Reklama

neděle 3. června 2018

Amerika se stala synonymem krutosti a Kolumbie v NATO

Paul Craig Roberts
3. 6. 2018 PaulCraigRoberts
Americké ministerstvo spravedlnosti (sic) přijalo praxi oddělovat dětí přistěhovalců od svých rodičů a pak je přidělovat do tzv. „pěstounských domů“. Jak uvádí web Interceps oznámilo „ministerstvo zdraví a humánních služeb Kongresu, že ztratilo stopu po 1475 dětí, takto od svých přistěhovatelských rodičů odloučených. Má se za to, že byly nejspíše prodány bohatým pedofilům.


Americkým občanům se namísto této syrové skutečnosti vypráví, že přistěhovalci přicházejí do USA s cílem přiživovat se na jejích sociálních službách a páchat zde své zločiny. Ne, že by tomu tak v mnohých případech nebylo; nicméně hlavním hybatelem přistěhovatelství z Latinské Ameriky je dlouhodobé odmítání Washingtonu dovolit jakékoli zde působící vládě sloužit svým občanům a nikoliv podporovat americký byznys a válečnické směřování USA. Protože pokaždé, co si obyvatelé zvolí vůdce, který chce reprezentovat spíše je než americké zájmy (např.Chavez nebo jeho nástupce Madura ve Venezuele), Washington nejdříve tyto politiky zdémonizuje a pak svrhne. Dá se proto hovořit o zázraku, že venezuelská vláda navzdory chaosu, který Washington v zemi už roky vyvolává, zůstává zatím u moci. Existují však důkazy o tom, že se Washington chystá vyřešit tento problém tak, že k útoku na Venezuelu vyštve svůj loutkový stát Kolumbii.

Za tím účelem se snaží kolumbijské svaly posílit, a v rámci této snahy přijal Kolumbii do NATO. Čímž do podpory Kolumbie zatáhl i všechny evropské členy této aliance, což je alarmující o to víc, že se tak děje v době, kdy Washington připravuje akci pod falešnou vlajkou, která má útok Kolumbie na Venezuelu ospravedlnit

Jaký jiný důvod by též zařazení jihoamerické Kolumbie do severoatlantického vojenského společenství mohlo mít, že ano?

Překlad: Lubomír Man

15 komentářů :

 1. No Hovnolulu a spol co vy na ty Vaše zdegenerované zvrhlé parazitické choutky. Máte antickou knihovnu a jste blbej jak hovnivál a to možná ho urážím.

  OdpovědětSmazat
 2. Američti pologramotní tydýti v Pentagonu a v Bílém domě asi ještě nezjistili, že Kolumbia nemá vůbec nic společného se severním Atlantikem. Jsem zvědav kdy do NATO přijmou souostroví Palau anebo Indonézii.

  OdpovědětSmazat
 3. To dělali Australani s dětmi domorodců ještě v 60. letech. V SSSR se takto posílaly děti obětí represí v 30. letech do "kovaných" rodin. Za okupoce se posílaly rasově vhodné děti do árijských rodin. Včetně těch z Lidic. Dodnes to dělají Norové s dětmi podlidí z Východu. Všichni to odsoudili. Kromě Norů a jejch podporovatelů v politice a médiích u nás. Norsko je prý "demokratická země" a tak to máme trpět

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji nepodléhat stupidní kampani u nás ohledně Norska, ale podívat se na norský dokument Incest a teprve poté vynášet soudy. Má-li ale někdo pedofilní spády, tak jistě Norsko nenávidí!

   Smazat
  2. Nie, to nerobili Australani, - to robili britskí zločinci Australanom . Britskí zločinci robili zverstvá všade po celom svete.

   Smazat
  3. pro
   Anonymní3. června 2018 18:59
   -------------------------------
   To loupení dětí v Austrálii neprováděli Australané ale vše se provádělo na příkaz vlády V.Británie.To vše je práce odjakživa královské rodiny Anglie.To vždy byli a jsou největší zločinci v historii.Mají na svědomí nepřeberné množství zločinů a hlavně obrovské množství obětí.Proti nim byl zločinec Hitler ještě "učedníků.

   Smazat
 4. Mistrovství světa ve fotbale v Rusku se blíží. Kde tipujete, že vypukne válka?
  Můj tip: 55% Donbas, 30% rozhoření konfliktu v Sýrii za účasti Izraele, nebo útok na Irán, 4% provokace v Pobaltí, 11% jiné překvapivé místo konfliktu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoznačně Donbas. Je to za humny, tak se to dá líp využít proti Rusku, třeba tím, že "na protest proti ruské agresi" se bude mistrovství demokraticky bojkotovat.

   Smazat
  2. Kde vypukne válka?Ale vždyt válka je už díky režimům USA,Izraele,Británie,Francie v mnoha zemích světa.To že fašistická aliance NATO pod vedením USA obklíčila Rusko ,je jenom krůček od přepadení Ruska .I přes naše území mašírují vojska režimu USA k hranicím Ruska.I přes Polsko,Madarsko a státy Pobaltí.Je to údajně na dlouhodobé cvičení.On se ale skoro nikdo nevrací.Nedávno do Belgie lodí přibylo na 800 tanků,které budou také pokračovat na východ.I my musíme poslat žoldáky pomoc "chránit "Pobaltí.Není to tak dlouho co byla podepsaná tzv.dohoda o povolení přeletu těch největších dronů s raketami a bombami směrem k ruským hranicím.Kam nás to táhne naše tzv.vládnoucí pakáž?

   Smazat
  3. Bezpečnost na MS ve fotbale v Rusku bude jisti režim USA se svými vojsky na Ukrajině,Pobaltí a dalších rozmístěných vojsk kolem hranic Ruska.
   USA se svými poskoky z NATO zajistí klidný průběh mistrovství za každou cenu i kdyby měli vyhladit celé Rusko.

   Smazat
 5. To jsou opravdu největší hajzlové na zeměkouli světovláda se jim nepovede i kdyby se na hlavu stavěli.

  OdpovědětSmazat
 6. No vidíte a zde je např. další důvod, proč vystoupit z NATO a přejít mezi neutrální státy, jako jsou Rakousko, Finsko, Irsko, Švédsko, Švýcarsko. Snad i slepý a hluchý vnímá, že se občané těchto států nemají v neutralitě tak zle, jak by nám naší militaristé a žoldnéři rádi namluvili. A navíc bychom přispěli k míru a ne válkám ve Světě! Jak se cítíte jako okupanti? I my máme odpovědnost za miliony mrtvých v arabských zemích, za naše teroristické války, za výrobu "migrantů".

  OdpovědětSmazat
 7. Další stát Kolumbie poslouží USA jako beranidlo proti Venezuele. Je to jako s Ukrajinou proti Rusku. Že si USA nedá konečně pokoj. Je jako červotoč, rozežírá státy napříč celým světem.

  OdpovědětSmazat
 8. Bilá Amerika se zrodila krutostí - genocidou Indiánů, vyhubeno jich bylo 160 milionů, rekordmani , též z USA, mají být na co "pyšní". A k tomu genocida Afričanů (15 miulionů) při jejich lovech na otroky, jejich transportech do "rukou" otrokářů a otrokáři samými. A ta historie krutosti, mnohdy překonávající i to co dokázal Hitler (třeba vyvraždění 400 obyvatel - včetně dětí - vesnice My-Lai USA armádou, Lidice proti tomu "humanitární" akce - jak by asi tehdy řekl Havel), jde dále přes Koreu, Kubu, Vietnam, Panamu, Chile, Grenadu, Irák, Afghánistán, Lybii, Jugoslávii, Sýrii + další více jak desítka vražedných válek ze ziskuchtivosti. Kdo že je to světovým loupežníkem??? Krutost a nelidskost má bílý Američan prostě v krvi a aby se neprojevoval jako kat, musí hodně na sobě pracovat a "odříkat si". Ne všichni to dokáží!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prdim na indiány, mě jen zajímá proč jim lezou do zadku ty samý typy co za Brežněva

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.