Reklama

neděle 17. června 2018

Dublin IV aneb Co vidíme jen zakrývá, co vidět nemáme

Marie Trojanová
17.6.2018 CzechFreePress
Co vidíme jen zakrývá, co vidět nemáme
Tak jsem viděla tu hradní "zahradní slavnost" , prý na zesměšnění novinářů, neuvěřila jsem tomu.
Nějak se mi to nechce zdát jako nejdůležitější smysl a záměr celé této akce. Protože ony prezidentem zmiňované nelze zesměšnit již nijak více.


Co když celá ta akce pálení trenek byla spíše jen kouřovou clonou k jiné akci a měla spíše odvést pozornost občanů do konce června a to právě nasměrováním médií pryč od akce jiné. Tedy pryč od EU a od jednání v EU o uprchlících..........

CO to tedy ten ministr Metnar, nesmiřitelný bojovník ANO proti mrtvým automatickým přerozdělovacím kvótám, odhlasoval v tom Lucembursku toho 5.6/2018 tím, že nebyl proti Dublinu IV!?
Ono se to dalo jednoznačně čekat už po té Márákéšské deklaraci a jeho podpisu na ní.

Takže kvóty nebudou, to prodá ANO občanům jako vítězství boje proti imigraci, ale že bude předána kompetence mimo ČR, mimo vliv občanů ČR o tom, kdo bude moci žít v ČR, včetně imigrantů, to už ANO nevadí.

Jasně alespoň pak budou moci říkat, to ne my, to EU to ONI! A tom tom je DUBLIN IV. A nebo si fakt snad někdo v ANO myslí, že bude brán ohled na názor občanů ČR či jejich, tak hloupí politici nejsou!

Kopíruji z odkazu níže:

Proti Dublinu IV totiž hlasovalo 7 evropských zemí, ale Česká republika mezi nimi nebyla. Proti dalšímu projednáváni Dublinu IV v současné šílené myšlenkové podobě se postavilo jen 7 zemí, a pro jistotu si je zopakujme, abychom se ujistili, že nás nešálí zrak a opravdu mezi nimi chybí Česká republika:
Slovensko
Maďarsko
Slovinsko
Itálie
Španělsko
Rakousko
Rumunsko
Zdroj.

Kdo by ještě stále neměl tušení, tady je něco málo k pochopení, a co na to náš parlament, co prezident a co politické strany, co voliči ANO, instituce, elity a jiní páni vzdělanci, kde je veřejná diskuse, co ochránci naší státnosti ..............mlčí, mlčí a pálí trenky, a tím nasměrují média k mlácení prázdné slámy...

http://www.nastvanematky.cz/kdyz-obcan-vysvetluje-poslanci-o-co-jde-v-dublinu-iv-istanbulske-umluve

32 komentářů :

 1. Nejsou-li naši občané schopni, příp. ochotni, pochopit význam našich státních symbolů, velmi obtížně pochopí nebezpečí, vyplývající pro naše národy a stát, z Dublinu IV a podobných dohod...
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si všimněte všichni jak tisk a TV,kteři jsou nepřátelšti k těm,kdo je plati, nechtěji včas a pravdivě informovat občany a tak je jen manipuluji nechutně k tomu,že ANO BUDE HŮŘ maji jen volit protože jim nic nezbývá ,ačkoli ono svoje voliče prý chce zamordovat,dát znásilnovat,zadlužovat a zdemolovat!

   Smazat
  2. 13:16 Jako vždy jste špatně odměňován i informován.P.K.

   https://cz.sputniknews.com/videoklub/201806177560337-indonezie-muz-rakev-matka/

   Smazat
  3. Jezuita v ústraní
   ://www.zvedavec.org/vezkratce/15473/

   Smazat
  4. Anonymní17. června 2018 14:04
   Vážený kolego, již nějaký čas zde používám značku P.K. Prosím zaveďte si nějakou jinou, ať nedochází ke zmatkům. Děkuji. P.K.

   Smazat
 2. Moc teda nevěřím že má pálení trenek odvést pozornost president je proti migraci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:43 Autorka článku zřejmě vůbec brífink pana prezidenta nepochopila, příp. "není ochotna" pochopit.
   Miloš Zeman rozhodně k migraci nemlčí a média neusměrňuje "k mlácení prázdné slámy".
   Opak je pravdou !

   Smazat
  2. MATKY ASI DÁVAJI PRESIDENTOVI VINU,ŽE NEZAKROČI,

   a "dovolí" takové úmluvy stranám schvalovat.
   Skutečnost je taková,že president má zákonem omezené pravomoci a vlastně toho moc ani nemůže.
   Tady začiná teprve působit bezmocný A NAŠTVANÝ volič,který píše zpupným poslancům v domněni,že oni mu pomohou.
   To je omyl,poslanci nám OSV řekli,že oni jsou jen páté kolo u vozu a vše se tzv peče ve vedení stran a oni maji pouze povinnost zvedat ruce.
   Pokud to neudělaji jsou bez milosti okamžitě ze strany vyhozeni a ztrati svoje výhody!
   To všechno vedlo ke vzniku OSV,.která na tento mechanizmus zla už upozornuje a hledá nyni s pomoci občanů voličů východisko a to v jejich zájmu, na př. v Národnim programu!

   Smazat
 3. A co na to voliči ANO? Není toho už nějak příliš? Tak po kauzách, které prokázaly neutuchající servilitu současné vlády vůči Bruselu a Berlínu (kauzy Skripal - vyhoštění 3 - tedy na počet obyvatel nejvíc - diplomatů ze všech zemí EU, kauza Nikulin, schvalování bombardování Sýrie) se prokázalo, že naše vláda půjde plně ve vleku Junckera či Merkelové jako poslušná kolonie, voliči však přesto zůstávají věrní. S preferencemi nijak nehnulo ani paktování s provařenou ČSSD v čele s imámem Hamáčkem, navíc protlačující do vlády i vítače Pocheho. No, tak ani to nebylo nic, co by s věrností členů sekty Babišovy hnulo, ale co to neustálé podepisování a odhlasovávání různých pochybných dokumentů? Jako např. začátkem května v Maroku, kde ministr Metnar podepsal vítačskou deklaraci, díky které se může přestěhovat Afrika do Evropy a to zcela legálně?! Ve stejnou dobu se pak v EP odhlasoval Globální kompakt o migraci - opět ho pomohli (spolu s TOP09, STAN a Pochem) odhlasovat europoslanci za ANO. No, ale to je pořád málo, že? Tak pokračujeme. Další počin byl podpis istanbulské úmluvy, která u nás může zavést něco ve stylu norského Barnevernetu - ani to nevadí? A co tak euro, chcete? Ve Sněmovně se totiž naše vláda rozhodla přiblížit k euru a hlavně ukrojit kus naší suverenity, když i s pomocí některých dalších stran odhlasovali přijetí Fiskálního paktu. No a minulý týden pak - opět Metnar - jednal jako správný vítač, když se nepřidal k 7 jiným ministrům, kteří striktně odmítli Dublin IV, dokonce se ani nezdržel hlasování, ne, on se přidal ke 3. skupině - tedy skupině vítačů, kteří chtějí dál o Dublinu IV jednat! A to jako jediný z V4!!! To vše ale voličům ANO podle průzkumů, ale i diskuzních příspěvků na různých serverech nevadí. Nevím, čím to je? Že už by si doma chystali cedulky "Uprchlíci vítejte"? Nebo se těší, až jim v jejich sousedství vyroste nějaké to nově plánované integrační centrum? Ale třeba jsou natolik nadšení vítači, že už si chystají ubytování pro pár černoušků přímo u sebe doma. Nakonec se ale sluší dodat, že se tím nijak neliší od voličů TOP09, Pirátů, ČSSD a dalších vítačů z našeho Parlamentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco takového 14:05 není možné v žádné jiné zemi kromě ČR - a je to provokováno mediálně, aby se nějak kompenzovalo, že všechny české občanské blby a trhany vláda a politici sprostě okrádají. No ale k radostnému lynčování musí být vždy předhozeno nějaké konkretní jméno - předhazují tudíž mediální kurvy prezidenta nebo Babiše - jiné nechávají celkem na pokoji. A ten nejsprostější a nejubožejší dobytek u počítačů si ty ubohé nadávky užívá, politici jsou v pohodě, mohou si rajtovat jak chtějí a kde chtějí, a za to si taky ty novinářský kurvy platí. No a ještě mají novinářský kurvy pořádnej balík právě za to množství diskuzí s nadávkama. Proto předhazují polohovadům u počítačů prezidenta často - ty odporné a sprosté nadávky jim hodně vynáší.Že je to všechno hnusné, a nanejvýš ubohé? Že je ČR senkrůvna, z níž tečou všema směry hovna, a ti blbečci se v těch hovnech radostně rochní,matlají si hovna po ksichtech a plkají svoje sprosté nadávky - asi jim to nějak duševně pomáhá, protože jinak něco takového nikdo nechápe. Ale co taky čekat do duševních mrzáků?

   Smazat
 4. Toto je největší ostuda české vlády ve 21. století. Kam jsme se to za 100 let dostali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:30 O jaké to vládě píšete ? My máme v současnosti nějakou vládu... ?

   Smazat
  2. 14:30

   Nyní opět z reálného života a vykutálených, nerozumných nápadů z dílny ANO = A. Babiš, tj. ta jeho imigrace Ukrajinců a jiných národů mimo EU. Poté Rumunů a Bulharů atd.

   Má známá od nás ze severu sehnala práci na letišti v Praze u odbavování zavazadel, dojíždění jí nevadilo, jelikož dosáhla na mzdu 30-tisíc Kč hrubého. To by u nás nesehnala!

   Vedení letiště se tak "vysoká mzda pro severočešku", přestala zdát "rentabilní". Tak pověřilo tento úsek pod "chlapáka Ukrajince". Ten během měsíce vyměnil všechny Čechy, za své druhy Ukrajince se mzdou do 20-tisíc Kč hrubého.

   Díky ANO "bude hůř!", tato žena v post-produktivním věku skončila na úřadu práce a vymetali s ní, kdejakou fiktivní nabídku z ÚP s minimální mzdou, ovšem vše obsazeno?!

   Tudíž, Vážené dámy a pánové, lidské, České zdroje jsou o tom není pochyb! To jsou slova lží, že nejsou, ale oni chtějí patřičnou mzdu. Né statistickou mzdu, vylhanou ČT z Prahy a politici, kteří k tomu všemu, tiše přihlíží, jak odbory, tak ČSSD, včetně KSČM, chrochtající, napapaní, čuníci!?

   Který politik s ČSSD nebo KSČM začal brojit, včetně odborů (Středulův plat je kolem 150-tisíc Kč, včetně odměn), proti necelým cca 3.000 Personálním Agentůrám po celé ČR!?

   Ty největší jsou z CIZINY, např. nám známá P. A. z reklamy na ČT, JOBS.CZ - vlastní ji skrytě Švédové s Finy, tyto okupují všechny zahraniční firmy v průmyslových zónách.

   Ty pozemky většinově, kvalitní zemědělská půda, dnes zalitá betonem a infrastruktůra, kterou dostaly za hubičku od vlád ČSSD, Lidovců a tiché podpory KSČM!

   Ovšem nikdo z těch nýmandů, tentokrát včetně bývalého předsedy ČSSD M. Zemana, nezavázali tyto firmy k zaměstnávání, jen a jen Čechů!!!

   U nás na severu dokonce došlo k takovému paradoxu. že Průmyslovou zónu před lety, budovali UKRAJINCI, česká firma se k této zakázce nedostala?!

   Až když dva Ukrajince zavalila půda - zemřeli, začali politici tutlat (průser) a koktat a odboráři, ty někde jako, vždy chrápali po sytém pracovním obědě po dobře odvedené, neviditelné práci ...


   Čest práci, montováci!


   Ramón

   Smazat
  3. 14:39 Máte pravdu, když vládu nemáme, tak proč jezděj něco podepisovat ?

   Smazat
  4. RAMONE A DALŠí STĚŽUJTE SI TU DONEKONEČNA


   bude to hudba do uši těch,kteři se vám všem budou nadále chechtat jak jim ty jejich osy zla funguji.
   Navrhněte raději řešeni!
   Když ho nemáte podporujte NP Nr.2.kde se požaduje NAŠE OBČANSKÁ přimá demokracie ve formě otevřeni záměrně zablokovanách diskuznich rubrik na webech polit.stran a hnuti!

   TAM SI MUSITE STĚŽOVAT A ŽÁDAT PO POLITICKÉ TŘIDĚ ŠMEJDŮ NÁPRAVU A VYSVĚTLENI!

   Pokud naši NOVOU přimou občanskou demokracii si naši prý zástupci nedaji do svých programu budememe muset vyvolávat jako všichni voliči k životu koalici TŘI HVĚZD a všechny sprosté Šmejdy zkusit poslat do horoucich pekel,at se tam smaži na věky no ni?

   Smazat
  5. 17:15

   Po zralé úvaze měním závěrečnou zdravici, předchozí, beru zpět!

   "Čest práci, otporáři"!

   Zdraví Ramón

   ----------------------------------------------

   No ni 18:06, navrhuji vám své, pro vás nejjednoduší moudré řešení, navštivte MUDr. Ivana Davida ve své ambulanci, poté se sejdeme na Nové republice.

   Šmoulové před Lobotomií, najděte si přezdívku jako Piloun, či Štofi nebo co jste zač, podvraťáci?

   Smazat
 5. Premier Babiš a Agrofert má filiálky v Německu a jsou tak závislí na vztazích s Německou vládou. Financování aktivit Agrofertu je zase závislé na úvěrech mezinárodních bank.
  Premiér Babiš to nemá jednoduché a je pravděpodobně pod velkým tlakem jmenovaných institucí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A teď začněte plakat,že Babiš je vlastně v tom nevinně namiosto připravy jeho pohřbu!

   Smazat
  2. Babiš v tom není nevinně, ale má pravděpodobně mírně svázané ruce a musí se rozhodnout jak řešit dilema, před kterým stojí ..

   Smazat
  3. Omlouvat toho Babiše,že má prý svázané ruce je fakt nesmysl!
   Všichni tu kromě vás 18 57 vime,že si vybirá pouze ty pracovniky,kteři plni přesně jeho nařizeni a ostatni okamžitě propoušti.
   Proto ti,kteři si ho zvolili zažiji jenom podrazy ve prospěch jeho menšiny,kdy do ČR pusti na svou podporu tolik tzv migrantů,kolik jich bude potřeba pro jeho vládu mensiny nad většinou a jak brzy uvidite bude se to realizovat ,tak jak to jeho mensina plánuje to je TEROREM CIZI KULTURY!
   Jakto,že jeho komisařka realizuje pro celou EU cenzuru,aby zbytku nezdemolovaných občanů lživým tiskem a tv zavřel pusu a on stále důvěřivce klame, já nic já muzikant!

   Smazat
 6. Lidičky nevíte, co dělal Metnar než šel do poblitiky ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Metnarovi nařizuje vše jeho šéf,to si myslite,že takové svinstvo si on dokáže vymyslet sám?

   Smazat
 7. Bratia Cesi to som si nemyslel , ze ste poserovia !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:51

   Kiskovec a Kuciakovec nám chce nyní spílat, na které stavbě u nás zarábate ujko murár?

   Ramón

   Smazat
 8. Ač jsem vůči ANO tolerantní, tak se obávám, že přichází zlomový okamžik úzce spjatý s ekonomickými aktivitami Agrofertu (potažmo Babiše) v protoru EU a úzké provázanosti s dotačními subvencemi EU zejména v Německém prostoru. Tato provázanost se ukazuje jako achilova pata Babišovi suverenity a v zájmu zachování jeho dítěte mu nezbude než potupná servilita vůči panovačnému postoji Berlína, nebo se vzchopí a uvědomí si co je ve hře. V každém případě si ANO rukou páně Metnara zahrává se sešupem po vzoru ČSSD a dalších velikánů polistopadové politické scény. Tak kdo nám to tam vlastně zůstává? Debilní pravicoví "demokraté" nás vší silou své neschopnosti tlačí ke dvěma zbylým odpůrcům eurozhovadilostí a války ve jménu nenažraného anglosasa. Demokratická pravice v podstatě už nemá žádný propgram, jelikož je na vládní a krajské úrovni odstavena od koryta. Jejich jediným programem pro dnešek a časy budoucí je strašák komunismu, na kterého se dá navléknout kde co. V opačném případě by totiž museli přiznat, že se jim za 26let vlády nic pozitivního a přínosného pro tuhle zemi nepodařilo. Ono totiž bez kontinuální vize a z ní vycházejícího plánu nejde nic vytvořit. A stávající model parlamentní demokracie v Českém podání opravdu této kontinuitě zabraňuje.

  OdpovědětSmazat
 9. "Na kazde prase se vari voda". Pokud nekdo podvadi obcany CR a plni pokyny cizi moci musi byt "zlikvidovan" !!! Otazka kdy zacneme !!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 10. Kája 19:08

  Prosím? Komunismus je pouhá utopie, držme se slova socialismus. Jinak s Váma naprosto souhlasím!!!

  Zdraví Ramón

  OdpovědětSmazat
 11. Podívejte se na tragické výsledky jeho ministrů, třeba tzv. spravedlnosti, podívejte se na tragický stav našich dálnic a legračního ministra dopravy, podívejte se, jak hlasují členové ANO v europarlamentu proti České republice. Podívejte se, kolik nových šikanujících zákonů, předpisů a pokut bylo přijato, podívejte se, jak devastující vliv na živnostníky má totalitní systém EET.

  OdpovědětSmazat
 12. Poslanci europarlamentu zvolení za stranu ANO zatím dominují ve všech hlasováních českých eurozástupců proti své vlastní zemi.

  OdpovědětSmazat
 13. Zatím nedokázal vůbec nic. Hospodaří s upatlaným schodkem a sám přiznal, že jeho řeči o „miliardových úsporách“, které jako manažer manažerů zvládne, byly jen plácáním. Proto se tak úporně drží nápadu s prosazením elektronické evidence tržeb.

  OdpovědětSmazat
 14. ====================================================

  ===== PODPOŘTE !ARGUMENT =====
  http://casopisargument.cz/2018/06/17/staci-150-korun-a-zmenite-argument-k-nepoznani-pridejte-se-a-pomozte/

  ====================================================

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na, tady máš korunupadesát a ser si to spát bez argumentů!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.