Reklama

sobota 5. května 2018

Zemanův převratný čin: Český prezident vystoupil z řady lhářů. Politická galérka běsní. Je Skripal a jeho dcera již po smrti? O žádný novičok nikdy nešlo. Mužný protest bolševik neodpouští

Petr Hájek  5.5.2018 ProtiProud Petr Hájek s uznáním komentuje mimořádně odvážný krok prezidenta Zemana, který zveřejněním pravdy boří jeden „Dům z karet“ při výstavbě falešné válečné propagandy Západu proti Rusku
To máme, panečku, zase jednou pořádný skandál. Hlava státu řekla veřejně pravdu. Neslýchané! Měla přece lhát spolu s našimi spojenci. Jak říká soudržka Šiklová, lépe je „mýlit se“ s Američany (Brity, Bruselem), než mít pravdu s Ruskem. Právě tak si havlistická rusofobní Kavárna představuje „boj“ proti falešným zprávám a dezinformacím:

Novičok, údajný chemický útok v Sýrii, údajné ukradené informace Izraele o údajně „prolhaném“ Íránu: všechno záminky k válečným operacím proti Rusku. Všechno „fake“ a „hoax“, řečeno výrazy, které mají rozředit a „světácky“ nahradit prosté české Lež jako věž.

Na tom se český prezident odmítl podílet. Dal úkol tajným službám: zjistit, zda jed, který prý otrávil dvojitého agenta Skripala a jeho dceru v Británii, u nás umíme vyrobit, jak tvrdí Rusové. A ejhle – umíme. Dokonce se před pár měsíci na našem území objevil. Prý „jen v malém množství“ a byl pak, prý, zlikvidován. Zjistila vojenská rozvědka. Ta civilní, stejně jako Úřad pro jadernou bezpečnost paní Drábové (TOP 09), se naopak tuto skandální informaci pokusily před prezidentem zatajit. 

Zrada pravdou


Připomeňme, že po takzvaném „útoku novičokem“, aniž o něm britská vláda podala jakékoli důkazy, řada evropských vlád vypověděla ruské diplomaty. Mezi nimi i ta Babišova, na rozdíl třeba od sousedních Slováků či Rakušanů. Stropnický Ministr zahraničí se při tom patřičně divadelně rozohnil. Udělali jsme to prý nejen kvůli „solidaritě“ s (prolhanými) spojenci v NATO. Urazilo nás především ruské tvrzení, že patříme mezi čtveřici zemí, které s tímto jedem (na rozdíl od Ruska) experimentovaly.

Premiér Andrej Babiš, vojenští odborníci či Ústav pro jadernou bezpečnost rovněž prohlásili, že novičok se v Česku nikdy nevyráběl. Rusko překročilo prý veškeré meze, když označilo Česko za možnou zemi původu nervového jedu, prohlásil Babiš koncem března, když se bránil proti prezidentovi, jenž s vyhoštěním tří ruských diplomatů nesouhlasil.

Právě tehdy Miloš Zeman zadal tajným službám, aby zjistily realitu. Učinily tak. Výsledek prezident sdělil veřejnosti. Andrej Babiš je prý nyní překvapený, proč se jednotlivé tajné služby ve svých zjištěních liší. Prý od nich bude chtít podrobnější informace. To by jistě měl. A přinejmenším šéfové těch agentur, které se pokusily vše zatlouci, by měli okamžitě rezignovat. Jenže nerezignují. Naopak budou hrdinové. Alespoň pokud jde o naše prolhané politiky a jejich média, veřejnoprávní a Bakalova (se stejným velením) na místě prvním.

Prezidenta Zemana Kavárna pochopitelně okamžitě (po sto první) označila za „agenta Kremlu“. Sdělením pravdy podle nich Miloš Zeman „pomáhá ruské propagandě“. „Jeho výroky o někdejší výrobě nervově-paralytického jedu novičok v Česku neslouží zájmům České republiky ani bezpečnosti země“, uvedl prostince jak je jeho zvykem šéf ODS Petr Fiala. Místopředseda Martin Kupka si zase povzdechl, že Zemanovo odhalení „umožní spřádat nejrůznější spiklenecké teorie.“ Podle předsedy hnutí STAN Petra Gazdíka se „Zeman chová jako aktivní agent Kremlu“. "V Kremlu musí být na našeho prezidenta opravdu hrdí," napsal. O výrocích dalších klonů Miroslava Kalouska netřeba ztrácet řeč.

Speciál bude! (podle vzoru Cirkus bude!)


Bruselsko-washingtonské pražské Kavárníky to opravdu šokovalo – a okamžitě nastartovalo mediální centrálu bolševického skanzenu na Kavčích horách: ČT tak spustila další díl svých „speciálů“. To je tamní výraz pro další tupou propagandistickou operaci, při níž se „veřejnoprávně“ ujímá řízení politických útoků. Citovaného Kupky (ODS) se soudružka moderátorka již ráno naléhavě dotazovala, zda ODS svolá mimořádné jednání parlamentu. Byl tím sice překvapen, ale nakonec zakuňkal, že něco určitě udělají. To by jim doporučovala.

Kavčí hory si jistě představují, že se jim konečně podaří vyvolat řízení o prezidentově odvolání (impeachment se to správně česky jmenuje). Nějaké takové vzrůšo, jaké před stále více znechucenou veřejností probíhá již půl druha roku v USA. S tím dalším „kremelským agentem“ Donaldem Trumpem (o němž ČT chrlí „skandální zprávy“ ve snad v ještě ostřejší kadenci než o Miloši Zemanovi), kterému se rovněž nemůže „Deep State“ (nikým nevolený „stínový stát“) dostat na kobylku. A to tam mají proti nám nejméně trojnásobek agentur špiónů a tajné policie, o bolševických médiích nemluvě.

Rozjíždí se tak další cirkus, který na čas zakryje vše ostatní. Třeba nesnesitelný fakt, že státní zastupitelství v prefabrikované kauze Čapí hnízdo již nestíhá druhou nejdůležitější postavu, šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka. Což je samozřejmě ouvertura neslavného konce celé po měsíce na kapačkách držené „kauzy Babiš“, protože tím se celá konstrukce směšného obvinění hroutí. Překrývání jedné lži či desinformace druhou je ovšem hlavní metoda manipulace tou (stále menší) částí veřejnosti, která Bakalova média (ČT, ČRo, Respekt, HN a pod.) ještě stále uhranutě sleduje.

Sedm jednou ranou


V metodě úderů „Sedm jednou ranou“ si Miloš Zeman libuje (neboť to vyžaduje kombinační schopnosti, které nikdo z jeho mediálně-politických protivníků nemá) – a tentokrát se mu podařil vskutku mistrovský kousek. Řvou všichni – a nemohou nic dělat. Obvinit prezidenta, že zveřejnil pravdu, když zpráva tajných služeb nebyla klasifikována jako tajná či důvěrná, je opravdu na první dobrou obtížné. Ale vyučeni u Goebbelse a Lenina věří, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou, takže určitě nepoleví.

Současně se tím tyto báječné morální zrůdy, zaštiťující se „pravdou a láskou“, svlékají opět do naha. Jejich pokleslý striptýz, založený na orwellovské tezi pravda je lež (a vice versa), nyní dostává zvlášť ilustrativní rozměr: Již zcela otevřeně říkají, že lhát je mravné – pokud to slouží k přípravě či vyvolání války proti nepříteli. Tato doktrína, kterou my pamětníci velmi dobře známe z časů „reálného socialismu“, zažívá v perverzních výkonech našich současných „komunistobijců“ (respektive „okamurobijců“) vskutku roztomilý návrat (comeback, pokud již nerozumějí česky) do totalitní reality.

Poslední Mohykáni


Bolševika prostě nepředěláš. Jen se převlékne. Místo rudých hvězd má teď zlaté. Jmenuje se TOP, nebo Zelený, Pirát, nebo ODS, lidovec, nebo STAN, socialista, nebo ANO. Nejvíc ze všeho se bojí svobodných voleb (referenda), v němž by lid mohl svobodně rozhodnout, jak a kde chce žít. Je zbabělec, proto volá po válce (válka je mír) – podle toho, jak jej mocní nastaví: buď na Západ, nebo na Východ.

Jenže Zeman nikdy bolševik nebyl. Je to levičák (s trochu paradoxní staromódní afinitou k Izraeli). Spolu s předsedou „vlády EU“ Junckerem jistě v duchu upřímně oslavuje velké výročí Karla Marxe, zatímco jeho předchůdce Václav Klaus ve stejné chvíli pronáší v Německu – jako nefalšovaný pravičák – Marxovu zdrcující kritiku. Ti dva jsou poslední mohykáni, kteří udržují vzpomínku na klasické soupeření pravice s levicí ve standardní demokracii. To býval krásný svět!

Nutně tedy také oba všemi silami bojují proti blížící se válce. Nutně jsou tedy našimi bolševiky označeni jako „agenti Kremlu“ (právě tak jako Trump bolševiky z „washingtonských bažin“). Bolševictví nemá (nikdy nemělo) s pravicí a levicí žádnou souvislost. Bolševik lže (a křičí, že lžou jeho oponenti), manipuluje, místo informace nabízí propagandu („speciály“), mocenskou cenzurou zavírá ústa opozičnímu svobodnému projevu, za názory zavírá (buď rovnou celá média, nebo jednotlivé oponenty) – a především, je-li v úzkých, potřebuje válku. Ta totiž umožňuje nastolit diktaturu bez odmluvy.

Kauza „S“ opět na scéně


Co je však podstatné (a čeho se naši bolševici tolik bojí, a proto tolik ječí): Nebýt Zemanova odhalení, úplně by se již zapomnělo na kauzu Skripal, která stála na počátku uměle vytvořeného „jaderného“ napětí ve světě. Nejprve ji překryl „fake“ chemický kabaret Bílých přileb v Sýrii – a následný operetní (ale o nic méně nebezpečný) útok na tři vyprázdněné Asadovy budovy na výrobu hnojiv.

Tento propadák pak překryla „operace Korea“ – kterou má nyní překrýt pokus Izraele dát americkým jestřábům příležitost k útoku na Írán (pod falešnou záminkou „nových“ dokumentů o údajné íránské věrolomnosti), neboť Írán přestává prodávat ropu za dolary. Tohle už zkusil Saddám a Kaddáfí – a jak dopadli! Jenže Persie je něco úplně jiného. Z napadení Íránu by světová válka byla zcela určitě. V tomto případě fakticky rozpoutaná Izraelem, který Miloš Zeman poněkud umanutě brání. „To jsou ale paradoxy,“ řekl by sládek z jedné Havlovy hry.

V tomto smyslu Zeman odhalením „českého novičoku“ opravdu (na rozdíl od komediální inscenace Západu kolem V. Havla) vstoupil do světového dění. Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová na prezidentovo sdělení reagovala slovy: „Žvásty vlády Theresy Mayové o tom, že novičok se prý vyráběl pouze v Rusku, vyvrátil český prezident, když právě potvrdil, že také jeho země vyrobila tuto otravnou látku." Kauza Skripal je tedy opět na scéně. A s ní i otázky, které, řečeno s Franzem Kafkou, již nikdy neměly být vzneseny:

Kde jsou Skripalovi?


Došlo vůbec k otravě Skripala a jeho dcery, nebo jde od počátku pouze o virtuální divadlo? Nemá smysl opakovat tady všechny dávno zveřejněné pochybnosti, zda vůbec nějaká otrava novičokem byla. Možná šlo pouze o to rusky vypadající slovo, které ihned použil britský ministr zahraničí „rudý Boris“ (Johnson), a jež mělo obrátit zraky bolševiků celého světa na (dávno již antibolševické, a proto nesnesitelné) Putinovo Rusko.

Nikde nikdo neviděl jedinou fotografii otce a dcery z nemocnice, ani po jejich údajně zázračném vyléčení. Rusku rovněž Britové neumožnili konzulární spojení s jejich unesenou občankou. Taťka a jeho holka teď prý dostanou „novou identitu“ – a zmizí navždy kdesi za oceánem.

Možná však, že již nejsou mezi živými, takže o svého druhu „novou identitu“ vskutku jde. Pátrání po novičoku je proto pravděpodobně ve skutečnosti nesmysl. Pouze se soudruhům v Londýně vloudila chybička, ve víře bratrů v zástěře, že „velká lež se chrání sama“ – a není ji třeba zvlášť ošetřovat detailním provedením (viz NYC 9/11 a spol.).


Nová kvalita


Jenže to předpokládá, že všichni „političtí oficiálové“ drží basu s hlavními médii. Pak je možné (a snadné) všechny „šťouraly“ z médií svobodných, neoficiálních, a tedy nekontrolovaných (už brzy opět žádná taková nebudou), prohlásit za „agenty“ (kohokoliv), blázny či „konspirační teoretiky“ (což je totéž).

Tady skutečně Miloš Zeman vystoupil z řady. Jako první. V tom je jeho čin unikátní – a stane se historickým. A opravdu není jisté, že si to neodskáče. Ne hned. Někdy, nějak, až kauzu Skripal opět zakryje jiná „fake“ událost. Je to totiž modelově velmi podobné se zmíněnou kauzou Čapí hnízdo a „osvobozeným“ Jaroslavem Faltýnkem: Pokud vyndáte jedinou prefabrikovanou jednotku z „paneláku podvodu“, celý „Dům z karet“ se zhroutí. A to stavitelé tyranií nezapomínají.

EU se sice nyní snaží vytvořit „bezpečné prostředí“ pro „whistleblowery“ – jak se hezky česky teď má říkat udavačům – ale to pro Zemana určitě neplatí. Neřekl totiž nic než pravdu: Hrajete s námi, nevážení „spojenci“, ohavné zpravodajské hry, kterými se pokoušíte posunout okamžik války proti Rusku za bod, z něhož není návratu. Tohle já s vámi hrát nebudu. Do toho nemám zapotřebí nechat se zatáhnout ani já – a tím méně nevelká republika, v jejímž čele z vůle lidí stojím.

Republika hrdá, navzdory tisícům politických hujerů a bolševiků s otrocky ohnutými hřbety před protektory v Británii, Bruselu a Washingtonu – pokud má ve svém čele alespoň jednoho muže, a ne babu.

Cesty Páně jsou fakt nevyzpytatelné. Díky Bohu za (ateistu) Zemana!


Související články:
36 komentářů :

 1. ..z řady lhářů vystoupí
  a přizná že církevní restituce jsou podvod*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemáte teplotu a zánět mozku?

   Smazat
  2. Unknown5. května 2018 7:57
   Jaký podvod? To je dar správně poslepovaného parlamentu této země, zemi Vatikán.

   Smazat
  3. Jinými slovy
   zlodějna tisíciletí*

   Smazat
 2. Tak tak stavitelé bruselské tyranie mají PROBLÉM -ROZBOŘIT NEBEZPEČNOU ALIANCI V4!!!!A ŠTVÁČ ZEMAN A ORBÁN JI TO ÚSPĚŠNĚ NABOURÁVAJÍ!!!!!!!!!!!!!Je dovoleno jen papouškovat co panáci z Bruselu dovolí!Jo jo jsme jen kolonie,ale určitě ne ruská, ale zcela jistě západních koloniálních mocností, o čemž svědčí veřejná prohlášení našich prozápadních zprofanovaných a lživých politiků jako např. Ministra obrany Stropnického, který se veřejně dušoval, že na našem území nikdy žádný Novičok nebyl a není …ALE- MY jsme si proti vůli kolonizátorů uhájili prezidenta který má svou tvář ne implantovanou……. Odvaha a neúplatnost-to jsou vlastnosti chlapa a mého prezidenta!Vivat Zeman ....Stevan

  OdpovědětSmazat
 3. No, nebylo lehké volit Zemana. Dost to ulehčila antizemnovská kampaň, úroveň jeho protikandidátů, výkony presstitutů v kampani. Jedno je ale třeba si přiznat - ať už jsem měl výhrady proti Zemanovi jakékoli, i když jsem svůj hlas pro něj vhodil s jistou mírou (nikoli velkou) mírou nechuti, udělal jsem dobře. Kdyby nic jiného, za tohle můj hlas stál. Má vlast má pana Prezidenta, kterého si je možno vážit a který v zásadních věcech bránía chrání její občany. Pane prezidente, děkuji a přeji nám, abyste ve zdraví dokončil svůj mandát ku prospěchu nás a naší vlasti.

  OdpovědětSmazat
 4. Ať žije náš pan prezident Ing. Miloš Zeman! Pane prezidente, děkuji Vám za sebe a za své blízké. Jsme na Vás hrdí. Přeji Vám zdravíčko a hodně sil. Václav Urbánek

  OdpovědětSmazat
 5. Zeman překvapil, myslel jsem, že jediný, na kom mu záleží je jeho Kačenka, ale je to frajer, nebral ohled na to, jak bude jeho dítě bráno okolím, a řekl to, co potřeboval a musel. A tak je to správné a jsme hrdi, že máme prezidenta, který mluví pravdu a brání pravdu. I když upřímně s tím Židovským státem mi silně leze na nervy. Ale snad na stará kolena v tomto dospěje a zjistí, že se šeredně pletl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nespletl se, je to starý lišák. Dobře ví, že pokud chce být svůj a vystoupit z řady, musí mít dobré krytí. A tím jeho "postojem" vůči tomu státu si ho zajistil. Je to prostě fakt lišák.

   Smazat
 6. Těm eurohujerům nedochází, že svým štěkotem vlastně oceňují čin pana prezidenta.

  OdpovědětSmazat
 7. A dutý kontejner z prezidentských voleb mlčí - asi nedostal instrukce z WDC, co má říkat. PK2

  OdpovědětSmazat
 8. Kdo ví co tím sleduje. Někdy je dobře náfuku vychvalovat aby se nafouk tak až praskne. Zeman u nás nemá konkurenci.

  OdpovědětSmazat
 9. Položme si otázku: Oč usilují dnešní elity. Odpověď je jasná - o moc. Vtip je ten, že s dobou v lidské společnosti roste potřeba smysluplnosti jejiho jednání. Cožpak ti tupci si neuvědomují, že bez smysluplnosti se žít nedá. Lidé se např. nemůžou vydat do sebevražedné války bez nějaké víry. Jakou víru ty elity nabízí? Moc bych byl zvědav na nějakou "chytrou" odpověď.
  Myslím, že chybí lidé, kteří by poukazovali na to, co vězí u základu toho bránění tzv. demokracie, oč se vlastně těm Farským, Bělobrádkům, Fialům, Kalouskům, Bartošům jedná - co tyto lidí žene v jejich aktivitě, co je příčinou jejich jednání. Psat o nějakých politických aferách, o parlamentních "debatách" bez toho aniž by člověk řekl, oč se vlastně těmto lidem jedná, je jako vytírání vody kolem přetékající vany, misto aby se zvedla zátka.
  Jinak politicka akorátnost, tedy práce opravdu pro lidí pana Babiše, se projevila. Tento člověk se zachoval podle toho co dnes hlásá pravice: raději budeme lhát se spojenci, než se postavit na stranu Ruska. Holt, voliči Babiše, udělali jste chybu a Babiš se ještě vybarví. Víte zcela nakonec. Asi Babiš a všichni ti politici dobře si byli vědomí těch lží spojených se Skripalem. Nechápu jedno, jak může člověka existovat a soustavně lhát. Nedivím se, že "chudák" Kalousek pije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Chytrou" odpověď nemám. Jen bych varoval před tím, spokojit se pouze psychologickým výkladem společenských jevů.
   Lež k politice patří - ať se nám to líbí nebo ne. Rozhodují hmatatelné zájmy, ne vysněné ideály.
   Otázka, oč se "těmto lidem" jedná, se tedy dotýká jejich materiálních (nejen mocenských) zájmů, ne proklamovaných cílů. To, co označujete jako víru, je nadstavba (nakupuj!, buď "konkurenceschopný"!).

   Smazat
  2. Anonymní5. května 2018 10:10
   „Položme si otázku: Oč usilují dnešní elity. Odpověď je jasná - o moc.“
   „Asi Babiš a všichni ti politici dobře si byli vědomí těch lží spojených se Skripalem.“
   Nejdříve bych si položil otázku: Kdo je elita?
   Naši politici nejsou elita. Jsou to podřízení vykonavatelé zájmů někoho jiného, než českého státu a jeho občanů. Podobně jako Mayová, která je názorným příkladem, jak se ti vykonavatelé dokáží absolutně znemožnit, v zájmu svých řídících struktur.
   Tito vykonavatelé se jistě těší na finanční zajištění své rodiny na generace. A možná také doufají (a to nejspíš marně), že se stanou příslušníky těch jejich řídících struktur. P.K.

   Smazat
  3. Dnešní elity stojí frontu u dokořán otevřených U.S. prdelí, lubrikováni langsádlem, aby to něskripálo.

   Smazat
 10. Jo sem strašně rád že vyhrál Zeman křivý úsměv by byl schopný vyhlásit mobilizaci na podporu západních lhářů.

  OdpovědětSmazat
 11. Narcis Klaus je nefalšovaný pravičák? Hájkovi asi přeskočilo - Klaus byl bolševický poskok, kandidát KSČ, prověřený a spolehlivý soudruh, který se protlačil až do supertajných struktur Státní banky československé. Trošku objektivity by Hájkovi neškodilo. Chová se úplně stejně jako ti, proti nimž brojí. Viz http://www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatujete se, jak zoufale se šmejdi snažili zbavit Klause, aby mohli krást a dělat dluhy? Pane, doba se změnila, když se válí bezdomovci na ulicích, tak slinty o prověřených soudruzích, nikoho nezajímají, buďte objektivní.

   Smazat
  2. 13:20

   Je snad v této zemi někdo, kdo má na rozkradení větší podíl než Václav Klaus?
   Amnestií zlodějům svůj výsměch občanům jenom zpečetil!

   Více Kožených!
   Co jsou špinavé peníze?

   Smazat
 12. EU je kolonie USA, ktere zde cenzuruji media a nuti politiky rikat jenom to, co haji zajmy kolonizatora! Touto optikou je treba videt kauzu Skripal a jeji informacni zacpu i prujem zapadu, kde vsichni kolonijni lokajove a poskoci nepotrebuji dukazy, staci jim lez USA a uz vi, co maji delat. Kdyz se kolonizator na ne neusmeje, uz plni sve kalhoty...
  Musime USA verit, i kdyz vime, ze lzou? Ve vyssim zajmu? Absurdnejsi divadlo nemohl napsat ani Vasek Havel, jejich milacek. O to vice je treba hodnotit Zemanovu odvahu, ktery si vyzadal stanovisko tajnych sluzeb CR. Ty mely zjistit neco, o cem Rusove mluvili uz po atentatu, ze i Cesko mezi jinymi staty experimenty s latkou delalo. Ceske tajne sluzby na zjisteni potrebovaly mesice a potvrdily jenom to, co Rusove uz predtim vedeli a rekli!!! Kolonie USA Ceska republika, zaroven Absurdistan, drive jsme rikali Kocourkov nevi, co se v ni deje, musi poverit fizly, aby to zjistili. Ani ti se ale neshodnou a baba Drabova rika, ze vi vsechno jeste lip!
  Tajne sluzby tedy nejsou na nic, maji jine ukoly, jako treba ocernovat Rusko a pomahat CIA, BND a MI pri jejich false flag operationen.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane prezidente, dekuji Vam, ze nepatrite do stada lokaju a idiotu v mediich a politice, poplatnych USA a ze jste jediny, ktery haji nase zajmy a hleda pravdu, tak jak ma napsano na standarte, ze pravda vitezi! Ale da to nekdy fusku a ty zvratky Gazdiku a Kalousku se sebe pucovat potrebuje sebezapreni. To vy ale mate, zaplat Panbuh!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je málo takových, jako pan prezident.Všichni hrabou,lžou a plivají síru na prezidenta,na celý národ i na Rusko.Proč to vytáčejí do extrému,nevím.Nebo si snad myslí, že se schovají někde v bunkrech? Provádějí protistátní činnosti a vlastizradu.Doufám, že jim to lidé spočítají, bude-li čas.Přes naše území se zvýšila intenzita přeletů těžkých letadel směr Výchd.Všichni to vědí a nikdo nic nenamítá?!Oni opravdu to chtějí rozpoutat a naši šašci tomu ještě tleskají.Média lžou, odvracejí pozornost.Lidi se zajímají jen o slevy v marketech, ale že jim létá nad hlavou jisté nebezpečí jim je jedno.

   Smazat
 14. Byt Ruskem , udelal bych nabidku , ze vyjednaji se Syrskou vladou vymenu Skripalu a zajmutich SAS v Syrii a tuhle nabidku bych rozposlal vsem Britskym novinam , aby si o ni precetli clenove a vedeni SAS .To by bylo toco !!

  OdpovědětSmazat
 15. Pan President Zeman , klobuk dole pred Vami , ze Ste nechcel spojenectvo so zapadom za cenu lzi !
  jozka ze slovenska

  OdpovědětSmazat
 16. Pan Hájek se šeredně mýlí v používání označení "bolševik". Pokud se na jednotlivé osoby podíváte, tak všichni bez vyjímky, včetně pana Hájka, jsou antibolševici. A kdo byli největšími antibolševiky v dějinách víme snad všichni. Víme také, jak se jim říkalo. Tak proč pan Hájek nepoužívá toto tradiční označení? Proč je tak cudný a nenazývá věci pravými jmény?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:16

   Na stylu a slovníku Petra Hájka se pravděpodobně podepsalo, že se vyrovnával se svým otcem, významným marxistickým literárním historikem a kritikem (Jiří Hájek byl mj. šéfredaktorem časopisu "Plamen" 1958-1968), který byl aktivní i v době "normalizace".

   Petr Hájek podle mého (nemusíte samozřejmě souhlasit) trpí zvláštním druhem pomatenosti, což je zvlášť patrné v jeho bizarních literárních pokusech (Smrt ve středu, Smrt v sametu). Libuje si v extravaganci.

   Kokotko

   Smazat
  2. Petr Hájek je především dobrý analytik. Píše skvěle, pokud ovšem do toho nezačne míchat toho svého pánaboha.

   MM

   Smazat
  3. 21:00

   Zajímavá výtka. Zejména, když si všimneme Hájkovy záliby k konstruování konspiračních legend. Ten "Pánbůh" je mu podobným fetišem jako přesvědčení o neškodnosti kouření. V takových věcech osvědčuje přímo "klausovskou" zarytost. Občas přerůstá v mánii být "svůj" za každou cenu.

   Analytik? A kdo to, proboha, je? Snad někdo, kdo dokáže rozebrat budík, ale už ho neumí složit? Ale nechci se zbytečně přít... Za to mi podobná figurka fakt nestojí.

   Mně je rozhodně sympatičtější - i jako "analytik" - kuchař okultista Jurajda.

   Kokotko

   Smazat
  4. Kokotko, uveď nějakou Hájkovu konspiracční konstrukci. Buď tak hodný, nebo tě budu považovat jen za tlučhubu.

   Smazat
  5. 21:14 "Analytik" Hájek, stejně jako někteří jiní (Lenka Procházková, Klaus,..), sice vidí, že z rozebraného budíku vznikla jen nefunkční hromádka šrotu. Ten šrot vidí ale zapomínají, že se na vytvoření této situace sami nemalou měrou podíleli. To bohužel hodně deklasuje jejich nynější kritiku reality a "analytické" úvahy.

   Smazat
  6. 22:01

   9/11, neexistence Bin Ládina, náboženský boj proti přírodovědným principům (evolucionismus), vylhaná kampaň proti Tomáši Halíkovi, bláboly o Antikristovi etc.

   Jinak: netykáme si, takže se laskavě zkuste kontrolovat!

   Kokotko

   Smazat
  7. Tak jasně že na "novičok" sere pes! Tady šlo o něco docela jiného! A totiž demonstrovat jednotu západní civilizace postavit se nebezpečí putlerizmu i (pr)assadismu v každé jeho formě a podobě kdekoliv a kdekoliv na světě pod jakoukoliv záminkou! Nebo zlu je třeba vždy čelit ještě větším zlem! To věděl už pan Hitler, když napsal ve svém stěžejním díle Main Kamf - "... my musíme vytvořit stejnou sílu jako oni (rudí, marxisté), stejně brutální a fanatickou, stejně nemilosrdnou a tvrdou, ale pravdivější!" A o tom to je ...

   Smazat
 17. Pane prezidente, děkuji. Jste úžasný člověk, i když víte , jak vám budou sprostě nadávat, říkáte pravdu , nebojíte se. Máte rád naši zemi, jste vlastenec . Děkujeme. Češi a jejich děti.

  OdpovědětSmazat
 18. Koukám, že bývalý komunista je to samé jako bývalý černoch, jak momentálně předvedla soudružka Šiklová. V 50. letech se raději mýlila se stranou, než aby se dopustila kacířství a stála za pravdou. Nu a dnes se nestydí říkat némlich to samé, akorát místo strany se jí tam vloudili někdejší úhlavní nepřátelé socialismu, tj. USA a západní imperialisté. Stejný zůstává jen ten bolševický názor na svět.

  OdpovědětSmazat
 19. Vida, jak Kavárny a Bažiny různých světadílů zuří a poštěkávají. A jenom proto, že pan prezident Miloš Zeman opět dodržel zásadu, kterou má na své prezidentské standardě: Totiž že pravda má vítězit nad lží. Mimochodem, tutéž zásadu, kterou před delším časem formuloval Mahatmá Gándí a posléze ji převzal ideový protagonista české Kavárny, pan prezident Václav Havel. Takže ať se ta poštěkávající pražská a brněnská Kavárna v tuhle chvíli stydí!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.