Reklama

.

.

čtvrtek 17. května 2018

Velvyslanectví RF v USA: Rusko nebude žádat o povolení na budování ve vlastní zemi

17. 5. 2018       zdroj
Velvyslanectví RF ve Washingtonu okomentovalo nespokojenost ministerstva zahraničí USA ohledně otevření Krymského mostu na své oficiální stránce na Facebooku. Mluvčí ministerstva zahraničí USA Heather Neuertová prohlásila, že otevření Krymského mostu bude mít negativní dopad na lidi na poloostrově.


"Viděli jsme stavbu a otevření mostu nad průlivem. Stavba tohoto mostu měla rozhodně negativní dopad na lidi na Krymu. Most je nejen pokusem o další posílení Ruska a uchvácení Krymu, ale také vytváří problémy pro lodní dopravu. To je problém, který pečlivě sledujeme a který nás znepokojuje", řekla Neuertová.

Ruské velvyslanectví ve Washingtonu pouze uvedlo, že Rusko nebude žádat o povolení výstavby ve svých regionech.

"Washington je předvídatelně nespokojený. Ale Krym je Rusko. O povolení pro výstavbu dopravní infrastruktury v zájmu obyvatel ruských regionů nebudeme nikoho žádat", je uvedeno v oznámení diplomatického zastoupení RF v USA.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Jistě že má most negativní dopad na obyvatele Krymu. Bus´dou s nostalgií vzpomínat na fronty u trajektů, na objížďky, schválnosti ukrajinských nácků, na vypínání elektřiny atd. atp. Ti lidé na záběrech při otevření mostu nejásali. Oni proti jeho otevření protestovali! Jo, a kouknul jsem se na mapu. USA opravdu nejsou černomořským státem. Takže nevidím důvod pro jejich znepokojení ohledně plavby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chcípající USA nejvíce kope! Zatímco jim(i nám) mosty padají, RF, která "prý" ekonomicky krachuje staví takový triumfální most, který není jen dopravně-vodní stavbou, ale taky mementem pro chcípající "kobylu", jménem USA!

   Vymazat
  2. 11:43 Oni budou litovat negativních dopadů? Vždyť se vrátil rus k rusu, ruska k rusce. Tatar zůstane tatarem. USA zabrali Mexičanům kus jejich země, navíc s bohatými nalezišti ropy, jinak by do toho nešli a jaké mají výčitky? P.K.3

   Vymazat
  3. 12:17, triumfální most? Co tím myslíte? Předpokládám, že

   Jinak divįm se, že si té stavby vůbec někdo v USA všimnul, protože tam se ročně postaví stovky, možná tisíce podobných. Ale zdá se, že politikum je zde tak převažující, že jsou ochotni tomu věnovat pozornost.

   Vymazat
  4. 16;42
   Nehodlám se přít s nedovntipným havlobanderovským pohrobkem TROP 09!

   Vymazat
  5. Michal Masopust17. května 2018 18:31

   16:42, V gringoslandu, alias tzv. "usa" je už po desetiletí veškerá infrastruktura na úrovni rozvojových zemí, ne-li v mnoha případech i horší a ty tady budeš vykládat něco o tisících nových mostů?!? Takovou kravinu běž vykládat babičce na hrob, ale jen když už umřela tak před 30ti roky! :-D

   Vymazat
  6. Masopuste, vy jste určitě nebyl v USA ani s pomocí Google, že? Protože kdybyste byl, nemohl byste plácat takové hlouposti a naprosté výmysly. Představte si, že i ten Detroit je krásné a civilizované, živé město, v němž byste bydlel určitě raději než třeba v Plzni.

   Americká infrastruktura patří k nejlepším na světě, a v současnosti začíná rozsáhlá rekonstrukce těch částí, které kritizoval Trump. Nejen to, Amerika je lídrem v oblasti dopravy Hyperloop a rychlovlaků, taktéž začíná masový rozvoj příměstské železniční přepravy po vzoru Francie a rozsáhlá rekonstrukce letišť, která praskají ve švech, protože USA mají po Západní Evropě nejhustší síť letecké dopravy. Nemluvě o silniční dopravě, kde vedou nejmodernější cesty i do nejzapadlejších oblastí.

   Ovšem je pravda, že dnes Ameriku v mnoha aspektech předčí Čína, a nejen Ameriku, ale také Evropu a Japonsko.

   Vymazat
  7. Michal Masopust17. května 2018 21:27

   Ale jděte rozumbrado, za prvé jsem v gringoslandu, alias tzv. "usa" jednou byl (už NIKDY VÍCKRÁT tam nohou nevkročím!), mně je dobře tam, kde jsem a za druhé jsem zažil "infrastrukturu" ve státě New York s ohoblovanými, pokřivenými stromy jako sloupy elektrického vedení, domy bez jakékoliv tepelné izolace a podsklepení, silnice s dírami, nebo s asfaltovými hrboly po tzv. "rychloopravách", železnice s cestovní "rychlostí" max. 60 km/h a kymácejícími se vagóny při jízdě ("perfektní" železniční svršek, co?!?) a pod. Detroit má být "krásné město"?! To snad sníte, nebo vydáváte vaše zbožné přání za skutečnost, co?! O metru v New Yorku je škoda psát; něco tak hnusného, špinavého, smradlavého a plného zubožených bezdomovců se hned tak někde nevidí, v Evropě rozhodně ne! A letecká doprava v gringoslandu? Nikde na světe snad není tolik leteckých neštěstí, jako právě v gringoslandu, jestli ono to holt není tou "svědomitou" a "perfektní" údržbou letadel, co?! A tak bych mohl pokračovat, ale chtít se bavit o tom s řitním alpinistou vůči gringoslandu je naprostá ztráta času, kterého je mi líto! Pro vás je holt gringosland "paradise on earth", nebo "gods own country" a s tím nic člověk nenadělá!

   Vymazat
 2. http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/224428-vyhodit-krymsky-most-do-povetri-clanek-prekrocil-hranice-besni-ruska-ambasada/

  OdpovědětVymazat
 3. Vyhodit Krymský most jak jim radí USA mohou Ukrajinci zkusit. Jen se pak si nebudou stačit divit co jim bude lítat do vzduchu a přilétat z Ruska. Možná nebudou stačit ukrofašisté ani naskákat se svými US poradci a chlebodárci do připravených letadel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně o tom to ale je, lidé na Ukrajině, Krymu, v Rusku, stejně jako kdekoliv jinde, jsou jim zcela ukradeni. Cílem by bylo vynutit si na Rusku odpovídající, tzn. stejně radikální, odpověď. A potom ji propagandisticky využít k posílení informačního pole umožňujícímu další jinak nepředstavitelné 'nelidské' akce proti Rusku.

   Škoda, že moc SS klesá tak pomalu, můžeme jen doufat, že ještě napáchají co nejméně škody.

   Vláďa z Brna

   Vymazat
 4. Ta Emerika má fakt starosti - stále slyšíme anexe Krymu - území, které vlastnilo Rusko do doby, kdy Chruščov připojil Krym k UK díky uskupení SSSR což bylo fakticky akceptovatelné i pohledem na jiné země východu, které patřily do svazu rovněž. Krymští obyvatelé se demokraticky rozhodli referendem, potvrdili vše rovněž ve volbě prezidenta Putina zjara. Takže ať emeričané rovnou řeknou, chtěli jsme Krym my pro naše základny, rozeštváváme Ukrajinu kvůli případnému napadení Ruska a to nejlépe v zastoupení EU a Porošenka a asi pak jim půjdeme bratrsky pomoci v rámci pátého článku. Zkrátka samá emerická prasárna, kam se člověk podívá. No a třešnička na dortu je prohlášení jakéhosi novinářezjůesej, že se mají na nový otevřený most na Krym dělat sabotáže. Rozklad mozků v přímém přenosu, měly by to nějaké priony urychlit, aby byl pokoj.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 5. Pindos byl, je a vždycky bude bezcharakterní kurva. Už aby se ten spolek rozpadl a mluvilo se jen o bývalých USSA!!!!!!! Pak se tam mezi sebou můžou mlátit do aleluja a my jim tu budeme s nadšením tleskat. Na rozdíl od nynějška!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Krym není Amerika, Krym je Rusko - to je fakt. Amerika mele z posledního, uchyluje se k obchodní válce, dojede na to. Američtí neokoni už nemají navrch ve světě, končej ! Ale ty svině ještě nadělají bordel !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika mele z posledního? :))
   Člověče, víte vůbec o čem mluvíte?

   Vymazat
  2. 16:34
   Čemu nerozumíš????!!!!
   Mluví o uASSackejch okupantských,který by chtěli diktovat CELÝMU SVĚTU!!!!!

   Vymazat
  3. 16:48
   Pardon;okupantech...

   Vymazat
  4. 16:48, svatá prostoto! Ale proč ne, já svému štěňátku také odpouštím nějakou tu loužičku na podlaze, než se naučí, že má vydržet ven. Bohužel, vy se to nenaučíte nikdy.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 7. Tady je jasně vidět kdo je pro život a kdo pro zkázu.

  OdpovědětVymazat
 8. 14:15
  Končí vycházky, Marťane z Bohnic,mazej zpátky na oddělení!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 9. Michal Masopust17. května 2018 22:05

  Pro všechny, kteří ovládají velmi dobře ruštinu následující odkaz; https://www.youtube.com/watch?v=DY1RW6bprzY&t=251s, komentáře netřeba! Pro ostatní překládám alespoň titulek videa; "usa jsou v šoku, krymský most zablokoval průjezd americké flotily k břehům BĚLORUSKA" (?!?) prohlásil Trumpeta z bílé kadibudky ve Washingtonu?!? Ale že to má gringosland "inteligentního" a "vzdělaného" tzv. "presidenta" což?! Inu takových "inteligentů" je tam převážná většina, takže mě osobně u těchto debilů už vůbec nic nepřekvapuje. Ti by byli schopni hledat Česko někde v Antarktidě, nebo rovnou v Atlantiku, či v Pacifiku, vsadil bych se o to!!!! :-D

  OdpovědětVymazat