AA

Reklama

bb

sobota 23. června 2018

Billa cenzuruje alternatívne médiá, ale spálené pralesy či zdieranie ľudí jej nevadí

Cenzor Billa
Gabriel Huraj 
23.6.2018 blog autora
Dočkali sme sa cenzúry aj priamo v obchodných reťazcoch, ak je to naozaj pravda, čo asi po diskusiách na FB stránke Billy skutočne je a stiahli z predaja jeden z časopisov iného názorového spektra, tak s pánom bohom!
Pluralita názorov a sloboda slova fakticky končí práve takýmito rozhodnutiami, ktoré nacizmus dotiahol do úspešného konca pálenia kníh na hraniciach.


Veľká škoda je, že menovanému obchodnému reťazcu vôbec nezáleží na životnom prostredí a nezálohuje a následne nevykupuje trebárs plastové a sklenené fľaše. Veľká škoda je, že predávajú výrobky, ktoré obsahujú palmový olej a prispievajú k likvidácii pralesov. Obrovská škoda, že danej predajni voľajako nezáleží ani na mzdách rádových zamestnancov, aby sa aspoň priblížili k tej priemernej mzde. Veľká škoda, že aj Billa distribuuje potraviny dvojitej kvality.

Za toto všetko asi nemôže Zem a Vek, ale nenažraný zisk obchodných reťazcov. Ak je to naozaj pravda a začali sa zakazovať tieto periodiká, tak si ich asi objednám. Je na každom kupujúcom, čo si v predajni kúpi a čo nie A manažéri Billy by radšej mali riešiť globálnejšie otázky ako je otázka jedného časopisu, aj keby tam bolo čokoľvek.

Podľa môjho názoru je to naozaj určitý počiatok diktatúry vychádzajúcej z nacizmu, podobne ako to spravil Lidl s kresťanským krížom na obaloch výrobkov a vymazal ich z gréckych kostolov.

Oficiálne vyjadrenie Billy:


Dobrý deň Gabriel, áno, je to pravda. Spoločnosť BILLA, s.r.o. je súkromný podnikateľský subjekt podnikajúci v krajine s trhovým hospodárstvom a vystupuje zásadne apoliticky. Na základe svojho obchodného rozhodnutia sa spoločnosť rozhodla vyradiť z ponuky časopis Zem a Vek. Pravidelne obmieňame sortiment na našich pultoch, rozširujeme sortiment časopisov o nové tituly a dovtedy predávané časopisy vyraďujeme z ponuky. Denne sa to týka aj ďalšieho tovaru, ktorý vyraďujeme z ponuky a je nahradený novým tovarom podľa preferencií našich zákazníkov. Pekné popoludnie, Lenka.

Moja odpoveď:

Beriem na vedomie, že ste tým vyradili aj zákazníkov, ktorí sú podobného zmýšľania, tak sa majte pekne vo svojom apolitickom výbere.

zdroj:http://gabo126.blog.pravda.sk/2018/06/18/billa-prevadzkuje-nacizmus-v-praxi-spalene-pralesy-ci-zdieranie-ludi-jej-vsak-nevadi/

24 komentářů :

 1. Zaměť si před vlastním prahem cenzore Dvořáku23. června 2018 19:54

  Jenom bezcharakterní člověk může vkládat článek o cenzuře a ve stejnou dobu mazat a nechávat beze stopy mizet nepohodlné příspěvky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A teď vyskoč, Jando!

   Smazat
  2. "Nás by ale zajímalo, kam zmizel mlíkař. Kde je mlíkař? Tam, kde brzo všechny ostatní imperialismem nasáklé tváře...

   Smazat
  3. 19:54 A další kritici, cenzor dělá dobře, když zde očišťuje prostor od idiotů. Pokud sem lezeš coby troll, a tvoje komentáře jsou tedy dobré leda tak k rozbíjení diskuze, nebo tapetování, pak přicházíš o jidášský groš, což ti budiž přáno.

   Smazat
  4. Jen idiot nepozná základní rozdíl, mezi kultivací diskusního fóra na soukromém webu a cenzurou ve veřejném prostoru Billy.

   Leo

   Smazat
  5. Leo, ty si snad čekal nějaký duševní výkon od lidí typu prostituta Jakuba Jandy?

   Smazat
  6. 19:54 Sprosťáky, havloidy a nácky tu nechceme pan Dvořák to dobře dělá.

   Smazat
  7. Leošku, toto diskusní fórum je naprosto stejně veřejné jako jako kterékoli jiné.

   A výměnu neúspěšného časopisu o který není zájem za jiný může cenzurou nazvat opravdu jen idiot.

   Smazat
  8. 22:58 - to mohl napsat jen tiskový mluvčí Billy.

   Smazat
  9. Pro hňupa 22:58:
   https://www.youtube.com/watch?v=oqX-39WdcVY

   Smazat
  10. Pre anonymní 22:58 - To máte odkiaľ, že časopis v Bille nemal odbyt? Podľa informácií vydavateľa Zem a vek bol náklad dodaní do reťazcov Billa takmer vždy vypredaný.

   Smazat
 2. Autore, zálohovat, nebo vykupovat plastové láhve, dále nepoužitelné, může požadovat ekoterorista bez kapky logického myšlení. Kolik paliva, díky té zhůvěřilosti, bude zbytečně spáleno do ovzduší? Budete vozit bedny prázdného odpadu - s minimální hmotností ale velkým objemem... Inteligentní milovníci třídění odpadu by se spíše měli zasadit za mnohem hustší síť kontejnerů na plasty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Nórsku zálohovanie PET fliaš funguje, ľudia ich donesú do obchodu, keď idú nakúpiť. Potom ich jednoducho z takéhoto zberného miesta odvezú. Myslíte, že sa spáli menej benzínu, keď sa odváža odpad z niekoľko tisíc zberných miest ako z pár miliónov kontajnerov???

   Smazat
 3. Myslím, že nejlepší odpovědí supermarketům Billa je, prostě je nenavštěvovat a ignorovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš Vietnamec vám ty flašky zálohuje?

   Smazat
  2. To byste po nich chtěl moc, nějakou soudržnost, ustrašení redakční vlezprdelkové se dnes shodnou pouze na tom, že kritické příspěvky se budou i nadále mazat jako o život či mizet beze stopy, zatímco souhlasné hýkání i mimo téma článku cenzor v takto pokřivené diskuzi ponechá, neboť děkovných dopisů a jediných správných názorů není nikdy dost. A kdo jakobínské redakci přestane tleskat jako první, tak půjde z kola ven nebo tady bude hanoben a šikanován jako emigranti a důchodci.

   Smazat
  3. JAk jsem si všiml, tak redakce NR maže především sprosťáky, co napadají a nadávají ostatní. S tím já souhlasím.

   Smazat
  4. Skřivánci na niti24. června 2018 10:34

   Pro manipulátory a stalinisty, lháře a popírače typu 4:10, kdo tady za tichého souhlasu redakce hanobí skupinu emigrantů a důchodců, vulgárně napadá čtenáře Nové republiky a kam zmizeli Skřivánci na niti, rytíř Honolulu a jeho zbrojnoš Horni Dolni a vůbec všechny závadové příspěvky?

   Smazat
  5. Pro Skřivana na niti: psal jsem to několikrát a je to i v preambuli úvodní stránky tohoto webu (i na jakékoli otevřené straně NR) - redakce maže, pokud jí to dovolí čas a síly, všechny, zdůrazňuji všechny sprosťárny, nadávky a nefér útoky, a to jak proti redakci, autorům, tak i proti spoludiskutujícím.

   Změňte laskavě slovník, naučte se slušně chovat a vaše texty zůstanou.

   Další, kdo jsou mazáni jsou různí šiřitelé rasizmu, nacizmu, fašizmu, antisemitismu a lidé, propagující násilí.

   A konečně jsou mazáni trollové, což jsou lidé, kteří z vlastní hlouposti či za odměnu rozbíjejí diskuze, odvádějí pozornost od tématu článku.

   Do kategorie závadného textu zatím zapadaly všechny vaše "příspěvky", včetně toho v 10:34, na který odpovídám.

   Napsat o někom, že je stalinista, lhář, popírač (čeho?) - to si myslíte, že byste mohl beztrestně říct do očí napadenému? Asi ne, že ano?!

   Vy tu píšete o "hanobení emigrantů a důchodců". Ale to přece není pravda. Opět pomluva, hodná smazání.

   Nevím, jestli moje vysvětlení vás uspokojí, ale prohlašuji, že chování redakce se nezmění a sprosťáky, trolly a další výše jmenované prostě v našich diskuzních fórech trpět nebudeme!

   Smazat
 4. 1:52
  Mám návrh ty havlozvratku,na Blicich listech nebo ve Fuckingtown post ty tvoje havlozvratky BUDOU VYNÁŠET DO NEBE,TAKŽE HEIM INS REICH,prouASSacká SLÁTANINO!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. OD Billa v ČR... Pokud tam někdo pracuje, činí tak na základě svého vlastního, svobodného rozhodnutí. Nikdo nemá zákonnou povinnost pracovat. Když už tam pracuje, např. s nebalenými potravinami, uvítal bych od spolešnosti Billa, že budou pracovnice vybaveny a ustrojeny v pracovní oděv vhodný pro potravináře, budou absolvovat školení pro pracovníky v potravinářeství a získají pracovní návyky pracovníka v potravinářství. Zatím to je hygienický děs a hrůza. Volné, mastné vlasy, rukavice na jedné ruce, do potravin se zasahuje nechráněnou rukou... Prsteny, hodinky..., civilní oděv (tj. mikrobiální polévka z ulice, z domu a do domů...). To jsme klesli tak o 2-3 vývojové stupně k pravěku...?!? Personální práce je horší než za socíku. Neschopný vedoucí z malého města a malé prodejny je převelen do většího města a větší prodejny. Tam se jeho neschopnost asi nejspíše ztratí.
  Nejenom OD Billa, v jiných potr. prodejnách - nákupy se psy v náručí, prodavačka se pomazlí s pejskem a jde obsluhovat... České Budějovice = tam se ženština procházela po obchodě se srnčetem v náručí... Ve Znojmě (někdejší vedoucí) s pudlem v náručí, ukazovala psíkovi práci pokladní...
  Někteří ještě nejsme potetovaní, propíchaní, ocopánkovaní.... Ne všichni pochopili svobodu (degenerace rodu homo). No a teď to vymažte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úplně bych zapomněl, že z korpulentní dámy s psíkem v náručí se vyklubala tamní praktická lékařka a ten yorkšír jí běhá po ordinaci... Odposlechnuto, že v městečku Jemnice (nedávno tam byl tradiční Barchan) má lékařka větší psí plemeno, soudím na NO.
   Kdysi jsem se na Barchan těšil, ale po zjištění, že je to jenom a pouze o chlastu, roky tam nejezdíme... Pokud jde o středověk, ten uvidíte, pokud navštívíte první řeznický krámek... Že Jemnici ještě nesmetla žloutenka, velký div, ale pro jistotu jsme tam jedli toliko BeBe sušenky...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.