Reklama

čtvrtek 24. května 2018

Zaorálek dál boří i to, co z ČSSD ještě zbylo


Lubomír Man
24.5.2018
Že z velké a sebevědomé strany ČSSD udělali politováníhodnou žebračku zejména Sobotka a Zaorálek, není myslím sporu. Jeden z této dvojice (Sobotka), už svůj díl viny na tomto stavu věcí sebekriticky uznal a z politiky odešel, ale toho druhého zřejmě nic takového ani stínem myšlenky ještě nenapadlo.
Zůstává přikován ve své poslanecké lavici, vědom si toho, že z ní může ještě spousty peněz pobrat a v ní mnohé ještě vykonat. Ne už samozřejmě ve prospěch ČSSD – tuhle pošetilost mladšího věku už má bohudík za sebou – ale pro strany jiné, pravicové, pro Kalouska, pro Gazdíka, pro Fialu, pro Bělobrádka, i pro Drahoše, když se ten k nějaké akci ještě zmotá. Ale hlavně: ve spolupráci s těmito duchem spřízněnými mu přece dál zůstává v rukou možnost dělat to, co považuje za nejpodstatnější smysl své práce a svého života: To je štvát proti Rusku, dělat z něj bubáka na strašení lidí, příšeru, připravenou na Česko i Evropu skočit a rdousit jim hrdlo.

„Co se týče těchto věcí (týká se požadavku KSČM nezvyšovat naše vojenské kontingenty v zahraničí), tak ustupovat nebudeme“, prohlašuje tento muž v Rozhlase Plus. „Zvlášť v Pobaltí je to nepřijatelné. Je to projev solidarity zemím, které se cítí ohroženy“.
Všimněme si dvou věcí: Ten pán říká: „Ustupovat nebudeme“. Jako kdyby přes strašlivou bilanci svého působení ve vedení strany, kterou srazil k zemi možná s ještě prudším švungem než Sobotka, byl on ve straně ČSSD stále ještě někým, kdo rozhoduje, co ta strana bude nebo nebude dělat. A to namísto toho, aby seděl v koutku, mlčel a zpytoval svědomí.

A kromě toho, se stejnou mírou arogance a docela jakoby za celou svou stranu, z které udělal nicku, říká, že nezvyšování našeho vojenského kontingentu v Pobaltí je nepřijatelné.

Bodejť by to pro něj bylo přijatelné, když naše vojenská přítomnost na ruských hranicích se stala cílem i smyslem jeho života.
Smyslem života českého sociálního demokrata dnešních dnů.

- - -

56 komentářů :

 1. Pan Zaorálek toho za svého působení tolik zvoral a nalhal, že je vůbec s podivem, že ještě někam nezalezl hanbou. Ukrajina- to byla kapitola sama pro sebe, co se tady nalhal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každá strana má svého "kalouska" , u socanů je to Zaorálek.

   Smazat
  2. Přiznávám, že soc.dem. jsem s rodinou volil 20 let ve všech volbách. Zaorálek a jemu podobní způsobili, že jsme loni s její podporou skončili. Možná definitivně. Ten člověk ale zřetelně čest postrádá...Pravdou však je, že těch důvodů odklonu bylo více.

   Smazat
  3. 29:50 meli jste volit rozumeji
   Dokazete si priznat chybu?

   Smazat
 2. Mimo téma:
  Kim Čong-un zrušil střelnici, ale jen několik hodin poté, zrušil Trump plánovanou schůzku!!!
  https://cz.sputniknews.com/politika/201805247407286-trump-kim-cong-un-schuzka/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 18:28
   Toto je důležité zdělení,Trump zrušil plánovanou schůzku s Kimem.Ono to od začátku byl podraz,vyvolat dojem,že USA jsou ochotni jednat,ale když k tomu mělo dojít,najednou cukají,jen dokazuji,že to byla zbytečná naděje světové veřejnosti.Také víme,že odvolal smlouvu s Iránem,co mají asi v plánu USA,jen válku.Takže to krátké období,že dojde k jednání,využili USA k přípravě války.Proto to i jiskří na Ukrajině,že bude více ohnisek války.

   Smazat
  2. Největšímu vývozci demokracie by měl pro změnu demokracii dovézt dřív, než zničí svět.

   Smazat
  3. Za toto nese plnou zodpovědnost Zaorálek.

   Smazat
  4. Plánovaná schôdzka Kima a Donalda, to boli iba mimikry z americkej strany, neško o žiadny úprimný úmysel o nastolenie mieru a pokoja v oblasti. O to USA nejde nikde, naopak, čím viac ohnísk napätia, tým výhodnejšie pre krajinu militantov!

   Smazat
 3. Zaorálek? Užvaněný trouba. Mele ,mele a nic. Typická ukázka politika ČSSD dnešních dnů.Hamáček to samé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co zbylo ze socanů???
   výjezdní zasedání vlády v Tel avivu

   Smazat
  2. Zvolit do čela Hamáčka = KONEČNÁ.Příští sjezd ČSSD ve výtahu.

   Smazat
 4. Vedení ČSSD = "zombie". Přestal jsem jim věřit. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 5. Za orálek je spolu se Sralbotkou ve špatný straně,líp by požadovali do TROP 09 nebo ke Starostům....mozkové kapitál na to ty kriplové MAJÍ!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Není to dlouho, co Zaorálkovi a Sobotkovi, plácali delegáti ČSSD ve stoje. Tady nejde o to, že Zaorálek něco boří, ale jak to, že jsou v parlamentu, kdo ten odpad ještě volil!?

  OdpovědětSmazat
 7. Ta kurva Babišácká zase lže lidem do očí!
  Je to profesionální lhář, lhář lhář!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Metnar-nic-nepodepsal-je-to-lez-Andrej-Babis-kricel-na-poslankyni-SPD-ktera-se-ho-zeptala-na-Marrakes-537243

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je přesně jeho styl. A ještě se drze postaví do čela protimigračního odporu. Prostě je to profesionální kurva.

   Smazat
  2. Na Ano, jsou nejhorsi jejich volici. V drtive vetsine jsou to duchodci, zkrachovalci a jini frustrati, kteri nevychazeji mezi lidi a proto nejsou schopni vnimat realitu. Babis jim vytvoril snovy svet, ktery jim "dorucil" az do jejich obyvaku, diky svoji dokonale PR. Proto se u nich vylze z cehokoliv.

   Smazat
  3. OSV.JURO,STÁLE VÍCE LIDÍ DOPALUJÍ NAŠE POLIT.STRANY.NA JINÝCH OBČANSKÝCH WEBECH JSME VIDĚLI DOKONCE ČLÁNEČEK ,ŽE JSOU ZÁTĚŽÍ OBČANŮ A BRZDOU SPOLEČNOSTI.OBSAHUJÍ JEN PSYCHOPATY

   Zní to jakoby dobrý námět na výzkumný úkol.Psychopat jak dává definice je prý člověk,který nemá úsudek a cit pro věc.Dělá pouze to co si myslí,že je pro něho výhodné,bez ohledu na to jak škodí ostatním.Tito lidé mají minimální etické hodnoty a nepřijde jim špatné,že škodí republice a dokonce svým voličům v Parlamentu.To jim umožnuje už skoro čtvrtstoletí prý vadný systém.Co se tedy na lidových webech píše.
   DEFINICE.Polit.strany jsou skupiny lidí,kteří chtějí zvýšit své šance na získání polit.moci,vlivu a kontroly státu.Za tímto účelem se vymezují tzv.jednotou názorů,předkládají Programy a v poslední době drze taky ne..Brzy po zvolení je demolují a nehodlají vůbec plnit.Tento polit podnik nepotřebuje vlastně ani členy, ale jen voliče.Tzv. demokratická společnost pak musí být složena z diváků a nikoli participantů.Divákům,je čas od času dovoleno,aby je zvolili jako své zástupce a pak odešli domů a nechali vládnout své prý všemi mastmi mazané hochy.Hned po volbách strany svým členům zajištují tzv.žlaby,do kterých se mají děsně zakousnout na celé čtyři roky.

   JAKÉ JSOU CILE A ZÁJMY STRAN.
   1.jejich přežití a znovuzvolení.Proto žádná polit.strana NEMŮŽE nikdy povýšit zájmy svého národa nad vlastní přežití a udržení moci.Jinak by nemohla existovat jako strana.
   2.Osobní zájmy členů strany a jejich projevy se musí podřídit zájmům strany.Volit podle svého svědomí a vědomí JE ÚPLNĚ VYLOUČENO,anebo to musí být vědomí a svědomí pol.strany.POSLANCI,KTEŘÍ TO PORUŠÍ JSOU ZE STRANY VYHOZENI A JEJICH VÝHODY JSOU JIM ODEBRÁNY.
   3.Lepší strany či stranické osobnosti,proto nemohou NIKDY existovat.Změnou osobností,nelze proměnit vertikální systém přikazů shora a vymluvy ,že věci řeší jakási anonymní grémia stran jen prší.Důkazem je rozvrat společnosti,který bude dále pokračovat a ani novými a novými volbami ho zastavit nelze.ŽÁDOUCÍ BUDOU VŽDY JEN TY OSOBNOSTI,KTERÉ POVÝŠÍ ZÁJMY STRANY NAD ZÁJMY NÁRODA A BUDOU SERVÍROVAT VOLIČŮM PRAVÝ OPAK-LEŽ.
   4.Strany se prezentují vymezením pravicovým či levicovým,aby jako odrážely přání voličů.Zlomky toho co odrážejí vyrovnávají tím,že vstupují do koalic.Svou odlišnost pak ztrácejí,podobají se jedna druhé,disciplína se rozkližuje a začnou se rozkládat..

   JAKÉ JE TEDY ŘEŠENÍ TÉTO PERMANENTNÍ KRIZE.BUDEME LI CHTÍT ZMĚNU NEZBÝVÁ NIC JINÉHO NEŽ PŘESTAT VOLIT TY O KTERÝCH VÍME,ŽE SE ZNOVU CHTĚJÍ STÁT STRANICKÝMI NOHSLEDY A PŘITAKÁVAČI
   Lehce se to pozná.Voliči si brzy vytvoři vlastní návrh Programu,který je už znám pod pracovním názvem DESATERO VOLIČE.Tomuto desateru se stávající polit strany už dnes zoufale brání a doslova terorizují ambasadory OSV,kteří jim chtějí pomoci k výborným výsledkům ve volbách a sdělují jim prozatím existujícící body.,Pokud se k DESATERU začnou modlit a zařadí ho do svých PROGRAMŮ,zcela určitě budou jedničky a nic nebude bránit jejich zvolení.Pokud ovšem si svoje zvolení nepřejí pak nevidíme ŽÁDNÝ důvod je podporovat z našich peněz-peněz rozpočtu.

   NEDEJ BOŽE,ABY SE SE MUSELI VOLIČI DOPUSTIT PRŮLOMU, ZORGANIZOVAT SE A ZVOLIT SAMI SEBE.TO BY BYL VÁŽNĚ,ALE VÁŽNĚ PRŮŠVIH,ŽE ANO ?

   Smazat
  4. JURA 23:17 Jsou to voliči, kteří přestali věřit všem stranám, které doposud byly v PS. KOHO asi měli volit, když všechny ostatní UŽ zklamaly? Teď s největší pravděpodobností zklame i ANO. Uvidíme. Nejsem jejich volič, šéf ANO je pro mne moc bohatý.

   Smazat
 8. Jestli bude Blbiš lhát,až se mu.od kolaborantský držky práší,budem.za chvíli v prdeli....aneb,zlatý komunisti a jejích ploty na hranicích!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mě je Babiš psychopat! Vykřikovat, že Metnar nic nepodepsal, to může jenom blázen!

   Smazat
  2. Metnar to nepodepsal, ten to jenom veřejně před svědky schválil. V Česku by to měl Metnar ještě jednodušší. Řekl své ano do telefonu a protistrana si to nahrála jako potvrzení smlouvy :-)

   Smazat
 9. 19:15
  Potřeboval by tři krát denně přes tlamu,skotský střiky a klecový lůžko,rozhodně NE, ROZHODOVAT O NÁS BEZ NÁS!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stát by mel Babišovi zabavit veškerý majetek, aby kompenzoval škody, které Babiš způsobil.

   Smazat
  2. A co ostatním povelvetovým vládním činitelům, Havlovi, Klausovi...? Kde je národní majetek, průmysl, trhy, ...

   Smazat
  3. 20;09
   Národní majetek je v PRDELI....

   Smazat
 10. 19:29
  A rázem by bylo po bezdomovectví....a na podporu arabášů si může jít ON I TA JEHO LŽISTRANA JÍT VYDĚLÁVAT LÁMÁNÍM KAMENE A MYTÍM TOY-TOYek!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 11. Kam zmizel článek pana Bašty? Před hodinou tady byl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:36 Ty naivko, není první ani poslední, kdo zmizel!
   Clavin

   Smazat
 12. Podepsal pan Metnar, nepodepsal...? Zatloukat, zatloukat a zase zatloukat...

  "Výsledkem 5. ročníku euro-afrického dialogu o migraci a rozvoji je přijetí Marrákešské politické deklarace a Marrákešského akčního plánu do roku 2020. Jedná se o právně nezávazné politické dokumenty, které pro Českou republiku neznamenají přijetí žádných nových závazků v oblasti legální migrace či přijímání migrantů."

  http://www.mvcr.cz/clanek/ministr-vnitra-se-v-marrakesi-zucastnil-konference-k-reseni-migrace.aspx


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marakéšská deklarace nemusí být sama o sobě nebezpečná. Zasazená do "mozaiky" Dublinu, Istanbulu a dalších, již závazných dokumentů, může znamenat ovšem smrtící koktejl.

   Smazat
  2. mvcr = mainstream...

   Smazat
 13. lidi musí dostat rozum. musí se přestat bát oto že když udělají něco špatně, doplatí na to nejen oni sami, ale i jejich rodiny. Až tohle bude překonáno, a lidi udělají správné věci navzdory bankám a situaci, bude líp.

  OdpovědětSmazat
 14. Lež a podvody to je bible všech politických stran a nejen u nás, zdá se že to platí pro celý svět.

  OdpovědětSmazat
 15. Každý den je dobrý. Každý den, kdy se udržím u lizu, kdy se mohu dostat k informacím, za které musejí ti bohatí platit a které se k 99% obyčejných lidí buď vůbec nikdy nedostanou, nebo se je dozvědí v době, kdy jsou již bezcenné. Tak to funguje v politice. Čím výš, tím o větší balík se jedná. Nemluvě o kompro informacích, které dokáží udržet v šachu "bojovníky za spravedlnost", jdoucích mi po krku.
  Může se ještě někdo divit tomu, že Zaorálek, Hamáček a další, se drží koryt, jak hovno košile?
  A po mě potopa...

  OdpovědětSmazat
 16. 18:39 Zaorálek (jeho partnerkou byla Monika Pajerová) byl ČSSD nasazen pražskou kavárnou, byl tam jako veš v kožichu. Stejné to bylo s Černochem v Okamurově Úsvitu. Nasazení k rozbíjení těchto stran.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a Dolejš u komunistů. U toho je to asi největší paradox.

   Smazat
  2. 20:04

   Na ČSSD nebylo co rozbíjet. Od "obnovy" této strany šlo jednoznačně o ukradenou značku. Jen jednou se do čela strany dostal (nedopatřením?) člověk, kterého lze považovat za sociálního demokrata v tradičním smyslu: Jiří Paroubek. Následovala Kubiceho zpráva...

   Pokud (?) pan Lubomír Man "velikou a sebevědomou" stranou" náhodou míní ČSSD pod vedením Miloše Zemana, nesvědčí to nic dobrého o jeho schopnosti politického úsudku. Plete si sebevědomí se zadostiučiněním nad dosaženými prebendami a naditými konty různých Hulínských, Březinů a Pocheů. O Tvrdíkovi snad raději ani nemluvě.....

   Kokotko

   Smazat
 17. Piloune, kde jsi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OSV.PANE DOKTORE,STÁLE VÍCE LIDÍ DOPALUJÍ NAŠE POLIT.STRANY.NA JINÝCH OBČANSKÝCH WEBECH JSME VIDĚLI DOKONCE ČLÁNEČEK ,ŽE JSOU ZÁTĚŽÍ OBČANŮ A BRZDOU SPOLEČNOSTI.OBSAHUJÍ JEN PSYCHOPATY

   Zní to jakoby dobrý námět na výzkumný úkol.Psychopat jak dává definice je prý člověk,který nemá úsudek a cit pro věc.Dělá pouze to co si myslí,že je pro něho výhodné,bez ohledu na to jak škodí ostatním.Tito lidé mají minimální etické hodnoty a nepřijde jim špatné,že škodí republice a dokonce svým voličům v Parlamentu.To jim umožnuje už skoro čtvrtstoletí prý vadný systém.Co se tedy na lidových webech píše.
   DEFINICE.Polit.strany jsou skupiny lidí,kteří chtějí zvýšit své šance na získání polit.moci,vlivu a kontroly státu.Za tímto účelem se vymezují tzv.jednotou názorů,předkládají Programy a v poslední době drze taky ne..Brzy po zvolení je demolují a nehodlají vůbec plnit.Tento polit podnik nepotřebuje vlastně ani členy, ale jen voliče.Tzv. demokratická společnost pak musí být složena z diváků a nikoli participantů.Divákům,je čas od času dovoleno,aby je zvolili jako své zástupce a pak odešli domů a nechali vládnout své prý všemi mastmi mazané hochy.Hned po volbách strany svým členům zajištují tzv.žlaby,do kterých se mají děsně zakousnout na celé čtyři roky.

   JAKÉ JSOU CILE A ZÁJMY STRAN.
   1.jejich přežití a znovuzvolení.Proto žádná polit.strana NEMŮŽE nikdy povýšit zájmy svého národa nad vlastní přežití a udržení moci.Jinak by nemohla existovat jako strana.
   2.Osobní zájmy členů strany a jejich projevy se musí podřídit zájmům strany.Volit podle svého svědomí a vědomí JE ÚPLNĚ VYLOUČENO,anebo to musí být vědomí a svědomí pol.strany.POSLANCI,KTEŘÍ TO PORUŠÍ JSOU ZE STRANY VYHOZENI A JEJICH VÝHODY JSOU JIM ODEBRÁNY.
   3.Lepší strany či stranické osobnosti,proto nemohou NIKDY existovat.Změnou osobností,nelze proměnit vertikální systém přikazů shora a vymluvy ,že věci řeší jakási anonymní grémia stran jen prší.Důkazem je rozvrat společnosti,který bude dále pokračovat a ani novými a novými volbami ho zastavit nelze.ŽÁDOUCÍ BUDOU VŽDY JEN TY OSOBNOSTI,KTERÉ POVÝŠÍ ZÁJMY STRANY NAD ZÁJMY NÁRODA A BUDOU SERVÍROVAT VOLIČŮM PRAVÝ OPAK-LEŽ.
   4.Strany se prezentují vymezením pravicovým či levicovým,aby jako odrážely přání voličů.Zlomky toho co odrážejí vyrovnávají tím,že vstupují do koalic.Svou odlišnost pak ztrácejí,podobají se jedna druhé,disciplína se rozkližuje a začnou se rozkládat..

   JAKÉ JE TEDY ŘEŠENÍ TÉTO PERMANENTNÍ KRIZE.BUDEME LI CHTÍT ZMĚNU NEZBÝVÁ NIC JINÉHO NEŽ PŘESTAT VOLIT TY O KTERÝCH VÍME,ŽE SE ZNOVU CHTĚJÍ STÁT STRANICKÝMI NOHSLEDY A PŘITAKÁVAČI
   Lehce se to pozná.Voliči si brzy vytvoři vlastní návrh Programu,který je už znám pod pracovním názvem DESATERO VOLIČE.Tomuto desateru se stávající polit strany už dnes zoufale brání a doslova terorizují ambasadory OSV,kteří jim chtějí pomoci k výborným výsledkům ve volbách a sdělují jim prozatím existujícící body.,Pokud se k DESATERU začnou modlit a zařadí ho do svých PROGRAMŮ,zcela určitě budou jedničky a nic nebude bránit jejich zvolení.Pokud ovšem si svoje zvolení nepřejí pak nevidíme ŽÁDNÝ důvod je podporovat z našich peněz-peněz rozpočtu.

   NEDEJ BOŽE,ABY SE SE MUSELI VOLIČI DOPUSTIT PRŮLOMU, ZORGANIZOVAT SE A ZVOLIT SAMI SEBE.TO BY BYL VÁŽNĚ,ALE VÁŽNĚ PRŮŠVIH,ŽE ANO ?
   Piloun

   Smazat
 18. Zao je naprosto nedůvěryhodná figura. Ovšem Hamáček je podle všeho Bakalův člověk. Takže až na výjimky jako třeba Foldyna je to parta smradů. A Hamáček smrdí nejvíc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukradli Socdemackou stranu
   Jedine Foldyna je spravny chlap z ty bandy hajzlu

   Smazat
 19. ...možná si myslí, na nějakou židli v Bruselu...

  OdpovědětSmazat
 20. Co chtít po zadolárkovi jejich partajníci se veřejně hlásí k pravdoláskařům tak jen do příštích voleb.

  OdpovědětSmazat
 21. SPD se činní:

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Drzy-fracku-rekl-lidovci-poslanec-Okamury-a-odesel-Jako-jedini-jsme-byli-na-jednani-o-Marrakesske-deklaraci-kde-se-cinila-SPD-537186

  OdpovědětSmazat
 22. No, na Ostravsku se prý chystá do senátorských voleb Paroubek. Že by nový předseda?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:24

   Vykopněte Pražáka, vemte hole, hrábě, vidle ať kandiduje za matičku Prahu, kde žije, zvolte si člověka ze svého regionu! Kdy se poučíte, jste nesvéprávní. Pražáku táhni do Pr...!

   Smazat
  2. Paroubek hledá kraje, kde žijí oranžoví blbci.

   Smazat
 23. M.Zeman v knize, Jak jsem se mýlil v politice, se o Zaorálkovi nemýlil. Budiž k ničemu. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 24. Dle presidenta Zemana je to jen "mluvící hlava". Nic víc, nic míň.

  OdpovědětSmazat
 25. Sobotka, Zadolarek, Hamaček, Štěch - zastupci "lidu" (zajmu USA a oligarchie) - hrobaři ČSSD. ČSSD pdospořila na Ukrajině fašisticky Majdan, vměšovala se do vnutřnich věci Ukrajiny a pomohla zablokovat v OSN rezoluci zakazujici propagaci fašizmu.

  OdpovědětSmazat
 26. Zaorálků je v české politice mnoho.Byl jsem jejich dlouholetý volič,moc se omlouvám ale nevím vlastně komu!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.