Reklama

středa 9. května 2018

Vzkaz Jaroslava Foldyny Janu Hamáčkovi rozpoutal emoce

9.5.2018 PrvníZprávy a Youtube
"Tak jsem si přečetl, že Honza Hamáček říká, že já jsem se choval nedůstojně jako místopředseda ČSSD, že jsem se hádal s aktivisty. S jakými aktivisty? S těmi, co organizují Majdan? Co jsou přisátí na neziskovky a na státní prachy?" ptá se na nahrávce poslanec Jaroslav Foldyna.


Jan Hamáček napsal ...
Facebook Jana Hamáčka

"Ptáte se mě na to vy na sociálních sítích, ptají se mě na to novináři, ptají se mě na to kolegové v sociální demokracii… Zatímco jsem měl včera velmi nabitý program, který zahrnoval jednání o vládě i uctění památky vojáků padlých za 2. světové války, veřejný prostor zaplnily zprávy o Jaroslavu Foldynovi a motorkářské party Nočních vlků.

Že se o účasti Jardy Foldyny na akci ruských motorkářů bude psát a mluvit, to bylo jasné. Také jsem dopředu řekl, že je to jeho soukromá iniciativa, se kterou ČSSD nemá a nechce mít nic společného. Bohužel to, co se nakonec odehrálo, výrazně přesáhlo meze soukromé akce jednoho z členů vedení ČSSD.

Původně jsem nechtěl svého spolustraníka kritizovat přes média, protože takové politické půtky našich straníků jsou přesně to, díky čemu ztrácí ČSSD před občany důvěryhodnost.

Jenže tady už nejde jen o politické neshody, které by se měly řešit výhradně uvnitř strany. Tohle prostě Jaroslav Foldyna přehnal, jako místopředseda strany se musí kontrolovat a měl by se za své chování omluvit.

Jako předseda sociální demokracie budu v pátek na jednání předsednictva s Jaroslavem Foldynou o včerejším incidentu a jeho chování osobně mluvit." napsal Jan Hamáček.


Odpověď Jaroslava Foldyny

"Tak jsem si přečetl, že Honza Hamáček říká, že já jsem se choval nedůstojně jako místopředseda ČSSD, že jsem se hádal s aktivisty. S jakými aktivisty? S těmi, co organizují Majdan? Co jsou přisátí na neziskovky a na státní prachy? S těmi aktivisty, kteří skončili v policejním antonu? Já ne, já jsem neskončil v policejním antonu, já jsem se choval slušně. Já jsem jenom šel na hroby vojáků, kteří osvobodili tuto zemi. Bylo jich 140 000," řekl v úvodu na nahrávce uvedené na youtube Jaroslav Foldyna v reákci na příspěvek předsedy ČSSD Jana Hamáčka.

"Jo, že přijeli Noční vlci, ‚kontroverzní motorkářský gang‘… A kdo říká, že jsou kontroverzní? Česká média? Česká televize? Ti novináři, co lžou za prachy, jako když tiskne? A v čem jsou kontroverzní? Že jsou vlastenci, v tom jsou kontroverzní? Aha! A ti vlastenci, co pochodují Litvou, Ukrajinou, s hákenkrajcema na klopě, tito vlastenci vám nevadí? Jiní nacionalisti, kteří jsou nacionalisti, fašisti… Vám nevadí ti noví fašisti, co se tváří a říkají: ‚my jsme antifašisti‘, a s černýma páskama přes držku řežou lidi baseballovýma tyčema? Ti jsou antifašisti, aha,“ řekl udýchaný Foldyna

Více zde ...

Jak vyjádření Jana Hamáčka tak i nahrávku Jaroslava Foldyny doprovázejí stovky názorů čtenářů, které Jaroslava Foldynu podporují a také naopak.

Související:

89 komentářů :

 1. Poslouchám "zprávy". Kontroverzní motorkáři z Ruska, kontroverzní Foldyna, co se šmejdům nehodí, je kontroverzní. Z

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V čété z toho měli delší zprávu než ze sestavování vlády a i z Trumpova veta Iránu. No, asi je to pro ně opravdu tak důležité.

   Smazat
  2. Pokud někdo o někom řekne, že je kontroverzní, tak to bude nejspíš tupec, protože tím zároveň přiznává, že i on je kontroverzní, konkrétně vůči němu.

   Smazat
  3. Hamáček je toaletní..... a není chlap.

   Smazat
  4. ...evropské panstvo totálně překroutili Marxe....

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Opilec-Juncker-a-evropske-panstvo-totalne-prekroutili-Marxe-Ten-opravdu-nepropagoval-povalece-pedofily-a-nadnarodni-magnaty-Analytik-Koller-dukladne-rozebral-jak-tuto-perverzni-sprostarnu-provedli-535252

   Smazat
  5. 21:53 a další – Máte naprostou pravdu. Kéž by takových lidí, jako je pan Foldyna, bylo v soc. dem. více! Bylo by snad lépe v tomto státě.

   Smazat
  6. 19:36 Hamáček napsal: "Také jsem dopředu řekl, že je to jeho soukromá iniciativa, se kterou ČSSD nemá a nechce mít nic společného."
   Copak si vedení ČSSD pořád ještě neuvědomuje, že právě kvůli takovým postojům jim lidé už nevěří? Vždyť přesně takto by mluvil Kalousek, Gazdík, Bšlobrádek, Fiala i Němcová a jejich nablblí voliči. Jejich podporu nezíská, ale hlasy normálních lidí spolehlivě ztratí.

   Smazat
 2. Foldyno, NEDEJ SE!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Je potřeba vyjádřit podporu Jardovi Foldynovi. Slouha Hamáček do čssd nepatří.

   Smazat
 3. Pane Foldynou mne jste chlap,nikoliv zbabělec jako olysalá krysa Bohouš Sobotků. Palec nahoru

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přibalil bych i krysu Hamáčka, zpanštělého socana napojeného na thinktank Aspenský institut.
   PB

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Rovnej chlap se sosanům nehodí do krámu.
  Už minule s nim pěkně zametli ....
  Tony

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.48 a my, voliči, zase zametli... a znovu zameteme, s takovými socany.

   Smazat
 6. Ať se Hamáček omluví, nebo odstoupí!
  Nechceme Sobotku 2.0!

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:03
   Prestaň otravovat ty STARÁ RETARDOVANÁ TROSKO VYGUMOVANÁ!!!!!

   Smazat
  2. 20:03 Jdi už doprdele retarde uASSáckej trotle z havlochlíva!!!!???

   Smazat
 9. Fandím Foldynovi a Hamáčka může vzít čert.Kavárenská elita a Hamáček by nejraději zamořili Česko černou mlhou.A tohle má být ve vládě?

  OdpovědětSmazat
 10. Jestli byl Sobotka Gorbačovem ČSSD, Hamáček bude jejím Jelcinem.
  ČSSD je mrtvá strana. 7% dostala jenom kvůli Foldynovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. J.Foldyna a V.Klaus mladší by měli přejít do SPD. V jejich stranách je jich škoda.

   Smazat
 11. 20:09
  TY SI PANA FOLDYNU VŮBEC NEBER DO TÝ KOLABORANTSKÝ uASS okupantský DRŽKY,KRIPLE DEMENTNÍ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Pane Foldyno ,nedejte se !!!Mate srbske predky a ti jsou statecni .Jake kontroverzni ?Co to je ???!!!Tisice a miliony mrtvych sovetskych vojaku ?Uctit jejich pamatku je v CR kontroverzni.Hnus dnesni politiky.

  OdpovědětSmazat
 13. Hamáček a spol. (Zimola, Netolický a Onderka) právě podepisují ortel vlastní straně. Blahopřeji vám, soudruzi! Voliči vás nepotřebují, příště z vás budě čtyřprocentní minorita. Ještě jednou, blahopřeji!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Hamáčku, to tvá ČSSD časem chcípne jako ta ODS.

   Smazat
 14. Vlastenci, kteří mají v úctě Rudou armádu, která osvobodila většinu Československa, podporují Jaroslava Foldynu.
  Ti křiklouni, by tu dnes, bez těch, kdo za naši svobodu padli, vůbec nebyli. Vysvětlí jim to někdo a pochopí to oni?

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. 20:33
  Další VRAH,OKUPANT,LHÁŘ A KRIPL DOSTANE NOBELOVU CENU....PŘED TÍM JÍ DOSTAL ČOKOVOPIČÁK ONANA,TO SE MÁŠ CIM CHLUBIT,DEMENTE!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺ A pamatuj si ty přestárlé LEJNO,Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 17. Hamáček se Zimolou dovedou socany k pěti procentům:-D
  Většina národa má Rusy ráda a vnímá je jako osvoboditele.
  Foldyna to ví, protože je slušný člověk.
  Vše ukazuje, že socanská banda je jinak stále odtržená od reality.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:39

   Naprostý souhlas, Foldyna jede svoje i se Zemanem, nikdy nikoho snad nezradil, je oblíbený a proto je pro "českého Churchilla", jak o sobě mluví od čtyř let Hamáček nebezpečím.

   Pobavil mě svým, díky takovým jako je Foldyna prohráváme volby, úplně mimo realitu a Zimola si přičich k ministerstvu ...? Skončí brzy plazi!

   Ramón zdraví solidární "buřiče", Díky.

   Smazat
  2. Nemám Rusy nijak moc ráda, osvobození nepamatuji, ale rok 68 ano. Ale komu čest, tomu čest. Většinu území naší země osvobodili od Němců oni. A ti padlí nemohou za to, co bylo potom. Proto jim patří úcta a poděkování. A ani dnes nelze vinit ty, co jsou dnes v Rusku, za událost starou 50 let. Proto nechápu nenávistné protiruské prskání, zvláště v kontextu toho, že podobné výroky proti jiným národům (např. Židům, Romům, Arabům apod.) by byly možná i trestné.

   Smazat
 18. Je to veliká škoda, že takových Foldynů a obzvláště v politice není většina. Rozhodně by tady nebyl takový bordel. A Hamáček místo Sobotky, nový předseda ČSSD ? To je asi stejné, jako kdyby by se stal novým předsedou KSČM, Dolejš.

  OdpovědětSmazat
 19. Pan Foldyna je statečný a čestný chlap, který nějak nepatří mezi tu bandu špinavců, kteří už nebudou mít v příštích volbách šanci.

  OdpovědětSmazat
 20. Když Hamáček začínal jako předseda sněmovny, tak byl docela normální, ale nyní zblb totálně. Stejné se projevuje i u dnešního předsedy. Asi ta funkce nějak působí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní9. května 2018 20:59
   Ano takové školení v Americe, funkcionáře také dost poznamená.
   Jsem zvědav, zda se Foldyny zastane také nějaký socan. P.K.

   Smazat
  2. To byl ještě mladší a jeho blbost nebyla dosud tak vyvinutá. Možná ji nějaký sponzor i vhodně podpořil nějakou prebendou, prachy nesmrdí. Naši Amigos tohle umí ...

   Smazat
 21. To je ta politická korektnost Hamáčka. Je lépe se mýlit s USA než zdílet pravdu s Ruskem. Foldyna je můj politik. Divím se ale, že se spojuje s těmi socánskými Hamáčky, Sobotky atd.a ještě jim za své postoje přináší body. Foldyno vyser se na ty zmrdy socanský!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Tak nějak začínám mít dojem, že ten Hamáček bude ještě horší než Sralbotka a to je co říci.

  OdpovědětSmazat
 23. Hamáček je havlistický bezcharakterní kolaborant, stejný jako Kalousek, Bělobrádek nebo Fiala. Je jedno, kterou z těchto stran lidé volí do parlamentu, všichni kopou za Brusel a zájmy ČR je nezajímají. Hamáček svým rusofobním postojem a servilitou vůči Bruselu potopí ĆSSD ještě víc, než poťouchlý Sobotka. Lidé nemají tyhle zbabělce rádi, chtějí poctivé a nebojácné osobnosti, a Foldyna mezi takové pravděpodobně patří.

  OdpovědětSmazat
 24. Zimola totálně zklamal!

  OdpovědětSmazat
 25. My na Slovensku si ctíme Zemana, Okamuru, Foldynu. Bravo Foldyna , si chlap a charakter ktorý ma svoj názor a svoju pravdu. Takých je málo v Čechách. Marcipánový vyleštený a korektne tváriaci sa Hamáček je prázdna dutá hlava, líškajúci sa svojim USA protektorom. Keby pokračovala vedúca úloha strany KSČM tak by bol najvyšši stranicky funkcionár. Keby bol Protektorát Č a M tam by bol aktívny gestapák , alebo ešte aktívnejší kolaborant a udavač. Taký je to charakter ten Hamáček.. Ako si dovolujú média, ČT TV mna alebo iného označit za kontroverznú osobu alebo xenofoba ? Čo si to tie svine dovolujú. Máme tu novodobých inkvizitorov, Konyášov alebu inú háved čo nalepkujú opät ludí ? Kto dal týmto Havlozmrdom na to právo ? Zo začiatku Vás onálepkujú kontroverznými, xenofobmi, potom Nás, Vás budú lynčovať ? Ved vo verejnoprávnej ČT TV si na to už bohorovne zvykli! Snáď ta lúza v ČT TV si snád nemyslí že je vyvolená kasta alebo vyvolený národ v národe ? Ked Ja budem označený alebo Ty ako kontroverzný alebo xenofob na čo tie svine nemajú právo tak Ja alebo Ty ich nazývaj inkvizitormi, jezuitmi a zabijakmi . To si zaslúžia Tí nabubrelí namyslení kripli !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bratě vyděl jsem noční vlky na Devíňe !
   Takto se výtají vnuci našich osvoboditelů .
   Zeman , Foldyna , Okamura a Klaus jsou naši
   Orbánové . Dúfam že mastnú hlavu pošlete do rici .

   Smazat
 26. Přátelé, tohle bude asi konec ČSSD. Neříkám to s radostí. Volil jsem ČSSD bezmála 20 let skoro ve všech volbách. Přítelkyně je dokonce členkou strany. V těch posledních volbách už to nešlo. Poslední záchranou je Foldyna. Poznal jsem ho několikrát zblízka na některých akcích a je fakt, že to je přímý, rovný, poctivý chlap, politicky autentický. Teď jde o to, co dál. Nezbytným krokem bude asi rozdělení ČSSD. Rád bych viděl nějakou novou sociální demokracii, která nebude poklonkovat havlistickým pravdoláskařům, Bruselu a šířit rusofobii. Která stáhne zklamané voliče soc. dem., kteří přešli k ANO, k SPD nebo k nevoličům. Za sebe ale říkám, že vylučuji být v jedné straně nebo volit stranu, kde bude Dienctbír, Marksová, Gajdůšková, Štěch apod. Bude třeba začít znova a zároveň využít potenciálu lidí, kteří již z ČSSD odešli - J. Tejc., M. Benešová. Také Jiří Paroubek, kterému brání v návratu klika neschopných a tupých bafuňářů na Praze 5. Zkamáním je pro mě Jiří Zimola. Také poctivý chlapík, začal od píky v Nové Bystřici. Teď ale spíš drží basu s Hamáčkem aspol. Snad by si mohl v této osudové chvíli vzpomenout na všechny sviňárny a podrazy, které vůči němu rozehrávali Sobotka s Pokorným a Bakalou v zádech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:48

   Souhlasím, jenom jsem nepochopil, kdysi po Krajských volbách, kdy jsme volili J. Foldynu, získal nejvíce preferenčních hlasů ze všech kandidátů a měl se stát zákonitě Hejtmanem na severu, chování Paroubka, Koudy, Vaňhové ČSSD, spolčeni se Šulcem ODS, Bubeníčkem KSČM.

   Ti se proti Foldynovi spikli(tehdá se ho zastal i M. Zeman z Vysočiny, že ČSSD opět podrazila nejlepšího a nepohodl se s předsedou Paroubkem).
   Do křesla Hejtmanky zasedla profláklá Vaňhová se zástupcem Bubeníčkem a ti dva si neustále prohazovali křesla na kraji! Za Šulce a za nich ta společná zlodějina ROP severozápad. Nikoho z nich dodnes nepotrestali soudně!

   Vaňhová žila s mafiánem, kterého později, zřejmě vyřizování účtů odpráskli. Zde mě Paroubek velmi zaskočil, svým postojem k podrazu na Foldynu. A od té doby ho snad podrazil, každý s ČSSD?

   Foldyna se zde u nás o voliče bát nemusí, ale co s ti neustálí podrazáci. Hamaček to je obyčejný, karieristický SULC on si myslí, že je Churchill už od dětství a prosekává se za svým, hlava nehlava. Chce být generál a na vojně nikdy nebyl!? Takže "Laudón, co jede skrz vesnici".

   Zdraví Ramón

   Smazat
  2. Oprava: ... z ČSSD?

   Smazat
  3. Tohle je hodně složité - vztahy z celostátní politiky a k tomu specifické poměry na Ústecku. Ale aspoň stručně: v 2008 se prosadilo křídlo, které vytáhlo Vaňhovou. Tvořili ho -protifoldynovci a proti-zemanovci a protože odstup od Zemana byl tehdy vesměs hlavní stranickou linií, tak to bylo i s požehnáním Paroubka. Navíc po rozkmotření Paroubka se Zemanem, které vyvrcholilo odchodem MZ z ČSSD rok předtím, tj. 2007. Ale po několika letech se síly přeskupily. V letech 2011-2012 byl již Paroubek zásadním odpůrcem uskupení kolem Vaňhové. Tady se také vytvořilo krystalizační jádro Paroubkovy LEV 21, do které stáhl velkou část členů ústecké ČSSD z řad odpůrců Vaňhové. A dnes už je to zase trochu jiné. Foldyna a Paroubek jsou dvě rozdílné osobnosti, ale mají mnoho společného. Kdo čte Paroubkovy (myslím stále zajímavé a analyticky hodnotné) texty na jeho serveru Vaše věc, ví, o čem mluvím. Paroubek i Foldyna shodně kritizují Sobotku a klientelistické struktury na něj napojené (Pokorný atd.), koketování ČSSD s pravdoláskaři nebo vůbec tu doktrínu havlistů postavenou na rusofobii a nekritickém vztahu k EU. Též shodně kritika Sobotky, Hamáčka atd. v tom směru, že to nejsou žádné výrazné a autentické osobnosti. Takže JP a JF by spolu mohli klidně fungovat. I když jsou rozdílní - Paroubek je více liberální hlavně hodnotově a prozápadní, Foldyna je blízko konzervativnímu panslavismu. Ale to není na škodu. Nakonec, jak správně říká můj kolega dr. Zbořil, ČSSD je skutečně rozmanitá množstvím proudů, frakcí a zájmových klik, kde už nikdo pomalu neví, kam patří a nikdo se v tom nevyzná. Pěkný den..))

   Smazat
  4. 11:53

   Ano, Jiří Paroubek je jeden z mála, kdo jsou schopni popsat věci střízlivě.
   A Vy jste který ze Zbořilových kolegů?

   Smazat
  5. Byl to kdysi můj učitel na politologii na FF UK. Pak jsme byli kolegové na FF UK a na jedné soukromé VŠ. Dnes se příležitostně potkáváme. Jeho příspěvky jsou pořád čtivé. Pavel Hynčica

   Smazat
  6. Děkuji. (To nejspíš pamatujete i Theodora Syllabu a Václava Vebera. Ti nás učili už v 60.letech)

   Smazat
  7. Já jsem mnohem mladší, ale Theodora Syllabu ještě pamatuji. Studoval jsem v 90. letech a tehdy jsme ho měli na Dějiny politických teorií..))

   Smazat
  8. 11:53

   Děkuji za rozsáhlou odpověď.

   J. Paroubek byl náš kůň i přes jeho mimiku, ba právě proto, říkali jsme mu po domácku se synem "Ricchi". Dodnes jsme ho nezatratili a máte pravdu, s Foldynou je také náš favorit za ČSSD.

   Koudu a Jirku Šulce znám z bydliště, peníze a řiťolezci je zdeformovali totálně!

   Zpět k panu Paroubkovi, jeho dnešní příspěvky nesleduji, pouze jsem ho nedávno zaregistroval v Tv diskuzním pořadu. Kde radil ČSSD nosná témata, viz co nejvíce osloví dle jeho názoru, voliče ČSSD? Já nechtél věřit vlastním uším: "Měli by se chopit nosného tématu sňatků homosexuálů", to by dle něho vrátilo straně voliče??? To by bylo fiasko, svatby policistů, svatby hasičů, svatby policisty s hasičem. Je vidět opět rozdílné myšlení a starosti Prahy a regionů s čerty z Chanova, který praská jako obrovitý vřed!

   Prosím, spadněte v Praze, již na zem a bude možná všem jednou dobře, bez urážky.

   Zdraví Vás Ramón

   Smazat
 27. Pane Foldyna jste hrdina ! Hamáček je mamánek a Babinčok vám pomaloučku kope hrob . Je to hnus fašisté si pochodují na Ukrajině v pobaltí a top o9 je podporuje . Letos jsem i já poprvé vyšel s georgievskou stuhou . Už jen s důvodu že tuto stuhu mlátí lidi na Ukrajině . Čt mlčí a tutlá i Oděský masakr . Masakr na národní třídě bla proti tomu knoflíková válka . . Noční vlky špiní od rána do večera . Děkuji RUDÉ ARMÁDĚ za osvobození Československa . M

  OdpovědětSmazat
 28. Vypadá to, že Hamáčkovi více záleží na tom, co řeknou v čété a ne na tom, jaký názor mají voliči socdem. Ten na to dojede taky, bohužel sebou stáhne celou stranu.Úplně ho vidím, jak sedí před obrazovkou a kdykoliv tam někdo řekne něco proti Foldynovi, tak Hamáček řve: Me too. Zapomněl, že slušnost je něco jiného než připosranost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava textu v příspěvku 22:34

   A vše svědčí, že moc sqělou náladu opravdu nemáte?!

   Myšleno na NR copingové strategii ...¿

   Smazat
  2. Někdo jako Hamáček se neměl do politiky nikdy dosta.

   Smazat
 29. ČSSD skončí tam kde top 09 .
  Pan Foldyna je náš GEROJ !

  OdpovědětSmazat
 30. Pane Foldyna nedejte se. Jste správný chlap!!!

  OdpovědětSmazat
 31. Foldyna má pravdu. Bohužel socani jsou pro mne nevolitelní. Vládne tam Sobotkova parta. Je to podrazácká svoloč.

  OdpovědětSmazat
 32. Další havloidní vepř se pustil do Foldyny!
  Tady se podívejte do xichtu totální režimní nule:
  https://bit.ly/2FZ0lfx

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Foldyno-ty-potetovany-magore-ty-nejsi-zadny-vlastenec-Ti-plivali-krev-na-gestapu-a-StB-ne-v-telocvicne-sepsul-poslance-bratr-Janka-Kroupy-535263

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:20
   Havloksindl poslat na gestapo,viděli bychom ten příděl kolaborantskejch hoven,který by plivali misto krve....untermensch se Svatováclavskou orlicí na klopě!!!!

   Smazat
  2. Havloidní zrůda blije havloidní zvratky.

   Smazat
  3. Kroupovic famiglia.
   Jedno prase vedle druhého.

   Smazat
 33. Babiš to totálně podělal když se spojil s oranžovým hnojem a jde tím proti voličům !!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš nic nepodělal, dělá si jen svoje věci. Podělají se blbci, kteří ho volili.

   Smazat
 34. Pan Foldyna je skvělý chlap a vlastenec a havloidi se pro pravdu zlobí jako vždy.

  OdpovědětSmazat
 35. Fašistická svoloč táhla Prahou:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Do-ulic-Prahy-vytahli-odpurci-Babise-a-KSCM-Kdyz-potkali-zastance-Ruska-zacali-jim-nadavat-a-mlatit-do-aut-535271

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hnus, kam jsme se to od hadráku dostali :(

   Smazat
  2. Demokracie je strašné svinstvo.

   Smazat
 36. Koalice ANO a ČSSD, je podraz na Babiše, uvidíte kolik šmejdů z ČSSD bude tvrdit, že jim vadí trestní stíhání Babiše, ale krádež bytů horníků Bakalovi, jim nebude vadit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte si, že si členové čssd pamatují nějaké hornické byty ? To je krapet přeceňujete.

   Smazat
 37. Hamáček - aké meno, také reči, strach o koryto - len to, aby som nebol kontraverzný,

  OdpovědětSmazat
 38. Faltyna by měl přestoupit do SPD,tam by mu nedělal nikdo žádny problém a byl by chválen,ČSSD je odepsaná strana a že přida na důchodu není vše,když na druhou stranu se vše zdraži v obchodech,SPD chtěli také přidat,ale je to o tom dostat se do vládnuti a to zprznil Babiš tím ,že odmitl SPD

  OdpovědětSmazat
 39. Také jsem to chtěl napsat. Buď do SPD , nebo založi proslovanskou stranu . Určitě dostanete hlasy , ANO a ČSSD se znemožnuje čím dál víc .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SPD je dobrá strana. Není dobré tříštit hlasy.

   Smazat
 40. Aspoň někdo má odvahu říci kdo nás osvobodil .

  OdpovědětSmazat
 41. Tak si myslím, že socani v čele s kontraverzním Hamáčkem to dotáhnou do úplné likvidace strany. Inu kontraverzní strana s kontraverzními členy nemá místo na politickém slunci. Jen se divím Babišovi že s takovými kontraverzními lidmi vůbec diskutuje tak kontraverzní otázky jako je kontraverzní koaliční smouva.

  OdpovědětSmazat
 42. Pan Foldyna má již mnoho let moji podporu. Kdyby byli takoví všichni sociální demokraté, volila bych je. Přizdi.ráči jako je Hamáček, Sobotka, Zaorálek atd. jsou pro mě nevolitelní. Bravo Pane Foldyno (jste opravdu Pan v velkým P).

  OdpovědětSmazat
 43. Tak nám jistá ženská jménem Miroslava Němcová (slušelo by ji více Vojnosláva Germánová) sdělila, že "noční vlci jsou Putinovo vojsko.
  Tak taková úvaha už je opravdu na vážnou diagnozu.
  Ta progermánsko-americká čůza by tady zřejmě nejraději viděla to vojsko, co tudy v roce 1939 přijíždělo, aby nás uvrhli do středověku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:00 Nechte prosím Miroslavu Němcovou v klidu dožít. Bláznům se nemá odporovat a ona je navíc přesvědčená, že je pro ČR nepostradatelná. Je to v podstatě nemocná, postižená stará osoba. To nemyslím ironicky, ale zcela vážně.

   Smazat
 44. Prohlášení hamouna Mamáčka, další hřeb do rakve "sociální demokracie".

  OdpovědětSmazat
 45. Čím to, že po r. 1989 došlo k takovému úpadku duše i těla českých občanů, proč tolik invalidity, co kdo udělal národu špatného na jeho zdraví? Klacek kapitálu, který ho tluče hlava nehlava? Imperiální státy - SSA, kyselá Francie a malomocná Británie, si po vzoru velkého Adolfa vzaly do svých rukou z pocitu své Nadřazenosti a z přesvědčení o pověření boží Prozřeteloností klacek k otloukání slabších národů, jejich vydírání i vyžírání, rabování, sankcionování. Světový mír nastane, až se otloukané a okopávané národy Světa sjednotí proti kapitalistickému imperialismu a vrátí jim i s úroky staletí poroby a despotismu, okupací i genocidy.
  Nedivme se, že ne všichni občané CZ jsou sjednoceni pod praporem imperialismu a že si někteří zachovali špetku soudnosti. Jen se divím, že nepovstane základna soc. dem. a nesvrhne tu českou "avantgardu" sociální nespravedlnosti, že nesvrhne ty zástupce tvrdého kapitalismu na čele soc. dem.

  OdpovědětSmazat
 46. Jak to, že si členové čssd zvolili za předsedu Hamáčka ? Jsou natvrdlí, myslí kolenem nebo co za tím vězí. To se nedá vůbec pochopit.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.