiály, které se fašistům nikdy nepodaří zlikvidovat. Pohledal bys, ale to bys musel být čestný člověk, a ne darebák.

   Smazat
  3. 12:36 Ja wohl, Herr Ober und Sieg Heil !

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. 14:18
  Jdi si přelouskat němci udavače Havla,na to tvoje ÍÁ stačí!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. 9:17 - Ano ! ! A mel jsem pravdu ! My kasleme na svet a starame se se jen sami o sebe a hned je to videt na nasich prijmech. (Dane klesaji, zamestnanost roste, zdravotnictvi se vylepsuje ! Vse jde nahoru a dokonce i duchody - a slevnuji auta i o 25 %
  SLAVA AMERICE !

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. JIROVCE ! Blizi se 50 - vyroci - UTEKU a znovuzrozeni. (1968)
  Kde to budes oslavovat ?

  OdpovědětSmazat
 26. JIROVCE - zaspivame dvojhlasne krasnou pisen na oslavu Ameriky vsem Hurvinkum ! !
  Cimz je nasereme a tim se dostaneme po smrti do nebe mezi andele ! !

  ! - O BEAUTIFUL for spacious skies
  for amber waves of grain
  for purple mountain majesty
  above the fruited plain
  AMERICA ! AMERICA !
  GOD shed his grace on thee
  and crow thy good with brotherhood
  from sea to shining sea !...etc. etc.

  Utikej Jirovce, utikej, nic dobreho te v Cesku neceka !
  Greezlies, vlci Sasqutches a UFOuni v Alberte jsou lepsi nez lidozrouti v Praze ! (Oni mene kousou !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Homologován opět prokázal vysoký stupeň své duševní nedostatečnosti.

   Smazat
 27. Jsi zdegenerovny zvrhly parazit a nezůstane tady po tobě ani smrad.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Nevzpomínám si, že by kdy po tom 67. roce, od kterého jsou po Šestidenní válce Golany již po půlstoletí okupovány izraelskou armádou, bylo mezi jejich původními obyvateli (tj. Syřany) uspořádáno referendum k otázce, zda-li tyto mají být osamostatněny od Sýrie a přičleněny k Izraeli. Natožpak, aby se pro připojení k Izraeli přihlásila drtivá většina tamních Syřanů! ...
  Proto porovnávat okupaci Golanských výšin s přičleněním Krymu k Ruské federaci mi připadá hodně přitažené za vlasy.
  Krym byl, je a bude ruským, a proto Putin nemá sebemenší důvod k tomu, aby o něm v nějakém ohledu cosi handloval a poté zapíjel (ostatně, on téměř nepije!).
  Rezoluce OSN dodnes hovoří jasně.
  Okupované Golany musí být vráceny Sýrii. A tak to (doufám) i bude.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:58 - Clastáš, bereš drogy? - nebo proč tady proboha žvatláš takové kraviny?

   Smazat
 32. Co takhle zrušit celý ten diskuzní průmysl? Co to leze diskutovat? Jen odpornej, sprostej, omezenej póvl! Slušní lidé se tomu už začali vyhýbat. K ničemu to není, a nemá to smysl. Ano - diskuze vyhledávají jen duševní mrzáci -lidi, kterým už ze všeho hráblo, denně hltají publicistickej škvár, ať je to třeba jen bulvární hnus viz novinky - tihle diskutéři už jsou závisláci.A zase -samej chlap! Byly časy, kdy chlapi byli v práci, nebo se stavěli v hospodě na pokec. Dnes? Paraziti, dřepí to v pelechu, a rajcujou se žvaněním jak zženštilé domovnice hltající drby, a žvatlající kraviny, sprosté urážky, neskutečně oplzlé a úchylné nadávky, vyhrůžky násilím .... všichni jste magoři, a patříte do blázince. Začnete zapichovat lidi v obchoďácích? Smečko diskuzních tragédů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slušní lidé, řádí v divadle "Husa na špagátu", ty mlátíš pantem od vrat a sjíždíš klávesnici 23:58, vožralo po nákupu. V.J. Horák

   Smazat
 33. 23:58
  Nejvíc tady tapetuješ ty svoje zbytečnosti TY,volotrku užvaněnej!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 34. Jírovcův text obsahuje sprosté slovo, v úvodu, a proto měli na NR tuto větu vypustit. Vadí mi vulgarismy, Jírovec ztratil úroveň. Komu se chceš líbit? Dědku hnusný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moralisto(12:49) my starší jsme byli v dětství
   většinou také spratci a bobky jsme z toho neměli. V.J.Horák

   Smazat
 35. 12:49
  Táhni v prdel černý mraku!!!!☺

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.