Reklama

středa 27. června 2018

Dosud nejtvrdší odveta proti ČT, podpořená drtivým argumentem na závěr...Osazenstvo na Kavčích horách žije v bludu, že vlastní pravdu

27.6. 2018   Rukojmí
Česká televize svým posledním vydáním pořadu Newsroom ČT24 posunula laťku propagandy a nenávisti na úroveň, která by se dala stroze okomentovat jako svinstvo.Tvrdí to člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek, podle něhož jde o jakousi permanentní vendetu vůči alternativnímu spektru, které na rozdíl od spřízněných redakcí a odborníků poukazuje jednak na přešlapy České televize ve vysílání....Samozřejmě i na kejkle v jejím hospodaření. Kňourek se věnuje způsobu, jakým pořad ČT napadl TV Prima za způsob referování o Kramériových cenách. Ptá se: Proč ČT v reportáži o Novinářské ceně od nadace George Sorose nepřipomněla, kdo je George Soros?
Kam se hrabe starej Goebbels, napadne racionálně uvažujícího diváka po zhlédnutí nedělního vydání pořadu Newsroom ČT24, a ihned hbitě sáhne do baru pro něco ostřejšího na uklidněnou.

Za sebe říkám, že kolegové z podobně nazvané relace (asi tu naší budeme muset kvůli zachování dobrého jména přejmenovat) posunuli laťku propagandy a nenávisti na úroveň, která by se dala stroze okomentovat jako svinstvo. Dokonce jsem si některé pasáže pouštěl znovu a znovu, nemohl jsem uvěřit. Druhý den mi po delší době volal známý, že TO také viděl. „Recese, viď,“ ptal se...

Nicméně NEWSROOM je tu od toho, aby práci novinářů komentoval, takže se na pořad pana Rosého podíváme důkladněji. Reportáž o udílení Krameriových cen (bylo mi ctí být v porotě) redaktoři postavili na dvou východiscích. Za prvé za Krameriovou cenou stojí zástupci údajných dezinformačních webů, za druhé televize Prima, která předávání cen zařadila do svého zpravodajství, o této „kontroverzi“ nereferovala. Pravý důvod obsahu reportáže je ale jinde. Jde o jakousi permanentní vendetu vůči alternativnímu spektru (do něhož TV Prima částečně rovněž patří), které na rozdíl od spřízněných redakcí a odborníků poukazuje jednak na přešlapy „České“ televize ve vysílání, ale samozřejmě i na kejkle v jejím hospodaření. Toto nejen šéf Newsroomu ČT24 pan Rosí nemůže nikdy strpět, a proto v podstatě v každém pořadu vede svatou válku za vaše peníze proti názorovým oponentům. Statisíce čtenářů Parlamentních listů odvádějí každý měsíc povinné výpalné na Kavčí hory, aby pak za ně dostali vylitý kýbl špíny na jejich oblíbený server.
Česká televize je na špici dezinformačního a cenzorského pelotonu

Funguje velmi úzká spolupráce mezi Českou televizí a tvrdým mainstreamem, který má mocenský a ekonomický základ. Jeden druhého vždy podrží, když je spojují stejné zájmy a postoje. Jejich nervozita ale setrvale roste s tím, jak ztrácejí kredit, kdy lidé cítí, že jsou manipulováni, podstatné informace zatajovány. Obracejí se tedy k alternativě, jako tomu bylo před listopadovým převratem. A tím, jak alternativa sílí, sílí i její přitažlivost pro potenciální inzerenty. I proto se jede tato kampaň mající už i ekonomický rozměr.

Za reportáže Newsroomu ČT24 buďme vlastně vděčni. Na konkrétních faktech si ukážeme, že Česká televize je dlouhodobě na špici dezinformačního a cenzorského pelotonu. Ještě před tím ale přináším text mého známého, který mi v pondělí přistál v e-mailu:

Ani Rosí, ani nikdo jiný z redakce se nesnaží zjistit fakta


Žádný seznam „dezinformačních webů“ MV ČR neexistuje, s nástupem nové Babišovy vlády byla tato Chovancem udržovaná sorosovská fáma vyvrácena. „Ministerstvo vnitra neposuzuje konkrétní weby, ale konkrétní informace. Žádné seznamy tedy rezort vnitra nevytváří,“ řekla redakci PL 5. ledna 2018 Hana Malá z tiskového odboru MV ČR. Proč slečně či paní Malé z tiskového odboru Ministerstva vnitra nebo komukoli jinému odtud nezavolá pan Rosí nebo někdo z jeho redakce a neověří si to? Co může být jednoduššího?

Žádný takový seznam ani existovat nemůže, protože ústřední orgán státní správy si nemůže dovolit postupovat protiprávně, i kdyby ho nutil samotný George Soros, a ne jen jeho tuzemské nátlakovky. Vydavatelé označených webů by mohli vnitro žalovat a s pravděpodobností hraničící s jistotou by to stát prohrál. Pokud tedy platí ještě Ústava ČR.


Osazenstvo na Kavčích horách žije v bludu, že vlastní pravdu


Médium je zprostředkovatel a ČT si nemůže dovolit tvrdit, že je to či ono médium dezinformační a na podporu toho ukazovat na obrazovce titulky typu: „Na Měsíci žije 250 milionů bytostí, tvrdí bývalý pilot CIA“ nebo „Šest židovských společností ovládá 96 procent světových médií“. Tím, že tyto redakce dávají prostor zamlčovaným faktům, neotřelým či velmi bizarním názorům, přece nic netvrdí a neuvádí čtenáře v omyl. Média jsou totiž službou veřejnosti až ve svém celku. Nikde není psáno, že ČT je povinná a ostatní média zakázaná.

Ale to je právě útok na podstatu České televize, jejíž osazenstvo je přesvědčeno, že pravdu vlastní výhradně ono, protože na to má zákon a hybridní daň zvanou koncesionářské poplatky a to všechno kryté schopností zaplnit nějaké to náměstí. Tedy obejít pravidla, jak mají na Kavkách od spacákové revoluce na přelomu let 2000 a 2001 ve zvyku.


Pro hosty s naučenými floskulemi sahá ČT do sorosovských neziskovek


Tímto způsobem je krystalicky odhalena práce zpravodajství a publicistiky ČT. Důraz je zde kladen na vytváření reality, nikoli na její popis. Veřejnoprávní redakce ČT s menšinou všeho schopných politiků a nikomu se nezodpovídajících neziskovek takto během těch 17 let stvořily kruhovou argumentaci, na všechna tvrzení si ze sorosovských neziskovkových stájí seženou „experty“ s naučenými floskulemi a kdokoli se tento zhoubný systém snaží nabourat, je nálepkován antidemokratem a extremistou. Spoléhaly a nadále ve své informační omezenosti bláhově spoléhají na to, že jim jejich kruh nikdo nerozbije. Teď, když už je naprosto neudržitelné, vypadají mladí a životem nepolíbení redaktoři jako karikatura sebe sama. Oni sami to ale pocítí, až vyschnou sorosovské penězovody a vznikne mohutný a oprávněný tlak na dodržování zákonů, kodexů a všech vysílacích regulí, které jsou brutálně pošlapávané. Už teď ale vyvolenci ztratili to nejdůležitější - důvěryhodnost.

Role ČT a jejích štvavých pořadů Reportéři ČT, 168 hodin, OVM a Newsroom ČT 24 není nic jiného, než  .... ... ... ... ... celý text najdete ZDESouvisející:

33 komentářů :

 1. Radujte se občané vaši OSV jsme zablokovali vnitro čssd!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ZAČINAJI PRVNI POKUSY ASI VNITRÁKŮ ZABLOKOKOVAT

   Společnost voličů OSV.Nestači,že prvni verse Národniho programu občanů voličů byla brutálně spolu s 67 sympatizanty zcenzurována a nesmi ji ani TV ani TISK uveřejnit a zkomentovat ji ti zmetci to už teprve nesmi!
   Vzkaz nahoře jsme museli dát z jiného počitače než z kterého píši naši komenmtátoři z elitni špičky OSV.
   Namisto,aby mohl Národni program vyjit,aby o jeho bodech začala NÁRODNI diskuse,musime body dávat postuponě a roztrhaně.

   TO JE VÝSLEDEK VOLBY POLITICKÉ TŘIDY ŠMEJDŮ,KDY NÁM VOLIČŮM BYLY UKRADENY HLASY PROLHANÝM TISKEM A TV

   A zda takto zmanipulované volby vůbec plati to začiná viset ve vzduchu!

   Smazat
  2. OBČANÉ VOLIČI NEMAJI KOHO VOLIT!SPROSTÍ ŠMEJDI

   svými podvody chtěji vládu menšiny nad většinou,která má být uskutečněna tyranii s pomoci jimi neodmitaných teroristů cizi kultury,která se cití byt nadřazena nad obyvateli státu a je určena k tomu,aby jejimi teroristy jim pomáhala udržet nám voličům ukradenou moc terorem.
   Nemaji přitom žádné skrupule a budou pokračovat v usurpováni moci voličů bez jakýchkoli mantinelů.

   Je načase přemýšlet jak celou tuto třidu pomalu,ale jistě odoperovat,jinak klid už nikdy nebudeme mit.
   Jsou tu prvni návrhy začit tvořit HNUTI TŘI HVĚZD tj těch,kteři si osvoji body nášeho prvniho NÁRODNI PROGRAMU a ne že ne!

   ZBYTEČNÁ TŘIDA SPROSTÝCH ŠMEJDŮ SE NÁM OBČANŮM SMĚJE A JEN DALŠIM KROKEM 100% CENZURY SE CHYSTÁ ZAVŘIT NÁM VŠEM PUSY!

   Smazat
  3. OSV to je špičková píčovina.

   Ramón

   Smazat
 2. Rosí je čůrák jakého svět neviděl......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:25
   Bohužel,mýlíte se,takových a podobných čuráků má TROP 09,KDU,ODS A PIRÁTI NĚÚREKOM!!!!!!

   Smazat
  2. Pánové, nešlo by to napsat opisem?

   Smazat
 3. Dobrý den.
  A co je potom toto:
  https://www.jiridrahos.cz/v-ceske-republice-stale-roste-pocet-a-vliv-dezinformacnich-webu/
  Hlavně se podívejte na "Zdroj".¨
  Sama jsem si to stáhla, je to stránka neúspěšného kandidáta na prezidenta ČR, za což mu dodatečně děkuji. Myslím si, že je nás více. Podívejte se, než se akademik vzpamatuje a popře to.
  Hezký den.

  OdpovědětSmazat
 4. Anonymní 25. června 2018 23:29

  Započal jsem, co jsem zde slíbil, pane Žantovský zajímejte se! Ostatní diskutéři, již jsem takto vymizel z ČT - Pussy Riot (štětky)! Jen zde moc planě žvaníme! Jednejte a skutečně něco předložte ...? Hlavně né "hudbu" z MARSu, pane Valenčíku.

  ---------------------------------------------

  podatelna@rrtv.cz

  Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. červen 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

  Vážená Rado pro rozhlasové a televizní vysílání, pane místopředsedo Mgr. Martine Bezouško.

  Podávám STÍŽNOST na pořad České veřejnoprávní televize pana PhDr. Luboše ROSÍ, Newsroom ČT24 červen 2018.

  V tomto pořadu a nebylo to poprvé, byl dáván důraz na bezúhonnost a vzor slušnosti spolek Evropské hodnoty s jejím ředitelem Jakubem Jandou (plnoletý deviant 1x video a 33x foto, pod touto stížností)! Touto stížností chci dosáhnout, projednání této záležitosti, vykonání nápravy a neopakování, takovýchto vzorů jako jsou Evropské hodnoty v čele s člověkem, který by měl lézt kanály, namísto vynášení ho do nebes svou celoživotní morálkou!

  Tímto pořadem se všem povinným plátcům koncesionářských poplatků vysmívají v ČT do tváře. Ztratili snad všichni rozum? Tento dopis rozesílám do Parlamentu České republiky, Vládě ČR, Prezidentu ČR, MV-ČR atd. Tento člověk nemá mít do Státních institucí vůbec přístup, natož být dáván za vzor!
  Děkuji za Váš čas.

  S pozdravem

  xxxx xxxxxxxxx
  Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx/xx
  xxxx

  ________________________________________________________________________


  PhDr. Luboš ROSÍ Newsroom ČT24. června 2018

  Jakub JANDA, gay-porno herec (Patrik Jakl - pseudonym).

  Ředitel think-tanku Evropské hodnoty a vedoucí Programu Kremlin Watch

  E-mail: janda(at)evropskehodnoty.cz

  Původem z: České Budějovice

  Jakub Janda je vedoucím programu Kremlin Watch a od roku 2018 ředitelem think-tanku Evropské hodnoty se sídlem v Praze. Specializuje se na reakci demokratických států na nepřátelské dezinformační a ovlivňující operace. Je spolupracovníkem Institutu pro bezpečnostní politiku a pravidelným přispěvatelem pro Atlantic Council. Pracuje jako člen redakční rady expertního portálu AntiPropaganda.sk a jako hrdý člen Aktivních záloh českých ozbrojených sil.

  V letech 2016 – 2017 byl pověřen českými bezpečnostními a zpravodajskými institucemi, aby konzultoval kapitolu “Vliv cizích mocností” v rámci Auditu národní bezpečnosti, kterou provedla česká vláda, kde se podílel na politickém posunu v této oblasti. Od roku 2015 byl požádán, aby poskytl informace nebo školení ve více než 20 zemích. V minulosti pracoval pro humanitární agenturu ADRA International a pro člena českého parlamentu.

  Jeho životopis je k dispozici v angličtině. Je možné jej sledovat na Twitteru či na Facebooku.

  ---------------------------------------------

  Jakub JANDA Česko-Evropské porno hodnoty?:

  https://pornfile.cz/!48odQHRq5WhF/evropske-hodnoty-reprezentuje-tento-reditel-deviant-j-j-mkv-avi-mp4

  ----------------------------------------------

  33x gay porno foto, střih z videa!

  ----------------------------------------------


  Ramón


  Anonymní 26. června 2018 0:09

  23:29

  Rovněž jsem odeslal předsedovi Senátu Milanu Štěchovi, komplet.

  Predsedovi vlády ČR Andreji Babišovi, komplet.

  Prezidentu republiky Miloši Zemanovi, komplet.

  Zítra rozešlu "všem".

  Ramón


  Anonymní 26. června 2018 22:44

  23:29

  Odpověď předsedy Senátu ČR M. Štěcha!

  ---------------------------------------------

  Štěch Milan stechm@senat.cz
  Komu:
  xxxxxxxxx@seznam.cz
  Re: Vážený pane předsedo Senátu PČR, toto mi leží na srdci a snad i Vám! Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu"...


  To je materiál pro policii a ne pro mne.
  (M. Štěch)

  ---------------------------------------------


  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 26. června 2018 22:58

   23:29

   Odpověď RRTV. Všechny osobní údaje, včetně adresy, byly přiloženy!

   ---------------------------------------------

   no-reply@rrtv.cz no-reply@rrtv.cz
   Komu:
   xxxxxxxxx@seznam.cz
   Re: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!
   TOTO JE AUTOMATICKÁ ODPOVĚD, NEODPOVÍDEJTE NA NI!
   Vaše zpráva byla zaevidována 26.06.2018 8:50:19 v elektronickém
   systému spisové služby Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a
   byl jí přidělen jednoznačný identifikátor 2809xx-RRTV.
   Způsob a rychlost vyřízení Vašeho e-mailu záleží na dalších
   okolnostech. Věnujte proto, prosím, pozornost následujícímu textu.
   Pokud se Váš e-mail týkal stížnosti na televizní, případně
   rozhlasové vysílání, je pro následnou identifikaci pořadu nebo úseku
   vysílání potřebná jeho dostatečná specifikace. Jedná se zejména o
   údaje jako je program, datum, hodina, název pořadu, případně druh
   příjmu (zemské vysílání, satelit, analogový rozhlas (FM/AM),
   digitální rozhlas (DAB)). Pro tyto účely zřídila Rada formulář
   Dotazy a stížnosti
   (http://www.rrtv.cz/cz/static/rada-on-line/dotazy-a-stiznosti/index.htm),
   který zaručuje, že Vaše podání bude obsahovat všechny potřebné
   náležitosti. Naleznete zde také výčet oblastí, které nespadají do
   kompetence Rady, společně s informací o kompetentních orgánech.
   Pokud chcete na základě Výše uvedených skutečností svoji zprávu
   doplnit, uveďte, prosím, do předmětu jednoznačný identifikátor
   z tohoto e-mailu.
   Rovněž mějte, prosím, na paměti následující zákonná ustanovení.
   Podle ustanovení § 37 odst. 2 a 4 zákona č. 500/2004 Sb., správního
   řádu, musí být z podání patrno, kdo je činí, které věci se týká
   a co se navrhuje. Fyzická osoba uvede v podání jméno, příjmení, datum
   narození a místo trvalého pobytu, popřípadě jinou adresu pro
   doručování.
   Podle ustanovení § 42 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu, je
   správní orgán povinen přijímat podněty, aby bylo zahájeno řízení z
   moci úřední. Pokud o to ten, kdo podal podnět, požádá, je správní
   orgán povinen sdělit mu ve lhůtě 30 dnů ode dne, kdy podnět obdržel,
   že řízení zahájil, nebo že neshledal důvody k zahájení řízení z
   moci úřední, popřípadě že podnět postoupil příslušnému
   správnímu orgánu.
   Toto oznámení potvrzující zaevidování Vašeho e-mailu není
   potvrzením splnění náležitostí podání podle jiných právních
   předpisů. Pokud bude zjištěno, že e-mail v tomto smyslu nemá
   předepsané náležitosti nebo trpí-li jinými vadami, budete coby
   podavatel vyzváni k jejich odstranění. K tomuto bude poskytnuta
   přiměřená lhůta.
   S pozdravem
   RRTV

   ---------------------------------------------


   Ramón

   Smazat
  2. xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   dotazy@barrandov.tv

   Vážený pane Soukupe, Tv Barrandov. Mnou byla zaslána stížnost na uvedený pořad ČT a osobu J.J. - EH, pro tuto nehoráznost dole přeposílám Vám informativně. Nashle (má omluva za toho devianta J.J. pro ČT morální vzor?)
   Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu: podatelna@rrtv.cz
   Datum: 25. 6. 2018 19:42:22
   Předmět: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT! .....

   Ramón

   Smazat
  3. Dnes 1:04
   xxxxxxxxx@seznam.cz

   Komu:

   info@evropskehodnoty.cz

   Prosím předat panu Petru Kolářovi, tvůrci Evropských hodnot (dole na foto P. K. plus J. J. hodnoty), EXdiplomatu Petru Koláři, umíte Česku vytvořit EXhodnoty (zahodil jste mozek Koláři?)

   Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: xxxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu: podatelna@rrtv.cz
   Datum: 25. 6. 2018 19:42:22
   Předmět: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Vážená Rado pro rozhlasové a televizní vysílání,
   pane místopředsedo Mgr. Martine Bezouško. Podávám STÍŽNOST na pořad
   České veřejnoprávní televize pana PhDr. Luboše ROSÍ, Newsroom ČT24. června 2018.


   Ramón

   Smazat

  4. xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   info@ceskatelevize.cz
   Pražské TV studio, Česká veřejnoprávní televize - Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu: podatelna@rrtv.cz
   Datum: 25. 6. 2018 19:42:22
   Předmět: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!


   Ramón

   Smazat
  5. postmaster@czech-tv.cz postmaster@czech-tv.cz
   Komu:
   xxxxxxxxx@seznam.cz

   Nedoručitelné: Pražské TV studio, Česká veřejnoprávní televize - Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Doručení těmto příjemcům nebo distribučním seznamům se nezdařilo:
   info@ceskatelevize.cz
   Tato zpráva překračuje maximální povolenou velikost. Server Microsoft Exchange se nebude pokoušet tuto zprávu znovu doručit. Zmenšete zprávu (NAPŘÍKLAD ODEBRÁNÍM PŘÍLOH?) a pokuste se ji odeslat znovu nebo předejte správci systému tento diagnostický text.

   Ramón

   Smazat
  6. xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   petr.dvorak@ceskatelevize.cz

   Fwd: Pražské TV studio, Česká veřejnoprávní televize (nevhodné pro děti a mládež!) - Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu: info@ceskatelevize.cz
   Datum: 28. 6. 2018 17:43:49
   Předmět: Pražské TV studio, Česká veřejnoprávní televize - Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Ramón

   Smazat

  7. xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   stiznosti@mvcr.cz

   Přeposílám MV-ČR, jelikož jste zde Jakubem Jandou jmenovaní, konkrétně: " V letech 2016 – 2017 byl pověřen českými bezpečnostními a zpravodajskými institucemi, aby konzultoval kapitolu “Vliv cizích mocností” v rámci Auditu národní bezpečnosti, kterou provedla česká vláda, kde se podílel na politickém posunu v této oblasti, jmenováni se svou spoluprací!" (porno-deviant na MV-ČR?) viz. dole - Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Ramón

   Smazat

  8. xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   info@bis.cz

   Přeposílám Bezpečnostní Informační Služba, zpravodajská služba České republiky, jelikož jste zde Jakubem Jandou jmenovaní, konkrétně: " V letech 2016 – 2017 byl pověřen českými bezpečnostními a zpravodajskými institucemi, aby konzultoval kapitolu “Vliv cizích mocností” v rámci Auditu národní bezpečnosti, kterou provedla česká vláda, kde se podílel na politickém posunu v této oblasti, jmenováni se svou spoluprací!" (porno-deviant koordinoval BIS a ještě se tím chlubí světu na webu EH?) viz. dole - Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!


   Ramón

   Smazat
  9. Ramone ,děkuji.Zamariza.

   Smazat
  10. Opožděně, ale přeci jsem zde nahlédl? Nemáte zač, nyní jste součástí. Zamarizo

   Ramón

   ----------------------------------------------

   xxxxxxxxx@seznam.cz xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   xxxxxxxxx@seznam.cz

   Přišel nový email!

   Od: podatelna@rrtv.cz,

   Předmět: Info/ČT24/Newsroom ČT24/24.6.2018/Think-tank Evropské hodnoty

   Rychlá odpověď

   ------------------------------------------------------

   Obdržel jsem odpověď o RRTV.

   RRTV se bude mojí Stížností zabývat dne 17. 7. 2018 na svém 12. zasedání, předmětem bude: "Stížnost na pořad NEWSROOM ČT24 - EH - ředitel, pornoherec Jakub Janda"!!!

   O výsledku jednání budu následně informován!

   Zaslal Ing. Petr Bartoš,
   vedoucí Úřadu Rady (RRTV).

   ------------------------------------------------------

   (Zasláno v PDF formě, chráním osobní údaje, dotčených osob, proto nedávám k dispozici!)

   Zdraví Ramón

   Smazat
  11. 13. 7. 2018, 15:28

   xxxxxxxxx@seznam.cz

   Komu:

   csas@csas.cz

   Pro Česká spořitelna: Když ve vás někdo věří, dokážete víc (k zamyšlení nejen pro klienty)?

   Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Hezký den!

   Obeznámím Vás s touto osobou, jak jen to půjde nejblíže (foto dole) Jakub Janda spolek EH?!

   --------------------------------------------

   Někteří klienti České spořitelny nechápou. Prestižní bankovní ústav prý spolupracuje s pofidérními lidmi s hodně podivnou minulostí. Třeba s bývalým “pornohercem” a záhadným šéfem Think-tank Evropských hodnot Jakubem Jandou.

   Zdrojem výše psaného textu:

   http://bleskove.cz/politika/6122-klient-sporitelny-nechape-proc-spolupracuje-s-pofidernim-pornohercem-jandou

   -------------------------------------------

   Ramón

   Smazat
 5. Jen je nechte, ČT se v mediálním prostoru vyhlazuje sama a bez cizího přispění. Jen tak dál, soudruzi. Chtělo by to ještě skokově zvýšit koncesionářskou daň a vybírat ji na každého občana s pobytem na území ČR již od kojeneckého věku :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čt je jedno, že se na ty jejich krkolomné konstrukce nikdo soudný nedívá. Hlavně, že za tu "službu" dostávají tučné výpalné i od myslící většiny - která přepíná kanál, nebo rovnou TV vypíná.

   Smazat
  2. 17:12

   ÁÁÁ pán alibista, soudruh připosránek? Co ono se samo? Samo se nic! Hezky s VLASTNÍ kůží na "trh" HRDINO, ukažte konkrétní skutek a předložte zde! Smajlíku v PAMPRSKÁCH:-) Vsadím se, že ČT poplatky platíte s předstihem na rok dopředu a zíráte jak chameleon!?

   19:16

   ČT nevypíná, čumí jako Já a F. R. Čech, který to nezastírá a upřimně přiznává i když ho zde séřou!


   Ramón

   Smazat
 6. 30x12x135= 48 600 Kč !
  (Roky x měsíce X konces.sazba)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klepetko s Karasem tloustnou a tloustnou...

   Smazat
  2. Díky Vám adonisi, kdy jim opět přilijete do korýtek, místo tvrdé DIETY? Všichni se zamysleme, jak je kdo krmí? Např. Já 0,-Kč a nechápu, proč díky Vám tloustnou!!! Vy jste ty výkrmníci dobytka, ty divizny?!

   Zdraví Ramón (Život není peříčko)

   Smazat
 7. Klepetko s Karasem a Rosi jsou prasata no a na každé prase se vaří voda on je někdo sejme a stačí jeden a nemusí být zrovna přímo mrtvý a ostatní se poserou strachy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:51

   Koupím jitrnice, pro své prase Al Capone!

   Ramón

   Smazat
 8. Několikrát jsem poslal stížnost tamtéž. Odpověděli mi pouze jednou ve stylu: děkujeme Vám, že platíte koncesionářské poplatky, budeme stále zlepšovat...bla, bla, bla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:01

   Co je posílal stížnost tamtéž? Jakou, komu, ohledně čeho s jakými nacionály bla,bla,bla?

   Tak to bych na Vás, rovněž hodil "bobek"!


   Ramón

   Smazat
 9. Podle třetího nenávistného článku soudím ,že ČT píchla do SLRŠNÍHO hnízda. To je moc dobře.Aspoň pár lidem dojde ,že ty pochybné,lživé rusákem ojednané žvásty,jsou pouze k tomu, ovlivnit myšlení slaboduchých jedincu.Což je jasně vidět na místních komentářích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:17 No jo na jejich lži se právě dívají slaboduchý jedinci včetně vás.

   Smazat
 10. Na každou svini se vaří voda. Asi to ještě chvíli potrvá, ale jsem přesvědčený, že i na čt jednou dojde. až vyšumí téma migrace a EU (která zmizí na smetišti dějin), stane se nosným volebním tématem práce veřejnoprávních médií. Ten, kdo se zaváže udělat v nich pořádek, začne vyhrávat volby. A nebo se to stane souběžně s řešením stávajících problémů. Nasranost lidí i značné části politiků totiž utěšeně roste. Rosí, Takáč, Tvarůžková a mnozí další mají totiž dar znepřátelit si každého, s kým se rozcházejí v názorech.
  Jenom mám obavy, že všichni tito Jidášové zůstanou ve státních službách placeni z našich peněz. Prodejné děvky, ochotné dělat špinavou práci za mrzký peníz, se totiž hodí v každé době.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.