Reklama

.

.

středa 20. června 2018

Fox News: Američané musí slepě věřit médiím - i po Iráku a Libyi

Fox News: Američané musí slepě věřit médiím - i po Iráku a Libyi
Tucker Carlson, moderátor Fox News

- rp -
20.6.2018 FoxNews a PravníZprávy
Mnoho zpráv, které jsou předkládány Američanům jako fakta, jsou ve skutečnosti propagandou, říká Tucker Carlson, moderátor Fox News.
Lidé lžou, taková je jejich povaha. Vlivní lidé zpravidla lžou, aby ochránili svá privilegia. Novináři, kteří mají moc nad veřejným míněním, jsou obzvláště náchylní k nečestnosti. Musíte být u jejich zpráv obezřetní, pokračuje Tucker Carlson.

„Mnoho reportérů sdílí můj názor, že většina hlavních zpráv je propaganda hluboce urážející. Ale skepticismus nesmí být opatrný; je naší povinností. Rozdělení v naší zemi již není mezi republikány a demokraty, nebo dokonce vlevo a vpravo. Je to mezi nekompetentními a všemi ostatními,“ zdůrazňuje moderátor Fox News.


„Lidem, kteří jsou u moci, se nelíbí kritika. Ano, a proč by ji milovali? Skeptická populace komplikuje jejich životy. Chtěli by, abyste spolkli „připravenou“ zprávu a nestěžovali si. Zmlkni a poslouchej! Neptejte se, souhlaste s tím, co říkají, a jděte zpátky do práce,“ dále kritizuje Tucker Carlslon.

To jsou velké požadavky psát pravdivě, zejména pro The New York Times. Každý den tyto noviny vytisknou spoustu zajímavých zpráv a je to chvályhodné. Ale je to také plné lží, zejména v důležitých otázkách. Vzpomínáte si, jak nám The Times psaly celý rok a ujišťovaly nás o tom, že Saddám Husajn má zbraně hromadného ničení? My jsme kvůli tomu začali válku, bylo tam tisíce obětí ... A zpráva byla lží!


A pamatujte si, jak nám Times říkaly, že když Barack Obama svrhne Muammara Kaddáfího, tak se stane Libye "produktivním partnerem Západu"? Je zajímavé vědět, co si o tom myslí rodiny, které jsou nyní otevřeně prodávány na trhu otroků v Libyi?


A kdo může zapomenout na titulek, který se objevil na jaře 1975, kdy „Rudí Khmérové“ se chopili moci v Kambodži, „Pro většinu - Better Life“. V důsledku toho zemřela jedna třetina populace v Kambodži jako výsledek genocidy. The Times ještě nezveřejnily jak skončil podle jejich titulku „Better Life“ ("Lepší život")


Dnes The Times propaguje "kachnu" o Rusku a ujišťuje nás, že hlavní hrozba pro naši zem pochází z Moskvy. Přestože tomu tak samozřejmě není. Noviny se snaží vyprovokovat další nesmyslnou válku, tentokrát v Sýrii, trvající na tom, že Bašar Asad zabíjí své vlastní lidi. Reportéři Times předstírají, že to vědí zcela určitě: skutečně se to stalo a Asad to udělal. Ale oni to nevědí jistě! Lžou opět. Mohli bychom dát mnoho dalších příkladů.


V tomto komentáři není nic zvláštního kontroverzního: je zřejmé, že všechno tak je. Nicméně - a snad se to dalo očekávat - mnozí reportéři považovali komentář za hluboce urážlivý - "nechutný", jak to uvedl Michael Barbaro z The New York Times. Bez ohledu na pochybnosti o jeho novinách "doslova poškozuje demokracii". Stojí za to pochybovat o The New York Times a Amerika se rozpadne.


Je to legrační. Společnost Carrier Corporation mezitím oznámila, že použití klimatizačního zařízení není nemorální. Kupujte naše produkty, nebo jděte do pekla! Končí komentář Tucker Carlson, moderátor Fox News.Související:


43 komentářů :

 1. Jaký je rozdíl mezi Američanem a pštrosem? Žádný, oba strkají hlavu do písku.
  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás to je totéž. Lidi nezajímá pravda.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:52 - Opravdu se obdivuji Tvé odvaze i intenzivní snaze porozumět textu a zapojit se do diskuze.

   Vymazat
  2. 10;49
   Ty bys měl za ODVAHU DOSTAT PŘÍMO NOBELOVKU!☺

   Vymazat
 4. Technologie přípravy informačních žoldáků
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=242&v=X0t7n7p_syw

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. 10:42 - at se ta podradna verbez pripravuje jak chce !
  MY VYHRAVAME informacni valku a to mame polovinu naseho mysleni VYPNUTEHO !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypnutí nemůžeš mít, když tam nic není

   Vymazat
  2. U garaze stal a rad si ho zmoulal
   cekal az zas pujdou z obeda
   ze jim zmrzku nabidne
   vitr nastal vetsi sily
   nastal sum a shon ,cumel on
   Priletely dvere prudce
   prerazily obe ruce
   a on tam porad stal uz si ho nezmoulal
   Odesel nam z politiky
   verejne ,on ted dela poradce
   Bibimu a fasakovi Boltonovi
   Ten to vzdycky vyhraje
   to se vi jiz obecne
   Vzdyt i Guru Trumpu nasloucha mu
   kdyz mu radi Lula ze Smichova

   Vymazat
 8. 10:50
  uASS havěť a myšlení je stejnej protimluv, jako že jste MÍROTVORCI A NE OKUPANTI No.1!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Se ti to chvástá, ahasvére od Maui. Když máš fešácký USácký důchod... a jiné bys hnal na pracák.

   V Jižní Africe jsi pomáhal vládnout černým, vyvolení vám to zařízli, tak jsi zdrhnul do USA, kde už byl černoch i tvým prezidentem.

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. "Problém" je, že informací je mnoho, a naše znalosti např. historie nemají se skutečnou historií nic moc společného: jedná se o události vytrhované z kontextu, del toho, jak se to "interpretům" hodí. Realita totiž je mnohem krutější: jakýkoliv "zlý nebo dobrý" člověk může být lehce nahražený; a to by mohlo vzít mnoha lidem to, čemu říkají "naděje". Takže nakonec je lepší lhát a praktikovat oportunismus, což dělá v podstatě každý, kdykoliv k tomu má důvod. Ale potom je nutné vlastní selhání na někoho svést, a tak máme univerzální zlé lidi, jako Hitler, nebo Stalin, Kim, Putin, Obama, Šabatová, ČT, Novou Republiku, dle libosti, jen si vybrat, je z čeho. Ale není třeba se bát, život jde dál, a faktem je že žvanění nikoho v reálu nijak moc ohrozit nemůže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..zatím, protože v tomto okamžiku se zdá, že jediným viníkem našich problémů je Islám, a jelikož např. muslimů je u nás málo, nejsou nijak nebezpeční, takže není vyloučeno, že by mohli být brzy nějakým způsobem "eliminováni". Romové, to už je problém, ti by se zřejmě bránili, a jak je známo, netroufají si na ně ani naši stateční policisté, natož nějaký průměrný vlastenec..

   Vymazat
  2. 11.23 Když (i černí) policisté v USA zastřelí černého zločince, jejich gang a "bratří" začnou "na protest" demolovat cizí poctivě nabyté majetky a rabovat. A "naši" pisálkové okamžitě spustí kvílení a skučí (mezi krokodýlími slzami) o údajném rasismu a policjení brutalitě v USA...

   Zastřelit u nás policista zločince, je luxován GIBSem, může být s celou rodinou existenčně zlikvidován, zavřou-li ho, pak do normálního krimu mezi verbež kterou tam třeba i sám dostal - a každý mukl bude vědět, že ten WC je policajt - tak bude dostávat sodu. Kdyby zločinec byl nebílý, jeho maiorita (v kriminále) by se na něho těšila víc, než na prasečkáře a vraha dětí.

   Když jste tak statečný, přihlaste se VY k PČR, udělejte fyzické i jiné testy... a kolegům to potom na Severu ukažte. Rád si o vašich úspěších v boji se zločinností minorit v první linii přečtu, o vašich případných soudech bude Česká televize i Bakalotisk informovat v hlavním vysílacím čase a na prvních stranách - v rámci boje proti "bílému rasismu"... Shalom

   Vymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Už mnohokrát se tu v mnoha článcích i diskuzích odkazovalo na M. Kaddafiho. Nepřípadá někomu, že jeho duch dává z tou migrací Evropě za vyučenou.
  A co když to není jeho duch, ale jeho reálná inteligance ?, kdy si M. Kaddafi užívá stařeckého odpočinku a hry s vnoučaty v nejmenované zemi.
  To jeho zprovození ze světa vypadá jako nepovedené divadlo. Prostudováním snímků jeho těla už v té době se došlo k nesrovnalosti asi 30 let mezi stářím vystaveného těla a oběti. Po vytavení byly ostatky bez jakékoli genetické identifikace pohřbeny na neznámém místě. Mohlo se jednat o jednoho o mnoho let mladšího dubléra, které M. Kaddafi použival pro svoje taškařice na světové politické scéně. Podoba i jméno předpokládaného dubléra byla rovněž zveřejněny na alternativě.
  Vítězný boj s islámským tereorismem zabitím Usámy bim Ladina v US režii, má podobný scénář.

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Jo američané žádnou válku a okupaci nezažili tak jim je jedno co se děje ve světě. U nich se propaganda ani nemusí snažit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:36
   Každá svině má svýho řezníka a ten ksindl,už vře voda!!!!!

   Vymazat
  2. 11.39 Bohatá svině má svého řezníka na výplatní listině... a ten si dá pozor, aby nenaštval (nedej Bože nezařízl) strůjce blahobytu svého i celé své rodiny. To je zkušenost, kam až lidská paměť sahá.

   Vymazat
  3. 12:23
   Že by měli VŠECHNY OKUPOVANÝ ZEMĚ POD PALCEM?????
   To si fakt nemyslím.

   Vymazat
  4. 12.47 Inu, občas je nějaká bohatá svině příliš sebejistá a stane se LAKOMOU BOHATOU SVINÍ ... a to je dosti riskantní postavení. Její maso pak často vynese víc, než její přízeň...

   Vymazat
 20. 11:32
  Za to v uASS jste na tom myšlenkově HŮŘ,než blecha z pravěku!!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 22. 11:38
  Co,že mám ty tvoje bláboly!!!!???☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.43 To víte, balastu katolického myšlení se někteří zbavují velmi obtíženě, naopak jej zneužívají.

   Vymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 25. Tak vážení buď budete volit SPD nebo se taky můžete dožít že vás vykopnou z bytu:

  http://svobodnenoviny.eu/spanelsti-studenti-prinuceni-opustit-sve-domovy-aby-poskytli-prostor-pro-migranty-z-lodi-aquarius/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Genocida evropských národů v přímém přenosu.

   Vymazat
 26. 12:56
  Zlatý komunisti a zkurvenej hadrák!!!!!

  OdpovědětVymazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Administrace webu odstraňuje příspěvky s trestně stíhatelným antisemitismem, rasismem a xenofobií, to není cenzura.
   Odstraňuje i hrubé a urážející příspěvky, to avizuje předem sdělením pod titulem webu, to také není cenzura.
   Ideologická cenzura názorů a stanovisek diskutujících ? O té se asi nedá uvažovat ..

   Vymazat
  2. Mme to ale mazou a mazou a mazou furt dokola kurva H z havaje

   Vymazat