Reklama

středa 30. května 2018

- VK -
30.5.2018 AE News
SPD je extrémistické hnutí s nálepkou jako kdysi Dělnická strana? Bakalův server v předstihu leaknul zprávu ministerstva vnitra o extrémismu. Okamurovo hnutí prý je radikálnější než krajně pravicoví aktivisté. Ministr vnitra tím zřejmě vrací úder SPD za Marakéšskou deklaraci. Budou následovat kroky až k soudnímu rozpuštění SPD?

Proces utahování šroubů a odvet proti těm, kteří šíří pravdu, velmi výrazně posiluje. Po skandálu s Marakéšskou deklarací, proti které ministr vnitra za Hnutí ANO nijak neprotestoval, když se osobně účastnil zasedání v Marakéši počátkem května, se nyní začínají odvíjet kroky státní správy, které velmi silně připomínají hysterii, která před několika lety vedla nakonec k soudnímu zákazu Dělnické strany. Ta se dočkala zákazu poté, co se jako jediná zastala občanů v několika vyloučených lokalitách v ČR, kde se místní lidé dovolávali (zcela marně) pomoci státu proti vysoké kriminalitě (většího počtu jedinců z řad) rómského etnika. Těch akcí bylo několik v řadě za sebou, na severu Čech, Litvínov, Ústí nad Labem, Krupka atd. Výsledkem byl soudní zákaz Dělnické strany, která se musela přesunout pod nový subjekt DSSS (Dělnická strana sociální spravedlnosti). Nevěřil bych, že to někdy napíšu, ale mám silné obavy, že stejný osud může potkat nakonec i SPD.


Tomio Okamura a jeho SPD se brzy můžou dočkat nálepky extrémistů přímo z výroční zprávy ministerstva vnitra.

Bakalův server Aktualne.cz získal přístup k informacím ministerstva vnitra o chystané zprávě o extrémismu v ČR [1]. Podle informací je v ní SPD označována za xenofóbní subjekt a text varuje před tím, že extrémismus se nově přesouvá z okrajových skupin a spolků na úroveň politických stran a hnutí zastoupených v poslanecké sněmovně. Tím je jasné, koho má vnitro na mysli. Aniž by dokument jmenoval, že se to týká adresně SPD, vyplývá prý z kontextu zcela jasně, že zpráva mluví právě o SPD. Přímé zmínky o SPD se přitom v dokumentu také nacházejí. Podle Bakalova serveru se ministerstvo vnitra zabývá ve zprávě o extrémismu činností SPD na stránce a půl, což je obrovský rozsah zprávy, který dokonce přesahuje délku zpráv, které se věnovaly působení Dělnické strany předtím, než byla soudně zrušena. Ačkoliv jde pouze o domněnku, mám silný pocit, že jde o odvetu ministra vnitra v demisi Lubomíra Metnara za kauzu Marakéšská deklarace.

V minulých volbách chtělo z EU vystoupit jen 10% voličů, jinak vůbec nikdo! A tohle jsou důsledky!


Mluvil jsem o tom minulý pátek v mém pořadu na Svobodném vysílači CS, a tyto kroky ministerstva vnitra pouze moje názory potvrzují. SPD je v poslanecké sněmovně prostě omylem. Proč si to myslím? Protože jak už jsem v pátek na rádiu zdůrazňoval, nikdo v poslanecké sněmovně (kromě SPD) nechce vystupovat z Evropské unie. Naprosto nikdo a žádná politická strana nebo hnutí, jenom SPD. Dokonce i KSČM má k EU ambivalentní a spíš kladný než záporný vztah, i když odmítá členství ČR v NATO, ale ohledně EU se KSČM nijak radikálně nevyjadřuje. Z těchto procesů lze tedy usuzovat, že Hnutí SPD se stává nepohodlným celému parlamentnímu establishmentu. Sami si dovedete představit, co se stane po oficiálním publikování této zprávy.

Česká televize a mainstream začnou do omrzení ze zprávy citovat, že SPD bylo označeno ministerstvem vnitra za extrémistickou stranu, stejně jako kdysi toto označení “slízla” Dělnická strana. S oficiální nálepkou potom bude SPD vláčena českými médii jako strana, která je oficiálně rasistická a xenofobní. Začne se zvyšovat tlak na členy této strany na úrovni jejich domovů a bydlišť, kde tato nálepka začne lidem komplikovat život. Mnoho lidí opustilo řady Dělnické strany poté, co oficiálně začal se stranou proces, který vedl k soudnímu zákazu. Lidé se začali bát a i když byli vlastenci, nemohli do toho zatahovat rodinu, manželku, své děti, protože to už bylo tzv. o hubu. Dokud nálepky přilétávají z České televize, tak o nic nejde. Ta nálepkuje SPD jako extrémistickou už od konce voleb vloni v říjnu, resp. ty nálepky tam byly mnohem dříve, ale ne tak okaté jako po volbách.

Odveta ministra vnitra za tvrdé útoky na něj od SPD kvůli Marakéši?


Jenže ve chvíli, kdy oficiální zpráva ministerstva vnitra o extrémismu onálepkuje, ať už jmenovitě nebo jen v náznaku, SPD jako extrémistickou stranu plnou xenofobů a rasistů, tak v takovém okamžiku se z toho stane pro mainstreamová média fakt a argument. Právě SPD se tvrdě opřela v uplynulých dnech do ministra vnitra Lubomíra Metnara za jeho “jalovou” nečinnost v Marakéši a tento ministr vnitra v demisi se kvůli tomu dostal do značného mediálního tlaku. Je zcela zjevné, že tohle může být rychlé odveta.

Ale pozor, může za tím být ještě něco dalšího. Může jít o zametání cesty pro příchod nového ministra vnitra Jan Hamáčka z ČSSD, který bude chtít potom svoji práci deklarovat jako “navázání na práci” předchozího ministra. A to by dávalo smysl, protože největším nepřítelem ČSSD v současné chvíli je SPD. Protože SPD je napojena na alternativu, ze které Lidový dům obviňuje volební propad. Takže součástí této koalice mezi Hnutím ANO a ČSSD můžou být určité neveřejné dohody, kdy si ČSSD chce pojistit “věrnost” Babišova hnutí ANO tím, že dojde k likvidaci SPD alespoň na deklarativní úrovni v první fázi, a později na úrovni institucionální.


Lubomír Metnar (Hnutí ANO), ministr vnitra v demisi.

Pokud někdo prosazuje alternativu, která hlásá referendum o vystoupení z EU, stává se veřejným nepřítelem číslo jedna. Útoky na AE News a na SPD v poslední době nejsou nijak náhodné, protože oba dva subjekty reprezentují jeden myšlenkově-politický tok, který získává společné nálepky ze strany mainstreamu. Než se zpráva o extrémismu dostane na veřejnost musí ji oficiálně schválit vláda, tedy vláda Andreje Babiše v demisi, a to bude opravdu zajímavé sledovat, jak se k tomu právě Andrej Babiš postaví.

Pokud zpráva bude znít podobně nebo stejně jako je ta pracovní verze, kterou získala Bakalova média, která mají tradičně úzké napojení na vnitro a složky bývalého ÚOOZ, potom by to mohlo definitivně zabouchnout Babišovi dveře pro případný plán B a koalici Hnutí ANO s SPD a KSČM. I když poslední výroky z hnutí ANO hovoří o tom, že pokud referendum ČSSD neschválí koalici s Hnutím ANO, že prý neexistuje žádný plán B a na řadu by přišly předčasné volby.


Skutečná alternativa bude čelit mohutným útokům vedoucím k odstavení činnosti, zůstanou jenom nekonfliktní a bezzubé subjekty, kterým nevadí migrace, islám, LGBT a inkluze?


Alternativa dnes představuje hrozbu jak pro globalisty, tak i pro neocony. Bojujeme proti všem, takže musíme sledovat procesy, které probíhají okolo nás, protože dochází pomalu k lámání chleba. Každý, kdo bude kritizovat migraci a migranty, bude onálepkován jako rasista a xenofob, aby později takový subjekt mohl být rozpuštěn. V Německu to už dávno takto funguje, a že Pegida nebo AfD dosud fungují, to je z mnoha důvodů právě kvůli tomu, že do svých čel v poslední době dosadili méně konfliktní osoby, všichni si pamatujete na náhlý a překvapivý odchod Frauke Petry hned po uzavření volebních místností.

Místo toho se vedení AfD ujala dvojice leaderů Alexander Gauland [2] a Alice Weidel. Ten první proslul slovy o tom, že Němci by měli být hrdí na vojáky Wehrmachtu a za to, co prý dokázali a obětovali za II. sv. války a Alice Weidel pro změnu šokovala, že je lesbička a obdivuje Hillary Clinton. Gauland přitom nemá s alternativou nic společného, je bývalým členem CDU Angely Merkelové (až do roku 2013) a Weidelová pracovala pro změnu jako finanční analytička pro Goldman Sachs [3]. Tedy pro ... kmenovou banku FEDu. To má být alternativa? Chápete?

Alexander Gauland a Alice Weidel, německá AfD.

Proto musím varovat, že tyto procesy typu “Gleichschaltung” uvidíme i v ČR. Politické strany, které hlásají alternativu jako např. odpor proti migraci nebo vystupování z EU budou tlačeny do pozice, aby vyměnily vedení, které obrousí jejich tah na branku, anebo budou odstaveny a rozpuštěny. Není potřeba strašit, že by v SPD proběhly okopírované procesy z AfD přímo do písmene, ale všechno, co se okolo alternativy děje, té mediální i politické, je velmi nebezpečným připomenutím, proti čemu stojíme. Národní zájmy, ochrana národa a vlasti, to všechno bude drceno mezi dvěma mlýnskými kameny globalizace a systému americké moci Pax Americana. Podívejte se na Slovensko, jak likvidují stranu pana Kotleby. Volby nevolby, pokud existuje vyšší zájem, jsou schopni a připraveni rozpustit i stranu, která se dostala do parlamentu.

-VK-
Šéfredaktor AE News

38 komentářů :

 1. Věrohodnost každé alternativy stojí a padá vždy s nepatrnou skupinkou schopných lidí, kteří s ní stojí a padají, v její prospěch dávají všanc své jméno a ostatní lidé to dobře vidí, takže hlavně díky těmto "vůdcům" je ta alternativa úspěšná.

  Proto útok totalitního hlubokého státu, provázaného s totalitní mocí EU, na tyhle vůdčí osobnosti může být velmi úspěšný. A pro demokracii nenápadně smrtící.

  Je nutné přestat chodit kolem SPD po špičkách a jakkoliv nám např. ty trochu hurónské způsoby Okamury mohou připadat možná trochu nesympatické, jeho SPD to je dnes jediná skutečně alternativní alternativa, která přitom stále ještě nepromrhala svůj kredit. A jejich obviňování z extremismu jsou pro většinu (doufám) lidí tak průhledně účelová, že ani tohle jim kredit nevezme.

  Jenom musí jejich představitelé vydržet a nadále pečlivě vážit svá vystoupení, stejně jako to dělají dosud.

  Jistě, jsou tady i jiné poctivé národovecké strany, můj jasný favorit je například ČSNS,
  ale ze stran, které oslovují dostatek voličů je dnes volitelnou národoveckou stranou (jakkoliv zrovna takhle se neoznačují) právě jedině SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem volič SPD, věřím v Okamurovy geny - Japonec + Moravan. (Samuraj + Šlik) - a veškeré kecy o tom, co by měl.....jsou mi ukradené. Čím víc špíny na něj vytáhnou, tím je mi jasnější, že neo.... vadí.

   Smazat
  2. Metnar fašista, už jsem to tu psal, nakopat zadky všem tak zvaným demokratům !

   Smazat
 2. V 50.rokoch minuleho storočia komunisti nalepkovali ludí buržoaznym nacionalistom. Teraz kto ma iný názor na nelegálnych migrantov ako vládnuca vrstva toho začínajú nalepkovat ako extrémista, rasista, xenofob . Kto dal týmto sviniarom právo nalepkovat ludí ktorý sa zamietavo stavajú k bezbrehej migrácii nepreverených migrantov? Kto ? To oni sa citia vyvolenou kastou že Ťa jednoducho onálepkuju ? Čo je to za svinstvo? To sú novodobí inkvizitori,jezuiti že majú právo nalepkovat ludí iného názoru? To si mám mysliet povinne len to čo chcú oni aby som si myslel ? Za iný názor sa bude trestat a vylučovat zo spoločnosti, to je tá euroatlantická demokracie, euroatlantické hodnoty made in USSA , EU , NATO ?

  OdpovědětSmazat
 3. Úplně obecně a jen teoreticky vzato: Kdyby prostě většina lidu byla pro otrokářství nebo třeba pro fašismus a podobně, jaká by to tedy byla demokracie a jak by fungovala, kdyby jim to bylo upřeno, respektive zakázáno. Demokracie je vůlí většiny lidu a já souhlasím s tím, že některé ideologie nejsou správné a nebo třeba zrovna vhodné,... ale kdo je ten "Bůh", že rozhoduje za lid, namísto něho a proti němu. A jakým vlastně právem, jakým mandátem.

  Myslím si, že skutečností v Česku je odpor proti migrantům islámského vyznání a těm primitivní vývojové úrovně především z Afriky, jednoduše protože nejsou přínosem pro stát a pro národ ale jen přítěží, rizikem a doslova nepřáteli, protože jejich islámská ideologie jim to vůči křesťanům a nevěřícím v islám obecně, přikazuje. Já si nemyslím, tedy, že by kdokoliv a ani nějaká EU, měl a měla právo rozhodovat o lidu Česka namísto jeho vůle, jak stanovuje Ústava Česka a dokonce proti jeho vůli. Je to plným porušením Ústavy Česka a jakýkoliv člověk by měl být postaven před řádný soud, pokud by tak jednal. No,... a to se ale neděje,... dokonce se paradoxně provádí opak, před soud jsou stavěni ti, kteří Česko brání a naplňují tak vůli většiny lidu. Sorry, mně je z toho opravdu tak nějak divně a nebo spíše tak nějak podivně. Může mi to někdo vysvětlit? Jedná se o zradu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a také si myslím, že solidaritou není skočit také z okna když ostatní nebo někteří skáčou ale naopak zabránit jim v tom, respektive pomoct jim se nezabít, nezničit se, protože to by nebyla solidarita ale nucená - vyžadovaná také sebevražda.

   Smazat
  2. 22:42
   Dle mého názoru nejde o náboženství, ale o zásluhovost. Nelze příjít a slíznout smetanu.
   A vyhrožování tím, že nas budou pokutovat (EU) je naprosto nehorázná.

   Smazat
 4. SPD JAKO PRAKTICKY VLASTNĚ JEDINÁ VOLITELNÁ STRANA

  bude muset být odstraněna možná zas nějakým podvodem a on se už nějaký důvod najde.
  Je škoda,že se pan Okamura neumi opřit o co největši rozsah hlasů voličů,kteři dokonce už i maji svůj návrh svých Programových bodů.
  Bohužel pan Okamura je individualista a neumi inicializovat kolektivni tvorbu politiky na př otevřeni svého stranického webu tak,aby se mohl podobat zdejšimu NR.To si totiž vzžaduje více práce,ale také vice legrace!
  MOhlo bz se to rozvinout ve skoro neprůstřelná pancéřová ocel a mohl bz ziskart i platformou,která by mu voliče jenom přidala.
  I kdyby byl kouzelnik, lze pochybovat,že dosáhne většiny ve Sněmovně,která je potřebná k tomu co chce!
  Spíše ho ti ptáci uklovaji než,aby mu dali pokoj!

  OdpovědětSmazat
 5. SPD Dělá svou práci dobře a je třeba je volit snad se ta normální většina probere. Už na podzim můžeme neomarxisty odstavit z veřejných funkcí volme SPD.

  OdpovědětSmazat
 6. No tlačí na pilu, aby bylo nepřijatelné počítat s jeho hlasy pro vládu a Babiš se tak dostal do kleští jako rukojmí socanů a pokud ani to ne, tak Fiala hlásí nástup se svými demokraty... Babiš se škraloupem si nemůže moc vyskakovat, doma ani v Bruselu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní30. května 2018 23:05
   „No tlačí na pilu, aby bylo nepřijatelné počítat s jeho hlasy pro vládu a Babiš se tak dostal do kleští ..“
   To na tu pilu, jako tlačí Okamura? To snad žertujete. Okamura stále slibuje podporu vládě, která přijme do vládního programu jeho volební body. Je jich více, ale ty hlavní jsou známé: zákon o referendu a odvolatelnosti politiků (soudců) a nulová tolerance nelegální migraci. P.K.

   Smazat
 7. Mjr. Terazki - a čo to také "leaknul "

  OdpovědětSmazat
 8. Faltýnek v Duelu u Soukupa řekl, že nálepka „extrémisté“, je SPD přišita účelově. On sám na SPD nevidí nic extrémistického. Ale je pro něj nepřijatelné referendum o vystoupení z EU, které SPD požaduje.
  Takže, aby se takováto témata ani nediskutovala, je třeba SPD nějak ostrakizovat. Nikdo jiný je již na světlo nevytáhne. Podobné to je se zákonem o referendu. Ostatní ve sněmovně, o něm neochotně diskutují jenom proto, že to tam Okamura vytahuje na světlo.
  Jak z toho ven. V Itálii vlasteneckým stranám prezident odebrat právo sestavit vládu, takže tyto strany volají po nových volbách. Zvláštní, že tyto strany neuplatňují své právo u Ústavního soudu. Nejspíš jsou tyto soudy v rukách globalistů. Takže i zde, zbývá spoléhat na volby a volit výlučně SPD. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. CESI VOLTE SPD ! At zije pan Okamura !

  Metnare zvedni svoji ministerskou prdel a zalet se podivat do Johannesburgu (mesta meho mladi) , aby jsi poznal kam vedou snahy zivocichu jako jsi ty !

  Kvuli korytu obetujes celou ceskou zem , ktera dopadna tak, jako JAR.

  (Je ironie osudu, ze v JAR byli nakonec zabijeni i lide, kteri se staveli, proti kulturni a rasove oddelenosti !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. ani nevíte,jakou mám radost z toho ,že ve svých skoro 70ti letech jsem se stal populista,extremista,rasista a ja nevím co ještě.Hlavně,že za mně není zasrany havloid a Kalouskův poskok,kterého IQ nedosahuje ani poloviny Pepka Vyskoč.Můj sen... je tomuto hajzlovi rozbít hubu..... A teď do mne..havloidi Důchodce

   Smazat
 10. "Je třeba zabít Sekala".

  OdpovědětSmazat
 11. Nas oblibeny president Trump, prosazuje immigraci pod kontrolou vladnich autorit a odsuzuje invazi do Evropy jako chybnou a destruktivni ! (A stavi plot na hranicich 3000 mil dlouhy, za strasne penize !)

  METNARE t.j. realita a nas president je svetova autorita. Poslouchej to co rika nas president a ne nekdo v Marakeshi 1

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpeta zvani denne neco jineho a vsichni z nej jiz maji srandu ty blbecku z krabice.
   Je to navic lzida slouha ,ty sasku

   Smazat
 12. vlada estebaka s požehnanim pomateneho komunisty nesnaši konkurenci a že to jsou vesměs byvali komunisti či jejich potomci netřeba psat dlouhe eseje jako že neni daleko doba kdy budou vaše usta zamčena i doma a na obzoru diktatura kapitalu

  OdpovědětSmazat
 13. 6:10 - ty mas zachvaty ko-ko-ko-koktavosti, tak na me nemluv, at to nechytnu take ! Krome toho, ja ted mluvim na Metnara - ministra vsech policajtu !

  -------------------------------------------------------

  METNARE, az prijdou cernosi z povodi Zambezi, tak ti nejakeho policajta cas od casu SEZEROU. S tim se neda nic delat - vim to urcite, ja tam zil dlouha leta !

  METNARE - az prijdou do Ceska tropicke nemoci, tak ti namlati vsichni doktori a sestricky v Cesku !

  METNARE - prime minister of South Africa B.J. Vorster - jasne rekl, ze aby byl ve svete MIR, tak je treba, aby kazdy narod a kazdy kmen, mel SVOJI ZAHRADKU. (Tim myslel svoje uzemi.)

  METNARE , az dostanes Ebolu (neplet si s Lobolou) , tak se rozteces behem 3 dnu. Bude z tebe padat shnile
  maso ! Tvoji policajti se ti rozutecou v hruze !

  METNARE a ted si nagugluj GOOGLE IMAGES - Hillbrow !
  Tam jsem bydlel !
  Kdysi to byla luxusni ctvrt a podivej, jak to tam vypada dnes ! Tak dopadne Praha a Brno take !
  Zalet si to zkontrolovat - mas prime
  spojeni z Frankfurtu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. Snažím se, doposud marně, najít na SPD něco extremistického. Snad, že pojmenovávají věci pravými jmény? Pokud má být tohle extremismus, tak to už jsme jak v té Se. Koreji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, na SPD jsou extremističtí pouze její odpůrci a pomlouvači, je to nad slunce jasné. Žijeme ve světě prefabrikovaných lží.

   Smazat
 15. Ten, kdo nikdy nedostal nalepku rasista - ten nikdy
  nezil !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. V JAR je 50 vrazd DENNE ! T.j. 18 000 + rocne !
  V JAR bylo zabito 40 000 belochu od padu Aparheidu ! Tak "funguje" ta globalisticka utopie !
  A toto chcete v Cesku take ? ? ?

  OdpovědětSmazat
 17. Definice - XENOFOBIE = strach z neznameho ! (Recke slovo.) !
  Definice - RASISMUS = uzakonena diskriminace !
  Definice - APARTHEID = oddeleny vyvoj !
  Takze zadne strachy z nalepek !

  OdpovědětSmazat
 18. HLAD A CHUDOBA V AFRICE ? ?

  Maji nelepsi pudu na svete ! Maji nejlepsi pocasi na svete !
  Maji urodu 2x - 3x do roka !
  Maji nejvice mineralu na svete, ktere potrebuje kazda vyspela prumyslova zeme a porad a porad maji hlad a bidu ! CIM TO ASI JE ? ?
  (Zminuji se o Africe od jiznich hranic Sudanu az dolu, po Mys (Cape) Agulhas !
  Maroko a sev. Afriku NEznam.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní31. května 2018 7:13
   To vystěhovávání populace z Afriky bude prvním krokem. Dalším krokem bude, že se na ten krásný kontinent nastěhuje elitní společnost. V Evropě se budou mydlit Evropané s Afričany. P.K.

   Smazat
  2. Hlad a bídu? Protože nemají úrodu ani třikrát, ani dvakrát, ale ani jednou do roka. Dokud tam (třeba v Rhodesii - teď tam hrdě hladoví jako Zimbabwe) pracoval Evropan, běloch,... jako farmář, dělník, či inženýr... byly úrody, byly výrobky byl trh, byly výdělky a bylo i co za ně koupit.

   Pak privilegovaný černoch Mugabe začal, po studiích u bělochů (tehdy tam ještě učili běloši, ve Fort Hare a potom dokonce v Londýně (sic! běloši učili i v Anglii)... špekulovat, že v Africe nemají bílí co dělat, natož tam něco vlastnit (A TO TAM, PROSÍM, NEBYLI NA SOC. DÁVKÁCH, ti bílí pokrytci!). A tak, až ho černí zvolili pod britskohebrejskou taktovkou presidentem, jednal Mugabe s bílými, jako o něco dříve ADOLF SE ŽIDY. Sebral jim majetky a restituoval je černým, kteří nikdy nevydělali na slanou vodu a proto pro ni chodili k moři, a bílí se narozdíl od Ádových ŹIDŮ ZACHOVALI MOUDŘE - ODEŠLI ZA HRANICE, kde začali PRACOVAT bělošským tvůrčím způsobem... a povznesli okolní Africké země ekonomicky i kulturně. Pár bílých zabedněnců, kteří ve škole chyběli na Holokaust a chtěli si své bývalé majetky "pohlídat" dopadli jako obdobně myslící vyvolení, ale tak šlemilských bělochů bylo málo, takže je černi recyklovali běžným africkým způsobem bez potřeby i zastaralých technologií průmyslového věku.

   A tak dodnes černí majitelé farem sedí na verandách, hledí na pole, a čekají na úrody... a ta pole, zkažená bělochy, se ne a ne obdělávat a sklízet! Za to musí Evropa zaplatit. Vyvolení advokáti nabízejí služby za podíl na výpalném... které jim jejich evropští soudci přiznávají... jako vězňům CIA uneseným Amíky do Rumunska, kde je vyslýchali jako katolíci - křesťané (inkvizitoři), ale platit má RUMUNSKO, Litva, POLÁCI... ale hebreoamíci nic - voni ublížený, voni hol...... .

   Smazat
 19. Budou následovat kroky až k soudnímu rozpuštění SPD? Proč? Těm nejradikálnějším prostě SPD pozastaví členství a vše ostatní je jen humbuk. APP. Ono hlavní je podívat se komu slouží onen "soudní dvůr" Ne nadarmo Piráti požadují prověrky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piráti jsou tajným vojskem i loďstvem generáladmirála KALOUSKA z eskardy TOP 09 sudeťácké Reichsmarine... Dostanou, podle odbornosti, Svatováclavské orlice II. protektorátu s Javelinem, nebo s vorařským šrekem vytetovat na zadnice.

   Smazat
 20. Když jde "hajlovat" Marxová, Bělobrádek či Herrmann do Mnichova je to v pořádku. Vytírají příslušné partie rádi. Když má někdo vlastenecké cítění, tak je to podle Bakaly, "Kalouskovců" či jiných "vlastenců" extrémismus. "Brzy bude muset vzsílat Svobodná Evropa" nebo jí už nahradila ČT 24 (lžeme 24 hodin denně).
  Jsem zvědav, jak dlouho to tu vydrží.
  Držte si klobouky, pojedeme z kopce.

  OdpovědětSmazat
 21. Když se někoho ze stran, které SPD nálepkují coby extremisty ptal, proč je SPD extremistické hnutí, vždy odpověděli totéž: jsou extremisté, protože požadují referendum o setrvání v EU. Takže každý, kdo podobné referendum požaduje, je extremista. Pak se tedy přiznávám - jsem také extremista.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Evropskou Unií, pod moudrou vládou Evropské komise, NA VĚČNÉ ČASY... ALE ANI O MINUTU DÉLE! Posledně ta věčnost trvala nekonečných 21 let...

   Smazat
 22. Stále nemohu pochopit z jakého důvodu je SPD nazývana Extremistickou stranou,proto,že nechce v Čeku Africké emigranty??že chce ochranit republiku před problémem který začínají mít ve Švédsku,Francii,Anglii,Německu Holandsku,Itálii...tim je extremista??to může vyřknout jenom hňup

  OdpovědětSmazat
 23. I appreciate your article, it's easy to understand and detailed, thank you for sharing.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.