Reklama

neděle 24. června 2018

Asad odmítl považovat válku v Sýrii za občanskou

25. 6. 2018       Lenta
Syrský prezident Bašár Asad v rozhovoru s televizí NTV uvedl, že v jeho zemi není občanská válka. "Občanská válka je založena na mezikonfesiálních, etnických, náboženských a jiných konfliktech. To u nás není. Můžete jet kamkoli do regionů kontrolovaných vládou, kde můžete vidět všechny vrstvy syrské společnosti, žijící v míru bok po boku, to je fakt", řekl prezident. Podle jeho názoru se syrská společnost v uplynulých letech stala semknutější.


Asad tvrdí, že v této chvíli je v Sýrii válka s žoldnéři a teroristy.

Prezident dále uvedl, že jeho spoluobčané budou s to samostatně obnovit zemi. Podle něj nemá syrská vláda v úmyslu hledat pomoc u Západu. Asad se domnívá, že tyto státy mají daleko k pojmu "čestnost".

V polovině dubna syrský prezident oznámil, že obnovení infrastruktury v jeho zemi bude vyžadovat zhruba 400 miliard dolarů a že to může trvat 10-15 let, poznamenává TASS.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. ALE Pakistan, sarabove a Emiraty uz dokoncuji okupaci uspesne Anglie ,s velkou pomoci US , ktera dodavala zbrane a penize Cecencum, , Chaliphatu Syrie a Iraku , v Bosne , v Lybii aby se vrazdilo co nejvice a Gruzie to organizovala tech a jinych valek proti !!! teroru a s kralovskou rodinou si tam vytrou......a vladu splachnou do hajzlu tam kam uz davno patri...Eu se snazi je nasledovat.. Ale AL QAEDA je vsude a utoci po celem svete...

  OdpovědětSmazat
 2. Asad opomněl dodat, že v Sýrii je válka s žoldnéři a teroristy, kteří jsou podporováni USA, Saudskou Arábií a mnohými dalšími státy NATO včetně České republiky. Dodávkami zbraní do tohoto regionu se Česká republika dostala do seznamu států, které materiálně podporují světový terorismus a to především v oblasti Blízkého východu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jak píšete. Je to regionální válka vyvolaná proti suverénnímu státu, kde i tento pseudosstát angažoval. Asad jasně řekl, že na obnově zničené země se nesmí a nebude podílet tzv Západ = států EU + samozřejmě USA, samozřejmě vč. ČR. Zdůvodni to tím, že od těchto individuí není nic dobrého.
   Podotýkám já, že všechno to zlo vidíme na celém tzv Blízkém východě, které vede k rozsáhlé imigraci. Zjevně to někdo chtěl a je jasné kdo, pokud používáme svých historických znalostí a mozku. Pan Janda, Rmancová a spol. se mohou třeba zbláznit, bohužel z našich daní.

   Smazat
 3. Ano, nešťastná Sýrie válčí proti teroristům a žoldnéřům bojujícím za peníze a v zájmu těch, kteří chtějí ubohou Sýrii zničit, vyloupit, zotročit...

  OdpovědětSmazat
 4. Pan president má pravdu je to válka západu a nastrčených figurek proti Sýrii.

  Ale snad konečně bude hotovo:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201806247606013-usa-pavstalci-zrada/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že střelbu do demonstrujících studentů r.2014 nařídil Asad a tím zahájil vojenské běsnění v Sýrii, nevyvrátí ani propagandistický kremelský sputniknews! Důkazů je spousta.

   Smazat
  2. Tak je předložit chytrolíne. Kecy nemají cenu.

   Smazat
  3. On vždycky tvrdí, že na tu jeho pomluvu je "důkazů je spousta", ale pak následuje houbeles. Smutný případ propagandisty-amatéra.

   Smazat
 5. 11:30
  Tichá hloupost je mi milejší.....takže ty havlountermensch,ZMLKNI A DÁL CHLASTEJ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Nechápu jak naši spojenci a vlastně i my můžeme podporovat fantastickou sebranku zabijáku .

  OdpovědětSmazat
 7. Ty troubo 11.30 nevím jestli jsi to sté své smradlavé držky vypustil z neznalosti,takových nepravd bylo vypuštěno dost abys prohlédl.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.