Reklama

čtvrtek 24. května 2018

Zpitomělá Česká televize a další média označují citované části Marakéšské deklarace za hoax!

Brífink SPD v Poslanecké sněmovně

Česká televize a další média označují citované části Marakéšské deklarace za hoax! Organizace s rozpočtem 7 miliard korun si neumí zaplatit překlad dokumentu, který leží na serveru Evropské komise! ČT přebírá informace od neziskovkářů a fiat alternativy! Redaktor z demonstrace proti Nočním vlkům na Olšanech se znovu rozjel, vítači migrace mají za úkol protlačit Marakéšskou deklaraci za každou cenu!

Marakéšská deklarace spustila v českých médiích neuvěřitelný dezinformační šum. Celé to odstartovalo ve chvíli, když Aeronet minulý pátek publikoval český překlad [1] (Nová Republika přetiskla tento materiál ZDE) oficiálního dokumentu Marakéšské deklarace, který uveřejnila na svém serveru Evropská komise. Překlad dokumentu se během víkendu rozšířil po celém českém internetu a začala si toho všímat i velká média. Jenže, namísto reflexe závažnosti dokumentu došlo k něčemu zcela jinému. Mainstreamová média začala informace z oficiálního textu deklarace prohlašovat za hoaxy. Nikdo totiž z velkých médií nebyl schopen dokument ze serveru Evropské komise přeložit do češtiny, takže jsem to musel udělat já a najednou se strhla obrovská mela. Protože to, co se odehrálo včera na tiskové konferenci v Poslanecké sněmovně, to nám opravdu hlava nebere.


Tomio Okamura na tiskové konferenci oznámil, že SPD se bude snažit zařadit na pořad jednání sněmovny i diskusi a interpelace ve věci Marakéšské deklarace, kterou počátkem května v marocké Marakéši podepsal ministr vnitra Lubomír Metnar (Hnutí ANO). Jak si sami v překladu můžete přečíst, deklarace de facto ukotvuje migraci jako lidské právo, bez ohledu na migrační status dotyčných osob. Dokument označuje migraci za přínosnou a rovněž se odkazuje na tzv. Agendu 2030, což je plán OSN na řízení migrace z pozice nadnárodního orgánu vysokého komisaře OSN pro lidská práva. SPD proto navrhuje, aby po rozpravě přijala poslanecká sněmovna prohlášení, že otázky spojené s migrací do ČR jsou ve výhradní kompetenci České republiky a nikoho jiného. Tomio Okamura během tiskovky vytáhl i český překlad Marakéšské deklarace a žlutě si v něm vyznačil klíčové body.

Redaktorka České televize označila oficiální dokument Evropské komise za hoax. Vrchol neprofesionality v přímém přenosu


Jenže ještě předtím se odehrálo něco, co pouze ukazuje na naprosto katastrofální stav, který panuje v České televizi. Redaktorka ČT totiž položila Tomiu Okamurovi dotaz, proč se SPD rozhodla tento bod jednání ve sněmovně prosazovat, protože ty informace o nebezpečí Marakéšské deklarace jsou prý hoax, který šíří dezinformační servery a jmenovitě Parlamentní listy. Odkázala se přitom na výroky ministra vnitra Lubomíra Metnara, který už dříve prohlásil, že Marakéšská deklarace má zastavit migraci. Jenže z originálu dokumentu Evropské komise, který je k dispozici ke stažení zde, a z jeho následného českého překladu, vyplývá přesný opak. A udivený Tomio Okamura se pozastavil nad tím, že Česká televize si neumí zaplatit překlad anglického originálu Marakéšské deklarace, který leží přímo na stránkách Evropské komise. Pokud by to totiž Česká televize udělala, tak by se dočetla, že dokument mluví o řízené, řádné a hlavně o pravidelné migraci, není to dokument o zastavení migrace, a to ani omylem! Marakešská deklarace leží přímo na serveru Evropské komise. Česká televize není schopna si dokument přečíst nebo nechat přeložit. Musí to za ní udělat Aeronet…

Česká televize s rozpočtem bezmála 7 miliard korun, které čerpá z kapes daňových poplatníků každý rok, si tak není schopná udělat ani překlad 8-stránkového anglického dokumentu. Místo toho šíří Česká televize dezinformace a oficiální informace čerpané z oficiálního dokumentu, který je uveřejněný na oficiálním serveru Evropské komise, označuje za hoax, který prý šíří v ČR proruské servery. Tohle už není špatná práce ČT, to už je duševní diagnóza. Kdykoliv alternativa přijde s nějakým zásadním odhalením nebo dokumentem, je to okamžitě označeno za hoax a proruskou dezinformaci, a to i v případě, že jde o informaci staženou ze serverů Evropské komise. Jenže byla by chyba si myslet, že toto dezinformování ze strany ČT je omezeno pouze na Kavčí hory. Tyto nepravdy a lži o tom, že Marakéšská deklarace má zastavit migraci, šíří i další servery, které s ČT spolupracují.

České servery fiat-alternativy poskytují České televizi své vlastní hoaxy o Marakéšské deklaraci


Prvním z nich je server Info.cz, který obviňuje [2] náš server, že prý jsme rozjeli nějakou kampaň proti Miroslavu Pochemu z ČSSD, který je kandidátem na post ministra zahraničí v Babišově vládě. My jsme přitom pouze informovali o tom, že má pozitivní vztah k migraci a že schvaluje kvóty, o čemž svědčí nejenom jeho článek z blogu iDnes.cz z roku 2015, kde psal o tom, že se nemáme stavět k uprchlíkům zády, ale potvrzují to i jeho hlasování v Evropském parlamentu, kde se připojil k žalobě proti ČR za nepřijímání migrantů podle kvót z roku 2015.

Server Info.cz v článku totiž opakuje lživý narativ České televize, že prý Marakéšská deklarace je nástrojem na zastavení migrace a dokonce v článku k tomu dává odkaz na originální anglický dokument umístěný na serveru Evropské komise. Na ten samý dokument, který jsem překládal já do češtiny a na ten samý, který si nechala přeložit SPD. Prostě server Info.cz očekává, že ten anglický text na serveru Evropské komise nikdo číst nebude a ty české překlady v ČR se prostě označí za hoax proruských serverů a extrémistické SPD. Schůzka o migraci v Marakéši o dva roky dříve.

Jenže to není zdaleka všechno. Už minulý čtvrtek vyšel na serveru Manipulatori.cz článek o tom, že Aeronet a další proruská média spolu s některými osobnostmi šíří hoax s Marakéšskou deklarací. Článek napsal nechvalně známý šéfredaktor Manipulatori.cz Jan Cemper, který nedávno ztropil pozdvižení na Olšanských hřbitovech v Praze kvůli ruským Nočním vlkům. Spolu s Tomášem Peszyńskim a Martinem Uhlířem vyvolali pozdvižení, křik a strkanici s Jaroslavem Foldynou z ČSSD, který spolu s Nočními vlky přijel uctít památku sovětských vojáků u památníku na Olšanech. Pan Cemper na svém serveru Manipulatori.cz nově napsal [3], že prý v našem článku [4] píšeme nesmysly a rovnou do textu ocitoval stanovisko ministra vnitra Lubomíra Metnara, jak se on dívá na Marakéšskou deklaraci, kterou sám v Maroku podepsal. Sami si to přečtěte.

Porovnejte, co tvrdí ministr vnitra Metnar a co se píše v Marakéšské deklaraci. Kdo potom šíří hoaxy? Česká televize, Cemper nebo Aeronet?

 


Lubomí Metnar:„Děkuji, tak jsem rád, že se mohu vyjádřit zpětně k tomu Rabatskému procesu, kdy jsem se minulý týden, počátkem května účastnil v Marrákeši tohoto euro-afrického dialogu. Mohu vám říci, že mi připadá, že jsem byl úplně na jiné konferenci, než o které některá média informují a píší. Já bych chtěl tady jednoznačně vyvrátit ty dezinformace, nepravdy a lži, které jsou tady některými médii šířeny.

Tato konference byla zaměřená na nelegální migraci, pašování lidí, převaděčství, návraty nelegálních migrantů zpět do afrických zemí. Výsledkem této konference bylo přijetí Marakéšské politické deklarace a Marrákešského akčního plánu do roku 2020. Jedná se o právně nezávazné politické dokumenty, pro Českou republiku neznamenají žádné přijetí nových závazků, přijímání nových migrantů a tzn. žádná podpora masové migrace z Afriky, žádné nové závazky opakuji pro Českou republiku.

Naopak tímto bojujeme proti nelegální migraci a převaděčství. Z toho dokumentu naopak se zavázaly africké státy, že budou daleko více podporovat boj proti nelegální migraci a organizovanému převaděčství, že budou například posilovat ochranu svých hranic, aby zabránily migraci nelegální, posílení soudní a policejní spolupráce. Takže o tomto byl ten dokument a rád bych, aby to nebylo zaměňováno a šířeny tyto dezinformace, které chci tímto vyvrátit,“ řekl Metnar.

A nyní vy, čtenáři Aeronetu (a Nové Republiky), po tomto tvrzení pana ministra klikněte sem a přečtěte si český překlad Marakéšské deklarace a porovnejte ho s výše uvedenými výroky pana ministra Metnara. Buď pan ministr podepsal něco úplně jiného, než o čem mluví deklarace, anebo podepsal něco, co si buď nepřečetl, anebo neporozuměl obsahu. Anebo třetí možnost, porozuměl obsahu, ale omlouvá podpis deklarace a zlehčuje její dopady. Lubomír Metnar, ministr vnitra za Hnutí ANO (v demisi).

Není pravda, že jde o bianco nezávazný dokument, jde o evropský závazný proces signatářských zemí na úrovní procesu garantovaného Vysokým komisařem OSN pro lidská práva v rámci tzv. Globálního kompaktu. Nebudeme zde obviňovat pana Metnara z nějakých špatných úmyslů, ale necháme na každém čtenáři a občanovi ČR, aby svojí hlavou posoudil znění v překladu Marakéšské deklarace a tvrzení pana ministra. Znovu se tak potvrzuje, že kdykoliv se objeví nějaká výbušná informace, se kterou přijde alternativa, mainstreamová média vystartují s taktikou nálepek o proruských serverech a dezinformacích. I když jde o informace, které jsou veřejně dostupné na serverech Evropské komise. Média totiž očekávají, že lidé si ty dokumenty nepřečtou, že budou věřit jen tomu, co řeknou autority a Česká televize.

Důležitá informace pro naše čtenáře a podporovatele – NEPŘEHLÉDNĚTE


Závěrem ještě jedno upozornění pro naše podporovatele, poměrně zásadní. Od dnešního dne došlo ke změně našich bankovních účtů u Fio Banky. Banka se nezměnila, došlo pouze ke změně čísel účtů pro ČR i SR. Tato změna nastala v důsledku posledních mediálních útoků proti našemu serveru a situace v rodině našeho spolupracovníka a kolegy v ČR, který se už nechce nechat nadále vláčet a pomlouvat Českou televizí. Nátlak ze strany jeho rodiny, která spojení s Aeronetem po reportáži ČT těžce snášela, tak vedl k ukončení spolupráce s námi a k uzavření účtu, což chápeme a děkujeme mu za jeho obětavou spolupráci. O uzavření účtu ze strany našeho kolegy jsme nebyli dopředu upozorněni, takže jsme nemohli naše čtenáře dopředu na tuto změnu připravit. Máme ale naštěstí již nový účet. Nová čísla účtů jsou již uvedena na naší darovací stránce.

Pokud přispíváte našemu serveru “ručně” každý měsíc, tak se vás tato změna nijak výrazně nedotkne, prostě použijete naše nové číslo účtu. Ovšem naši pravidelní dárci, kteří měli nastavené trvalé měsíční bankovní příkazy na náš starý účet, je budou muset zrušit a nastavit je na náš nový účet. Znovu opakuji, že došlo pouze ke změně čísla účtu, banka (Fio Banka) zůstává stejná. Omlouváme se za tyto komplikace, které ovšem zjevně plní účel zadavatelů dehonestačních a diskreditačních reportáží ČT a Bakalových médií proti našemu serveru. Ti musí teď mít velkou radost. Pomluvy České televize, proti kterým jsme se ostře ohradili zde, tak slaví částečně úspěch. Pomluvit, zdiskreditovat a připravit o podporovatele a spolupracovníky server, který přináší pravdivé a necenzurované informace.

Pokud jste na naší straně, na straně pravdy, pokud stojíte s námi a není vám lhostejný osud svobody slova a informací a osud našeho serveru, zvažte prosím jakýkoliv příspěvek našemu projektu na naší obvyklé darovací stránce zde. Každé málo nám pomáhá a naše existence stojí a padá s podporou našich čtenářů. Nemáme za sebou 7-miliardové roční rozpočty, ale přesto dokážeme přinášet zásadní zpravodajskou produkci, např. český překlad Marakéšské deklarace, a to zcela zdarma. Česká televize s mamutím rozpočtem na to zjevně peníze nemá. Útoky proti alternativě tak mají zjevně za cíl připravit jednotlivé projekty o spolupracovníky a to málo, co servery potřebují ke svému provozu. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu a buďte s námi!

-VK-
Šéfredaktor AE News

91 komentářů :

 1. Mě děsí to neuvěřitelné ticho, které okolo tohoto dokumentu, který je srovnatelný s Mnichovskou zradou, panuje. Jakoby národ lapal po dechu a zíral s němým úžasem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. https://uloz.to/live/!CbElKYrdyFbW/zde-je-predlozena-ne-skutecna-konspirace-urcena-pro-a-h-in-memoriam-satira-mkv-avi-mp4

   Smazat
  2. Absolutně nechápu, že se k tomu nejenže nevyjádřil Zeman a striktně se od toho nedistancoval, ale že proti tomu nepodnikl žádné kroky. Musel dopředu vědět co se chystá.
   Tento hnusný podraz na národu padá na hlavu nejen Babiše, ale i Zemana.

   Smazat
  3. SPROSTOTA OHLUPOVADEL NEZNÁ HRANIC ZÁKEŘNOST

   si navic platime a právě oni,obtěžuji za to občany co možno nejpodlejšimi informacemi a neváhaji manipulovat i volby ukradenim hlasů voličů zmanipulovanými informacemi.

   OSV NAVRHUJE,ABY OBČANÉ PROSAZOVALI STAVBU VLASTNI INFORMAČNICH SITI S CILEM ODSTRANIT TYTO ZRŮDY DŘIVE NEŽ BUDE POZDĚ.

   Neni divu,že rozzuřeni Šmejdi chtěji smazat NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ.

   kde se jasně v bodě NP Nr.2.požaduje naše přimá občanská demokracie, která jde uskutečnit bez peripetii ,levně a téměř ihned.Požadujme v tomto směru zákon a ty politické Šmejdy,kteři ho chtit nebudou mit ve svých bobkových listech volit už přinejmenšim NIKDY nesmime!

   Smazat
  4. EU je již plně ve vleku nevládek (polit. nezisk.), které si Evropské státy zakládají a se světovými oligarchy spolufinancují, je to jakési řezání větve na které při tom sami sedí. EU vedou loutku těchto oligarchů a plní jejich vůli a přání, což je i kulturní a ekonomické zničení Evropy. Proč tomu tak chtějí, tak to přesně nevíme. Tiskovka SPD byla po všech stránkách velmi kvalitní a co se týče prezidenta, tak ten se k migraci vyjadřuje často, ale zřejmě poslance, kteří by zde vytvořili slušnou vládu, mající na zřetely blaho a bezpečí našich občanů, my tady dnes nemáme, alespoň ne v dostatečném množství. ANO zklamalo a zbaběle couvá z kdys slibovaných kroků na prospěch lidu této země. Košile jim je bližší než kabát (A.B.) a USA či EU než pravda a zákony (M.S., R.P., aj.). Karel z Plzně

   Smazat
  5. Je to zrada národa, hřímá Okamura. Sněmovna jedná o přijímání afrických migrantů....

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/okamura-prosadil-ve-snemovne-debatu-o-prijimani-africkych-imigrantu-47752?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

   ....Když je situace zlá, začněte lhát, řekl Juncker....

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tereza-Spencerova-Kdyz-je-situace-zla-zacnete-lhat-rekl-Juncker-Ty-lzi-miri-ke-treti-svetove-Pozor-na-blbosti-o-Italii-537153

   Smazat
  6. Praha už není matkou měst jako kdysi-Praha už není Prahou a Česká republika již není Českou republikou už není mojí vlastí už není mým domovem a domovem mých dětí a vnoučat Česká republika je čapí hnízdo kosmopolitních cizích osob kteří nikdy nebudou srdcem a duší českými občany a vlastenci ale jsou a budou jen pasáky co budou naší vlast pást jako cizí prodejnou holku.
   M. Heyduk

   Smazat
  7. ZASTAVIT PODLÉ INFORMAČNI MANIPULÁTORY

   lze pouze zákonem,kdy se jim odejmou penize

   a namisto jejich zpronevěřováni a zneuživáni k obtěžováni občanů lhaniím a křivenim dokonce i voleb,kdy pak volime na základě vadných informaci i prý naše představitele,kteři však s našim zastupovánim nemaji nic společného!

   CHTĚJME NAŠI OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII TAK JAK TO NAVRHUJE NP Nr.2.

   I na tomto webu,se už v diskuzi poprvé ozvali diversanti,kteři i tady prý maji dost NÁRODNIHO PROGRAMU.
   To je prvni známka,že Šmejdům začiná téct do bot a chtěji po diversantsku bojovat možná i o svůj bídný život!
   Chtějme VŠICHNI, aby každý den každou noc a v celé galaxii byly představovány postuopně strašlivé body NP a nezbývá než je vtloukat do betonových hlav politické třidy jako svého času to dělal strejda MOJŽÍŠ MAJZLIKEM do šutru!

   Smazat
  8. Metnare, pokud je marakéšský protokol natolik bezvýznamný a k ničemu nezavazující blábol, proč jste tam jezdili a podepisovali to? To vám mohli poslat poštou a hodit do schránky jako reklamní letáky.Za další, jestliže něco obhajujete, dejte k dispozici původní znění (v originále, aby si nějaký rádoby překladatel z toho neudělal svůj překlad), ať je zřejmé, jak se věci mají.
   J. Miczko

   Smazat

  9. 10:07

   Proto, že již jsou oba zvolení ...!?

   Ramón

   Ps. Když jsem zde varoval před jidášem Babišem, byl jsem za vlastizrádce a konečně jste někteří prohédli, pozdě?! To samé Radek Vondráček, jeho slova, nedělalo by mi problém volit pana J. Drahoše? ANO je slepenec, šibalů a profláklých prospěchářů, využili znechucení lidí nad tehdejšími, nenasytnými politiky. Kteří se vrátili obloukem přes A.B. ANO.

   Smazat
  10. Když náhodou, omylem, vidím kus zpráv na ČT, připadám si jak ve chlévě. Co redaktor, tak to vůl, kráva nebo přímo svině....

   Smazat
 2. ČT jako vždy šíří lži a dezinformace. Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt_7

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celá ta věc s Marakéšskou smlouvou neuvěřitelně smrdí. Vemte si, jaké tajnosti s tím dělali! Kdyby to alternativa nezveřejnila, ani bychom nevěděli, že se něco takového stalo. A následně ty lži a vytáčky. To značí jediné, jde o dokument zásadního významu!

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitler také nepocházel z Německa! Tihle pendleři jsou nejhorší.

   Smazat
  2. Už nyní je v ČR tolik migrantů, že si v zaměstnání připadám jako cizinec. Je hrůza, co dělají naši úředníci, proti rodilým Čechům. Hrůza, když neexistují hranice pro lidi. Úředníci, si ale hranice pro svoji práci udělali...služební zákon, platové tarify, dělníci musí konkurovat levné zahraniční síle a jít dolu! Díky ziskům personálních agentůr ze zahraničí, jejich kšeftů z cizinci u nás! Babišovi je to putna, hlavně že jsou levný a MAKAJ na jeho chamtivou hromadu.
   P. Pospíšil

   Smazat
 4. Do kdy se bude čekat s opevněním naší západní hranice?Doporučuji zadrátovat a pustit elektřinu.Po všem co se hne střílet.AŽ na to přijde zbytek evropy bude pozdě.Proč se nepotápí lodě? I to by bylo pro ně varování.Tlachání u piva nic nevyřeší. Až se proberem jako vždy tak už bude pozdě a to bude náš konec.

  OdpovědětSmazat
 5. Babiš je jednoznačně nejnebezpečnějším polistopadovým vrcholným politikem! V zákeřnosti a úskočnosti se mu nikdo nevyrovná. Souhlasím s Klausem mladším, že možná s Bruselem vyměnil migranty za beztrestnost, ale jsem přesvědčen, že jakmile by byl pevný v kramflecích, tak by je sem i bez toho bez okolků pustil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sorry jako, makáme!

   Smazat
  2. Nejnebezpečnější byl Havel.Tohle vše je důsledek jeho působení v politice.

   Smazat
 6. Ta bruselská tv by to chtěla rozmazat aby lidé nevěděli co se děje. Řízená výměna obyvatel Evropy za 3 a půl roku u voleb poslední šance něco s tím udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby jsou vhodné pouze pro ideální stát slušných lidí. Národní zájmy se musí hájit tvrdě, generální stávka atd.

   Smazat
  2. 16:55 Naprostý souhlas.

   Smazat
  3. 16:55 Napsal jste to skvěle ale to se nestane půlka národa málem zvolila vítače drahoše.

   Smazat
  4. 21:54

   Drahoše volilo 3/4 z ANO ...?

   °°°°°

   Smazat
  5. 22:34 To nevím ale tak to bylo nebo ne skoro to vyhrál.

   Smazat
 7. A pak se rozčilují někteří medializátoři nad hodnocením své práce prezidentem slovem "idiot". A přitom kdo zdá "Idiota", tak ví, že v dané souvislosti jde skoro o pochvalu. Situace není snad ani tak tragická s mentální kapacitou jako s vůlí držet pravdu.

  OdpovědětSmazat
 8. Vemte si, že zástupci naší vlády podepisují zásadní mezinárodní dokument, který ani není přeložený do češtiny? Má to vůbec nějakou historickou paralelu? To i Hitler předkládal Háchovi direktivy ve dvou jazykových verzích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jsou expertizy, které si vláda nechala udělat? Kde je odborná a hlavně veřejná diskuze? Nebo to Metnar podepisoval u kafe s koblihou v hubě a nějakej bruselskej šašek mu mezi řečí nadhodil, hoď mi tady autogram?

   Smazat
  2. Co ten Metnar hledá dál ve vládě,která je v rozkladu a podala demisi.

   Když se dostanou k moci podvodně ziskánou prý důvěrou,tak to se máme na jejich podlosti těšit a jim za ni tleskat?
   Cilem té politické sprosté chamradě třidy Šmejdů je nás všechny co nejvice zadlužit,ukrást naše peníze a do nekobečna dát pocitit otrokům jejich korporátni oligarchický režim ohnutých hřbetů s brzy i totálni cenzurou o nizkých platech uiž ani nemluvě.

   PRÁVĚ O SMĚRU JAK ZMĚNY V TOMTO PODLÉM REŽIMU PÍŠE HNED V PRVNIM BODU

   NP Nr.1.a proto pokud se nenajdou sily kjeho uskutečněni a podpoře budete komplet ukřižováni migranty a ještě jim za to zaplatite prý 25 000 a se čtyřmi manželkami to bude ještě větši paráda§!!

   Smazat
  3. Najdou se na alternativě aktivisté,kteři by dokázali vytvořit plán kterým by se postupnš dařilo způsobu jak se zbavit nejlépe celé politické třidy podrazáků a křiváků?

   Smazat
  4. VŮBEC BY NEBYLO OD VĚCI,KDYBY SE POUŽILO NP

   je to totiž v současnostijediný plán který má opravdu hlavu a patu ,včetně jeho nikterak špatných bodů. Na př.

   BOD NP Nr.1 má silu začit vykořeňovat korporátni oligarchickou tyranii ovšem v důsledku naprosté ignorance tzv inteligence,která je vlastně jako nepsaný zákon odpovědna za vývoj ve státe to jde pomalu a oni si hraji na svém písečku.
   Je tu někdo,kdo by dokázal mezi nimi vytypovat skutečné vizionáře, či občany schopné spolupracovat s voliči?
   Kdo má návrh.

   Zkusme rozebratv diskusi i polit.strany.Pokud to s nimi nepůjde a oni se budou zpupně dále spoléhat na hlasy ukradené pomoci křiváckého tisku musime vymyslet i připadný plán B!

   Smazat
  5. Postupně odoperovat celou polit.třidu?

   no to nemusi být nemožné.Italům už docházi trpělivost a ví,že se musi něco stát.Dali zvolit koalici,která chce deportovat 500 000 přiživniků
   a zrušit sankce,které škodi všem.
   Jestli se ji to podaři bude EU nebožtikem a co se stane s EJMERIKOU,která dělá vše proto,aby ji kšefty přebrala ČINA a jeji chujnan to je už znát!
   Dokonce i pitomá obamovka si nasadila na universitě v YALE ušanku a řvala,že když nemůže zmasakrovat pana PUTINA tak se s nim spoji!
   Divný svět,ale my občané to zvládnem a budeme hledat tu pravdu jako pan nebožtik HEJVl a uvidite to točo spindoktoři co?

   Smazat
  6. 14:55 Na Vás je zbytečné reagovat NP, chcete příznivce a my neznáme jméno ani příjmení vašeho lídra? Pavel Novotný? Jakub Janda? Kdo?
   P.K.

   Smazat
 9. Z posledního patra mrakodrapu padá muž a u každého patra kolem kterého proletí si říká: "Je to OK". Tak takto podobně se chováme všichni, Uprchlíci zatím tady nejsou v množství, které požaduje západní demokracie jako SRN a Francie. Oni potřebují aby ten bordel, vraždy, znásilňování, které mají díky uprchlíkům oni ve svých městech a obcích, aby jsme tyto všechny obohacující zločiny měli i my tady, aby nás hned poučovali, že to co se děje, tedy ty vraždy, znásilňování, krádeže, páchané uprchlíky je vlastně naše vina protože jsme uprchlíky dostatečně nevítali a nepřizpůsobili jsme se jim, tedy nekonvertovali na islám, nezavřeli jsme naše ženy doma, nedonutili jsme ženy, aby nosili bůrky. Islamizace Evropy pokračuje mílovými kroky, ale vše je pořád a zatím OK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kráva na pastvě taky neví, co ji čeká. Co byste chtěl od lidí ?

   Smazat
  2. Kráva na pastvě si taky říká, že tak jak se má teďka, se ještě nikdy neměla.

   Smazat
 10. To není jen podpis Marakéšské deklarace, ale europoslanci za ANO spolu s topáky a socanem Pochem odhlasovali Globální kompakt o migraci, který s Marakéšskou deklarací úzce souvisí - legalizuje klimatické migranty. Deklarace podporuje legální migraci a Globální kompakt ve své podstatě udělá těmi legálními všechny migranty, kteří jdou z velkého vedra nebo sucha (což je většina Afriky). A to, že Metnar věděl, co podepisuje je jasné. Proč by jinak s Babišem fakt, že jede Metnar něco podepisovat do Maroka, tak úzkostlivě předem tajili? Pokud by o nic nešlo, vědělo by se o všem už před podpisem, to ale nikdo ve Sněmovně nic netušil. Kolika koblihářům to konečně otevře oči, aby si uvědomili, že volbou ANO žádnou protestní nebo protimigrační stranu rozhodně nevolí, ale volí jen stejné eurohujery jako je ČSSD nebo TOP?

  OdpovědětSmazat
 11. Z posledního třetího odstavce Metnarova vyjádření jasně vyplývá, že nelegální migrace bude zastavena tím, že se zlegalizuje a bude podporována všemi zúčastněnými státy. Pan Metnar si asi myslí, že nerozumíme psanému textu. Je to stejný projev arogance, jako když ČT tvrdí něco jiného než anglický text deklarace, na který se odkazuje. Mají nás za pitomce.

  OdpovědětSmazat
 12. Naše „hodná" eu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stvete-nas-tak-mate-smulu-Brusel-nam-chce-vyrazne-utahnout-uzdu-Konkretnim-navrhem-537142

  OdpovědětSmazat
 13. Proste nelogické závery. Brusel sa snaží asi o to aby v jednom štáte fungovali dve paralelne svety, kde budú fungovať dve vlády, budu sa voliť prezidenti, nezávisle, na tom že jeden paralelni svet bude voliť Klementa, a v druhí súčastne nejakého Mohameda. A potom bude srandá, ako sa dve paralélne vlády budu navzájom ignorovať. A Brusel bude navštevovať tú paralelnu vládu, ktorá sa Bruselu pchá do análneho otvoru. A vzápeti ignorovať tích ktorí volili natruc Bruselu.

  V jednej paralele bude fungovať demokracia, a v druhej paralele zase Islamsko demokratické strani, ktoré sa navzájom budu v paralelach ignorovať. To znamená že v ghete, kde vyhral Mohamed budú presadzovať Islámsku Demokraciu, ktorú bude potporovať Brusel, ktorí bude žiadať ešte viac Islamskej Demokracie, na úkor občanov, ktorí volili trebarz Klementa. Proti tomu bude stáť Brusel lebo má málo demokracie. Paralelne dvaja prezidenti, dve vlády, dve polície, dve armády, dve daňe atĎ.
  Niečo ako v 1939 -Mohamed utiekol nariekať do Bruselu, že má málo Islamskej Demokracie a Klement odletel do Moskvy.
  Alebo ako na Ukrajine 2014. Alebo žebi ako v Libanone??

  OdpovědětSmazat
 14. Česká televize je ústav choromyslných, snad už to někomu dojde a začne se tím zabývat. Společnost se musí chránit před sektáři a blázny.
  V jednom předchozím článku byla mediokracie označena jako sekta, a to je správné hodnocení té mediální žumpy.
  Sekta, která má svůj kult a svoje guru.
  Jeden z guru je např Kalousek, který se s posledním útokem na prezidenta stal nepříčetným, přející prezidentovi Zemanovi to nejhorší.
  Někdo si myslí, že tito sektáři jsou odpadem lidské společnosti, kteří ho ze sebe dělají za peníze. To je velký omyl. Wollner a všechna další novinářská špína jsou totálními sektářskými fanatiky a blázny. Celá ta pražská kavárna je případ pro sociology a psychiatry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marek Wollner: Důkazy musejí být neprůstřelné!

   Reportéři ČT jsou jedním z pořadů, který v letním čase nemá prázdniny. Aktuální události ani reportérům nedovolí udělat si volno. Diváky tak každý pondělní večer pohltí nové reportáže.

   Klikněte pro větší obrázek
   „Kauzy, které natáčíme, jsou vždycky aktuální v hlubším slova smyslu, ale neshrnují jen pěnu dní, vždy nějak trvaleji rezonují ve veřejné debatě. Nevrháme se tedy na témata, po kterých se za týden slehne zem. Jde nám o události, které mají širší dopad a určité skryté pozadí, které klasické denní zpravodajství neodkrývá, ale které je přitom pro poznání stavu věcí klíčové. Proto taky většinou na našich kauzách pracujeme minimálně měsíc,“ představuje dramaturg a reportér Marek Wollner investigativní publicistický pořad Reportéři ČT.

   Do téměř čtyřiceti minut se většinou vejdou tři reportáže, to je optimální skladba: pořad se v tomto případě koncipuje tak, aby v něm vedle reportáže s celostátně důležitou kauzou byla reportáž postavená na silném osobním příběhu, a do třetice třeba nějaké zajímavé regionální téma. Pokud reportéři narazí na něco opravdu unikátního, vysílají jen dvě delší reportáže, zcela výjimečně zabere jedna pětatřicetiminutová reportáž celé vysílání. „Ale to už musí být opravdu silné téma, protože taková stopáž, to už je menší dokument, a lidé v našem pořadu raději vidí pestřejší průřez společenským děním,“ pokračuje dramaturg. „O tom, co budu vysílat v pondělí, mám jasno většinou po úterní poradě, tedy skoro týden dopředu. Ale někdy je potřeba improvizovat, protože slíbené téma se občas nepodaří dotáhnout do konce a žádá si ještě další odklad: naše důkazy musejí být neprůstřelné, ať jde o malé nebo velké ryby, protože pořad je pod drobnohledem a nemůžeme si dovolit udělat chybu ani v barvě polobotek radního z Prčice. A jestli se mě ptáte, co budeme vysílat za měsíc, to už raději vůbec neprozrazuji. Ti, kteří mají vliv a moc, vždycky mobilizují své síly a vytáčejí telefony, a já bych musel už před vysíláním obhajovat, proč a cože to vlastně točíme. Ti dotyční se to stejně včas dozvědí, protože každý, o kom točíme, musí dostat prostor své činy vysvětlit. Zároveň ale ručím za to, že všechno, co má hlavu a patu, co máme důkladně prověřené, tak odvysíláme a nikdo nám v tom nemůže zabránit. A ještě něco: neděláme věci na takzvanou objednávku, jak nám politici předhazují, to je jen jejich obrana. Všechny informace tvrdě prověřujeme, takže jsme snad jediný investigativní tým u nás, který neprohrál žádný soudní spor, ale dokonce za dobu mého působení v jeho čele (více než čtyři roky – pozn. red.) jsme ani jednou nemuseli před soud. Snažíme se diváky zaujmout, ale nikoliv lacinou atrakcí, nýbrž závažnými tématy, která se dotýkají jejich života.“

   Připravila: Gabriela Koulová, foto: Jaroslav Hodík, ČT

   Smazat
  2. Anonymní 24. května 2018 13:00
   Pořad Reportéři - kauzy a důkazy atd ..
   O uvedené vůbec nejde, jde o manipulování a oblbování ve vybraných kauzách s vybranými rádoby důkazy.
   Záleží na tom, jak je kdo blbej a věří jediné presentované pravdě. Někdo je schopen přemýšlet, dokáže rozpoznat manipulaci a umí se také poohlédnout po jiných zdrojích a udělat si svůj vlastní názor.
   Mám rád zábavné kecy, ale musej bejt dobrý, ne jako ty co produkují Reportéři ..

   Smazat
 15. Individum Cemper je nejenom úchyl, xenofil a marxista, ale rovněž se nestydí ze své hradecké IP adresy sám sobě psát oslavnou stránku na wikipedii. něco takového neprovádí ani zakladatelé wikipedie!

  OdpovědětSmazat
 16. Bohužel nás nezanegřují jen oficiální zrádci národa, ale i plíživé zamořování cestou natahávání sem firmami (zejména Německými) cizích zaměstnanců pod zástěrkou, že nejsou lidi. Oni jsou, ale nebudou věčně dělat za otrockou mzdu na seberecyklaci a mizerné fejkové žrádlo. Proto sem zahraniční firmy tahají Mongoly, Turky, Pakistánce, Indy, negry všeho druhu a států co se prohlašují za Angličany, Francouze, Němce, Holanďany a další Evropany. To že má černá huba pochybné papíry z Německa z něj nedělá Evropana. Bohužel tím manipulijí i naše platy a naše vlastní orgány proti tomu mlčí. Ono nestačí, že tu je 500 000 Ukrajinců většinou na polská víza nelegálně a roky, ono nestčí 300 000 neproblémových Větnamců, nemluvě o naší etnické skupině vychcánků a tzv. nepřizpůsobivých. Ještě je potřeba si tu živit polovzdělanou pakáž z muslimáckých zemí a nevzdělané Africké negry. Uvědomuje si vůbec někdo z těch co je sem tahají, jenom problém s těmi nemocemi co sem zavlékají? Vždyť jim nikdo žádnou zdravotní prohlídku nedělá. Co se bude dít až sem zavlečou eboulu, nilskou horečku, mor, lepru, HIV a další chuťovky? Hlavně, že pak na ČT sračkách a NOVĚ kecají jen o 120 migrantech za rok v záchytných zařízeních. Stát už vůbec a dávno nekontroluje kdo sem leze a neoprávněně tu existuje. Nelžeme si do kapsy. Už dnes je na jakékoliv řešení 5 minut po 12 hodině. Bohužel jen Maďaři si zachovali svébytnost a rozum. V celé ostatní Evropě šel rozum dávno do kopru a naši politici ve své připosranosti jej nikdy ani neměli. Bohužel nemají ani pud sevbezáchovy. Nějak si pitomci myslí, že se jich to nedotkně. Dotkne, nebudou mít kam se svýma dětičkami a naloupenýma miliardama utéct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko musí dohnat a předehnat vůdčí sílu EU (zejména Francii a Německo) v barevné škále obyvatelstva. ČR silně zaostává, jeden Feri to ve sněmovně nezachrání :-)

   Smazat
  2. A kdo říká, že to je normální stát jako třeba za Husáka ? Je to kolonie bez armády, bez průmyslu, bez zemědělství, bez bank i bez vlastní vody.

   Smazat
 17. Ach jo, pan Okamura má zřejmě pocit, že se o něm a jeho partaji poslední dobou málo mluví. A to je v politice špatně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi idiot, který nic nepochopil. Tady se o Okamuru vůbec nejedná, ale o to co se chystá.

   Smazat
 18. Činy hovoří za vše a ne kecy ! Máš pravdu !

  OdpovědětSmazat
 19. Provozovatel této televize je pravděpodobně pan Soroš, tak nechápu, proč se ji říká "Česká", možná podle hlavního sponzora.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soroš jako provozovatel ČT? Co to hulíš, proboha?

   Smazat
  2. 13:24 Nic nehulím, ale zaměstnanci dělají to co chce on, tak v tom nevidím rozdíl.

   Smazat
 20. Co byste chtěli? Samostatný postup nesvéprávné kolonie s názvem ČR, když EU jede přesně do písmene podle jasného plánu pana Karnegiho? Karnegi: „Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena euroasijsko-negroidní rasou. Je třeba zrušit právo na sebeurčení národů a postupně eliminovat národy za použití jinorodé masové migrace.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debile, když tě někdo chce zlikvidovat, tak si aspoň zapamatuj jeho jméno.

   Smazat
 21. Je evidentní, že pan Metnar Marakéšskou deklaraci ani nečetl nebo není schopen porozumět psanému textu. Nejspíš se pouze spolehl na své poradce, že o nic nejde, že podpis je pouze zbytečná a nedůležitá formalita. ANO je, bohužel, už plné tohoto ideologického odpadu a ztrácí svůj progres.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mainstream lže, mlží jako když tiskne a Ano, bude hůř v Bruselu poslušně přitakává a hlasuje, na domácí půdě lidem lže!Vivat Babičok, 30% obyvatel plni důvěry a jistě si pro sebe a své potomky přejí multikulturní obohacení ve formě a podle hesla "Afriku vám přestěhujeme do vašich domovů, budete obohaceni, Brusel to tak chce a naše hnutí "Bude hůř" potřebuje DOTACE"!

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro "nezavislamedia NR". Dnes jsem byl šokován jednáním auditora, který přepisoval moje poznámky na diskusi o Masarykovi. Pokud je to obvyklá praxe na tomto webu, tak potěš koště. To znamená, že když pod mé IP napíšete že chci zabít Kalouska, tak budu vypátrán "hlídacími psy demokracie" a zatčen ?
   Přitom jsem napsal jen v celku nevinnou poznámku, že "někdo má rád vdolky a jiný holky. Já že mám rád obojí ale ne Masaryka." A byl z toho nechutný kulečník slovních výměn vámi překrucován.
   Jsem z toho znechucen a odrazen, abych se nadále zučastňoval "diskusí" na takto nespolehlivém webu. Jste pro mně jen mucholapky pro sběrače informací na lidi, komisi pro "neamerickou (česká sekce) činnost".
   Jsem starý člověk, narozený rok po smrti Masaryka, takže o něm osobně nemohu opravdu nic soudit. Jenže mojí rodiče a prarodiče žili nejen jeho dobu ale i toho starého rakouska. Jak říkali, nic nového. Četníci stále stejní, jen sundali kokardy z přilbic. Šavle a zbraně vždy připravené na nespokojence. Hlad a bídy většiny, nezaměstnanost, stávky a represe. Nebyl a není důvod ho toho ryka nějak adorovat.
   S pánem Bohem!

   Smazat
 23. O nic nejde, je potřeba postupovat demokraticky jako USA, smlouvu podle potřeby vypovědět.

  OdpovědětSmazat
 24. Jeden z hlavních důvodů vzniku neomarxistické a fašizující se EU je řízená výměna původního evropského obyvatelstva, rozložením a zničením jednotlivých států s bohatou křesťanskou kulturou, tradicí a nahradit jej negroidní rasou z muslimských států Afriky.Každou generací se obyvatelstvo Afriky zdvojnásobuje.Co asi obsahují smlouvy a úmluvy typu Marakéš, Istanbulská úmluva, Globální kompakt a Dublin IV?Podle ČT asi nic vážného, jen likvidaci Evropy a jejich obyvatel, kteří se budou koupat ve vlastní krvi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:19 Pronést do Evropy ZHN, tedy zbraně hromadného ničení, především biologické a chemické, které je schopen vyrobit jakýkoliv stát světa, je snadné. Evropa kapituluje, to je to, co se děje.

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať teď pepku pěkně zameč a vyskoč !

   Smazat
  2. JÁ bych tu měl jeden nápad a dalo by se i vydělat

   Když se musime zbavit těch Šmejdů tak by jsme mohli být mazani jak lišky a využit toho,že strany dostávaji kapky,no vzpomeňte na TOP,ODS teď komunisti a ČSSD co se a sráži jak ponožky. Jsou doteď chamtivi a blbí jak troky.
   Babičok jak by smet je sebevrah, nebot mu půjčili penize a on ted musi jednat,aby nás všechny prodal a zadlužil a tak se to těm grazlum za nim vyplatilo.
   Tomu bychom mohli zkusit pomoct do hrobu,když tako o to stoji a je na to Marakeš kandicat.

   MUSIME PŘEVZIT MYŠLENKU JEJICH GANGSTERISMUS V OPAČNÉM GARDU A BUDE TO!
   Smazat
  3. P.Radosta nějak zmizel, ale Ty se mu blbostí vyrovnáš,V.J.Horák

   Smazat
  4. Pane vachmajstr,vy jste hlava

   Smazat
  5. Horáku,píš k věci nebo nebo ti hrozi že budeš pro neschopnost vygumován.

   Zuřiví šmejdi včetně Pepka Vyskoče pište klidně dál vztekle nám to tady dělá velikou radost zásah přimo do vaší hlavy to je ono to způsobi,že si ted můžete dát trikoloru na prdel tam vám jak všichni vidi spadlo srdce strachem,že vás tu skřipnem A BUDE PO VÁS !Je pěkné,že s námi začináte bojovat.
   Dalši faze bude,že puknete jak řepy a my zvitězime Horáku, milý chcipáku!

   Podivejte se všichni co se tu houfují za nemehla,které žádné nápady nemaji jen nenávist a vztek!
   Pan radosta,KDO TO JE KDYŽ TU NENI CO?

   Smazat
  6. Já jsem tu za komunisty,kteři teď prý zrřušili i odděleni propagandy,kterému dávaji za vinu tu giga prohru ve volbách tak se mi nedivte

   podpis profesor Horák

   Smazat
  7. PANE HORÁKU,JAKO DOBRÝ NÁPAD K VĚCI PRÝ JE

   že se vaše KSČM přejmenuje na VOLIČI za VOLIČE,aby dosáhla masovosti no a pro skalni stalinisty je tu návrh kOMUNISTIČTÍ VOLIČI ZA VOLIČE zkratka KVzV je tomu tak HOŘÁK?
   Že to navrhnete na přištim sjezdu,který prý už když tak budete pohrdat svými voliči už vůbec ani nebude, co?

   Smazat
 26. Tak tohle musela být dřina vymyslet, antož to nemá ani hlavu ani patu. Věřím, že ani autor nechápe, co nám chtěl sdělit. Ale se vší naléhavostí. Zřejmě je za to placen.

  OdpovědětSmazat
 27. Čs rozhlas a od něho kdysi odvozená ČST (dnes Čt), vycházejí z praxe z doby prvního protektorátu, kdy sdělovadla, kromě ilegálních tiskovin a zahraničních vysílání (za jejichž poslech byla SMRT celých rodin), informovala o výsledcích probíhající války v souladu s propagandou Třetí Říše... Rozdílem je, že internet dává širší a celoplošnou nabídku - než Cyklostyl nebo Ormiktin odbojářů... a ZATÍM není serfing tak tvrdě postihován, jako byla nevíra ve vítězství Německa i v dubnu 1945...

  OdpovědětSmazat
 28. Vážení občané! Co děláte paniku kolem Marrakeši. Vždyť Vám pan (možná)ministr Metnar jasně řekl, že tam vlastně o nic nešlo.Udělěli si výlet, sešli se, dali si párek s hořčicí, pobavili se a nakonec podepsali prezentační listinu - tak o co Vám jde?

  OdpovědětSmazat
 29. Každé nacistické prase které bude protestovat proti migrantům by mělo být posláno na jatka. Tisíckrát raději kohokoliv třeba z Mozambiku než zdejší degeneranty. Vy půjdete na Rusa a oni tady zůstanou.
  Válka začne v červnu během MS ve fotbale v několika krocích. Ukrajina nastoupí s masivní ofenzivou na Donbase, zaútočí se i na Krym, do Černého moře už včera vpluly další válečné lodě, Holandsko chystá tribunál kvůli MH17, co Rusáci sestřelili na Ukrajině, Skripalová připravuje obžalobu Ruska, které zorganizovalo jejich vraždu, WADA požaduje, aby byli vyloučeni rusáčtí feťáci, na MS nepřijede osm klíčových zemí, zato se chystají Hoolihans z celého světa a ti to tam roztočí. Zároveň se chystá mohutná Západní ofenzíva v Sýrii proti vrahovi Asadovi a ISIL, který je v ruských službách, budou se aktivovat všechny spící diverzní buňky v Rusku a nastane masakr, stejně tak se USA chystá blokádu z Tichého oceánu a v Arktice a Německo uvažuje o zrušení projektu Nord Stream II.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:02 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. Anonymní 24. května 2018 20:02
   A to co píšete jsou sny koho ? Vás nebo někoho jiného koho obdivujete ?
   Jste sám blbem nebo je vás více ?

   Smazat
  3. 20;02
   Přepudruj si zadek,až zase půjdeš k pornoJandovi pro další lžinotičky,ty havlobanderovskejch bezmozku!!!!!
   A TEĎ ZMIZ PÍSKAT POSPÍŠILOVI NA FUJARU,!!!!!☺

   Smazat
  4. Nechte to ho 20.02 lidi jezdit dál na mrtvém oslu ,at se zasmějeme!

   Smazat
  5. Ten 20.02 to má z toho čumění na ČT, Novu apod. Tam to řikal prý Pche, Slafenberg, Kradousek a přitakávali Kakáč, Wolalner a stovky jim podobných.

   Smazat
  6. 20:02 je krvežíznivé monstrum, které bylo omylem vykopnuto na matičku zemi, a chtělo by být nazýváno člověkem. Ještě, že těch bestií je menšina.

   Smazat
 30. Ministr Metnar: Nic jsem nepodepsal a ani ten počet nesedí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic jsem nepodepsal a příště, aby se z tohoto svinstva vyvlékl, Metnar prohlásí:"Nic jsem nepodepsal a v Marakéši jsem v životě nebyl".Sorry jako, makáme na zničení České republiky a českých obyvatel!

   Smazat
 31. Po pečlivém přečtení článku a všech následných reakcí je mi špatně. Naši zástupci v Marakeši si opět dali vlastní gól. Je-li to hloupost, nebo zlý zaměr nevím. Není to poprvé a asi ne naposled.Uráží mne samozřejmost předpokládat naprostou omezenost občanů této země. Šířit lži, chaos, nenávist kombinovanou novodobým kádrováním. Žel někteří diskutujicí rádi omezenost potvrzují. Možná jsou za to placeni i neziskovkami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 22:39 To není ani hloupost a už vůbec žádný záměr! To je funkce peněz, které v našem systému dokáží zaplatit každého fotbalistu - politika za vlastní góly alias k zaprodání třeba celé ČR. Podívejte se jak se sloupy státu pinoží po zlodějíčcích, co ukradnou "housku na krámě" a jak jsou jim lhostejné rozkradené biliony Kč z majetku občanů-státu? Je toho již za bezmála 7 bilionů - prodělte si to 10 miliony obyvatel a zjistíte, že to není vůbec bakšiš! Nehodilo by se vám náhodou 700.000 Kč? Běžte si pro ně na vládu a do parlamentu, tam sedí lidé, kteří vám jistě vyplatí, oč jste byl jejich nedbalostí, liknavostí a pochybenou správou vašeho majetku okraden! Ne, sloupy republiky se budou na oko honit po krabicích od vína s údajnými penězi, aby si vysloužili bakšiš od těch, co rozkradli těch 7 bilionů Kč.

   Smazat
 32. Migranti jsou zvirata
  Vyhnat, deportovat

  OdpovědětSmazat
 33. Potíž je v tom, že vlastně nic nevíme a to je záměr: mluvit o věci či události, nepředložit fakta, ale jen osobní dojmy, navíc lákavými penězi potřebně upravené? Tak jistý Štěpán Malát, aby se mohl otřít zřejmě mu s vrozenou lživostí o Zemana, nenapíše, co říkal Zeman - např. o panu Poche, ale "jak on, hlušec, to slyšel. A pak je z toho lež jako věž. Když to čtete, tak pochopíte, proč není kritizovaný autor citován, ale je popisováno zbožné přání autora. Ostatně kdyby napsal, doslova, co řekl Zeman, tak by autorský honorář dostal Zeman, takto za lži je placen medializátor. Tedy nejen "jedna paní povídala", ale také jeden pán, zmalátněného rozumu kecá "až se mu od uší práší". Tož to jen příklad - pars pro toto, ČÉTÉ A "MEJNSTRÝM" - Česká jednota lhářů!

  OdpovědětSmazat
 34. Nejsem si jist, zda je dobré se vyžívat v nadávkách na migranty a nevšímat si toho, kdo je vyrobil, proč je vyrobil, proč je zobchodoval do EU a komu patří transportní firmy, kdo jsou ti , kdož nadšeně vítají výrobu a transport migrantů a za kolik to dělají. Možná by nebylo na škodu se podívat proč velmocenský kapitalismus musí vést teroristické války proti
  chudým, k čemu byla dobrá válka v Korey, Vietnamu, Panamě, na Grenadě, na Falklandech, proti Jugoslávii, proti Iráku, Afghánistánu, Libyi, Sýrii.....Co přinesly Světu tyto války mimo milionů mrtvých či migrantů, rozvrácených kultur a civilizací - co přinesl válečný teror bohatých jiného než terorismus chudých v jejich nerovném partyzánském boji proti zvůli militaristů, komandovaných diktaturou kapitálu. A navíc ten paradox - to bohatí teroristé vyzbrojili a vycvičili Taliban, AlKajdu a desítky dalších. A čím jsou migranti nebezpeční? Jejich oprávněný nahromaděný hněv za rozvrat jejich států a za genocidu nedopadne na strůjce jejich neštěstí, uzavřených v blaženosti svých světů, střežených pečlivě žoldnéry, ale na jejich obyčejné sluhy, nevolníky a otroky, kteří jim v jejich zločinnosti sloužili!
  Neměla by se upřít pozornost na primární zdroje masového vraždění.

  OdpovědětSmazat
 35. Jen pro uplnost doplnim, ze ta, jak jinde zde nazyvate "pionyrka" z ČT, ktera pokladala otazku-vysvetleni o hoaxu k tiskovce, je podle hlasu velmi pravdepodobne Petra Tuháčková.

  OdpovědětSmazat
 36. HOAX: Marrákešská deklarace zavázala ČR a Slovensko k přijímání lidí z Afriky
  http://manipulatori.cz/hoax-marrakesska-deklarace-zavazala-cr-a-slovensko-k-prijimani-lidi-z-afriky/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.