Reklama

neděle 10. června 2018

Čutálisté všech zemí, vítejte!

zdroj: budaev.ru
10. 6. 2018, Ďouba, zdroj RT, video - titulky

Videopozdrav V. Putina při příležitosti zahájení fotbalového MS 2018


Fotbalové MS v Ruské federaci se pomalu rozebíhá. 12 stadionů je připraveno a sta tisíce fanoušků se těší na honičky za magickou kuličkou. Občas si dovolím sportovněji založeným čtenářům NR něco ze světové čutané vmezeřit, aby si osvěžili mysl. Sportu zdar a fotbalu zvlášť!

překlad a titulky: Ďouba NR


zdroj: budaev.ru


10 komentářů :

 1. Možná by VVP měl víc mluvit o národech Ruské federace. I když se ten fotbal asi hraje na zcela většinově ruském území ...

  OdpovědětSmazat
 2. Když toto fotbalové mistrovství světa dospěje do kvalitního finále a přitom poctivě určí mistra světa, bude to výborné.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak co za provokaci zase ty dobytkove vymysli...Peking2008 Gruzie,Soči 2014 Ukrajina...Dobře to VVP formuloval,když varoval banderovce před provokací na Donbasu.Jinak přeju uspěch,podobně jako ZOH v Soči.

  OdpovědětSmazat
 4. Sport by měl být sportem a ne politikou doufám že to v Rusku dopadne dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:12

   To už je dnes - bohužel - opravdu jen zbožným přáním (reklama, průmysl dopingu, podplácení).

   Kokotko

   Smazat
  2. Kokotko Máte pravdu už to opravdový sport není.

   Smazat
  3. 23:00 ano, nákladný cirkus s artisty placený všemi, bohužel i chudinou v cenách zboží. Ať už to koho zajímá, nebo ne.

   Smazat
 5. USA se nepovedlo prekazit skutecnost , ze muz c.1 ve svete , podle us magazinu Forbes , bude medialni hvezdou .Boji se jej , jak cert-krize !

  OdpovědětSmazat
 6. Krásná řeč, moc hezky to vše Putin řekl

  OdpovědětSmazat
 7. Rusové! máte to tam krásný a fanoušci jsou spokojený. Škoda že to za žádných okolností nepřizná ČT a další hlasatelé pravdy.Oni si furt myslej, že jste jenom stádo přiblblých mužiků. Zmákli jste to ns výbornou. Děkuji a držím vám všem palce!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.