Reklama

úterý 12. června 2018

EU: zoufalství ohledně migrace

Jaroslav Loudil
12. 6. 2018
EU už dva roky zcela bezvýsledně řeší nový azylový zákon. Dublin IV zřejmě neprojde, chtěl by totiž znovu přerozdělovat. Krásnou ukázkou trapnosti a totální neschopnosti EU cokoli vyřešit je nynější problém lodi neziskové organizace Aquarius ,která u Lybie - "zachránila" - dalších 600 černých ekonomických běženců z Afriky. Tito nelegálové vyrazili z Afriky, aby ilegálně překročili hranice Evropy a začali u nás pobírat tučné sociální dávky. Jak to s touto lodí dopadlo ?? Komicky !Nelegálové nebyli odvezeni zpátky tam kam patří, tedy do Afriky. Aquarius se totiž nejprve pokusil vyložit africké černochy na Maltě a v Itálii , když tomu Itálie zabránila , tak loď kempovala na širém moři a přijímala potraviny pro běžence. Pak oznámilo Španělsko ,že migranty přijme, loď Aquarius tam prý ale nedokáže sama doplout a tak nakonec 600 migrantů do Španělska poveze nějaká loď italského válečného námořnictva ! Komická ukázka obrovské neschopnosti ,šaškárny a neorganizovanosti. Za co vlastně pobírají plat všichni ti přeplacení lenochodi v Europaramentu, kteří ani za dva roky nevyřeší obyčejný zákon o migrantech ?

P.S. Základem nynějšího problému migrantů z Lybie je zločinecká a diletantská akce válečných gangsterů z útočné militantní organizace NATO, kdy v roce 2011 NATO rozbombardovalo Lybii a nechalo zavraždit šéfa státu Kaddáfího. (Sarkozymu přitom platil prezidentskou volební kampaň). Do roku 2011 žádný problém migrace přes Lybii do Evropy neexistoval , to tam vládl Kaddáfí. Dnes je díky NATO Lybie zcela v rozvalinách a pašeráci lidí tam vydělávají miliardy na chudácích, které obírají o jejich poslední peníze. NATO v Lybii doslova podělalo co mohlo. Všechny černé běžence z Afriky bych proto dnes nakvartýroval do domů a bytů generálů NATO , kteří řídili roku 2011 útok NATO na Lybii. Ať tyto černé migranty živí ze svých nabobských, nijak nezasloužených gáží.

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/nemuzeme-nechat-umirat-migranty-na-mori-zni-z-bruselu_484181.html

59 komentářů :

 1. Americké neziskovky přišly o podporu oficiální vlády USA a to je pro ně nyní naprostá katastrofa, protože je jen otázkou krátké doby, kdy si už i obyčejní Evropané uvědomí, že EU řídí bez podpory Trumpovy vlády pár multi-kulti idiotů. To se bude euroúředníkům těžko tajit, zakrývat a mlžit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to ta stara maskara Killarie kamoska to Madly Krvave na interviev s pripitomnelou redactorkou pravila " Prisli jsme videli jsme je mrtev ".A vycenila sve bramborove zuby ve svem zarivem usmevu kterym ohromovala idioty z Jizni Ameriky aby ji zvolili.A takove svine (a ze jich je torpeduji vse co snad jeste zbylo v USA dobre.)Je to ksindl jednou republikani jednou democrate proste svetobeznici bez domova .Tito bezcharakterni tluchubove ale bohuzel prosakli i Ceskkou kotlinou ,viz Nemcova Kalousek a luza ktera za 650 000 mesicne hlasuje proti CR v Bruselu.Je na case ,a proto poslouchejte vyborne radio "Svobodne radio " ja posllucham na internetu a mnoho veci se stale clovek dozvida

   Smazat
  2. Loudile,

   s tím "zoufalstvím" EU si nemusíš tejrat bednu, jak se říká...

   ČR, jako nejslabší článek V4, zcela ovládané sorosovskými poskoky, ukáže ostatním státům, že se o ty muslimské vyžírky dokážeme postarat
   a než se nadějeme,tak je tady máme.
   Pojď se vsadit !

   Ještě budeme vzpomínat, jak jsme neměli rádi cigány, ale pozdě,pozdě.
   POUZE
   v Maďarsku nenajdeš takovou svoloč,která by prosadila postupnou likvidaci národní identity, kultury a tradic, pod lživou zástěrkou "solidarity."

   Smazat
  3. Národní identita?
   Zfalšovaná csemege paprika, uherák z kterýho teče sádlo (šel krájet na 1/4 mm abyl jak plech, kdysi) a pořád ta nesrozumitelná řeč, gyongyhajú lány.

   Orbán, když na to přijde mluví docela souvisle a srozumitelně anglicky, ale né k nám.
   Lányok, já ti dám lányok.

   Smazat
  4. 12:53 ! sarky a semeded, uheráku.

   Smazat
  5. CHCEME LI SOLIDÁRNI SPOLEČNOST PRO VŠECHNY

   bude to znamenat,že ti,kteři maji hodně peněz je musi dát povinně na humanitni potřeby utečenců!
   Až převezmeme zpět nám občanům ukradenou moc pak bude dobře požadovat zákon,kdy bohati majitelé peněz musi platit za každého uprchlika do rozpočtu ČR 250 000 EUR,aby jsme je mohli tzv integrovat.
   Pak jim mohou sloužit ti napřizpůsobivi islamisté k podpoře jejich menšiny proti většině,jak si to naplánovali bez nás voličů a oni už jim ukáži,jak se dá zabavit vše co jim ještě potom zbude!!

   Smazat
  6. STÁLE VÍCE SESTRAŠENĚJŠI MAJITELÉ UKRADENÉ MOCI

   už nasazuji ještě horši cenzuru než za komunistů!
   Nejsou schopni už ani dialogu o obsahu bodů NÁRODNIJHO PROGRAMU,zkonstruovaných elitnimi špičkami nepolitické společnosti voličů,která může dosáhnout až 8 395 132 ,každým dnem více a více cenzurou a jinými hrozbami utiskovaných dušiček.
   Co tam v tom NP vlastně takového strašlivého stoji,že je tisk a TV spolu s politickou třidou Šmejdů nejen nechtěji uveřejnit a o jejich bodech zajistit DIALOG s námi voliči?

   NA PŘ NP Nr.1.

   Co je na tom špatného,že se tam chce SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI PRO VŠECHNY a úplně normálni vládu,která,která by opravdu převzala odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu a opírala by se o Ústavu,kde právě toto jedno slovo o tom jednající chybí a proto taky je možné schvalovat vadné zákony jako je na př. exekučni?!

   BUDOU DÁLE NAPÍNAT SPROSTI ŠMEJDI NERVY UŽ TAK PROLHANÝ TISKEM A TV DOMORDVANÝCH VOLIČŮ?

   Objevuji se totiž prvni pochyby zda takto podvodně zvoleni Šmejdů a jejich volby vůbec plati.
   Kdy o tom bude zahájen dialog?
   Demokraciie je diskuse,proč tedy u nás v ČR vlastně žádná demokracie nesmi byt?

   Smazat
 2. Dobyvatelé:
  http://www.protiproud.cz/politika/3834-italie-nevpustila-lod-s-africany-migracni-byznys-se-ukazuje-v-plne-nahote-proc-humanitarni-starostove-ostrouhali-paseracke-neziskovky-maji-penez-na-rozdavani-eu-chce-prival-udrzet-a-proc-prave-italie.htm

  Na fotkách ochranné kombinézy, masky s filtry:
  https://aeronet.cz/news/video-lod-aquarius-veze-629-migrantu-do-spanelska-italie-je-odmitla-a-po-ni-i-malta-fotky-ale-vzbuzuji-obavy-maji-snad-migranti-nejakou-nakazu-marakesska-deklarace-nastartovala-ve-stredozemi/

  OdpovědětSmazat
 3. Až začnou lodi zabavovat a posílat do Bangladéše ke sešrotování, snad to něco bude znamenat.

  I když starých necek za pár feniků je všude přebytek.
  Kdyby ale začali současně sbírat pašeráky lidí a dávat je na základě smlouvy generálu Haftárovi do vězení, něco by se možná pohlo.

  Nejdřív by ale některá ze 7 evropských EU tajných služeb musela zveřejnit jména 236 sorosových europoslanců a poslat je do vyjasnění případu mimo úřad do Grónska.
  Se stany a spacáky.

  OdpovědětSmazat
 4. Co by meli slyset VSICHNI at pro a nebo proti aby pochopili vyvoj po 1989-Have&spol
  https://www.youtube.com/watch?v=Xa48Rk2uDpE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. i pro ty kteri maji IQ okolo 55 tj ze tvrdi ze 3+3= 6 ,neb to je ctene a tudis nemusi citat a pisat Pokracuje to dale spicim blbem a Babisem Super zlodejem ,neuveritelne

   Smazat
 5. Ať si je vezmou ty co s tím souhlasí a nám ať dají pokoj.

  OdpovědětSmazat
 6. Loudal, z tech bytu by utekli

  OdpovědětSmazat
 7. Pamatujete ještě, co se stalo těm, kdo po válce, byť omylem, překročili česko-polskou hranici? Správně, pamětníci! Šli budovat Varšavu.
  Pročpak milé neziskovky nenavrhnou nějaký pěkný užitečný projekt, například vrtání artézských studní a kopání zavlažovacích kanálů (pochopitelně na černém kontinentu) a s imigranty šup na stavbu?
  Stravu, a plat jako za tu Varšavu - žádnej problém...

  OdpovědětSmazat
 8. EU už se rozpadá zcela sama jako USA,které ve své podstatě už dávno neexistuje,Amerika je totiž v celém světě,Trump se snaží stáhnout svůj průmysl ze světa domů,ale domov žádný nemají,jako židé,kteří si přivlastnili cizí zemi a stali se tak vlastně cizinci v imaginárním domově,stát,který neexistuje,protože ho původní obyvatelé neuznali,ani sousedé,vlastní atomové zbraně !!!!!!,Izrael nechtějí ani arabové,ani afričané,takže je v jakémsi utajení Evropským státem,vše násilně uměle vytvořené Amerikou,bývalým USA,...ještě jste si nevšimli,že toto označení se nenápadně přestává užívat.....udělali si bordel sami doma,.....bohužel,kdo se dnes paktuje s Izraelem,je jen ubohý zrádce,toto nikdo nevymyslel,je to v Knize knih a nikdo s tím nic neudělá,všechno násilí uměle vytvořené brzy zkončí,.....a proč by měl s tímto skončit celý svět?,...do toho světa nepatří akorát Izrael a USA,kteří na tom světě odjakživa jen parazitují a vykrádají ho všemi možnými způsoby,které nemají s lidskostí nic společného....nejde o nic jiného,jen že se to musí vrátit na začátek...Co bylo ukradeno,musí být vráceno !!!,...i toto biblické se pokouší někdo ukrást,to naši rádoby křesťané nevymysleli,ale použili tohoto termínu z Knihy knih....jsou to jedni a ti samí zloději...žida tolerovali,ale nikdy se mu neklaněli,jako zlatému teleti.....vol.vé...

  OdpovědětSmazat
 9. Stát podporuje migraci , i když je proti ! Neziskovkam dává peníze kdo_ stát !ne aby otočili a odvezli je znovu do Afriky neziskovky řvou ,že jsou tam děti ! Vše se naplňuje ale jen fraška nevěřím fašistům ANO ,ČSSD,ODS ,KDU-ČSL STAN ,TOP,PIRATUM !

  OdpovědětSmazat
 10. Nabušený ženský s dětma jsou tam proto, že se podle té Marakéšské smlouvy nesmějí vracet! A tak vychcaní pašeráci přidávají do lodí plné chlapů i tyhle vychcandíry, aby se nějak do Evropy dostali pěkně všichni. Dobře Italové! Dokonce i ten kripl Verheugen v EP včera ječel, jak to že EU nic nedělá. A to nás Čechy tenhle zmrd zrovna nemusí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už aby europarlament seděl v gulagu, klidně s tou wifi.

   Smazat
 11. Každý nepřirozený společenský systém se zhroutí sám do sebe. Historie je toho dokladem. To čeká i EU. To platí samozřejmě i o kapitalismu (systém individualistický), který by měl být nahrazen společenským systémem přirozeným - demokracií (systémem kolektivistickým. Měli bychom se na to připravit. To je náš nejdůležitější úkol. Snaha o polepšování stranické nedemokracie je idiocií!!

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:05 Štefan

   A co socialismus - o tom už jste někdy slyšel?

   Smazat
  2. 8:14
   Myslíte zajisté ten komunistický vynucovaný kolektivismus? Nejen slyšel. Žil jsem v něm čtyřicet let. Já mám na mysli kolektivismus nevynucený - přirozený, viz Švýcarsko.

   Štefan

   Smazat
  3. 8:25 Štefan

   "Komunistický" vynucovaný kolektivismus "zajisté" nemyslím. Jak jste na to vůbec přišel?
   Švýcarsko má za sebou poněkud jiné dějiny než ostatní země. Díky svým bankám a zbrojnímu průmyslu vydělávalo na všech velkých válkách, které ničily okolní svět. Dnes k tomu ničení světa navíc samo přispívá svými chemickými a farmaceutickými koncerny.
   Žijete v bláhových iluzích o "přirozeném kolektivismu".

   Nechci v žádném případě zpochybňovat Vaše rozumové schopnosti, ale nejsem si jist, jestli má vůbec smysl zkoušet Vám cokoli vysvětlovat.

   Smazat
  4. 8:25

   Jistě je možné a žádoucí se i od Švýcarska leccos přiučit. Představovat si ale, že je možné švýcarské poměry okopírovat, je podle mého představa naprosto mimo realitu.

   Ptá se někdo, jaktože tak (v mnohém) chvályhodné švýcarské uspořádání společnosti žádná další země "nepřevzala" (nevyvinula)? A to ani žádná z těch, které k tomu mají zdánlivě výhodné (mj. hospodářské a kulturní) předpoklady?

   -- Jak si tedy, Štefane, představujete, že by něco podobného mohlo proběhnout zrovna v naší zemi? Kdo by byl nosnou silou takové "proměny"? Vidíte tu snad nějakou reálnou sílu (skupinu, stranu, hnutí), která, byť jen náznakem, k něčemu podobnému směřuje? --

   Kokotko

   P.S.:
   Problém se zdejší diskusí (aniž bych chtěl obviňovat zrovna poslední dva přispěvatele, kteří se třeba ještě dostanou dál) je mj. v tom, že lidé neradi přemýšlejí o tom, co druhý vlastně říká (jistě často díky neobratnosti vyjadřování, ale s tím je třeba žít). Diskuse se pak točí na jednom místě a nezřídka končí nadávkami - diskutující sice není schopen (nebo ochoten) své stanovisko trpělivě obhajovat, ale cítí se brzy uražen nepochopením druhých.

   Smazat
  5. Štefan 8:14

   Vy jste ve Švýcarsku nikdy nebyl, že jsem to uhodl?

   Smazat
  6. 8:55
   To je přesně způsob, jak není radno vést diskusi (pokud má někam vést) - obrátit se k osobě pisatele (argumentace "ad hominem").

   Navíc není nikde psáno, že někdo, kdo zemi nenavštívil (resp. v ní nežil) nemůže mít o ní solidní znalosti.

   Možná, Štefane, blíže vysvětlíte, oč svoje přesvědčení opíráte?

   Kokotko

   Smazat
  7. 8:53
   Odpovím otázkou.
   1. Ptá se někdo, proč je ve Švýcarsku demokracie už po staletí tak pevně ukotvena, proč se jí Švýcaři nehodlají vzdát?
   Na druhou otázku odpovím takto: Lidé jsou zmanipulovaní a nevědí co demokracie je. Mají zato, že už v ní žijí a mnozí ji nenávidí.
   Odpověď na třetí otázku zní. Demokracie může mít sídlo jen v obcích a městech. Tam jedině může být její sídlo. Odtud mohou občan vládnou své obci/městu a odtud mohou vládnout společně s ostatními obcemi a městy větším územním celkům a samozřejmě i státu. Demokratizovat společnost lze jen již skrze zdemokratizované obce/města. Začátek musí být v obcích a městech. Tak to ostatně bylo i kdysi velmi dávno i ve Švýcarsku. Tedy nic nového pod sluncem. Ta síla, ta schopnost - ten demokratizační potenciál je v iniciativních občanech obcí/měst.

   Štefan

   Smazat
  8. NEPŘETRŽITĚ SE OPAKUJE SITUACE,ŽE ODPOVĚDI OSV

   na tento aktuálni problém jsou mazány, ještě předtim než je můžeme tady publikovat.
   To se právě teď stalo,takže krátce znova.
   Cím nahradit nynějši režim je jasně napsáno v návrhu NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ ZEJMÉNA v jeho prvnim bodě NP Nr.1.
   Ten je záměrně stále dookola zcenzurován ačkoli jasně navrhuje už skvěle fungujici osvědčený a jasný způsob,který prozatim Švýcarskem neni.
   Bohužel tomu začala rozumět dobře sprostá politická třida Šmejdů a zajištuje všemi kriváckými silami,aby se to co možno nejmenši počet domorodců dozvěděl!

   Nečekejte a nepište jak věci nejdou,ale navrhujte sami jak by šly.

   NEPOLITICKÁ OSV JE PŘIPRAVENA POMOCI ZEJMÉNA NP!

   Smazat
  9. Vcera ct24 v diskuzi o drahem bydleni a zdrazeni hypotek probleskla skutecnost, ze soucasna bytova vystavba ani zdaleka nedosahuje
   budovani opovrhovanych kralikaren. Jsou fakta a kecy presstitutu!

   Smazat
  10. Ani to Švýcarsko není ideál.Jsou tam zvrhlíci jako všude jinde.Používají například zlato ze zubních protéz.Kdo se cítí ten se vtípí.
   lada

   Smazat
  11. 9:19

   Ano, demokracie začíná zdola.

   Jinak ale rozumím Vaší odpovědi (zda vidéíte reálnou sílu...) jako negativní: píšete o tom, co "musí" ("má") být; tedy to není - alespoň neříkáte, že jste se s tím někde, byť v náznacích setkal.

   Další otázkou samozřejmě je, JAK KONKRÉTNĚ to přenesení demokracie z úrovně obce na úroveň státu má fungovat? Kde je jediný positivní příklad za posledních 29 let?

   Myslíte, že manipulace (politikové, média...) přestane? Kdo se o to postará? Nějaký miliardář (Soukup?) si koupí televizi a bude provádět osvětu?

   Nechci být pesimista z principu, ale zatím vidím vývoj opačným směrem, vyprazdňování demokracie. Neklesá jenom důvěra k papalášům, ale - bojím se - i vzájemá důvěra mezi lidmi. Ztrácí se respekt (zeptejte se učitelů!). Namísto přirozené (vím, to slovo máte rád) autority autorita peněz.

   A jedna důležitá věc se pořád ještě přehlíží (to není označení "viníků!): kontinuita listopadového převratu s beprostředně předcházejícím obdobím normalizace (a "perestrojky") 1969-1989. Je to snad tak, že dnes je občanská iniciativa a politická angažovanost rozšířenější než tehdy? Kromě "politických podnikatelů" (Vít Bárta, Tomio Okamura, Gazdík, Dominik Feri...) nic takového nevidím. Kde jsou aktivní občané? K volbám do EP jich přišlo 16% - a ještě zvolili darebáky jako Štětina. Aktivní a schopní mladí lidé vystudují (zatím ještě bezplatně) a emigrují, byť zatím ještě ne tak masově jako z Pobaltí.

   Myslím, že ze Švýcarska jste si udělal ikonu - ale budiž, patrně Vám jde především o to ukázat reálný existující příklad. Na to, že by vývoj v naší zemi šel podobným směrem rychle zapomeňte. Nic ve zlém, ale to můžete vykládat nanejvýš dětem místo pohádky.

   Ono psát o tom, co "má" nebo "musí" být je snadné. Jenže jaká je realita?!

   Kokotko

   Smazat
  12. OSV GRATULUJE OBČANŮM K OTEVŘENI DISKUZE

   a to správným směrem.
   Musime se pokusit zbavit všemi demokratickými silamu nynějšiho systému nejhorši formy kapitalismu BEZ přivlastků vycházejiciho z gangsterismu,který a jak dokonce napsal i papež je "NOVOU TYRANII"

   Smazat
  13. ad: MANIPULACE a co lze proti ní dělat...

   Jestli má dnes smysl něco podporovat, je to web !Argument:

   ===========================================
   http://casopisargument.cz/2018/06/12/staci-150-korun-a-zmenite-argument-k-nepoznani-pridejte-se-a-pomozte/
   ===========================================

   Vynikající příspěvky píší především IVO ŠEBESTÍK a ADAM VOTRUBA:

   == http://casopisargument.cz/author/ivo_sebestik/

   == http://casopisargument.cz/author/adam-votruba/

   Další pak Zbořil, Švihlíková, Keller, Malínský, Krejčí Tejkl, Neudorflová nebo Ľuboš Blaha. (Omlouvám se těm nejmenovaným).

   Smazat
  14. ČASOPIS ARGUMENT JE OSV ZNÁM PÍŠI TAM O NP?

   jsou tam otevřeny diskuzni rubriky?

   ODPOVĚD ZNI NE!

   Na co jsou nám sáhodlouhé články,které se neopiraji o naši silu ,sílu občanů voličů a autoři zapomínaji,že jsou členy OSV a nedaji tedy ve svůj prospěch ani otevřeni diskuzxnich rubrik,aby se tam sami pro sebe xenofobně těšili ze své isolovanosti!

   Smazat
  15. Pro Kokotko
   Píšete:
   Myslím, že ze Švýcarska jste si udělal ikonu - ale budiž, patrně Vám jde především o to ukázat reálný existující příklad. Na to, že by vývoj v naší zemi šel podobným směrem rychle zapomeňte. Nic ve zlém, ale to můžete vykládat nanejvýš dětem místo pohádky.
   Ano, jde mi o to ukázat reálný příklad. Souhlasím s vámi s tím, že vývoj v naší zemi nejde podobným směrem. Jsem, ale přesvědčen, že s tím lze něco dělat. Švýcaři museli také kdysi začít. Proč ne my? Jsem v tomto směru optimista a snažím se přispět svou malou měrou k posunou lidstva blíže k lidství.

   Štefan

   Smazat
  16. Anonymní 13. června 2018 10:58

   To jsou neuvěřitelně hloupé a drzé kecy!

   Pročpak vlastně vystupujete anonymně? Za koho chcete mluvit (za "naši sílu")? Nebuďte směšný!

   Ty ubohosti, které tu do omrzení předvádíte, chcete nazývat diskusí?

   Smazat
  17. ZNÁMÝ DIVERSANT KOPECKÝ NEDISKUTUJE K VĚCI,

   ale zato dostal šipem ránu přimo do oka!
   Napište zlosyne,proč nesmi vyjit svobodně celý Národni program.
   Je to proto,že by ho mohl převzit i váš rakouský kancléř a zachránit se tak před smrti,kterou mu hrozi dnes islamisti každý den a vy namisto,aby jste táhl s námi je chcete do kvartýru?

   Smazat
  18. 11:32

   Nic jiného než osobní útoky nezvládáte.

   Věcná diskuse je přesný opak toho, co nabízíte.
   Proč vystupujete anonymně?
   Proč svůj "Národní program" nezveřejníte, kdo Vám brání?
   Opakuji - jste prostě jenom ubohý, drzý a užvaněný anonymní osel, který se tu pitvoří a nesmyslně provokuje.

   Smazat
  19. ZLOSYN AGENT KOPECKÝ DOSTAL ZA ÚKOL ZJISTOVAT

   jména aktivistů.
   Nerozumi tady jak je vidět ani psanému textu kde mu píšeme jasně,že BODY NÁRODNIHO PROGRAMU UŽ VYŠLY CELÉ a byly brutálně celé spolu se 67 NÁZORY SYMPATIZANTŮ VYMAZÁNY ,ten teror pokračuje dál právě PŘED CHVÍLI smazaným přispěvkem,který byl vymazán ještě předtim než mohl vyjit.
   To dělá prý ČSSD a jeji vnitro CENZURA vime Kopecký?
   Co dělá váš kancléř už jste mu poslal náše sympatie nebo ne?

   Smazat
  20. 9:19 Ve Švýcarsku je "demokracie", protože sídlí globalistická parta, mimo jiné.

   Smazat
  21. 19:50

   A jeden z největších švýcarských demokratů - Sepp Blatter - dostal pozvání na fotbalový šampionát do Ruska. Jelikož má ve fotbale zakázanou činnost do roku 2023, má teď hodně volného času a může konečně fotbal vychutnat.

   Smazat
 12. K OBČANŮM VOLIČŮM SE ODMITÁJI PŘIDAT INTELEKTUÁLOVÉ

  nikdo nevi proč právě oni nesmi zajištovat demokracii diskuzí nad jednotlivými body vize NÁRODNIHO PROGRAMU.
  Je pravda,že demokracie je diskuse nebo ne?
  Proč se bráni Šmejdi zejména bodu NP Nr.2. kde mohou občané požadovat

  NAŠI NOVOU OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII A TO BEZ PERIPETII LEVNĚ A HNED?

  Proč už brzy 30 ti sprosťáci nebyli schopni zajistit ANI JEDEN použitelný zákon o referendu?
  Boji se stávajici majitelé moci, prolhani Šmejdi,slova,které může mit opravdu silu pravdy a zbořit jejich stavbu ukradené moci,kterou ziskali podvodně zmanipulovaným tiskem a tv,kdy se začinaji občané ptát zda takové volby jsou vůbec legální a platné?

  Timto směrem musi jit náš boj o demokracii a svobodu a poté uvidime zda napodobime ÚSPĚŠNÉ ZEMĚ CESKOU REPUBLIKOU FIRST a to jde a ne že ne!

  OdpovědětSmazat
 13. K tomu Izraeli,ať je to jak chce,je to země která brání svoje hranice.Jinak by zanikli,kontrolní otázka:co děláme my?Nic,nic a znovu nic.Lidi volí tak jak chtějí,aby to tu dopadlo.Tedy bude,jak volič chce.I když,elektronické sčítání požadovaný výsledek zařídí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MAJORE OBČANÉ SE MUSI DOZVĚDĚT JAKÉ JSOU BODY NP

   zejména NP Nr.8.kde se piše

   NE NATO A PROČ?JE TO PROTO,ŽE NIKDO NEUMI NAPSAT CO BUDE POTOM?

   Udělejme jednoduše NATO pro ČR nepotřebným a to jde!Pak Majore poznáte,že se staneme vzorem i Izraeli!

   Smazat
  2. Majore to je ten problém, že oni mohou všechno a my na to musíme prispivat.

   Smazat
  3. Izraelci - chrání si své hranice tvrdě vybudovanou zemi , ale Češi na to kašlou - ty mrtví z válek I. II. světové se musí obracet v hrobě !!!
   Zánik všeho se blíží.....

   Smazat
 14. Jak chce vést EU válku s Ruskem , když nedovedou ubránit Evropu proti prakticky bezbranný a vyčerpaným uprchlíkům. Nechtěj , protože EU a USA parlament je plný židů - a ty vždy vydělávali na utrpení druhých. Nejsem rasista ani sionista , ale když na Vás z televize čumí samý žid, černoch a islámský terorista a o normálního bělocha nezavadíte, tak ho ze mě vychovají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 10:59
   Dovolil bych si Vás podpořit.
   To je ten problém,že tu invazi podporují židé,přitom si neuvědomují,že je to nemine také.

   Smazat
 15. Pošahaný liberální prasáci v německu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/At-maji-osklive-lesby-sve-vlastni-statem-dotovane-porno-navrhli-v-Nemecku-539854

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdou na to všemi způsoby - mnohé přejde chuť k množení. Vyjma kozojebů.

   Smazat
 16. Hezký, ale autor si přehodil i a y - Libye. Asi jako pan Baťa ty dva "Šedivý".

  OdpovědětSmazat
 17. „Taxislužba“: Jak humanitární organizace pomáhají pašovat ilegální imigranty do Evropy?
  http://www.samizdat2016.cz/2017/05/taxisluzba-jak-humanitarni-organizace-pomahaji-pasovat-ilegalni-imigranty-do-evropy/

  OdpovědětSmazat
 18. Nevím, jak dlouho bude veřejnosti trvat, než pochopí, že ty lodičky čekají u libyjských břehů na zákazníky jen z toho důvodu, že se ty tzv. neziskovky i italské námořnictvo dělí s pašeráky o zisk.To samé platí o starostech některých sicilských měst. Nás pak ti lumpové drze vyzývají, abychom se o ten jejich lidský náklad pěkně podělili. A ono by stačilo změnit zákony tak, že migrantům zajistíme jen stany, vodu a chleba, žádné kapesné, žádné dávky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšem, ale kdo se do toho parlamentu dostane, aby to udělal ?

   Smazat
 19. Lidi,zásadní řešení existuje,bohužel není vúbec pohodlné,a následky už vůbec ne,ale asi to nemá cenu vypisovat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klidně pište všechno,dřive než nás zterorisuji a pozabijeji námi zvoleni Šmejdi!

   Smazat
 20. Tak nevím, zda vedeme války proti jiným národům, aby byli vyerobeni migranti - kolonisté Evropy. Je to hne mnohanásobný byznys: pro zbrojaře, pro vyháněče migrantů z domovů, pro inkasisty za dopravu, event.topení ve Středozemním moři. A to se ten byznys zakryje "dobročinností", snad i křesťanskou láskou,jako v dobách křižáckých válek a "neziskovkami". A dokonce se ověnčí vše to sofistikované vraždění, nakonec i Evropanů, bojem za lidská práva. Kšefty, hnusné kšefty s bilým/černým masem... Kolik trhne kapitál ne 1 mrtvém? Přežijí národy EU aspoň tak dobře, jako Indiáni po kolonizaci Ameriky "bilým" dobrodincem?

  OdpovědětSmazat
 21. Nwechť bohatí zastaví teroristické války proti muslimům s m iliony povražsděných, ať bohatí nevyrábí migranty, nevyhání lidi do Evropy, ať je obchod lidmi zakázán a trewstán, ať je trestán transport vyrobených migrantů terorismem bohatých. Evropa nemůže prohrát, zastaví se terorismus chudých, nebudou mrtví na blízkém a středním východě a jinde poo Světě, uleví se všem, jen výnosný byznys s lidmi nebude. Militaristé a zbrojaři snad nepůjdou žebrotou, vyhraje zase po desetiletích humanismus. Výroba a transport migrantů humanismem určitě není, jak ti, co bohatnou na bídě druhých, rádi tvrdí. I u nás tzv. neziskovky, které do tohoto špinavého obchodu jsou rovněž zapojeny!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.